Морщавки Івана Євгеновича м. Енергодар Запорізької області: Будівельників 22 кв. 82 к т 0-95-548-09-57 Заява в порядку ст ст. 94, 95, 97, 112 кпк україни \\ Відповідно до статті 12 закон icon

Морщавки Івана Євгеновича м. Енергодар Запорізької області: Будівельників 22 кв. 82 к т 0-95-548-09-57 Заява в порядку ст ст. 94, 95, 97, 112 кпк україни \ Відповідно до статті 12 законНазваниеМорщавки Івана Євгеновича м. Енергодар Запорізької області: Будівельників 22 кв. 82 к т 0-95-548-09-57 Заява в порядку ст ст. 94, 95, 97, 112 кпк україни \ Відповідно до статті 12 закон
Дата конвертации11.05.2013
Размер80.53 Kb.
ТипЗакон
скачать >>>

Прокурору м. Енергодар
Прокурору Запорізької області

Генеральному прокурору України

Голові Верховної ради В.Литвину (телеграмма).

Від Голови Енергодарської міської організації

Партії Захисників Вітчизни

Морщавки Івана Євгеновича

м.Енергодар Запорізької області:

Будівельників 22 кв.82

к.т 0-95-548-09-57


Заява

в порядку ст.ст. 94, 95, 97, 112 КПК України

\

Відповідно до статті 12 Закону України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів» (далі – Закон) наші партії, як суб’єкти виборчого процесу висунули кандидатів на посаду міського голови та депутатів місцевих рад в м.Енергодар Запорізької області.

Маючи прямий умисел на здійснення злочину, який відповідає ст. КК України, зловживаючи своїм службовим становищем, гр..Яровий Олег Анатолієвич, який обіймає посаду голови міської виборчої комісії м.Енергодар, всупереч закону «про вибори», що являється вже здійсненим злочином відмовився повідомити жителів міста про висунення кандидатів на посаду міського голови м. Енергодар через засоби масової інформації. Продовжуючи свої злочинні дії, О.Яровий, як голова комісії, зловживаючи своїм службовим становищем, не надав до друку інформаційні плакати осіб, які балотувались на посаду міського голови.. Навіть в день виборів інформаційні плакати не були доставлені на дільниці для отримання виборцями інформації: кого ж вони обирають і хто ці кандидати. Гр.-н Яровий позбавив виборців права знати кого вони обирають і за кого голосують. Про кандидатів на посаду міського голови виборці дізнавались лише після отримання виборчого бюлетеня, в якомі ні програми кандидата ні його біографії нема.

В той же час згідно закону інформаційні плакати повинні були бути виготовлені на всі виборчі дільниці і за 14 днів до початку виборів розмішені в приміщеннях виборчих дільниць. Таким чином, О.Яровий, зневажаючи існуюче законодавство і маючи повну впевненість в безкарності будь-яких своїх дій спрямованих на перешкоджання виборчим правам кандидатів та виборців, вчинив беззаперечний злочин.

Такого прецеденту Україна ще не мала. Навіть в глухих селах виборці мають можливість ознайомитись з кандидатами, їх програмами та біографіями.

Лише в Енергодарі за найповнішої бездіяльності та корупційності місцевої прокуратури, заходів по забезпеченню конституційних прав виборців здійснено не було.

«26» жовтня 2010 р. Енергодарською міською виборчою комісією Запорізької області була прийнята постанова № 559 щодо скасування рішень про реєстрацію кандидата на посаду міського голови, кандидата в депутати у одномандатному мажоритарному виборчому окрузі № 6 Данільченко Євгена Олександровича в зв’язку з порушенням Закону.

Відповідно до пункту 14 ст. 67 Закону у разі скасування рішення про реєстрацію кандидата у депутати в одномандатному, одномандатному мажоритарному виборчому окрузі, кандидата на посаду сільського, селищного, міського голови після виготовлення виборчих бюлетенів відповідна територіальна виборча комісія приймає рішення про внесення змін до виборчого бюлетеня. Копія такого рішення невідкладно передається територіальною виборчою комісією до Центральної виборчої комісії.

Такі зміни за рішенням територіальної виборчої комісії вносяться до виборчих бюлетенів членами дільничних виборчих комісій з використанням відповідного штампа «Вибув». Про проставлення на виборчому бюлетені штампа «Вибув», що засвідчує внесення змін до виборчого бюлетеня.

Згідно з пунктом 7 частини 27 ст. 71 Закону недійсними вважаються виборчі бюлетені до яких не внесено зміни, передбачені частинами чотирнадцятою, п'ятнадцятою статті 67 цього Закону, або внесено зміни без відповідного рішення чи внесено зміни невідповідно до такого рішення.

Аналогічно визначено вказані обставини також Постановою ЦВК від 30.09.2010р. №382.

Відповідно до пункту 4 Роз’яснень щодо порядку виготовлення та використання штампа з написом «ВИБУВ» територіальна виборча комісія, яка прийняла рішення про скасування реєстрації кандидатів після виготовлення бюлетенів, одночасно приймає рішення про внесення змін до виборчого бюлетеня разом зі штампом з написом «ВИБУВ» усім дільничним виборчим комісіям, які організовують підготовку та проведення відповідних місцевих виборів, не пізніше наступного дня після дня його прийняття, а у разі прийняття такого рішення у день, що передує дню голосування, - невідкладно, але не пізніш як за годину до початку голосування.

Після цього, голова міської виборчої комісії О.Яровий, який зобов’язаний був надати виборчій комісії та поставити на голосування комісії рішення про вибуття кандидата на посаду міського голови, зловживши своїм посадовим становищем, не виніс проект рішення на розгляд комісії.

В зв’язку зі злочинними діями О.Ярового, в порушення Закону Енергодарська міська виборча комісія не прийняла рішення про внесення змін до бюлетенів, не направила рішення до дільничних виборчій комісій для проставлення на виборчому бюлетені штампу «ВИБУВ». Про це, нашим кандидатам стало відомо, лише в день голосування, коли прийшовши на дільницю в виборчих бюлетенях було виявлено прізвище Данільченко Є.О..

Таким чином в результаті злочинних умисних дій голови Енергодарської міської виборчої комісії ^ Ярового О.А. та та бездіяльності його заступника Андрійчук О.В. фактично було зірвано голосування у у всьому місті по виборах міського голови м. Енергодар, так як згідно з вимогами Закону всі бюлетені округу є недійсними.

Отже неможливо встановити результати голосування та переможця по вказаному округу, оскільки всі кандидати в депутати набрали «0» голосів.

Згідно ч. 1 п. 1, 4, 7 ст. 11 Закону виборчий процес здійснюється, зокрема на засадах законності, рівності суб'єктів виборчого процесу перед законом, неупередженості органів державної влади, органів влади Автономної Республіки Крим, органів місцевого самоврядування, їх посадових і службових осіб, керівників підприємств, установ і організацій до місцевих організацій партій, кандидатів у депутати та кандидатів на посаду сільського, селищного, міського голови.

Здійснюючи злочини, для їх виконання О.Яровий не здавав печатку міської виборчої комісії в сейф а носив в кишені для виготовлення будь-яких рішень від імені міської комісії, без її участі.

30жовтня, маючи намір на здійснення злочину та виконуючи його, О.Яровий виготовив (зфальсифікуав) 14 рішень начебто міської виборчої комісії по зняттю з реєстрації кандидатів в депутати міської ради від різних політичних сил. Маючи певне гарантії від місцевої прокуратури на те, що вона не буде звертати уваги на будь-які злочини, маючи сумнів щодо згоди членів комісії незаконно зняти з реєстрації 14 кандидатів, О.Яровий 30 жовтня комісію не скликав і в приміщенні міської ради взагалі не зявлявся.

Таким чином 30 жовтня 2010р. жодних засідань Енергодарської міської виборчої комісії не проводилось, рішень від її імені не приймалося, про що свідчить відсутність виклику членів комісії та суб’єктів виборчого процесу на засідання 30.10.2010р., відсутність передання нібито прийнятих рішень до ЦВК, (перевірити в ЦВК: Чи надходив відповідний протокол до ЦВК 30жовтня) відсутність станом на 31.10.2010р.. з підписами членів комісії. Крім того, розуміючи, що О.Яровий-це особа, яка здатна вчинити будь-який злочин, 30.10.2010р. представники суб’єктів виборчого процесу цілодобово знаходилися на чергуванні біля кабінетів міської виборчої комісії №№ 305, 311 на 3 поверху будівлі виконкому по вул. Курчатова, 11 у м. Енергодар Запорізької області з метою прийняття участі у засіданні міської виборчої комісії у випадку її скликання, але таких скликань засідання комісії не здійснювалося на протязі всієї доби 30.10.2010р. Це можуть підтвердити Пушкарьов Валерій, Дьяченко Владислав, Хоролець Сергій, Козаков Микола, Кондратевич Олег, Мурзін Віктор та ін.

Таким чином, посадові особи Енергодарської міської виборчої комісії Яровий О.А. та Андрійчук О.В. оформлюючи та підписуючи рішення від імені міської виборчої комісії від 30.10.2010р., вчиняючи кримінальний злочин, який беззаперечнго відповідає ст. 364 ч.1 та ст.366ч.2 КК України підробили виборчі документи- рішеня міської виборчої комісії від 30.10.2010р.,

Таким чином, законних підстав –документів, які б мали юридичну силу для зняття з реєстрації кандидатів в депутати в природі не існувало.

Зважаючи на те, що, біля приміщення виборчої комісії цілодобово чергує велика група людей, О.Яровий та ^ Андрійчук О.В. виготовивши фальшиві рішення міської виборчої комісії, не змогли їх зареєструвати в журналі реєстрації ні 30 ні 31жовтня.

Але завдання кримінальних структур, які прагнуть заволодіти таким багатим містом, як Енергодар було непереборним і тому, О.Яровий надав доручення стороннім особам, а не членам виборчої занести фальшиві рішення на виборчі дільниці навіть вже після їх відкриття: Самохіну Євгену, Войнаровському Юрію, Богдану Павлу,

В телефонному режимі голови комісій отримали від Ярового та його спільників наказ ставити штамп вибув на бюлетенях, які видавалися виборцям. Виборчий процес вже шов, а члени дільничних виборчих комісій одночасно ставили штамп вибув на бюлетенях. Це продовжувалось до 10-11 години дня..

Голови дільничних комісій не зареєстрували цих зфальсифікованих рішень в дільничних комісіях, отже не мали підстав для того, щоб ставити штамп вибув.

Як наслідок: на виборчих дільницях була величезна кількість зіпсованих бюлетенів, які були визнані недійсними. Безпрецедентним являється випадок на дільниці 22016 на якій було видано 969 бюлетенів, з яких сама ж виборча комісія визнала недійсними 808!!!!!!! Згідно арифметики дійсними начебто було 161 бюлетенів, з яких , згідно протоколу проти всіх проголосувало 39 виборців, тобто за кандидатів проголосувало 122 виборця, (25%) але в протоколі зазначено, що 117. Таким чином О.Яровий та О.Андрейчук, використавши фальшиві постанови міської виборчої комісії на виборчих дільницях №№ 22001-22022, умисно перешкодили вільному здійсненню громадянином свого виборчого права. Злочини О.Ярового та О.Андрійчук по перешкоджанню діяльності суб’єктів виборчого процесу, вплинули на результати голосування виборців на виборчих дільницях №№ 22001-22022, у межах виборчого округу з виборів міського голови міста Енергодара та депутатів міської ради та призвело до неможливості визначити волевиявлення виборців на виборчих дільницях.

Згідно оперативно отриманої інформації О.Яровий та О.Андрійчук мають намір здійснити черговий злочин: затвердити підсумки зфальсифікованих виборів, які ні за яких умов не можуть мати юридичної сили навіть не скликаючи виборчої комісії та провести перше засідання міської ради з силовим забезпеченням кримінальних елементів та корумпованих працівників міліції міста Енергодар не допустивши виборців до міської ради, а забезпечивши присутність членів кримінального угрупування, яке має намір заволодіти містом та його матеріальними та грошовими ресурсами.

Майже всі жителі Енергодару за виключенням кримінальних елементів глибоко обурені злочинами проти їх прав, які з мовчазної згоди та сприяння прокуратури та міліції здійснює криміналітет, який знову ж таки за повної бездітності прокуратури пограбував місто на 43млн грн. тільки за останні чотири місяці.

Громадяни міста готові вийти на вулиці для захисту своїх прав з вимогами їх відновлення. Але в цьому випадку без кривавих сутичок з криміналітетом справа не закінчиться. Людська кров буде на руках в першу чергу прокуратури та суддів, які забезпечують незаконне захоплення влади в цьому місті.


Приймаючи до уваги зазначені обставини, керуючись ст.ст. 94,95,т 97, 112 КПК України, -


Вимагаю: Негайно порушити кримінальну справу по злочинним діям голови міської виборчої комісії м. Енергодар О.Ярового та його заступника О.Андрійчук за беззаперечними фактами по зловживанню службовими обов’язками та підробкою виборчих документів. В зв’язку з злочинами, які вважаються тяжкими, та запобігання подальшим злочинам, які відповідають ст. 364, 157, 158, 366 та 365 Карного кодексу України та неодмінно приведуть до непередбачених наслідків і кровопролиття, видати постанову про негайне відсторонення О.Ярового та О.Андрейчук від виконання обов’язків голови та заступника голови міської виборчої комісії.

Як один з численних доказів злочину О.Ярового я надаю на додатку №1 ксерокопію виготовленого ним фальшивої постанови про зняття з реєстрації кандидата в депутати Енергодарської міської ради В.Мурзіна.

На додатку №2 я надаю протокол з дільниці «16, з якого очевидно, що з 965 виборчих бюлетенів 808 виявились недійсними.

На тій же виборчій дільниці(додаток №3) було видано майже вдвічі більше бюлетенів, ніж кількість виборців. То звідки взялись ці зайві бюлетені? Зясовуйте! Отже ні про які чесні вибори не може6 бути й мови.


3.11.2010р І Морщавка
Похожие:

Морщавки Івана Євгеновича м. Енергодар Запорізької області: Будівельників 22 кв. 82 к т 0-95-548-09-57 Заява в порядку ст ст. 94, 95, 97, 112 кпк україни \\ Відповідно до статті 12 закон iconЗвернення жителів міста Енергодар Запорізької області, атомного серця України до Парламентської асамблеї Ради Європи та Організації з безпеки І співробітництва в Європі
Жителів міста Енергодар Запорізької області, атомного серця України до Парламентської асамблеї Ради Європи та Організації з безпеки...
Морщавки Івана Євгеновича м. Енергодар Запорізької області: Будівельників 22 кв. 82 к т 0-95-548-09-57 Заява в порядку ст ст. 94, 95, 97, 112 кпк україни \\ Відповідно до статті 12 закон iconМісцевий суд Суворовського району м. Херсона Судді Зубову О. С
У зв’язку з тим, що суддею Зубовим О. С., в порушення вимог статті 56 кпк україни, не заявлено самовідводу за наявності обставин,...
Морщавки Івана Євгеновича м. Енергодар Запорізької області: Будівельників 22 кв. 82 к т 0-95-548-09-57 Заява в порядку ст ст. 94, 95, 97, 112 кпк україни \\ Відповідно до статті 12 закон iconМісцевий суд Суворовського району м. Херсона Судді Зубову О. С
У зв’язку з тим, що суддею Зубовим О. С., в порушення вимог статті 56 кпк україни, не заявлено самовідводу за наявності обставин,...
Морщавки Івана Євгеновича м. Енергодар Запорізької області: Будівельників 22 кв. 82 к т 0-95-548-09-57 Заява в порядку ст ст. 94, 95, 97, 112 кпк україни \\ Відповідно до статті 12 закон iconМісцевий суд Суворовського району м. Херсона Судді Зубову О. С
У зв’язку з тим, що суддею Зубовим О. С., в порушення вимог статті 56 кпк україни, не заявлено самовідводу за наявності обставин,...
Морщавки Івана Євгеновича м. Енергодар Запорізької області: Будівельників 22 кв. 82 к т 0-95-548-09-57 Заява в порядку ст ст. 94, 95, 97, 112 кпк україни \\ Відповідно до статті 12 закон iconМісцевий суд Суворовського району м. Херсона Судді Зубову О. С
Вами суддею Зубовим О. С., в порушення вимог статті 56 кпк україни, не заявлено самовідводу за наявності обставин, передбачених статтею...
Морщавки Івана Євгеновича м. Енергодар Запорізької області: Будівельників 22 кв. 82 к т 0-95-548-09-57 Заява в порядку ст ст. 94, 95, 97, 112 кпк україни \\ Відповідно до статті 12 закон iconНаказ №296/5 Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 22 лютого 2012 р за №282/20595 Про затвердження Порядку вчинення нотаріальних дій нотаріусами України Відповідно до статті 21
Відповідно до статті 21 Закону України „Про нотаріат” та з метою вдосконалення порядку вчинення нотаріальних дій нотаріусами України...
Морщавки Івана Євгеновича м. Енергодар Запорізької області: Будівельників 22 кв. 82 к т 0-95-548-09-57 Заява в порядку ст ст. 94, 95, 97, 112 кпк україни \\ Відповідно до статті 12 закон iconМультимедийного проектора и кпк в соответствии со следующей спецификацией: Epson emp-tw 980 1 шт. Кпк htc x550 Plus 1 шт. Кпк toshiba Portege G900 1 шт. 638
Вич/спид в Украине объявляет конкурс коммерческих предложений на приобретение мультимедийного проектора и кпк в соответствии со следующей...
Морщавки Івана Євгеновича м. Енергодар Запорізької області: Будівельників 22 кв. 82 к т 0-95-548-09-57 Заява в порядку ст ст. 94, 95, 97, 112 кпк україни \\ Відповідно до статті 12 закон iconЗакон УкраЇни Про внесення зміни до статті 165 Податкового кодексу України Верховна Рада Українипостановля є
...
Морщавки Івана Євгеновича м. Енергодар Запорізької області: Будівельників 22 кв. 82 к т 0-95-548-09-57 Заява в порядку ст ст. 94, 95, 97, 112 кпк україни \\ Відповідно до статті 12 закон iconПро затвердження Порядку тимчасового затримання та зберігання транспортних засобів на спеціальних майданчиках і стоянках Відповідно до статті 265 2
Відповідно до статті 2652 Кодексу України про адміністративні правопорушення Кабінет Міністрів України постановляє
Морщавки Івана Євгеновича м. Енергодар Запорізької області: Будівельників 22 кв. 82 к т 0-95-548-09-57 Заява в порядку ст ст. 94, 95, 97, 112 кпк україни \\ Відповідно до статті 12 закон iconЗакон УкраЇни Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання легалізації
Частини другу та четверту статті 112 Кримінально-процесуального кодексу України після цифр “222,” доповнити цифрами “2221,”
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов