Положення про Всеукраїнський творчий конкурс серед шкільної, студентської молоді та педагогів у рамках проекту \"Литва-Україна: один погляд на превентивне виховання в контексті європейських стандартів\" icon

Положення про Всеукраїнський творчий конкурс серед шкільної, студентської молоді та педагогів у рамках проекту "Литва-Україна: один погляд на превентивне виховання в контексті європейських стандартів"НазваниеПоложення про Всеукраїнський творчий конкурс серед шкільної, студентської молоді та педагогів у рамках проекту "Литва-Україна: один погляд на превентивне виховання в контексті європейських стандартів"
Дата конвертации07.04.2013
Размер60.76 Kb.
ТипПоложення
скачать >>>

Положення

про Всеукраїнський творчий конкурс

серед шкільної, студентської молоді та педагогів у рамках

проекту "Литва-Україна:один погляд на превентивне виховання

в контексті європейських стандартів"

  1. Загальні поняття

Термін "превентивна освіта" був запропонований у 1985 році ЮНЕСКО. Адже проблема превентивності ( профілактики негативних явищ) актуальна у цілому світі та є однією з пріоритетних у системі психолого-педагогічних, медичних, правових, соціологічних досліджень. Це зумовлено тим, що за сучасних реалій наші діти виховуються під загрозами таких явищ як злочинність, алкоголізм, ВІЛ/СНІД, втрати авторитету інститутів сім’ї та школи, побутове насильство, "комерціалізація" альтернативних видів відпочинку та занять спортом, нестабільність політичної системи, загострення соціально-економічної кризи, недосконалість соціального контролю та виховання, недосконалість законодавчої бази про відповідальність за порушення принципів демократії, соціальної справедливості тощо.

Реалізація нашого проекту є спробою ще раз порушити це питання серед освітян та молоді України , перейняти досвід Литви у галузі превентивної педагогіки, усвідомити рівень даної проблеми для вироблення ефективної превентивної стратегії для виховання наших дітей в контексті європейських стандартів тощо


  1. ^ Мета проведення конкурсу

- пропагування здорового способу життя, соціально-правового захисту дітей та молоді, популяризація цінностей сім’ї, духовності та моральності , кращих зразків європейської та вітчизняної педагогічної науки в українському суспільстві засобами мистецтва,

- надання можливостей шкільній та студентській молоді реалізувати власні творчі здібності,

- надання можливості освітянам навчальних та позашкільних закладів обмінятись думками, поділитись досвідом, своїми напрацюваннями зі своїми колегами

- виявлення та відзначення кращих творчих робіт за різними видами та жанрами творчого конкурсу у рамках проекту:" ^ Литва-Україна: один погляд на превентивне виховання в контексті європейських стандартів" ,

- сприяння на усіх етапах проведення конкурсу презентації творчих робіт учасників у засобах масової інформації,

- надання можливості учасникам конкурсу знайомства з роботами своїх ровесників, колег по роботі та інтерактивного спілкування,

- налагодження партнерських зв’язків між громадськими організаціями України та Литви для майбутніх проектів тощо.


Конкурс проводиться в рамках проекту «Литва-Україна: один погляд на превентивне виховання в контексті європейських стандартів» за фінансової підтримки Посольства Литовської республіки в Україні.


  1. ^ Організатори та партнери конкурсу

- Громадська організація «Наші візії" м.Жидачів Львівська область


Партнери:

- громадська молодіжна організація конецформыначалоформы,,Traku ateitis“, Тракай, Литва

- Калуська філія Союзу Українок , м.Калуш Івано-Франківська область

- Громадська організація «Вінницький регіональний центр інформації «Креатив»

- Мережа проєвропейських організацій України

- Центр творчості для дітей та молоді м.Жидачева Львівської області

- Локальні партнери (навчальні заклади, університети, європейські клуби, громадські організації, молодіжні об’єднання).  1. ^ Умови проведення конкурсу

Участь у творчому конкурсі може брати шкільна та студентська молодь за такими віковими категоріями:

- 1 категорія – від 7 до 12 років

- 2 категорія – від 13 до 17 років

- 3 категорія – від 17 до 24 років

а також педагоги загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних закладів.


Номінації творчого конкурсу :


конкурс на кращий вірш, есе, твір, історію на тему популяризації здорового способу життя,

захисту прав дитини, духовних та сімейних цінностей

До участі у даній номінації допускаються по 1-2 творчі роботи від однієї особи в електронному вигляді з дотриманням таких вимог:

- робота має відповідати темі конкурсу і бути написаною українською мовою;

- шрифт Times New Roman, розмір12, інтервал 1,5.

- обсяг роботи не повинен перевищувати двох сторінок формату А4,

- роботи слід надсилати в електронному вигляді разом із заповненою анкетою учасника на адресу prevenciya2009@gmail.com до 25 жовтня 2009р. в такому форматі:

а) тема листа: «Konkurs_ese»

б) усі файли повинні бути названі таким чином: анкета - прізвище учасника латинським шрифтом (наприклад, ostapenko.doc); робота – konkurs_ese_прізвище (наприклад, konkurs_ese_ostapenko.doc).


конкурс на кращий малюнок, плакат на тему популяризації здорового способу життя,захисту прав дитини, духовних та сімейних цінностей

До участі у даній номінації допускаються по 1-2 творчі роботи від одного учасника у довільній техніці (живопис, графіка, колаж, повнокольорові, чорно-білі та інші) форматом А4, або електронний варіант роботи у форматі JPG з розширенням 300 пікселів для повноколірного і 600 - для чорно-білого (розмір файла – до 2 Мб).

Роботи слід надсилати в електронному вигляді разом із заповненою анкетою учасника


на адресу prevenciya2009@gmail.com до 25 жовтня 2009р. в такому форматі:

а) тема листа: «Konkurs_plakat»

б) усі файли повинні бути названі таким чином: анкета - прізвище учасника латинським шрифтом (наприклад, ostapenko.doc); робота – konkurs_ plakat_прізвище (наприклад, konkurs_ plakat_ostapenko.doc). або звичайною поштою на адресу одного з організаторів:

81700, м.Жидачів Львівської області, вул.Шевченка 1, центр творчості для дітей та молоді


конкурс на краще цифрове фото на тему популяризації здорового способу життя,

захисту прав дитини, духовних та сімейних цінностей

До участі у даній номінації подаються 1-3 творчі роботи від одного учасника у різних фото жанрах. Основні технічні вимоги до фотографій: формат JPG з розширенням 300 пікселів для повно колірного і 600 - для чорно-білого (розмір файла – до 2 Мб). Роботи слід надсилати в електронному вигляді разом із заповненою анкетою учасника на адресу prevenciya2009@gmail.com до 25 жовтня 2009р. в такому форматі:

а) тема листа: «Konkurs_photo»

б) усі файли повинні бути названі таким чином: анкета - прізвище учасника латинським шрифтом (наприклад, ostapenko.doc); робота – konkurs_photo_прізвище (наприклад, konkurs_photo_ostapenko.doc).


конкурс на кращу методичну розробку, сценарій масового заходу на тему популяризації здорового способу життя,

захисту прав дитини, духовних та сімейних цінностей

До участі в конкурсі подаються авторські методичні розробки та складені сценарії культурно-масових заходів( не більше двох від одного учасника).

Робота має відповідати темі конкурсу і бути написаною українською мовою;

- шрифт Times New Roman, розмір12, інтервал 1,5.

- обсяг роботи не повинен перевищувати трьох сторінок формату А4,


Роботу та Анкету необхідно надіслати в електронному вигляді на адресу prevenciya2009@gmail.com: до 25 жовтня 2009 р

а) тема листа: «Konkurs_rozrobka»

б) усі файли повинні бути названі таким чином: анкета - прізвище учасника латинським шрифтом (наприклад, ostapenko.doc).


^ Обов’язкові вимоги до усіх робіт:

*творчі роботи повинні бути індивідуальними, виконані з дотриманням основних технічних вимог і відповідати заданій тематиці,

*кожна робота повинна супроводжуватися анкетою,

*творчі роботи, що подавались на інші конкурси, не приймаються,

*усі творчі роботи авторам не повертаються і рецензії на них не видаються,

*згода авторів на використання творчих робіт у рамках проведення проекту

* відповідальність за надані матеріали покладається на учасників конкурсу


^ 5. Критерії оцінки творчих робіт

- творчий підхід ( забороняється копіювання та запозичення чужих ідей),

- повнота розкриття заданої теми

- охайність та майстерність виконання творчої роботи


Всі роботи, що братимуть участь у конкурсі, будуть розміщені на інтернет- сайті http://www.tolerant.org.ua для ознайомлення та голосування.

Організаційний комітет конкурсу складається із представників Мережі проєвропейських організацій України


^ 6. Терміни проведення конкурсу

Вересень-листопад 2009р.

Останній термін подачі робіт на конкурс - 25 жовтня 2009р.

- надсилання нагород переможцям до 20 листопада 2009 року - в День спільних дій в інтересах дітей


7. Нагородження учасників

Нагородження учасників відбудеться під час проведення Дня спільних дій в інтересах дітей 20 листопада 2009р.або за додатково узгодженим планом. Учасники конкурсу будуть нагороджені призами та грамотами від організаторів та спонсорів.


Контактна особа (координатор проекту):

Оксана Полівчак

ГО «Наші візії»

Тел. +38-0979040847

centre@bigmir.netПохожие:

Положення про Всеукраїнський творчий конкурс серед шкільної, студентської молоді та педагогів у рамках проекту \"Литва-Україна: один погляд на превентивне виховання в контексті європейських стандартів\" iconАнкета учасника всеукраїнського творчого конкурсу серед шкільної та студентської молоді,педагогів у рамках проекту «Литва –Україна: один погляд на превентивне виховання в контексті європейських стандартів»
«Литва –Україна: один погляд на превентивне виховання в контексті європейських стандартів»
Положення про Всеукраїнський творчий конкурс серед шкільної, студентської молоді та педагогів у рамках проекту \"Литва-Україна: один погляд на превентивне виховання в контексті європейських стандартів\" iconПоложення про Всеукраїнський творчий конкурс серед шкільної та студентської молоді у рамках загальноукраїнської кампанії «Толерантність як шлях до Європи» Загальні поняття
Це визначення передбачає терпиме ставлення до інших національностей, рас, кольору шкіри, статі, зросту, мови, релігії, політичних...
Положення про Всеукраїнський творчий конкурс серед шкільної, студентської молоді та педагогів у рамках проекту \"Литва-Україна: один погляд на превентивне виховання в контексті європейських стандартів\" iconНаказ №54-осн. Про проведення міського конкурсу «Молодь тестує якість»
З метою підвищення обізнаності шкільної молоді в питаннях реалізації прав споживачів, формування навиків орієнтації на сучасному...
Положення про Всеукраїнський творчий конкурс серед шкільної, студентської молоді та педагогів у рамках проекту \"Литва-Україна: один погляд на превентивне виховання в контексті європейських стандартів\" iconПоложення про ІІ всеукраїнський конкурс благодійних проектів «Добро починається з тебе»
Це Положення визначає правові, організаційні та фінансові рамки реалізації Міжнародним благодійним фондом «Україна 3000» (далі –...
Положення про Всеукраїнський творчий конкурс серед шкільної, студентської молоді та педагогів у рамках проекту \"Литва-Україна: один погляд на превентивне виховання в контексті європейських стандартів\" iconПоложення про ІІ всеукраїнський конкурс благодійних проектів «Добро починається з тебе»
Це Положення визначає правові, організаційні та фінансові рамки реалізації Міжнародним благодійним фондом «Україна 3000» (далі –...
Положення про Всеукраїнський творчий конкурс серед шкільної, студентської молоді та педагогів у рамках проекту \"Литва-Україна: один погляд на превентивне виховання в контексті європейських стандартів\" iconКонкурс на кращий вірш, есе, твір, історію на тему толерантності • конкурс на краще гасло просвітницької кампанії «Толерантність як шлях до Європи»
Всеукраїнському творчому конкурсі серед шкільної та студентської молоді в рамках загальноукраїнської кампанії «Толерантність як шлях...
Положення про Всеукраїнський творчий конкурс серед шкільної, студентської молоді та педагогів у рамках проекту \"Литва-Україна: один погляд на превентивне виховання в контексті європейських стандартів\" iconКонкурс творчих робіт для молоді на тематику толерантності
Якщо ти молодий та креативний в тебе є можливість виразити своє бачення толерантності, прийнявши участь у творчому конкурсі серед...
Положення про Всеукраїнський творчий конкурс серед шкільної, студентської молоді та педагогів у рамках проекту \"Литва-Україна: один погляд на превентивне виховання в контексті європейських стандартів\" iconАнкета учасника всеукраїнського творчого конкурсу серед шкільної та студентської молоді у рамках загальноукраїнської кампанії «толерантність як шлях до європи»
«толерантність як шлях до європи» в рамках «Європейського року міжкультурного діалогу»
Положення про Всеукраїнський творчий конкурс серед шкільної, студентської молоді та педагогів у рамках проекту \"Литва-Україна: один погляд на превентивне виховання в контексті європейських стандартів\" iconПоложення про обласний конкурс серед шкільної та студентської молоді „ пізнаймо вінниччину! Загальні поняття
Можливість найточнішого сприйняття цих цінностей залежить від поширення інформації у своєму регіоні. Наш проект буде покращувати...
Положення про Всеукраїнський творчий конкурс серед шкільної, студентської молоді та педагогів у рамках проекту \"Литва-Україна: один погляд на превентивне виховання в контексті європейських стандартів\" iconПоложення про Третій Всеукраїнський конкурс благодійних проектів «Добро починається з тебе» Загальні положення
Це Положення визначає правові, організаційні та фінансові рамки реалізації Міжнародним благодійним фондом «Україна 3000» (далі –...
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов