Рішення від 26. 09. 2012 №227 м. Маріуполь Про хід виконання зобов’язань соціальних контрактів, укладених міським головою з комітетами само icon

Рішення від 26. 09. 2012 №227 м. Маріуполь Про хід виконання зобов’язань соціальних контрактів, укладених міським головою з комітетами самоНазваниеРішення від 26. 09. 2012 №227 м. Маріуполь Про хід виконання зобов’язань соціальних контрактів, укладених міським головою з комітетами само
Дата конвертации16.05.2013
Размер203.39 Kb.
ТипРішення
скачать >>>
УКРАЇНА

Донецька область

МАРІУПОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖОВТНЕВА РАЙОННА АДМІНІСТРАЦІЯ

К О Л Е Г І Я

РІШЕННЯ

від 26.09.2012 227

м. МаріупольПро хід виконання зобов’язань

соціальних контрактів, укладених

міським головою з комітетами само-

організації населення Жовтневого

району на 2012 рік


У 2012 році укладено 16 соціальних контрактів між міським головою та комітетами самоорганізації населення району. Міським головою було взято 55 зобов’язань на загальну суму 5901,5 тис.грн.

Станом на 20.09.2012 виконано 25 зобов’язань, що складає 45,5%, на загальну суму 722,78 тис.грн. Це 2 зобов’язання з капітального ремонту житлового фонду та об’єктів благоустрою, 13 – з поточного ремонту житлового фонду, у тому числі ремонту під’їздів, 4 – з поточного ремонту асфальтового покриття внутрішньодворових територій та 6 – стосовно забезпечення належного санітарного стану територій приватного сектору.

У стадії виконання знаходяться 11 зобов’язань на загальну суму 4072,0 тис.грн. Це 2 зобов’язання стосовно капітального ремонту житлового фонду, 3 – щодо капітального ремонту об’єктів благоустрою, 6 – щодо ремонту під’їздів.

З 15 зобов’язань соціальних контрактів щодо капітальних ремонтів житлового фонду та влаштування дитячих ігрових та спортивного майданчиків виконано розрахунок категорії складності об’єкту, по 14 - пакети документів передано у філіал державного підприємства «Укрдержбудекспертиза» в Донецькій області для проходження експертизи. На виконання трьох зобов’язань щодо відсипки шлаком вулиць приватного сектору оформлюються договори з підрядником.

1 зобов’язання, а саме: капітальний ремонт інженерних мереж центрального опалення будинку №13 на пр.Леніна, не планується виконати в поточному році. На підставі листа управління житлово-комунального господарства від 07.05.2012 об’єкт знято з титулу капітального ремонту, а кошти розподілено на виконання робіт з капітального ремонту інженерних мереж центрального опалення, холодного водопостачання та каналізації у будинку №10/20 на пр.Леніна.

Комітетами самоорганізації населення взято 64 зобов’язання соціальних контрактів, які виконуються згідно власних повноважень протягом року.

Виходячи з вищенаведеного, на виконання рішення Маріупольської міської ради від 21.02.2012 № 6/16-1506 «Про заходи соціальних контрактів щодо соціально-економічного розвитку територій комітетів самоорганізації населення на 2012 рік»,керуючись п.1.14. Положення про районну адміністрацію Маріупольської міської ради,


колегія Жовтневої районної адміністрації


ВИРІШИЛА:


1. Інформацію про хід виконання соціальних контрактів прийняти до відома.

2. Заступнику голови Жовтневої районної адміністрації Ігнатовій Г.Ю. та відділу житлово-комунального господарства (Щуренко):

2.1. Вжити заходів щодо виконання зобов’язань соціальних контрактів щодо відсипки шлаком вулиць приватного сектору та встановлення дитячих гральних та спортивного майданчиків у термін до 30.10.2012.

2.2. Продовжити практику перевірок на місцях якості виконаних робіт щодо зобов’язань соціальних контрактів спільно з представниками комітетів самоорганізації населення.

3. Заступнику голови Жовтневої районної адміністрації Рогозян І.О. та організаційному відділу (Кутова) здійснювати контроль за реалізацією заходів соціальних контрактів.

4. Комітетам самоорганізації населення забезпечити якісне виконання власних зобов’язань.

5. Рекомендувати департаменту розвитку житлово-комунальної інфраструктури Маріупольської міської ради (Дмитрієв) вжити заходів щодо забезпечення виконання зобов’язань з капітального ремонту житлового фонду та капітального ремонту об’єктів благоустрою.

6. Рекомендувати житлово-комунальним підприємствам «Жилкомплекс» (Ащаулова) та «Житло «Центр» (Подбєльцева) забезпечити виконання зобов’язань соціальних контрактів щодо ремонту під’їздів у термін до 15 жовтня 2012 року.

7. Заслухати інформацію про хід виконання цього рішення на засіданні колегії районної адміністрації у січні 2013 року.

8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови Жовтневої районної адміністрації Рогозян І.О.


Голова районної

адміністрації А.Г.Каруник


НФОРМАЦІЯ

про стан виконання зобов’язань соціальних контрактів, укладених між міським

головою та комітетами самоорганізації населення Жовтневого району на 2012 рік


У січні поточного року було підписано 16 соціальних контрактів, зобов’язання яких затверджені рішенням Маріупольської міської ради від 21.02.2012 №6/16-1506. Міським головою взято 55 зобов’язань на загальну суму 5901,5 тис.грн. Зобов’язання стосуються капітального та поточного ремонту житлового фонду, капітального ремонту об’єктів благоустрою, поточного ремонту асфальтового покриття внутрішньоквартальних територій, відсипки шлаком вулиць приватного сектору та утримання територій селищ у належному санітарному стані, а також влаштування дитячих ігрових та спортивного майданчиків.

Станом на 20.09.2012 виконано 25 зобов’язань міського голови, що складає 45,5%, на загальну суму 722,78 тис.грн. (додаток 1). Це:

- капітальний ремонт інженерних мереж будинку №80 на вул.Миколаївській;

- встановлення павільйону очікування на вул.К.Лібкнехта (напроти МРЕМ);

- поточний ремонт інженерних мереж каналізації у будинку №110 на вул.Урицького та покрівлі будинку №99 на вул.Урицького, а також ремонт під’їздів за наступними адресами: пр.Металургів,29 (5-7 під’їзді), пр.Металургів,98 (1-4 під’їзди), вул.9 Авіадивізії,12 (1-2 під’їзди), вул.50 років СРСР,61 (3-4 під’їзди), пр.Будівельників, 143 (1-2 під’їзди), пр.Будівельників,193 (1-4 під’їзди), пр.Леніна, 14 (1-4 під’їзди), пр.Леніна,74 (2-3 під’їзди), вул.60 років СРСР,22 (1-4 під’їзди), бул.Шевченка,325 (1-2 під’їзди), вул.К.Лібкнехта,98 (4 під’їзд) та вул.К.Лібк-нехта,102 (2 під’їзд);

- поточний ремонт асфальтового покриття внутрішньодворових територій на пр.Леніна, 66/39, 75б, пр.Металургів,47, вул.Котляревського,2, 4, 6, вул.Зелінського,108, вул.К.Лібк-нехта,98, пішохідної доріжки від будинку №299 на бул.Шевченка до приміщення ЖКП «Домовик-3», в’їзду з вул.9 Авіадивізії до будинків №№301, 301а на бул.Шевченка;

- забезпечення належного санітарного стану територій приватного сектору.

У стадії виконання знаходяться 11 зобов’язань, що складає 20%, на загальну суму 4072,0 тис.грн. Це 2 зобов’язання, які стосуються капітального ремонту житлового фонду, 3 – щодо капітального ремонту об’єктів благоустрою та 6 – щодо ремонту під’їздів. З 15 зобов’язань соціальних контрактів щодо капітальних ремонтів житлового фонду та влаштування дитячих ігрових і спортивного майданчиків, виконано розрахунок категорії складності об’єкту, по 14 - пакети документів передано до філіалу державного підприємства «Укрдержбудекспертиза» в Донецькій області для проходження експертизи. На виконання 3 зобов’язань щодо відсипки шлаком вулиць приватного сектору оформлюються договори з підрядником (додаток 2).

1 зобов’язання, а саме: капітальний ремонт інженерних мереж центрального опалення будинку №13 на пр.Леніна, не планується виконати в поточному році. На підставі листа управління житлово-комунального господарства від 07.05.2012 об’єкт знято з титулу капітального ремонту, а кошти розподілено на виконання робіт з капітального ремонту інженерних мереж центрального опалення, холодного водопостачання та каналізації у будинку №10/20 на пр.Леніна.

Представниками комітетів самоорганізації населення продовжено практику перевірки на місцях якості виконаних робіт. Організаційним відділом районної адміністрації здійснюється постійний контроль за реалізацією заходів соціальних контрактів. Щомісяця інформація про хід виконання зобов’язань соціальних контрактів надається до організацій-ного відділу міської ради.

Комітетами самоорганізації населення взято 64 зобов’язання. Це, насамперед, зобов’язання щодо залучення мешканців району до проведення робіт з благоустрою: озеленення та утримання в належному санітарному стані території мікрорайонів, участі в конкурсі міні-проектів місцевого розвитку та огляді-конкурсі «Наш двір». За 8 місяців поточного року здійснено 113 акцій, у ході яких висаджено 273 дерева та 287 кущів. За активною участю мешканців будинків відремонтовано 86 під’їздів, 64 дитячих майданчика,

виконано благоустрій 176 дворів. Активом комітетів проведено 338 рейдів щодо утримання

території мікрорайонів у належному санітарному стані, покосу карантинних трав, видано 953


2

попередження, складено спільно з інспекцією з благоустрою 68 протоколів.

Комітети самоорганізації населення беруть активну участь у огляді-конкурсі «Наш двір». До районної комісії з проведення конкурсу надійшло від комітетів 261 заява у 6 номінаціях. Найбільш популярними залишаються номінації «Кращий двір, благоустрій якого виконано за активною участю жителів» та «Кращий під’їзд».

Комітетами самоорганізації населення проводилася робота щодо залучення населення до участі у міському та обласному конкурсах міні-проектів місцевого розвитку. Міні-проекти, які підготовлено комітетами «Сонячний», «Надія», «Славутич», «Хмельницький», «Будівельник», ініціативними групами мешканців будинків №13 на вул.Зелінського (КСН «Надія»), №29 на вул.60 років СРСР (КСН «Західний»), батьків учнів ЗОШ №17 та дітей, які відвідують ЦДЮТ «Західний», житлово-будівельним кооперативом «Юпітер» (КСН «Хмельницький»), об’єднанням співвласників багатоквартирного будинку «Жовтневий-160» (КСН «Каль-міуський»), громадською організацією «Щирість» (КСН «Маяк») стали переможцями міського конкурсу. Завдяки цьому в поточному році буде встановлено 15 дитячих ігрових та спортивних майданчиків на загальну суму 352,7 тис.грн., з яких 72,9 тис.грн. – залучені кошти. Крім того, проект комітету самоорганізації населення «Славутич» переміг в обласному конкурсі. На реалізацію цього проекту надійшла субвенція з обласного бюджету 18,88 тис.грн. Однак, слід зауважити недостатню роботу з цього напряму комітетів самоорганізації населення «Азовський», «Кіровський», «Морський», «Староміський» та «Шевченківський».

Також комітетами було взято зобов’язання щодо проведення профілактичної роботи з попередження правопорушень серед населення. За звітний період проведено 122 засідання Рад профілактики, на яких розглянуто питання щодо сімейно-побутових конфліктів, недотримання норм проживання в багатоповерхових будинках та профілактичної роботи з неповнолітніми, здатними до правопорушень. Проведено індивідуально-профілактичну роботу в 618 сім’ях, відвідано 66 громадян, яких звільнено з місць позбавлення волі. Спільно з дільничними інспекторами міліції проведено 149 рейдів щодо попередження правопорушень серед населення й охорони громадського правопорядку на території району.

У 16 соціальних контрактах знайшло відображення діяльність комітетів щодо соціального захисту громадян похилого віку, інвалідів, дітей-сиріт, сімей пільгових категорій. За 8 місяців поточного року активістами комітетів було організовано видачу 1275 продовольчих наборів, охоплено благодійними обідами 307 громадян, обстежено житлово-побутові умови та складено 89 актів для надання матеріальної допомоги малозабезпеченим громадянам. Проведено роботу щодо сприяння в організації оздоровлення в Територіальному центрі 87 самотніх громадян похилого віку.

У поточному році комітетами самоорганізації населення активізовано роботу щодо проведення культурно-масових, спортивних та виховних заходів. У своїй діяльності комітети взаємодіють з навчальними закладами, дитячо-юнацькими клубами, бібліотеками та палацом культури «Молодіжний». У поточному році комітетами було організовано та проведено 577 різноманітних заходів, у тому числі присвячених святам: наприклад, Масниці, Дню Перемоги, Дню захисту дітей, Дню міста та іншим. Заходи, проведені комітетами самоорганізації населення «Кальміуський», «Надія», «Славутич» неодноразово висвітлювалися у засобах масової інформації.

Крім того, у 2012 році комітети взяли участь у спартакіаді з п’яти видів спорту: міні-футбол, настільний теніс, дартс, шашки та шахи. Переможцями спартакіади стали команди комітетів самоорганізації населення «Сонячний», «Морський», «Кіровський», «Азовський», «Будівельник», «Славутич». Футбольна команда комітету «Сонячний» зайняла II місце у чемпіонаті міста з міні-футболу серед команд комітетів самоорганізації населення.

Всі зобов’язання соціальних контрактів, які взяли на себе комітети, відображають основну сферу діяльності органів самоорганізації населення та виконуються згідно власних повноважень.


Начальник організаційного відділу В.В.Кутова


Додаток 1

до рішення колегії Жовтневої районної адміністрації


26.09.2012227


ПЕРЕЛІК

зобов’язань соціальних

контрактів, які виконано

станом на 20.09.2012№ з/п

Зобов’язання

соціальних контрактів

Всього

взято

зобов’я-зань

Заплановані

витрати на реалізацію, тис.грн.

Кількість виконаних зобов’я-зань

Витрачено на реалізацію, тис.грн.

1.

Благоустрій територій комітетів самоорганізації населення:

22

380,0

10

146,0

- встановлення дитячих

гральних майданчиків

9

180,0

-

-

- ремонт асфальтового покриття внутрішньоквартальних територій

4

80,0

4

80,0

- відсипка шлаком доріг приватного сектору

3

54,0

-

-

- утримання територій в належному санітарному стані

6

66,0

6

66,0

2.

Капітальний ремонт житлового фонду:

8

769,0

1

105,4

- покрівлі

3

320,0

-

-

- інженерних мереж

4

385,0

1

105,4

- відмостки

1

64,0

-

-

3.

Капітальний ремонт об’єктів благоустрою:

6

4075,0

1

34,0

- асфальтового покриття

2

372,0

-

-

- завершення робіт з реконструкції вул.Шевченка

1

3539,5

-

-

- встановлення павільйону очікування

1

34,0

1

34,0

- ремонт мереж зовнішнього освітлення

2

129,5

-

-

4.

Поточний ремонт житлового фонду:

19

677,5

13

437,38

- під’їздів

17

640,0

11

404,88

- покрівлі

1

17,5

1

17,5

- інженерних мереж

1

20,0

1

15,0
Всього:

55

5901,5

25

722,78


Заступник голови

районної адміністрації І.О.Рогозян


Додаток 2

до рішення колегії Жовтневої

районної адміністрації


26.09.2012227

ПЕРЕЛІК

зобов’язань соціальних контрактів, які не виконано станом на 20.09.2012


№ п/п

Назва КСН

Зміст пунктів соціальних контрактів

Витрати

на реалі-зацію (тис.грн)

Інформація про хід виконання
1

2

3

4

5

Капітальний ремонт покрівлі«Будівельник»

Капітальний ремонт покрівлі будинку №150 на пр.Будівельників.

125,0

У стадії виконання.

Укладено договір з підрядною організацією, згідно якого термін виконання робіт до 04.11.2012.«Надія»

Капітальний ремонт покрівлі будинку №20 на пров.Трамвайному.

75,0

Виконано розрахунок категорії складності об’єкту, пакети документів передано до філіалу державного підприємства «Укрдержбудекспертиза» в Донецькій області для проходження експертизи 10.07.2012.«Кальмиуський»

Капітальний ремонт покрівлі будинку №82 на вул.Артема.

120,0

Виконано розрахунок категорії складності об’єкту, пакети документів передано у філіал державного підприємства «Укрдержбудекспертиза» в Донецькій області для проходження експертизи 15.08.2012.Капітальний ремонт інженерних мереж«Морський»

Капітальний ремонт інженерних мереж цент-рального опалення, холодного водопостачання та каналізації будинку №10/20 на пр.Леніна.

108,0

Виконано розрахунок категорії складності об’єкту, пакети документів передано у філіал державного підприємства «Укрдержбудекспертиза» в Донецькій області для проходження експертизи 17.07.2012.
«Шевченківський»

Капітальний ремонт інженерних мереж гарячого водопостачання будинку №291на б.Шевченка.

80,0

Виконано розрахунок категорії складності об’єкту, укладається договір на проектно-кошторисну документацію.

Капітальний ремонт відмостки«Хмельницький»

Капітальний ремонт відмостки будинку №97 на пр.Будівельників.

64,0

У стадії виконання.

Підрядною організацією виконуються роботи, термін виконання робіт згідно договору до 25.09.2012.

Капітальний ремонт асфальтового покриття«Новоселівка»

Завершення робіт з реконструкції вул..Шевченка.

3539,5

У стадії виконання.

Завершуються роботи з реконструкції вул.Шевченка від вул.Польової до вул.Казанцева: мощення ФЕМ між- пуття, облаштування технологічного тротуару.«Славутич»

Капітальний ремонт асфальтового покриття внут-рішньоквартальних проїздів на пр.Леніна, 123, 123а

232,0

Виконано розрахунок категорії складності об’єкту, пройдено експертизу, відправлено декларацію 22.08.2012.«Славутич»

Капітальний ремонт асфальтового покриття внут-рішньоквартальних проїздів на вул.Зелінського, 92

140,0

Виконано розрахунок категорії складності об’єкту, пройдено експертизу, відправлено декларацію 22.08.2012.

Капітальний ремонт мереж зовнішнього освітлення«Правий берег»

Капітальний ремонт мереж зовнішнього освіт-лення на вул.Мусоргського

43,9

У стадії виконання.

Укладено договір з підприємством електричних мереж зовнішнього освітлення «Міськсвітло», згідно якого термін виконання робіт до 05.11.2012.«Правий берег»

Капітальний ремонт мереж зовнішнього освіт-лення на вул.Верхній Блок

85,6

У стадії виконання.

Укладено договір з підприємством електричних мереж зовнішнього освітлення «Міськсвітло», згідно якого термін виконання робіт до 05.11.2012.

Ремонт під’їздів«Кіровський»


Ремонт першого та другого під’їздів будинку №2 на вул.Котляревського.

26,0

У стадії виконання.

Житлово-комунальним підприємством «Жилкомплекс» виконано ремонт першого під’їзду на суму 16,0 тис.грн. Ремонт 2-го під’їзду буде завершено у термін до 15.10.2012.Ремонт першого, третього та четвертого під’їздів будинку №121 на пр.Металургів.

50,0

У стадії виконання.

Житлово-комунальним підприємством «Жилкомплекс» виконано ремонт першого під’їзду на суму 16,0 тис.грн. Ремонт 3 та 4 під’їздів буде виконано у термін до 15.10.2012.«Надія»

Ремонт першого під’їзду будинку №25 на вул.Бахчиванджи та другого під’їзду будинку №113а на пр.Леніна.

29,0

У стадії виконання.

Житлово-комунальним підприємством «Житло «Центр» виконано ремонт другого під’їзду будинку №113а на пр.Леніна на суму 9,0 тис.грн. Ремонт першого під’їзду будинку №25 на вул.Бахчиванджи буде завершено до 01.10.2012.«Славутич»


Ремонт третього під’їзду будинку №92 на вул.Зелинського та восьмого під’їзду будинку №37 на вул.Купріна.

31,0

У стадії виконання.

Житлово-комунальним підприємством «Житло «Центр» виконано ремонт третього під’їзду будинку №92 на вул.Зелинського на суму 15,0 тис.грн. Ремонт восьмого під’їзду будинку №37 на вул.Купріна буде завершено у термін до 15.10.2012«Староміський»


Ремонт першого та другого під’їздів будинку №64 на вул.Земської.

39,0

У стадії виконання.

Житлово-комунальним підприємством «Жилкомплекс» виконано ремонт першого під’їзду на суму 19,0 тис.грн. Ремонт другого під’їзду буде завершено у термін до 15.10.2012.Ремонт третього під’їзду будинку №47 на вул.Артема та першого під’їзду будинку №25 на вул.Митрополитській.

39,0

У стадії виконання.

Житлово-комунальним підприємством «Жилкомплекс» виконано ремонт першого під’їзду будинку №25 на вул.Митрополитській на суму 20,0 тис.грн. Ремонт третього під’їзду будинку №47 на вул.Артема буде виконано до 15.10.2012.

Відсипка шлаком дорожнього покриття«Новоселівка»

Відсипка шлаком вул.Островського

18,0

В стадії оформлення договори з підрядником на виконання робіт.«Парковий»

Відсипка шлаком пров.Ракетного

18,0«Правий берег»

Відсипка шлаком вул.Азовської


18,0

Встановлення дитячих ігрових майданчиків«Західний»

Виконати улаштування дитячого ігрового майдан-чика у дворі будинків на вул.9 Авіадивізії, 12,14,16

20,0

Виконано розрахунок категорії складності об’єкту, пакети документів передано у філіал державного підприємства «Укрдержбудекспертиза» в Донецькій області для проходження експертизи.
«Маяк»

Виконати улаштування дитячого ігрового майдан-чика у дворі будинку №20 на вул.50 років СРСР.

20,0«Надія»

Виконати улаштування дитячого ігрового майдан-чика у дворі будинку №106 на пр.Леніна.

20,0«Кальміуський»

Виконати улаштування дитячого ігрового майдан-чика у дворі будинку №88 на пр.Металургів.

20,0«Морський»

Виконати улаштування спортивного майданчика (тренажери) у дворі будинків №14, 18/20 на пр.Леніна.

20,0«Сонячний»

Виконати улаштування дитячого ігрового майдан-чика у дворі будинку на вул.Гранітній, 156

20,0«Староміський»

Встановити малі архітектурні форми у дворі будинків №64на вул.Енгельса та №59 на вул.Артема.

20,0«Будівельник»

Виконати улаштування дитячого ігрового майдан-чика у дворі будинків №161, 161-а на пр.Будівельників.

20,0«Хмельницький»

Виконати улаштування дитячого ігрового майдан-чика у дворі будинку №93 на пр.Будівельників.

20,0Заступник голови

районної адміністрації І.О.Рогозян
Похожие:

Рішення від 26. 09. 2012 №227 м. Маріуполь Про хід виконання зобов’язань соціальних контрактів, укладених міським головою з комітетами само iconРішення від № м. Маріуполь Про хід виконання зобов’язань со ціальних контрактів, укладених місь ким головою з комітетами самоорга
У 2012 році укладено 16 соціальних контрактів між міським головою та комітетами самоорганізації населення. Міським головою було взято...
Рішення від 26. 09. 2012 №227 м. Маріуполь Про хід виконання зобов’язань соціальних контрактів, укладених міським головою з комітетами само iconРішення від 29. 06. 2011 №130 м. Маріуполь Про хід виконання зобов’язань со ціальних контрактів, укладених місь ким головою з комітетами самоорга
У стадії виконання знаходиться 9 зобов’язань, не розпочато виконання 14 зобов’язань соціальних контрактів, більшість яких стосується...
Рішення від 26. 09. 2012 №227 м. Маріуполь Про хід виконання зобов’язань соціальних контрактів, укладених міським головою з комітетами само iconРішення від № м. Маріуполь Про хід виконання зобов’язань со ціальних контрактів, укладених місь ким головою з комітетами самоорга
Не приступили до виконання 16 зобов’язань соціальних контрактів, більшість яких стосуються поточного ремонту під’їздів та асфальтобетонного...
Рішення від 26. 09. 2012 №227 м. Маріуполь Про хід виконання зобов’язань соціальних контрактів, укладених міським головою з комітетами само iconРішення колегії Жовтневої районної адмі-ністрації від 29. 06. 2011 №130 «Про хід виконання зобов’я-зань соціальних контрактів, укладених міським головою з комітетами самоорганізації населення Жовтневого району на 2011 рік» вирішили
Слухали: Про хід виконання рішення колегії Жовтневої районної адмі-ністрації від 29. 06. 2011 №130 «Про хід виконання зобов’я-зань...
Рішення від 26. 09. 2012 №227 м. Маріуполь Про хід виконання зобов’язань соціальних контрактів, укладених міським головою з комітетами само iconВитяг з протоколу засідання колегії Жовтневої районної адміністрації міської ради
Слухали: Про хід виконання рішення колегії Жовтневої районної адмі-ністрації від 29. 06. 2011 №130 «Про хід виконання зобов’я-зань...
Рішення від 26. 09. 2012 №227 м. Маріуполь Про хід виконання зобов’язань соціальних контрактів, укладених міським головою з комітетами само iconРішення від 28. 03. 2012 №78 м. Маріуполь Про роботу комітетів самоорганізації населення по розвитку самоуправління, виконанню заходів, що внесені у соціальні контракти, укладені міським головою з комітетами самоорганізації населення на 2012 рік ‌
Колегія районної адміністрації відзначає, що комітетами самоорганізації населення району на належному рівні виконуються нормативні...
Рішення від 26. 09. 2012 №227 м. Маріуполь Про хід виконання зобов’язань соціальних контрактів, укладених міським головою з комітетами само iconРішення від № м. Маріуполь Про роботу комітетів самоорганізації населення по розвитку самоуправління, виконанню заходів, що внесені у соціальні контракти, укладені міським головою з комітетами самоорганізації населення на 2012 рік ‌
Колегія районної адміністрації відзначає, що комітетами самоорганізації населення району на належному рівні виконуються нормативні...
Рішення від 26. 09. 2012 №227 м. Маріуполь Про хід виконання зобов’язань соціальних контрактів, укладених міським головою з комітетами само iconРішення від № м. Маріуполь Про роботу комітетів самоорганізації населення по розвитку самоуправління, виконанню заходів, що внесені у соціальні контракти, укладені міським головою з ксн на 2011 рік ‌
К колегія районної адміністрації відзначає, що комітетами самоорганізації населення району на належному рівні виконуються нормативні...
Рішення від 26. 09. 2012 №227 м. Маріуполь Про хід виконання зобов’язань соціальних контрактів, укладених міським головою з комітетами само iconРішення від 21. 12. 2011 №361 м. Маріуполь Про роботу комітетів самоорганізації населення по розвитку самоуправління, виконанню заходів, що внесені у соціальні контракти, укладені міським головою з ксн на 2011 рік ‌
К колегія районної адміністрації відзначає, що комітетами самоорганізації населення району на належному рівні виконуються нормативні...
Рішення від 26. 09. 2012 №227 м. Маріуполь Про хід виконання зобов’язань соціальних контрактів, укладених міським головою з комітетами само iconРішення колегії районної адміністрації від 28. 03. 2012 №78 «Про роботу комітетів самоорганізації населення по розвитку самоуправління, виконанню заходів, що внесені у соціальні контракти,
Слухали: Про виконання рішення колегії районної адміністрації від 28. 03. 2012 №78 «Про роботу комітетів самоорганізації населення...
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов