Рішення №341 від 5 січня 2005 року м. Городок Про районний бюджет Городоцького району на 2005 рік icon

Рішення №341 від 5 січня 2005 року м. Городок Про районний бюджет Городоцького району на 2005 рікНазваниеРішення №341 від 5 січня 2005 року м. Городок Про районний бюджет Городоцького району на 2005 рік
Дата конвертации05.08.2013
Размер111.68 Kb.
ТипРішення
скачать >>>


ГОРОДОЦЬКА РАЙОННА Рада ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХVІІ сесія ІV демократичного скликання


РІШЕННЯ № 341

від 5 січня 2005 року

м. Городок

Про районний бюджет Городоцького

району на 2005 рік


Відповідно до Бюджетного кодексу України, Закону України “Про Державний бюджет України на 2005 рік”, керуючись п.17 ст. 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Городоцька районна рада


ВИРІШИЛА:


1. Установити загальний обсяг доходів районного бюджету на 2005 рік у сумі 42486,4 тис. грн., у тому числі обсяг дотацій у сумі 24008,7 тис. грн. та субвенцій з Державного бюджету України в сумі 9119,7 тис. грн., в т.ч. із загального фонду 41341,5 тис. грн. та спеціального фонду – 1144,5 тис. грн.

Обсяг доходів загального фонду бюджету визначено в сумі 41341,5 тис. грн., спеціального фонду бюджету 1144,5 тис. грн., у тому числі бюджету розвитку – 742 тис. грн.(додаток № 1).

2. Затвердити загальний обсяг видатків районного бюджету на 2005 рік у сумі 42507,6 тис. грн.

Обсяг видатків загального фонду бюджету визначено в сумі 41341,5 тис. грн. та видатків спеціального фонду бюджету 1166,1 тис. грн. в т.ч. бюджет розвитку 763,6 за функціональною (додаток №2) та відомчою (додаток №3) структурою бюджету.

3. Врахувати звернення голови Городоцької міської ради щодо незадовільного фінансування дошкільних установ міста, та з метою зменшення соціальної напруги і виконання усіх будівельно-монтажних робіт по ремонту міських дошкільних установ додатково виділити з районного бюджету 300 тис. грн. для фінансування капітальних видатків на утримання освітних закладів на адміністративній території м. Городка.

^ 4.Установити розмір оборотної касової готівки районного бюджету в сумі 5,0 тис. грн.

5. Затвердити обсяг міжбюджетних трансфертів на 2005 рік :

- дотація вирівнювання сільським та селищному бюджетам ( згідно з додатком № 5) в сумі 2240,2 тис. грн.

- кошти, що передаються з міського бюджету м.Городок в районний бюджет в сумі 1625,3 тис. грн. (згідно з додатком № 4);

- інші субвенції з сільських бюджетів в районний по утриманню доріг місцевого значення в сумі 14,4 тис. грн. ( згідно з додатком №5);

- субвенцію на пролікованих хворих з інших районів в сумі 16.8 тис. грн. згідно з додатком №1 та субвенцію на пролікованих хворих району в медичних установах інших районів в сумі 33,6 тис. грн. згідно додатків 2,3.

6. Затвердити на 2005 рік обсяг повернення кредитів до обласного бюджету в сумі 369,0 тис. грн., в т.ч. повернення до спеціального фонду 369,0 тис. грн.. ( додаток №4).

Врахувати повернення до спеціального фонду районного бюджету повернення Городоцькою міською радою позики, одержаної в минулих роках в сумі 390,6 тис. грн. згідно додатку №8 .

7.Установити, що до доходів загального фонду районного бюджету на 2005 рік належать:

1) податок на прибуток підприємств комунальної власності, засновником яких є районна рада;

 1. 50 відсотків податку з доходів фізичних осіб;

 2. 15 відсотків плати за землю , що справляється на території району ;

 1. плата за оренду цілісних майнових комплексів, нерухомого та іншого майна, що є у комунальній власності Городоцької районної ради;

 2. інші надходження, передбачені чинним законодавством;

 3. субвенція на здійснення програм соціального захисту в сумі 9919,7 тис. грн.;

 4. дотація вирівнювання в сумі 24008,7 тис. грн.

У разі зміни юридичної адреси суб’єктів підприємницької діяльності  платників податків, сплата визначених законодавством податків і зборів (обов’язкових платежів) після реєстрації здійснюється за місцем попередньої реєстрації до закінчення поточного бюджетного періоду.

У 2005 році зберігається порядок зарахування податків, зборів і неподаткових платежів, який врахований Міністерством фінансів України при розрахунках обсягів міжбюджетних трансфертів на 2005 рік.

8. Установити, що джерелами формування спеціального фонду районного бюджету у 2005 році є:

 1. Надходження до бюджету розвитку районного бюджету , які включають :

 • кошти від відчуження майна районної комунальної власності;

 • кошти від продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення, що перебувають у спільній власності територіальних громад;

 • надходження дивідентів, нарахованих на акції (частки, паї) господарських товариств, що є у власності районної ради;

 • кошти від повернення позик , які надавались з районного бюджету, відсотки , сплачені за користування ними та інші надходження до бюджету розвитку, передбачені статтею 71 Бюджетного кодексу;

 1. власні надходження бюджетних установ, які утримуються за рахунок коштів районного бюджету;

 2. субвенція на фінансування робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією , ремонтом та утриманням доріг місцевого значення з сільських , селищного та міських бюджетів.

9. Затвердити обсяг видатків загального фонду районного бюджету на:

 • проведення видатків згідно ст.91 Бюджетного Кодексу України ” Програми , затверджені відповідною радою згідно із законом ”( додаток №9);

 • одноразові допомоги населенню по розпорядженню голови райдержадміністрації в сумі 80,0 тис. грн.;

 • допомога сім”ї загиблого міліціонера В.Галушки в сумі 1,2 тис. грн.;

 • надання адресної допомоги, доплати до пенсії ветеранам УПА, 100 - літнім громадянам району та оплата по догляду за інвалідами I та II груп в сумі 72,8 тис. грн.;

 • пільги загального захворювання 40,0 тис. грн.

10. Затвердити перелік об’єктів (додаток № 6), фінансування капіталовкладень яких буде здійснено за рахунок коштів бюджету розвитку.

11. Установити, що кошти податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів, які зараховуються до спеціального фонду місцевих бюджетів, витрачаються в першу чергу на ремонт та утримання доріг загального користування державного значення, а також на ремонт в населених пунктах вулиць, що суміщаються з цими дорогами.

При цьому, в разі відсутності потреби у проведенні відповідних робіт, кошти від надходження податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів спрямовуються за рішенням відповідного органу місцевого самоврядування на ремонт і утримання доріг у цих населених пунктах.

12. Затвердити на 2005 рік граничні обсяги споживання енергоносіїв у фізичних розмірах для головних розпорядників бюджетних коштів (додаток № 7) .

Головним розпорядникам коштів районного бюджету встановити граничні обсяги споживання енергоносіїв у фізичних розмірах для кожної підвідомчої бюджетної установи.

^ 13.Установити розмір резервного фонду районного бюджету на 2005 рік у сумі 100,0 тис. грн.

14. В процесі виконання районного бюджету в окремих випадках за обґрунтованим поданням головного розпорядника коштів районного бюджету головному фінансовому управлінню райдержадміністрації здійснювати перерозподіл видатків за економічною класифікацією в межах обсягу його бюджетних призначень загального та спеціального фондів районного бюджету.

Перерозподіл видатків, що призводить до зміни затверджених бюджетних призначень між головними розпорядниками коштів районного бюджету по загальному та спеціальному фондах по захищених статтях районного бюджету, та проведення перерозподілу в обсягах субвенції з Державного бюджету, виходячи з фактично нарахованих пільг та житлових субсидій, допомог малозабезпеченим сім’ям, здійснюється районною державною адміністрацією з послідуючим затвердженням на сесії районної ради.

15. Розподіл додаткової дотації з державного бюджету на зменшення фактичних диспропорцій між місцевими бюджетами через нерівномірність мережі бюджетних установ відповідно до нормативно-правових актів, вільного залишку коштів районного бюджету здійснюється районною державною адміністрацією після офіційного погодження з головою районної ради та головою постійної комісії з питань економіки та бюджету.

16. Фінансовому управлінню райдержадміністрації кошти, передбачені у вигляді субвенції з державного бюджету, на виконання заходів з упередження аварій та запобігання техногенних катастроф у житлово-комунальному господарстві та на інших аварійних об’єктах комунальної власності, виконання інвестиційних проектів, виділяти відповідно до порядку, затвердженого Кабінетом Міністрів України.

17. Установити, що у 2005 році керівники бюджетних установ і організацій утримують чисельність працівників та здійснюють фактичні видатки на заробітну плату, враховуючи видатки на премії та інші види заохочень чи винагород, матеріальну допомогу, лише в межах фонду заробітної плати, затвердженого для бюджетних установ і організацій у кошторисах доходів і видатків.

18. Затвердити такий перелік захищених статей видатків загального фонду районного бюджету на 2005 рік за економічною структурою видатків:

оплата праці працівників бюджетних установ (код 1110);

нарахування на заробітну плату (код 1120);

придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів (код 1132);

забезпечення продуктами харчування (код 1133);

оплата комунальних послуг та енергоносіїв ( код 1160 );

трансферти населенню (код 1340);

трансферти місцевим бюджетам (код 1320).

19. Установити, що нецільове використання бюджетних коштів, тобто витрачання їх на цілі, що не відповідають бюджетним призначенням, встановленим рішенням про районний бюджет на 2005 рік, виділеним бюджетним асигнуванням чи кошторису, має наслідком зменшення бюджетних призначень головним розпорядникам бюджетних коштів на суму коштів, що витрачені не за цільовим призначенням, у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.

20. Органи Державного казначейства України здійснюють облік зобов’язань розпорядників коштів районного бюджету у порядку, визначеному Державним казначейством України, та відображають їх у звітності про виконання районного бюджету.

Розпорядники коштів районного бюджету мають право брати бюджетні зобов’язання у 2005 році, враховуючи необхідність виконання бюджетних зобов’язань минулих років, взятих на облік в органах Державного казначейства України, в межах виділених їм асигнувань.

Зобов’язання, взяті розпорядниками коштів районного бюджету без відповідних бюджетних призначень, не вважаються бюджетними зобов’язаннями і не підлягають оплаті за рахунок бюджетних коштів. Взяття таких зобов’язань є бюджетним правопорушенням.

21. У разі виникнення тимчасових касових розривів районного бюджету фінансовому управлінню для забезпечення оплати праці працівників бюджетних установ та нарахування на заробітну плату, придбання продуктів харчування та медикаментів, оплату комунальних послуг та енергоносіїв звертатись у відділення Державного казначейства у Городоцькому районі для отримання короткотермінових позичок за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами.

За наявності вільних залишків коштів на рахунку районного бюджету спрямовувати їх на депозитні рахунки в банку згідно з порядком, визначеним райдержадміністрацією за погодженням з головою районної ради та головою постійної комісії з питань економіки та бюджету.

22. Встановити, що у 2005 році звільнення від земельного податку, передбачене в пунктах 5, 6, 17, 19, 23 частини першої статті 12 Закону України „Про плату за землю”, здійснюється лише за рішеннями відповідних органів місцевого самоврядування в частині, що зараховується до відповідних бюджетів, на підставі висновків місцевих фінансових органів.

23. Районній державній адміністрації:

23.1. Привести показники з мережі, штатів і контингентів бюджетних установ у відповідність із розмірами коштів, передбаченими на їх утримання у 2005 році.

23.2. У разі зміни для районного бюджету на 2005 рік обсягів міжбюджетних трансфертів вносити відповідні зміни до районного бюджету після офіційного погодження з головою районної ради та головою постійної комісії з питань економіки та бюджету.

24. Управлінням районної державної адміністрації підготувати, погодити з головами відповідних постійних комісій районної ради та подати на затвердження голові районної ради та голові райдержадміністрації плани заходів і програми на 2005 рік, які проводитимуться у межах запланованих коштів в районному бюджеті на цю мету.
^
25. Виконавчим органам місцевих рад:

25.1 При затвердженні бюджетів міст , селища та сіл на 2005 рік передбачити кошти на повернення Городоцькою міською радою позики до бюджету розвитку районного бюджету, отриманої з районного бюджету в минулих роках в сумі 390,6 тис грн.;

25.2. Забезпечити в повному обсязі потребу в асигнуваннях на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених чинним законодавством умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за електричну енергію, теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами, не допускаючи будь-якої протермінованої заборгованості із зазначених видатків.

Установити граничні обсяги споживання енергоносіїв у фізичних обсягах для кожної бюджетної установи, виходячи з обсягів призначень, затверджених розпорядникам бюджетних коштів у рішеннях про відповідний бюджет на 2005 рік. Здійснювати постійний контроль за використанням енергоносіїв і комунальних послуг відповідно до затверджених граничних обсягів та не допускати будь-якої протермінованої заборгованості.

25.3.При затвердженні місцевих бюджетів передбачити:

 • субвенції районному бюджету від сплати податку з власників транспортних засобів та плати за придбання торгових патентів пунктами продажу нафтопродуктів спеціального фонду на здійснення видатків пов`язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням доріг місцевого значення;

 • кошти на місцеві сільськогосподарські програми та проведення земельної реформи .

25.4. Взяти до уваги, що згідно зі статтею 68 Закону України „Про Державний бюджет України на 2005 рік” орендна плата за земельні ділянки комунальної власності та земельний податок сплачуються платниками (крім громадян та виробників сільськогосподарської і рибної продукції) за базовий податковий (звітний) період, який дорівнює календарному місяцю, щомісячно протягом 30 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного (податкового) місяця.

25.5. Забезпечити безумовне виконання вимог Бюджетного кодексу України в частині розмежування видатків між відповідними бюджетами, привівши мережу бюджетних установ у відповідність до чинного законодавства та відомчих нормативних актів. Врахувати, що проведення з місцевого бюджету видатків, які мають здійснюватися за Бюджетним кодексом України з іншого бюджету, кваліфікується як нецільове використання бюджетних коштів і обсяги цих видатків безспірно вилучатимуться з відповідного місцевого бюджету до Державного бюджету органами Державного казначейства України у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України, в тому числі і за рахунок зменшення трансфертів відповідному місцевому бюджету на суму нецільового використання коштів.

26. Установити, що виявлені перевірками, проведеними працівниками контрольно-ревізійного управління у Городоцькому районі і районного фінансового управління райдержадміністрації, суми незаконних видатків, недостач і крадіжок підлягають відшкодуванню до районного бюджету.

27. Призупинити у 2005 році дію раніше прийнятих рішень районної ради, кошти на реалізацію яких не передбачені в районному бюджеті на 2005 рік..

28. Фінансовому управлінню райдержадміністрації (В.Жданський):

здійснювати фінансування, в першу чергу, захищених статей видатків, а інших передбачених видатків – у межах фактичного надходження доходів;

фінансування видатків з бюджету розвитку районного бюджету здійснювати в межах надходжень коштів від відчуження майна районної комунальної власності, повернення бюджетних позичок та спрямованих коштів на цю мету з бюджетів міст , селища та сіл району.

29. Додатки № 1-9 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

30. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань економіки та бюджету (Д.Клебан).Голова районної ради І. Попко

Похожие:

Рішення №341 від 5 січня 2005 року м. Городок Про районний бюджет Городоцького району на 2005 рік iconРішення №508 Від 3 березня 2006 року м. Городок Про затвердження уточнених показників районного бюджету Городоцького району за 2005 рік
В. Жданським, керуючись п. 17 ч. 1 ст. 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та ст. 78 Закону України “Про Державний...
Рішення №341 від 5 січня 2005 року м. Городок Про районний бюджет Городоцького району на 2005 рік iconРішення №385 Від 14 квітня 2005 року м. Городок (витяг) Про внесення змін до показників районного бюджету Городоцького району на 2005 рік
Відповідно до Бюджетного кодексу України, Закону України ”Про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2005...
Рішення №341 від 5 січня 2005 року м. Городок Про районний бюджет Городоцького району на 2005 рік iconРішення №385 Від 14 квітня 2005 року м. Городок (витяг) Про внесення змін до показників районного бюджету Городоцького району на 2005 рік
Відповідно до Бюджетного кодексу України, Закону України ”Про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2005...
Рішення №341 від 5 січня 2005 року м. Городок Про районний бюджет Городоцького району на 2005 рік iconРішення №454 Від 30 листопада 2005 року м. Городок Про порядок денний ХХV сесії Городоцької районної ради
Про внесення змін до показників районного бюджету Городоцького району на 2005 рік
Рішення №341 від 5 січня 2005 року м. Городок Про районний бюджет Городоцького району на 2005 рік iconРішення №22 Від 12 січня 2011 року м. Городок Про затвердження Програми виплати одноразової допомоги малозабезпеченим громадянам району в 2011 році
Вуючи збільшення кількості громадян, які потребують соціальних послуг, відповідно рішення районної ради від 12 січня 2012 року №21...
Рішення №341 від 5 січня 2005 року м. Городок Про районний бюджет Городоцького району на 2005 рік iconРішення №176 Від 10 січня 2012 року м. Городок Про затвердження Програми виплати одноразової допомоги малозабезпеченим громадянам району в 2012 році
Ючи збільшення кількості громадян, які потребують соціальних послуг, відповідно рішення районної ради від 10 січня 2012 року №173...
Рішення №341 від 5 січня 2005 року м. Городок Про районний бюджет Городоцького району на 2005 рік iconРішення №208 Від 17 жовтня 2007 року м. Городок Про протест прокурора Городоцького району на ч. 2 п. 12 рішення Городоцької
Розглянувши протест прокурора Городоцького району від 20. 09. 07 №892 на ч. 2 п. 12 рішення Городоцької районної ради від 04. 01....
Рішення №341 від 5 січня 2005 року м. Городок Про районний бюджет Городоцького району на 2005 рік iconРішення №100 Від 4 січня 2007 року м. Городок Про районний бюджет Городоцького району на 2007 рік
Відповідно до Бюджетного кодексу України, Закону України “Про Державний бюджет України на 2007 рік”, керуючись п. 17 ст. 43 Закону...
Рішення №341 від 5 січня 2005 року м. Городок Про районний бюджет Городоцького району на 2005 рік iconРішення №489 Від 12 січня 2006 року м. Городок Про районний бюджет Городоцького району на 2006 рік
Відповідно до Бюджетного кодексу України, Закону України “Про Державний бюджет України на 2006 рік”, керуючись п. 17 ст. 43 Закону...
Рішення №341 від 5 січня 2005 року м. Городок Про районний бюджет Городоцького району на 2005 рік iconРішення №237 Від 14 січня 2008 року м. Городок Про районний бюджет Городоцького району на 2008 рік
Відповідно до Бюджетного кодексу України, Закону України “Про Державний бюджет України на 2008 рік”, керуючись п. 17 ст. 43 Закону...
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов