Лекція та дискусія icon

Лекція та дискусіяНазваниеЛекція та дискусія
Дата конвертации15.04.2013
Размер22.58 Kb.
ТипЛекція
скачать >>>Європейський Союз 2030 року:

занепад чи відродження?

Відкрита лекція та дискусія
Яке майбутнє чекає на Європу? Які проблеми нині стоять перед європейськими лідерами? Чим зумовлені зростання євроскептицизму та криза зони євро? Які наслідки від нехтування європейськими цінностями чекають на Європу?

Посольство Республіки Франція в Україні, Французький інститут у Києві, Ініціатива поширення французького досвіду в Європі та світі (IDEFIE) і Міжнародний центр перспективних досліджень (МЦПД) мають честь запросити вас на відкриту лекцію та дискусію з відомим французьким філософом-інтелектуалом Ніколя Тензером.

Він представить три сценарії розвитку Європи та пояснить, чому майбутнє ЄС залежить і від волі європейських політиків, і від трансатлантичних відносин. Ніколя Тензер поділиться власним баченням, як ЄС потрібно провадити політику, щоб відповідати очікуванням конкретних громадян і водночас продовжувати своє розширення. Зустріч завершиться відкритою дискусією.

Запрошуємо на лекцію та дискусію 17 жовтня 2012 року (15.30–17.00) за адресою Київ, вул. Якіра, 13. Приміщення для зустрічі люб’язно надала Київська школа економіки (KSE).

Мова спілкування – англійська.

Просимо підтвердити участь до 12.00 17 жовтня 2012 року за тел. (044) 484 44 10 або на електронну пошту: msemeryak@icps.kiev.ua.Ніколя ТензерКерівник Ініціативи поширення французького досвіду в Європі та світі (IDEFIE), президент Центру вивчення та осмислення політичних дій (CERAP), редактор часопису Le Banquet.

Закінчив Вищу нормальну школу при Міністерстві народної освіти Франції, Національну школу адміністрації (ENA), здобув ступінь магістра історії в Інституті політичних досліджень у Парижі.

Працював у Міністерстві економіки, фінансів і приватизації Франції (1987–1988), у Рахунковій палаті (1991–1993), у Комісії з планування (1994–2002), відповідав за комунікацію між прем’єр-міністром, міністром закордонних і європейських справ, міністром економіки, промисловості та праці, міністром державної служби з питань поширення французького досвіду та зовнішньополітичної стратегії. Професор і викладач багатьох університетів, гостьовий викладач у Канаді, США та Росії.

Ніколя Тензер – автор трьох офіційних звітів: «Державна служба: проблеми та стратегії оновлення» (2000), «Організація європейської та міжнародної політики Франції» (2002) «Міжнародний досвід дипломатії та співпраці в ХХI столітті. Інструменти для стратегії влади та впливу» (2008).

Написав дев’ятнадцять книжок. Найвідоміші: «Політична філософія» (1998), «Могила Макіавеллі» (1997), «Франція: неможливі реформи» (2004), «Коли світ зникає» (2010), «Світ 2030 року: занепад чи відродження?» (2011), «Кінець французьким негодам» (2011).

Ніколя Тензер – кавалер національного Ордена Почесного легіону та Ордена Мистецтв і літератури.Похожие:

Лекція та дискусія iconПрограма 15 форуму видавців 10 вересня, середа 10. 00-15. 00 Дискусія «Літературні та книжкові конкурси в Україні»
...
Лекція та дискусія icon2 Лекція «Профілактика віл/сніду: роль родини в цьому питанні»
Лекція «Використання сімейних традицій у формуванні моральних і духовних якостей учнів»
Лекція та дискусія iconВ. Дорофєєв “ ” 2013 р. Розклад занять архітектурно-художнього інституту на 1 семестр 2013-2014 навчального року
Типологія будівель І споруд лекція 10 год плахотна а202 + Основи містобудування лекція 6 год з 19. 11 Єксарьов а202
Лекція та дискусія iconДискусія: “Внесок Європейського Союзу у розвиток громадянського суспільства”
Готель “Воздиженський” (Київ, вул. Воздвиженська 60, 5-й поверх, Універсальний конференц-зал)
Лекція та дискусія iconПрограма національного молодіжного Форуму «Новітній інтелект України»
Панельна дискусія : «Як сформувати ефективний механізм суспільної підтримки інтелектуально обдарованої молоді»
Лекція та дискусія iconПанельна дискусія «Сучасні тренди європейської благодійності»
Для реєстрації необхідно заповнити реєстраційну форму та надіслати її до 21 січня 2013 року на електронну адресу
Лекція та дискусія iconЛекція нормативно-правові акти, що регулюють роботу спеціалістів в соціально-педагогічній сфері план Поняття охорони праці, характеристики. Основні закони та нормативні акти. Аналіз Закону України «Про охорону праці»
Лекція нормативно-правові акти, що регулюють роботу спеціалістів в соціально-педагогічній сфері
Лекція та дискусія iconДискусія з приводу свободи волі
Для одержання додаткової інформації про школу “Ligonier Ministries” і проповідницьку місію Р. Ч. Спрола запрошуємо відвідати веб-сайт...
Лекція та дискусія iconЛекція кадіевська

Лекція та дискусія icon04071 м. Київ- 071, а/с 56 Тел./факс: (044) 425-21-66, 425-23-01
Уніан (вул. Хрещатик, 4) відбудеться експертна дискусія, організована Комітетом виборців України
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов