Рішення від 22. 02. 2012 №37 м. Маріуполь Про роботу зі зверненнями громадян в Орджонікідзевській райадміністрації icon

Рішення від 22. 02. 2012 №37 м. Маріуполь Про роботу зі зверненнями громадян в Орджонікідзевській райадміністраціїНазваниеРішення від 22. 02. 2012 №37 м. Маріуполь Про роботу зі зверненнями громадян в Орджонікідзевській райадміністрації
Дата конвертации18.05.2013
Размер315.42 Kb.
ТипРішення
скачать >>>
УКРАЇНА

Донецька область

МАРІУПОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОРДЖОНІКІДЗЕВСЬКА РАЙОННА АДМІНІСТРАЦІЯ

К О Л Е Г І Я

РІШЕННЯ

від __22.02.2012_______№__37____

м. МаріупольПро роботу зі зверненнями

громадян в Орджонікідзевській

райадміністрації


Заслухавши інформацію начальника відділу по роботі зі зверненнями громадян Родак С.Ю. “Про роботу зі зверненнями громадян в Орджонікідзевській райадміністрації”, колегія районної адміністрації зазначає, що створено певну систему роботи у цьому напрямку діяльності, продовжується робота щодо її вдосконалення.

В районній адміністрації, її структурних підрозділах, житлово-комунальних підприємствах району протягом 2011 року використовувалися різноманітні форми і методи роботи зі зверненнями громадян, зокрема з розвитку зворотнього зв’язку з населенням за місцем проживання. Проводились виїзні прийоми громадян за місцем мешкання в комітетах самоорганізації населення та зустрічі-прийоми на підприємствах, у закладах району (108), “прямі лінії” телефонного зв’язку з мешканцями району (12), акції “День відкритого листа”, “Лист голові райадміністрації”, виїзні зустрічі з авторами звернень за їх місцем мешкання (133), зустрічі керівників житлових підприємств з мешканцями району для інформування про заходи щодо розгляду звернень (52), функціонує “телефон довіри”, “поштова скринька”. Продовжувалася робота зі зверненнями громадян, які надійшли через засоби масової інформації (ЗМІ), до “Електронної приймальні”.

Значна увага приділялась організаційним заходам: проведенню нарад з найбільш гострих питань на рівні керівників райадміністрації; заслуховуванню звітів керівників житлово-комунальних підприємств, голів комітетів самоорганізації населення, керівників і спеціалістів райадміністрації на нарадах, засіданнях комісії з питань розгляду звернень громадян; перевіркам організації роботи зі зверненнями громадян; проведенню стажувань у відділі по роботі зі зверненнями громадян; семінарів-навчань з питань роботи зі зверненнями громадян; перевіркам дотримання графіків прийому громадян керівниками житлово-комунальних підприємств; систематичному інформуванню населення про роботу зі зверненнями громадян через веб-сайт міської ради, ЗМІ.

Райадміністрацією, на підставі аналізу звернень громадян, приймаються заходи щодо вирішення суспільно важливих питань. Поступова, сумісна робота з керівництвом житлово-комунальних підприємств району, спрямована на плановий розгляд питань і контроль за їх вирішенням, дозволила визначити тенденцію зменшення звернень з питань комунального господарства та утримання житлового фонду. Зменшилась кількість надходження колективних звернень.

Незважаючи на проведену роботу, ще досить гостро в 2011 році стояли житлово-комунальні питання та питання соціального захисту населення, збільшилась кількість звернень, які надійшли на розгляд через вищі органи влади. Через відсутність фінансових можливостей залишаються невирішеними тривалий час питання щодо ремонту доріг, капітального ремонту житлового фонду, під’їздів, газифікації селищ району.

З метою удосконалення роботи зі зверненнями громадян, забезпечення реалізації громадянами їх конституційного права на звернення, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Положенням про районну адміністрацію Маріупольської міської ради, затвердженим рішенням міської ради від 29.03.2011 № 6/6-359,


колегія районної адміністрації міської ради


ВИРІШИЛА:


1. Інформацію про роботу зі зверненнями громадян в Орджонікідзевській райадміністрації за підсумками 2011 року прийняти до відома.

2. Затвердити :

2.1. Графік перевірок і ознайомлення з роботою зі зверненнями громадян у відділах, службі Орджонікідзевської районної адміністрації міської ради, управліннях, на підприємствах, в установах комунальної та інших форм власності, комітетах самоорганізації населення району на 2012 рік (додаток 1).

2.2. Графік звітів керівників, начальників відділів, управлінь, служб щодо організації особистого прийому, розгляду письмових звернень громадян у 2012 році (додаток 2).

2.3. Графік заслуховування на нарадах звітів керівників житлово-комунальних підприємств району про організацію особистого прийому громадян та роботу з розгляду письмових звернень у 2012 році (додаток 3).

2.4. Графік стажування в райадміністрації працівників районної адміністрації, житлових дільниць, підприємств, управлінь, організацій, установ з питань діловодства та роботи зі зверненнями громадян у 2012 році (додаток 4).

2.5. Графік стажування в райадміністрації керівників, секретарів комітетів самоорганізації населення з питань діловодства та роботи зі зверненнями громадян у 2012 році (додаток 5).

3. Заступникам голови райадміністрації Кашиній Є.М., Орловському О.Є., Ракову О.А., Суслі П.О., начальникам відділів, служби у справах дітей (Бартеньова, Добжанська, Ковпак, Комісар, Пархоменко, Родак, Семененко, Стригунов):

3.1. Неухильно додержуватись в роботі зі зверненнями громадян положень Закону України “Про звернення громадян” та інших нормативних актів.

3.2. У роботі зі зверненнями громадян пріоритетним вважати розгляд звернень інвалідів і учасників війни; ветеранів праці; громадян, які мають високі урядові нагороди, постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС; багатодітних сімей, самотніх матерів та малозабезпечених самотніх громадян, які потребують соціального захисту та підтримки, а також скарг, колективних і повторних звернень громадян; звернень, які надійшли через вищі органи влади.

3.3. Приділяти особливу увагу якісній роботі зі зверненнями громадян і чутливості посадових осіб при особистому спілкуванні з громадянами, підвищенню рівня виконавської дисципліни.

3.4. Забезпечити проведення виїзних зустрічей із заявниками з метою перевірки фактів та якості виконання робіт за їх зверненнями.

3.5. Своєчасно вживати до посадових осіб, винних у порушеннях, заходи дисциплінарного впливу.

3.6. Враховувати при проведенні щорічної оцінки посадових осіб районної адміністрації результати їх роботи зі зверненнями громадян як важливого показника.

3.7. Взяти під особистий контроль виконання робіт за зверненнями, які перебувають на тривалому контролі.

Термін: протягом року

3.8. Вносити до проектів Програм економічного і соціального розвитку міста та району, Титулу капітального ремонту житлового фонду та інших документів, забезпечених фінансуванням, пропозиції з питань виконання робіт, пов’язаних зі зверненнями громадян.

Термін: III, IV квартал 2012 року

4. Відділу по роботі зі зверненнями громадян (Родак):

4.1. Забезпечити систематичне надання методичної та практичної допомоги щодо роботи зі зверненнями громадян спеціалістам районної адміністрації, житлово-комунальних підприємств, які відповідають за даний напрямок роботи, комітетам самоорганізації населення.

4.2. Продовжити:

4.2.1. Проведення аналізу роботи зі зверненнями громадян та здійснення моніторингу за термінами контролю розгляду звернень громадян, інформування про стан виконавської дисципліни на оперативних нарадах.

Термін: щотижнево

4.2.2. Проведення перевірок і ознайомлення з роботою зі зверненнями громадян у відділах, службі Орджонікідзевської районної адміністрації міської ради, управліннях, на підприємствах, в установах комунальної та інших форм власності, комітетах самоорганізації населення району згідно із затвердженим графіком.

4.2.3. Проведення семінарських навчань, нарад і стажувань з питань роботи зі зверненнями громадян з спеціалістами районної адміністрації, керівниками та спеціалістами житлових і комунальних підприємств, комітетів самоорганізації населення.

Термін: за окремими графіками

4.2.4. Висвітлювати у засобах масової інформації та на веб-сайті міської ради узагальнені матеріали про організацію роботи зі зверненнями громадян. Термін: щоквартально

5. Рекомендувати керівникам житлово-комунальних підприємств району Алимовій Т.О., Гарязі М.О., Головицькому О.М., Мурзіній Є.Д., Половинкину Г.І., Фоменко О.Г., Шевченко Н.В.:

5.1. Оперативно реагувати на звернення громадян безпосередньо до житлово-комунальних підприємств, забезпечити якісне виконання робіт, які порушені у зверненнях громадян.

Термін: постійно

5.2. Вжити заходів щодо максимального виконання робіт за зверненнями, які перебувають на тривалому контролі.

Термін: протягом року

5.3. Продовжити практику вживання заходів дисциплінарного впливу до осіб, які допускають випадки формального відношення, безвідповідального ставлення до вирішення проблем, порушених у зверненнях громадян.

Термін: постійно

5.4. Продовжити проведення звітів перед населенням щодо розв’язання найбільш гострих проблем, які порушуються громадянами.

Термін: за окремими графіками

6. Вважати рішення колегії райадміністрації від 22.02.2011 № 28 “Про форми та методи роботи з розгляду усних і письмових звернень громадян за підсумками 2010 року” таким, що втратило чинність.

7. Координацію роботи щодо виконання цього рішення покласти на відділ по роботі зі зверненнями громадян (Родак), контроль – на заступника голови райадміністрації Ракова О.А.


Голова райадміністрації,

голова колегії В.В.Степанов


Додаток 1

до рішення колегії

районної адміністрації

_22.02.2012_№__37_


ГРАФІК

перевірок і ознайомлення з роботою зі зверненнями громадян у відділах, службі Орджонікідзевської районної адміністрації міської ради, управліннях, на підприємствах, в установах комунальної та інших форм власності, комітетах самоорганізації населення району на 2012 рік№ з/п

Найменування органів або організацій, які перевіряються або чия робота вивчається

Дата перевірки, ознайомлення

1

2

3Приватне підприємство “Альянс-ГіС”

лютийПриватне підприємство “Житлофонд 279”

лютийКомітет самоорганізації населення “Азовстальський”

березеньКомітет самоорганізації населення “Успенівка”

березеньКомітет самоорганізації населення “Маркохім”

березеньКомітет самоорганізації населення “Найдьонівка”

квітеньУправління праці та соціального захисту населення Орджонікідзевського району Маріупольської міської ради

квітеньЖКП „Азовжитлокомплекс”

квітеньКомітет самоорганізації населення “Центральний”

квітеньЖКП “Житло-Схід”

травеньУправління пенсійного фонду України в Орджо-нікідзевському районі

травеньДільниця № 1 ЖКП “Азовжитлокомплекс”

травеньДільниця № 2 ЖКП “Азовжитлокомплекс”

червеньПриватне підприємство “Ваш двір”

червеньРайонна санітарно-епідеміологічна станція

червеньМіська лікарня № 4

липеньКомітет самоорганізації населення “Азовець”

липеньКомітет самоорганізації населення “Жемчужний”

липеньМіська поліклініка № 1

серпеньКомітет самоорганізації населення “Первомайський”


серпеньКомітет самоорганізації населення “Східний”

серпеньПологовий будинок № 2

вересеньДільниця № 3 ЖКП “Азовжитлокомплекс”

вересеньДільниця № 7 ЖКП “Азовжитлокомплекс”

вересеньДільниця № 9 ЖКП “Азовжитлокомплекс”

жовтеньКомітет самоорганізації населення “Таганрозький”

жовтеньКомітет самоорганізації населення “Троїцький”

жовтеньКомітет самоорганізації населення “Дружба”

листопадВідділ комунального господарства

листопадСлужба у справах дітей

листопадКомітет самоорганізації населення “Ляпіно”

груденьКомітет самоорганізації населення “Новий Східний”

груденьПеревірки додержання графіків особистих прийомів громадян в житлово-комунальних підприємствах району

щоквартальноПеревірки викладених громадянами, у окремих зверненнях, фактів порушень Закону України ”Про звернення громадян”

на протязі рокуЗаступник голови

райадміністрації О.А.Раков


Додаток 2

до рішення колегії

районної адміністрації

_22.02.2012_№__37_


ГРАФІК

звітів керівників, начальників відділів, управлінь, служб щодо організації особистого прийому, розгляду письмових звернень громадян у 2012 році№ з/п

Прізвище, ім’я та по батькові

Посада керівника

Термін

1

2

3

4ТЕРЕЩЕНКО

Володимир Миколайович

головний лікар районної санітарно-епідеміологічної станції

06.04.

2012КАШИНА

Єлизавета Миколаївна

заступник голови райадміністрації

20.04.

2012КОМІСАР

Олександр Васильович

начальник відділу комунального господарства

11.05.

2012ДОБЖАНСЬКА

Наталя Володимирівна

начальник соціально-економічного відділу

29.06.

2012ОРЛОВСЬКИЙ

Олександр Євгенович

заступник голови райадміністрації

06.07.

2012КОВПАК

Людмила Юріївна

начальник організаційного відділу

20.07.

2012РАКОВ

Олександр Анатолійович

заступник голови райадміністрації

10.08.

2012СУСЛА

Петро Олексійович

заступник голови райадміністрації

31.08.

2012ПАРХОМЕНКО

Олена Іванівна

начальник загального відділу

07.09.

2012МАКАРОВА

Вікторія Юріївна

начальник державної податкової інспекції в Орджонікідзевському районі

21.09.

2012ТЕМІР

Ірина Валентинівна

начальник управління Пенсійного фонду України в Орджонікідзевському районі

05.10.

2012ІВАНОВА

Катерина Миколаївна

начальник управління праці та соціального захисту населення Орджонікідзевського району міської ради

19.10.

2012БАРТЕНЬОВА

Марина Вікторівна

начальник відділу ведення Державного реєстру виборців

02.11.

2012СЕМЕНЕНКО

Світлана Олександрівна

начальник відділу обліку та фінансової діяльності

16.11.

2012ОШКАДЕРОВ

Ігор Геннадійович

начальника Орджонікідзевського районного відділу ММУ ГУМВС України в Донецькій області

30.11.

2012СТРИГУНОВ

Віктор Олексійович

начальник служби у справах дітей

14.12.

2012РОДАК

Світлана Юріївна

начальник відділу по роботі зі зверненнями громадян

28.12.

2012Заступник голови

райадміністрації О.А.Раков


Додаток 3

до рішення колегії

районної адміністрації

_22.02.2012_№__37_


ГРАФІК

заслуховування на нарадах звітів керівників житлово-комунальних підприємств району про організацію особистого прийому громадян та роботу з розгляду письмових звернень у 2012 році№ з/п

Прізвище, ім'я та по батькові

Посада керівника

Дата заслухо-вуванняМУРЗІНА

Євдокія Дмитрівна

директор житлово-комунального підприємства “Новий Східний”

13.03.2012ПЛЕСКАЧ

Оксана Валеріївна

начальник дільниці № 2 жит-лово-комунального підприєм-ства “Азовжитлокомплекс”

27.03.2012ДЕНИСОВ

Григорій Олександрович

начальник дільниці № 3 жит-лово-комунального підприєм-ства “Азовжитлокомплекс”

10.04.2012ГАПОНОВ

Володимир Сергійович

начальник дільниці № 7 жит-лово-комунального підприєм-ства “Азовжитлокомплекс”

24.04.2012ВОДОЛАЗЬСЬКА

Лариса Володимирівна

начальник дільниці № 9 жит-лово-комунального підприєм-ства “Азовжитлокомплекс”

15.05.2012

6.

ПОЛОВИНКИН

Геннадій Іванович

директор приватного підприє-мства “Житлофонд 279”

29.05.2012.

7.

ГАРЯГА

Микола Олександрович

директор товариства з обмеженою відповідальністю “Жилье-Гарант”

12.06.2012

8.

АЛИМОВА

Тетяна Олександрівна

директор житлово-комунального підприємства “Житло “Схід”

10.07.2012

9.

ФОМЕНКО

Олександр Григорович

директор приватного підприє-мства “Альянс-ГіС”

07.08.2012

10.

КИСІЛЬ

Анатолій Миколайович

начальник дільниці № 1 житлово-комунального підприємства “Азовжитлокомплекс”

21.08.2012

11.

ШЕВЧЕНКО

Наталя Валеріївна

директор житлово-комуналь-ного підприємства “Азовжит-локомплекс”

18.09.2012

12.

ГОЛОВИЦЬКИЙ

Олег Миколайович

директор приватного підприємства “Ваш двір”

02.10.2012
^
Заступник голови

райадміністрації О.А.Раков
Додаток 4

до рішення колегії

районної адміністрації

_22.02.2012_№__37_


ГРАФІК

стажування в райадміністрації працівників районної адміністрації, житлових дільниць, підприємств, управлінь, організацій, установ з питань діловодства та роботи зі зверненнями громадян у 2012 році№ з/п

Найменування відділу, підприємства, організації, установи

Дата

1

2

3Служба у справах дітей

24.02.2012Товариство з обмеженою відповідальністю „Жилье-Гарант”

28.02.2012Дільниця № 1 ЖКП „Азовжитлокомплекс”

06.03.2012Дільниця № 2 ЖКП „Азовжитлокомплекс”

13.03.2012Дільниця № 3 ЖКП „Азовжитлокомплекс”

20.03.2012Дільниця № 7 ЖКП „Азовжитлокомплекс”

27.03.2012Дільниця № 9 ЖКП „Азовжитлокомплекс”

03.04.2012Організаційний відділ

11.04.2012Відділ ведення Державного реєстру виборців

18.04.2012Управління праці та соціального захисту населення Орджонікідзевського району міської ради

25.04.2012Житлово-комунальне підприємство „Азовжитлокомплекс”

08.05.2012Соціально-економічний відділ

16.05.2012Приватне підприємство „Житлофонд 279”

29.05.2012Житлово-комунальне підприємство „Новий Східний”

05.06.2012Житлово-комунальне підприємство „Житло „Схід”

12.06.2012Приватне підприємство „Ваш двір”

03.07.2012Приватне підприємство „Альянс-ГіС”

17.07.2012Орджонікідзевська районна санітарно-епідеміологічна станція

25.07.2012Відділ комунального господарства

01.08.2012Заступник голови

райадміністрації О.А.Раков


Додаток 5

до рішення колегії

районної адміністрації

_22.02.2012_№__37_


ГРАФІК

стажування в райадміністрації керівників, секретарів комітетів самоорганізації населення з питань діловодства та роботи зі зверненнями громадян у 2012 році№ з/п

Найменування комітету

ДатаКСН “Новий Східний”

22.08.2012КСН “Ляпіно”

29.08.2012КСН ”Найдьонівка”

05.09.2012КСН “Троїцький”

12.09.2012КСН “Дружба”

28.09.2012КСН “Маркохім”

03.10.2012КСН “Азовстальський”

10.10.2012КСН “Успенівка”

24.10.2012КСН “Центральний”

31.10.2012КСН “Азовець”

14.11.2012КСН “Жемчужний”

21.11.2012КСН “Первомайський”

30.11.2012КСН “Таганрозький”

05.12.2012КСН “Східний”

12.12.2012Заступник голови

райадміністрації О.А.Раков


ДОВІДКА

про роботу зі зверненнями

громадян в Орджонікідзевській

райадміністрації


Протягом 2011 року робота зі зверненнями громадян проводилась згідно з вимогами Закону України “Про звернення громадян” і була спрямована на виконання нормативних та законодавчих актів, які регламентують роботу зі зверненнями громадян, постійно вживалися заходи щодо її вдосконалення.

За вказаний період до райадміністрації надійшло 790 звернень, у тому числі:

- на особистих прийомах керівників районної адміністрації було прийнято 235 звернень від громадян, що складає 29,7 % від загальної кількості звернень;

- надійшло письмових звернень – 330, або 41,8 % від загальної кількості;

- надійшло звернень через вищі органи влади – 225 (28,5 %) (додаток 1).

Кількість громадян, які звернулися (враховуючи колективні звернення), складає 1962.

У 790 зверненнях громадян порушено 940 питань. Актуальними залишаються питання комунального господарства (34,9 %), житлової політики (24,0 %), соціального захисту (20,3 %) (додатки 1, 2).

Найбільш гострими, незважаючи на проведений обсяг робіт, залишаються питання ремонту доріг, пішохідних тротуарів (особливо асфальтування вулиць приватного сектору), інженерних мереж, покрівель, під’їздів, благоустрою.

За вказаний період розглянуто 65 звернень громадян, що опубліковано та озвучено в засобах масової інформації (в т.ч. 30 звернень задоволено, за 24 – надані роз’яснення, 11 – залишилися на контролі); 36 звернень, які надійшли до “Електронної приймальні” міської ради (16 вирішено позитивно, за 15-ю – надані роз’яснення, 5 – залишилися на контролі).

У службу оперативного реагування звернулося 3543 громадянина (2010 рік – 3493).

Кількість задоволених звернень з числа вирішених по суті складає 63,7%.

Райадміністрацією, на підставі аналізу звернень громадян, приймаються заходи щодо вирішення суспільно важливих питань. Організовано і постійно здійснюється контроль за станом житлово-комунального господарства району. Поступова, сумісна робота з житлово-комунальними підприємствами району, спрямована на плановий розгляд питань і контроль за їх вирішенням, дозволила визначити тенденцію зменшення звернень з питань комунального господарства та утримання житлового фонду (додаток 2).

Координується райадміністрацією і взаємодія комунальних підприємств, формуються пропозиції для внесення робіт з вирішення питань, зазначених у зверненнях громадян, до Програм економічного і соціального розвитку міста та району, титулу капітального ремонту житлового фонду, переліку об’єктів Орджонікідзевського району для внесення до плану ремонту. Звертається увага керівників комунальних підприємств району на необхідність вирішення цих чи інших питань.

За зверненнями громадян в поточному році виконано ремонт доріг вулиць Олімпійської, Київської, пр.Перемоги на суму 5895,1 тис.грн., ремонт зовнішнього освітлення вулиць З.Космодем’янської, Тульської, Чкалова на суму 128,5 тис.грн. В 2011 році облаштовано 21 дитячий майданчик. Також за зверненнями громадян встановлено павільони на зупинках громадського транспорту (вул. Таганрозька,


вул.130 Таганрозької дивізії, вул.Київська); облаштовано леєрне огородження по вул.Азовстальській. Виконано мощення тротуарною плиткою бульварної частини пр.Перемоги.

На капітальний ремонт житлового фонду району витрачено 2609,6 тис.грн. , в т.ч. за зверненнями громадян виконано ремонти покрівель будинків № 7 по пров.Лікувальному, № 90 по пр.М.Жукова, ремонт фасаду та посилення конструкцій будинків № 12 по пров. Шепотинника, № 52 по Комсомольському бульвару та ін.

Особлива увага у вирішенні питань приділялась малозабезпеченим та непрацездатним громадянам, пенсіонерам, сім’ям з дітьми та молоді.

Територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Орджонікідзевського району малозабезпеченим громадянам району надано 366 послуг перукарів, видано 2158 продовольчих наборів на суму 45743,17 грн. та 633 громадянина одержали одяг та взуття, що були у використанні. Пройшли реабілітацію у відділенні медико-соціальної реабілітації територіального центру 485 пенсіонерів.

Для малозабезпечених громадян району за рахунок міського бюджету продовжувалося щоденне гаряче харчування на базі кафе «Азов’є». Також для 673 громадян райадміністрацією проведено 6 благодійних обідів.

За рахунок бюджетних коштів вищевказаній категорії громадян видано 246 продуктових наборів на суму 14760 грн. та 246 гігієнічних наборів на суму 6150 грн.

За рахунок коштів державного бюджету встановлено 13 квартирних телефонів пільговикам на суму 1,6 тис.грн. 7 інвалідам війни виконано капітальний ремонт житла на суму 73,9 тис.грн.

47 громадянам за їх зверненнями із міського бюджету рішеннями міської ради виділено матеріальну допомогу на суму 172 тис. грн. Також за звітний період 136 громадянам району райадміністрацією з позабюджетних коштів виділено матеріальну допомогу на суму 47450 грн.

Продовжує діяти система надання малозабезпеченим громадянам району безкоштовних юридичних консультацій, в т.ч. категорії “діти війни”. Протягом поточного року надана юридична допомога 23 громадянам.

Постійна увага приділяється розгляду колективних, повторних звернень, звернень тривалого контролю, виконавській дисципліні. Стан роботи з цією категорією звернень розглядався на засіданнях колегії райадміністрації в жовтні 2011 року, комісії з питань розгляду звернень громадян. Як результат проведеної роботи зменшилась кількість надходження колективних звернень на 18,3 % (додаток 1).

Незважаючи на значну роботу, проведену в районі для його мешканців, на жаль мали місце і деякі недоліки, які обумовлені, як об’єктивними, так і суб’єктивними причинами.

Збільшилась кількість звернень, які надійшли на розгляд через вищі органи влади в 1,2 рази. В багатьох випадках надходження звернень з вищих органів – це результат недостатньої роботи з розв’язання проблем та вирішення життєво важливих питань на місяцях працівниками житлових та комунальних підприємств. Так при незначному зменшенні кількості звернень до житлово-комунальних підприємств (з 1421 в 2010 році до 1404 в 2011 році), збільшилась кількість громадян (з 34,8 % до 41 %), які не одержали очікувану допомогу від житлових підприємств, а звернулись до райадміністрації, міської ради, управління житлового господарства (додаток 3).

Довгий час не вирішуються деякі проблеми, які громадяни порушують у своїх зверненнях, через нестачу коштів. Так, довгий час знаходяться на контролі звернення щодо газифікації селищ Найдьонівка та Троїцький, 18 звернень з ремонту доріг та асфальтового покриття, 7 звернень з капітального ремонту будинків, 8 звернень щодо ремонту під’їздів та ін.

Значну увагу в 2011 році приділено питанням організації діловодства і приведення його у відповідальність до вимог Інструкції з діловодства за зверненнями громадян. Проведено 9 семінарів-навчань, пройшли стажування у відділі по роботі зі зверненнями громадян 36 керівників та працівників житлово-комунальних підприємств району, спеціалістів відділів райадміністрації, голів комітетів самоорганізації населення, фахівців інших підприємств і установ. Здійснено 35 перевірок та ознайомлень на підприємствах, в організаціях, комітетах самоорганізації населення, управліннях соціального захисту населення та пенсійного фонду району щодо організації роботи, дотримання законодавства та діловодства за зверненнями громадян; 4 перевірки дотримання графіків особистого прийому громадян керівниками 12 житлово-комунальних підприємств району. За результатами перевірок складаються акти, надаються необхідні рекомендації.

Райадміністрацією постійно приймаються заходи щодо забезпечення системної роботи із зверненнями громадян. Питання, пов’язані з розглядом звернень громадян, розглядалися на засіданнях колегії райадміністрації 4 рази, щомісяця працювала комісія з питань розгляду звернень громадян.

Згідно з розробленими графіками на нарадах заслухані звіти по роботі зі зверненнями громадян 14 голів комітетів самоорганізації населення, 11 керівників житлово-комунальних підприємств району, 16 посадових осіб райадміністрації, її структурних підрозділів та інших організацій.

З метою виявлення проблем мешканців району та зменшення звернень продовжується практика проведення виїзних прийомів керівників райадміністрації разом з головами комітетів самоорганізації населення (проведено 53 виїзних прийоми), зустрічей-прийомів на підприємствах, у закладах (проведено 55 зустрічей-прийомів), “прямих ліній” за телефоном з мешканцями району (12), функціонує “телефон довіри”, “поштова скринька”, проведено акції “День відкритого листа”, “Лист голові райадміністрації” та ін.

Відділом по роботі зі зверненнями громадян, спеціалістами райадміністрації проводиться робота щодо перевірок виконання робіт за зверненнями громадян з виходом на місце (133). При перевірках було встановлено 2 випадки неякісного виконання робіт, за 1-м зверненням не підтвердилось виконання робіт, за 5-ма зверненнями були виявлені нові проблеми, 7 звернень залишилися на додатковому контролі. За всіма фактами райадміністрацією були прийняті заходи щодо вирішення питань.

За несвоєчасне прийняття заходів за зверненням громадян надано догани начальникам дільниць №№ 7, 9 ЖКП “Азовжитлокомплекс” Гапонову В.С., Водолазьській Л.В., майстрам дільниці № 7 ЖКП “Азовжитлокомплекс” Коваленко О.Л., Заболотній Л.М., Єрмоленко І.В.

Питання своєчасності розгляду звернень, якості виконаних робіт з питань, порушених мешканцями району в зверненнях, досягнення позитивної результативності у вирішенні проблем жителів знаходяться на постійному контролі в районній адміністрації.


Начальник відділу по роботі

зі зверненнями громадян С.Ю.Родак


Додаток 1

до довідки


ДАНІ

про звернення громадян, що надійшли до Орджонікідзевської районної адміністрації міської ради в 2011 році в порівнянні з 2010 рокомНайменування показників

2011 рік

2010 рік

% від загальної кількості

+/-

2011

рік

2010

рік

Кількість усіх звернень, у тому числі:

- письмових

- звернень на особистий прийом

- звернень, які надійшли через вищі органи влади

790

330

235

225

795

361

257

177


41,8 %

29,7 %

28,5 %


45,4 %

32,3 %

22,3 %

-5

-31

-22

+48

Повторних звернень

4

3

0,5 %

0,38%

+1

Колективних звернень

85

104

10,8 %

13,1%

-19

Загальна кількість громадян, які звернулися, в т.ч:

- інвалідів війни

- учасників війни та бойових дій

- багатодітних сімей, одиноких матерів

- інвалідів, ветеранів праці, пенсіонерів та іншої пільгової категорії громадян

1962


30

28

17

164

2459


25

31

7

1621,5 %

1,4 %

0,9 %

8,4 %1,0 %

1,3 %

0,3 %

6,6 %

-497


+5

-3

+10

+2

Кількість питань, порушених у зверненнях, у тому числі:

- житлової політики

- комунального господарства

- транспорту та зв’язку

- освіти, виховання та навчання дітей

- охорони здоров’я

- праці та заробітної плати

- соціального захисту

- забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку

- аграрної політики , земельних відносин

- інші

940


231

328

9

2

5

3

191

12


18

141

974


242

361

18

4

5

8

194

20


14

10824,6 %

34,9 %

0,96 %

0,2 %

0,5 %

0,3 %

20,3 %

1,3 %


1,9 %

15,0 %24,8 %

37,1 %

1,8 %

0,4 %

0,5 %

0,8 %

19,9 %

2,1 %


1,4 %

11,1 %

-34


-11

-33

-9

-2

-

-5

-3

-8


+4

+33Начальник відділу по роботі

зі зверненнями громадян С.Ю.Родак


Додаток 2

до довідки


ДИНАМІКА

надходження звернень до Орджонікідзевської райадміністрації міської ради з найбільш важливих для мешканців району питань

Начальник відділу по роботі зі

зверненнями громадян С.Ю.Родак


Додаток 3

до довідки


АНАЛІЗ

звернень громадян з житлово-комунальних питань, які надходили на розгляд до житлово-комунальних підприємств Орджонікідзевського району в 2011 році

з/п

Найменування житлово-комунальних підприємств

Кількість звернень, які надійшли на розгляд

безпосере-

дньо до ЖКП

із

райадмі-

ністрації

із міської ради

із департаменту розвитку житлово-комунальної інфраструктури

всьогоЖКП «Азовжитлокомплекс»,

в т.ч.:

435

135

173

82

825дільниця № 1

61

18

22

11

112дільниця № 2

73

36

35

16

160дільниця № 3

115

19

36

16

186дільниця № 7

126

41

58

26

251дільниця № 9

60

21

22

13

116ПП «Житлофонд 279»

197

13

3

28

241ЖКП «Житло-Схід»

3

10

1

9

23ПП «Ваш двір»

135

31

-

27

193ЖКП «Новий Східний»

25

2

2

18

47ПП «Альянс -ГіС»

28

11

2

21

62ТОВ «Жилье-Гарант»

6

5

2

-

13Всього

829

207

183

185

1404Начальник відділу по роботі

зі зверненнями громадян С.Ю.Родак
Похожие:

Рішення від 22. 02. 2012 №37 м. Маріуполь Про роботу зі зверненнями громадян в Орджонікідзевській райадміністрації iconРішення від № м. Маріуполь Про роботу зі зверненнями громадян в Орджонікідзевській райадміністрації
Родак С. Ю. “Про роботу зі зверненнями громадян в Орджонікідзевській райадміністрації”, колегія районної адміністрації зазначає,...
Рішення від 22. 02. 2012 №37 м. Маріуполь Про роботу зі зверненнями громадян в Орджонікідзевській райадміністрації iconРішення до серпня поточного року. Голова райадміністрації, голова колегії В. В. Степанов погоджено
Слухали: Інформацію начальника відділу по роботі зі зверненнями громадян Ро- дак С. Ю. щодо виконання рішення колегії райадміністрації...
Рішення від 22. 02. 2012 №37 м. Маріуполь Про роботу зі зверненнями громадян в Орджонікідзевській райадміністрації iconРішення до серпня поточного року. Голова райадміністрації, голова колегії В. В. Степанов погоджено
Слухали: Інформацію начальника відділу по роботі зі зверненнями громадян Ро- дак С. Ю. щодо виконання рішення колегії райадміністрації...
Рішення від 22. 02. 2012 №37 м. Маріуполь Про роботу зі зверненнями громадян в Орджонікідзевській райадміністрації iconРішення до лютого 2013 року. Голова райадміністрації, голова колегії В. В. Степанов погоджено
Слухали: Інформацію начальника відділу по роботі зі зверненнями громадян Ро- дак С. Ю. про хід виконання рішення колегії райадміністрації...
Рішення від 22. 02. 2012 №37 м. Маріуполь Про роботу зі зверненнями громадян в Орджонікідзевській райадміністрації iconРішення до лютого 2013 року. Голова райадміністрації, голова колегії В. В. Степанов погоджено
Слухали: Інформацію начальника відділу по роботі зі зверненнями громадян Ро- дак С. Ю. про хід виконання рішення колегії райадміністрації...
Рішення від 22. 02. 2012 №37 м. Маріуполь Про роботу зі зверненнями громадян в Орджонікідзевській райадміністрації iconРішення від 24. 10. 2012 №330 м. Маріуполь Про роботу спостережної комісії при Орджонікідзевській райадмі ністрації з особами, звільненими
«Про роботу спостережної комісії при Орджонікід-зевській райадміністрації з особами, звільненими з місць позбавлення волі» колегія...
Рішення від 22. 02. 2012 №37 м. Маріуполь Про роботу зі зверненнями громадян в Орджонікідзевській райадміністрації iconРішення від № м. Маріуполь Про роботу спостережної комісії при Орджонікідзевській райадмі ністрації з особами, звільненими
«Про роботу спостережної комісії при Орджонікід-зевській райадміністрації з особами, звільненими з місць позбавлення волі» колегія...
Рішення від 22. 02. 2012 №37 м. Маріуполь Про роботу зі зверненнями громадян в Орджонікідзевській райадміністрації iconРішення від 27. 06. 2012 №174 м. Маріуполь Про стан виконавської дисцип ліни в Орджонікідзевській рай адміністрації
Питання контролю включаються до планів роботи райадміністрації. На виконання розпорядчих документів, доручень органів влади вищого...
Рішення від 22. 02. 2012 №37 м. Маріуполь Про роботу зі зверненнями громадян в Орджонікідзевській райадміністрації iconРішення від № м. Маріуполь Про стан виконавської дисцип ліни в Орджонікідзевській рай адміністрації
Питання контролю включаються до планів роботи райадміністрації. На виконання розпорядчих документів, доручень органів влади вищого...
Рішення від 22. 02. 2012 №37 м. Маріуполь Про роботу зі зверненнями громадян в Орджонікідзевській райадміністрації iconДовідка про роботу зі зверненнями громадян у виконкомі міської ради за 2011 рік
Положенням про Відділ та іншими нормативно-правовими актами, що регламентують роботу зі зверненнями. Діловодство здійснюється у відповідності...
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов