Рішення від № м. Маріуполь Про стан виконання Жовтневою районною адміністрацією повнова жень, делегованих органами дер icon

Рішення від № м. Маріуполь Про стан виконання Жовтневою районною адміністрацією повнова жень, делегованих органами дерНазваниеРішення від № м. Маріуполь Про стан виконання Жовтневою районною адміністрацією повнова жень, делегованих органами дер
Дата конвертации15.05.2013
Размер146.57 Kb.
ТипРішення
скачать >>>


ПРОЕКТ


УКРАЇНА

Донецька область

МАРІУПОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖОВТНЕВА РАЙОННА АДМІНІСТРАЦІЯ

К О Л Е Г І Я

РІШЕННЯ


від ___________________№_________

м. Маріуполь

Про стан виконання Жовтневою

районною адміністрацією повнова-

жень, делегованих органами дер-

жавної виконавчої влади, за І пів-

річчя 2012 року


Заслухавши інформацію головного спеціаліста-юрисконсульта «Про стан виконання Жовтневою районною адміністрацією повноважень, делегованих органами державної виконавчої влади, за І півріччя 2012 року», колегія відзначає, що Жовтневою районною адміністрацію проведено певну роботу з виконання районною адміністрацією повноважень, делегованих органами державної виконавчої влади, за І півріччя 2012 року.

В галузі житлово-комунального господарства, побутового, торговельного обслуговування, громадського харчування, транспорту і зв’язку: додержується порядок здійснення підготовки населення на підприємствах, в установах та організаціях до дій при виникненні надзвичайної ситуації техногенного та природного характеру; постійно здійснюються заходи щодо ліквідації стихійних сміттєзвалищ, захламлінь та озеленення території району; в сфері обслуговування з власниками підприємств установ та організацій, розташованих на відповідній території району, погоджується режим роботи, зручний для населення; проводиться обстеження об’єктів торгівлі щодо дотримання Правил торговельного обслуговування населення.

У сфері соціально-економічного розвитку району: постійно контролюється питання щодо погашення підприємствами району заборгованості з заробітної плати.

У сфері освіти, охорони здоров'я, культури, фізкультури і спорту: вирішуються питання, які входять до компетенції органу опіки та піклування; встановлюється статус дітям - сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, забезпечується надання опіки та піклування, влаштування дітей-сиріт до дитячих будинків та застосування інших форм влаштування; розглядаються питання соціального захисту дітей, а також захисту їхніх особистих, майнових, житлових прав, питання притягнення до відповідальності осіб, які порушують права дитини; забезпечується ведення Єдиного електронного банку даних дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, і громадян, які бажають взяти їх на виховання; перевіряються умови влаштування, утримання, виховання, навчання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

У сфері соціального захисту населення: забезпечується здійснення передбачених законодавством заходів з покращення житлових та матеріально-побутових умов інвалідів, ветеранів війни та праці, інших пільгових категорій населення.

У сфері охорони громадського порядку: при районній адміністрації діє адміністративна комісія, метою якої є профілактика адміністративних порушень, та спостережна комісія, метою якої є організація громадського контролю за дотриманням прав та законних інтересів засуджених та осіб, які звільнилися з місць позбавлення волі.

У сфері роботі зі зверненнями громадян, організації їх особистого прийому: триває робота з поліпшення умов реалізації конституційного права громадян на особисте звернення до органів місцевого самоврядування, з забезпечення вимог законодавства та здійснення контролю за станом цієї роботи на підприємствах, в установах та організаціях всіх форм власності, розташованих на території району;

У сфері організаційно-технічного забезпечення виборів, референдумів, опитувань та ведення Державного реєстру виборців: здійснюється повноваження з ведення Державного реєстру виборців відповідно до Закону України «Про Державний реєстр виборців».

На підставі вищенаведеного, відповідно до г. 2 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання рішення виконавчого комітету Маріупольської міської ради від 17.09.2003 № 379 «Про стан виконання органами міської ради делегованих повноважень органів державної виконавчої влади», керуючись, п.6.1 Положення про колегію районної адміністрації Маріупольської міської ради,


колегія Жовтневої районної адміністрації


ВИРІШИЛА:


1.Інформацію про стан виконання Жовтневою районною адміністрацією міської ради повноважень, делегованих органами державної виконавчої влади, за І півріччя 2012 року, прийняти до відома та визнати роботу з цього напрямку задовільною.


Голова

районної адміністрації А.Г. Каруник


ІНФОРМАЦІЯ

про стан виконання Жовтневою районною адміністрацією повноважень, делегованих органами державної виконавчої влади, за перше півріччя 2012 року


Жовтневою районною адміністрацією Маріупольської міської ради здійснювалися делеговані державою повноваження, передбачені Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Положенням про районну адміністрацію, затвердженим рішенням міської ради від 29.03.2011 № 6/6-359. З метою ефективного виконання зазначених повноважень районна адміністрація проводила певну роботу сумісно з управлінням праці та соціального захисту населення Жовтневого району, комітетами самоорганізації населення, закладами освіти та культури, відділенням кримінальної міліції у справах дітей, лікувальними закладами, міським центром позашкільної роботи, центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, департаментом розвитку житлово-комунальної інфраструктури, комунальними підприємствами та іншими органами місцевого самоврядування .

У І півріччі 2012 року діяльність районною адміністрацією здійснювалася за наступними напрямками.


Повноваження в галузі житлово-комунального господарства, побутового, торговельного обслуговування, громадського харчування, транспорту і зв’язку.


Постійно додержується порядок здійснення підготовки населення до дій при виникненні надзвичайної ситуації техногенного та природного характеру на підприємствах, в установах та організаціях. На міських курсах цивільної оборони навчаються особи керівного складу та інші фахівці, на яких поширюється дія законів у сфері цивільного захисту населення, а також проводиться навчання спеціалісту відділу житлово - комунального господарства з питань цивільного захисту населення.

За звітний період на об’єктах господарської діяльності було проведено 14 штабних об’єктових тренувань. Приймали участь у 1 командно-штабному обласному вченні.

На постійному контролі знаходяться: матеріально-технічна база цивільної оборони на об’єктах господарчої діяльності, захисні споруди, які розташовані на території району, зони зсуву і зони підтоплення, створення та використання матеріальних резервів для попередження і ліквідації надзвичайних ситуацій та інші питання.

Зокрема цього Жовтневою районною адміністрацією постійно здійснюються заходи щодо ліквідації стихійних сміттєзвалищ, захламлінь та озеленення території району.

Так у звітний період с 01.01.2012 по 20.05.2012 ліквідовано 127 сміттєзвалищ та захламлінь (820м3 сміття), проведено ряд заходів з озеленення територій за результатами яких висаджено:

дерев – 7590шт.

кущів – 1095шт.

До делегованих повноважень Жовтневої районної адміністрації віднесено встановлення за погодженням з власниками підприємств установ та організацій сфери обслуговування розташованих на відповідній території, зручного для населення режиму роботи, незалежно від форм власності. За звітний період 2012 року погоджено режим роботи 21 об'єкт торгівлі та побутового обслуговування.

Зокрема цього, постійно проводиться обстеження об’єктів торгівлі щодо дотримання Правил торгівельного обслуговування населення. За звітний період було обстежено 21 об’єкт господарської діяльності. За результатами яких правоохоронними органами, інспекцією з благоустрою складалися матеріали перевірок, які були надані до суду або до відповідних адміністративних комісій міської ради.


У сфері соціально-економічного розвитку району


На постійному контролі районної адміністрації знаходиться питання щодо погашення підприємствами району заборгованості з заробітної плати. З метою виконання повноважень за цим напрямком роботи, щотижнево проводяться засідання комісії з питань своєчасності та повноти сплати податків, неподаткових платежів до бюджету, погашення заборгованості з заробітної плати.

На 01.01.2012 у районі нараховується 8 підприємств основного кола з сумою заборгованості із заробітної плати 2179,1 тис.грн.

На 01.04.2012 кількість підприємств скоротилась до 6, сума заборгованості зменшена на 455,3 тис.грн., а це на 21% та склала -1723,8 тис.грн., а саме:

-301,7 тис.грн.- борг 1 неактивного підприємства (17,5%);

-214,9 тис.грн. борг 2 підприємств банкрутів;

-1207,2 тис.грн. борг 3єкономічно-активних підприємств.

За звітний період, при щотижневому заслуховуванні керівників підприємств, які мають заборгованість відбулось 13 засіданнь комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, із забезпечення податкових та інших бюджетних надходжень, страхових внесків до Пенсійного фонду та запобігання неплатоспроможності, заслухано 30 звітів керівників.

За рішеннями комісій:

- відбувався контроль виконання графіків погашення заборгованості (з передбаченої за графіками суми 726,5 тис.грн фактично погашено – 353,0 тис. грн, або 49%);

- на розгляд до органів прокуратури з метою подальшого реагування надано звернення щодо керівників 26 підприємств-боржників.

Повноваження у сфері освіти, охорони здоров'я, культури, фізкультури і спорту


Жовтнева районна адміністрація Маріупольської міської ради забезпечує вирішення питань, які входять до компетенції органу опіки та піклування, а саме:

- встановлення статусу дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, надання опіки та піклування над ними, влаштування дітей-сиріт до дитячих будинків та застосування інших форм влаштування;

- соціальний захист дітей, а також захист їхніх особистих, майнових, житлових прав;

- притягнення до відповідальності осіб, які порушують права дитини;

- забезпечується ведення Єдиного електронного банку даних дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування і громадян, які бажають взяти їх на виховання;

- перевірка умов влаштування, утримання, виховання, навчання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Так, протягом 4-х місяців 2012 року 25 дітям надано відповідний статус, 8 дітей влаштовано під опіку громадян, 10 дітей, які перебувають на первинному обліку в службі Жовтневої районної адміністрації, влаштовано до державних закладів на повне державне утримання.

На виконання ряду законодавчих актів України у Жовтневому районі щороку у вересні-листопаді проводиться громадський огляд утримання, навчання та виховання дітей-сиріт та дітей, які залишились без піклування батьків, в тому числі дітей, які влаштовані до дитячого будинку сімейного типу та прийомну сім’ю.

За результатами огляду було здійснено страхування від нещасних випадків дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Всі діти зазначеної категорії безкоштовно забезпечені одягом та взуттям, мають єдині квитки на право безкоштовного проїзду у міському громадському транспорті. Відбувається відвідування музеїв та виставок. Усіх дітей-сиріт та дітей, які позбавлені батьківського піклування стовідсотково було оздоровлено у пришкільних оздоровчих таборах та майданчиках. В рамках громадського огляду перевірено медичний стан дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають під опікою, піклуванням, виховуються у прийомних сім’ях, дитячих будинках сімейного типу.

В Жовтневому районі функціонує 3 прийомні сім’ї (виховуються 4 дітей), 1 дитячий будинок сімейного типу на базі родини Борблік О.А. (виховуються 10 дітей). Виплати державної соціальної допомоги, грошового забезпечення батькам-вихователям, пенсії по втраті годувальника, аліменти сплачуються у повному обсязі.

Службою у справах дітей Жовтневої районної адміністрації здійснюється постійний контроль за умовами проживання, виховання дітей у дитячому будинку сімейного типу, прийомній сім’ї, опікунських родинах та дітей, яких було усиновлено громадянами України.

Постійно здійснюється моніторинг ведення електронної бази даних ЄІАС «Діти» згідно Інструкції з впровадження КСЗІ ЄІАС «Діти» та наказу Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту від 24.12.2009 №110 «Про службу захисту інформації ЄІАС «Діти». Здійснюється контроль за своєчасним внесенням достовірної інформації в ЄІАС «Діти» щодо обліку дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, кандидатів в усиновлювачи, сімей потенційних опікунів, піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів, дітей, які опинились у складних життєвих обставинах.

Щотижня за участю працівників служби у справах дітей, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відділення кримінальної міліції у справах дітей Жовтневого РО, проводяться профілактичні рейди «Діти вулиці», «Вокзал» з метою попередження безпритульності, бездоглядності дітей, схильних до негативних явищ. За 4-ри місяця 2012 року проведено 25 таких рейди, в тому числі з перевірки продажу неповнолітнім алкоголю та тютюнових виробів, перебування неповнолітніх в комп’ютерних клубах під час навчання, за результатами яких до правоохоронних органів були надіслані 21 клопотання щодо вирішенню питання по притягненню до адміністративної відповідальності винних осіб.

Також службою у справах дітей за 4-ри місяця 2012 проведено 10 профілактичних заходів в навчальних закладах – ЗОШ з питань роботи з дітьми, та їх сім’ями, які опинились у складних життєвих обставинах, охоплено роботою 437 дітей та батьків.

Продовжується робота з неблагополучними сім’ями, з неповнолітніми, схильними до девіантної поведінки. У поточному році в Жовтневий суд направлено 7 позовів, 6 з яких про позбавлення батьківських прав- 6 батьків у відношення 9 дітей, 1– про відібрання: в 1 батьків, 1 дитини - без позбавлення їх батьківських прав.

Упродовж поточного року спеціалістами служби у справах дітей проведено попереджувально-роз’яснювальну роботу із 437 дітьми щодо попередження правопорушень, бродяжництва, пропусків учбових занять, найгірших форм дитячої праці, порнографії. За результатами бесіди 20 батьків, складено акти-роз’яснення, щодо належного виховання дітей, попереджено про недопущення насильства, жорстокого поводження з дітьми.

З метою захисту законних прав та інтересів дітей протягом 2012 року спеціалісти служби у справах дітей прийняли участь у 106 судових засіданнях.

За період з 01.01.2012 по 01.05.2012 на засіданнях Комісії з питань захисту прав дитини розглянуто 168 питань щодо соціального захисту прав малолітніх та неповнолітніх дітей.

За поточний період на засіданнях колегії Жовтневої районної адміністрації прийнято 32 рішень щодо захисту житлових та майнових прав малолітніх та неповнолітніх дітей.

Даний напрямок роботи визначає собою надання кваліфікованої допомоги опікунам недієздатних та належного їм майна. У зв’язку з тим, що недієздатні – це повнолітні люди, яких за рішенням суду було визнано недієздатними або обмежено дієздатними, в більшості випадків їм належить на праві власності різне рухоме та нерухоме майно право розпорядження яким передається опікуну разом із усіма обов’язками пов’язаними з його утриманням. Основна задача вказаної Ради – недопущення погіршення умов недієздатних осіб з боку піклувальників або інших фізичних та юридичних осіб, як під час укладання угод від імені підопічного, так і під час виконання своїх безпосередніх обов’язків по догляду за ним.

У сфері соціального захисту населення


Жовтневою районною адміністрацією забезпечується здійснення передбачених законодавством заходів із покращення житлових та матеріально-побутових умов інвалідів, ветеранів війни та праці, інших пільгових категорій населення.

У Жовтневому районі мешкають та перебувають на обліку в Управлінні праці та соціального захисту населення Жовтневого району 53170 громадян пільгових категорій з них:

ветерани війни – 5627 особи;

діти війни – 19 454 особи;

особи, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС – 432 особи;

інші особи, які мають пільгу із соціальної ознаки – 27 657 осіб.

За вказаний період поточного року:

- забезпечено гарячим харчуванням 79 громадянина, на суму 13746 грн.;

- надано 791 громадянам продовольчих наборів у кількості 1093 на суму 26131 грн.

До сфери соціальної роботи входить й організація святкових заходів для ветеранів та інвалідів війни. Провадяться святкові обідів, концертів, “польових кухонь ”, надання адресної допомоги, покладення квітів до пам’ятників, які проводяться до державних свят та пам'ятних дат. За звітний період у вищезазначених заходах взяли участь 350 ветеранів, освоєно 3000 грн., надано матеріальну допомогу 14 особам на суму 3309 грн., надано хлібобулочних виробів 164 особам на суму1132 грн.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25.09.2005 року №823 „Про здійснення одноразової допомоги дітям-сиротам після досягнення 18 років”, у поточному році надана одноразова допомога на 23 особи із числа сиріт та позбавлених батьківського піклування на загальну суму 36570 грн.

З метою соціального захисту населення прав дітей і підтримки дітей –сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на виконання міської комплексної програми «Діти і молодь Маріуполя» у всіх закладах освіти дітям шкільного віку з 1-4 клас надано гаряче харчування.


У сфері охорони громадського порядку


При районній адміністрації діє адміністративна комісія, метою якої є розгляд та профілактика адміністративних правопорушень Станом на 01.12.2011 цією комісією проведено 18 засідань, розглянуто 42 протоколів про адміністративні правопорушення, накладено адміністративні стягнення у вигляді штрафу на суму 2193 грн.

При Жовтневій районній адміністрації діє спостережна комісія, робота якої проводиться відповідно до затвердженого плану. За звітний період проведено 5 засідань спостережної комісії. Основним напрямком у роботі комісії є організація громадського контролю за дотриманням прав та законних інтересів засуджених та осіб, які звільнилися з місць позбавлення волі. Згідно з Положенням про спостережну комісію, районна адміністрація організовує роботу з соціального патронажу відносно осіб, які звільнилися від відбування покарання.


У сфері роботи зі зверненнями громадян, організації їх особистого прийому


З метою поліпшення умов реалізації конституційного права громадян на особисте звернення до органів місцевого самоврядування та розвитку зворотного зв`язку з населенням району, керівники адміністрації збільшили кількість особистих прийомів громадян, виїзних прийомів за місцем мешкання та «прямих ліній». Так за звітний період було проведено 85 особистих прийомів, на них зареєстровано 53 звернення, що складає 10% від загальної кількості звернень, які надійшли до районної адміністрації (у першому півріччі 51, що склало 12%).

Продовжується робота зі зверненнями громадян, які надійшли через засоби масової інформації (ЗМІ) міста. Так, за звітний період до Жовтневої районної адміністрації надійшло 68 звернень із засобів масової інформації (у першому півріччі 2011 - 30). Станом на 12.12.2011 вирішено по суті та знято з контролю 95 звернень цієї категорії (у першому півріччі 2011 – 26 звернень).

Всього протягом звітного періоду року до Жовтневої районної адміністрації надійшло 603 звернень, з них на контролі перебувають 309, вирішено питань 294 (за І півріччя 2011 року надійшло 461 звернень громадян, з них на контролі перебуває 285 звернень, вирішено питань по 176 зверненням громадян).

Щодо організації та забезпечення перевірок стану роботи зі зверненнями громадян у житлово-комунальних підприємствах та комітетах самоорганізації населення, розташованих на території району, відділом по роботі зі зверненнями громадян проведено перевірки на виконання вимог Закону України «Про звернення громадян»:

- у 6 комітетах самоорганізації населення,

- у 3 житлово-комунальних підприємствах.

За участю запрошених спеціалістів інших виконавчих органів державної влади проведено 12 щомісячних безкоштовних консультаційно-правових зустрічей з соціально незахищеними верствами населення району, на яких надано консультаційну допомогу 25 громадян.

Проведено 7 «прямих ліній» з мешканцями району (5 - головою адміністрації, 2 – заступниками голови). Здійснено 190 (за І півріччя 2011 року 197) виїздів керівництвом районної адміністрації з метою перевірки звернень громадян, 72 перевірок якості виконаних робіт, 118 – з метою встановлення термінів та заходів щодо виконання робіт за зверненнями.


У сфері організаційно-технічного забезпечення виборів, референдумів,

опитувань та ведення Державного реєстру виборців


На виконання делегованих повноважень щодо ведення Державного реєстру виборців спеціалістами відділу за звітний період проведено наступну роботу.

Опрацьовано 5455 записів з них: включено до наказів – 3835, включено до звернень 629, переадресовано 111, відмовлено - 880. За результатами опрацювання: включено нових записів до Реєстру – 574, внесено змін-3258, зміни відхилено - 3.

Зокрема цього, проставлено 100 висновків по кратні включеннях виборців з них: за дорученням Центральної виборчої комісії знищено 56 зайвих записів, 44 записів внесено до «вічних» дублів ( записи, що співпадають по змісту, але стосуються різних осіб).

Направлено 128 запитів до суб’єктів подання відомостей про виборців з питання перевірки персональних даних про громадян. Опрацьовано звернень до відділу ДРВ -3 звернення

Заведено 93 відомостей періодичного поновлення.


Головний спеціаліст-юрисконсульт Е.В.Фініченко
Похожие:

Рішення від № м. Маріуполь Про стан виконання Жовтневою районною адміністрацією повнова жень, делегованих органами дер iconРішення від № м. Маріуполь Про стан виконання Жовтневою районною адміністрацією повнова жень, делегованих органами дер
Жовтневою районною адміністрацію проведено певну роботу з виконання районною адміністрацією повноважень, делегованих органами державної...
Рішення від № м. Маріуполь Про стан виконання Жовтневою районною адміністрацією повнова жень, делегованих органами дер iconРішення від 22. 12. 2011 №290 м. Маріуполь Про стан виконання Жовтневою районною адміністрацією повнова жень, делегованих органами дер
Жовтневою районною адміністрацію проведено певну роботу з виконання районною адміністрацією повноважень, делегованих органами державної...
Рішення від № м. Маріуполь Про стан виконання Жовтневою районною адміністрацією повнова жень, делегованих органами дер iconРішення від № м. Маріуполь Про стан виконання Іллічівською районною адміністрацією пов-новажень, делегованих органами державної виконавчої влади у 2011 році та заходи щодо найбільш повної реалізації цих повноважень у 2012 році
Розглянувши інформацію про роботу Іллічівської районної адміністрації Маріупольської міської ради у 2011 році щодо здійснення делегованих...
Рішення від № м. Маріуполь Про стан виконання Жовтневою районною адміністрацією повнова жень, делегованих органами дер iconРішення від 25. 01. 2012 №3 м. Маріуполь Про стан виконання Іллічівською районною адміністрацією пов-новажень, делегованих органами державної виконавчої влади у 2011 році та заходи щодо найбільш повної реалізації цих повноважень у 2012 році
Розглянувши інформацію про роботу Іллічівської районної адміністрації Маріупольської міської ради у 2011 році щодо здійснення делегованих...
Рішення від № м. Маріуполь Про стан виконання Жовтневою районною адміністрацією повнова жень, делегованих органами дер iconРішення від № м. Маріуполь Про стан виконання районною адмі ністрацією міської ради повноважень
Україні», Положення про районну адміністрацію Маріупольської міської ради, затвердженого рішенням міської ради від 29. 03. 2011 №6/6-359...
Рішення від № м. Маріуполь Про стан виконання Жовтневою районною адміністрацією повнова жень, делегованих органами дер iconРішення від 23. 12. 2011 №231 м. Маріуполь Про стан виконання районною адмі ністрацією міської ради повноважень
Україні», Положення про районну адміністрацію Маріупольської міської ради, затвердженого рішенням міської ради від 29. 03. 2011 №6/6-359...
Рішення від № м. Маріуполь Про стан виконання Жовтневою районною адміністрацією повнова жень, делегованих органами дер iconВитяг з протоколу засідання колегії районної адміністрації
Маріупольської міської ради від 26. 01. 2011 №6 «Про стан виконання Іллічівською районною адміністрацією повноважень, делегованих...
Рішення від № м. Маріуполь Про стан виконання Жовтневою районною адміністрацією повнова жень, делегованих органами дер iconВитяг з протоколу засідання колегії районної адміністрації
Маріупольської міської ради від 25. 01. 2012 №3 «Про стан виконання Іллічівською районною адміністрацією повноважень, делегованих...
Рішення від № м. Маріуполь Про стан виконання Жовтневою районною адміністрацією повнова жень, делегованих органами дер iconВитяг з протоколу засідання колегії районної адміністрації
Маріупольської міської ради від 25. 01. 2012 №3 «Про стан виконання Іллічівською районною адміністрацією повноважень, делегованих...
Рішення від № м. Маріуполь Про стан виконання Жовтневою районною адміністрацією повнова жень, делегованих органами дер iconРішення проект 3 серпня 2012 року 10 сесія 6 скликання Про звіт голови районної державної адміністрації про виконання повноважень, делегованих районній державній адміністрації районною радою
Державної адміністрації Лавренюка О.І. про діяльність та виконання районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою...
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов