Про проведення конкурсу юнацької творчості «Майбутнє моє і моєї країни» icon

Про проведення конкурсу юнацької творчості «Майбутнє моє і моєї країни»НазваниеПро проведення конкурсу юнацької творчості «Майбутнє моє і моєї країни»
Дата конвертации27.11.2013
Размер40.08 Kb.
ТипДокументы
скачать >>>УКРАЇНА


ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Управління освіти


проспект Перемоги 141, м. Чернігів, 14013 телефон, факс 33153, е-mail: cheros@cg.ukrtel.net Код ЄДРПОУ № 02147598

05.09.2013 № 01-11/1547 на ______________від__________

Директорам ЗНЗ

Про проведення конкурсу

юнацької творчості

«Майбутнє моє і моєї країни»

Повідомляємо, що за підтримки Уповноваженого Президента України з прав дитини Українське національне агентство «Укрінформ», на виконання Указу Президента України №756 від 28 грудня 2012 року «Про рік творчості в Україні», у березні-грудні 2013 року проводить конкурс юнацької творчості «Майбутнє моє і моєї країни».

Мета конкурсу – сприяти творчому та інтелектуальному розвитку дітей, формувати їх активну життєву позицію, виховувати в дусі патріотизму.

Згідно з умовами конкурсу, діти мають надіслати на розгляд журі власні творчі (текстові) матеріали, які відображатимуть їх перші досягнення, мрії та плани на майбутнє, розповідатимуть про важливі події у найближчому оточенні – у школі, родині або в місцевій спільноті. До участі запрошено дітей віком від 12 до 17 років.

Заявки та творчі роботи приймаються на сайті Укрінформу www.ukrinform.ua або на e-mail: foreign@ukrinform.com до 25 жовтня 2013 року.

З будь-яких питань, що стосуються конкурсу, ви можете звертатися до оргкомітету за адресою: м. Київ, вул. Б.Хмельницького, 8/16 або за телефонами: (044 ) 279-82-27, (044) 278-66-13. Додаткова інформація розміщена на сайті Укрінформуwww.ukrinform.ua .

Просимо забезпечити участь школярів середніх загальноосвітніх та спеціалізованих навчальних закладів у зазначеному вище конкурсі. Положення про конкурс додається.

Начальник управління В.П. Купріяненко

Кузюра, 36076

ПОЛОЖЕННЯ

конкурсу юнацької творчості

«Майбутнє моє і моєї країни»

1. Загальні положення


1.1. Учасники конкурсу повинні дотримуватися умов конкурсу.
1.2. До участі в конкурсі допускаються творчі роботи учнів середніх загальноосвітніх та спеціалізованих навчальних закладів віком від 12 до 17 років (включно), що відповідають оголошеній тематиці та вимогам до змісту робіт.
1.3. Для участі в конкурсі необхідно до 25 жовтня 2013 року (включно) надіслати оргкомітету заявку учасника та творчу роботу шляхом заповнення електронної анкети на веб-сторінці конкурсу та долучення до неї файлів з творчим доробком або шляхом відправлення анкети та доробку на адресу foreign@ukrinform.com.
Кожен учасник не обмежений у кількості конкурсних робіт. При цьому теми творчих робіт мають відповідати темі конкурсу.
1.4. Роботи мають виконуватися українською мовою.
1.5. Учасники конкурсу зобов'язані надавати правдиву інформацію про себе в анкеті конкурсу. Відповідальність за таку інформацію несе доросла особа – один із батьків учасника конкурсу або особа, що його заміщує (опікун, піклувальник), який також вносить свої дані у відповідні поля анкети. При цьому для подальшої участі творчого доробку в конкурсі доросла особа має надати згоду для обробки персональних даних, вказаних у анкеті, поставивши позначку в полі "З умовами конкурсу ознайомлений, погоджуюся їх виконувати".
1.6. До розгляду не прийматимуться роботи, які містять образи й нецензурну лексику, пропагують насильство, жорстокість, розпалюють расову, національну та релігійну ворожнечу.
1.7. Роботи, які містять ознаки порушення авторських прав, усуватимуться від участі в конкурсі. Організатор залишає за собою право перевіряти доробки учасників на ознаки плагіату, в тому числі, спеціальними програмними засобами.
1.8. З метою підтвердження авторства творчого доробку передбачається можливість проведення співбесіди з автором надісланої роботи.
1.9. Організатор конкурсу має право на подальше використання даних та конкурсних робіт учасників конкурсу для оприлюднення на стрічці Укрінформу, а також в інших інтересах за умови, що вони не суперечать чинному законодавству України.

2. Терміни проведення конкурсу


2.1. Конкурс проводитиметься у два етапи, які передбачають:
І етап (прийом робіт):
- початок конкурсу – 4 березня (з офіційним оголошенням на веб-ресурсах Укрінформу, сторінках агентства в соціальних мережах, а також на сторінках партнерів);
- прийом та публікація на веб-сторінці конкурсу творчих доробків – до 25 жовтня (включно).
ІІ етап (оцінювання робіт та визначення переможців):
- робота журі з обробки творчих робіт учасників конкурсу, визначення переможців – 28 жовтня – 11 листопада;
- церемонія нагородження переможців конкурсу –  після 18 листопада (вказуватиметься додатково).
2.2. Організатор конкурсу має право вносити зміни до умов конкурсу, а також до термінів його проведення.

3. Критерії оцінки конкурсних робіт


3.1. Творчі роботи оцінюватиме компетентне журі конкурсу, склад якого визначатиметься окремим наказом генерального директора Укрінформу.
3.2. Доробки оцінюватимуть за 12-бальною шкалою. Окремо враховуватимуться результати інтерактивного голосування на веб-сторінці конкурсу.
3.3. Зараховуватимуться роботи, надіслані в установлений термін та відповідно до тематики конкурсу;
3.4. Пріоритетом при визначенні переможців є актуальність, гострота творчого задуму та реалізації ідеї, авторський підхід і оригінальність в оформленні роботи.
3.5. У разі необхідності журі може висловити власну думку щодо надання переваги при визначенні переможця.

4. Нагородження переможців


4.1. Інформація про призи розміщуватиметься на веб-сторінці конкурсу.
4.2. Призи надає Організатор конкурсу.
4.3. Грошові еквіваленти призів не виплачуються.

Похожие:

Про проведення конкурсу юнацької творчості «Майбутнє моє і моєї країни» iconНаказ №178 Про підсумки міського огляду конкурсу дитячої та юнацької творчості "Молоді таланти Чернігова 2013" в номінації "Хорове мистецтво"
Чернігівської міської ради від 21. 12. 2012р. №625 "Про проведення міського огляду-конкурсу дитячої та юнацької творчості "Молоді...
Про проведення конкурсу юнацької творчості «Майбутнє моє і моєї країни» iconНаказ №209 Про підсумки міського огляду конкурсу дитячої та юнацької творчості "Молоді таланти Чернігова 2013" в номінації "Театральне мистецтво"
Чернігівської міської ради від 21. 12. 2012р. №625 "Про проведення міського огляду-конкурсу дитячої та юнацької творчості "Молоді...
Про проведення конкурсу юнацької творчості «Майбутнє моє і моєї країни» iconНаказ №165 Про підсумки міського огляду конкурсу дитячої та юнацької творчості "Молоді таланти Чернігова 2013" в номінації "Хореографічне мистецтво"
Чернігівської міської ради від 21. 12. 2012р. №625 "Про проведення міського огляду-конкурсу дитячої та юнацької творчості "Молоді...
Про проведення конкурсу юнацької творчості «Майбутнє моє і моєї країни» iconНаказ №164 Про підсумки міського огляду конкурсу дитячої та юнацької творчості «Молоді таланти Чернігова 2013» в номінації «Художнє виконавство» (вокалісти, вокальні ансамблі)
Чернігівської міської ради від 21. 12. 2012р. №625 "Про проведення міського огляду-конкурсу дитячої та юнацької творчості "Молоді...
Про проведення конкурсу юнацької творчості «Майбутнє моє і моєї країни» iconНаказ №245 Про проведення районного етапу фестивалю конкурсу дитячої творчості «Буковинська зіронька»
У відповідності до наказу Департаменту освіти І науки, молоді та спорту обласної державної адміністрації від 17. 09. 2012 р. №100...
Про проведення конкурсу юнацької творчості «Майбутнє моє і моєї країни» iconПро проведення Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості»
«Джерело творчості» та з метою якісного проведення регіональних етапів Інститут надсилає інструктивно-інформаційні матеріали щодо...
Про проведення конкурсу юнацької творчості «Майбутнє моє і моєї країни» iconПоложення про проведення Конкурсу з педагогічної практики «Вчитель моє покликання»
Метою конкурсу "Вчитель моє покликання" (далі Конкурс) є виявлення та відбір талановитої молоді із стійким бажанням працювати у педагогічній...
Про проведення конкурсу юнацької творчості «Майбутнє моє і моєї країни» iconНаказ №388 Про проведення І-ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості
Про Всеукраїнський конкурс учнівської творчості”, спільного наказу Головного управління освіти І науки ода, управління у справах...
Про проведення конкурсу юнацької творчості «Майбутнє моє і моєї країни» iconНаказ №67 Про підсумки районного етапу фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» в номінації фольклор, образотворче та декоративно ужиткове мистецтво
«Про організацію та проведення районного етапу фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси»» з 20. 01. 2012р по 09. 02. 2012р...
Про проведення конкурсу юнацької творчості «Майбутнє моє і моєї країни» iconПлан заходів Одноробівського професійного аграрного ліцею про проведення у 2013 році в Україні Року дитячої творчості
Проведення огляду-конкурсу технічної та декоративно-прикладної творчості в ліцеї
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов