Уповноваженому Верховної Ради України з прав людини Карпачовій Н.І icon

Уповноваженому Верховної Ради України з прав людини Карпачовій Н.ІНазваниеУповноваженому Верховної Ради України з прав людини Карпачовій Н.І
Дата конвертации10.05.2013
Размер101.15 Kb.
ТипДокументы
скачать >>>

Уповноваженому Верховної Ради України з прав людини

Карпачовій Н.І.

01008, м.Київ, вул.Інститутська, 21/8


Давидова Сергія Вікторовича


Користуючись нагодою, перш за все дозвольте засвідчити Вам нашу глибоку повагу, висловити найкращі побажання у Вашій благородній праці на благо держави і народу України щодо захисту прав і свобод людини та вагомий внесок у втілення життя конституційних норм щодо визнання найвищою соціальною цінністю людини ,її життя,честі,гідності недоторканості та безпеки.


ЗВЕРНЕННЯ


Я, Давидов Сергій Вікторович,1970 року народження, інвалід другої групи загального захворювання, батько малолітніх дітей , прошу відповідного реагування на дії співробітника Кіровоградського УБОЗ Киринчука та громадянина Урсатьєва Володимира Якимовича , та щодо його зговору із злочинними угрупуваннями.

15 червня 2010 р. до мене додому в обід приходили працівники Кіровоградського УБОЗу і почали вибивати двері,а в цей час дружина була сама дома та укладала спати немовля(11 днів від дня народження).

Дружина вимушена була підійти до дверей для того, щоб не злякали дитину .Не відчиняючи дверей, дружина запитала у них хто вони,а ті відповіли, що вони з Кіровоградського УБОЗу та запитали де я. Дружина їм відповіла, що мене не має дома на що вони їй сказали, щоб вона їм відкрила двері та щоб я не ховався від них, або вони гукнуть сусідів та зламають двері. А потім залишили дружині свій номер мобільного телефону для того щоб я їм зателефонував . Моя дружина подзвонила мені та все розповіла, та повідомила їх номер мобільного телефону. Я їм зателефонував (0504570995) , вони запросили мене до управління Кіровоградського УБОЗ, не пояснюючи причини.

В той же день вони знову прийшли та знову почали вибивати двері. Дружина їм пояснила, що мене не має дома, а вони знову сказали їй щоб я не ховався від них.

Я вважаю, що в таких випадках потрібно дотримуватися інструкцій та Закону України «Про міліцію». Також, я вважаю, що це замовне переслідування.

Після таких психологічних стресів у дружини не стало материнського молока, із за відсутності молока ми вимушені були перейти на штучне дитяче харчування.

16 червня я пішов до Кіровоградського УБОЗу і зателефонував (по номеру 0504570995) співробітникові Киринчуку, який мене викликав до УБОЗу. Біля чергового посту УБОЗ мене зустрів Киринчук . Спочатку черговий записав мене в журнал, а потім Киринчук мені сказав залишити барсетку і мобільний телефон черговому, що я і зробив. Потім мене завели до кабінету (бандитського відділу та обшукали з ніг до голови, а потім вивернули всі кармани. Потім Киринчук почав мені казати, що громадянин Урсатьєв написав на мене заяву, що я його «кинув» на будинок чи на гроші. Я пояснив, що нікого я не «кидав». Потім Киринчук сказав мені написати розписку про те, що я не маю претензій до співробітників УБОЗу. Я написав розписку двічі, які залишилися у Киринчука - співробітника УБОЗ. А потім Киринчук вийшов та через хвилину знову зайшов і почав мені погрожувати та казати, що мене вони посадять, виживуть з міста, що я прикриваюся дитиною, щоб я забирав сім’ю і тікав за кордон, численні образи, постійні нецензурні висловлювання у поєднанні з погрозами подальшого застосування фізичної сили.

Останніми були такі погрози : – « ми можемо зробити все, що завгодно і тобі ніхто не допоможе; відправити до «прес-хати», де тобою будуть займатися кримінальники, уб’ють або завдадуть іншої фізичної шкоди, або заподіють шкоду сім’ї».

Прикро що зараз XXI століття, а ми повертаємося в далекі 90-ті роки.

Хочу зазначити, що мені не надали ознайомитися із заявою, яку написав на мене громадянин

Урсатьєв, та працівником УБОЗ порушено всі норми людського етикету Крім того, я вважаю, що тут справа не тільки в Киринчуку.

Я почав давати пояснення щодо моїх відносин з громадянином Урсатєвим, та пояснив, що я «не кидав».

Таким чином, я просидів в УБОЗі три години без телефону, тому що, коли я записувався у чергового, то мені Киринчук сказав залишити барсетку черговому (в барсеткі був мій паспорт, паспорт дружини, довідка про народження дитини та мобільний телефон), а весь цей час дружина дома хвилювалась (по часу можна переконатися по запису чергового в журналі). Коли я пояснив співробітникові УБОЗ, а саме Киринчуку, що в мене є теж право написати заяву, на що почув відповідь: -«В тебе її ніхто не прийме». Таким чином мені стало зрозуміло, що не Киринчук вирішує питання, а за ним хтось «стоїть».

В статті 28. Конституції України визначено:

Кожен має право на повагу до його гідності.

Ніхто не може бути підданий катуванню, жорстокому, нелюдському або такому, що принижує його гідність, поводженню чи покаранню.

Також це визначено в Європейській Конвенції ПРО ЗАХИСТ ПРАВ І ОСНОВНИХ СВОБОД ЛЮДИНИ.

В той же день, 16 червня 2010 року, біля 21.20 год., до нашої квартири, з хуліганськими намірами невідома мені особа вибивала двері.

Я відкрив двері, у цій особі я впізнав свого сусіда Мунштукова І.В., викладача Державної Льотної Академії України. Після того, як я відкрив двері квартири, громадянин Мунштуков почав мене ображати не цензурними словами, погрожувати, вимагати гроші в сумі 5000 гривень, та залякувати, що він може продати мій борг та борг моєї дружини, який він вигадав начебто за те, що ми його затопили (що було зафіксовано на відеозаписі).

Спочатку я йому пояснив, що ми з дружиною тільки покупали дитину та положили спати та запропонував йому вийти з квартири, та надати мені можливість закрити двері, щоб він не

погрожував, не вимагав та не ображав нецензурними словами мене та мою сім'ю.

Всі мої дії на уникнення конфлікту позитивних результатів не мали.

Боячись за здоров’я своєї родини (дружини та дітей – син 8 років, дочка 12 днів !!! )

Зрозумівши про те, що це - є обмеження прав, свобод або законних інтересів я його попередив, що беру відеокамеру для того, щоб зафіксувати його дії, а моя дружина йому сказала що подзвоне до міліцію

на, що громадянин Мунштуков відповів нецензурними словами.

Дружина подзвонила зі свого мобільного телефону приблизно о 21.29 год. на номер 102 і повідомила про дії громадянина Мундштукова.

Я потім показав Мунштукову відеокамеру та запропонував все, що він казав розказати з початку та почав все фіксувати на відеокамеру Canon A 580.

Але після того, як він побачив, що все фіксується відеозаписом, то Мунштуков почав себе трохи контролювати, але зміст був той же тільки трохи м’якше та тихіше в порівнянні з початком без відеокамери.

Приїхали працівники міліції, які спочатку не зрозуміли що до чого, а громадянин Мунштуков скористався цим та втік до себе додому. Працівникам міліції Мунштуков двері не відкрив.

Побачивши, що є відеозапис, працівники міліції зафіксували вищезазначені факти.

Я чекав дільничного до 22.06.2010 р., а не дочекавшись певних дій від Кіровського РВ УМВС України в Кіровоградській області я направив Заяву (від 22.06.2010 р. ) на адресу Кіровського РВ УМВС України в Кіровоградській області. Заяву було направлено з метою притягнення громадянина Мунштукова до встановленої законом відповідальності та з проханням долучити до матеріалів диск DVD-R (Verbatim) 4.7 GB з відеозаписом погроз, вимагання, ображання на адресу моєї сім'ї.

Відповіді на мою заяву я не отримав від Кіровського РВ УМВС України в Кіровоградській області

та звернувся із заявою (від 31.01.2011 р.) вдруге до Кіровського РВ УМВС.

18.02.2011 р. я отримав від Кіровського РВ УМВС України в Кіровоградській області відповідь та Постанову про відмову в порушені кримінальної справи (від 18.06.2010 р.) щодо громадянина Мунштукова І.В.

Я вважаю, що були порушені мої права та права моєї сім'ї. Громадянин Мунштуков І.В. вимагав з мене гроші, шантажував, примушував виконати дії…, а за це йому адміністративне правопорушення по ст..173 КУпАП. В діях громадянина Мунштукова були явні ознаки психологічного тиску, вимагання, приниження перед дружиною та дітьми, порушення приватного життя та примушування.

Також я вважаю, що громадянина Мунштукова І.В. хтось напоумив зайти до нас в такий час і спровокувати мене, а також дуже багато збігів, а саме те, що вчора УБОЗ, а сьогодні незадоволені сусіди. По такій схемі працюють тільки органи, а саме УБОЗ.

А навіщо комусь потрібно мене було спровокувати?

Хтось хоче показати, що в місті є господар, який, що схоче те і зробить.


А 23 лютого 2011 року приблизно о 11г. 25хв. в двері нашої квартири знову сильно стукали (час коли сусідів не має дома) . Щоб не розбудити немовля я пішов до дверей. Коли я відкрив двері, то побачив трьох мені не незнайомих чоловіків (потім вияснилося хто це кримінальне угрупування –Чудін, кличка «Мішаня», та третього я зовсім не знаю - це знає «Мішаня» та Чудін). Один з них спитав у мене, де квартира № 16 на що я відповів, що у мене квартира №16, а потім ті особи запросили мене вийти з квартири та побалакати на площадці. Коли я вийшов, ті особи почали мені казати, що я «кинув» Урсатєва на квартиру, а потім почали казати, щоб я їхав з ними на «розбори», крім того вони почали задавати питання, які стосуються мого особистого життя.

Я їм відповів, що мені ніколи з ними їздити на «розбори». Один з них уточнив мій номер мобільного телефону і той - при мені з свого мобільного телефону (050 9366435) зателефонував на мій мобільний телефон, який лежав дома, а потім сказав щоб я йому зателефонував.

Потім я спам’ятав «Мішаню», якого мені колись показували та казали, що «Мішаня» це близька людина заступника начальника Кіровоградського УБОЗ Колесника С.П., а Чудіна я не знав раніше, а тільки чув про нього, що це кримінальний авторитет.

Я так зрозумів, що це все від заступника начальника УБОЗ Колесника С.П.

Наступного дня (24.02.2011 р.) з того ж номера 050 9366435 мені надійшло СМС повідомлення:

– Перезвони . чудин, це було приблизно о 9 годині, а потім з того ж номера ( 050 9366435 ) мені почали дзвонити о 16г. 26хв.

Я вважаю, що це має ознаки психологічного тиску, порушення приватного життя та примушування .

Таким чином, я зрозумів, що мені з цими особами не потрібно взагалі спілкуватися.

Я ніяких стосунків з кримінальними людьми не мав і не хочу мати.

Того ж дня, 24.02.2011 року, приблизно о 16г. 30 хв. знову в двері нашої квартири сильно стукали невідомі особи. Я був сам дома з немовлям, яке я тільки почав укладати спати. Зрозумівши, що цей стук може злякати дитину, я підійшов до дверей та подивився в дверне вічко, та не зміг роздивитися хто там, тому що дверне вічко та особа прикрила. Я не відкриваючи дверей , запитав: «Хто там ?»- на що мені відповіли, що мені в цьому місті не жити і якщо я не віддам гроші Володі Урсатьєву, або мене міліція закриє, або проб’ють голову, або мене зовсім не найдуть більше.

Я так розумію, що весь кримінальний світ міста отримав від деяких осіб «зелений світ» щодо мене.

Відповідно Статті 32. Конституції України Ніхто не може зазнавати втручання в його особисте і сімейне життя, крім випадків, передбачених Конституцією України.

Вже декілька днів біля під’їздів нашого будинку постійно чергують якісь машини з темними вікнами. Дружина та старша дитина переживають та бояться виходити з квартири, але ми вимушені виходити через необхідність, а малеча відчуває це теж.

Громадянин Урсатьєв В.Я. працює на Кіровоградській митниці і інколи він звертався до мене з різними проханнями. Одне із головним проханням для нього було сприяти йому стати начальником Кіровоградської митниці.

Я звернувся до свого знайомого з приводу прохання Урсатьєва. Пізніше мені сказали, що це не можливо і пояснили причину. Я передав почуте слово в слово громадянину Урсатьєву.

Я вважаю, що громадянин Урсатьєв має до мене особисту неприязнь та вступив в зговір із злочинними угрупуваннями з чиєюсь допомогою (це знає тільки громадянин Урсатьєв).

Також, хочу зазначити, що мене хочуть підставити, а після цього звернення ще більше захочуть підставити (наркотики, тощо), а потім щоб мене притягнути до кримінальної відповідальності.

Я так вважаю, що Колесник С.П. теж має до мене особисту неприязнь.

В статті 3. Конституції України визначено головний зміст та спрямованість діяльності держави – права і свободи людини та громадянина набирають реального змісту:

- Людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю.

Я інвалід другої групи загального захворювання (в 2002 році видалили злоякісну пухлину та протягом восьми років мене постійно оперують, крім того в мене ще побутова астма). Був депутатом четвертого скликання Кіровської районної ради у м.Кіровограді (з 2002-2006 р.), постійно турбувався та захищав, та надавав допомогу незахищеним верстам населення, та маю різні нагороди. B 2006 році пройшов курс лікування та за станом здоров’я перестав займатися політичною, та громадською діяльністю.


В травні 2010 року, «Служба економічної безпеки» в особі Голови Кузнєцова Олександра Миколайовича, що діє на підставі Статуту «Служби економічної безпеки», Положення «Про департамент боротьби з корупцією в органах державної влади України» запропонували мені очолити Кіровоградське міське Управління «Департамент боротьби з корупцією в органах державної влади України» .

12-14 червня 2010 року Кузнєцов Олександр Миколайович письмово повідомив усі силові структури Кіровоградської області про призначення мене начальником «Департаменту боротьби з корупцією в органах державної влади України» в місті Кіровограді.

Також переконаний, що таке ставлення до правозахисників є рудиментом у діяльності правоохоронної системи України, яка дуже неохоче й боляче сприймає міжнародні стандарти дотримання прав та свобод людини. Я вважаю, що мене незаконно переслідують, прослуховують та інше.

Зараз ми живемо на пенсію та на кошти, які дружина отримує за дитину. Радіємо, що у нас є діточки, любуємося ними кожного дня, а хтось намагається знищити те, що у нас є - сім’я.

На теперішній час я переживаю за свою сім’ю та за себе, тому, що мої діти крім мене нікому не будуть потрібні.

Адже кожна фізична особа має бути захищена від загрози життю і здоров’ю, застосування будь-яких форм фізичного чи психологічного насильства.


Прошу


1. Розглянути моє звернення, прийняти необхідні заходи для вирішення цього питання, і повідомити мене про результати розгляду.

Копії документів додаються:


1. Копія пенсійного посвідчення та довідки з МСЕК;

2. Копії свідоцтва про народження дітей;

3.Копія заяви Генеральному Прокурору України, Міністру Внутрішніх Справ України , Прокурору Кіровоградської області , Начальнику УМВС України в Кіровоградській області ,

Начальнику УБОЗ УМВС України в Кіровоградській області.

4.Копія Заяви від 22.06.2010 р. Начальнику Кіровського РВ УМВС України в Кіровоградській області;

5.Копія поштового повідомленні з відміткою на отримання Заяви від 22.06.2010 р..

6.Копія Заяви від 31.01.2011 р. Начальнику Кіровського РВ УМВС України в Кіровоградській області;

7.Копія поштового повідомленні з відміткою на отримання Заяви від 31.01.2011 р.;

8. Диск DVD-R з відеозаписом погроз,вимагання,ображання на адресу моєї сім'ї ;

9.Копія Постанови про відмову в порушені кримінальної справи (від 18.06.2010 р.).


9.03.2011 p. С.В.Давидов.Похожие:

Уповноваженому Верховної Ради України з прав людини Карпачовій Н.І iconПоложення про Секретаріат Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та Положення про представників Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини
Києва розглядалася адміністративна справа №2а-17120/10/2670 (Суддя-Маруліна Л. О.) за позовом Зеркалова Дмитра Володимировича до...
Уповноваженому Верховної Ради України з прав людини Карпачовій Н.І iconПротокол №6 засідання постійної комісії з питань законності, дотримання прав людини та військових проблем
Слухали: Про доручення голови обласної ради О. Панькевича (від 19. 01. 2011р. №02-357) щодо Постанови Верховної Ради України "Про...
Уповноваженому Верховної Ради України з прав людини Карпачовій Н.І iconПротокол №6 засідання постійної комісії з питань законності, дотримання прав людини та військових проблем
Слухали: Про доручення голови обласної ради О. Панькевича (від 19. 01. 2011р. №02-357) щодо Постанови Верховної Ради України "Про...
Уповноваженому Верховної Ради України з прав людини Карпачовій Н.І iconПрограма зустрічі уповноваженного верховної ради україни з прав людини та членів мережі глобального договору ООН 15 жовтня 2008 Представництво оон, Кловський узвіз 1 14: 30-15: 30
Програма зустрічі уповноваженного верховної ради україни з прав людини та членів мережі глобального договору ООН
Уповноваженому Верховної Ради України з прав людини Карпачовій Н.І icon12 грудня 2012 Amnesty International закликає новий склад Верховної Ради вирішити шокуючі проблеми з правами людини
Новообрана Верховна Рада має серйозно скористатися можливістю вирішити проблему грубихі порушеньня прав людини, відповідально заявила...
Уповноваженому Верховної Ради України з прав людини Карпачовій Н.І iconЧи відбулося покращення з правами людини: думка країн—учасниць Ради ООН із прав людини
Жовтня 2012 року в Женеві відбувся розгляд доповіді України перед Радою Організації Об’єднаних Націй з прав людини в рамках другого...
Уповноваженому Верховної Ради України з прав людини Карпачовій Н.І iconКонкурс для молоді «Україна-Німеччина: міжкультурний діалог»
Уривок з доповіді Уповноваженого з прав людини на засіданні Верховної Ради України 14 січня 2011 року щодо питання ксенофобії та...
Уповноваженому Верховної Ради України з прав людини Карпачовій Н.І iconАнкета для участі у тренінгу «Практика звернення до Європейського суду з прав людини»
«Поширення успішного досвіду серед неурядових організацій захисту основних прав людини у Європейському суді з прав людини» за підтримки...
Уповноваженому Верховної Ради України з прав людини Карпачовій Н.І iconКонкурс на участь у міжнародній програмі «літня молодіжна академія прав людини та демократичних ініціатив», що відбудеться у Польщі з 16 по 25 серпня 2009 року
У програмі візьмуть участь 25 молодих активістів з України, Білорусі, Росії, Польщі та Німеччини. До участі в Академії запрошуються...
Уповноваженому Верховної Ради України з прав людини Карпачовій Н.І iconІнтернет-ресурси, присвячені правам людини
Враховуючи розмаїття та велику кількість інформації стосовно прав людини, доступної в режимі “on-line”, наукове дослідження в галузі...
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов