Рішення №174 Від 10 січня 2012 року м. Городок Про районний бюджет Городоцького району на 2012 рік icon

Рішення №174 Від 10 січня 2012 року м. Городок Про районний бюджет Городоцького району на 2012 рікНазваниеРішення №174 Від 10 січня 2012 року м. Городок Про районний бюджет Городоцького району на 2012 рік
Дата конвертации04.08.2013
Размер143.26 Kb.
ТипРішення
скачать >>>


ГОРОДОЦЬКА РАЙОНА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

X сесія VI скликання


РІШЕННЯ №174


Від 10 січня 2012 року

м. Городок


Про районний бюджет Городоцького району на 2012 рік


Відповідно до вимог Бюджетного кодексу України, Закону України "Про Державний бюджет України на 2012 рік", керуючись п.17 ч.1 ст.43, Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Городоцька районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Установити загальний обсяг доходів районного бюджету на 2012 рік у сумі 193410,1 тис. грн.

Обсяг доходів загального фонду бюджету визначити у сумі 189217,6 тис. грн, спеціального фонду бюджету – 4192,5 тис. грн, у тому числі бюджету розвитку – 1645,0 тис. грн (додаток 1).

2. Затвердити загальний обсяг видатків районного бюджету на 2012 рік у сумі 193410,1 тис. грн, у тому числі обсяг видатків загального фонду бюджету в сумі 188828,0 тис. грн та видатків спеціального фонду бюджету – 4582,1 тис. грн, у тому числі бюджету розвитку – 2034,6 тис. грн за тимчасовою класифікацією видатків та кредитування місцевих бюджетів (додаток 2) і головними розпорядниками коштів (додаток 3 ; 3-1) .

3. Установити профіцит загального фонду районного бюджету на 2012 рік у сумі 389,6 тис. грн, напрямком використання якого визначити передачу коштів із загального фонду до бюджету розвитку спеціального фонду (додаток 5).

4. Установити дефіцит спеціального фонду районного бюджету на 2012 рік у сумі 389,6 тис. грн, джерелом покриття якого визначити надходження коштів із загального фонду до бюджету розвитку спеціального фонду (додаток 5).

^ 5. Установити розмір оборотного касового залишку бюджетних коштів районного бюджету у сумі 200,0 тис. грн.

6. Затвердити обсяги міжбюджетних трансфертів на 2012 рік (дотація вирівнювання міським, селищній та сільським радам) у сумі 7890,6 тис. грн та кошти, що надходять до районного бюджету з міського бюджету в сумі 2161,5 тис.грн.(додаток 4).

7. Затвердити перелік об’єктів (головних розпорядників коштів), фінансування яких буде здійснено за рахунок коштів бюджету розвитку у сумі 2084,6 тис. грн (додаток 6).

8. Затвердити обсяг резервного фонду районного бюджету на 2012 рік у сумі 300,0 тис. грн.

9. Затвердити перелік захищених статей видатків загального фонду районного бюджету на 2012 рік за їх економічною структурою:

  • оплата праці працівників бюджетних установ;

  • нарахування на заробітну плату;

  • придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів;

  • забезпечення продуктами харчування;

  • оплата комунальних послуг та енергоносіїв;

  • трансферти населенню;

  • трансферти місцевим бюджетам;

  • видатки на заходи по підготовці до “Євро-2012”;

  • видатки на пальне для карет швидкої допомоги та автобусів по підвезенню школярів на навчання.

10. Затвердити в складі видатків районного бюджету кошти на реалізацію державних та регіональних галузевих програм і Землеустрою в сумі 200,0 тис.грн. по Програмі відзначення державних, найфональних та релігійних свят в сумі 75,0 тис.грн., по програмі підтримки засобів масової інформації в сумі 280,0 тис.грн., по Програмі управління праці та соціального захисту населення в сумі 571,6 тис.грн., в т.ч. надання допомоги громадянам району в сумі 100,0 тис.грн.

^ 11.Затвердити граничні обсяги споживання енергоносіїв у фізичних розмірах для головних розпорядників коштів районного бюджету (додаток 7).

12. Затвердити джерела фінансування районного бюджету на 2012 рік (додаток 8).

13.Фінансування регіональних програм проводити в межах затверджених бюджетних призначень (додаток 9).

14. У разі зміни місцезнаходження юридичною особою та місця проживання фізичною особою – підприємцем сплата визначених законодавством податків і зборів (обов’язкових платежів) після реєстрації здійснюється за місцем попередньої реєстрації до закінчення поточного бюджетного періоду.

15. Установити, що до доходів загального фонду районного бюджету на 2012 рік належать:

1) субвенція з Державного бюджету на здійснення програм соціального захисту, в тому числі:

- субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям – 47247,2 тис. грн.

- субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло -, водопостачання і водовідведення, квартирної плати ( утримання будинків і споруд та прибудинкових територій) вивезення побутового сміття та рідких нечистот по загальному фонду – 9109,0 тис. грн.

- субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг з послуг зв’язку та інших передбачених законодавством пільг, в тому числі компенсації втрати частини доходів у зв’язку з відміною податку з власників транспортних засобів та відповідним збільшенням ставок акцизного податку з пального для фізичних осіб в сумі 247,5 тис. грн.

- субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу в сумі 93,8 тис. грн.

- виплата державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом “гроші ходять за дітьми” – 391,6 тис. грн.

2) дотація вирівнювання з Державного бюджету в сумі 104427,8 тис. грн.

16.Установити, що до доходів спеціального фонду районного бюджету на 2012 рік належать:

- субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах в сумі 1667,3 тис.грн. Розподіл даної субвенції між бюджетами місцевого самоврядування здійснити районній державній адміністрації за погодженням з головою районної ради та комісії з питань економіки та бюджету згідно постанов Кабінету Міністрів України від 5.12.11 р. №1241, від 07.09.2011 р. №972, подати для затвердження на чергову сесію районної ради.

17. Спрямувати субвенцію обласному бюджету на “Будівництво дитячого навчального закладу (ясел-садочку) в смт.Великий Любінь на 150 місць” в сумі 100,0 тис.грн., на “Будівництво Народного дому “Просвіта” на 250 місць в с.Бучали Городоцького району Львівської області (в т.ч. корегування ПКД)” в сумі 100,0 тис.грн. та на “Реконструкцію з добудовою Комарнівської ЗОШ I-III ст. Городоцького району Львівської області” в сумі 100,0 тис.грн. за рахунок коштів спеціального фонду районного, селищного та сільського бюджетів (бюджет розвитку), передбачених на 2012 рік згідно додатку №6.

18. Взяти до відома, що відповідно до вимог Бюджетного кодексу України:

18.1. Якщо після прийняття рішення про місцевий бюджет повноваження на виконання функцій або надання послуг, на яке надано бюджетне призначення, передається відповідно до законодавства від одного головного розпорядника бюджетних коштів до іншого головного розпорядника бюджетних коштів, дія бюджетного призначення не припиняється і застосовується для виконання тих самих функцій чи послуг іншим головним розпорядником бюджетних коштів, якому це доручено. Передача бюджетних призначень у такому випадку здійснюється районною державною адміністрацією за погодженням з головою постійної комісії з питань економіки та бюджету та головою районної ради.

18.2.В процесі виконання районного бюджету в окремих випадках за обґрунтованим поданням головного розпорядника коштів районного бюджету фінансовому управлінню райдержадміністрації здійснювати перерозподіл видатків за економічною та функціональною класифікацією в межах обсягу його бюджетних призначень загального та спеціального фондів районного бюджету.

18.3. Перерозподіл видатків, що призводить до зміни головних розпорядників коштів обсягу затверджених бюджетних призначень головному розпоряднику коштів районного бюджету за загальним та спеціальним фондом (за винятком власних надходжень бюджетних установ та відповідних видатків), в т.ч. на енергоносії, капітальні видатки, а також розподіл офіційних трансфертів, додаткової дотації з обласного та Державного бюджетів на вирівнювання фінансової забезпеченості бюджетних установ, спрямування вільного залишку коштів здійснюється районною державною адміністрацією після офіційного погодження з головою районної ради, головою постійної комісії з питань економіки та бюджету, відповідними профільними комісіями районної ради. Фінансування видатків бюджету розвитку по нових об’єктах проводити після внесення відповідних змін до Інвестиційної програми капітального будівництва на 2012 рік на сесії районної ради.

18.4. Забороняється без внесення змін до рішення про місцевий бюджет збільшення бюджетних призначень за загальним та спеціальним фондами місцевого бюджету на:

  • оплату праці працівників бюджетних установ за рахунок зменшення інших видатків;

18.5. Зобов’язати розпорядників коштів районного бюджету в 10-ти денний термін оприлюднювати на офіційному Веб-сайті Городоцької райдержадміністрації і Городоцької районної ради підтверджуючі документи за одержані товаро-матеріальні цінності, кошториси та акти виконаних робіт за відповідними бюджетними призначеннями, а також, надавати зазначену інформацію комісії районної ради з питань контролю за ефективністю використання бюджетних коштів.

19. Не допустити зменшення обсягів цільових коштів, які враховані при визначенні розмірів міжбюджетних трансфертів між державним та місцевими бюджетами на 2012 рік.

20. Районній державній адміністрації:

20.1. Організувати роботу податкових та інших органів стягнення в частині забезпечення виконання планових завдань з мобілізації податків, зборів та інших платежів до бюджетів затверджених місцевими радами на 2012 рік.

20.2. Затвердити обґрунтовані граничні обсяги споживання енергоносіїв у фізичних розмірах для головних розпорядників коштів районного бюджету.

20.3. З метою покращення ефективності використання бюджетних коштів, якості надання послуг в межах чинного законодавства провести заходи з оптимізації видатків та мережі бюджетних установ, обмежити надання необов’язкових доплат, надбавок і виплат стимулюючого характеру, домогтися збільшення власних надходжень установ.

20.4. При формуванні інвестиційної програми:

- сконцентрувати кошти відповідних бюджетів на введення пускових комплексів, черг, об’єктів з найшвидшою капіталовіддачею і на повне завершення будівництва у 2012 році;

- увести мораторій на нове будівництво та продовження будівництва з низьким ступенем готовності, окрім пілотних проектів та проведення аварійно-відновлювальних робіт;

- надавати пріоритет об’єктам, розташованим на територіях, які виступають ініціаторами укрупнення територіальних громад, для покращення фінансово-економічного стану місцевих бюджетів.

20.5. У місячний термін підготувати та подати на розгляд районної ради програми, які не затверджені і кошти на реалізацію яких передбачені в додатках №2,3.

20.6. У разі зміни або встановлення Верховною Радою України, Кабінетом Міністрів України обсягу міжбюджетних трансфертів для районного бюджету на 2012 рік, розподіляти та перерозподіляти їх між місцевими бюджетами району шляхом внесення відповідних змін до районного бюджету за порядком, визначеним Кабінетом Міністрів України, після погодження з головою районної ради та головою постійної комісії з питань економіки та бюджету.

20.7. Підготувати та подати районній раді пропозиції щодо уточнення показників районного бюджету на 2012 рік з урахуванням їх виконання у 2011 році за даними річного звіту та стану виконання планових завдань за доходами у 2012 році.

20.8. Відповідно до вимог статті 73 Бюджетного кодексу України виступати у 2012 році в особі начальника фінансового управління райдержадміністрації одержувачем:

- середньострокових позик за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку, які надаються за умови невиконання у відповідному звітному періоді розрахункових обсягів кошика доходів районного бюджету, визначених у Законі України „Про Державний бюджет України на 2012 рік”;

- позик на покриття тимчасових касових розривів, що виникають за загальним фондом та бюджетом розвитку районного бюджету, у фінансових установах на строк до трьох місяців у межах поточного бюджетного періоду;

- позик на покриття тимчасових касових розривів у показниках районного бюджету за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами для забезпечення оплати праці працівників бюджетних установ, нарахування на заробітну плату, придбання продуктів харчування та медикаментів, оплату комунальних послуг, енергоносіїв та інших захищених видатків загального фонду.

20.9. За наявності тимчасово вільних коштів районного бюджету спрямовувати їх на депозитні рахунки фінансово-кредитних установ відповідно до вимог Бюджетного кодексу України та за порядком, визначеним Кабінетом Міністрів України.

21. Головним розпорядникам та розпорядникам коштів районного бюджету:

21.1. Забезпечити в першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати, проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами.

21.2. Затвердити граничні обсяги споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань.

21.3. При складанні кошторисів видатків на утримання бюджетних установ передбачити в максимально можливих обсягах асигнування за загальним та спеціальним фондами на заходи з енергозбереження.

21.4. Установити, що нецільове використання бюджетних коштів, тобто, витрачання їх на цілі, що не відповідають бюджетним призначенням, встановленим рішенням про районний бюджет на 2012 рік, виділеним бюджетним асигнуванням чи кошторису, має наслідком зменшення бюджетних призначень головним розпорядникам бюджетних коштів на суму коштів, що витрачені не за цільовим призначенням, у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.

21.5.Зобов’язання, взяті розпорядниками коштів районного бюджету без відповідних бюджетних призначень, не вважаються бюджетними зобов’язаннями і не підлягають оплаті за рахунок бюджетних коштів. Взяття таких зобов’язань є бюджетним правопорушенням.

21.6. Забезпечити погашення бюджетної заборгованості за видатками, що утворилась у минулому році через не проходження коштів в органах Державного казначейства України, у тому числі на реалізацію діючих у 2011 році районних програм і заходів.

21.7. Брати бюджетні зобов’язання у 2012 році за загальним фондом, враховуючи необхідність виконання бюджетних зобов’язань минулих років, взятих на облік в органах Державного казначейства України, в межах виділених асигнувань.

22. Міським, селищному та сільським головам:

22.1. Забезпечити затвердження реальних показників у місцевих бюджетах на 2012 рік з надходження податків, зборів і платежів до бюджету, недопущення їх необґрунтованого завищення.

22.2. Спільно з територіальними податковими органами вжити заходів з недопущення суб’єктами господарювання випадків ухилення від оподаткування при виплаті заробітної плати працівникам. Провести інвентаризацію платників податків і зборів, забезпечити повноту їх реєстрації та оподаткування і на цій основі розширити базу оподаткування податками, зборами і ресурсними платежами, що зараховуються до місцевих бюджетів.

22.3. При затвердженні місцевих бюджетів на 2012 рік та внесенні змін передбачити кошти на:

- забезпечення в повному обсязі потреби в асигнуваннях на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених чинним законодавством умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; проведення розрахунків за електричну енергію, теплову енергію, водопостачання та водовідведення, природний газ, тверде паливо та послуги зв'язку, які споживаються бюджетними установами, не допускаючи будь-якої протермінованої заборгованості із зазначених видатків. Установити ліміти споживання енергоносіїв у фізичних обсягах для кожної бюджетної установи виходячи з обсягів асигнувань, затверджених розпорядникам бюджетних коштів;

- співфінансування програм і заходів, на виконання яких виділяються кошти з державного, обласного та районного бюджетів;

- заходи з енергозбереження;

- покращення доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями до будинків і приміщень місцевих органів виконавчої влади, соціального захисту населення та об’єктів соціальної інфраструктури;

22.4 При формуванні місцевих інвестиційних програм:

- сконцентрувати кошти відповідних бюджетів на введення пускових комплексів, черг, об’єктів з найшвидшою капіталовіддачею і на повне завершення будівництва у 2012 році;

- увести мораторій на виготовлення ПКД на нове будівництво та продовження будівництва з низьким ступенем готовності, окрім пілотних проектів та проведення аварійно-відновлювальних робіт.

23. Рекомендувати органам місцевого самоврядування:

23.1. Зменшити кількість рішень органів місцевого самоврядування про звільнення від сплати платежів до місцевих бюджетів. При цьому домогтися забезпечення спрямування вивільнених коштів на покращення фінансового стану підприємств, підвищення їх платоспроможності, погашення заборгованості з виплати заробітної плати, кредиторської заборгованості перед бюджетом та державними цільовими фондами, розширення виробництва, подолання збитковості.

23.2. Планувати у 2012 році видатки на стимулювання працівників органів місцевих рад за умови забезпечення в повному обсязі бюджетними коштами обов’язкових виплат із заробітної плати працівників бюджетних установ, інших соціальних виплат і видатків на проведення розрахунків за комунальні послуги та енергоносії, а також виконання дохідної частини відповідних бюджетів.

23.3. Розробити та затвердити план заходів з енергозбереження і скорочення витрат на комунальні послуги та енергоносії у бюджетній сфері.

24.Установити, що згідно Земельного кодексу України від 25.10.2001 р. №2768-III кошти від продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення, що знаходяться в спільній комунальній власності територіальної громади району у відповідності до розпорядження голови облдержадміністрації від 21.04.07 р. №872, рішення сесії районної ради від 24.07.2007 р. №171 зараховуються у розмірі 100 відсотків до районного бюджету та кошти від продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення або прав на них, що знаходяться поза межами населених пунктів до їх розмежування на державну та комунальну форми власності зараховуються до районного бюджету відповідно до укладених трьохсторонніх угод між Городоцької райдержадміністрацією, Городоцькою районною радою та сільськими, селищною, міськими радами.

25.Комунальні унітарні підприємства районної комунальної власності сплачують у 2012 році до загального фонду районного бюджету частину прибутку (доходу) у розмірі 15 відсотків чистого прибутку (доходу).

26. Установити, що виявлені перевірками, проведеними працівниками сектору інспектування у Городоцькому районі Львівської об’єднаної державної фінансової інспекції та фінансового управління райдержадміністрації, суми незаконних видатків, недостач і крадіжок підлягають перерахуванню до районного бюджету.

27. Фінансовому управлінню райдержадміністрації (В.Жданський):

- надання субвенцій з Державного бюджету України місцевим бюджетам району здійснювати відповідно до обсягу надходжень коштів на цю мету в районний бюджет, а також стану фактичних розрахунків;

- видатки, які мають проводитися згідно з Бюджетним кодексом України з іншого бюджету, здійснювати за рахунок вільного залишку бюджетних коштів загального фонду місцевого бюджету при відсутності заборгованості за захищеними статтями видатків протягом року на будь-яку дату;

- видатки, пов’язані з утриманням бюджетних установ, фінансувати за відсутності протермінованої заборгованості із заробітної плати, а також за спожиті комунальні послуги та енергоносії. Кошти на інші видатки виділяти лише за наявності забезпечення реальних надходжень бюджету;

- кошти з районного бюджету виділяти в межах зареєстрованих розпорядниками коштів бюджетних зобов’язань в органах державного казначейства на підставі замовлень головних розпорядників коштів;

- врахувати внесення Міністерством фінансів України змін та доповнень до бюджетної класифікації відповідно до вимог Закону України „Про Державний бюджет України на 2012 рік” у частині присвоєння окремим трансфертам, доходам і видаткам найменувань та кодів класифікації, при складанні і виконанні розпису районного бюджету на 2012 рік.

28. У разі недоотримання міськими, сільськими та селищним бюджетами району планової дотації вирівнювання з державного бюджету за попередній місяць, надати право фінансовому управлінню додати планову дотацію в розмірі, передбаченому у попередньому періоді, до 10 числа наступного місяця.

29. Додатки 1- 9 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

30. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань з економіки і бюджету (Р.Дунас).
Голова районної ради В.Полумацканич


Похожие:

Рішення №174 Від 10 січня 2012 року м. Городок Про районний бюджет Городоцького району на 2012 рік iconРішення №174 Від 10 січня 2012 року м. Городок Про районний бюджет Городоцького району на 2012 рік
Відповідно до вимог Бюджетного кодексу України, Закону України "Про Державний бюджет України на 2012 рік", керуючись п. 17 ч. 1 ст....
Рішення №174 Від 10 січня 2012 року м. Городок Про районний бюджет Городоцького району на 2012 рік iconРішення №176 Від 10 січня 2012 року м. Городок Про затвердження Програми виплати одноразової допомоги малозабезпеченим громадянам району в 2012 році
Ючи збільшення кількості громадян, які потребують соціальних послуг, відповідно рішення районної ради від 10 січня 2012 року №173...
Рішення №174 Від 10 січня 2012 року м. Городок Про районний бюджет Городоцького району на 2012 рік iconРішення №230 Від 22 травня 2012 року м. Городок Про внесення змін до показників районного бюджету Городоцького району на 2012 рік
України, Закону України "Про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2012 рік" від 12 квітня 2012 року№4647-vi,...
Рішення №174 Від 10 січня 2012 року м. Городок Про районний бюджет Городоцького району на 2012 рік iconРішення №22 Від 12 січня 2011 року м. Городок Про затвердження Програми виплати одноразової допомоги малозабезпеченим громадянам району в 2011 році
Вуючи збільшення кількості громадян, які потребують соціальних послуг, відповідно рішення районної ради від 12 січня 2012 року №21...
Рішення №174 Від 10 січня 2012 року м. Городок Про районний бюджет Городоцького району на 2012 рік iconРішення від 16 січня 2012 року №285 м. Рахів Про міський бюджет на 2012 рік
У відповідності до статті 77 Бюджетного кодексу України, Закону України “Про Державний бюджет України на 2012 рік”, керуючись п....
Рішення №174 Від 10 січня 2012 року м. Городок Про районний бюджет Городоцького району на 2012 рік iconРішення №177 «10» січня 2012 р м. Яворів Про витрати на утримання Яворівської районної ради та її виконавчого апарату на 2012 рік
Яворівської районної від 10 січня 2012 року №176 "Про районний бюджет Яворівського району на 2012 рік", Яворівська районна рада
Рішення №174 Від 10 січня 2012 року м. Городок Про районний бюджет Городоцького району на 2012 рік iconРішення №183 Від 10 січня 2012 року м. Городок Про Інвестиційну програму капітального будівництва Городоцького району на 2012 рік
Розглянувши Інвестиційну програму капітального будівництва Городоцького району на 2012 рік, керуючись п. 16 ч. 1 ст. 43 Закону України...
Рішення №174 Від 10 січня 2012 року м. Городок Про районний бюджет Городоцького району на 2012 рік iconРішення №208 Від 17 жовтня 2007 року м. Городок Про протест прокурора Городоцького району на ч. 2 п. 12 рішення Городоцької
Розглянувши протест прокурора Городоцького району від 20. 09. 07 №892 на ч. 2 п. 12 рішення Городоцької районної ради від 04. 01....
Рішення №174 Від 10 січня 2012 року м. Городок Про районний бюджет Городоцького району на 2012 рік iconРішення № „ „ березня 2012 року м. Яворів Про внесення змін до районного бюджету Яворівського району на 2012 рік
Бюджетного кодексу України, Закону України „Про Державний бюджет України на 2012рік”, керуючись п. 17 ст. 43 Закону України “Про...
Рішення №174 Від 10 січня 2012 року м. Городок Про районний бюджет Городоцького району на 2012 рік iconРішення №341 від 5 січня 2005 року м. Городок Про районний бюджет Городоцького району на 2005 рік
Відповідно до Бюджетного кодексу України, Закону України “Про Державний бюджет України на 2005 рік”, керуючись п. 17 ст. 43 Закону...
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов