Рішення №100 Від 4 січня 2007 року м. Городок Про районний бюджет Городоцького району на 2007 рік icon

Рішення №100 Від 4 січня 2007 року м. Городок Про районний бюджет Городоцького району на 2007 рікНазваниеРішення №100 Від 4 січня 2007 року м. Городок Про районний бюджет Городоцького району на 2007 рік
Дата конвертации05.08.2013
Размер158.63 Kb.
ТипРішення
скачать >>>ГОРОДОЦЬКА РАЙОННА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

VІІІ сесія V скликання


РІШЕННЯ № 100


Від 4 січня 2007 року

м. Городок


Про районний бюджет

Городоцького району на 2007 рік


Відповідно до Бюджетного кодексу України, Закону України “Про Державний бюджет України на 2007 рік”, керуючись п.17 ст. 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Городоцька районна рада


ВИРІШИЛА:


1. Установити загальний обсяг доходів районного бюджету на 2007 рік у сумі 79547,3 тис. грн., обсяг дотацій у сумі 44622,4 тис. грн. та субвенцій з Державного бюджету України в сумі 23757,9 тис. грн., в т.ч. із загального фонду 77035,4 тис. грн. та спеціального фонду –2512,4 тис. грн.

Обсяг доходів загального фонду бюджету визначено в сумі 77035,4 тис. грн., спеціального фонду бюджету 2512,4 тис. грн., у тому числі бюджету розвитку –1866,0 тис. грн.(додаток № 1).

2. Затвердити загальний обсяг видатків районного бюджету на 2007 рік у сумі 79596,1 тис. грн.

Обсяг видатків загального фонду бюджету визначено в сумі 77007,1 тис. грн. та видатків спеціального фонду бюджету 2589,0 тис. грн., в т.ч. бюджет розвитку 1942,6 тис. грн. за функціональною (додаток №2) та відомчою (додаток №3) структурою бюджету.

^ 3. Установити розмір оборотної касової готівки районного бюджету в сумі 10,0 тис. грн.

4. Затвердити обсяг міжбюджетних трансфертів на 2007 рік :

- дотація вирівнювання сільським та селищному бюджетам ( згідно з додатком № 5) в сумі 4254,9 тис. грн.

- кошти, що передаються з міського бюджету м.Городок в районний бюджет в сумі 1351,2 тис. грн. (згідно з додатком № 5);

- інші субвенції з сільських бюджетів в районний по утриманню доріг місцевого значення в сумі 11,3 тис. грн. ( згідно з додатком №5).

- субвенції передані на виконання інших інвестиційних проектів міським, сільським та селищному бюджетам в сумі 1128,6 тис. грн., субвенції з інших бюджетів на виконання інвестиційних проектів -816,0 тис. грн., в т.ч. бюджет розвитку (згідно додатку №5).

5. Затвердити на 2007 рік обсяг повернення кредитів до обласного бюджету в сумі 184,0 тис. грн. (додаток №8).

Врахувати одержану до спеціального фонду районного бюджету повернену Городоцькою міською радою позику, одержану в минулих роках в сумі 260,6 тис. грн., повернення кредиту для придбання житла молодим сім’ям в минулих роках в сумі 17,2 тис. грн. для надання молодіжного кредитування, по загальному фонду надання довгострокових кредитів для придбання житла молодим сім’ям в сумі 28,3 тис. грн. згідно додатку №4.

6. Установити, що до доходів загального фонду районного бюджету на 2007 рік належать:

1) податок на прибуток підприємств районної комунальної власності, засновником яких є районна рада;

  1. 50 відсотків податку з доходів фізичних осіб;

3) 15 відсотків плати за землю, що справляється на території району ;

4) плата за оренду цілісних майнових комплексів, нерухомого та іншого майна, що є у комунальній власності Городоцької районної ради;

  1. інші надходження, передбачені чинним законодавством;

6) субвенція з Державного бюджету на здійснення програм соціального захисту в сумі 23757,9 тис. грн., в тому числі:

- субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям – 15334,9 тис. грн.

- субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепловодопостачання і водовідведення, квартирної плати, вивезення побутового сміття та рідких нечистот - 7936,2 тис. грн.;

- субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг з послуг зв’язку та інших передбачених законодавством пільг (крім пільг на одержання ліків, зубопротезування, оплату електроенергії, природного і скрапленого газу на побутові потреби, твердого та рідкого пічного побутового палива, послуг тепловодопостачання і водовідведення, квартирної плати, вивезення побутового сміття та рідких нечистот) та компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян" в сумі 315,7 тис. грн.

- субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу в сумі 171,1 тис. грн.;

7) Субвенція з Державного бюджету за загальним фондом на оснащення сільських амбулаторій та фельдшерсько-акушерських пунктів, придбання автомобілів швидкої медичної допомоги для сільських закладів охорони здоров’я;

8) Субвенція з Державного бюджету за спеціальним фондом

- на будівництво, реконструкцію, ремонт автомобільних доріг комунальної власності;.

- на оснащення сільських амбулаторій та фельдшерсько - акушерських пунктів, придбання автомобілів швидкої медичної допомоги для сільських закладів охорони здоров’я;

9) дотація вирівнювання з Державного бюджету в сумі 44622,4 тис. грн.

У разі зміни юридичної адреси суб’єктів підприємницької діяльності  платників податків, сплата визначених законодавством податків і зборів (обов’язкових платежів) після реєстрації здійснюється за місцем попередньої реєстрації до закінчення поточного бюджетного періоду.

7. Затвердити обсяг видатків загального фонду районного бюджету на:

- проведення видатків згідно ст.91 Бюджетного Кодексу України “Програми, затверджені відповідною радою згідно із законом” (додаток №9);

- одноразові допомоги населенню в сумі 80,0 тис. грн.;

КФК 090412 :

- доплати до пенсій воїнам УПА – 52,2 тис. грн.;

- доплата столітнім – 4,2 тис. грн.;

- виплата на харчування дитини загиблого міліціонера Галушки – 1,4 тис. грн.;

- виплата на телефонні розмови інвалідам I групи – 7,6 тис. грн.;

- надбавка на догляд за інвалідами I, II групи - 8,8 тис. грн.;

- допомога на догляд за інвалідом I групи - 7,5 тис. грн.;

- компенсація непрацюючим особам на догляд за інвалідами та людьми похилого віку - 5,0 тис. грн;

- допомога громадянам, які постраждали від аварії на ЧАЕС -5,0 тис. грн.

КФК 091207:

- пільги ветеранам УПА на ЖКП – 48,7 тис. грн.;

- пільги на ЖКП інвалідам по зору I, II груп – 5,0 тис. грн.

- видатки по програмах РДА в сумі - 55,0 тис. грн.

Встановити санітарну норму з 1.01.07 р. для пільг на житлово-комунальні послуги учасникам та інвалідам бойових дій УПА 21 кв. м на члена сім’ї та додатково 10,5 кв. м на сім’ю. При наданні пільг ветеранам УПА користуватись ст.70 Закону України “Про Державний бюджет на 2007 рік”.

^ 8. Затвердити перелік об’єктів (додаток № 6), фінансування капіталовкладень яких буде здійснено за рахунок коштів бюджету розвитку.

9. Затвердити на 2007 рік граничні обсяги споживання енергоносіїв у фізичних розмірах для головних розпорядників бюджетних коштів (додаток № 7) .

Головним розпорядникам коштів районного бюджету встановити граничні обсяги споживання енергоносіїв у фізичних розмірах для кожної підвідомчої бюджетної установи.

^ 10. Установити розмір резервного фонду районного бюджету на 2007 рік у сумі 100,0 тис. грн.

11. В процесі виконання районного бюджету в окремих випадках за обґрунтованим поданням головного розпорядника коштів районного бюджету фінансовому управлінню райдержадміністрації здійснювати перерозподіл видатків за економічною та функціональною класифікацією в межах обсягу його бюджетних призначень загального та спеціального фондів районного бюджету.

12. Перерозподіл видатків, що призводить до зміни головних розпорядників коштів обсягу затверджених бюджетних призначень головному розпоряднику коштів районного бюджету за загальним та спеціальним фондом (за винятком власних надходжень бюджетних установ та відповідних видатків), в т.ч. на заробітну плату, енергоносії, капітальні видатки, а також розподіл офіційних трансфертів, додаткової дотації з Державного бюджету на вирівнювання фінансової забезпеченості бюджетних установ та спрямування вільного залишку коштів здійснюється районною державною адміністрацією після офіційного погодження з головою районної ради та головою комісії з питань економіки та бюджету.

Субвенції на виконання інвестиційних проектів та видатки з бюджету розвитку спеціального фонду районного бюджету при умові неповного виконання його дохідної частини проводиться головою райдержадміністрації за погодженням з головою районної ради та головою комісії з питань економіки та бюджету.

13. Установити, що джерелами формування спеціального фонду районного бюджету у 2007 році є:

надходження до бюджету розвитку районного бюджету, до яких належать:

- кошти від відчуження майна районної комунальної власності;

- кошти від продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення, що знаходяться в спільній комунальній власності територіальних громад та районної ради;

- інші надходження згідно з чинним законодавством.

Кошти спеціального фонду районного бюджету витрачаються на заходи, передбачені законодавством.

14. Фінансовому управлінню райдержадміністрації кошти, передбачені у вигляді субвенції з Державного та обласного бюджетів, на виконання заходів з упередження аварій та запобігання техногенних катастроф у житлово-комунальному господарстві та на інших аварійних об’єктах комунальної власності, виконання інвестиційних проектів, виділяти відповідно до порядку, затвердженого Кабінетом Міністрів України та облдержадміністрації.

15. Установити, що у 2007 році керівники бюджетних установ і організацій утримують чисельність працівників та здійснюють фактичні видатки на заробітну плату, враховуючи видатки на премії та інші види заохочень чи винагород, матеріальну допомогу, лише в межах фонду заробітної плати, затвердженого для бюджетних установ і організацій у кошторисах доходів і видатків.

16. Врахувати, що фінансування з районного бюджету програми продажу земельних ділянок на конкурсних засадах та видатки на розмежування земель буде проводитись за умови затвердження органами місцевого самоврядування у відповідних місцевих бюджетах видатків у вигляді субвенції районному бюджету на виконання інвестиційних проектів (будівництво та реконструкцію об’єктів загальнорайонного значення) у розмірах згідно укладених угод.

17. Відповідно до статті 118 Закону України „Про Державний бюджет України на 2007 рік” передача в оренду майна районної комунальної власності здійснюється виключно на конкурсних засадах. Орендна плата визначається відповідно до її ринкової вартості у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Договори оренди майна районної комунальної власності, укладені до 1 січня 2007 року, окрім договорів на оренду комунального майна, укладених бюджетними установами, а також щодо цілісних майнових комплексів, у шестимісячний термін підлягають обов’язковому перегляду згідно з порядком.

^ 18. Установити, що відчуження та оренда майна районної комунальної власності здійснюється на конкурентній основі.

19. У разі виникнення тимчасових касових розривів у показниках районного бюджету районному фінансовому управлінню райдержадміністрації для забезпечення оплати праці працівників бюджетних установ та нарахування на заробітну плату, придбання продуктів харчування та медикаментів, оплату комунальних послуг, енергоносіїв та інших першочергових видатків звертатись до відділення Державного казначейства у Городоцькому районі для отримання короткотермінових позичок за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами.

За наявності вільних коштів на рахунках загального та спеціального фондів районному бюджету спрямовувати їх на депозитні рахунки в банку у порядку, визначеному райдержадміністрацією за погодженням з головою районної ради та головою постійної комісії з питань економіки та бюджету.

20. Затвердити такий перелік захищених статей видатків загального фонду районного бюджету на 2007 рік за економічною структурою видатків:

оплата праці працівників бюджетних установ (код 1110);

нарахування на заробітну плату (код 1120);

придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів (код 1132);

забезпечення продуктами харчування (код 1133);

оплата комунальних послуг та енергоносіїв ( код 1160 );

трансферти населенню (код 1340);

трансферти місцевим бюджетам (код 1320).

21. Головним розпорядникам та розпорядникам коштів районного бюджету:

21.1. У місячний термін після прийняття цього рішення підготувати, погодити з районним фінансовим управління та подати на розгляд відповідних постійних комісій районної ради для подальшого затвердження на сесії програми на 2007 рік які проводитимуться у межах коштів, запланованих в районному бюджеті на цю мету. У програмах слід відобразити наступні показники: мету, обґрунтування необхідності її впровадження, ефективність, продуктивність, очікувані економічні, соціальні, екологічні та інші результати.

21.2. Забезпечити цільовий характер бюджетних ресурсів на реалізацію заходів комплексної програми „Цукровий діабет ” і лікування нецукрового діабету у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.

21.3. Здійснювати реалізацію програми „Шкільний автобус” та інших галузевих програм з урахуванням оптимізації шкільної мережі, створення базової середньої школи з високим рівнем матеріально-технічного стану на території декількох населених пунктів для забезпечення доступності усіх одержувачів освітніх послуг до якісної загальної середньої освіти.

21.4. Установити, що нецільове використання бюджетних коштів, тобто витрачання їх на цілі, що не відповідають бюджетним призначенням, встановленим рішенням про районний бюджет на 2007 рік, виділеним бюджетним асигнуванням чи кошторису, має наслідком зменшення бюджетних призначень головним розпорядникам бюджетних коштів на суму коштів, що витрачені не за цільовим призначенням, у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.

22. Органи Державного казначейства України здійснюють облік зобов’язань розпорядників коштів районного бюджету у порядку, визначеному Державним казначейством України, та відображають їх у звітності про виконання районного бюджету.

Зобов’язання, взяті розпорядниками коштів районного бюджету без відповідних бюджетних призначень, не вважаються бюджетними зобов’язаннями і не підлягають оплаті за рахунок бюджетних коштів. Взяття таких зобов’язань є бюджетним правопорушенням.

23. Розпорядники коштів районного бюджету мають право брати бюджетні зобов’язання у 2007 році, враховуючи необхідність виконання бюджетних зобов’язань минулих років, взятих на облік в органах Державного казначейства України, в межах виділених їм асигнувань.

24. Виконання вимог рішень районної ради в частині реалізації окремих галузевих програм здійснювати в межах коштів, передбачених в районному бюджеті на 2007 рік на зазначену мету з урахуванням положень чинного законодавства.

25. Районній державній адміністрації:

25.1. За умови невиконання розрахункових показників Міністерства фінансів України за доходами районного бюджету, що враховуються при визначенні обсягів міжбюджетних трансфертів, виступати позикоодержувачем безвідсоткових середньострокових позичок за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку, які надаються відповідно до статті 57 Закону України „Про Державний бюджет України на 2007 рік” .

25.2.Забезпечити цільове використання коштів, врахованих при визначенні розмірів міжбюджетних трансфертів між державним та місцевими бюджетами, на видачу одноразової допомоги дітям-сиротам та дітям, позбавлених батьківського піклування, яким у 2007 році виповнеться 18 років; збільшення норми грошової допомоги на початкові витрати дітям сиротам і дітям позбавлених батьківського піклування, що навчалися або виховувалися в навчально-виховних та вищих навчальних закладах і перебували на повному державному утриманні при їх працевлаштуванні; інформатизацію та комп’ютеризацію загальноосвітніх навчальних закладів.

Розподіл субвенцій з державного бюджету на утримання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях проводити згідно з вимогами чинного законодавства.

25.3. Привести показники з мережі, штатів і контингентів бюджетних установ у відповідність із розмірами коштів, передбаченими на їх утримання у 2007 році.

25.4. У разі зміни для районного бюджету на 2007 рік обсягів міжбюджетних трансфертів вносити відповідні зміни до районного бюджету після офіційного погодження з головою районної ради та головою постійної комісії з питань економіки та бюджету.

25.5. Визначити замовників та забезпечити укладання угод між обласним управлінням капітального будівництва облдержадміністрації та іншими установами, що забезпечують технагляд, на виконання робіт з технагляду за будівництвом об’єктів, переданих місцевим органам влади.

25.6. При перевиконанні дохідної частини загального фонду районного бюджету по підсумках III кварталу біжучого року кошти в сумі їх перевиконання спрямувати на погашення заборгованостей в частині виплат комунальних послуг працівникам сільської місцевості згідно ст.57 Закону України “Про освіту” по рішеннях суду за період 1996 р. по 1999 рік включно.

25.7.Укладання трьохсторонніх угод між районною державною адміністрацією, районною радою та місцевою радою щодо продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення за межами населеного пункту проводити за погодженням з відповідною місцевою радою.
^
26. Виконавчим органам місцевих рад:

26.1. З метою виконання дохідної частини місцевих бюджетів у 2007 році:

- забезпечити затвердження реальних показників щодо надходження податків, зборів та платежів, недопущення їх необґрунтованого завищення;

- домогтися зростання надходжень земельного податку та орендної плати за землю шляхом активізації роботи з проведення грошової оцінки земель, визначення меж населених пунктів, розмежування земель державної та комунальної власності, впорядкування обліку використання земель запасу, завершення інвентаризації земель, зайнятих під пасовищами та сінокосами, а також присадибних ділянок;

- вжити додаткових заходів щодо збільшення обсягів надходжень з продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення та об’єктів комунальної власності, повноти та своєчасності розрахунків з бюджетом.

26.2. При затвердженні бюджетів міст , селища та сіл на 2007 рік передбачити кошти на:

повернення Городоцькою міською радою позики до бюджету розвитку районного бюджету, отриманої з районного бюджету в минулих роках в сумі 260,6 тис. грн ;

26.3.Забезпечити в повному обсязі потребу в асигнуваннях на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених чинним законодавством умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за електричну енергію, теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами, не допускаючи будь-якої протермінованої заборгованості із зазначених видатків.

Розпорядникам коштів забезпечити укладення угод за кожним видом енергоносіїв у межах, встановлених відповідним головним розпорядником коштів обґрунтованих граничних норм споживання.

Установити граничні обсяги споживання енергоносіїв у фізичних обсягах для кожної бюджетної установи, виходячи з обсягів призначень, затверджених розпорядникам бюджетних коштів у рішеннях про відповідний бюджет на 2007 рік. Здійснювати постійний контроль за використанням енергоносіїв і комунальних послуг відповідно до затверджених граничних обсягів та не допускати будь-якої протермінованої заборгованості.

26.4. При затвердженні місцевих бюджетів передбачити:

субвенції районному бюджету від сплати податку з власників транспортних засобів та плати за придбання торгових патентів пунктами продажу нафтопродуктів, збору за забруднення природного навколишнього середовища та інших надходжень до фондів охорони природного навколишнього середовища спеціального фонду на здійснення видатків пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням доріг місцевого значення та на заходи пов’язані з охороною природного навколишнього середовища .

  • кошти на місцеві сільськогосподарські програми та проведення земельної реформи .

26.5. Забезпечити безумовне виконання вимог Бюджетного кодексу України в частині розмежування видатків між відповідними бюджетами, привівши мережу бюджетних установ у відповідність до чинного законодавства та відомчих нормативних актів. Врахувати, що проведення з місцевого бюджету видатків, які мають здійснюватися за Бюджетним кодексом України з іншого бюджету, кваліфікується як нецільове використання бюджетних коштів і обсяги цих видатків безспірно вилучатимуться з відповідного місцевого бюджету до Державного бюджету органами Державного казначейства України у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України, в тому числі і за рахунок зменшення трансфертів відповідному місцевому бюджету на суму нецільового використання коштів.

26.6. Організувати роботу щодо забезпечення участі у централізованих розрахунках з пільг і субсидій населення за спожиті енергоносії та житлово-комунальні послуги усіх підприємств та організацій, до яких можна застосувати механізм проведення розрахунків, визначений Кабінетом Міністрів України.

26.7. Установити, що кошти податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів, які зараховуються до спеціального фонду міських, селищних та сільських бюджетів, спрямовуються, в першу чергу, на ремонт та утримання доріг загального користування місцевого значення, а також на ремонт в населених пунктах вулиць, що суміщаються з дорогами державного і місцевого значення.

При цьому, в разі відсутності потреби у проведенні відповідних робіт, кошти від надходження податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів спрямовуються за рішенням відповідного органу місцевого самоврядування на ремонт і утримання доріг у цих населених пунктах.

27. Установити, що виявлені перевірками, проведеними працівниками контрольно-ревізійного управління у Городоцькому районі і фінансового управління райдержадміністрації, суми незаконних видатків, недостач і крадіжок підлягають відшкодуванню до районного бюджету.

28. Призупинити у 2007 році дію раніше прийнятих рішень районної ради, кошти на реалізацію яких не передбачені в районному бюджеті на 2006 рік..

29. Районній державній адміністрації у 2007 році розрахунок обсягу міжбюджетних трансфертів, що надаються з районного бюджету бюджетам міст районного значення, селищ і сіл, здійснювати на підставі Закону України від 1 липня 2004 року № 1953-ІУ „Про міжбюджетні відносини між районним бюджетом та бюджетами територіальних громад сіл, селищ, міст та їх об’єднань”.

30. Фінансовому управлінню райдержадміністрації (В.Жданський):

- здійснювати фінансування, в першу чергу, захищених статей видатків, а інших передбачених видатків – у межах фактичного надходження доходів;

- передачу субвенції з державного бюджету України до місцевих бюджетів району здійснювати відповідно до обсягу надходжень коштів на цю мету в районний бюджет, а також стану фактичних розрахунків;

- врахувати внесення Міністерством фінансів України змін та доповнень до бюджетної класифікації відповідно до вимог Закону України „ Про державний бюджет України на 2007 рік” у частині присвоєння окремим трансфертам і видаткам кодів функціональної класифікації, при складанні та виконання розпису районного бюджету на 2007 рік.

- фінансування видатків з бюджету розвитку районного бюджету здійснювати в межах надходжень коштів від відчуження майна районної комунальної власності, повернення бюджетних позичок та спрямованих коштів на цю мету з бюджетів міст, селища та сіл району.

31.Зобов’язати РВ УМВСУ у Львівській області (А.Піцань) і державну податкову інспекцію в Городоцькому районі (Ю Гринів) до 15 лютого 2007 року розробити і подати на затвердження районною радою Програму боротьби з тіньовим бізнесом, зокрема, виплатою заробітної плати в «конвертах».

32.Зобов’язати райдержадміністрацію і рекомендувати органам місцевого самоврядування переглянути всі договори оренди земельних ділянок, орендна плата за користування якими встановлена без визначення нормативної грошової оцінки або на рівні меншому ніж 3% нормативної грошової оцінки.

33.Рекомендувати головам міст Городка і Комарно, селищному голові смт. В.Любінь передбачити в бюджеті 2007 року кошти на проведення нормативної грошової оцінки земель.

34. Додатки № 1-9 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

35. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань економіки і бюджету (З.Мислицький).

Голова районної ради В.Полумацканич
Похожие:

Рішення №100 Від 4 січня 2007 року м. Городок Про районний бюджет Городоцького району на 2007 рік iconРішення №208 Від 17 жовтня 2007 року м. Городок Про протест прокурора Городоцького району на ч. 2 п. 12 рішення Городоцької
Розглянувши протест прокурора Городоцького району від 20. 09. 07 №892 на ч. 2 п. 12 рішення Городоцької районної ради від 04. 01....
Рішення №100 Від 4 січня 2007 року м. Городок Про районний бюджет Городоцького району на 2007 рік iconРішення №98 Від 4 січня 2007 року м. Городок Про Програму соціально-економічного та культурного розвитку Городоцького району на 2007 рік
Розглянувши Програму соціально-економічного та культурного розвитку Городоцького району на 2007 рік, керуючись ст. 143 Конституції...
Рішення №100 Від 4 січня 2007 року м. Городок Про районний бюджет Городоцького району на 2007 рік iconРішення №99 Від 4 січня 2007 року м. Городок Про Інвестиційну програми капітального будівництва Городоцького району на 2007 рік
Розглянувши Інвестиційну програму капітального будівництва у Городоцькому районі на 2007 рік, керуючись п. 16 ч. 1 ст. 43 Закону...
Рішення №100 Від 4 січня 2007 року м. Городок Про районний бюджет Городоцького району на 2007 рік iconРішення №96 Від 4 січня 2007 року м. Городок Про порядок денний VІІІ сесії Городоцької районної ради Городоцька районна рада п’ятого скликання
Про Програму соціально-економічного та культурного розвитку Городоцького району на 2007 рік
Рішення №100 Від 4 січня 2007 року м. Городок Про районний бюджет Городоцького району на 2007 рік iconРішення №214 Від 5 грудня 2007 року м. Городок Про виконання районного бюджету Городоцького району за 9 місяців 2007 року
Городоцької райдержадміністрації В. Жданським, керуючись п. 17 ч. 1 ст. 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,...
Рішення №100 Від 4 січня 2007 року м. Городок Про районний бюджет Городоцького району на 2007 рік iconРішення №187 Від 17 жовтня 2007 року м. Городок Про затвердження звіту щодо виконання районного бюджету Городоцького району за перше півріччя 2007 року
Закону України “Про Державний бюджет України на 2007 рік”, ст. 80 “Бюджетного кодексу України”, керуючись п. 17 ч. 1 ст. 43 Закону...
Рішення №100 Від 4 січня 2007 року м. Городок Про районний бюджет Городоцького району на 2007 рік iconРішення №22 Від 12 січня 2011 року м. Городок Про затвердження Програми виплати одноразової допомоги малозабезпеченим громадянам району в 2011 році
Вуючи збільшення кількості громадян, які потребують соціальних послуг, відповідно рішення районної ради від 12 січня 2012 року №21...
Рішення №100 Від 4 січня 2007 року м. Городок Про районний бюджет Городоцького району на 2007 рік iconРішення №176 Від 10 січня 2012 року м. Городок Про затвердження Програми виплати одноразової допомоги малозабезпеченим громадянам району в 2012 році
Ючи збільшення кількості громадян, які потребують соціальних послуг, відповідно рішення районної ради від 10 січня 2012 року №173...
Рішення №100 Від 4 січня 2007 року м. Городок Про районний бюджет Городоцького району на 2007 рік iconРішення №341 від 5 січня 2005 року м. Городок Про районний бюджет Городоцького району на 2005 рік
Відповідно до Бюджетного кодексу України, Закону України “Про Державний бюджет України на 2005 рік”, керуючись п. 17 ст. 43 Закону...
Рішення №100 Від 4 січня 2007 року м. Городок Про районний бюджет Городоцького району на 2007 рік iconРішення №426 Від 13 січня 2009 року м. Городок Про районний бюджет Городоцького району на 2009 рік
Відповідно до Бюджетного кодексу України, Закону України “Про Державний бюджет України на 2009 рік”, керуючись п. 17 ст. 43 Закону...
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов