Рішення від № м. Маріуполь Про стан виконання Жовтневою районною адміністрацією повнова жень, делегованих органами дер icon

Рішення від № м. Маріуполь Про стан виконання Жовтневою районною адміністрацією повнова жень, делегованих органами дер



НазваниеРішення від № м. Маріуполь Про стан виконання Жовтневою районною адміністрацією повнова жень, делегованих органами дер
Дата конвертации16.05.2013
Размер143.98 Kb.
ТипРішення
скачать >>>




УКРАЇНА

Донецька область

МАРІУПОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖОВТНЕВА РАЙОННА АДМІНІСТРАЦІЯ

К О Л Е Г І Я

РІШЕННЯ


від ___________________№_________

м. Маріуполь

Про стан виконання Жовтневою

районною адміністрацією повнова-

жень, делегованих органами дер-

жавної виконавчої влади, за І пів-

річчя 2012 року


Заслухавши інформацію головного спеціаліста-юрисконсульта «Про стан виконання Жовтневою районною адміністрацією повноважень, делегованих органами державної виконавчої влади, за І півріччя 2012 року», колегія відзначає, що за І півріччя 2012 року Жовтневою районною адміністрацію проведено певну роботу з виконання районною адміністрацією повноважень, делегованих органами державної виконавчої влади.

Делеговані повноваження районної адміністрації визначені Положенням про районну адміністрацію Маріупольської міської ради, затвердженим рішенням Маріупольської міської ради від 29.03.2011 №6/6-359 «Про затвердження положень про виконавчі органи міської ради», зі змінами згідно рішення Маріупольської міської ради від 19.07.2011 №6/9-855.

Згідно з вказаним Положенням, на районну адміністрацію покладені повноваження по здійсненню розвитку території Жовтневого району у сферах: соціально-економічного розвитку, планування і обліку; бюджету та фінансів; архітектури, містобудування і земельних відносин; житлово-комунального господарства, транспорту, зв’язку, техногенної безпеки і екології; торгівлі і побутового обслуговування населення; соціального захисту населення; освіти, роботи з молоддю, охорони здоров’я; культури і туризму, фізкультури і спорту; охорони громадського порядку і оборонної роботи; діяльності органів самоорганізації населення; організаційно-технічного забезпечення виборів, референдумів, опитувань та ведення державного реєстру виборців; роботи зі зверненнями громадян, організації їх особистого прийому; нагородження державними нагородами, відзнаками Президента України і присвоєння почесних звань, інші повноваження.

На підставі вищенаведеного, відповідно до глави 2 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання розпорядження голови державної Донецької адміністрації від 30.12.2011 №759 «Про організацію контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади», рішення виконавчого комітету Маріупольської міської ради від 17.09.2003 № 379 «Про стан виконання органами міської ради делегованих повноважень органів державної виконавчої влади», керуючись п.6.1 Положення про колегію районної адміністрації Маріупольської міської ради, п.1.13. Положення про районну адміністрацію Маріупольської міської ради, затвердженим рішенням Маріупольської міської ради від 29.03.2011 №6/6-359 «Про затвердження положень про виконавчі органи міської ради», зі змінами згідно рішення Маріупольської міської ради від 19.07.2011 №6/9-855,


колегія Жовтневої районної адміністрації


ВИРІШИЛА:


1.Інформацію про стан виконання Жовтневою районною адміністрацією міської ради повноважень, делегованих органами державної виконавчої влади, за І півріччя 2012 року, прийняти до відома.

2. Заслухати у грудні поточного року інформацію про стан виконання Жовтневою районною адміністрацією міської ради повноважень, делегованих органами державної виконавчої влади, за ІІ півріччя 2012 року.

3.Контроль за виконання рішення покласти на заступника голови
районної адміністрації Ігнатову Г.Ю.


Голова

районної адміністрації А.Г. Каруник


ІНФОРМАЦІЯ

про стан виконання Жовтневою районною адміністрацією повноважень, делегованих органами державної виконавчої влади, за перше півріччя 2012 року


Жовтневою районною адміністрацією Маріупольської міської ради здійснювалися делеговані державою повноваження, передбачені Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Положенням про районну адміністрацію, затвердженим рішенням міської ради від 29.03.2011 № 6/6-359. З метою ефективного виконання зазначених повноважень районна адміністрація проводила певну роботу сумісно з управлінням праці та соціального захисту населення Жовтневого району, комітетами самоорганізації населення, закладами освіти та культури, відділенням кримінальної міліції у справах дітей, лікувальними закладами, міським центром позашкільної роботи, центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, департаментом розвитку житлово-комунальної інфраструктури, комунальними підприємствами та іншими органами місцевого самоврядування .

У І півріччі 2012 року діяльність районною адміністрацією здійснювалася за наступними напрямками.


Повноваження в галузі житлово-комунального господарства, побутового, торговельного обслуговування, громадського харчування, транспорту і зв’язку.


Постійно додержується порядок здійснення підготовки населення до дій при виникненні надзвичайної ситуації техногенного та природного характеру на підприємствах, в установах та організаціях. На міських курсах цивільної оборони навчаються особи керівного складу та інші фахівці, на яких поширюється дія законів у сфері цивільного захисту населення, а також проводиться навчання спеціалісту відділу житлово - комунального господарства з питань цивільного захисту населення.

За звітний період на об’єктах господарської діяльності було проведено 14 штабних об’єктових тренувань. Приймали участь у 1 командно-штабному обласному вченні.

На постійному контролі знаходяться: матеріально-технічна база цивільної оборони на об’єктах господарчої діяльності, захисні споруди, які розташовані на території району, зони зсуву і зони підтоплення, створення та використання матеріальних резервів для попередження і ліквідації надзвичайних ситуацій та інші питання.

Зокрема цього Жовтневою районною адміністрацією постійно здійснюються заходи щодо ліквідації стихійних сміттєзвалищ, захламлінь та озеленення території району.

Так у звітний період ліквідовано 164 сміттєзвалищ та захламлінь (1025м3 сміття), проведено заходи з озеленення територій за результатами яких висаджено:

дерев – 759 шт.

кущів – 1095шт.

Щонеділі спеціалістами районної адміністрації разом з представниками правоохоронних органів, департаменту економіки міської ради проводиться контроль підприємств торгівлі, закладів громадського харчування з метою недопущення порушень правил продажу алкогольних напоїв, тютюнових виробів. Так, за підсумками п’яти місяців поточного року на 19 стаціонарних торгівельних об’єктів за виявлені порушення складено адміністративні протоколи відповідно до ст.156 Кодексу України про адміністративні правопорушення з вилученням підакцизного товару. Демонтовано 16 торгівельних палаток, встановлених без дозвільних документів, в яких господарська діяльність здійснювалась з порушенням норм чинного законодавства в сфері торгівлі.

Консультаційною групою районної адміністрації з питань захисту прав споживачів розглянуто 79 звернень, скарг, заяв з питань дотримання суб’єктами господарювання Закону України «Про захист прав споживачів», Правил торгівлі та побутового обслуговування. За всіма зверненнями надано відповідь та роз’яснення. На користь споживачів вирішується 75 % звернень.

До делегованих повноважень Жовтневої районної адміністрації віднесено встановлення за погодженням з власниками підприємств установ та організацій сфери обслуговування розташованих на відповідній території, зручного для населення режиму роботи, незалежно від форм власності. За звітний період 2012 року погоджено режим роботи 21 об'єкт торгівлі та побутового обслуговування.


У сфері соціально-економічного розвитку району


На постійному контролі районної адміністрації знаходиться питання щодо погашення підприємствами району заборгованості з заробітної плати. З метою виконання повноважень за цим напрямком роботи, щотижнево проводяться засідання комісії з питань своєчасності та повноти сплати податків, неподаткових платежів до бюджету, погашення заборгованості з заробітної плати.

Станом на 01.01.2012 загальна сума заборгованості із заробітної плати становила 2061,4 тис.грн. на 22 підприємствах. При зменшені кількості підприємств до 15 одиниць, сума заборгованості збільшилась на 212,0 тис.грн. і на 01.05.2012 становить 2273,4 тис.грн.

На 01.01.2012 у районі нараховувалось 9 підприємств основного кола з сумою заборгованості із заробітної плати 2179,1 тис.грн.

За оперативними даними на 01.06.2012 заборгованість мають 9 підприємств на суму 2066,8 тис.грн. з якої:

-301,7 тис.грн.- борг 1 неактивного підприємства;

-214,9 тис.грн. борг 2 підприємств банкрутів;

-1550,2 тис.грн. борг 6 єкономічно-активних підприємств.

Суму заборгованості на цих підприємствах зменшено на 112,3 тис.грн.

За звітний період, при щотижневому заслуховуванні керівників підприємств, які мають заборгованість відбулось 22 засідання комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, із забезпечення податкових та інших бюджетних надходжень, страхових внесків до Пенсійного фонду та запобігання неплатоспроможності, заслухано 56 звітів керівників.

За рішеннями комісій:

- відбувався контроль виконання 6 графіків погашення заборгованості (з передбаченої за графіками суми 2393,2 тис.грн фактично погашено – 800,4 тис. грн, або 33,4%);

- на розгляд до органів прокуратури з метою подальшого реагування надано звернення щодо керівників 44 підприємств-боржників.


Повноваження у сфері освіти, охорони здоров'я, культури, фізкультури і спорту


Жовтнева районна адміністрація Маріупольської міської ради забезпечує вирішення питань, які входять до компетенції органу опіки та піклування, а саме:

- встановлення статусу дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, надання опіки та піклування над ними, влаштування дітей-сиріт до дитячих будинків та застосування інших форм влаштування;

- соціальний захист дітей, а також захист їхніх особистих, майнових, житлових прав;

- притягнення до відповідальності осіб, які порушують права дитини;

- забезпечується ведення Єдиного електронного банку даних дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування і громадян, які бажають взяти їх на виховання;

- перевірка умов влаштування, утримання, виховання, навчання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Так, за 1 півріччя 2012 року 29 дітям надано відповідний статус, 19 дітей влаштовано в сім’ї громадян на усиновлення, під опіку, піклування, прийомні сім’ї, дитячий будинок сімейного типу, 10 дітей, влаштовано до державних закладів на повне державне забезпечення.

Щорічно службою у справах дітей проводиться контроль за утриманням, навчанням та вихованням дітей-сиріт та дітей, які залишились без піклування батьків, в тому числі дітей, які влаштовані до дитячого будинку сімейного типу та прийомну сім’ю спільно з органами освіти, охорони здоров’я, соціальними службами, правоохоронними органами.

Здійснюється контроль щодо страхування від нещасних випадків дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Всі діти зазначеної категорії безкоштовно забезпечені одягом та взуттям, мають єдині квитки на право безкоштовного проїзду у міському громадському транспорті, діти мають право відвідувати безкоштовно музеї та виставки. Всіх дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування було оздоровлено у пришкільних оздоровчих таборах та майданчиках, приміських таборах. Перевіряється медичний стан дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають під опікою, піклуванням, виховуються у прийомних сім’ях, дитячих будинках сімейного типу.

В Жовтневому районі функціонує 3 прийомні сім’ї в яких виховуються дітей і 1 дитячий будинок сімейного типу на базі родини Борблік О.А. в якому виховуються 10 дітей. В поточному році в районі створено прийомну сім’ю і планується у 2012 році створити ще 2 прийомні сім’ї. Виплати державної соціальної допомоги на дітей, грошового забезпечення батькам-вихователям, сплачуються повному обсязі і своєчасно.

Службою у справах дітей Жовтневої районної адміністрації здійснюється постійний контроль за умовами проживання, виховання дітей у дитячому будинку сімейного типу, прийомній сім’ї, опікунських родинах та дітей, яких було усиновлено громадянами України. У поточному році перевірено 48 сімей.

Постійно здійснюється моніторинг ведення електронної бази даних ЄІАС «Діти» згідно Інструкції з впровадження КСЗІ ЄІАС «Діти» та наказу Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту від 24.12.2009 №110 «Про службу захисту інформації ЄІАС «Діти». Здійснюється контроль за своєчасним внесенням достовірної інформації в ЄІАС «Діти» щодо обліку дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, кандидатів в усиновлювачи, сімей потенційних опікунів, піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів, дітей, які опинились у складних життєвих обставинах.

Щотижня за участю працівників служби у справах дітей, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відділення кримінальної міліції у справах дітей Жовтневого РО, проводяться профілактичні рейди «Діти вулиці», «Вокзал» з метою попередження безпритульності, бездоглядності дітей, схильних до негативних явищ. За перше півріччя 2012 року проведено 31 рейд, в тому числі з перевірки продажу неповнолітнім алкоголю та тютюнових виробів, перебування неповнолітніх в комп’ютерних клубах під час навчання, за результатами яких до правоохоронних органів були надіслані 20 клопотань щодо вирішенню питання по притягненню до адміністративної батьків та винних осіб.

Службою у справах дітей за перше півріччя 2012 проведено 10 профілактичних заходів у навчальних закладах з питань роботи з дітьми, та їх батьками, які опинились у складних життєвих обставинах, охоплено роботою 437 дітей та батьків.

Продовжується робота з неблагополучними сім’ями, батьки в яких ухиляються від виконання обов’язків щодо дітей. У поточному році в Жовтневий суд направлено 7 позовів про позбавлення батьківських прав щодо 9 дітей.

На протязі поточного року службою у справах дітей проведено профілактичну, попереджувально-роз’яснювальну роботу із 264 дітьми та 208 батьками за місцем проживання. За результатами роботи 36 батьків попереджено про необхідність належного виховання дітей, попереджено про недопущення жорстокого поводження з дітьми.

З метою захисту законних прав дітей протягом 2012 року службою у справах дітей представлені інтереси дітей у 148 судових засіданнях.

За перше півріччя 2012 року на засіданнях Комісії з питань захисту прав дитини Жовтневої районної адміністрації розглянуто 200 питань щодо соціального захисту прав дітей.

За поточний період на засіданнях колегії Жовтневої районної адміністрації прийнято 119 рішень з питань захисту інтересів дітей з них 45 з питань захисту житлових та майнових прав дітей.


У сфері соціального захисту населення


Жовтневою районною адміністрацією забезпечується здійснення передбачених законодавством заходів із покращення житлових та матеріально-побутових умов інвалідів, ветеранів війни та праці, інших пільгових категорій населення.

У Жовтневому районі мешкають та перебувають на обліку в Управлінні праці та соціального захисту населення Жовтневого району 53195 громадян пільгових категорій з них:

ветерани війни – 5467 особи;

діти війни – 19 086 особи;

особи, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС – 500 особи;

інші особи, які мають пільгу із соціальної ознаки – 28 142 осіб.

За вказаний період поточного року:

- забезпечено гарячим харчуванням 171 громадянина, на суму 21842 грн.;

- надано 689 громадянам продовольчих наборів у кількості 1410 на суму 33354 грн.

До сфери соціальної роботи входить й організація святкових заходів для ветеранів та інвалідів війни. Провадяться святкові обідів, концертів, “польових кухонь”, надання адресної допомоги, покладення квітів до пам’ятників, які проводяться до державних свят та пам'ятних дат. За звітний період у вищезазначених заходах взяли участь 450 ветеранів, освоєно 2775 грн., надано матеріальну допомогу 14 особам на суму 3309 грн., надано хлібобулочних виробів 164 особам на суму 1132 грн.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25.09.2005 року №823 „Про здійснення одноразової допомоги дітям-сиротам після досягнення 18 років”, у поточному році надана одноразова допомога на 23 особи із числа сиріт та позбавлених батьківського піклування на загальну суму 36570 грн.

З метою соціального захисту населення прав дітей і підтримки дітей –сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на виконання міської комплексної програми «Діти і молодь Маріуполя» у всіх закладах освіти дітям шкільного віку з 1-4 клас надано гаряче харчування.


У сфері охорони громадського порядку


При районній адміністрації діє адміністративна комісія, метою якої є розгляд та профілактика адміністративних правопорушень Станом на 01.06.2012 цією комісією проведено 16 засідань, розглянуто 46 протоколів про адміністративні правопорушення, накладено адміністративні стягнення у вигляді штрафу на суму 2397 грн.

При Жовтневій районній адміністрації діє спостережна комісія, робота якої проводиться відповідно до затвердженого плану. За звітний період проведено 7 засідань спостережної комісії. Основним напрямком у роботі комісії є організація громадського контролю за дотриманням прав, свобод та законних інтересів засуджених осіб, звільнених від відбування покарання. Згідно з Положенням про спостережну комісію, районна адміністрація організовує громадський контроль за поведінкою умовно-достроково звільнених осіб, та проведення виховних заходів с особами звільнених від відбування покарання.


У сфері роботи зі зверненнями громадян, організації їх особистого прийому


З метою поліпшення умов реалізації конституційного права громадян на особисте звернення до органів місцевого самоврядування та розвитку зворотного зв`язку з населенням району, керівниками адміністрації проведено 78 особистих прийомів громадян, виїзних прийомів за місцем мешкання та «прямих ліній». На них зареєстровано 91 звернення, що складає 18,1% від загальної кількості звернень, які надійшли до районної адміністрації (у другому півріччі 2011 року 51звернення, що склало 12%).

Продовжується робота зі зверненнями громадян, які надійшли через засоби масової інформації (ЗМІ) міста. Так, за звітний період до Жовтневої районної адміністрації надійшло 58 звернень із засобів масової інформації (у другому півріччі 2011 року- 30). Станом на 01.06.2012 вирішено по суті та знято з контролю 41 звернення цієї категорії (у другому півріччі 2011 року – 26 звернень).

Всього протягом звітного періоду 2012 року до Жовтневої районної адміністрації надійшло 503 звернення, з них на контролі перебувають 206, вирішено питань 297 (у другому півріччі 2011 року надійшло 461 звернень громадян, з них на контролі перебуває 285 звернень, вирішено питань по 176 зверненням громадян).

Щодо організації та забезпечення перевірок стану роботи зі зверненнями громадян у житлово-комунальних підприємствах та комітетах самоорганізації населення, розташованих на території району, відділом по роботі зі зверненнями громадян проведено перевірки на виконання вимог Закону України «Про звернення громадян»:

- у 10 комітетах самоорганізації населення,

- у 7 житлово-комунальних підприємствах та на 2 дільницях.

За участю запрошених спеціалістів інших виконавчих органів державної влади проведено 6 щомісячних безкоштовних консультаційно-правових зустрічей з соціально незахищеними верствами населення району, на яких надано консультаційну допомогу 18 громадян.

Проведено 5 «прямих ліній» з мешканцями району (3 - головою адміністрації, 2 – заступниками голови). Здійснено 179 (за ІІ півріччя 2011 року 197) виїздів керівництвом районної адміністрації з метою перевірки звернень громадян, 44 перевірок якості виконаних робіт, 129 – з метою встановлення термінів та заходів щодо виконання робіт за зверненнями.


У сфері організаційно-технічного забезпечення виборів, референдумів,

опитувань та ведення Державного реєстру виборців


На виконання делегованих повноважень щодо ведення Державного реєстру виборців спеціалістами відділу за звітний період проведено наступну роботу.

Опрацьовано 6604 записів з них: включено до наказів – 4558, включено до звернень 803, переадресовано -157, відмовлено - 1086. За результатами опрацювання: включено нових записів до Реєстру – 665, внесено змін-3889, зміни відхилено - 4.

Зокрема цього, проставлено 155 висновків по кратні включеннях виборців з них: за дорученням Центральної виборчої комісії знищено 58 зайвих записів, 46 записів внесено до «вічних» дублів ( записи, що співпадають по змісту, але стосуються різних осіб).

Направлено 148 запитів до суб’єктів подання відомостей про виборців з питання перевірки персональних даних про громадян, до організацій – 15, до виборців -13. Опрацьовано звернень до відділу ДРВ -3 звернення

Заведено 116 відомостей періодичного поновлення.


Головний спеціаліст-юрисконсульт Е.В.Фініченко



Похожие:

Рішення від № м. Маріуполь Про стан виконання Жовтневою районною адміністрацією повнова жень, делегованих органами дер iconРішення від № м. Маріуполь Про стан виконання Жовтневою районною адміністрацією повнова жень, делегованих органами дер
Жовтневою районною адміністрацію проведено певну роботу з виконання районною адміністрацією повноважень, делегованих органами державної...
Рішення від № м. Маріуполь Про стан виконання Жовтневою районною адміністрацією повнова жень, делегованих органами дер iconРішення від 22. 12. 2011 №290 м. Маріуполь Про стан виконання Жовтневою районною адміністрацією повнова жень, делегованих органами дер
Жовтневою районною адміністрацію проведено певну роботу з виконання районною адміністрацією повноважень, делегованих органами державної...
Рішення від № м. Маріуполь Про стан виконання Жовтневою районною адміністрацією повнова жень, делегованих органами дер iconРішення від № м. Маріуполь Про стан виконання Іллічівською районною адміністрацією пов-новажень, делегованих органами державної виконавчої влади у 2011 році та заходи щодо найбільш повної реалізації цих повноважень у 2012 році
Розглянувши інформацію про роботу Іллічівської районної адміністрації Маріупольської міської ради у 2011 році щодо здійснення делегованих...
Рішення від № м. Маріуполь Про стан виконання Жовтневою районною адміністрацією повнова жень, делегованих органами дер iconРішення від 25. 01. 2012 №3 м. Маріуполь Про стан виконання Іллічівською районною адміністрацією пов-новажень, делегованих органами державної виконавчої влади у 2011 році та заходи щодо найбільш повної реалізації цих повноважень у 2012 році
Розглянувши інформацію про роботу Іллічівської районної адміністрації Маріупольської міської ради у 2011 році щодо здійснення делегованих...
Рішення від № м. Маріуполь Про стан виконання Жовтневою районною адміністрацією повнова жень, делегованих органами дер iconРішення від № м. Маріуполь Про стан виконання районною адмі ністрацією міської ради повноважень
Україні», Положення про районну адміністрацію Маріупольської міської ради, затвердженого рішенням міської ради від 29. 03. 2011 №6/6-359...
Рішення від № м. Маріуполь Про стан виконання Жовтневою районною адміністрацією повнова жень, делегованих органами дер iconРішення від 23. 12. 2011 №231 м. Маріуполь Про стан виконання районною адмі ністрацією міської ради повноважень
Україні», Положення про районну адміністрацію Маріупольської міської ради, затвердженого рішенням міської ради від 29. 03. 2011 №6/6-359...
Рішення від № м. Маріуполь Про стан виконання Жовтневою районною адміністрацією повнова жень, делегованих органами дер iconВитяг з протоколу засідання колегії районної адміністрації
Маріупольської міської ради від 26. 01. 2011 №6 «Про стан виконання Іллічівською районною адміністрацією повноважень, делегованих...
Рішення від № м. Маріуполь Про стан виконання Жовтневою районною адміністрацією повнова жень, делегованих органами дер iconВитяг з протоколу засідання колегії районної адміністрації
Маріупольської міської ради від 25. 01. 2012 №3 «Про стан виконання Іллічівською районною адміністрацією повноважень, делегованих...
Рішення від № м. Маріуполь Про стан виконання Жовтневою районною адміністрацією повнова жень, делегованих органами дер iconВитяг з протоколу засідання колегії районної адміністрації
Маріупольської міської ради від 25. 01. 2012 №3 «Про стан виконання Іллічівською районною адміністрацією повноважень, делегованих...
Рішення від № м. Маріуполь Про стан виконання Жовтневою районною адміністрацією повнова жень, делегованих органами дер iconРішення проект 3 серпня 2012 року 10 сесія 6 скликання Про звіт голови районної державної адміністрації про виконання повноважень, делегованих районній державній адміністрації районною радою
Державної адміністрації Лавренюка О.І. про діяльність та виконання районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою...
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов