Рішення від № м. Маріуполь Про хід виконання зобов’язань со ціальних контрактів, укладених місь ким головою з комітетами самоорга icon

Рішення від № м. Маріуполь Про хід виконання зобов’язань со ціальних контрактів, укладених місь ким головою з комітетами самооргаНазваниеРішення від № м. Маріуполь Про хід виконання зобов’язань со ціальних контрактів, укладених місь ким головою з комітетами самоорга
Дата конвертации15.05.2013
Размер150.04 Kb.
ТипРішення
скачать >>>

ПРОЕКТ


УКРАЇНА

Донецька область

МАРІУПОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖОВТНЕВА РАЙОННА АДМІНІСТРАЦІЯ

К О Л Е Г І Я

РІШЕННЯ

від ___________________№________

м. МаріупольПро хід виконання зобов’язань со-

ціальних контрактів, укладених місь-

ким головою з комітетами самоорга-

нізації населення Жовтневого району

на 2012 рік
У 2012 році укладено 16 соціальних контрактів між міським головою та комітетами самоорганізації населення. Міським головою було взято 55 зобов’язань на загальну суму 5901,5 тис.грн.

Станом на 15.08.2012 виконано 10 зобов’язань щодо поточного ремонту житлового фонду та 1 щодо капітального ремонту інженерних мереж на загальну суму 409,1 тис.грн. (20%). У стадії виконання знаходиться 17 зобов’язань, що складає 29,1%. Щодо виконання 10 зобов’язань соціальних контрактів, які стосуються поточного ремонту асфальтобетонного покриття внутрішньоквартальних територій, відсипки шлаком вулиць приватного сектору, встановлення павільйону очікування та капітальний ремонт мереж зовнішнього освітлення, то з підрядчиками укладено договори на виконання робіт. По 9 зобов’язанням щодо встановлення дитячих гральних та спортивного майданчиків та 7 зобов’язанням стосовно капітального ремонту житлового фонду та об’єктів благоустрою визначено категорію складності об’єкту, пакети документів передано у м.Донецьк для проходження експертизи кошторисної документації.

Комітетами самоорганізації населення взято 64 зобов’язань соціальних контрактів, які виконуються згідно власних повноважень протягом року.

Виходячи з вищенаведеного, на виконання рішення Маріупольської міської ради від 21.02.2012 № 6/16-1506 «Про заходи соціальних контрактів щодо соціально-економічного розвитку територій комітетів самоорганізації населення на 2012 рік», керуючись п.1.14. Положення про районну адміністрацію Маріупольської міської ради,


колегія Жовтневої районної адміністрації


ВИРІШИЛА:

1. Інформацію про хід виконання соціальних контрактів прийняти до відома.


2


2. Заступнику голови Жовтневої районної адміністрації Петрову В.В. та відділу житлово-комунального господарства (Щуренко):

2.1. Вжити заходів щодо виконання зобов’язань соціальних контрактів щодо поточного ремонту асфальтового покриття внутрішньоквартальних територій комітетів самоорганізації населення, відсипки шлаком вулиць приватного сектору та встановлення дитячих гральних та спортивного майданчиків у термін до 01.10.2012.

2.2. Продовжити практику перевірок на місцях якості виконаних робіт щодо зобов’язань соціальних контрактів спільно з представниками комітетів самоорганізації населення.

3. Заступнику голови Жовтневої районної адміністрації Рогозян І.О. та організаційному відділу (Кутова) здійснювати контроль за реалізацією заходів соціальних контрактів.

4. Комітетам самоорганізації населення забезпечити якісне виконання власних зобов’язань.

5. Рекомендувати департаменту розвитку житлово-комунальної інфраструктури Маріупольської міської ради (Дмитрієв) вжити заходів щодо забезпечення виконання зобов’язань з капітального ремонту житлового фонду та капітального ремонту об’єктів благоустрою.

6. Житлово-комунальним підприємствам «Житлокомплекс» (Ащаулова), «Житло «Центр» (Подбельцева), «Домовик-2» (Солопаєва) забезпечити виконання зобов’язань соціальних контрактів щодо поточних ремонтів під’їздів у термін до 15 жовтня 2012 року.

7. Заслухати інформацію про хід виконання цього рішення на засіданні колегії районної адміністрації у січні 2013 року.

8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови Жовтневої районної адміністрації Рогозян І.О.


Голова районної

адміністрації А.Г.Каруник


ІНФОРМАЦІЯ

про стан виконання зобов’язань соціальних контрактів, укладених міським

головою з комітетами самоорганізації населення Жовтневого району на 2012 рік


У січні поточного року було підписано 16 соціальних контрактів, зобов’язання яких затверджені рішенням Маріупольської міської ради від 21.02.2012 №6/16-1506. Міським головою взято 55 зобов’язань на загальну суму 5901,5 тис.грн., з них:

- 8 – з капітального ремонту покрівлі будинків та інженерних мереж центрального опалення, гарячого та холодного водопостачання на загальну суму 769,0 тис.грн.;

- 6 – з капітального ремонту об’єктів благоустрою на загальну суму 4075 тис.грн.;

- 19 – стосовно виконання поточного ремонту під’їздів, покрівлі, інженерних мереж на загальну суму 677,5 тис.грн.;

- 13 – стосовно виконання поточного ремонту асфальтового покриття внутрішньо-квартальних територій, відсипки шлаком вулиць приватного сектору та утримання територій селищ у належному санітарному стані на загальну суму 200,0 тис.грн.;

- 9 – з улаштування дитячих ігрових та спортивного майданчиків на загальну суму 180,0 тис.грн.

Станом на 15.08.2011 виконано 11 зобов’язань міського голови, що складає 20%, на загальну суму 409,1 тис.грн., а саме:

- капітальний ремонт інженерних мереж будинку №80 на вул.Миколаївській на суму 97,0 тис.грн.;

- поточний ремонт інженерних мереж каналізації у будинку №110 на вул.Урицького та покрівлі будинку №99 на вул.Урицького, а також ремонт під’їздів за наступними адресами: пр.Металургів, 29 (5-7 під’їзді), вул.9 Авіадивізії, 12 (1-2 під’їзди), пр.Металургів, 98 (1-4 під’їзди), вул.50 років СРСР, 61 (3-4 під’їзди), пр.Будівельників, 143 (1-2 під’їзди), пр.Леніна, 14 (1-4 під’їзди), вул.60 років СРСР, 22 (1-4 під’їзди), б.Шевченка, 325 (1-2 під’їзди).

У стадії виконання знаходиться 17 зобов’язань, що складає 29,1% (додаток).

Щодо виконання 10 зобов’язань соціальних контрактів, які стосуються поточного ремонту асфальтобетонного покриття внутрішньоквартальних територій, відсипки шлаком вулиць приватного сектору, встановлення павільйону очікування та капітальний ремонт мереж зовнішнього освітлення, то з підрядчиком укладено договір на виконання робіт. По 9 зобов’язанням щодо встановлення дитячих гральних та спортивного майданчиків та 7 зобов’язанням стосовно капітального ремонту житлового фонду та об’єктів благоустрою виконано розрахунок категорії складності об’єкту, пакети документів передано у м.Донецьк для проходження експертизи.

Представниками комітетів самоорганізації населення продовжено практику перевірки на місцях якості виконаних робіт, про що складено акти. Організаційним відділом районної адміністрації здійснюється постійний контроль за реалізацією заходів соціальних контрактів. Щомісяця інформація про хід виконання зобов’язань соціальних контрактів надається до організаційного відділу міської ради.

Комітетами самоорганізації населення взято 64 зобов’язання. Це, насамперед, зобов’язання щодо залучення мешканців району до проведення робіт з благоустрою: озеленення та утримання в належному санітарному стані території мікрорайонів, участі в конкурсі міні-проектів місцевого розвитку та огляді-конкурсі «Наш двір». За 7 місяців поточного року здійснено 102 акції, у ході яких висаджено 273 дерева та 287 кущів. За активною участю мешканців будинків відремонтовано 68 під’їздів, 54 дитячих майданчиків, виконано благоустрій 171 двору. Активом комітетів проведено 304 рейди щодо утримання території мікрорайонів у належному санітарному стані, покосу карантинних трав, видано 865 попереджень, складено спільно з інспекцією з благоустрою 60 протоколів.

Комітети самоорганізації населення беруть активну участь у огляді-конкурсі «Наш двір». До районної комісії з проведення конкурсу надійшло від комітетів 261 заява по 6 номінаціям. Найбільш популярними залишаються номінації «Кращий двір, благоустрій якого виконано за активною участю жителів» та «Кращий під’їзд».

2


Комітетами самоорганізації населення проводилася робота щодо залучення населення до участі у міському та обласному конкурсах міні-проектів місцевого розвитку. Міні-проекти, підготовлені комітетами «Сонячний», «Надія», «Славутич», «Хмельницький», «Будівельник», ініціативними групами мешканців будинків №13 на вул.Зелінського (КСН «Надія»), №29 на вул.60 років СРСР (КСН «Західний»), батьків учнів ЗОШ №17 та дітей, які відвідують ЦДЮТ «Західний», житлово-будівельним кооперативом «Юпітер» (КСН «Хмельницький»), об’єднанням співвласників багатоквартирного будинку «Жовтневий-160» (КСН «Каль-міуський»), громадською організацією «Щирість» (КСН «Маяк») стали переможцями міського конкурсу. Завдяки цьому в поточному році буде встановлено 15 дитячих ігрових та спортивних майданчиків на загальну суму 352,7 тис.грн., з яких 72,7 тис.грн. – залучені кошти. Крім того, проект комітету самоорганізації населення «Славутич» переміг в обласному конкурсі. На реалізацію цього проекту з обласного бюджету виділено 18,88 тис.грн. Однак, слід зауважити недостатню роботу з цього напряму комітетів самоорганізації населення «Азовський», «Кіровський», «Морський», «Староміський», «Шевченківський».

Також комітетами було взято зобов’язання щодо проведення профілактичної роботи з попередження правопорушень серед населення. За звітний період проведено 76 засідань Рад профілактики, на яких розглянуто питання щодо сімейно-побутових конфліктів, недотримання норм проживання в багатоповерхових будинках та профілактичної роботи з неповнолітніми, здатними до правопорушень. Проведено індивідуально-профілактичну роботу в 538 сім’ях, відвідано 56 громадян, яких звільнено з місць позбавлення волі. Спільно з дільничними інспекторами міліції проведено 133 рейди щодо попередження правопорушень серед населення й охорони громадського правопорядку на території району.

У 16 соціальних контрактах знайшло відображення діяльність комітетів щодо соціального захисту громадян похилого віку, інвалідів, дітей-сиріт, сімей пільгових категорій. За 7 місяців поточного року активістами комітетів було організовано видачу 1238 продовольчих наборів, охоплено благодійними обідами 298 громадян, обстежено житлово-побутові умови та складено 76 актів для надання матеріальної допомоги малозабезпеченим громадянам. Проведено роботу щодо сприяння в організації оздоровлення в Територіальному центрі 76 самотніх громадян похилого віку.

У поточному році комітетами самоорганізації населення активізовано роботу щодо проведення культурно-масових, спортивних та виховних заходів. У своїй діяльності комітети взаємодіють з навчальними закладами, дитячо-юнацькими клубами, бібліотеками та ПК «Молодіжний». У поточному році комітетами було організовано та проведено 537 різноманітних заходів, у тому числі присвячених Дню Перемоги, Дню захисту дітей та іншим святам. Заходи, проведені комітетами самоорганізації населення «Кальміуський», «Надія», «Славутич» висвітлювалися у засобах масової інформації.

Крім того, у 2012 році комітети взяли участь у спартакіаді з п’яти видів спорту: міні-футбол, настільний теніс, дартс, шашки та шахи. Переможцями спартакіади стали команди комітетів самоорганізації населення «Сонячний», «Морський», «Кіровський», «Азовський», «Будівельник», «Славутич».

Всі зобов’язання соціальних контрактів, які взяли на себе комітети, відображають основну сферу діяльності органів самоорганізації населення та виконуються згідно власних повноважень.


Начальник організаційного відділу В.В.Кутова


Додаток

до рішення колегії Жовтневої

районної адміністрації


________________ № _______


ПЕРЕЛІК

зобов’язань соціальних контрактів, які не виконано станом на 15.08.2012№ п/п

Назва КСН

Зміст пунктів соціальних контрактів

Витрати

на реалі-зацію (тис.грн)

Інформація про хід виконання
1

2

3

4

5

Капітальний ремонт житлового фонду«Надія»

Капітальний ремонт покрівлі будинку по пров.Трамвайному, 20

75,0

Виконано розрахунок категорії складності об’єкту, пакети документів передано у м.Донецьк для проходження експертизи.«Будівельник»

Капітальний ремонт покрівлі будинку на пр.Будівельників, 150

125,0

Виконано розрахунок категорії складності об’єкту, пакети документів передано у м.Донецьк для проходження експертизи.«Кальмиуський»

Капітальний ремонт покрівлі будинку на вул.Артема, 82

120,0

Виконано розрахунок категорії складності об’єкту, пакети документів передано у м.Донецьк для проходження експертизи.«Морський»

Капітальний ремонт інженерних мереж цент-рального опалення, холодного водопостачання та каналізації будинку на пр.Леніна, 10/20.

108,0

Виконано розрахунок категорії складності об’єкту, пакети документів передано у м.Донецьк для проходження експертизи.«Шевченківський»

Капітальний ремонт інженерних мереж гарячого водопостачання будинку на б.Шевченка, 291

80,0

Виконано розрахунок категорії складності об’єкту, пакети документів передано у м.Донецьк для проходження експертизи.

Капітальний ремонт асфальтового покриття«Славутич»

Капітальний ремонт асфальтового покриття внут-рішньоквартальних проїздів на пр.Леніна, 123, 123а

232,0

Виконано розрахунок категорії складності об’єкту, пакети документів передано у м.Донецьк для проходження експертизи.«Славутич»

Капітальний ремонт асфальтового покриття внут-рішньоквартальних проїздів на вул.Зелінського, 92

140,0

Виконано розрахунок категорії складності об’єкту, пакети документів передано у м.Донецьк для проходження експертизи.

Встановлення павільйону очікування«Парковий»

Встановлення павільйону очікування на вул.К.Лібкнехта (напроти МРЕМ)

34,0

З підрядчиком укладено договір на виконання робіт.

Капітальний ремонт мереж зовнішнього освітлення«Правий берег»

Капітальний ремонт мереж зовнішнього освіт-лення на вул.Мусоргського

43,9

З підрядчиком укладено договір на виконання робіт.«Правий берег»

Капітальний ремонт мереж зовнішнього освіт-лення на вул.Верхній Блок

85,6

З підрядчиком укладено договір на виконання робіт.

Поточний ремонт асфальтового покриття«Азовський»

Ямковий ремонт асфальтового покриття внут-рішньодворових територій на пр.Леніна, 66/39, 75-б та пр.Металургів, 47

20,0

З підрядчиком укладено договір на виконання робіт.«Кіровський»

Ямковий ремонт асфальтового покриття внут-рішньодворових територій на вул.Котляревсь-кого, 2,4,6

20,0

З підрядчиком укладено договір на виконання робіт.«Славутич»

Ямковий ремонт асфальтового покриття внут-рішньодворових територій на вул.Зелінського, 108 та вул.К.Лібкнехта, 98.

20,0

З підрядчиком укладено договір на виконання робіт.«Шевченківський»

Ямковий ремонт асфальтового покриття пішохідної доріжки від будинку №299 на б.Шевченка до приміщення ЖКП «Домовик-3», в’їзду з вул.9 Авіадивізії до будинків №№301, 301а на б.Шевченка

20,0

З підрядчиком укладено договір на виконання робіт.

Відсипка шлаком дорожнього покриття«Новоселівка»

Відсипка шлаком вул.Островського

18,0

З підрядчиком укладено договір на виконання робіт.«Парковий»

Відсипка шлаком пров.Ракетного

18,0

З підрядчиком укладено договір на виконання робіт.«Правий берег»

Відсипка шлаком вул.Азовської

18,0

З підрядчиком укладено договір на виконання робіт.

Встановлення дитячих ігрових майданчиків«Західний»

Виконати улаштування дитячого ігрового майдан-чика у дворі будинків на вул.9 Авіадивізії, 12,14,16

20,0

Виконано розрахунок категорії складності об’єкту, пакети документів передано у м.Донецьк для проходження експертизи.«Маяк»

Виконати улаштування дитячого ігрового майдан-чика у дворі будинку на вул.50 років СРСР, 20

20,0

Виконано розрахунок категорії складності об’єкту, пакети документів передано у м.Донецьк для проходження експертизи.«Надія»

Виконати улаштування дитячого ігрового майдан-чика у дворі будинку на пр.Леніна, 106

20,0

Виконано розрахунок категорії складності об’єкту, пакети документів передано у м.Донецьк для проходження експертизи.«Кальміуський»

Виконати улаштування дитячого ігрового майдан-чика у дворі будинку на пр.Металургів, 88

20,0

Виконано розрахунок категорії складності об’єкту, пакети документів передано у м.Донецьк для проходження експертизи.«Морський»

Виконати улаштування спортивного майданчика (тренажери) у дворі будинків на пр.Леніна, 14, 18/20

20,0

Виконано розрахунок категорії складності об’єкту, пакети документів передано у м.Донецьк для проходження експертизи.«Сонячний»

Виконати улаштування дитячого ігрового майдан-чика у дворі будинку на вул.Гранітній, 156

20,0

Виконано розрахунок категорії складності об’єкту, пакети документів передано у м.Донецьк для проходження експертизи.«Староміський»

Встановити малі архітектурні форми у дворі будинків на вул.Енгельса, 64 та вул.Артема, 59

20,0

Виконано розрахунок категорії складності об’єкту, пакети документів передано у м.Донецьк для проходження експертизи.«Будівельник»

Виконати улаштування дитячого ігрового майдан-чика у дворі будинків на пр.Будівельників, 161, 161-а

20,0

Виконано розрахунок категорії складності об’єкту, пакети документів передано у м.Донецьк для проходження експертизи.«Хмельницький»

Виконати улаштування дитячого ігрового майдан-чика у дворі будинку на пр.Будівельників, 93

20,0

Виконано розрахунок категорії складності об’єкту, пакети документів передано у м.Донецьк для проходження експертизи.Заступник голови

районної адміністрації І.О.РогозянПохожие:

Рішення від № м. Маріуполь Про хід виконання зобов’язань со ціальних контрактів, укладених місь ким головою з комітетами самоорга iconРішення від № м. Маріуполь Про хід виконання зобов’язань со ціальних контрактів, укладених місь ким головою з комітетами самоорга
Не приступили до виконання 16 зобов’язань соціальних контрактів, більшість яких стосуються поточного ремонту під’їздів та асфальтобетонного...
Рішення від № м. Маріуполь Про хід виконання зобов’язань со ціальних контрактів, укладених місь ким головою з комітетами самоорга iconРішення від 29. 06. 2011 №130 м. Маріуполь Про хід виконання зобов’язань со ціальних контрактів, укладених місь ким головою з комітетами самоорга
У стадії виконання знаходиться 9 зобов’язань, не розпочато виконання 14 зобов’язань соціальних контрактів, більшість яких стосується...
Рішення від № м. Маріуполь Про хід виконання зобов’язань со ціальних контрактів, укладених місь ким головою з комітетами самоорга iconРішення від 26. 09. 2012 №227 м. Маріуполь Про хід виконання зобов’язань соціальних контрактів, укладених міським головою з комітетами само
У 2012 році укладено 16 соціальних контрактів між міським головою та комітетами самоорганізації населення району. Міським головою...
Рішення від № м. Маріуполь Про хід виконання зобов’язань со ціальних контрактів, укладених місь ким головою з комітетами самоорга iconРішення колегії Жовтневої районної адмі-ністрації від 29. 06. 2011 №130 «Про хід виконання зобов’я-зань соціальних контрактів, укладених міським головою з комітетами самоорганізації населення Жовтневого району на 2011 рік» вирішили
Слухали: Про хід виконання рішення колегії Жовтневої районної адмі-ністрації від 29. 06. 2011 №130 «Про хід виконання зобов’я-зань...
Рішення від № м. Маріуполь Про хід виконання зобов’язань со ціальних контрактів, укладених місь ким головою з комітетами самоорга iconВитяг з протоколу засідання колегії Жовтневої районної адміністрації міської ради
Слухали: Про хід виконання рішення колегії Жовтневої районної адмі-ністрації від 29. 06. 2011 №130 «Про хід виконання зобов’я-зань...
Рішення від № м. Маріуполь Про хід виконання зобов’язань со ціальних контрактів, укладених місь ким головою з комітетами самоорга iconРішення від № м. Маріуполь Про роботу комітетів самоорганізації населення по розвитку самоуправління, виконанню заходів, що внесені у соціальні контракти, укладені міським головою з комітетами самоорганізації населення на 2012 рік ‌
Колегія районної адміністрації відзначає, що комітетами самоорганізації населення району на належному рівні виконуються нормативні...
Рішення від № м. Маріуполь Про хід виконання зобов’язань со ціальних контрактів, укладених місь ким головою з комітетами самоорга iconРішення від 28. 03. 2012 №78 м. Маріуполь Про роботу комітетів самоорганізації населення по розвитку самоуправління, виконанню заходів, що внесені у соціальні контракти, укладені міським головою з комітетами самоорганізації населення на 2012 рік ‌
Колегія районної адміністрації відзначає, що комітетами самоорганізації населення району на належному рівні виконуються нормативні...
Рішення від № м. Маріуполь Про хід виконання зобов’язань со ціальних контрактів, укладених місь ким головою з комітетами самоорга iconРішення №126 27 квітня 2012 року 14 сесії 6 скликання Про затвердження додаткових угод, укладених головою районної ради в міжсесійний період
Про затвердження додаткових угод, укладених головою районної ради в міжсесійний період
Рішення від № м. Маріуполь Про хід виконання зобов’язань со ціальних контрактів, укладених місь ким головою з комітетами самоорга iconРеферат на тему: юридичні зобовязання, їх види та способи дотримання поняття та способи забезпечення виконання зобов’язань
Зараз в умовах низького рівня договірної дисципліни, ненадійності і часто просто несумлінність контрагентів все більший розвиток...
Рішення від № м. Маріуполь Про хід виконання зобов’язань со ціальних контрактів, укладених місь ким головою з комітетами самоорга iconРішення №147 03 липня 2012 року 15 сесія 6 скликання Про затвердження договорів на передачу видатків, укладених головою районної ради в міжсесійний період
Про затвердження договорів на передачу видатків, укладених головою районної ради в міжсесійний період
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов