Хід конференції. прес-конференції на тему «Позиція Громадського руху «Вільний простір» та Асамблеї громадських організацій малого та середнього бізнесу України з питань купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення, icon

Хід конференції. прес-конференції на тему «Позиція Громадського руху «Вільний простір» та Асамблеї громадських організацій малого та середнього бізнесу України з питань купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення,НазваниеХід конференції. прес-конференції на тему «Позиція Громадського руху «Вільний простір» та Асамблеї громадських організацій малого та середнього бізнесу України з питань купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення,
Дата конвертации13.05.2013
Размер87.06 Kb.
ТипДокументы
скачать >>>

Хід конференції.

прес-конференції на тему «Позиція Громадського руху «Вільний простір» та Асамблеї громадських організацій малого та середнього бізнесу України з питань  купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення, а також  позбавлення пільг незабезпечених категорій народу України».

Прес-конференція відбудеться в залі УНІАН, 27. 09.11р. (вівторок) о 10-30

Ковальов

Асамблея громадських організацій малого та середнього бізнесу України, шляхом об’єднання з іншими підприємницькими структурами, профспілками та громадськими організаціями, стала ініціатором Громадського руху «Вільний простір».

Тому сьогодні ми виступаємо не лише від імені підприємців, а також від імені фермерів, селян, вчителів, шахтарів, пенсіонерів, українських козаків та інших суспільних груп, що входять до руху «Вільний простір».

Сьогодні ми розуміємо, що основна проблема, з якою стикаються усі перераховані суспільні групи, це узурпація влади в Україні, недотримання конституційних прав та свобод, законодавства України найнятими нами органами державної влади і фактичне усунення народу України від управління державою.

^ Найсуттєвішим на сьогодні питанням є питання купівлі – продажу земель сільськогосподарського призначення.

Ми категорично заявляємо про шкідливість та неприпустимість з точки зору усіх без винятку суспільних категорій народу України запровадження в Україні дозволу на купівлю і продаж земель сільськогосподарського призначення. На нашу думку, прийняття такого Закону стане злочином проти свого народу.

Зараз у Верховній Раді чекає розгляду проект Закону України «Про ринок земель» № 9001, яким буде узаконено продаж земель с\г призначення. (Пропонується: одна особа зможе придбати до 2100 га землі. Очевидно, що за рахунок сучасних схем маніпулювання законодавством це обмеження стане фікцією).

Наші, найродючіші в світі землі скуплять дуже швидко за папірці-гроші, які нічого потім не будуть варті. Як наслідок, різко погіршиться добробут та зросте безробіття не лише серед селянин, а й жителя міста.

Люди в Україні попадуть у залежність від великих власників землі - латифундистів, які монопольно диктуватимуть ціни на продукти харчування та поставлять народ в голодну кабалу! Будуть знищені села.

Очікується нечуваний моральний та матеріальний збиток нашій нації. Та очікується різкий скачок збагачення олігархів.

Очевидно, що ця дія є неконституційною, оскільки:

Статтею 14 Конституції України визначено, що земля є основним національним багатством та встановлені межі повноважень держави здійснювати від імені Українського народу охорону землі.

Конституцією України жодному державному органу: ні законодавчому, ні виконавчому, ні судовому не надано інших повноважень щодо землі, ніж ОСОБЛИВА ЇЇ ОХОРОНА.

Тому підписання Закону про продаж землі Президентом України буде фактично зміненою конституційного ладу, узурпацією державної влади і, як наслідок, державною зрадою.

Відповідно до повноважень ВР України, одним із її повноважень є повноваження провести процедуру імпічменту Президента України у разі його державної зради, але до того, як підпише цей Закон Президент, його готують проголосувати ВР України і тому конституційний лад буде змінений і ВР України, і Президентом України, тому до ВРУ звертатись про проведення процедури імпічменту Президента України буде вже не логічно.

Логічно звернутись до ст. 5 Конституції України в ч.2 , з якої “ Право визначати і змінювати конституційний лад в Україні належить виключно народові і не може бути узурповане державою, її органами або посадовими особами”.

Тому якщо народ захоче продавати землю, то ініціює референдум з цього питання і його проведе, внесе відповідні зміни в Конституцію.

Відповідно до ст. 13 та ст. 14 Конституції України земля є національним багатством та виключною власністю народу.

Якщо фактичний конституційний переворот відбудеться, що робити у цьому випадку?

Об'єднавшись в територіальні громади - жителів села чи жителів кількох сіл, селища та міста, а згодом і територіальні громади окремих областей та АР Крим, ставши суб'єктами права власності на землю території України відповідно до ст. 80 Конституції України та ст. 133 , ст. 142 Конституції України, ми фактично спасемо землю — наше національне багатство.

Купувати нашу землю за таких умов ми не радимо нікому!


Слово для виступу надається мудрим нашим старійшинам – голові Всеукраїнського об’єднання ветеранів, Головному атаману СКУ «СІЧ» Гуменюку Володимиру Олександровичу (5хв)

Виступатиме голова Бобринецької районної асоціації фермерів та землевласників Олексій Цоколов (5хв)

Виступатиме член КР Асамблеї , секретар Всеукраїнського комітету захисту рідної землі Павло Жовніренко (7хв)

Виступатиме голова ГО офіцерів запасу «Команда «За своїх!» Олександр Таран (5хв)

Виступатиме голова комітету захисту рідної землі Кіровоградської області Віктор Чміленко (5хв)

Виступатиме член Ради громадського руху «Вільний простір» Ігор Запрудський (5хв): (Ми чітко розуміємо, що у практиці успішної в очах громадян держави повинні правити не люди, а закони. Але у нас все навпаки!

За рахунок розрізненості осередків суспільства сучасні вітчизняні чільники держави дозволяють собі постійно порушувати законодавство.

Причому такий інститут як Верховна Рада відіграє сьогодні вже фактично виключно формальну роль. Він став тимчасово необхідним придатком Кабміну з натискання кнопок голосування за помахом уповноваженої кабміном (читайте президентом) руки.

Навіть така його роль вже видалася надто обтяжливою. Тому в тексті майже кожного закону читаємо: порядок вирішення питання передається Кабінету міністрів.

Це вже не крок до тоталітарного режиму. Це тоталітарний режим.

Практика вичавлювання майна, грошей, землі з обмеженого середовища має очевидні наслідки. Це пустеля – трансформація громадян у заробітчан, поступова втрата основ моралі, культурних середовищ.

Чергові з цих наслідків уже на часі. Мова йде насамперед про сумнозвісний прийнятий у першому читанні законопроект № 9127 "Про гарантії держави щодо виконання рішень суду ". В основному, цей законопроект - завуальована відміна соціальних пільг.

Пільги – це явище нездорового суспільства, джерело корупції, але в ситуації відсутності інших механізмів та інструментів виживання, спровокованої слабкості економіки їх відміна є очевидною аморальністю.

Забираючи пільги у працівників міліції, слідчих прокуратури, пожежників, робиться небезпечний крок у напрямку подальшого нищення цих державних структур. Піддаючи сумніву наявні мізерні виплати учасникам та інвалідам війни, уряд переходить межу власної неадекватності.

Можливість зменшення виплат студентам, що потерпіли від Чорнобильської катастрофи в умовах проблем з бюджетом Пенсійного фонду України звучить фальшивими нотами у дуеті з відмовою Верховної Ради від розгляду питання схем використання вітчизняним великим бізнесом офшорів.

Крім того, ми розуміємо природу проблем діючих органів влади з виплатами пенсій соціальних доплат пільговим категоріям громадян: вони просто втратили контроль над розкраданням Пенсійного фонду, без слова України, що є не державним пенсійним фондом, не є юридичною особою, не має статуту та розрахункового рахунку відповідно до норм ЗУ "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", а його рахунок у Ощадбанку взагалі не контрольований ні КРУ (бо не в Держказначействі ), ні податковою (бо не має юридичної особи) , ні наглядовою радою (бо норми про її існування ЗУ "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" зупинені), ні нами з вами платниками податків (бо маємо право за цим же законом знати тільки, скільки ми сплатили пенсійних внесків). Тому можна тільки здогадуватись, скільки коштів розкрадається, якщо НІХТО не контролює).


Заключне слово.

Землю слід розглядати як основну субстанцію життя. На ній знаходяться води, ліси, родючі ґрунти, тобто те, що є основою життя рослин, тварин і людини. Сільськогосподарська земля покликана вирішувати продовольчу безпеку населення України. Тому вона не може продаватися, бо це означатиме, що продаватимемо право на життя.

Наша християнська релігія, із мудрості глибини сторіч, забороняє здійснювати продаж землі: «А земля не буде продаватись назавжди, бо Моя та земля, бо ви приходьки та осілі в Мене». (Книга Левіт, розділ 25). Бачте - Бог забороняє, а чорт пропонує.


Якщо подивитися, як вирішується аналогічне питання в сусідніх країнах, то за приклад можна взяти Ізраїль. В себе вони землю не продають і не купляють. Заборонено не лише законами держави Ізраїль, але і їх релігією. Проте їм не заборонено це робити в інших країнах.

Поляки також мають жорстке обмеження: будь-хто має право використовувати земельну ділянку площею не більше 300 га, при цьому він повинен жити біля цієї ділянки та власноруч працювати на цій землі. Тоді буде і село зберігатися, і жителі сіл матимуть роботу, і продукція буде якісна та забезпечуватиме суспільство.

^ Закликаємо громадські організації, політичні партії, Народних депутатів, все населення України заборонити продаж земель сільськогосподарського призначення.

Продавати землю – це все рівно, що продавати своє життя, продавати себе в рабство, продавати матір. Це дуже чітко розуміють селяни, фермери, голови сільських рад і вони повсюдно, при проведенні в районах слухань із питань узаконення купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення, одностайно заявили про заборону це робити. Висловилися проти продажу землі та прийняли відповідну Ухвалу учасники ХХІ з’їзду фермерів та приватних землевласників України 15 лютого цього року. Направили Вимогу Президенту України, Верховній Раді - продовжити мораторій на купівлю-продаж земель с/г призначення до вирішення цього питання на Всеукраїнському референдумі. Зазначено, що у випадку ігнорування Всеукраїнська громадська організація фермерів та землевласників буде відстоювати свої права всіма діями (відповідно ст. 44 Конституції України), включно із всеукраїнськими страйками селян. Ця Ухвала була направлена Президенту, Голові ВР, Міністру аграрної політики, але думка громадян України сьогодні для уряду є нічим.

22 березня 2011 р. Рада всеукраїнської асоціації фермерів та землевласників, не дочекавшись відповіді в установлений законом термін, ставить наступні вимоги: «Виходячи із змісту положень Конституції України та враховуючи загрозу національній безпеці, Президенту України та ВР України призначити проведення Всеукраїнського референдуму щодо ринку земель сільгосппризначення». Знову відправлено адресатам. Відповіді немає.

18 червня ц.р. Всеукраїнське селянське Віче звертається особисто до Президента України, дослівно: «Внести на розгляд Верховною Радою Закон України щодо продовження мораторію на продаж земель до 2015 року, питання продажу сільськогосподарських земель винести на Всеукраїнський референдум».

Чому більшість не хоче, щоб землю продавали, а невелика меншість виступає настирливо за узаконення можливості її купівлі? Чому слуги народу та не виконують волю народу, не прислухаються до народу? Чому не дослухаються запитам народу і односторонньо, без обговорення скасовують пільги цим самим понижують не лише добробут мільйонам українців, а в дуже багатьох випадках можливість вижити сім’ям афганців, чорнобильців, дітей війни та ін. Напрошується риторичне питання – як в такому випадку поступати самому народу?

Як підсумок, від імені громадського руху «Вільний простір», в т.ч. Асамблеї ГО малого та середнього бізнесу України, Всеукраїнського комітету захисту рідної землі, Всеукраїнського об’єднання ветеранів, українського козацтва, ГО офіцерів запасу, багатьох інших громадських та профспілкових організацій - ставимо категоричні вимоги - продовження мораторію на продаж земель сільгосппризначення аж до вирішення цього питання на Всеукраїнському референдумі, закликаємо всіх людей доброї волі сприяти недопущенню втрати рідної землі!

Наголошуємо на невідворотності відповідальності посадовців за порушення Конституції України. Як показують тенденції протестних настроїв в Україні, миритися з такими діями народ України не буде. Закликаємо бізнес, громадян України загалом, не брати участь в незаконних урядових оборудках, оскільки вони не будуть мати юридичної сили.

Ми дякуємо журналістам, іншим присутнім, що взяли участь у конференції. Маємо ще 10 хвилин для запитань-відповідей.Похожие:

Хід конференції. прес-конференції на тему «Позиція Громадського руху «Вільний простір» та Асамблеї громадських організацій малого та середнього бізнесу України з питань купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення, iconПрес реліз прес-конференції на тему «Запланований розпродаж земель сільськогосподарського призначення та позбавлення пільг незабезпечених категорій народу України як спроба зміни конституційного ладу в Україні.
«Запланований розпродаж земель сільськогосподарського призначення та позбавлення пільг незабезпечених категорій народу України як...
Хід конференції. прес-конференції на тему «Позиція Громадського руху «Вільний простір» та Асамблеї громадських організацій малого та середнього бізнесу України з питань купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення, iconАсамблея громадських організацій малого та середнього бізнесу україни
Координаційна рада Асамблеї громадських організацій малого та середнього бізнесу України запрошує Вас взяти участь у черговій Асамблеї,...
Хід конференції. прес-конференції на тему «Позиція Громадського руху «Вільний простір» та Асамблеї громадських організацій малого та середнього бізнесу України з питань купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення, iconТермінова розсилка, викликана репресивними діями органів влади в січні 2011року. Оголошуємо збір членів Асамблеї малого та середнього бізнесу України. Відбудеться 25 січня 2011 року. (План роботи)
Заява Координаційної ради Асамблеї громадських організацій малого та середнього бізнесу України 19. 01. 2011р
Хід конференції. прес-конференції на тему «Позиція Громадського руху «Вільний простір» та Асамблеї громадських організацій малого та середнього бізнесу України з питань купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення, iconПроект підсумкове звернення Асамблеї громадських організацій малого І середнього бізнесу
Шановні громадяни України, до Вас звертається 110 асоціацій малого та середнього підприємництва України
Хід конференції. прес-конференції на тему «Позиція Громадського руху «Вільний простір» та Асамблеї громадських організацій малого та середнього бізнесу України з питань купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення, iconРозсилка 12. 12. 2010р
Резолюція VII позачергової Асамблеї громадських організацій малого та середнього бізнесу України
Хід конференції. прес-конференції на тему «Позиція Громадського руху «Вільний простір» та Асамблеї громадських організацій малого та середнього бізнесу України з питань купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення, iconЩодо небезпек, які виникають в ході підприємницького руху можна назвати
Координаційна рада Асамблеї громадських організацій малого та середнього бізнесу України звертається до підприємців та громадських...
Хід конференції. прес-конференції на тему «Позиція Громадського руху «Вільний простір» та Асамблеї громадських організацій малого та середнього бізнесу України з питань купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення, iconРозсилка 01. 12. 10. Вето ми маємо, але умовне і до перемоги ще далеко
Заява Асамблеї громадських організацій малого і середнього бізнесу України 30 листопада 2010 року
Хід конференції. прес-конференції на тему «Позиція Громадського руху «Вільний простір» та Асамблеї громадських організацій малого та середнього бізнесу України з питань купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення, iconПрес-анонс прес-конференції «Знищення малого та середнього бізнесу – ознака непрофесійності чи мета діючої влади???» Місце проведення
«Знищення малого та середнього бізнесу – ознака непрофесійності чи мета діючої влади???»
Хід конференції. прес-конференції на тему «Позиція Громадського руху «Вільний простір» та Асамблеї громадських організацій малого та середнього бізнесу України з питань купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення, iconІнформація Асамблеї громадських організацій малого і середнього бізнесу щодо наших акцій 16 листопада
Листівка. 16 листопада розпочнемо з Майдану
Хід конференції. прес-конференції на тему «Позиція Громадського руху «Вільний простір» та Асамблеї громадських організацій малого та середнього бізнесу України з питань купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення, iconПрес-анонс прес-конференції «Знищення малого та середнього бізнесу – ознака непрофесійності чи мета діючої влади???» Місце проведення
Ся чиновниками та податківцями, а не громадою. В вру внесуть абсолютно новий документ, який не пройшов регуляторну процедуру. Громадські...
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов