Рішення №67 від 8 червня 2011 року м. Городок Про порядок денний V сесії Городоцької районної ради Городоцька районна рада шостого скликання icon

Рішення №67 від 8 червня 2011 року м. Городок Про порядок денний V сесії Городоцької районної ради Городоцька районна рада шостого скликанняНазваниеРішення №67 від 8 червня 2011 року м. Городок Про порядок денний V сесії Городоцької районної ради Городоцька районна рада шостого скликання
Дата конвертации04.08.2013
Размер44.7 Kb.
ТипРішення
скачать >>>ГОРОДОЦЬКА РАЙОННА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

V сесія VІ скликання


РІШЕННЯ № 67


від 8 червня 2011 року

м. Городок


Про порядок денний V сесії

Городоцької районної ради


Городоцька районна рада шостого скликання


В И Р І Ш И Л А:


Затвердити такий порядок денний V сесії районної ради:


 1. Про порядок денний V сесії Городоцької районної ради VI скликання.

 2. Про депутатські запити.

 3. Про затвердження звіту щодо виконання районного бюджету Городоцького району за I квартал 2011 року.

 4. Про втрату чинності рішень районної ради, якими були затверджені попередні ставки єдиного податку для платників-фізичних осіб.

 5. Про Програму розвитку первинної медико-санітарної допомоги сільському населенню Городоцького району на 2011-2014 роки.

 6. Про стан розвитку ринку земель, охорони та раціонального їх використання в районі.

 7. Про використання коштів районного бюджету, що виділялися в 2009-2010 роках на програми розвитку агропромислового комплексу Городоцького району.

 8. Про виконання Програми розвитку і функціонування української мови на 2009-2012 роки.

 9. Про внесення змін до рішень сесій районної ради від 12.01.11 № 21 «Про районний бюджет Городоцького району на 2011 рік», від 02.03.11 № 49 «Про уточнення районного бюджету Городоцького району на 2011 рік та спрямування вільних залишків коштів загального фонду районного бюджету» та Інвестиційної програми капітального будівництва у Городоцькому районі на 2011-2013 роки.

 10. Про внесення змін в додатки № 5 та № 6 до рішення сесії Городоцької районної ради від 12.01.11 № 21 «Про районний бюджет Городоцького району на 2011 рік».

 11. Про делегування видатків районному бюджету Суховільською сільською радою.

 12. Про зміни до Програми проведення Міжрегіональних фестивалів-конкурсів у Городоцькому районі на 2011 рік.

 13. Про зміни до Програми розвитку фізичної культури та спорту в Городоцькому районі у 2011 році.

 14. Про доповнення до Програми заходів спрямованих на увіковічення пам’яті жертв репресій, борців за волю України та збереження пам’яток історії, археології на 2011-2015 роки.

 15. Про припинення діяльності шляхом ліквідації КП «Кіномережа».

 16. Про припинення діяльності шляхом ліквідації Черлянської ЗОШ І ступеня.

 17. Про передачу приміщення Черлянської ЗОШ І ступеня зі спільної власності територіальних громад району у комунальну власність територіальної громади села Угри.

 18. Про передачу видатків, на виконання повноважень між місцевими бюджетами Львівської області.

 19. Про передачу частини теплотраси з балансу відділу освіти райдержадміністрації на баланс Великолюбінської селищної ради.

 20. Про перейменування Городоцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 на Городоцький навчально-виховний комплекс № 5 «загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад» та затвердження його статуту.

 21. Про переоцінку вартості майна спільної власності територіальних громад району.

 22. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі її в оренду ФО-П Поповичу І.В.

 23. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі її в оренду МПП – Фірма «Комарик».

 24. Про затвердження технічної документації із землеустрою по внесенню змін до договору на земельну ділянку ФО-П Пасічник О.В.

 25. Про погодження проекту землеустрою щодо розмежування земель державної і комунальної власності на території Мильчицької сільської ради.

 26. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації з експертної грошової оцінки земельної ділянки ФО-П Каган Д.Т.

 27. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка передана в оренду ФО-П Дідух А.О.

 28. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка передана в оренду ФО-П Капустяк Л.Б.

 29. Про підтримку заяви Львівської обласної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Асоціації міст України, Української асоціації місцевих та регіональних влад, Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад, до міських, селищних і сільських рад Львівської області щодо недопущення передачі повноважень з розпорядження землями в межах населених пунктів від органів місцевого самоврядування до органів виконавчої влади.

 30. Про підтримку звернення Яворівської районної ради Львівської області до Верховної Ради України щодо внесення змін до Закону України № 2681-11 від 13.09.2001 року «Про порядок ввезення (пересилання) в Україну митного оформлення й оподаткування особистих речей, товарів та транспортних засобів, що ввозяться (пересилаються) громадянами на митну територію України».

 31. Про зміну в складі президії Городоцької районної ради.

 32. Про затвердження Методики розрахунку орендної плати за користування майном районної комунальної власності (нова редакція).

 33. Про створення комісії з професійного відбору з питань створення фермерських господарств в Городоцькому районі.

 34. Про розгляд заяв жителів району щодо надання матеріальної допомоги.

 35. Про надання дозволу Долинянській сільській раді на демонтаж Народного дому в с.Долиняни.

 36. Про зміни та доповнення до Регламенту районної ради.

 37. Про надання дозволу на оренду приміщень для розміщення обладнання АТС в Градівській ЗОШ І-ІІІ ст., Заверещицькій ЗОШ І-ІІІ ст., Підзвіринецькій ЗОШ І-ІІІ ст. та Мшанській ЗОШ І-ІІІ ст.

 38. Про підтримку звернення Городоцького районного об’єднання Всеукраїнського Товариства «Просвіта» ім. Тараса Шевченка Львівської області до Голови Верховної Ради України Володимира Литвина про перейменування назви міст та інших населених пунктів, які носять назву комуно-більшовицьких вождів.

 39. Про районну Відзнаку «За заслуги перед Городоччиною».

 40. Про реорганізацію Городоцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 в Городоцький навчально-виховний комплекс № 2 «загальноосвітня школа І ступеня – гімназія» та затвердження його статуту.

 41. Про виділення коштів для надання матеріальної допомоги на проведення аварійно-відновлюваних робіт в пошкоджених будинках, які зазнали окремі домогосподарства Городоцького району.

 42. Різне.Голова районної ради В.ПолумацканичПохожие:

Рішення №67 від 8 червня 2011 року м. Городок Про порядок денний V сесії Городоцької районної ради Городоцька районна рада шостого скликання iconРішення №1 Від 23 листопада 2010 року м. Городок Про порядок денний першої сесії Городоцької районної ради Городоцька районна рада шостого скликання

Рішення №67 від 8 червня 2011 року м. Городок Про порядок денний V сесії Городоцької районної ради Городоцька районна рада шостого скликання iconРішення №112 Від 23 серпня 2011 року м. Городок Про порядок денний VІ позачергової сесії Городоцької районної ради Городоцька районна рада VI скликання
Затвердити такий порядок денний VІ позачергової сесії районної ради VI скликання
Рішення №67 від 8 червня 2011 року м. Городок Про порядок денний V сесії Городоцької районної ради Городоцька районна рада шостого скликання iconРішення №17 Від 12 січня 2011 року м. Городок Про порядок денний ІІ сесії Городоцької районної ради Городоцька районна рада шостого скликання
Про затвердження Програми виплати одноразової допомоги малозабезпеченим громадянам району в 2011 році
Рішення №67 від 8 червня 2011 року м. Городок Про порядок денний V сесії Городоцької районної ради Городоцька районна рада шостого скликання iconРішення №199 Від 29 березня 2012 року м. Городок Про порядок денний XІІ сесії Городоцької районної ради Городоцька районна рада шостого скликання
Про затвердження плану роботи Городоцької районної ради на ІІ, ІІІ,іv квартали 2012 року
Рішення №67 від 8 червня 2011 року м. Городок Про порядок денний V сесії Городоцької районної ради Городоцька районна рада шостого скликання iconРішення №193 Від 23 лютого 2012 року м. Городок Про порядок денний XI позачергової сесії Городоцької районної ради Городоцька районна рада VI скликання
Затвердити такий порядок денний XI позачергової сесії районної ради VI скликання
Рішення №67 від 8 червня 2011 року м. Городок Про порядок денний V сесії Городоцької районної ради Городоцька районна рада шостого скликання iconРішення №164 Від 26 грудня 2011 року м. Городок Про порядок денний IX сесії Городоцької районної ради Городоцька районна рада шостого скликання
...
Рішення №67 від 8 червня 2011 року м. Городок Про порядок денний V сесії Городоцької районної ради Городоцька районна рада шостого скликання iconРішення №115 Від 20 вересня 2011 року м. Городок Про порядок денний VІІ сесії Городоцької районної ради Городоцька районна рада шостого скликання
Про роботу рв гумвс україни у Львівській області щодо стану боротьби із корупцією, злочинністю та правопорушеннями в районі
Рішення №67 від 8 червня 2011 року м. Городок Про порядок денний V сесії Городоцької районної ради Городоцька районна рада шостого скликання iconРішення №273 Від 12 вересня 2012 року м. Городок Про порядок денний XV сесії Городоцької районної ради Городоцька районна рада шостого скликання
Про затвердження списку присяжних для Городоцького районного суду Львівської області
Рішення №67 від 8 червня 2011 року м. Городок Про порядок денний V сесії Городоцької районної ради Городоцька районна рада шостого скликання iconРішення №229 Від 22 травня 2012 року м. Городок Про порядок денний XIII позачергової сесії Городоцької районної ради Городоцька районна рада VI скликання
Затвердити такий порядок денний XIII позачергової сесії районної ради VI скликання
Рішення №67 від 8 червня 2011 року м. Городок Про порядок денний V сесії Городоцької районної ради Городоцька районна рада шостого скликання iconРішення №596 Від 24 грудня 2009 року м. Городок Про порядок денний ХХVІІІ сесії Городоцької районної ради Городоцька районна рада п’ятого скликання
Про інформацію Городоцької районної твк щодо зміни в складі депутатського корпусу Городоцької районної ради
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов