Протокол №2 ІІ пленарного засідання І сесії Львівської обласної ради VІ скликання 02 грудня 2010 року м. Львів Засідання розпочалося о 10. 10 icon

Протокол №2 ІІ пленарного засідання І сесії Львівської обласної ради VІ скликання 02 грудня 2010 року м. Львів Засідання розпочалося о 10. 10НазваниеПротокол №2 ІІ пленарного засідання І сесії Львівської обласної ради VІ скликання 02 грудня 2010 року м. Львів Засідання розпочалося о 10. 10
Дата конвертации02.02.2013
Размер237.77 Kb.
ТипПротокол
скачать >>>


Протокол № 2

ІІ пленарного засідання

І сесії

Львівської обласної ради VІ скликання


02 грудня 2010 року м. Львів


Засідання розпочалося о 10.10,

засідання завершилося о 15.15.


Усього депутатів – 116.

Присутні – 103.

Відсутні – 13.

Запрошені:

Голова обласної державної адміністрації, заступники голови обласної державної адміністрації, керівники силових структур, начальники управлінь та відділів обласної державної адміністрації, голови райдержадміністрацій, районних рад та міські голови міст обласного значення, представники ЗМІ.


Голова сесії:


О.Панькевич – голова Львівської обласної ради.


Президія:


О.Панькевич – голова Львівської обласної ради.

В.Горбаль – голова обласної державної адміністрації.


Виступив:

О.Панькевич – проінформував, що, відповідно до статті 39 Регламенту обласної ради, на початку засідання відводиться до 45 хвилин для стислих виступів депутатів та оголошення заяв і повідомлень, без внесення цього питання до порядку денного.

Запропонував депутатам подавати письмові заяви для запису на виступи в розминці.

Слухали:

Про депутатські заяви та звернення.

Виступив:

Я.Качмарик – Всеукраїнське об'єднання "Свобода" – заявив, що Всеукраїнське об'єднання "Свобода" вимагає притягнення до відповідальності посадових осіб, які розробляли проект Податкового кодексу України.

Зазначив, що події біля стін Верховної Ради України мають не лише економічний, а й політичний характер. Документам, ухваленим чинною Верховною Радою України, притаманний справді антинародний характер. Нагадав, що Бюджет України приймали в травні під тиском Кабінету Міністрів України. Бюджетний кодекс України, який суттєво обмежує права місцевого самоврядування у формуванні бюджету, ухвалили без попереднього громадського обговорення. Нагадав, що Всеукраїнське об'єднання "Свобода" виступило із заявою щодо першого проекту Податкового кодексу України. Цю заяву підтримала Львівська обласна рада V скликання. Другий проект Податкового кодексу не став кращим за попередній, зокрема стосовно підприємців. Як наслідок, представники малого і середнього бізнесу виступили проти прийняття цього документа, адже податковий кодекс стосується не лише інтересів підприємців, але й кожного українця, оскільки є цілком антисоціальним.

Наголосив, що ВО "Свобода" послідовно, відкрито, не лише заявами, а й практичними діями, відстоюватиме інтереси кожного українця, кожного підприємця. Ті політичні сили, які сьогодні на Майдані в Києві намагаються очолити боротьбу підприємців, самі спричинилися до кризової ситуації, оскільки дозволили ухвалити такий документ.

Всеукраїнське об'єднання "Свобода" вимагає притягнення до відповідальності посадових осіб, які розробляли проект Податкового кодексу. Зазначив, що закони, які ухвалює Верховна Рада України, призводять лише до погіршення соціально-економічного стану держави, адже вони позбавляють українців гарантій, передбачених Основним законом України.

Підкреслив, що Всеукраїнське об'єднання "Свобода" й надалі організовуватиме акції захисту інтересів кожного українця та обов'язково буде боротися з цією владою, яка веде країну до занепаду.


Виступив:

Ю.Підлісний – Політична партія "Фронт змін" – зачитав заяву, адресовану Президентові України та міському голові м. Харкова щодо відновлення демонтованої меморіальної дошки Патріархові УГКЦ Йосифу Сліпому в м. Харкові. Запропонував депутатам обласної ради підтримати (заява додається).


Виступив:

С.Шеремета – Політична партія "Народний Рух України" – заявив про вимогу впорядкувати культурно-мовний простір на Львівській залізниці та у Львівській обласній державній адміністрації. Підкреслив, що мовний безлад, який панує на Львівській залізниці, йде у фарватері окупаційної політики нинішньої влади.

Поділився враженнями від поїздки в потязі "Київ – Львів", коли з гучномовця практично весь час звучали пісні російською мовою і лише одна четверта частина мовлення була українською. Звертаючись до В. Горбаля, повідомив, що помічники та заступники голови Львівської облдержадміністації пропонують усім спілкуватися не державною мовою, а російською. Наголосив, що це цілеспрямована позиція нинішньої окупаційної влади, п’ятої колони Москви, яка спрямована на знищення української культури і мови.

Звернув увагу начальника Львівської залізниці, депутата обласної ради Богдана Піха, а також депутатів від партії "Відродження" на потребу впорядкувати культурно-мовний простір на Львівській залізниці.

Звернувся до депутатів обласної ради із закликом попередити намагання Патріарха Російської Православної Церкви Кірілла ввести в Галичині "Русский мир".


Виступив:

М.Блавацький – Всеукраїнське об'єднання "Свобода" – наголосив на критичній ситуації, яка склалася внаслідок опадів і накопичення надмірної кількості снігу на дорогах Львівщини.

Звернувся до голови Львівської обласної державної адміністрації з проханням проконтролювати ситуацію з прибиранням доріг та забезпечити надання депутатам обласної ради необхідної інформації начальниками районних управлінь "Облавтодору".


Виступила:

І.Сех – Всеукраїнське об'єднання "Свобода" – оприлюднила депутатське звернення, адресоване голові Львівської облдержадміністрації В.Горбалю та прокуророві Львівської області В.Ковбасюку, щодо необґрунтованої невиплати заробітної плати та незаконного звільнення будівельників стадіону до Євро - 2012 у м. Львові.

Заявила, що будівельникам компанії "Комфортбуд", яка є одним із підрядників будівництва нового львівського стадіону, упродовж кількох місяців не виплачували заробітної плати, а після того, як вони організували страйк, звільнили вісьмох робітників.

Наголосила на вимозі виплатити будівельникам заборгованість із заробітної плати, поновити їх на роботі та притягнути до відповідальності винних осіб.


Виступив:

М.Барбара – Всеукраїнське об'єднання "Свобода" – повідомив, що 01.12.2010 р. відбулося перше робоче засідання організаційної групи щодо відзначення в листопаді 2011 року 400 років з дня першої згадки про с. Янів (сьогодні – смт. Івано-Франкове Яворівського району Львівської області), що в 17 ст. мало статус Магдебурзького права.

Звернувся до депутатів з пропозицією взяти участь у відзначенні в листопаді 2011 року 400-річного ювілею з дня першої згадки про с. Янів.


Виступив:

І.Груник – заступник начальника Львівської залізниці – Політична партія "Відродження" – заявив, що Львівська залізниця є державним територіально-галузевим об’єднанням і керується у своїй діяльності законодавством про державну мову. Наголосив, що всі оголошення, написи і трансляції на Львівській залізниці подаються виключно державною мовою. Зазначив, що за умови підтвердження інформації про надмірне використання російськомовних пісень у потягах Львівської залізниці, до провідників обов'язково будуть вжиті заходи дисциплінарного впливу.


Виступив:

Я.Кравченко – Всеукраїнське об'єднання "Свобода" – не погодився з твердженням депутата І.Груника та наголосив, що насправді звучить багато російської музики у великих містах України, відбувається надмірне зросійщення радіопрограм, виступів артистів під час концертної діяльності, порушується чинне законодавство щодо безумовного дотримання україномовного режиму в населених пунктах України, а також і в потягах "Львів –Луганськ", "Львів – Донецьк" та "Львів – Харків".


Виступив:

Я.Дубневич – представник "Укрзалізниці" у Верховній Раді України – Політична партія "Відродження" – підтримав виступ депутата І.Груника і закликав депутатів обласної ради не чинити "дешеві акти". Наголосив, що Львівська залізниця вийшла з кризи достойно, сплачує всі податки і не звільнила жодного працівника. Назвав дискусії про русифікацію на Львівській залізниці звичайним піаром.


Виступив:

О.Канака – Всеукраїнське об'єднання "Свобода" – підтримав виступ депутата С.Шеремети та зазначив, що українська пісня витіснена на марґінес, а в потягах "Укрзалізниці" російська попса часто лунає не з ФМ-станцій, а провідники озвучують її з дисків. Зазначив, що жодним чином не має на увазі власні пісні, а вболіває за українську пісню загалом.


Виступив:

О.Стахів – Всеукраїнське об'єднання "Свобода" – підтримав виступ депутата С.Шеремети.


Виступив:

Т.Курчик – Політична партія "НРУ" – підтримав виступ депутата С.Шеремети та запропонував депутатам зібрати по 10 грн і закупити диски з українською музикою для використання в потягах Львівської залізниці.


Виступив:

М.Сендак – Політична "Партія регіонів" – підтримав уболівання депутата М.Блавацького щодо критичної ситуації, яка склалася внаслідок опадів і накопичення надмірної кількості снігу на дорогах Львівщини. Однак зазначив, що наводити порядок на дорогах Львівщини повинні голови районних державних адміністрацій.


Слухали:

Про обрання першого заступника та заступника голови обласної ради.

Доповідає:

О.Панькевич – голова обласної ради – прокоментував, що, відповідно до пункту 3 частини 6 статті 55 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", голова обласної ради представляє раді кандидатури для обрання на посади першого заступника та заступника голови обласної ради.

Запропонував кандидатуру Колодія Петра Несторовича на посаду першого заступника голови обласної ради та кандидатуру П’ятака Валерія Альбертовича на посаду заступника голови обласної ради.

З огляду на це, запропонував депутатам обласної ради обрати членом тимчасової лічильної комісії депутата В.Пазиняка замість П.Колодія, оскільки кандидатура останнього пропонується на посаду першого заступника голови обласної ради.

Голосували:

За пропозицію О.Панькевича:

"за" – одноголосно.

^ Пропозиція приймається.


Виступив:

О.Панькевич – запропонував тимчасовій лічильній комісії приступити до виконання своїх повноважень для підготовки до таємного голосування відповідно до ст. 67 Регламенту обласної ради та оголосив перерву на 20 хвилин.


Перерва 20 хвилин


Виступив:

О.Москалюк – зачитав протокол № 5 від 02.12.2010 р. тимчасової лічильної комісії Львівської обласної ради "Про форму бюлетенів для таємного голосування з питання "Про обрання першого заступника та заступника голови обласної ради" (протоколи № 5 і № 6 від 02.12.2010 р. додаються).


Виступив:

О.Панькевич – запросив членів тимчасової лічильної комісії зайняти місце в президії для проведення процедури голосування.


Процедура таємного голосування


Виступив:

О.Панькевич – для підрахунку голосів оголосив перерву на 30 хвилин.


Перерва 30 хвилин


Виступив:

О.Москалюк – зачитав протокол № 7 від 02.12.2010 р. тимчасової лічильної комісії Львівської обласної ради та повідомив, що на підставі результатів підрахунку голосів тимчасова лічильна комісія встановила:

1. Загальний склад обласної ради – 116 депутатів.

2. Кількість депутатів, які одержали виборчі бюлетені – 103.

3. Кількість депутатів, які взяли участь у голосуванні – 103.

4. Кількість бюлетенів, визнаних недійсними – 0.

5. Кількість голосів, поданих за кандидатів на посаду першого заступника та заступника голови обласної ради – 86.

6. Кількість голосів депутатів, які не підтримали кандидатів – 17.

7. Тимчасова лічильна комісія встановила, що за результатами таємного голосування обрані: першим заступником голови обласної ради – Колодій Петро Несторович та заступником голови обласної ради – П’ятак Валерій Альбертович.

8. Матеріали тимчасової лічильної комісії долучити до протоколу І сесії VІ скликання.

Рішення про затвердження результатів таємного голосування рада не ухвалює.

(Протокол № 7 від 02.12.2010 р. додається).

^ Рішення приймається (№ 5 додається).


Виступив:

О.Панькевич – запросив першого заступника та заступника голови обласної ради зайняти місце за столом президії.


Виступили:

П.Колодій, В.П’ятак – подякували депутатам за довіру та запросили всіх до співпраці.


Президія:


О.Панькевич – голова Львівської обласної ради.

П.Колодій – перший заступник голови обласної ради.

В.П'ятак – заступник голови обласної ради.

В.Горбаль – голова обласної державної адміністрації.


Виступив:

О.Панькевич – запропонував членам тимчасової лічильної комісії при голосуванні питань порядку денного сесії обласної ради виконувати функцію лічильників.

^ Пропозиція приймається.


Слухали:

Про створення постійних комісій обласної ради.

Доповідає:

О.Панькевич – голова обласної ради.


Голосували:

Прийняти проект рішення за основу:

"за" - 89, "проти" - 0, "утрималось" - 0.


Запитання:

З.Карпінський – перепитав, до відання якої постійної комісії обласної ради будуть належати будівництво доріг та будівельна індустрія.

Відповідь:

О.Панькевич – відповів, що будівництво доріг та будівельна індустрія будуть належати до відання постійної комісії з питань промисловості, ЖКГ, енергоефективності, транспорту та зв’язку.


Виступили:

З.Карпінський – попросив внести його кандидатуру до постійної комісії з питань промисловості, ЖКГ, енергоефективності, транспорту та зв’язку.


О.Панькевич – наголосив, що пропозиція депутата З.Карпінського буде врахована при розгляді та голосуванні питання "Про обрання голів та членів постійних комісій обласної ради".

А.Дейнека – відзначив, що створення постійної комісії з питань контролю за ефективністю виконання державних і обласних програм та рішень ради недоцільне, оскільки кожна постійна комісія виконує контролюючу функцію. Наголосив, що у зв'язку зі створенням цієї комісії можна прогнозувати виникнення суперечностей, адже для контролю за потреби можна створювати і тимчасові комісії. З огляду на це, запропонував ліквідувати вищеназвану комісію з переліку постійних комісій або перейменувати її на комісію з питань інквізиції у Львівській обласній раді.


О.Тягнибок – підтримав рішення підготовчої групи щодо створення постійної комісії з питань контролю за ефективністю виконання державних і обласних програм та рішень ради.


О.Шейка – запропонував постійну комісію з питань культури, духовного відродження та засобів масової інформації перейменувати на комісію з питань культури, історико-культурної спадщини, духовного відродження та засобів масової інформації.


І.Груник – проінформував, що на засіданні підготовчої групи була пропозиція роз’єднати постійні комісії з питань промисловості, ЖКГ, енергоефективності, транспорту та зв’язку і з питань інвестиційної та регуляторної політики, ПЕК і розвитку підприємництва, які переплітаються. Запропонував окремо створити постійну комісію з питань ЖКГ, енергоефективності та ПЕК.


В.Пазиняк – підтримав пропозицію створення постійної комісії з питань контролю за ефективністю виконання державних і обласних програм та рішень ради.


С.Кубів – запропонував з назви постійної комісії з питань промисловості, ЖКГ, енергоефективності, транспорту та зв’язку вилучити слово "енергоефективність" і перенести його в назву комісії з питань інвестиційної та регуляторної політики, ПЕК і розвитку підприємництва.


О.Панькевич – попросив депутатів, які вносили усні пропозиції, подати їх у письмовій формі.


О.Сендега – запропонував постійну комісію з питань промисловості, ЖКГ, енергоефективності, транспорту та зв’язку перейменувати на комісію з питань промисловості, транспорту і зв'язку, а слова "ЖКГ та енергоефективності" перенести до назви комісії з питань інвестиційної та регуляторної політики, ПЕК і розвитку підприємництва.

Також підкреслив, що не підтримує пропозиції створення постійної комісії з питань контролю за ефективністю виконання державних і обласних програм та рішень ради.


М.Сендак – запропонував постійні комісії з питань промисловості, ЖКГ, енергоефективності, транспорту та зв’язку і з питань інвестиційної та регуляторної політики, ПЕК і розвитку підприємництва розмежувати на три комісії. Наголосив, що не підтримує пропозиції створення постійної комісії з питань контролю за ефективністю виконання державних і обласних програм та рішень ради.


Голосували:

За пропозицію С.Кубіва:

З назви постійної комісії з питань промисловості, ЖКГ, енергоефективності, транспорту та зв’язку вилучити слово "енергоефективність" і перенести його в назву комісії з питань інвестиційної та регуляторної політики, ПЕК і розвитку підприємництва –

"за" - 73, "проти" - 0, "утрималось" - 8.

^ Пропозиція приймається.


Голосували:

За пропозицію О.Шейки:

Постійну комісію з питань культури, духовного відродження та засобів масової інформації перейменувати на комісію з питань культури, історико-культурної спадщини, духовного відродження та засобів масової інформації–

"за" - 85, "проти" - 0, "утрималось" - 2.

^ Пропозиція приймається.


Голосували:

За пропозицію А.Дейнеки:

Ліквідувати постійну комісію з питань контролю за ефективністю виконання державних і обласних програм та рішень ради –

"за" - 24, "проти" - 62, "утрималось" - 0.

^ Пропозиція не приймається.


Виступив:

О.Панькевич – нагадав пропозицію депутата А.Дейнеки про перейменування постійної комісії з питань контролю за ефективністю виконання державних і обласних програм та рішень ради на комісію з питань інквізиції у Львівській обласній раді. Наголосив, що таку пропозицію на голосування ставити не буде.


Голосували:

За пропозицію М.Сендака:

Постійні комісії з питань промисловості, ЖКГ, енергоефективності, транспорту та зв’язку і з питань інвестиційної та регуляторної політики, ПЕК і розвитку підприємництва розмежувати на три комісії –

"за" - 27, "проти" - 58, "утрималось" - 1.

^ Пропозиція не приймається.


Голосували:

За пропозицію І.Груника:

Роз’єднати постійні комісії з питань промисловості, ЖКГ, енергоефективності, транспорту та зв’язку і з питань інвестиційної та регуляторної політики, ПЕК і розвитку підприємництва та створити постійну комісію з питань ЖКГ, енергоефективності та ПЕК –

"за" - 24, "проти" - 30, "утрималось" - 36.

^ Пропозиція не приймається.


Голосували:

Прийняти проект рішення в цілому:

"за" - 83, "проти" - 0, "утрималось" - 5.

Рішення приймається (№ 6 додається).


Виступив:

О.Панькевич – повідомив депутатів, що після перерви озвучить депутатські звернення про створення фракцій у Львівській обласній раді, оскільки частина з них надійшла до Львівської обласної ради 01.12.2010 р., а частина щойно, тому необхідний час для їх офіційної реєстрації.


Перерва 1 година


Виступили:

Я.Дубневич – запропонував зачитати на сесії депутатські звернення про створення фракцій у Львівській обласній раді.

О.Панькевич – зазначив, що, згідно з чинним законодавством, обов’язково на пленарному засіданні виголосить депутатські звернення про створення фракцій у Львівській обласній раді.


Слухали:

Про обрання голів та членів постійних комісій обласної ради.

Доповідає:

О.Панькевич – голова обласної ради.


Голосували:

Прийняти проект рішення за основу:

"за" - 67, "проти" - 2, "утрималось" - 1.


Виступив:

Т.Колтик – запропонував вивести його із постійної комісії з питань промисловості, ЖКГ, транспорту та зв'язку та ввести до складу постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, адміністративно-територіального устрою, планування території, архітектури та будівництва.

Голосували:

За пропозицію Т.Колтика:

"за" - 72, "проти" - 0, "утрималось" - 0.

^ Пропозиція приймається.


Виступили:

Я.Дубневич – нагадав про традицію, яка існувала в обласній раді V скликання, що представник від кожної фракції у Львівській обласній раді був головою постійної комісії. Наголосив, що голова обласної ради та депутати – члени політичної партії "ВО Свобода" в VІ скликанні знехтували цією традицією. Також наголосив на затягуванні головою обласної ради озвучення депутатських звернень про створення фракцій у Львівській обласній раді.

О.Панькевич – прокоментував, що депутати VІ скликання будуть дотримуватись добрих традицій, а також формувати нові.


Виступила:

І.Сех – запропонувала в постійній комісії з питань контролю за ефективністю виконання державних і обласних програм та рішень ради обрати секретарем депутата М.Барана, а депутата Г.Пирч – членом постійної комісії.

Голосували:

За пропозицію І.Сех:

"за" - 62, "проти" - 2, "утрималось" - 0.

^ Пропозиція приймається.


Виступили:

М.Сендак – наголосив, що доцільно було б сьогодні голосувати лише за голів постійних комісій, а заступника і секретаря повинні обирати члени самої комісії. Також повідомив, що фракція Партії регіонів нараховує 10 членів, жоден з яких не є головою, заступником чи секретарем постійної комісії, не враховуючи, що із цієї кількості 6 осіб є взагалі позапартійними.

О.Панькевич – підкреслив, що один із членів фракції Партії регіонів є заступником голови постійної комісії з питань молоді і спорту.

А.Дейнека – перепитав щодо принципу розподілу депутатів до постійних комісій обласної ради і визначення їхнього керівництва.

О.Панькевич – зазначив, що розмова про принцип розподілу не може бути зараз актуальною, оскільки на сесіях обласної ради розглядаються конкретні питання порядку денного.


Голосували:

Прийняти проект рішення в цілому:

"за" - 78, "проти" - 0, "утрималось" - 1.

^ Рішення приймається (№ 7 додається).


Слухали:

Про присвоєння рангу та встановлення умов оплати праці голові обласної ради.

Доповідає:

П.Колодій – перший заступник голови обласної ради.


Голосували:

Прийняти проект рішення в цілому:

"за" - 66, "проти" - 0, "утрималось" - 1.

^ Рішення приймається (№ 8 додається).


Виступив:

О.Панькевич – повідомив, що частину надбавок, доплат, преміювань, матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань і допомоги на оздоровлення буде щомісячно перераховувати на різні потреби для малозабезпечених громадян, дітей з багатодітних родин та інші соціальні проекти. Наголосив, що особисто буде звітувати про це перед депутатами обласної ради.


Виступили:

Я.Дубневич – перепитав голову обласної ради щодо періодичності звітування, а також запропонував звітувати про конкретну суму.

О.Панькевич – повідомив, що таку інформацію буде подавати щомісячно.


Слухали:

Про присвоєння рангу першому заступникові голови обласної ради.

Доповідає:

О.Панькевич – голова обласної ради.


Голосували:

Прийняти проект рішення в цілому:

"за" - 79, "проти" - 0, "утрималось" - 0.

^ Рішення приймається (№ 9 додається).


Слухали:

Про присвоєння рангу заступникові голови обласної ради.

Доповідає:

О.Панькевич – голова обласної ради.


Голосували:

Прийняти проект рішення в цілому:

"за" - 86, "проти" - 0, "утрималось" - 0.

^ Рішення приймається (№ 10 додається).

Виступив:

О.Панькевич – зачитав офіційні повідомлення, адресовані голові Львівської обласної ради, про створення депутатських фракцій Львівської обласної ради VІ скликання.


Фракція "Сильна Україна":

1. Кіт А.Б. – голова фракції.

2. Криштопа М.Г.

3. Бокало І.В.

4. Федашко П.В.


Зауважив, що, згідно з Регламентом обласної ради, депутатські фракції складаються не менш як з п'яти депутатів обласної ради. Наголосив на необхідності розгляду проблеми кількісного складу фракцій обласної ради на засіданнях постійних комісій з питань депутатської діяльності, етики та регламенту і з питань законності, дотримання прав людини та військових проблем.


Фракція "Партії Промисловців та підприємців":

1. Дзюдзь М.С. – голова фракції.

2. Федак Т.В.

3. Титикало М.Ф.

4. Дудич Р.І.

5. Турчин Б.Д.

6. Гичка М.М.


Фракція Всеукраїнського об'єднання "Свобода":

1. Сех І.І. – голова фракції.

2. Холявка А.В. – уповноважений представник фракції.

3. Тягнибок О.Я.

4. Панькевич О.І.

5. Фаріон І.Д.

6. Пилипенко П.Д.

7. Говірко В.І.

8. Кравченко Я.О.

9. Колодій П.Н.

10. Байко О.І.

11. Балицький О.М.

12.Барановський І.Я.

13. Москалюк О.В.

14. Блавацький М.В.

15. Грицьків І.І.

16. Гунько І.Я.

17. Дуда Л.О.

18. Заваруєв А.М.

19. Задорожний М.Л.

20. Зірченко Ю.П.

21. Камінський В.І.

22. Канака О.Т.

23. Качмарик Я.Д.

24. Кінах А.М.

25. Кривецький І.І.

26. Кузенко О.В.

27. Кукуруза Т.Д.

28. Магур О.М.

29. Мартинюк Л.С.

30. Барбара М.М.

31. Мудрий Я.Я.

32. Небожук О.І.

33. Пирч Г.І.

34. Поліщак О.І.

35. Скиба Т.Я.

36. Стахів О.М.

37. Тістик В.З.

38. Тягнибок А.Я.

39. Ханас С.Г.

40. Чехут В.М.

41. Чорна Г.М.


Фракція "Партії регіонів":

1. Сендак М.Д. – голова фракції.

2. Козяр м.М.

3. Сендега О.С.

4. Піх Б.П.

5. Юрчишин С.Ф.

6. Баран О.В.

7. Федоренко С.М.

8. Микитюк Р.В.

9. Круць В.О.

10. Грещук І.С.


Фракція "Відродження":

1. Груник І.С. – голова фракції.

2. Дубневич Б.В.

3. Дубневич Я.В.

4. Завійський Л.М.

5. Охріменко Л.В.

6. Сірків М.М.

Фракція Української народної партії:

1. Козак Б.Р. – голова фракції.

2. Білас В.О.

3. Візняк Ю.Я.

4. Батенко Т.І.

5. Хомин Я.М.


Фракція "Наша Україна":

1. Сеник М.П. – голова фракції.

2. Вервега Т.В.

3. Колтик Т.І.

4. П'ятак В.А.

5. Стефанишин І.Б.

6. Старовойт О.М.

7. Хобзей П.К.

8. Швед Р.Т.


Фракція "Фронт змін":

1. Кубів С.І. – голова фракції.

2. Мандюк О.С.

3. Підлісний Ю.Т.

4. Костюк Г.І.

5. Пешко П.С.

6. Пісний В.М.

7. Шейка О.В.

8. Кадикало М.О.

9. Рісний О.П.

10. Іванишин П.К.

11. Криськів І.М.

12. Верес Ю.Б.

13. Голобутовський В.З.

14. Сидорак Б.М.

15. Баран М.М.

16. Кочержат В.І.

17. Кирилич В.І.

18. Чечотка Б.Р.


Фракція Народної партії:

1. Дейнека А.М. – голова фракції.

2. Ярема І.І.

3. Чебаненко О.М.


Виступили:

П.Федашко – Політична партія "Сильна Україна" – акцентував на ст. 112 глави 3.2. "Депутатські фракції та групи" Регламенту обласної ради V скликання, а саме: "Депутатські фракції формуються на партійній основі депутатами, обраними за виборчим списком відповідної місцевої організації політичної партії (виборчого блоку політичних партій)".

О.Панькевич – запропонував питання щодо кількісного складу депутатських фракцій розглянути на засіданні новостворених постійних комісій обласної ради. Зазначив, що на підставі результатів засідань комісій при необхідності будуть внесені зміни до Регламенту обласної ради VІ скликання.

Я.Дубневич – наголосив, що в чинному Регламенті обласної ради V скликання не існує обмежень щодо кількісного складу депутатських фракцій.

Т.Колтик – проінформував, що в Регламенті обласної ради V скликання враховані норми, які відповідають вже не чинному Закону України "Про статус депутатів місцевих рад". У законодавстві відбулися зміни, і стаття 27 Закону, яка регламентує створення депутатських фракцій, не містить норми "не менше 5 депутатів". Зміни сталися в липні 2010 року. Наголосив, що в цій ситуації первинним є чинне законодавство України.

О.Москалюк – запропонував питання щодо кількісного складу депутатських фракцій обговорити в постійних комісіях та розглянути його на наступній сесії обласної ради.

Я.Дубневич – наголосив, що депутатська фракція, яка складається з одного або двох представників, є легітимною.

А.Дейнека – наголосив на відсутності обмежень щодо кількісного складу депутатських фракцій, як у чинному Регламенті обласної ради V скликання, так і в чинному Законі України "Про статус депутатів місцевих рад". Заявив, що депутатська фракція Народної партії повинна бути легалізована. Запропонував визнати чинними депутатські фракції, до складу яких входить менше 5 депутатів.

О.Москалюк – акцентував на тому, що, відповідно до законодавства України, депутатські фракції місцевих рад формуються на партійній основі депутатами місцевих рад, однак до складу депутатів обласної ради VІ скликання входять також і позапартійні депутати. Тому запропонував до наступної чергової сесії обговорити це питання в постійних комісіях, можливо, підготувати звернення до профільної комісії Верховної Ради України щодо роз'яснення вищеозначеного питання.

М.Задорожний – запропонував проголосувати за пропозицію депутата О.Москалюка і перейти до розгляду наступного питання.

Я.Дубневич – зазначив, що депутатські фракції формуються як з числа депутатів, які належать до тої чи іншої політичної партії, так і з позапартійних депутатів місцевих рад.


Виступив:

О.Панькевич – надав протокольне доручення постійній комісії обласної ради з питань депутатської діяльності, етики та регламенту (М.Барбара):

1. До 16 грудня 2010 року підготувати проекти рішень "Про затвердження Регламенту Львівської обласної ради VІ скликання" та "Положення про постійні комісії Львівської обласної ради" і скерувати їх в постійні комісії обласної ради для обговорення та погодження.

2. Доопрацьовані в постійних комісіях проекти рішень "Про затвердження Регламенту Львівської обласної ради VІ скликання" та "Положення про постійні комісії Львівської обласної ради" винести на розгляд чергової сесії обласної ради.


Виступив:

М.Барбара – погодився з пропозицією голови обласної ради О.Панькевича.


Виступив:

О.Панькевич – запропонував розгляд питання "^ Про створення президії Львівської обласної ради" перенести на наступну сесію обласної ради.

Голосували:

За пропозицію О.Панькевича:

"за" - 66, "проти" - 3, "утрималось" - 0.

^ Пропозиція приймається.


Виступили:

С.Кубів – запропонував внести до порядку денного питання "Про фінансування коштів для надання одноразової адресної допомоги малозабезпеченим громадянам у грудні 2010 року".

М.Сеник – запропонував не розглядати цього питання, оскільки, відповідно до Регламенту обласної ради V скликання, воно не розглядалося на засіданні профільної комісії.

О.Москалюк – не підтримав пропозиції депутата М.Сеника та запропонував розглянути це питання.

Голосували:

За пропозицію С.Кубіва:

"за" - 69, "проти" - 0, "утрималось" - 0.

^ Пропозиція приймається.


Виступив:

С.Кубів – наголосив на обов'язковій необхідності розгляду цього питання.


Слухали:

Про фінансування коштів для надання одноразової адресної допомоги малозабезпеченим громадянам у грудні 2010 року.

Доповідає:

С.Кубів – депутат обласної ради.


Голосували:

Прийняти проект рішення в цілому:

"за" - 80, "проти" - 3, "утрималось" - 1.

^ Рішення приймається (№ 11 додається).


Слухали:

Різне.

Виступив:

Ю.Підлісний – Політична партія "Фронт змін" – запропонував депутатам обласної ради підтримати звернення щодо відновлення демонтованої меморіальної дошки Патріархові УГКЦ Йосифу Сліпому в м. Харкові.

Голосували:

За пропозицію Ю.Підлісного:

"за" - 91, "проти" - 0, "утрималось" - 0.

^ Пропозиція приймається.


Виступив:

М.Сендак – прокоментував виступ депутата М.Сеника та підтримав його пропозицію щодо необхідного розгляду на засіданні профільної комісії питання "Про фінансування коштів для надання одноразової адресної допомоги малозабезпеченим громадянам у грудні 2010 року".


Виступив:

О.Панькевич – повідомив, що 07.12.2010 р. відзначається 140 років від дня смерті автора Державного Гімну України – отця Михайла Вербицького. Поминальні заходи відбудуться з 11.00 до 12.00 години в с. Млини Підкарпатського воєводства (Республіка Польща) у церкві Покрови Пресвятої Богородиці та каплиці-пантеоні, де похований отець Михайло Вербицький.

Формується обласна делегація, до складу якої передбачається ввести 20 представників від Львівської обласної ради.

Запропонував депутатам обласної ради, які бажають взяти участь у заходах, до 18 години 02.12.2010 р. повідомити про це начальника управління з питань гуманітарної політики обласної ради. Акцентував увагу присутніх на необхідності наявності віз у закордонних паспортах.


І сесія завершила свою роботу


Голова обласної ради Олег ПАНЬКЕВИЧ


Протокол вела Марія ГАРАЗДОВСЬКА
Похожие:

Протокол №2 ІІ пленарного засідання І сесії Львівської обласної ради VІ скликання 02 грудня 2010 року м. Львів Засідання розпочалося о 10. 10 iconПротокол №10 ІІ пленарного засідання V сесії Львівської обласної ради VІ скликання 05 квітня 2011 року м. Львів Засідання розпочалося о 10. 00
Львівської обласної державної адміністрації, керівники силових структур, начальники управлінь та відділів Львівської обласної державної...
Протокол №2 ІІ пленарного засідання І сесії Львівської обласної ради VІ скликання 02 грудня 2010 року м. Львів Засідання розпочалося о 10. 10 iconПротокол №9 І пленарного засідання V сесії Львівської обласної ради VІ скликання 29 березня 2011 року м. Львів Засідання розпочалося о 10. 00
Львівської обласної державної адміністрації, керівники силових структур, начальники управлінь та відділів Львівської обласної державної...
Протокол №2 ІІ пленарного засідання І сесії Львівської обласної ради VІ скликання 02 грудня 2010 року м. Львів Засідання розпочалося о 10. 10 iconПротокол №3 І пленарного засідання ІІ сесії Львівської обласної ради VІ скликання 04 січня 2011 року м. Львів Засідання розпочалося о 10. 00
Львівської обласної державної адміністрації, керівники силових структур, начальники управлінь та відділів Львівської обласної державної...
Протокол №2 ІІ пленарного засідання І сесії Львівської обласної ради VІ скликання 02 грудня 2010 року м. Львів Засідання розпочалося о 10. 10 iconПротокол №7 ІІ пленарного засідання ІV сесії Львівської обласної ради VІ скликання 01 березня 2011 року м. Львів Засідання розпочалося о 10. 00
Львівської обласної державної адміністрації, керівники силових структур, начальники управлінь та відділів Львівської обласної державної...
Протокол №2 ІІ пленарного засідання І сесії Львівської обласної ради VІ скликання 02 грудня 2010 року м. Львів Засідання розпочалося о 10. 10 iconПротокол №4 ІІ пленарного засідання ІІ сесії Львівської обласної ради VІ скликання 05 січня 2011 року м. Львів Засідання розпочалося о 10. 00
Львівської обласної державної адміністрації, керівники силових структур, начальники управлінь та відділів Львівської обласної державної...
Протокол №2 ІІ пленарного засідання І сесії Львівської обласної ради VІ скликання 02 грудня 2010 року м. Львів Засідання розпочалося о 10. 10 iconПротокол №6 І пленарного засідання ІV сесії Львівської обласної ради VІ скликання 22 лютого 2011 року м. Львів Засідання розпочалося о 10. 00
Львівської обласної державної адміністрації, керівники силових структур, начальники управлінь та відділів Львівської обласної державної...
Протокол №2 ІІ пленарного засідання І сесії Львівської обласної ради VІ скликання 02 грудня 2010 року м. Львів Засідання розпочалося о 10. 10 iconПротокол №13 І пленарного засідання VІІІ сесії Львівської обласної ради VІ скликання 17 травня 2011 року м. Львів Засідання розпочалося о 10. 00
Львівської обласної державної адміністрації, керівники силових структур, начальники управлінь та відділів Львівської обласної державної...
Протокол №2 ІІ пленарного засідання І сесії Львівської обласної ради VІ скликання 02 грудня 2010 року м. Львів Засідання розпочалося о 10. 10 iconПротокол №14 ІІ пленарного засідання VІІІ сесії Львівської обласної ради VІ скликання 19 травня 2011 року м. Львів Засідання розпочалося об 11. 00
Львівської обласної державної адміністрації, керівники силових структур, начальники управлінь та відділів Львівської обласної державної...
Протокол №2 ІІ пленарного засідання І сесії Львівської обласної ради VІ скликання 02 грудня 2010 року м. Львів Засідання розпочалося о 10. 10 iconПротокол №8 ІІІ пленарного засідання ІV сесії Львівської обласної ради VІ скликання 09 березня 2011 року м. Львів Засідання розпочалося о 10. 30
Львівської обласної державної адміністрації, керівники силових структур, начальники управлінь та відділів Львівської обласної державної...
Протокол №2 ІІ пленарного засідання І сесії Львівської обласної ради VІ скликання 02 грудня 2010 року м. Львів Засідання розпочалося о 10. 10 iconПротокол №15 ІІІ пленарного засідання VІІІ сесії Львівської обласної ради VІ скликання 24 травня 2011 року м. Львів Засідання розпочалося о 10. 00
Львівської обласної державної адміністрації, керівники силових структур, начальники управлінь та відділів Львівської обласної державної...
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов