Україні ─ українську владу!!! Юля. Мій погляд icon

Україні ─ українську владу!!! Юля. Мій поглядНазваниеУкраїні ─ українську владу!!! Юля. Мій погляд
Дата конвертации09.05.2013
Размер97.56 Kb.
ТипДокументы
скачать >>>

http://getbanditiwtaokupantiv.blogspot.com/2011/06/blog-post_11.html

11 червня 2011

Україні ─ українську владу!!!

Юля. Мій погляд.Оце дивлюся я, що роблять з Юлією Тимошенко, і не дивуюся. За інши почуття не буду казати. А чому не дивуюся, та тому, що очікував на щось подібне. Зрозуміло було, що ця гнила, смердюча, комуно-бандитська шушваль, буде саме так себе поводити. А робить це вона від люті, від тупої заздрості, від того, що їм ціна тридцять сребреників, а її купити, вони не можуть і за мільярди. Тому, що вона розумніша за всіх них разом взятих. Тому що, будь-кого з них вона може розмазати по підлозі, і мокрого місця не залишити.

Тому що, вона красуня, а їхні червоні пики, що заплили жиром, нагадують мавп'ячи зади.

І тому вони поводять себе ось так -


Хто-небудь віддає собі звіт, що по всій цій зграї, судять про нас всіх? Вони ж зараз при владі. Начебто ми їх обрали. Відповідно, вони кращі за нас. Хто-небудь хоче бути схожим на них?

Так, не буду далі про цю погань. Я про інше хочу написати.

Добре, якби тільки ці гавкали, але і серед людей, також є бажаючи додати свій голос до цього хору. Це мене одразу вгоняє в ступор. В чому справа? В них очей нема? В них пам'яті нема? Чому, за рівнем ненависті до Тимошенко, вони доганяють оту сволоту?

Я намагався це з'ясувати, але все зводилося до одного, що вона крадійка. Коли запитуєш, а що вона вкрала, то чогось зрозумілого, виразного, мені ні разу не доводилося чути. Ну, і, що в неї в партії багато зрадників, і сама вона, погана патріотка. Що, начебто, весь час заважала Ющенку.

Отже, вимальовуються два напрямки фобій. Кримінальний, та політичний.

Одразу скажу, що Юля, не є для мене ідеалом українського політика. Як на мене, вона більше державний політик, ніж українській. То біш, в якій би державі вона не жила, вона буде цю державу захищати. Здебільшого тут, здається, спрацьовують ії амбіції. Тому що, історію, культуру, традиції українців, вона, м'яко кажучи, знає мало.

Когось рівного їй, я поки що не бачу. Мені можуть заперечити, що є один, не буду називати його прізвища, щоб не спровокувати сварок. Можливо, але не зараз. Такі, як Саакашвілі, не з'являються в кожній країні, як гриби. Йому, цьому політику, потрібно ще завоюювати собі авторітет. Пройти, як Юля, крізь вогонь, воду, та мідні труби. Тим паче, що навколо нього багато туману, чуток, неоднозначності. Ми, думаю, пам'ятаємо супернационаліста з КУН, Івченка. Який полюбляв міняти мерседеси ледве не щомісяца. Це для нього виявилося головне. Не держава, і не нація.

І тому, я, поки що, Юлі вірю. Саме Юлі, а не партії. У партії ще попереду становлення. В цьому ми відрізняємося, на жаль, від европейськіх країн. Які вже пройшли цей шлях, і лідерськіх партій там нема. Точніше є як виключення. Як атавізм. Їх вплив дуже малий, та тимчасовий.

Повернуся до тих двох напрямків. Кримінального та політичного. Звісно, я не фаховий дослідник. Не слідчий, і не політолог. Я, звичайний обиватель. І ось, з точки зору обивателя, без цифр, спробую викласти, що я бачу, і що стосовно того, що бачу, думаю.

Стосовно того, що Юля щось крала. Знов запитую, що вона вкрала? Може хто-небуть тицьнути пальцем і сказати, ось, оце вона вкрала? Або надати номери рахунків в іноземних банках? Реальні номери, а не зі стелі.

Те, що в неї є гроши, і вона може дозволити собі відпочити на дорогих курортах, так я хочу нагадати, що в політику вона прийшла з бізнесу. А як працює наш бізнес, в яких умовах, по яких правілах (вірніше при їх відсутності), які наши суди, міліция, прокуратура, мабуть всі знають. Набагато більший бізнес робиться саме там.

Допускаю, що вона ухилялась від податків, допускаю, що давала хабарі. А скажить, хто з бізнесменів, та навіть зі звичайних підприємців, цього не робив? І це не їх провина. Це провина держави, що вона не створила цивілізованих умов для ведення бізнесу. Це провина чиновників. Це і наша провина, що ми обирали таких політиків, які приймали на роботу таких чиновників.

Так, Кучма в свій час знищив її головний бізнес. Але, я не думаю, що вона настільки наївна, щоб не зберегти хоч якусь частину грошей. Та і деякий бізнес в неї залишився. Наскільки я знаю, їй підконтрольний АТБ, і ще щось. Даю майже 100%, що зараз, при цій владі, вони працюють прозоро, без будь-яких порушень. Інакше, самі розумієте, що би, з ними, вже було.

Потім, вона вже працювала тільки на державній службі. Так, підтверджую, зараз це клондайк для крадіїв. Але, скажить, як вона використала цей клондайк? Де її Межигір'я? Де її палаци в Криму? Пам'ятаю, колись журналісти їздили в Крим з метою знайти палаци Януковича та Тимошенко. Палац Януковича знайшли, а Юлін ні.

Так що, поки я сам не побачу, що саме вона вкрала, то буду вважати подібні твердження, як "богословщину". Прошу не пов'язувати цей термін з Богом. Хіба що зі словом. З брудним словом.

Далі, політична складова. Щодо того, що Юля в усьому винна, що вона всіляко заважала Ющенку.

Давайте з самого початку. Буду намагатися стисло, думаю, що навіть якісь факти загублю.

2004 рік. Осінь. Вибори Президента. Юлія Тимошенко знімає свою кандидатуру на користь Ющенка. Вірніше, вона навіть і не балотувалася. Одразу почала працювати на його перемогу. Це тут вона йому заважала?

Отруєння Ющенка. Чи хрін його знає, що там було. Тим не менш, Ющенко в лікарні, і повністю позбавлений можливості вести виборчу кампанію. Юля все це бере на себе, і майже місяць, їздить по всій країні замість Ющенка, агітуючи за Ющенка. Можливо вона тут йому заважала?

Ющенко Президент. Це тільки зараз я уявляю, яких душевних мук, та з якими матюками, він призначив Юлю прем'єр-міністром. І в той же час, призначає Генпрокурором Піскуна. Ставленніка Януковича. Тим самим дезавуювавши своє головне гасло на виборах - "Бандитам - тюрми!" Тут Юля винна?

Мало того, Ющенко похерив і всю решту своїх обіцянок. Ці, так звані 10 кроків. Якщо щось з них виконувалося, так це робила Юля. Це так вона йому заважала?

Окрім того, Ющенко створює паралельний уряд в Раді Безпеки. На чолі з Порошенко. І почав потихеньку гадити Юлі. Поки потихеньку. Через декілька років він буде це робити відкрито, неприховано, з ненавистю та люттю. Це Юля винна, так?

Порошенко попався на корупції. Ющенко звільняє його. І чомусь, з незрозумілих причин (враховуючи, що перед цим він казав, що Юлін уряд ─ найкращий уряд, який був в Україні), звільняє прем'єр-міністра Тимошенко. І тут Юля винна?

В той час, коли Юля повертала, по суті, вкрадену у держави Криворіжсталь, Ющенко провадив оборудку з Януковичем по Межигір'ю. Вивів її з підпорядкування ДУСі, передав в уряд, де в той час прем'єр-міністром вже був повністю підконтрольний йому Ехануров, ну і далі відповідними махінаціями Межигір'я опинилося під Януковичем. Знов Юля винна?

Але перед тим Ющенко, звільнивши Юлю, домовляється з Януковичем, фракція ПР голосує за Єханурова. Яким боком тут Юля?

Меморандум з Януковичем. Проща за фальсифікацію виборів. Що там побиті люди, пробиті голови. Янукович, дружба, форевер!!! Звісно, Юля винна.

Що вони до виборів там робили (Ющенко, Янукович, Ехануров), одному Богу відомо. Але 20 мільярдів від Криворіжсталі досі не можуть знайти... Юля і тут винна?

Пікантна деталь. Як там кажуть, "дружина цезаря поза підозрами"? Катерина Ющенко, будучи главою благодійної організації, збирає кошти на будівництво "Лікарні майбутнього". Проводить телемарафон. Транслюють всі телеканали України, задіяні всі мобільні оператори, зібрано більше 200 млн. грн. Обіцяє. що перший пацієнт потрапить туди вже у 2009році. По сей день, нема ні лікарні, ні грошей. Юля винна, так?

Вибори. Не буду зараз чіпати Мороза, але у Ющенка була можливість розпустити парламент. Ні, він подає кандидатуру Януковича на пост прем'єр-міністра. Як сильно йому Юля завадила!!!!

Універсал. Юля відмовилася підписувати. Підписали Ющенко, Мороз, Симоненко, ну і Янукович. Як без кореша. Це також Юлін капкан?

Далі у Ющенка з Януковичем були взаємні розуміння та любов. Доки не виникла загроза його імпічменту. Тоді він знову побіг до Юлі, і вона його врятувала, довівши ситуацію до розпуску парламента. Юля погано зробила?

Дві фракції, БЮТ та Наша Україна, здобувають більшисть. Знов такі, в душевних муках, крізь зуби, Ющенко подає кандидатуру Тимошенко на прем'єр-міністра. З горем навпіл, вона була призначена. Що було потім, на протязі існування цього уряду, заслуговує на окрему книгу. Такого паскудства, такої підступності, не відчував, мабуть, жоден прем'єр-міністр усіх країн світу з боку власного Президента. Одна тільки кількість заветованих постанов уряду Ющенком, заслуговує на рекорд Гіннеса. Тут також, без сумніву, Юля винна?

Ну, а далі, пішло-поїхало. Призначення Ющенком Богатирьової, ще до того, також ставленика Януковича Медведька, роздача нагород потебенькам, фірташам, гульки з олігархами, в тому числі і з Ахметовим. Всього не перекажеш. Юля також винна?

Все, Ви втомилися, і я також. Хочу ще сказати свою думку стосовно газових угод, та домовленностей БЮТ та ПРУ, пам'ятаєте, ПРіБЮТ? Але вже в інший замітці.

Сухий залишок. Я не бачу на даний момент жодної людини, яка здатна зупинити Україну перед прірвою, окрім Юлії Тимошенко.


Дякую.

Опубліковано Петро о 22:22


http://durdom.in.ua/uk/main/article/aricle_id/10379.phtml

25.06.2011
^

Юля. Мій погляд. Друга частина.На початку трішки емоцій. Мабуть всі знають, що Землю населяють люди. За статевими ознаками вони діляться на чоловіків та жінок. Задля можливості продовжувати людській рід, кожен чоловік шукає собі жінку, а жінка ─ чоловіка. І щоб сподобатися один одному, кожній з цих статей Бог дав відповідні інструменти, і закріпив їх на рівні інстінкту. Не буду казати, які інструменти дав Бог чоловікам, скажу, що дав жінкам.

А жінкам він дав, перш за все, красу. І в її інстинктах, заклав непереборне бажання цю красу вдосконалювати. Для цього існують різні засоби. Помади, зачіски, сукні, сережки, каблучки, та всього не перерахуєш. І це вже наше право, чоловіків, оцінювати, як вона, жінка, скористалася, вміло, чи не вміло цими засобами, та інструментами.

Але, у нас, чоловіків, нема ніякого права засуджувати, тицяти пальцем, та обсмоктувати, як базарні баби, коли жінка, на рівні інстинкту, намагається робити саму себе все красивішою та красивішою. Для того, щоб сподобатися нам, чоловікам. Хай якщо вона і витрачає на це всі наявні гроши.

Саме це відбувається по відношенню до Юлії Тимошенко. Я розумію, що декого мордує ненависть до цієї жінки. Але, мужики, не будьте схожими на тих мудаків, та двох прошмандовок, що на цьому малюнку! Яка, бля... ваша справа (це я звертаюся до тих, хто впізнав і себе, в тих образах, що на малюнку), що вона носить??? Від якої фірми в неї сукня.
Але я чудово розумію, що стать тут ні до чого. Це мої емоції. А насправді це політика. І не просто брудна політика, це політика злобних невігласів, тупих крадіїв, фашистів комуняцкого розливу.

Справа в тому, що до Юлі нема за що причепитися. Вона ніколи не користувалася державними дачами, не користувалася пільгами, не користувалася своїм високим рангом державного службовця. Навіть автомобіль, на якому вона їздила, не був з державного гаражу.

І тому вся ця шушера, для її приниження обрала жіночи прикраси та одяг. Мовляв, народ, дивись, ти ходиш у драній "кохті" ще виробництва СиРиСиРи, а Юля ходить у "Луі Вітоні". І хто це каже? Мудак в страусових черевиках! Мандавошка Терезія, яка сама обвішана з ног до голови діамантами та тими ж Луі Вітонами!..

Але на відміну від цієї погані, яка заробляла на життя стукачеством, грабунком на вулицях людей, Юля займалася бізнесом. А як в наший країні займатися бізнесом та бути підприємцем, я думаю непотрібно розповідати. До підприємців в мене питань нема. В мене питання до тих найнятих народом чиновників, частина яких зображені на малюнку. Це вони змушують бізнесменів платити хабарі, відкати, відкупні.

І ці мудозвони, хабарникі, корупціонери нагло, без натяку на сором, не червоніючи, звинувачують Юлію Тимошенко в тому, що вона купує за свої, зароблені гроши, те що вона хоче, і ─ "ату її!!!", носить все це. В той час, коли вони купують те саме, в сотні разів в більший кількості, і на додачу ─ на крадені у держави гроши! Дайте кулемет, я цих скажених тварин нагодую свинцем!!!

Так, з емоціями все. Продовжу свої думки. Ще раз наголошую ─ думки обивателя. В мене нема цифр, протоколів, актів. Я той, хто дивиться, що відбувається, намагається аналізувати, робити висновки, і потім, озброєний цими висновками, йде на виборчу дільницю, або бере зброю до своїх рук. Для захисту себе, своїх прав, для захисту держави.

Пару слів хочу сказати ще про один, як кажуть, "пальцем в небо", закид до Тимошенко. Дуже часто я чую такий вислів ─ "в неї була вся влада, чому вона нічого не зробила?" Ця теза також має походження від цієї владної камарільї. Дехто з опозиційних політиків також є її ретранслятором, переслідуючи свої, дрібні, політично-меркантильні цілі. І багато українців потрапляють на цей гачок.

Я вже втомився нагадувати, яка, начебто "вся", влада була у Юлі. І зараз хочу вдатися до пояснень на рівні дитини. На малюнках. Ось дивіться, я зробив такий малюнок. На ньому відобразив основні владні установи, через які проводяться та втілюються в життя всі рішення. Якщо над ними нема контролю, то нічого не можна зробити.

Тут, на малюнку, я використав обличчя Юлії Тимошенко в тих установах, які контролюваля вона, ну і відповідно решту контролювали ці два брата-акробата. Чи то окремо, чи то злившися в екстазі.

Маю надію, що все тут зрозуміло. Хочу тільки додати, що міністерства були розподілені в коаліції 50/50. І це при тому, що фракція БЮТ була вдвічі більшою, ніж НУНС. Але ця домовленість була досягнута перед виборами, і як бачите, Юля дотрималася свого слова. Да, митницю ще забув. Це Юля контролювала.

Так, скажить мені будь ласка, критикани та горлопани, як в такій ситуації можна було щось робити? Звісно, ні про які реформи не могла йти і мова. Можливо хтось вже забув, на додачу до цього розкладу, хочу нагадати, що в той час у всьому світі відбувалася величезна фінансова криза.

Пам'ятаєте, що робили ці два мудака? Все було пущено в хід. Саботаж, діскредітація, брехня, власне все з брудного арсеналу обгажування людини, яка заважала цій солодкій парочці безконтрольно розкрадати бюджет та майно країни.

Але, Юля вистояла. І країну втримала. Так що вона поганого зробила? Чи зараз краще???


© маскаПохожие:

Україні ─ українську владу!!! Юля. Мій погляд icon2012 — це не тільки Євро Словосполучення «двадцять дванадцять»
Верховної Ради України, які відбудуться 28 жовтня цього року. Можна багато говорити про особливості даного дійства, але я докладно...
Україні ─ українську владу!!! Юля. Мій погляд iconДруга Світова чи Велика Вітчизняна: погляд з України. Михайло Кірсенко
Львів, Чернівці й Ужгород жили в Австро-Угорщині. А в Києві жовтневе збройне повстання 1917 р дало владу Центральній Раді, тож обговорювати...
Україні ─ українську владу!!! Юля. Мій погляд iconПрес-реліз 5 березня 2013 Українська влада не повинна видавати колишнього прем'єр-міністра Таджикистану до Таджикистану
Звернулась до української влади із закликом не повертати колишнього прем'єр-міністра Абдумаліка Абдуллоджонова до Таджикистану, де...
Україні ─ українську владу!!! Юля. Мій погляд icon«мій іскренний друже…» ( до 200-річчя від дня народження) Біобібліографічний нарис Київ, 2008 Біобібліографічний нарис «Мій іскренний друже»
Біобібліографічний нарис «Мій іскренний друже» присвячений 200-річному ювілею знакової постаті української культури Івана Максимовича...
Україні ─ українську владу!!! Юля. Мій погляд iconДружній зойк національного загалу в інтернеті крик, в інтернеті гвалт: партія регіонів запроваджує «російсько – українську»
«російсько – українську» двомовність! Всі під стіни Верховної ради! Будемо кричати «ганьба» і «геть»!
Україні ─ українську владу!!! Юля. Мій погляд iconАндрій Парубій погляд справа статті, виступи, інтерв’ю
«погляд справа» якого вдало поєднує новаторство і консерватизм. Він цілком сучасний і в той же час глибоко вкорінений у традиції...
Україні ─ українську владу!!! Юля. Мій погляд iconПропозиція до викладання т зв. Інтелігентного дизайну поруч з теорією Дарвіна
Атеїстичний погляд подається згідно Дарвіна. Теїстичний погляд нехай буде представлено згідно Біблії. Питання створення світу і його...
Україні ─ українську владу!!! Юля. Мій погляд iconДокументы
1. /IT KR3 Юля.doc
Україні ─ українську владу!!! Юля. Мій погляд iconПоложення про конкурс «Мій домашній улюбленець» (кращий малюнок, іграшка, оповідання, фотозвіт)
Конкурс «Мій домашній улюбленець» (далі Конкурс) проводиться в рамках відзначення Міжнародного дня захисту тварин. Організаторами...
Україні ─ українську владу!!! Юля. Мій погляд iconМова, як ознака внутрішньої культури людини
П. Мовчана часто подає мовну проблему в Україні в провокативному стилі, особливо не обтяжуючись дослідженням двомовності в Україні...
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов