Рішення №489 Від 12 січня 2006 року м. Городок Про районний бюджет Городоцького району на 2006 рік icon

Рішення №489 Від 12 січня 2006 року м. Городок Про районний бюджет Городоцького району на 2006 рікНазваниеРішення №489 Від 12 січня 2006 року м. Городок Про районний бюджет Городоцького району на 2006 рік
Дата конвертации05.08.2013
Размер140.35 Kb.
ТипРішення
скачать >>>ГОРОДОЦЬКА РАЙОННА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХVІІ сесія ІV демократичного скликання


РІШЕННЯ № 489

Від 12 січня 2006 року

м. Городок


Про районний бюджет

Городоцького району на 2006 рік


Відповідно до Бюджетного кодексу України, Закону України “Про Державний бюджет України на 2006 рік”, керуючись п.17 ст. 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Городоцька районна рада


ВИРІШИЛА:


1. Установити загальний обсяг доходів районного бюджету на 2006 рік у сумі 59629,0 тис. грн., обсяг дотацій у сумі 38847,3 тис. грн. та субвенцій з Державного бюджету України в сумі 10777,6 тис. грн., в т.ч. із загального фонду 55780,9 тис. грн. та спеціального фонду –3848,1 тис. грн.

Обсяг доходів загального фонду бюджету визначено в сумі 55780,9 тис. грн., спеціального фонду бюджету 3848,1 тис. грн., у тому числі бюджету розвитку –2503,8 тис. грн.(додаток № 1).

2. Затвердити загальний обсяг видатків районного бюджету на 2006 рік у сумі 59750,6 тис. грн.

Обсяг видатків загального фонду бюджету визначено в сумі 55730,9 тис. грн. та видатків спеціального фонду бюджету 4019,7 тис. грн., в т.ч. бюджет розвитку 2675,4 тис. грн. за функціональною (додаток №2) та відомчою (додаток №3) структурою бюджету.

^ 3. Установити розмір оборотної касової готівки районного бюджету в сумі 10,0 тис. грн.

4. Затвердити обсяг міжбюджетних трансфертів на 2006 рік :

- дотація вирівнювання сільським та селищному бюджетам ( згідно з додатком № 5) в сумі 3120,8 тис. грн.

- кошти, що передаються з міських бюджетів м.Городок та м. Комарно в районний бюджет в сумі 1256,1 тис. грн. (згідно з додатком № 5);

- інші субвенції з сільських бюджетів в районний по утриманню доріг місцевого значення в сумі 2,5 тис. грн. ( згідно з додатком №5).

5. Затвердити на 2006 рік обсяг повернення кредитів до обласного бюджету в сумі 219,0 тис. грн.( додаток №8).

Врахувати одержану до спеціального фонду районного бюджету повернену Городоцькою міською радою позики, одержану в минулих роках в сумі 390,6 тис. грн. та надання довгострокових кредитів для придбання житла молодим сім’ям в сумі 50,0 тис. грн. згідно додатку №4 .

6. Установити, що до доходів загального фонду районного бюджету на 2006 рік належать:

1) податок на прибуток підприємств комунальної власності, засновником яких є районна рада;

  1. 50 відсотків податку з доходів фізичних осіб;

3) 15 відсотків плати за землю, що справляється на території району ;

4) плата за оренду цілісних майнових комплексів, нерухомого та іншого майна, що є у комунальній власності Городоцької районної ради;

  1. інші надходження, передбачені чинним законодавством ;

6) субвенція з Державного бюджету на здійснення програм соціального захисту в сумі 9531,9 тис. грн., в тому числі:

- субвенція на виплату допомоги сім’ям з дітьми, інвалідам з дитинства –

5902,6 тис. грн.

- на надання пільг та субсидій населенню на ЖКП в сумі 3106,1 тис. грн.;

- на надання пільг на зв’язок і транспорт пільговій категорії населення в

сумі 347,9 тис. грн.

- на надання пільг і субсидій населенню на придбання твердого палива і

скрапленого газу в сумі 118,0 тис. грн.;

7) Субвенція з Державного бюджету за загальним фондом на оснащення

сільських амбулаторій та фельдшерсько-акушерських пунктів, придбання

автомобілів швидкої медичної допомоги для сільських закладів

охорони здоров’я -531,0 тис. грн.

8) Субвенція з Державного бюджету за спеціальним фондом

- на будівництво, реконструкцію, ремонт автомобільних доріг

комунальної власності - 418,0 тис. грн.

- на оснащення сільських амбулаторій та фельдшерсько-акушерських

пунктів, придбання автомобілів швидкої медичної допомоги для

сільських закладів охорони здоров’я -354,0 тис. грн.;

9) дотація вирівнювання з Державного бюджету в сумі 38847,3 тис. грн.

У разі зміни юридичної адреси суб’єктів підприємницької діяльності  платників податків, сплата визначених законодавством податків і зборів (обов’язкових платежів) після реєстрації здійснюється за місцем попередньої реєстрації до закінчення поточного бюджетного періоду.

7. Затвердити обсяг видатків загального фонду районного бюджету на:

- проведення видатків згідно ст.91 Бюджетного Кодексу України “Програми,

затверджені відповідною радою згідно із законом” (додаток №9);

- одноразові допомоги населенню по розпорядженню голови райдержадміністрації

в сумі 80,0 тис. грн.;

КФК 090412 :

- доплати до пенсій воїнам УПА – 52,7 тис. грн.;

- доплата столітнім - 3,6 тис .грн.;

- виплата на харчування дитини загиблого міліціонера Галушки – 1,0 тис. грн.;

- виплата на телефонні розмови інвалідам I групи – 7,6 тис. грн.;

- надбавка на догляд за інвалідами I, II групи - 8,8 тис. грн.;

- допомога на догляд за інвалідом I групи - 8,0 тис .грн.;

- компенсація непрацюючим особам на догляд за інвалідами та людьми похилого віку - 26,0 тис. грн;

КФК 091207:

- пільги ветеранам УПА на ЖКП - 24,0 тис. грн.;

- пільги на ЖКП інвалідам по зору I II груп - 13,3 тис. грн.

Встановити санітарну норму з 1.01.06 р. для пільг на житлово-комунальні послуги учасникам та інвалідам бойових дій УПА 21 кв. м на члена сім’ї та додатково 10,5 кв. м на сім’ю. При наданні пільг ветеранам УПА користуватись ст.76 Закону України “Про Державний бюджет на 2006 рік”.

^ 8. Затвердити перелік об’єктів (додаток № 6), фінансування капіталовкладень яких буде здійснено за рахунок коштів бюджету розвитку.

9. Затвердити на 2006 рік граничні обсяги споживання енергоносіїв у фізичних розмірах для головних розпорядників бюджетних коштів (додаток № 7) .

Головним розпорядникам коштів районного бюджету встановити граничні обсяги споживання енергоносіїв у фізичних розмірах для кожної підвідомчої бюджетної установи.

^ 10. Установити розмір резервного фонду районного бюджету на 2006 рік у сумі 100,0 тис. грн.

11. В процесі виконання районного бюджету в окремих випадках за обґрунтованим поданням головного розпорядника коштів районного бюджету фінансовому управлінню райдержадміністрації здійснювати перерозподіл видатків за економічною та функціональною класифікацією в межах обсягу його бюджетних призначень загального та спеціального фондів районного бюджету.

12. Перерозподіл видатків, що призводить до зміни головних розпорядників коштів обсягу затверджених бюджетних призначень головному розпоряднику коштів районного бюджету за загальним та спеціальним фондом (за винятком власних надходжень бюджетних установ та відповідних видатків), в т.ч. на заробітну плату, енергоносії, капітальні видатки, а також розподіл офіційних трансфертів, видатків на ліквідацію диспропорцій в плануванні через нерівномірність мережі бюджетних установ та спрямування вільного залишку коштів здійснюється районною державною адміністрацією після офіційного погодження з головою районної ради та головою комісії з питань економіки та бюджету.

Субвенції на виконання інвестиційних проектів та видатки з бюджету розвитку спеціального фонду районного бюджету при умові неповного виконання його дохідної частини проводиться головою райдержадміністрації за погодженням з головою районної ради та головою комісії з питань економіки та бюджету.

13. Фінансовому управлінню райдержадміністрації кошти, передбачені у вигляді субвенції з Державного та обласного бюджетів, на виконання заходів з упередження аварій та запобігання техногенних катастроф у житлово-комунальному господарстві та на інших аварійних об’єктах комунальної власності, виконання інвестиційних проектів, виділяти відповідно до порядку, затвердженого Кабінетом Міністрів України та облдержадміністрації.

14. Установити, що у 2006 році керівники бюджетних установ і організацій утримують чисельність працівників та здійснюють фактичні видатки на заробітну плату, враховуючи видатки на премії та інші види заохочень чи винагород, матеріальну допомогу, лише в межах фонду заробітної плати, затвердженого для бюджетних установ і організацій у кошторисах доходів і видатків.

15. Врахувати, що фінансування з районного бюджету програми продажу земельних ділянок на конкурсних засадах та видатки на розмежування земель буде проводитись за умови затвердження органами місцевого самоврядування у відповідних місцевих бюджетах видатків у вигляді субвенції районному бюджету на виконання інвестиційних проектів (будівництво та реконструкцію об’єктів загальнорайонного значення) у розмірі 20 відсотків надходжень, отриманих ними від продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення, і укладених угод на перерахування цих сум.

^ 16. Установити, що відчуження та оренда майна районної комунальної власності здійснюється на конкурентній основі.

17. У разі виникнення тимчасових касових розривів у показниках районного бюджету районному фінансовому управлінню райдержадміністрації для забезпечення оплати праці працівників бюджетних установ та нарахування на заробітну плату, придбання продуктів харчування та медикаментів, оплату комунальних послуг, енергоносіїв та інших першочергових видатків звертатись до відділення Державного казначейства у Городоцькому районі для отримання короткотермінових позичок за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами.

За наявності вільних коштів на рахунках загального та спеціального фондів районному бюджету спрямовувати їх на депозитні рахунки в банку у порядку, визначеному райдержадміністрацією за погодженням з головою районної ради та головою постійної комісії з питань економіки та бюджету.

18. Затвердити такий перелік захищених статей видатків загального фонду районного бюджету на 2006 рік за економічною структурою видатків:

оплата праці працівників бюджетних установ (код 1110);

нарахування на заробітну плату (код 1120);

придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів (код 1132);

забезпечення продуктами харчування (код 1133);

оплата комунальних послуг та енергоносіїв ( код 1160 );

трансферти населенню (код 1340);

трансферти місцевим бюджетам (код 1320).

19. Головним розпорядникам та розпорядникам коштів районного бюджету:

19.1. У місячний термін після прийняття цього рішення підготувати, погодити з районним фінансовим управління та подати на розгляд відповідних постійних комісій районної ради для подальшого затвердження головами районної ради та районної державної адміністрації програми на 2006 рік які проводитимуться у межах коштів, запланованих в районному бюджеті на цю мету. У програмах слід відобразити наступні показники: мету, обґрунтування необхідності її впровадження, ефективність, продуктивність, очікувані економічні, соціальні, екологічні та інші результати.

19.2. Забезпечити цільовий характер бюджетних ресурсів на реалізацію заходів комплексної програми „Цукровий діабет ” і лікування нецукрового діабету у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.

19.3. Здійснювати реалізацію програми „Шкільний автобус” та інших галузевих програм з урахуванням оптимізації шкільної мережі, створення базової середньої школи з високим рівнем матеріально-технічного стану на території декількох населених пунктів для забезпечення доступності усіх одержувачів освітніх послуг до якісної загальної середньої освіти.

19.4. Установити, що нецільове використання бюджетних коштів, тобто витрачання їх на цілі, що не відповідають бюджетним призначенням, встановленим рішенням про районний бюджет на 2006 рік, виділеним бюджетним асигнуванням чи кошторису, має наслідком зменшення бюджетних призначень головним розпорядникам бюджетних коштів на суму коштів, що витрачені не за цільовим призначенням, у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.

20. Органи Державного казначейства України здійснюють облік зобов’язань розпорядників коштів районного бюджету у порядку, визначеному Державним казначейством України, та відображають їх у звітності про виконання районного бюджету.

Зобов’язання, взяті розпорядниками коштів районного бюджету без відповідних бюджетних призначень, не вважаються бюджетними зобов’язаннями і не підлягають оплаті за рахунок бюджетних коштів. Взяття таких зобов’язань є бюджетним правопорушенням.

21. Розпорядники коштів районного бюджету мають право брати бюджетні зобов’язання у 2006 році, враховуючи необхідність виконання бюджетних зобов’язань минулих років, взятих на облік в органах Державного казначейства України, в межах виділених їм асигнувань.

22. Районній державній адміністрації:

22.1. За умови невиконання розрахункових показників Міністерства фінансів України за доходами районного бюджету, що враховуються при визначенні обсягів міжбюджетних трансфертів, виступати позикоодержувачем безвідсоткових середньострокових позичок за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку, які надаються відповідно до статті 62 Закону України „Про Державний бюджет України на 2006 рік” .

22.2.Забезпечити цільове використання коштів, врахованих при визначенні розмірів міжбюджетних трансфертів між державним та місцевими бюджетами, на видачу одноразової допомоги дітям-сиротам та дітям, позбавлених батьківського піклування, яким у 2006 році виповниться 18 років; збільшення норми грошової допомоги на початкові витрати дітям сиротам і дітям позбавлених батьківського піклування, що навчалися або виховувалися в навчально-виховних та вищих навчальних закладах і перебували на повному державному утриманні при їх працевлаштуванні; інформатизацію та комп’ютеризацію загальноосвітніх навчальних закладів.

22.3. Розподіл субвенцій з державного бюджету на проведення виборів місцевих рад, сільських, селищних, міських голів та фінансування ремонту приміщень, що знаходяться на балансі районної та місцевих рад здійснювати відповідно до середніх норм видатків затверджених Центральною виборчою комісією, порядку розподілу визначеного Кабінетом Міністрів України після офіційного погодження з головою районної ради та головою комісії районної ради з питань економіки та бюджету.

Розподіл субвенцій з державного бюджету на утримання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях проводити згідно з вимогами чинного законодавства.

22.4. При перевиконанні дохідної частини загального фонду районного бюджету по підсумках III кварталу біжучого року кошти в сумі їх перевиконання спрямувати на погашення заборгованостей в частині виплат комунальних послуг працівникам сільської місцевості згідно ст.57 Закону України “Про освіту” по рішеннях суду за період 1996 р. по 1999 рік включно.

22.5. Привести показники з мережі, штатів і контингентів бюджетних установ у відповідність із розмірами коштів, передбаченими на їх утримання у 2006 році.

22.6. У разі зміни для районного бюджету на 2006 рік обсягів міжбюджетних трансфертів вносити відповідні зміни до районного бюджету після офіційного погодження з головою районної ради та головою постійної комісії з питань економіки та бюджету.

22.7. Визначити замовників та забезпечити укладання угод між обласним управлінням капітального будівництва облдержадміністрації та іншими установами, що забезпечують технагляд, на виконання робіт з технагляду за будівництвом об’єктів, переданих місцевим органам влади.
^
23. Виконавчим органам місцевих рад:

23.1. З метою виконання дохідної частини місцевих бюджетів у 2006 році:

- забезпечити затвердження реальних показників щодо надходження податків, зборів та платежів, недопущення їх необґрунтованого завищення;

- домогтися зростання надходжень земельного податку та орендної плати за землю шляхом активізації роботи з проведення грошової оцінки земель, визначення меж населених пунктів, розмежування земель державної та комунальної власності, впорядкування обліку використання земель запасу, завершення інвентаризації земель, зайнятих під пасовищами та сінокосами, а також присадибних ділянок;

- вжити додаткових заходів щодо збільшення обсягів надходжень з продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення та об’єктів комунальної власності, повноти та своєчасності розрахунків з бюджетом.

23.2. При затвердженні бюджетів міст , селища та сіл на 2006 рік передбачити кошти на:

повернення Городоцькою міською радою позики до бюджету розвитку районного бюджету, отриманої з районного бюджету в минулих роках в сумі 390,6 тис. грн ;

23.3. Забезпечити в повному обсязі потребу в асигнуваннях на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених чинним законодавством умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за електричну енергію, теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами, не допускаючи будь-якої протермінованої заборгованості із зазначених видатків.

Розпорядникам коштів забезпечити укладення угод за кожним видом енергоносіїв у межах, встановлених відповідним головним розпорядником коштів обґрунтованих граничних норм споживання.

Установити граничні обсяги споживання енергоносіїв у фізичних обсягах для кожної бюджетної установи, виходячи з обсягів призначень, затверджених розпорядникам бюджетних коштів у рішеннях про відповідний бюджет на 2006 рік. Здійснювати постійний контроль за використанням енергоносіїв і комунальних послуг відповідно до затверджених граничних обсягів та не допускати будь-якої протермінованої заборгованості.

23.4. При затвердженні місцевих бюджетів передбачити :

  • субвенції районному бюджету від сплати податку з власників транспортних засобів та плати за придбання торгових патентів пунктами продажу нафтопродуктів спеціального фонду на здійснення видатків пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням доріг місцевого значення;

  • кошти на місцеві сільськогосподарські програми та проведення земельної реформи .

23.5. Забезпечити безумовне виконання вимог Бюджетного кодексу України в частині розмежування видатків між відповідними бюджетами, привівши мережу бюджетних установ у відповідність до чинного законодавства та відомчих нормативних актів. Врахувати, що проведення з місцевого бюджету видатків, які мають здійснюватися за Бюджетним кодексом України з іншого бюджету, кваліфікується як нецільове використання бюджетних коштів і обсяги цих видатків безспірно вилучатимуться з відповідного місцевого бюджету до Державного бюджету органами Державного казначейства України у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України, в тому числі і за рахунок зменшення трансфертів відповідному місцевому бюджету на суму нецільового використання коштів.

23.6. Організувати роботу щодо забезпечення участі у централізованих розрахунках з пільг і субсидій населення за спожиті енергоносії та житлово-комунальні послуги усіх підприємств та організацій, до яких можна застосувати механізм проведення розрахунків, визначений Кабінетом Міністрів України.

23.7. Установити, що кошти податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів, які зараховуються до спеціального фонду міських, селищних та сільських бюджетів, спрямовуються, в першу чергу, на ремонт та утримання доріг загального користування місцевого значення, а також на ремонт в населених пунктах вулиць, що суміщаються з дорогами державного і місцевого значення.

При цьому, в разі відсутності потреби у проведенні відповідних робіт, кошти від надходження податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів спрямовуються за рішенням відповідного органу місцевого самоврядування на ремонт і утримання доріг у цих населених пунктах.

24. Установити, що виявлені перевірками, проведеними працівниками контрольно-ревізійного управління у Городоцькому районі і фінансового управління райдержадміністрації, суми незаконних видатків, недостач і крадіжок підлягають відшкодуванню до районного бюджету.

25. Призупинити у 2006 році дію раніше прийнятих рішень районної ради, кошти на реалізацію яких не передбачені в районному бюджеті на 2006 рік..

26. Районній державній адміністрації у 2006 році розрахунок обсягу міжбюджетних трансфертів, що надаються з районного бюджету бюджетам міст районного значення, селищ і сіл, здійснювати на підставі Закону України від 1 липня 2004 року № 1953-ІУ „Про міжбюджетні відносини між районним бюджетом та бюджетами територіальних громад сіл, селищ, міст та їх об’єднань”.

27. Фінансовому управлінню райдержадміністрації (В.Жданський):

- здійснювати фінансування, в першу чергу, захищених статей видатків, а інших передбачених видатків – у межах фактичного надходження доходів;

- передачу субвенції з державного бюджету України до місцевих бюджетів району здійснювати відповідно до обсягу надходжень коштів на цю мету в районний бюджет, а також стану фактичних розрахунків;

- врахувати внесення Міністерством фінансів України змін та доповнень до бюджетної класифікації відповідно до вимог Закону України „Про державний бюджет України на 2006 рік” у частині присвоєння окремим трансфертам і видаткам кодів функціональної класифікації, при складанні та виконання розпису районного бюджету на 2006 рік.

- фінансування видатків з бюджету розвитку районного бюджету здійснювати в межах надходжень коштів від відчуження майна районної комунальної власності, повернення бюджетних позичок та спрямованих коштів на цю мету з бюджетів міст, селища та сіл району.

28. Додатки № 1-9 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

29. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань економіки та бюджету (Д.Клебан).Голова районної ради І. Попко

Похожие:

Рішення №489 Від 12 січня 2006 року м. Городок Про районний бюджет Городоцького району на 2006 рік iconРішення №45 Від 15 вересня 2006 року м. Городок Про виконання районного бюджету Городоцького району за I півріччя 2006 року
Городоцької райдержадміністрації В. Жданським, керуючись п. 17 ч. 1 ст. 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,...
Рішення №489 Від 12 січня 2006 року м. Городок Про районний бюджет Городоцького району на 2006 рік iconРішення №66 Від 17 листопада 2006 року м. Городок Про виконання районного бюджету Городоцького району за 9 місяців 2006 року
Городоцької райдержадміністрації В. Жданським, керуючись п. 17 ч. 1 ст. 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,...
Рішення №489 Від 12 січня 2006 року м. Городок Про районний бюджет Городоцького району на 2006 рік iconРішення №23 Від 30 травня 2006 року м. Городок Про виконання районного бюджету Городоцького району за I квартал 2006 року
Городоцької райдержадміністрації В. Жданським, керуючись п. 17 ч. 1 ст. 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,...
Рішення №489 Від 12 січня 2006 року м. Городок Про районний бюджет Городоцького району на 2006 рік iconРішення №122 Від 12 квітня 2007 року м. Городок Про затвердження звіту щодо виконання районного бюджету Городоцького району за 2006 рік
Городоцької райдержадміністрації В. Жданським, відповідно до Закону України “Про Державний бюджет України на 2006 рік”, ст. 80 “Бюджетного...
Рішення №489 Від 12 січня 2006 року м. Городок Про районний бюджет Городоцького району на 2006 рік iconРішення №22 Від 12 січня 2011 року м. Городок Про затвердження Програми виплати одноразової допомоги малозабезпеченим громадянам району в 2011 році
Вуючи збільшення кількості громадян, які потребують соціальних послуг, відповідно рішення районної ради від 12 січня 2012 року №21...
Рішення №489 Від 12 січня 2006 року м. Городок Про районний бюджет Городоцького району на 2006 рік iconРішення №176 Від 10 січня 2012 року м. Городок Про затвердження Програми виплати одноразової допомоги малозабезпеченим громадянам району в 2012 році
Ючи збільшення кількості громадян, які потребують соціальних послуг, відповідно рішення районної ради від 10 січня 2012 року №173...
Рішення №489 Від 12 січня 2006 року м. Городок Про районний бюджет Городоцького району на 2006 рік iconРішення №510 Від 3 березня 2006 року м. Городок Про затвердження Програми зайнятості населення Городоцького району на 2006 2007 роки
Затвердити Програму зайнятості населення Городоцького району на 2006 2007 роки (додається)
Рішення №489 Від 12 січня 2006 року м. Городок Про районний бюджет Городоцького району на 2006 рік iconРішення №208 Від 17 жовтня 2007 року м. Городок Про протест прокурора Городоцького району на ч. 2 п. 12 рішення Городоцької
Розглянувши протест прокурора Городоцького району від 20. 09. 07 №892 на ч. 2 п. 12 рішення Городоцької районної ради від 04. 01....
Рішення №489 Від 12 січня 2006 року м. Городок Про районний бюджет Городоцького району на 2006 рік iconРішення №237 Від 14 січня 2008 року м. Городок Про районний бюджет Городоцького району на 2008 рік
Відповідно до Бюджетного кодексу України, Закону України “Про Державний бюджет України на 2008 рік”, керуючись п. 17 ст. 43 Закону...
Рішення №489 Від 12 січня 2006 року м. Городок Про районний бюджет Городоцького району на 2006 рік iconРішення №100 Від 4 січня 2007 року м. Городок Про районний бюджет Городоцького району на 2007 рік
Відповідно до Бюджетного кодексу України, Закону України “Про Державний бюджет України на 2007 рік”, керуючись п. 17 ст. 43 Закону...
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов