Рішення від № м. Маріуполь Про стан виконання Жовтневою район ною адміністрацією повноважень, деле icon

Рішення від № м. Маріуполь Про стан виконання Жовтневою район ною адміністрацією повноважень, делеНазваниеРішення від № м. Маріуполь Про стан виконання Жовтневою район ною адміністрацією повноважень, деле
Дата конвертации16.05.2013
Размер142.07 Kb.
ТипРішення
скачать >>>

ПРОЕКТ

УКРАЇНА

Донецька область

МАРІУПОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖОВТНЕВА РАЙОННА АДМІНІСТРАЦІЯ

К О Л Е Г І Я

РІШЕННЯ


від ___________________№_________

м. Маріуполь

Про стан виконання Жовтневою район-

ною адміністрацією повноважень, деле-

гованих органами державної виконавчої

влади, за ІІ півріччя 2011 року


Розглянувши інформацію головного спеціаліста-юрисконсульта, на виконання рішення виконавчого комітету Маріупольської міської ради від 17.09.2003 № 379 “Про стан виконання органами міської ради делегованих повноважень органів державної виконавчої влади”, керуючись главою 2 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, п.6.1 Положення про колегію районної адміністрації Маріупольської міської ради, затвердженого рішенням Маріупольської міської ради від 29.03.2011 № 6/6-359,


колегія Жовтневої районної адміністрації


ВИРІШИЛА:


1.Інформацію про стан виконання Жовтневою районною адміністрацією міської ради

повноважень, делегованих органами державної виконавчої влади, за звітний період року, прийняти до відома та визнати роботу з цього напрямку задовільною.


Голова

районної адміністрації А.Г. Каруник

ІНФОРМАЦІЯ

про стан виконання Жовтневою районною адміністрацією повноважень, делегованих органами державної виконавчої влади, за ІІ півріччя 2011 року


Жовтневою районною адміністрацією Маріупольської міської ради здійснювалися делеговані державою повноваження, передбачені Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Положенням про районну адміністрацію, затвердженим рішенням міської ради від 29.03.2011 № 6/6-359. З метою ефективного виконання зазначених повноважень районна адміністрація проводила певну роботу сумісно з управлінням праці та соціального захисту населення Жовтневого району, комітетами самоорганізації населення, закладами освіти та культури, відділенням кримінальної міліції у справах дітей, лікувальними закладами, міським центром позашкільної роботи, центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, департаментом розвитку житлово-комунальної інфраструктури, комунальними підприємствами та іншими органами місцевого самоврядування .

У ІІ півріччі 2011 року діяльність районною адміністрацією здійснювалася за наступними напрямками.

Повноваження в галузі житлово-комунального господарства, побутового, торговельного обслуговування, громадського харчування, транспорту і зв’язку.

На протязі року додержується порядок здійснення підготовки населення на підприємствах, в установах та організаціях до дій при виникненні надзвичайної ситуації техногенного та природного характеру. На міських курсах цивільної оборони навчаються особи керівного складу та інші фахівці, на яких поширюється дія законів у сфері цивільного захисту населення.

На постійному контролі знаходяться: матеріально-технічна база цивільної оборони на об’єктах господарчої діяльності, захисні споруди, які розташовані на території району, зони зсуву і зони підтоплення, створення та використання матеріальних резервів для попередження і ліквідації надзвичайних ситуацій та інші питання.

Зокрема цього Жовтневою районною адміністрацією постійно здійснюються заходи щодо ліквідації стихійних сміттєзвалищ та озеленення території району.

Так у звітному періоді було ліквідовано 191 сміттєзвалищ та захламлінь, проведено ряд заходів з озеленення територій за результатами яких висаджено:

дерев – 1921шт.

кущів – 2395шт.

троянди– 800шт.

До делегованих повноважень Жовтневої районної адміністрації також віднесено встановлення за погодженням з власниками зручного для населення режиму роботи розташованих на відповідній території підприємств, установ та організацій сфери обслуговування незалежно від форм власності.

Зокрема цього, постійно проводяться роботи з перевірки дотримання Правил торгівельного обслуговування населення. За звітний період було здійснено перевірку 74 об’єктів господарської діяльності, за результатами яких санепідстанцією, правоохоронними органами, податковою інспекцією, інспекцією з благоустрою складалися матеріали перевірки.


У сфері соціально-економічного розвитку району


Продовжується робота Жовтневої районної адміністрації сумісно с управлінням праці та соціального захисту населення, управлінням Пенсійного фонду Жовтневого району, податкової службою з погашення заборгованості по заробітної плати. За звітний період проведено 39 засідань комісії з питань погашення заборгованості по заробітної плати, забезпеченню податкових та інших бюджетних надходжень, страхових внесків в Пенсійний фонд та попередження неплатоспроможності, заслухано 230 підприємств.

На 01.09.2011 заборгованість мають 31 підприємство району на суму 6241,4 тис.грн., зниження заборгованості з початку року склало 1731 тис.грн.

З метою виявлення та легалізації об’єктів бізнесу, здійснюючих діяльність без дозволяючих документів, проведено 78 рейдів по містам стихійної торгівлі: ліквідовано стихійні ринки у районі конечної зупинки автотранспорту по пр.Леніна та на перехресті по вул.Зелінського і пр.Леніна. У ході перевірок районною адміністрацією сумісно з контролюючими службами було демонтовано 10 незаконно встановлених кіосків та 36 виносних столів.

Також з метою підтримки місцевого товаровиробника на території району кожної неділі здійснювалось проведення ярмарок, при участі ТОВ «Ільіч-Агро-Донбас» ТОВ «Екоільічпродукт»,товаровиробник Запоріжська область, пмт.Мангуш, Талоковки, окремих фермерів прилеглих сіл і СПБ. Усього проведено 112 ярмарки.


Повноваження у сфері освіти, охорони здоров'я, культури, фізкультури і спорту


Жовтнева районна адміністрація Маріупольської міської ради забезпечує вирішення питань, які входять до компетенції органу опіки та піклування, а саме:

- встановлення статусу дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування; - надання опіки та піклування над дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування , та застосування інших форм влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;

- соціального захисту і захисту особистих, майнових, житлових прав та інтересів дітей;

- забезпечення пріоритетних форм влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;

- притягнення до відповідальності осіб, які порушують права дитини;

- надання письмової згоди або заперечення на відчуження нерухомого майна (у тому числі житла) та іншого майна, власником якого є дитина;

- подання заяв, клопотань, позовів про захист прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

- перевіряти умови влаштування, утримання, виховання, навчання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, можуть переводити дітей, життю та здоров'ю (у тому числі психічному) яких загрожує небезпека, до інших форм влаштування дітей.

На виконання Інструкції з обліку дітей і підлітків шкільного віку, затвердженої постановою КМУ від 12.04.2000 №646р у Жовтневому районі щороку створюється та працює тимчасова комісія щодо перевірки обліку дітей шкільного віку з питання здобуття ними повної загальної освіти. За результатами роботи комісії затверджуються списки дітей шкільного та старшого дошкільного віку рішенням колегії.

Згідно до Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування» «Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини», який затверджено Постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 № 866, служба у справах дітей проводить роботу щодо своєчасного встановлення статусу дітей-сиріт та дітей, які позбавлені батьківського піклування. Так, протягом поточного року 37 дітям надано відповідний статус, 15 дітей влаштовано під опіку громадян, 26 дітей, які перебувають на первинному обліку в службі Жовтневої районної адміністрації, влаштовано до державних закладів на повне державне утримання.

На виконання ряду законодавчих актів України у Жовтневому районі щороку у вересні-листопаді проводиться громадський огляд утримання, навчання та виховання дітей-сиріт та дітей, які залишились без піклування батьків, в тому числі дітей. Які влаштовані до дитячого будинку сімейного типу та прийомну сім’ю.

Основною метою проведення цих заходів є удосконалення соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, перш за все щодо процесу їх влаштування, реалізації їх права на всебічний розвиток та сімейне виховання, підвищення ефективності діяльності органів виконавчої влади з питань захисту дитинства, вдосконалення статистичного обліку дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в інтересах самих дітей.

В Жовтневому районі функціонує 2 прийомні сім’ї (виховуються 3 дітей), 1 дитячий будинок сімейного типу на базі родини Борблік (виховуються 8 дітей). Спеціалісти центру систематично відвідують родини Борблік та Гордієнко, Гармаш сприяють вирішенню різних питань щодо функціонування ПС та ДБСТ. Між соціальним працівником та батьками-вихователями налагоджені ділові стосунки. Виплати державної соціальної допомоги, грошового забезпечення батькам-вихователям , пенсії по втраті годувальника, аліменти сплачуються у повному обсязі.

Службою у справах дітей Жовтневої районної адміністрації здійснюється постійний контроль за умовами проживання, виховання дітей у дитячому будинку сімейного типу, прийомній сім’ї, опікунських родинах та дітей, яких було усиновлено громадянами України.

Щороку згідно з діючим законодавством на кожну сироту та дитину, позбавлену батьківського піклування, оформлюються індивідуальні плани соціального захисту, в якому передбачено формування у дитини пріоритету виховання в сім’ї та виховання в неї моральних принципів щодо гуманних взаємин між членами родини, а також забезпечення виконання опікунами та піклувальниками своїх обов’язків щодо своєчасного призначення та отримання дітьми усіх необхідних державних виплат.

Формується та використовується Єдиний банк даних дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, і громадян, які бажають взяти їх на виховання, організовується робота щодо захисту інформації в ЄІАС «Діти» згідно Інструкції з впровадження КСЗІ ЄІАС «Діти» та наказу Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту від 24.12.2009 №110 «Про службу захисту інформації ЄІАС «Діти». Здійснюється контроль за своєчасним внесенням достовірної інформації в ЄІАС «Діти» щодо обліку дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, кандидатів в усиновлювачи, сімей потенційних опікунів, піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів, дітей, які опинились у складних життєвих обставинах.

З метою попередження бездоглядності неповнолітніх та вирішення питань щодо притягнення до відповідальності осіб, які порушують права дітей, службою у справах дітей Жовтневої районної адміністрації посилено взаємодію з правоохоронними органами.

Щотижня за участю працівників служби у справах дітей, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відділення кримінальної міліції у справах дітей Жовтневого РО, проводяться профілактичні рейди «Діти вулиці», «Вокзал» з метою попередження безпритульності, бездоглядності дітей, схильних до негативних явищ. За червень-листопад 2011 року проведено 50 таких рейди, в тому числі з перевірки продажу неповнолітнім алкоголю та тютюнових виробів, перебування неповнолітніх в комп’ютерних клубах під час навчання, перевірено 82 об’єктів.

Також службою у справах дітей за 3-4 квартал 2011 проведено 16 перевірок в навчальних закладах –з питань роботи з дітьми, та їх сім’ями, які опинились у складних життєвих обставинах.

Продовжується робота з неблагополучними сім’ями, з неповнолітніми, схильними до девіантної поведінки. Станом на 18.11.2011 в службі у справах дітей на профілактичному обліку перебуває 35 дітей, які виховуються в 24 сім’ях, де батьки уклоняються від виконання батьківських обов’язків. Так, у поточному році в Жовтневий суд направлено 21 позов, 19 з яких про позбавлення батьківських прав 21 батьків у відношення 22 дітей, 2 – про відібрання у 2 матерій 4 дітей без позбавлення її батьківських прав.

Упродовж поточного року спеціалістами служби у справах дітей разом із представниками зацікавлених установ та організацій проведено попереджувально-роз’яснювальну роботу із 633 дітьми щодо попередження правопорушень, бродяжництва, пропусків учбових занять, найгірших форм дитячої праці, порнографії. За результатами бесіди, 100 батьків цих дітей ознайомлені з актами-роз’ясненнями щодо належного виховання дітей, попереджено про недопущення насильства, жорстокого поводження з дітьми. За місцем проживання відвідано 400 малолітніх та неповнолітніх, що мешкають у 280 сім’ях.

З метою захисту законних прав та інтересів дітей протягом 2011 року спеціалісти служби у справах дітей прийняли участь у 430 судових засіданнях.

У роботі з питань захисту житлових та майнових прав неповнолітніх служба у справах дітей Жовтневої районної адміністрації керується ст.31,32 Цивільного кодексу України, ст.177 Сімейного кодексу України, ст.ст.17, 18 Закону України “Про охорону дитинства”, ст.12 Закону України “Про основи соціального захисту бездомних громадян та безпритульних дітей”, ст.34 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 № 866 «Про затвердження Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини».

Зазначені питання розглядаються у відповідному порядку різними органами, а саме: на засіданнях Комісії з питань захисту прав дитини та на колегії Жовтневої районної адміністрації.

За поточний період на засіданнях колегії Жовтневої районної адміністрації прийнято 85 рішень щодо захисту житлових та майнових прав малолітніх та неповнолітніх дітей.

Здійснюється контроль за дотриманням чинного законодавства про працю неповнолітніх на підприємствах, установах і організаціях незалежно від форм власності відповідно до Закону України «Про органи про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей».

Також у 2011 році було створено опікунську Раду до компетенції якої входить вирішення питань пов’язаних із захистом охоронюваних прав та інтересів недієздатних верств населення.

Даний напрямок роботи представляє собою надання кваліфікованої допомоги опікунам недієздатних та належного їм майна. У зв’язку з тим, що недієздатні – це повнолітні люди, яких за рішенням суду було визнано недієздатними або обмежено дієздатними, в більшості випадків їм належить на праві власності різне рухоме та нерухоме майно право розпорядження яким передається опікуну разом із усіма обов’язками пов’язаними з його утриманням. Основна задача вказаної Ради – недопущення погіршення умов недієздатних осіб з боку піклувальників або інших фізичних та юридичних осіб, як під час укладання угод від імені підопічного, так і під час виконання своїх безпосередніх обов’язків по догляду за ним.

У сфері соціального захисту населення


1.Забезпечення здійснення передбачених законодавством заходів щодо поліпшення житлових і матеріально-побутових умов інвалідів, ветеранів війни та праці, громадян, реабілітованих як жертви політичних репресій, військовослужбовців, а також військовослужбовців, звільнених у запас або відставку, сімей, які втратили годувальника, багатодітних сімей, громадян похилого віку, які потребують обслуговування вдома, до влаштування в будинки інвалідів і громадян похилого віку, які мають потребу в цьому, дітей що залишились без піклування батьків, на виховання в сім'ї громадян.

Соціальний захист малозабезпечених, самотніх громадян пільгових категорій, неповнолітніх – один із пріоритетніших напрямків роботи районної адміністрації. Жовтневою районною адміністрацією забезпечується здійснення передбачених законодавством заходів із покращення житлових та матеріально-побутових умов інвалідів, ветеранів війни та праці, інших пільгових категорій населення.

Станом на 01.11.2011 у Жовтневому районі мешкають та перебувають на обліку в

Управлінні праці та соціального захисту населення Жовтневого району 54 339 громадян

пільгових категорій з них:

1.ветерани війни – 6182 особи;

2.діти війни – 20 245 особи;

3.особи, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС – 446 особи;

4.ветерани військової служби, особливої військової служби – 904 особи;

5.інші особи, які мають пільгу із соціальної ознаки – 26 562 осіб.

За вказаний період поточного року:

- відшкодовано витрат на забезпечення 127 особам твердим паливом на суму 45 330 тис.грн.;

- відшкодовано витрат на забезпечення 61 особи газом на суму 3,65 тис.грн.;

- забезпечено гарячим харчуванням 77, проведено 894 обіди осіб на суму 10 440 тис. грн.;

До сфери соціальної роботи входить й організація святкових заходів для ветеранів та інвалідів війни. Вже стало доброю традицією проведення святкових обідів, концертів, “польових кухонь”, надання адресної допомоги, покладення квітів до пам’ятників, які проводяться до державних свят та пам'ятних дат.


У сфері охорони громадського порядку


При районній адміністрації діє адміністративна комісія, метою якої є розгляд та профілактика адміністративних правопорушень.

Також при Жовтневій районній адміністрації діє спостережна комісія, робота якої проводиться відповідно до затвердженого плану. Основним напрямком у роботі комісії є організація громадського контролю за дотриманням прав та законних інтересів засуджених та осіб, які звільнилися з місць позбавлення волі. Згідно з Положенням про спостережну комісію, районна адміністрація організовує роботу з соціального патронажу відносно осіб, які звільнилися від відбування покарання.


У сфері роботи зі зверненнями громадян, організації їх особистого прийому


Робота зі зверненнями громадян здійснюється Жовтневою районною адміністрацією згідно з вимогами Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 та забезпечує їх виконання згідно до компетенції.

З метою поліпшення умов реалізації конституційного права громадян на особисте звернення до органів місцевого самоврядування та розвитку зворотного зв`язку з населенням району керівники адміністрації збільшили кількість особистих прийомів громадян, виїзних прийомів за місцем мешкання та «прямих ліній» керівниками адміністрації. Так за звітний період було проведено 97 особистих прийомів, на них зареєстровано 129 звернення, що складає 16,3% від загальної кількості звернень, які надійшли до районної адміністрації.

Продовжується робота зі зверненнями громадян, які надійшли через засоби масової інформації (ЗМІ) міста, результати їх виконання висвітлювалися через ЗМІ у спеціальних рубриках. Так, за звітний період до Жовтневої районної адміністрації надійшло 66 звернень із засобів масової інформації (у другому півріччі 2010 - 24). Станом на 01.11.2011 вирішено по суті та знято з контролю 53 звернення цієї категорії.

Всього протягом звітного періоду року до Жовтневої районної адміністрації надійшло 793 звернень, з них на контролі перебувають 408, вирішено питань 385 (за ІІ півріччя 2011 року надійшло 347 звернень громадян, з них на контролі перебуває 108 звернень, вирішено питань по 239 зверненням громадян).

Щодо організації та забезпечення перевірок стану роботи зі зверненнями громадян у житлово-комунальних підприємствах та комітетах самоорганізації населення, розташованих на території району, відділом по роботі зі зверненнями громадян проведено перевірки на виконання вимог Закону України «Про звернення громадян»:

- у 10 комітетах самоорганізації населення,

- у 9 житлово-комунальних підприємствах.

Робота зі зверненнями громадян знаходиться на постійному контролі районної адміністрації. З 2011 року на виконання Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації і гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади і органів місцевого самоврядування» ці питання, організації роботи зі зверненнями громадян заслуховуються на засіданнях колегії районної адміністрації щоквартально.

За звітний період проведено 6 семінарів з питань організації роботи зі зверненнями громадян з керівниками ЖКП, головами та секретарями КСН, начальниками відділів та спеціалістами районної адміністрації.

Спеціалістами відділу по роботі зі зверненнями громадян районної адміністрації постійно проводиться індивідуальне навчання з питань організації роботи зі зверненнями громадян з головами та секретарями КСН, надається методична допомога у роботі зі зверненнями громадян спеціалістам ЖКП, відповідальним за даний напрямок роботи.

За участю запрошених спеціалістів інших виконавчих органів державної влади щомісяця безкоштовно здійсняється консультаційно-правові зустрічі з соціально незахищеними верствами населення району, на яких надається консультаційна допомога громадянам. Зокрема цього, з травня 2011 року спеціалістами районної адміністрації здійснюється надання допомоги категорії мешканців «діти війни».

Проведено 10 «прямих ліній» з мешканцями району (6 - головою адміністрації, 4 – заступниками голови). Здійснюється виїздів керівництвом районної адміністрації з метою перевірки звернень громадян.


У сфері організаційно-технічного забезпечення виборів, референдумів,

опитувань та ведення Державного реєстру виборців


На виконання делегованих повноважень щодо ведення Державного реєстру виборців спеціалістами відділу за звітний період проведено наступну роботу.

Опрацьовано 6259 записів з них: 603 – включено нових записів до Реєстру, 3761 – внесено змін, включено до звернень – 928, переадресовано – 100, відмовлено – 866.

Зокрема цього, проставлено 133 висновки по кратних включеннях виборців з них: за дорученням Центральної виборчої комісії знищено 55 зайвих записів, 78 записи внесено до «вічних» дублів ( записи, що співпадають по змісту, але стосуються різних осіб).

Направлено 128 запитів до суб’єктів подання відомостей про виборців з питання перевірки персональних даних про громадян.

Заведено 95 відомостей періодичного поновлення.


Головний спеціаліст - юрисконсульт Е.В.ФініченкоПохожие:

Рішення від № м. Маріуполь Про стан виконання Жовтневою район ною адміністрацією повноважень, деле iconРішення від 29. 06. 2011 №131 м. Маріуполь Про стан виконання Жовтневою район ною адміністрацією повноважень, деле
Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, п 1 Положення про колегію районної адміністрації Маріупольської міської ради,...
Рішення від № м. Маріуполь Про стан виконання Жовтневою район ною адміністрацією повноважень, деле iconРішення від № м. Маріуполь Про стан виконання Жовтневою районною адміністрацією повнова жень, делегованих органами дер
Жовтневою районною адміністрацію проведено певну роботу з виконання районною адміністрацією повноважень, делегованих органами державної...
Рішення від № м. Маріуполь Про стан виконання Жовтневою район ною адміністрацією повноважень, деле iconРішення від № м. Маріуполь Про стан виконання Жовтневою районною адміністрацією повнова жень, делегованих органами дер
Жовтневою районною адміністрацію проведено певну роботу з виконання районною адміністрацією повноважень, делегованих органами державної...
Рішення від № м. Маріуполь Про стан виконання Жовтневою район ною адміністрацією повноважень, деле iconРішення від 22. 12. 2011 №290 м. Маріуполь Про стан виконання Жовтневою районною адміністрацією повнова жень, делегованих органами дер
Жовтневою районною адміністрацію проведено певну роботу з виконання районною адміністрацією повноважень, делегованих органами державної...
Рішення від № м. Маріуполь Про стан виконання Жовтневою район ною адміністрацією повноважень, деле iconРішення від № м. Маріуполь Про стан виконання районною адмі ністрацією міської ради повноважень
Україні», Положення про районну адміністрацію Маріупольської міської ради, затвердженого рішенням міської ради від 29. 03. 2011 №6/6-359...
Рішення від № м. Маріуполь Про стан виконання Жовтневою район ною адміністрацією повноважень, деле iconРішення від 23. 12. 2011 №231 м. Маріуполь Про стан виконання районною адмі ністрацією міської ради повноважень
Україні», Положення про районну адміністрацію Маріупольської міської ради, затвердженого рішенням міської ради від 29. 03. 2011 №6/6-359...
Рішення від № м. Маріуполь Про стан виконання Жовтневою район ною адміністрацією повноважень, деле iconРішення від № м. Маріуполь Про стан виконання Іллічівською районною адміністрацією пов-новажень, делегованих органами державної виконавчої влади у 2011 році та заходи щодо найбільш повної реалізації цих повноважень у 2012 році
Розглянувши інформацію про роботу Іллічівської районної адміністрації Маріупольської міської ради у 2011 році щодо здійснення делегованих...
Рішення від № м. Маріуполь Про стан виконання Жовтневою район ною адміністрацією повноважень, деле iconРішення від 22. 02. 2012 №25 м. Маріуполь Про стан роботи по сплаченню заборгованості із заробітної плати, наповненню бюджету Пенсійного
Про міську комісію з питань погашення заборгованості із заробітної плати, забезпечення податкових та інших бюджетних надходжень,...
Рішення від № м. Маріуполь Про стан виконання Жовтневою район ною адміністрацією повноважень, деле iconРішення від 25. 01. 2012 №3 м. Маріуполь Про стан виконання Іллічівською районною адміністрацією пов-новажень, делегованих органами державної виконавчої влади у 2011 році та заходи щодо найбільш повної реалізації цих повноважень у 2012 році
Розглянувши інформацію про роботу Іллічівської районної адміністрації Маріупольської міської ради у 2011 році щодо здійснення делегованих...
Рішення від № м. Маріуполь Про стан виконання Жовтневою район ною адміністрацією повноважень, деле iconВитяг з протоколу засідання колегії районної адміністрації
Маріупольської міської ради від 26. 01. 2011 №6 «Про стан виконання Іллічівською районною адміністрацією повноважень, делегованих...
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов