Звіт 2010. Громадська організація «Територія успіху». Інформація про діяльність організації icon

Звіт 2010. Громадська організація «Територія успіху». Інформація про діяльність організаціїНазваниеЗвіт 2010. Громадська організація «Територія успіху». Інформація про діяльність організації
Дата конвертации18.04.2013
Размер56.32 Kb.
ТипЗвіт
скачать >>>

Річний звіт – 2010 .

Громадська організація «Територія успіху».

Інформація про діяльність організації.

Громадська організація «Територія успіху» створена в  Кіровограді в травні 2008 року з метою утвердження принципів демократії, верховенства права, дотримання прав людини в усіх сферах життя.

Місія: сприяння розбудові громадянського суспільства, сприяння побудові на теренах України правової держави, соціальний, правовий захист громадян, надання громадянам необхідних знань, умінь та навичок для захисту власних прав та інтересів, створення умов для всебічного розвитку особистості, незалежно від приналежності до певних гендерно - вікових та соціальних груп.


Громадська організація протягом 2010 року працювала в наступних напрямках:

Дослідження дотримання прав людини


Проведено дослідження дотримання права на отримання екологічної інформації в Кіровоградської та Дніпропетровської областях.

За підсумками цього дослідження видано Аналітичний звіт за результатами дослідження рівня доступу до екологічної інформації в Кіровоградській та

Дніпропетровській областях (http://watchdog-kr.org.ua/images/public/analitzvit.doc)


Вплив на державну та регіональну політики:

  • В 2010 року громадська організація «Територія успіху» стала ініціатором оскарження Постанови Кабінету міністрів №1302 «Про додаткові заходи щодо забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики». В Кіровограді було створено робочу групу з 9 осіб, які протягом декількох місяців напрацювали рекомендації до внесення змін в дану Постанову. Напрацювання були передані до Кабінету Міністрів, Міністерства Юстиції. Громадська організація була включена в робочу групу при Кабінеті Міністрів щодо напрацювань рекомендації до Постанови. В результаті частина наших напрацювань були враховані в Постанові Кабінету Міністрів №996 від 3 листопада 2010 “ Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики ”. В січні 2010 року до Київського окружного суду було подано позовну заяву до Кабінету Міністрів України щодо оскарження Постанови КМУ №1302. Судовий розгляд тривав до вересня 2010 року.
  • Продовжено роботу по організації в Кіровоградській області центру для безпритульних.
  • Члени організації були членами різноманітних дорадчо – консультативних органів: громадської ради при Кіровоградській обласній державній адміністрації, експертної групи при Кіровоградської обласній державній адміністрації, гуманітарної ради, ініціативної групи по проведенню установчих зборів по обранню громадської ради при обласній державній адміністрації. В рамках цієї роботи було ініційовано розгляд наступних питань: рівень доступу до інформації про діяльність органів виконавчої влади, рівень доступу до екологічної інформації, підвищення рівня соціальної адаптації осіб, що знаходяться в місцях позбавлення волі та тих, хто звільнився з місць позбавлення волі

  • Проводиться моніторинг рішень, що приймаються органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування щодо дотримання прав людини.

Консультативна допомога особам права, яких було порушено


Юрист надає очні консультації двічі на тиждень, заочні та по телефону по мірі поступлення звернень. Протягом 2010 року було надано очних консультацій – 127, по телефону – 87, за листами – 34.


Право - просвітницька діяльність


  • Було проведено семінари – тренінги для студентів молодших курсів щодо захисту прав людини в спілкуванні з правоохоронними органами.
  • Було проведено тренінг в с. Компанійці та м. Знам’янці «Доступ до інформації».
  • ГО «Територія успіху» виступала співорганізатором регіонального етапу Мандрівного фестивалю Docudays Ua «Дні документального кіно про права людини».
  • Проводяться тренінги для дільничних інспекторів міліції по протидії домашньому насиллю (програма ПРООН «Програма рівних можливостей та прав жінок в Україні»). Протягом 2010 року було проведено 8 тренінгів (5 - в Вінницькій області, 3 – в Кіровоградській).


Грантова діяльність.


Проект №39930 (Міжнародний фонд «Відродження») (проект розпочато в 2009 році) «Поінформований - значить захищений» . проведення дослідження рівня доступу до екологічної інформації в урановидобувному та уранопереробному регіонах (Кіровоградська та Дніпропетровська області). За результатами дослідження видано Аналітичний звіт за результатами дослідження рівня доступу до екологічної інформації в Кіровоградській та Дніпропетровській областях. В перше в регіоні проведено конференцію, де розглядалось питання дотримання права знати про екологічну ситуацію в регіоні. В роботі конференції взяли участь представники громадських організації України, органів влади, підприємства, яке проводить видобуток та переробку урану.


^ Проект №39833 (Міжнародний фонд « Відродження ») «Забезпечення реалізації громадських ініціатив в Кіровоградській області» (проект розпочато в 2009 році)

В рамках цього проекту було проведено конкурс міні грантів та території Кіровоградської області. Отримано 22 проектних заявки. Підтримано 9. На загальну суму 64 тис. грн. Серед них : створення природничого заказника «Квітка на скелях», проведено ремонт дитячого садочку, розроблено проекту рішення Світловодської міської ради «Про соціальне замовлення», проведено місячник здорового способу життя в сільській школі, проведено моніторинг якості надання послуг в СПІД – центрі, створено громадську організацію в районному центрі Компаніївка, проведено роботу зі студентами І курсів кіровоградських вишів, щодо дотримання прав людини і законності при спілкуванні з ППС, проведено моніторинг стану дорожньої безпеки на дорогах міста. Знято фільм «Громада може».

Проект № 42126 (Міжнародний фонд «Відродження») « Сьогодні допоможеш громаді - завтра громада вирішить проблеми самостійно» (проект в стаді реалізації, термін закінчення проекту – серпень 2011 року). Взято під опіку 2 дошкільних навчальних закади: в с. Єлісаветградка Олександрівського району Кіровоградської області та с. В.Северинка Кіровоградского району Кіровоградської області.

Проект «Які права має особа без паспорту?», ПРООН «Розвиток громадянського суспільства» (проект триває, термін закінчення реалізації червень 2011 року). Мета проекту: підвищення рівня дотримання прав людини органами влади, органами МВС та Державного Департаменту України з питань виконання покарань шляхом напрацювання механізмів щодо збереження документів затриманих та арештованих.


В 2010 році підготовлено 17 волонтерів для роботи в установах виконання покарань Кіровоградської області.
Фінансовий звіт за 2010 рік.

ГО «Територія успіху»


Залишок на 01.01.2010 р – 52232 грн


Надходження за рік склали: 183917 грн.


З них:

  • безповоротна фінансова допомога –183905,00 грн.

  • пасивні доходи – 12 грн.


Міжнародний фонд «Відродження»:


Програма «Посилення впливу громадянського суспільства» -25063 грн

Програма «Верховенство права» - 35370 грн

Програма «Антикризова» -58771 грн


ПРООН «Розвиток громадянського суспільства» - 41337 грн


Місцевий бізнес - 23364 грн


Залишок на 31.12.2010 – 39625 грн

Витрати:


Загальна сума витрат - 196524 грн.


З них:


Оплата праці штатних працівників та залучених фахівців – 50542,47 грн.

Банківські витрати – 1466,81грн

Оплата товарів та послуг, в тому числі регрантування – 144514,88Похожие:

Звіт 2010. Громадська організація «Територія успіху». Інформація про діяльність організації iconІнформація про організацію офіційна повна назва організації Юридичний статус організації (громадська організація, благодійна організація) Дата реєстрації організації
Досвід діяльності із представлення інтересів меншин/вразливих груп (наведіть, будь ласка, 2-3 приклади проектів/заходів)
Звіт 2010. Громадська організація «Територія успіху». Інформація про діяльність організації iconІнформація про організацію офіційна повна назва організації Юридичний статус організації (громадська організація, благодійна організація) Дата реєстрації організації
Юридична адреса (назва вулиці, номер будинку, номер кімнати, назва міста, села, район, область, поштовий індекс)
Звіт 2010. Громадська організація «Територія успіху». Інформація про діяльність організації iconЗвіт про діяльність всеукраїнської громадської організації " Комітет виборців України" у 2006 році
Комітет виборців України – всеукраїнська громадська організація, яка вже кілька років здійснює комплексний моніторинг виборчих кампаній...
Звіт 2010. Громадська організація «Територія успіху». Інформація про діяльність організації iconЗвіт розділ I: Інформація про проект Номер проекту фцдр керівник проекту Основна організація Організація-отримувач майна
Фцдр, у тому числі майно, придбане з використанням коштів інституційної підтримки. Якщо проект передбачав передачу майна допоміжній...
Звіт 2010. Громадська організація «Територія успіху». Інформація про діяльність організації iconЗвіт за 2011 р. Вознесенської міської громадської організації «Центр активності локальної «Сузір’я» Назва організації Вознесенська міська громадська організація "Центр активності локальної "Сузір’я"
Назва організації Вознесенська міська громадська організація “Центр активності локальної “Сузір’я”
Звіт 2010. Громадська організація «Територія успіху». Інформація про діяльність організації iconІнформація про заявника повна назва організації Адреса організації (юридична) Адреса організації (для листування)
Якщо організація подає заявку на діяльність в межах декількох цілей (ціль 2, ціль 3, ціль 4) необхідно подавати одну зведену заявку...
Звіт 2010. Громадська організація «Територія успіху». Інформація про діяльність організації iconЗвіт про діяльність Асоціації фінансистів України за період з квітня 2005 року до травня 2006 року Всеукраїнська громадська організація "Асоціація фінансистів України" заснована 21 січня 2000 року на Установчій конференції
Всеукраїнська громадська організація “Асоціація фінансистів України” заснована 21 січня 2000 року на Установчій конференції
Звіт 2010. Громадська організація «Територія успіху». Інформація про діяльність організації iconЗвіт по проекту „Вулиці для людей контейнери для сміття" Назва організації-виконавця проекту: Творче об’єднання "Технології оптимального розвитку особистості" (Кіровоградська обласна громадська організація) Звітний період
Назва організації-виконавця проекту: Творче об’єднання “Технології оптимального розвитку особистості” (Кіровоградська обласна громадська...
Звіт 2010. Громадська організація «Територія успіху». Інформація про діяльність організації iconІнформація про грантоодержувача назва організації: Молодіжна організація «Пласт Національна скаутська організація України». Керівник організації (прізвище та посада) : Колесник Дмитро Сергійович, виконавчий директор
Назва організації: Молодіжна організація «Пласт – Національна скаутська організація України»
Звіт 2010. Громадська організація «Територія успіху». Інформація про діяльність організації iconКонкурс проектів громад DesPro 1 раунд інформація про організацію-виконавця проекту повна назва організації-виконавця (як у Свідоцтві про державну реєстрацію)
Громадська організація, орган самоорганізації населення, кооператив (споживчий, обслуговуючий )
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов