Положення про конкурс місцевих ініціатив з проведення заходів в рамках Тижня Толерантності загальноукраїнської кампанії «Толерантність як шлях до Європи» icon

Положення про конкурс місцевих ініціатив з проведення заходів в рамках Тижня Толерантності загальноукраїнської кампанії «Толерантність як шлях до Європи»НазваниеПоложення про конкурс місцевих ініціатив з проведення заходів в рамках Тижня Толерантності загальноукраїнської кампанії «Толерантність як шлях до Європи»
Дата конвертации07.04.2013
Размер56.49 Kb.
ТипПоложення
скачать >>>

Положення про конкурс місцевих ініціатив з проведення заходів

в рамках Тижня Толерантності загальноукраїнської кампанії

«Толерантність як шлях до Європи»

« Значні проблеми, які зараз стоять перед нами,

не можуть бути вирішені на тому рівні мислення ,

на якому знаходилися ми , коли створювали їх »

( Альберт Ейнштейн ).

«Толерантність – це пошана, ухвалення і правильне розуміння

багатого різноманіття культур нашого світу,

наших форм самовираження і способів

виявлення людської індивідуальності…»

Декларація принципів толерантності. 16.11.1995р.


1. Мета, завдання та пріоритети конкурсу:


Метою конкурсу міні-грантів на кращі місцеві ініціативи є надання можливостей для активізації діяльності учнівської та студентської молоді, привернення уваги місцевої влади, громадських та державних організацій до проблеми толерантності у своєму місті (районі, селі) в рамках Тижня Толерантності Загальноукраїнської кампанії „Толерантність як шлях до Європи”, що проходитимуть в Україні з 6 по 12 листопада 2008р.

Проведення такого конкурсу сприятиме знайомству однодумців, налагодженню продуктивних зв’язків між молодими людьми, науковими товариствами та владними структурами, підтримці та розвитку корисних ініціатив молодих людей, пов’язаних з темою толерантності, організації змістовного дозвілля дітей за місцем проживання, залученню молоді до вивчення конкретних проблем регіону та пошуку шляхів їх вирішення тощо.


^ Пріоритет надаватиметься ініціативам (проектам), які :

 • передбачають проведення інформаційно-просвітницьких заходів, спрямованих на протидію нетерпимості, ксенофобії та расизму в рамках проведення Тижня Толерантності (6-12 листопада 2008р.);

 • спрямовані на підтримку європейських цінностей, миру та терпимості в своїх територіальних громадах;

 • спрямовані на привернення уваги молодих українців до важливості міжкультурного діалогу, взаємоповаги, сприяння формуванню толерантності в українському суспільстві, створення атмосфери взаєморозуміння між людьми;

 • передбачають максимальне залучення до своїх заходів територіальної громади, громадських організацій, шкільної та студентської молоді, ЗМІ та ін. партнерів;

 • бюджет яких не перевищує 200 доларів США;

 • мають фінансовий або будь-який інший внесок до проекту, не менше 20% від загального бюджету проекту.


2. Організатори

Конкурс місцевих ініціатив проводиться громадською організацією Вінницький регіональний центр інформації «Креатив» в рамках Загальноукраїнської кампанії „ТОЛЕРАНТНІСТЬ ЯК ШЛЯХ ДО ЄВРОПИ”, що проходить протягом вересня–листопада 2008 року під егідою Мережі проєвропейських організацій України в рамках «Європейського року міжкультурного діалогу» за фінансової підтримки Міжнародного Фонду «Відродження».

Партнерами кампанії є Консорціум центрів європейської інформації в Україні, Представництво Європейської Комісії в Україні, Офіс Ради Європи в Україні, мережа інформаційних представників програми Європейської Комісії «Молодь в дії», Ресурсний Центр для країн Східної Європи і Кавказу SALTO – МОЛОДЬ, локальні партнери (навчальні заклади, університети, бібліотеки, європейські клуби, громадські організації, молодіжні об’єднання та ін.).


3. Учасники

Для участі в конкурсі організації повинні відповідати таким вимогам:   

 • У конкурсі можуть брати участь:

- зареєстровані відповідно до чинного законодавства України громадські організації, які діють на території України;

- європейські клуби, студентські, молодіжні об’єднання, загальноосвітні та позашкільні заклади та інші об’єднання при умові партнерства з громадською організацією, що виступить в якості партнера-отримувача коштів.


^ Перевага буде надаватися:

 • претендентам, які продемонструють свою здатність працювати з молоддю у регіонах та запропонують цікаві ініціативи щодо проведення Тижня Толерантності в своєму регіоні в партнерстві з Регіональними Партнерами Загальноукраїнської кампанії „Толерантність як шлях до Європи”, навчальними закладами, громадськими організаціями, освітніми та державними установами, ЗМІ та ін. організаціями.

 • претендентам, які є активними членами Мережі проєвропейських організацій України або Регіональними Партнерами Загальноукраїнської кампанії „Толерантність як шлях до Європи” і реалізовуватимуть свою ініціативу з місцевими партнерами (навчальними закладами, громадськими організаціями, освітніми та державними установами, ЗМІ).

 • претендентам, які долучаються до заходів Загальноукраїнської кампанії „Толерантність як шлях до Європи” (наприклад, участь в ході «Засвіти ліхтарик толерантності» під час Тижня Толерантності).


^ 4. Терміни проведення конкурсу


до 17.10.2008 - подання заявок

22.10.2008 - оголошення переможців конкурсу

22-31.10.2008 - укладання угод про надання субгрантових пропозицій, перерахування коштів на рахунок організацій-переможців

6-12.11.2008 – реалізація місцевих ініціатив

до 24.11.2008 – подання описового та фінансового звіту організаторам конкурсу


^ 5. Фінансове забезпечення

В рамках конкурсу будуть відібрані 10 проектів, бюджет яких не перевищує 200 доларів США.

Пропозиції щодо реалізації місцевих ініціатив повинні мати фінансовий або будь-який інший внесок до проекту, не менше 20% від загального бюджету проекту.

Кошти міні-гранту мають бути витрачені лише на проведення інформаційно-просвітницьких заходів на тематику толерантності (наприклад, на канцтовари, брейк-кава під час тренінгу/семінару, транспортні витрати, оренда музичної апаратури та ін.)

В рамках конкурсу не фінансуються такі статті витрат:

- заробітна плата;

- придбання техніки;

- придбання призів.


^ 6. Експертна комісія

Комісія конкурсу складатиметься із представників Мережі проєвропейських організацій України, організації яких не братимуть участі в конкурсі міні-грантів.


Ініціативи мають починатися не раніше 6 листопада 2008 р. і закінчуватися не пізніше 12 листопада 2008 р. (заходи в рамках Тижня Толерантності)


Кінцевий термін подання проектів17 жовтня 2008 р.

Аплікаційна форма повинна надсилатись електронною поштою на адресу: tolerantua@gmail.com з поміткою «Конкурс ініціатив»

Разом з аплікаційною формою всі претенденти повинні додати такі документи громадської організації - отримувача коштів:

 • Свідоцтво про державну реєстрацію (сканований варіант);

 • Свідоцтво про реєстрацію у ДПА (сканований варіант);

 • Статут (сканований варіант);

 • Протокол про обрання керівних органів (керівника організації) (сканований варіант);

 • Банківські реквізити та ідентифікаційний код юридичної особи;

 • Лист партнера-отримувача коштів про партнерство в рамках реалізації Вашої ініціативи (сканована копія) – у випадку якщо організація (група, євроклуб тощо) залучає громадську організацію, що виступить в якості партнера-отримувача коштів.


Усі файли повинні бути названі таким чином:

аплікаційна форма – скорочена назва організації латинським шрифтом назва.doc (наприклад, nashsvit.doc);

додатки – назва_dodatok1 (наприклад, nashsvit_dodatok1.doc, nashsvit_dodatok2.doc і т.д.).

Детальна інформація та аплікаційна форма на сайті: http://www.tolerant.org.ua та за e-mail: tolerantua@gmail.com

Про позитивний розгляд конкурсної заявки організатори повідомлять аплікантів до 22 жовтня 2008р. Також перелік переможців конкурсу міні-грантів буде розміщений на http://www.tolerant.org.ua


Контактні особи (координатори Загальноукраїнської кампанії „Толерантність як шлях до Європи”):

Оксана Бондар

ГО ВРЦІ «Креатив»

тел: +38-0432-524580

Оксана Полівчак

ГО «Наші візії»

Тел. +38-0979040847

tolerantua@gmail.com

http://www.tolerant.org.uaПохожие:

Положення про конкурс місцевих ініціатив з проведення заходів в рамках Тижня Толерантності загальноукраїнської кампанії «Толерантність як шлях до Європи» iconЗапрошення до участі у конкурсі міні-грантів для місцевих ініціатив з проведення заходів в рамках Тижня Толерантності загальноукраїнської кампанії
Ої та студентської молоді, привернення уваги місцевої влади, громадських та державних організацій до проблеми толерантності у своєму...
Положення про конкурс місцевих ініціатив з проведення заходів в рамках Тижня Толерантності загальноукраїнської кампанії «Толерантність як шлях до Європи» iconКонкурс на кращий вірш, есе, твір, історію на тему толерантності • конкурс на краще гасло просвітницької кампанії «Толерантність як шлях до Європи»
Всеукраїнському творчому конкурсі серед шкільної та студентської молоді в рамках загальноукраїнської кампанії «Толерантність як шлях...
Положення про конкурс місцевих ініціатив з проведення заходів в рамках Тижня Толерантності загальноукраїнської кампанії «Толерантність як шлях до Європи» iconЧеркаська загальноосвiтня i-iп ступенiв школа №30 Черкаської міської ради Черкаської областi План заходів в рамках загальноукраїнської кампанії «Толерантність як шлях до Європи»!
Надаємо наступну інформацію для підготовки загального плану проведення Тижня толерантності в рамках кампанії
Положення про конкурс місцевих ініціатив з проведення заходів в рамках Тижня Толерантності загальноукраїнської кампанії «Толерантність як шлях до Європи» iconАнкета учасника всеукраїнського творчого конкурсу серед шкільної та студентської молоді у рамках загальноукраїнської кампанії «толерантність як шлях до європи»
«толерантність як шлях до європи» в рамках «Європейського року міжкультурного діалогу»
Положення про конкурс місцевих ініціатив з проведення заходів в рамках Тижня Толерантності загальноукраїнської кампанії «Толерантність як шлях до Європи» iconАплікаційна форма конкурсу міні-грантів на кращі місцеві ініціативи у рамках Тижня Толерантності загальноукраїнської кампанії «Толерантність як шлях до Європи»
Контактна адреса організації (групи, євроклубу тощо)– вулиця будинок, офіс, населений пункт, область, індекс
Положення про конкурс місцевих ініціатив з проведення заходів в рамках Тижня Толерантності загальноукраїнської кампанії «Толерантність як шлях до Європи» iconІнформація про проведення заходів в рамках загальноукраїнської кампанії «Толерантність як шлях до Європи» Назва заходу Цільова аудиторія Місто проведення
Проведення засідання районного круглого столу «Актуальні проблеми протидії ксенофобії в регіоні»
Положення про конкурс місцевих ініціатив з проведення заходів в рамках Тижня Толерантності загальноукраїнської кампанії «Толерантність як шлях до Європи» iconДата проведення
...
Положення про конкурс місцевих ініціатив з проведення заходів в рамках Тижня Толерантності загальноукраїнської кампанії «Толерантність як шлях до Європи» iconЗаходи у Донецьку в рамках загальноукраїнської кампанії «Толерантність як шлях до Європи»!

Положення про конкурс місцевих ініціатив з проведення заходів в рамках Тижня Толерантності загальноукраїнської кампанії «Толерантність як шлях до Європи» iconЗаходи Шкільного гуртка євроклубу «сонце» кз лсзш 1-3 ступенів №48 в рамках загальноукраїнської кампанії «Толерантність як шлях до Європи»

Положення про конкурс місцевих ініціатив з проведення заходів в рамках Тижня Толерантності загальноукраїнської кампанії «Толерантність як шлях до Європи» iconПоложення про Всеукраїнський творчий конкурс серед шкільної та студентської молоді у рамках загальноукраїнської кампанії «Толерантність як шлях до Європи» Загальні поняття
Це визначення передбачає терпиме ставлення до інших національностей, рас, кольору шкіри, статі, зросту, мови, релігії, політичних...
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов