Протокол №10 ІІ пленарного засідання V сесії Львівської обласної ради VІ скликання 05 квітня 2011 року м. Львів Засідання розпочалося о 10. 00 icon

Протокол №10 ІІ пленарного засідання V сесії Львівської обласної ради VІ скликання 05 квітня 2011 року м. Львів Засідання розпочалося о 10. 00НазваниеПротокол №10 ІІ пленарного засідання V сесії Львівської обласної ради VІ скликання 05 квітня 2011 року м. Львів Засідання розпочалося о 10. 00
Дата конвертации02.02.2013
Размер380.76 Kb.
ТипПротокол
скачать >>>


Протокол № 10

ІІ пленарного засідання

V сесії

Львівської обласної ради VІ скликання


05 квітня 2011 року м. Львів


Засідання розпочалося о 10.00,

засідання завершилося о 20.20.


Усього депутатів – 116.

Присутні – 106.

Відсутні – 10.

Запрошені:

Голова Львівської обласної державної адміністрації, заступники голови Львівської обласної державної адміністрації, керівники силових структур, начальники управлінь та відділів Львівської обласної державної адміністрації, голови райдержадміністрацій, районних рад та міські голови міст обласного значення, представники ЗМІ.


Голова сесії:


О.Панькевич – голова Львівської обласної ради.


Президія:


О.Панькевич – голова Львівської обласної ради.

П.Колодій – перший заступник голови Львівської обласної ради.

В.П'ятак – заступник голови Львівської обласної ради.

М.Цимбалюк – голова Львівської обласної державної адміністрації.


Виступив:

О.Панькевич – проінформував, що, відповідно до статті 38 Регламенту Львівської обласної ради, на 05 квітня скликано ІІ пленарне засідання чергової V сесії Львівської обласної ради. За інформацією виконавчого апарату, на сьогоднішнє пленарне засідання Львівської обласної ради прибуло 60 депутатів.

Проінформував, що, відповідно до електронної системи голосування "Віче", зареєстровано 76 депутатів.


Слухали:

Про депутатські заяви та звернення.

Виступив:

О.Панькевич – запропонував надати час для виступу президенту "Форуму видавців" Олександрі Коваль.

Голосували:

За пропозицію О.Панькевича:

"за" - 64, "проти" - 0, "утрималось" - 0.

^ Пропозиція ухвалюється.


Виступила:

О.Коваль – президент "Форуму видавців" – закликала депутатів Львівської обласної ради долучитися до акції "Подаруй дитині книжку!" Проінформувала, що у холі обласної ради організатори акції встановили скриньку для доброчинних пожертв на збір коштів та дитячих книжок.


Виступив:

О.Панькевич – звернувся до депутатів обласної ради, голів райдержадміністрацій, районних рад, міських голів міст обласного значення, запрошених на сесію обласної ради, активно підтримати акцію. Зазначив, що після перерви буде зачитано список тих осіб, хто долучився до акції, а також після завершення сесії будуть оголошені підсумки участі депутатів у цьому заході.


Виступив:

М.Барбара – засудив дії депутатів Одеської міської ради, які скасували рішення щодо надання земельної ділянки для будівництва пам’ятника останньому гетьману України Петру Калнишевському. Прокоментував ситуацію щодо перейменування вул. Юрія Липи в м. Одесі. Закликав депутатів протистояти антиукраїнському шовінізму, який фінансується з Росії.


Виступив:

М.Задорожний – озвучив заяву ВО "Свобода" щодо закриття поштових відділень у районах Львівської області, зокрема у селах Сокальського, Кам’янка-Бузького, Бродівського та Перемишлянського районів Львівщини. Звернувся до голови Львівської обласної державної адміністрації з пропозицією недопущення ліквідації поштових відділень.


Виступив:

В.Камінський – озвучив депутатське звернення, адресоване голові Львівської обласної державної адміністрації п. М. Цимбалюку та голові Львівської обласної ради п. О. Панькевичу – про недоцільність передачі навчального корпусу № 3 Стрийського коледжу Львівського національного аграрного університету в комунальну власність (звернення додається).


Виступив:

О.Кузенко – зачитав депутатське звернення, адресоване начальнику головного управління МНС України у Львівській області п. С. Дмитровському – щодо проведення вибухових робіт на території ВАТ "Новороздільський завод складних мінеральних добрив" ТзОВ "Лагран" (звернення додається).


Виступив:

З.Карпінський – прокоментував ситуацію щодо вищеозвученого депутатського звернення депутатом обласної ради В.Камінським.


Виступив:

Ю.Підлісний – проінформував, що на прохання української громади у Краснодарському краї (Російська Федерація) та Італії політична партія "Фронт Змін" передасть літературу, зокрема, книги на історичну тематику, посібники, художні та дитячі україномовні книжки для бібліотек української діаспори.


Виступив:

Я.Качмарик – прокоментував щодо питання прийняття Бюджетної резолюції Львівської області та запропонував Львівській обласній раді підтримати її і ухвалити.


Виступив:

М.Блавацький – проінформував про стан фінансування лісового господарства у Львівській області.


Виступив:

І.Криськів – озвучив звернення мешканців с. Теребежі Буського району Львівської області щодо ремонту дороги від початку с. Теребежі до загальної дороги смт. Олесько – с. Циків.

Також озвучив колективне звернення мешканців с. Циків Буського району Львівської області щодо вирубки лісів.


Виступив:

А.Корнат – запропонував внести до порядку денного чергової сесії Львівської обласної ради питання "Про затвердження Програми з підвищення кваліфікації державних службовців у 2011 році" та проінформував депутатів обласної ради про прохання Національної академії державного управління при Президентові України та Львівського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України підтримати її.


Виступила:

О.Байко – зачитала доповнення до проекту рішення "Про заяву Львівської обласної ради "Радянські міфи потрібно знищувати" та запропонувала доопрацювати текст заяви.


Виступив:

Ю.Зірченко – прокоментував щодо присутності корупції у правоохоронних, контролюючих та інших органах України. Запропонував звернутися до народних депутатів Верховної Ради України щодо внесення до проекту Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції в Україні" пункту про відповідальність правоохоронних, інспектуючих та контролюючих органів за корупцію.


Виступив:

О.Старовойт – озвучив депутатське звернення, адресоване голові Львівської обласної ради та головам депутатських фракцій у Львівській обласній раді щодо пропозиції звернутися до Президента України та Верховної Ради України з проханням посприяти в інформаційному висвітленні трагедії, що 70 років тому сталася у соляних шахтах Саліни.


Виступив:

О.Стахів – запропонував депутатам Львівської обласної ради прийняти звернення до Президента України та Верховної Ради України щодо демонтування невідомих пам'ятників на території України, зокрема, пам'ятника, який знаходиться на Верецькому перевалі, що знаходиться на стику Закарпатської і Львівської областей.


Виступив:

В.Пазиняк – запропонував час слухання депутатських заяв та звернень продовжити, визначивши по одному представникові від кожної фракції Львівської обласної ради.

Голосували:

За пропозицію В.Пазиняка:

"за" - 76, "проти" - 1, "утрималось" - 0.

Пропозиція ухвалюється.


Виступив:

В.Пазиняк – прокоментував щодо проведення 04.03.2011 р., в малій сесійній залі Львівської обласної ради, за ініціативою директора інформаційно-аналітичного центру "Логос" О. Яценка, засідання круглого столу на тему: "Результати моніторингу виконання Програми розвитку української мови, української культури та історичної свідомості громадян України на території Львівської області на 2010 – 2014 рр".


Виступив:

П.Федашко – зачитав депутатське звернення, адресоване начальникові головного фінансового управління Львівської обласної державної адміністрації п. О. Демківу, про надання інформації щодо виконання рішення Львівської обласної ради від 04 січня 2011 року № 21 "Про затвердження Програми виплати одноразової адресної допомоги малозабезпеченим громадянам у 2011 році" (звернення додається).


Виступив:

О.Магур – озвучив депутатське звернення, адресоване голові Львівської обласної державної адміністрації, про незаконний рибодобувний промисел у водах та водоймах Львівської області, зокрема притягнення до відповідальності осіб, які, відповідно до своїх посадових обов'язків, повинні здійснювати держрибнагляд у Львівській області.


Виступив:

О.Шейка – повідомив, що спільним рішенням постійної комісії з питань культури, історико-культурної спадщини, духовного відродження та ЗМІ Львівської обласної ради, головного управління з питань внутрішньої політики, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації і комісії з питань культури, промоцій, засобів масової інформації та туризму Львівської міської ради було ухвалено встановити поряд з місцем масових поховань на Цитаделі у м. Львові – території оборонного комплексу 19 століття – пам’ятний хрест. Пропозиція підтримана керівництвом Львівської обласної ради, Львівської облдержадміністрації та Львівської міської ради.

Зазначив, що встановлення пам’ятного хреста відбудеться 11 квітня цього року у Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів.


Виступив:

Ю.Войтів – повідомив, що Старосамбірський депутатський корпус запрошує депутатів Львівської обласної ради долучитися до проведення робіт, в якості меценатів та спонсорів, щодо будівництва меморіального комплексу – вежі, з метою увічнення пам’яті українським героям на території Старосамбірського району біля с. Недільна.


Виступив:

Я.Хомин – повідомив про звернення викладачів та студентів Стрийського коледжу Львівського аграрного університету.


Слухали:

Про внесення змін до Регламенту Львівської обласної ради VI скликання.
Доповідає:

М.Барбара – голова постійної комісії з питань депутатської діяльності, етики та регламенту.

Запитання:

О.Ганущин, Ю.Войтів.

Обговорення:

Т.Колтик, О.Ганущин.


Голосували:

Прийняти проект рішення за основу:

"за" - 70, "проти" - 4, "утрималось" - 0.


Виступив:

Т.Колтик – запропонував пункт 3 статті 34 викласти в такій редакції: "Рішення про внесення до незатвердженого в цілому порядку денного додаткових питань приймаються, якщо за них проголосувала більшість депутатів від загального складу ради".

Голосували:

За пропозицію Т.Колтика:

"за" - 30, "проти" - 2, "утрималось" - 2.

^ Пропозиція не ухвалюється.


Виступив:

О.Ганущин – запропонував частину першу статті 34 доповнити реченням такого змісту: "До проекту порядку денного додатково можуть бути внесені питання за пропозицією, підтриманою однією третиною депутатів від загального складу ради". Запропонував доручити постійній комісії з питань депутатської діяльності, етики та регламенту доопрацювати Регламент Львівської обласної ради, в частині окремого розділу щодо розгляду додатково внесених питань за пропозицією, підтриманою однією третиною депутатів від загального складу ради" профільною постійною комісією чи профільними постійними комісіями обласної ради.

Голосували:

За пропозицію О.Ганущина:

"за" - 27, "проти" - 0, "утрималось" - 2.

^ Пропозиція не ухвалюється.


Виступив:

М.Барбара.

Голосували:

Прийняти проект рішення в цілому:

"за" - 47, "проти" - 3, "утрималось" - 1.

^ Рішення не ухвалюється.


Виступив:

О.Панькевич – надав протокольне доручення постійній комісії з питань депутатської діяльності, етики та регламенту обласної ради (М.Барбара) доопрацювати питання "Про внесення змін до Регламенту Львівської обласної ради VI скликання" в частині внесення до незатвердженого в цілому порядку денного додаткових питань.


Слухали:

Про звіт тимчасової контрольної комісії з вивчення подій, що мали місце 25 лютого 2011 року біля Оперного театру в м. Львові під час телемосту "Розмова з Президентом".
Доповідає:

П.Колодій – перший заступник голови обласної ради – запропонував надати час для виступу заступникові начальника ГУ МВС України у Львівській області М.Курочці.


Виступив:

М.Курочка – заступник начальника ГУ МВС України у Львівській області.

Запитання:

О.Стахів, О.Ганущин, Л.Мартинюк, Я.Мудрий, В.Пазиняк, С.Шеремета, Я.Кравченко, М.Кадикало.


Виступили:

П.Колодій, П.Федашко.


Обговорення:

І.Сех, І.Грещук, О.Старовойт, І.Фаріон, А.Холявка, С.Шеремета, О.Ганущин, М.Кадикало, М.Барбара.


Голосували:

Прийняти проект рішення за основу:

"за" - 74, "проти" - 2, "утрималось" - 0.


Виступив:

І.Грещук – запропонував вилучити з проекту рішення пункт 3.

Голосували:

За пропозицію І.Грещука:

"за" - 7, "проти" - 42, "утрималось" - 1.

Пропозиція не ухвалюється.


Виступила:

І.Сех – запропонувала до проекту рішення додати пункт такого змісту: "Звернутися до Міністра внутрішніх справ України п. А. Могильова та начальника Головного управління МВС України у Львівській області п. Б. Щура щодо звільнення заступника начальника Головного управління МВС України у Львівській області п. М.Курочки із займаної посади".

Голосували:

За пропозицію І.Сех:

"за" - 60, "проти" - 5, "утрималось" - 0.

^ Пропозиція ухвалюється.


Виступили:

В.Куйбіда – запропонував до проекту рішення додати пункт такого змісту: "Доручити постійним комісіям обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності та з питань законності, дотримання прав людини та військових проблем підготувати проект рішення щодо внесення змін до показників обласного бюджету Львівської області на 2011 рік стосовно створення відповідно до закону міліції, що утримується за рахунок коштів місцевого самоврядування".

О.Панькевич – запропонував підтримати пропозицію депутата обласної ради В.Куйбіди.

Голосували:

За пропозицію В.Куйбіди:

"за" - 24, "проти" - 1, "утрималось" - 4.

^ Пропозиція не ухвалюється.


Виступив:

О.Панькевич – надав протокольне доручення постійній комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності (Я. Качмарик) та постійній комісії з питань законності, дотримання прав людини та військових проблем (В. Пісний) до наступної сесії розглянути можливість внесення змін до показників обласного бюджету Львівської області на 2011 рік стосовно створення відповідно до закону міліції, що утримується за рахунок коштів місцевого самоврядування.

Виступили:

М.Блавацький – запропонував до проекту рішення додати підпункт 4.4. такого змісту: "Забезпечити скерування наявних фотографій осіб, які здійснили напад і незаконно затримали п. М. Берездецького, на адресу Управління інформаційних технологій при ГУ МВС України у Львівській області для подальшого їх встановлення".

О.Панькевич – запропонував підтримати пропозицію депутата обласної ради М.Блавацького.

Голосували:

За пропозицію М.Блавацького:

"за" - 77, "проти" - 0, "утрималось" - 1.

^ Пропозиція ухвалюється.


Голосували:

Прийняти проект рішення в цілому:

"за" - 78, "проти" - 3, "утрималось" - 1.

Рішення ухвалюється (№ 98 додається).


Перерва 15 хвилин


Слухали:

Про звіт щодо виконання рішення Львівської обласної ради від 23.06.2005 р. № 377 "Про Регіональну програму заходів з безпечного поводження із забороненими і непридатними для використання в сільському господарстві пестицидами у Львівській області на 2005 – 2010 роки".
Доповідає:

М.Хом’як – в.о. начальника Державного управління охорони навколишнього природного середовища у Львівській області.

Запитання:

О.Небожук, Я.Мудрий, М.Кадикало, М.Барбара, Ю.Зірченко, П.Федашко, Я.Качмарик, Г.Чорна, В.П’ятак, П.Колодій.


Виступив:

М.Цимбалюк – голова Львівської обласної державної адміністрації.


Співдоповідає:

І.Сех – голова постійної комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації.

Обговорення:

М.Кадикало, Ю.Зірченко, О.Небожук.


Голосували:

Прийняти проект рішення за основу:

"за" - 83, "проти" - 0, "утрималось" - 0.


Виступив:

М.Кадикало – запропонував пункт 5 проекту рішення викласти в такій редакції: "Державному управлінню охорони навколишнього природного середовища у Львівській області про виконання цього рішення інформувати обласну раду та громадськість шляхом висвітлення в засобах масової інформації щоквартально".

Голосували:

За пропозицію М.Кадикала:

"за" - 81, "проти" - 0, "утрималось" - 0.

^ Пропозиція ухвалюється.


Виступив:

Я.Качмарик – запропонував до пункту 5 проекту рішення додати слова: "а також надавати звіт про використання коштів".

Голосували:

За пропозицію Я.Качмарика:

"за" - 84, "проти" - 0, "утрималось" - 0.

^ Пропозиція ухвалюється.


Виступив:

В.Куйбіда – запропонував у пункті 4 проекту рішення здійснити редакційну правку, а саме: слова "зміни" та "до цього рішення" вилучити.

^ Пропозиція приймається.


Голосували:

Прийняти проект рішення в цілому:

"за" - 88, "проти" - 0, "утрималось" - 0.

Рішення ухвалюється (№ 99 додається).


Слухали:

^ Про затвердження Положення про щорічний обласний конкурс "Екологічно чистий населений пункт".
Доповідає:

І.Сех – голова постійної комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації.

Запитання:

В.Пазиняк, Я.Мудрий, П.Федашко.


Виступив:

Ю.Зірченко – запропонував до пункту 2 Положення про щорічний обласний конкурс "Екологічно чистий населений пункт" (далі – Положення) редакційну правку, а саме: слово "двома" замінити на "трьома".

^ Пропозиція приймається.


Голосували:

Прийняти проект рішення за основу:

"за" - 89, "проти" - 0, "утрималось" - 1.


Виступив:

В.Куйбіда – запропонував наступні зміни до проекту рішення, а саме:

- назву проекту рішення викласти в такій редакції: "Про запровадження щорічного обласного конкурсу "Екологічно чистий населений пункт";

- в пункті 4 проекту рішення вилучити слова "та районних державних адміністрацій";

- пункти 5 і 7 Положення уніфікувати;

- редакційно уточнити пункт 9, який суперечить пункту 4 Положення.

Голосували:

За пропозиції В.Куйбіди:

"за" - 33, "проти" - 0, "утрималось" - 1.

^ Пропозиція не ухвалюється.


Виступив:

Я.Качмарик – запропонував у пункті 4 Положення вилучити слова "з відповідними мультимедійними та поліграфічними матеріалами" або записати їх після слів "аналітична довідка".

Голосували:

За пропозицію Я.Качмарика:

"за" - 44, "проти" - 0, "утрималось" - 2.

^ Пропозиція не ухвалюється.


Виступив:

В.Пазиняк – запропонував в пункті 2 Положення замість слів "ІІІ категорія – села та селища" уточнити: "ІІІ категорія – селища; ІV категорія – села".

Голосували:

За пропозицію В.Пазиняка:

"за" - 82, "проти" - 0, "утрималось" - 0.

^ Пропозиція ухвалюється.


Виступили:

В.Пазиняк – запропонував у пункті 10 Положення слова "У третій категорії населених пунктів" замінити на "У третій та четвертій категоріях населених пунктів", а також слова "за друге місце; за третє місце" замінити на "за два других місця; за три третіх місця".

О.Панькевич – запропонував підтримати пропозицію депутата обласної ради В.Пазиняка.

Голосували:

За пропозицію В.Пазиняка:

"за" - 57, "проти" - 0, "утрималось" - 0.

^ Пропозиція не ухвалюється.


Виступив:

О.Ганущин – запропонував пункт 10 Положення привести у відповідність, зокрема до визначеної бюджетної суми в межах 540 тис. грн, визначивши при цьому ІV категорію населених пунктів.

Голосували:

За пропозицію О.Ганущина:

"за" - 38, "проти" - 0, "утрималось" - 1.

^ Пропозиція не ухвалюється.


Виступила:

І.Сех – запропонувала пункт 8 Положення викласти в такій редакції: "Визначення підсумків конкурсу проводиться:

- на районному рівні до 01 липня поточного року;

- на обласному рівні до 01 вересня поточного року".

Голосували:

За пропозицію І.Сех:

"за" - 75, "проти" - 0, "утрималось" - 0.

^ Пропозиція ухвалюється.


Виступила:

Г.Костюк – підтримала пропозицію депутата обласної ради І.Сех.


Виступив:

О.Ганущин.


Виступили:

В.Пазиняк – запропонував у пункті 10 Положення слова "У третій категорії населених пунктів" замінити на "У третій та четвертій категоріях населених пунктів".

О.Панькевич – запропонував підтримати пропозицію депутата обласної ради В.Пазиняка.

Голосували:

За пропозицію В.Пазиняка:

"за" - 87, "проти" - 0, "утрималось" - 0.

^ Пропозиція ухвалюється.


Голосували:

Прийняти проект рішення в цілому:

"за" - 92, "проти" - 0, "утрималось" - 0.

Рішення ухвалюється (№ 100 додається).


Перерва 1 година


Виступив:

О.Панькевич – проінформував про хід проведення благодійної акції "Подаруй дитині книжку!" у Львівській обласній раді.


Слухали:

Про погодження клопотання для отримання спеціального дозволу ПП "Еко-Аква-Світ".Доповідає:

І.Сех – голова постійної комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації.

Запитання:

О.Старовойт, В.П’ятак, М.Кадикало, Я.Качмарик.

Виступила:

І.Сех – звернулась до голови Львівської обласної державної адміністрації із проханням напрацювати та підготувати проект рішення "Про затвердження Програми матеріально-сировинної бази Львівщини".

Запитання:

Т.Колтик, Б.Сидорак.


Обговорення:

М.Барбара, О.Магур, С.Кубів, І.Грещук, О.Ганущин.

Виступив:

В.Куйбіда – запропонував постійній комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації розробити Порядок погодження Львівською обласною радою матеріалів на отримання спеціальних дозволів на користування надрами.


Обговорення:

Б.Козак.


Виступила:

І.Сех – запропонувала ухвалити Звернення до Кабінету Міністрів України і Міністерства екології та природних ресурсів України щодо нормативного регулювання правових відносин у сфері надрокористування.


Виступив:

В.П’ятак – за умови неприйняття нової постанови Кабінету Міністрів України щодо порядку надання спеціальних дозволів на користування надрами у 2011 році, запропонував на наступній сесії обласної ради розглянути питання про погодження отримання спеціальних дозволів на користування надрами; підготувати Звернення щодо бездіяльності Міністерства екології та природних ресурсів України; створити робочу групу і розробити прозорий відкритий конкурсний аукціонний механізм доступу до надр місцевого і іншого значення.


Виступив:

П.Колодій – запропонував питання "Про погодження клопотання для отримання спеціального дозволу ПП "Еко-Аква-Світ" та "Про погодження клопотання для отримання спеціального дозволу ЗАТ "Олеський завод мінеральних вод" перенести на наступну сесію обласної ради та підтримати Звернення до Кабінету Міністрів України і Міністерства екології та природних ресурсів України щодо нормативного регулювання правових відносин у сфері надрокористування, яке запропонувала депутат обласної ради І.Сех.


Виступив:

О.Панькевич – підтримав пропозицію першого заступника голови обласної ради П.Колодія та запропонував провести слухання в місцевих територіальних громадах Львівщини щодо інвестиційного внеску підприємств у розвиток місцевих територій.


Виступили:

В.Куйбіда, П.Колодій, І.Сех, О.Панькевич, П.Колодій.


Виступив:

О.Панькевич – надав протокольне доручення постійній комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації (І.Сех) розробити Порядок погодження Львівською обласною радою матеріалів на отримання спеціальних дозволів на користування надрами.


Голосували:

За пропозицію П.Колодія:

"за" - 69, "проти" - 2, "утрималось" - 1.

^ Пропозиція ухвалюється.


Виступила:

І.Сех – зачитала проект рішення "Звернення до Кабінету Міністрів України і Міністерства екології та природних ресурсів України щодо нормативного регулювання правових відносин у сфері надрокористування".


Виступили:

С.Кубів, В.П'ятак – запропонували у проекті рішення слово "просимо" замінити на "вимагаємо".


Голосували:

Прийняти проект рішення в цілому із врахуванням пропозицій депутатів ^ С.Кубіва та В.П'ятака:

"за" - 78, "проти" - 0, "утрималось" - 0.

Рішення ухвалюється (№ 101 додається).


Слухали:

Про затвердження Регіональної програми забезпечення діяльності регіональних ландшафтних парків області на 2011 – 2013 роки.
Доповідає:

М.Польовий – т.в.о. начальника головного управління економіки та інвестицій облдержадміністрації.

Запитання:

Г.Костюк, Ю.Зірченко, Г.Чорна, І.Сех, О.Панькевич.


Обговорення:

О.Ганущин, М.Барбара, А.Дейнека, Я.Качмарик, І.Сех.


Голосували:

Прийняти проект рішення за основу:

"за" - 84, "проти" - 0, "утрималось" - 0.


Виступив:

М.Барбара – запропонував до пункту 3.1. розділу ІІІ "Основні завдання діяльності парків" Регіональної програми додати підпункт такого змісту: "максимально ефективне використання природного капіталу парків та постійне нарощування інвестицій у збільшення його відновлюваної частини".

Голосували:

За пропозицію М.Барбари:

"за" - 61, "проти" - 1, "утрималось" - 0.

^ Пропозиція ухвалюється.


Виступив:

А.Дейнека – запропонував при уточненні показників обласного бюджету Львівської області на 2011 рік розглянути питання збільшення фінансування регіональних ландшафтних парків, а також при формуванні переліку першочергових природоохоронних заходів, які фінансуються з обласного бюджету, розглянути проекти щодо фінансування видатків на регіональні ландшафтні парки.

Голосували:

За пропозицію А.Дейнеки:

"за" - 33, "проти" - 1, "утрималось" - 2.

^ Пропозиція не ухвалюється.


Виступила:

І.Сех – запропонувала до проекту рішення додати пункт такого змісту: "Заслухати звіт профільних управлінь Львівської обласної державної адміністрації та директорів регіональних ландшафтних парків "Надсянський", "Равське Розточчя" і "Верхньодністровські Бескиди" про виконання Програми та роботу парків через три місяці, у червні 2011 року".

Голосували:

За пропозицію І.Сех:

"за" - 59, "проти" - 0, "утрималось" - 0.

^ Пропозиція ухвалюється.


Голосували:

Прийняти проект рішення в цілому:

"за" - 87, "проти" - 0, "утрималось" - 0.

Рішення ухвалюється (№ 102 додається).


Слухали:

Про внесення змін до рішення обласної ради від 02.12.2010 р. № 7 "Про обрання постійних комісій".
Доповідає:

М.Барбара – голова постійної комісії з питань депутатської діяльності, етики та регламенту.


Голосували:

Прийняти проект рішення в цілому:

"за" - 77, "проти" - 1, "утрималось" - 0.

^ Рішення ухвалюється (№ 103 додається).


Слухали:

Про затвердження Положення про Почесну відзнаку "Пам’яті блаженного священномученика отця Омеляна Ковча" .
Доповідає:

О.Шейка – голова постійної комісії з питань культури, історико-культурної спадщини, духовного відродження та ЗМІ – запропонував до проекту рішення внести редакційну правку, а саме: після слів "Львівська обласна рада" додати "та Львівська обласна державна адміністрація, зокрема головне управління з питань внутрішньої політики, національностей та релігій".

^ Пропозиція приймається.


Виступив:

В.Куйбіда – запропонував внести до проекту рішення такі зміни:

- назву проекту рішення записати в такій редакції: "Про заснування Почесної відзнаки "Пам'яті блаженного священномученика отця Омеляна Ковча";

- пункт 1 проекту рішення записати в такій редакції: "Заснувати Почесну відзнаку "Пам'яті блаженного священномученика отця Омеляна Ковча";

- пункт 2 проекту рішення записати в такій редакції: "Затвердити Положення про Почесну відзнаку "Пам'яті блаженного священномученика отця Омеляна Ковча" згідно з додатком";

- в пункті 5 Положення замість слова "здійснюють" записати "подають".


Виступив:

О.Шейка – на підставі рішення Львівської обласної ради 03 березня 2009 року № 828 "Про вшанування пам'яті блаженного отця Омеляна Ковча" надав роз'яснення щодо вищеназваних пропозицій депутата обласної ради В.Куйбіди.


Виступив:

В.Куйбіда – відкликав свої попередні пропозиції. Запропонував у преамбулі проекту рішення прописати рішення Львівської обласної ради від 03 березня 2009 року № 828 "Про вшанування пам'яті блаженного отця Омеляна Ковча".


Голосували:

Прийняти проект рішення в цілому із врахуванням вищеназвних зауважень та доповнень:

"за" - 83, "проти" - 0, "утрималось" - 0.

^ Рішення ухвалюється (№ 104 додається).


Виступив:

О.Панькевич – проінформував, що 15 квітня 2011 року відбудеться проща української молоді, владик та духовенства УГКЦ у м. Майданека (Республіка Польща), на місці мученицької смерті блаженного священномученика отця Омеляна Ковча, та запросив депутатів Львівської обласної ради взяти участь у заходах.


Слухали:

Інформація Львівської облдержадміністрації щодо підготовки до виконання рішення обласної ради від 05 січня 2011 року № 39 "Про проголошення 2011 року Роком полковника Євгена Коновальця".
Інформує:

Р. Кураш – начальник головного управління з питань внутрішньої політики, національностей та релігій облдержадміністрації.

Запитання:

А.Корнат, І.Фаріон, С.Шеремета.


Виступив:

О.Панькевич – запропонував депутатам Львівської обласної ради взяти активну участь в організації та проведенні заходів з нагоди відзначення у 2011 році 120-річчя від дня народження коменданта Української Військової Організації, Голови Проводу Організації Українських Націоналістів, полковника Євгена Коновальця.


Слухали:

Про затвердження Програми розвитку кінематографії на 2011 рік.
Доповідає:

С.Бурко – начальник управління культури облдержадміністрації.

Запитання:

Я.Качмарик, Ю.Зірченко, Г.Костюк, М.Задорожний, М.Барбара, О.Небожук, Я.Кравченко.

Виступив:

О.Канака – запропонував профільній постійній комісії обласної ради розглянути можливість надання частини коштів, які передбачені на виконання Програми розвитку кінематографії на 2011 рік, для здійснення екранізації роману Василя Шкляра "Чорний ворон".

Запитання:

Ю.Підлісний, Л.Мартинюк.

Виступила:

І.Фаріон – запропонувала вилучити з назви пункту 2.5. проекту рішення "Механізм реалізації Програми розвитку" слово "розвитку". До Програми розвитку кінематографії на 2011 рік додати речення такого змісту: "Програма реалізується управлінням культури спільно з управлінням освіти Львівської обласної державної адміністрації".

Запитання:

Г.Чорна.

Виступив:

В.П’ятак – запропонував оголосити громадський конкурс на кращу ідею-проект з найдоцільнішого використання приміщення ДКП "Кінотеатр "Львів".

Виступила:

О.Небожук.

Виступив:

О.Шейка.

Виступив:

Ю.Зірченко – запропонував до пункту 2.3. Програми, належно відредагувавши, додати речення такого змісту: "Управлінню культури Львівської обласної державної адміністрації моніторити і впливати на приватний кінопрокат, таких як "Кінопалац" у м. Львові, який займає центральне положення в місті, і змістити їхню розтлінну функцію на виховну і просвітницьку".

Виступила:

Г.Костюк – запропонувала провести інвентаризацію стану діючих державних та районних дирекцій кіновідеомережі; підготувати конкретні заходи щодо розвитку кіновідеомережі, в тому числі виїзди в села та райони Львівської області.

Виступив:

Я.Кравченко – запропонував провести модернізацію кінофікації.


Виступив:

О.Ганущин – запропонував профільній постійній комісії напрацювати проект рішення та внести до порядку денного одної із чергових сесії обласної ради питання "Про ситуацію з кінематографією та з ДКП "Кінотеатр "Львів".


Виступив:

О.Панькевич – надав протокольне доручення постійним комісіям обласної ради з питань культури, історико-культурної спадщини, духовного відродження та засобів масової інформації, з питань освіти і науки та з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності спільно із профільними управліннями Львівської обласної державної адміністрації напрацювати проект рішення щодо ситуації, яка склалася у кінематографії, зокрема стосовно ДКП "Кінотеатр "Львів", та розглянути його на одній із чергових сесій обласної ради. Запропонував підтримати проект рішення із врахуванням зауважень та доповнень депутатів обласної ради.


Голосували:

Прийняти проект рішення в цілому із врахування зауважень та доповнень:

"за" - 79, "проти" - 0, "утрималось" - 0.

^ Рішення ухвалюється (№ 105 додається).


Виступив:

О.Панькевич – надав інформацію про участь депутатів у благодійній акції "Подаруй дитині книжку!" у Львівській обласній раді.


Виступили:

С.Кубів, В.Куйбіда.


Слухали:

Про звернення до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України.
Доповідає:

Я.Качмарик ­– голова постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності.

Запитання:

О.Ганущин, Ю.Підлісний.


Обговорення:

В.Куйбіда ­– запропонував редакційно поправити в абзаці 5 проекту рішення слова "соціальні та економічні наслідки" та в абзаці 7 замість слів "ст. 14 Конституції України" записати "ст. 13 Конституції України".

Ю.Зірченко ­– запропонував в пункті 4 проекту рішення дописати речення такого змісту: "Адаптогенна корупція чиновництва унеможливлює створення ринку землі чесно, справедливо і прозоро".


Голосували:

Прийняти проект рішення в цілому із врахуванням вищеназваних пропозицій:

"за" - 54, "проти" - 5, "утрималось" - 2.

^ Рішення не ухвалюється.


Виступив:

О.Панькевич.


Виступив:

С.Кубів – заявив про прохання фракції "Фронт Змін" у Львівській обласній раді оголосити перерву 5 хвилин.


Перерва 5 хвилин


Виступили:

С.Кубів.

Ю.Підлісний – запропонував повернутися до обговорення питання "Про звернення до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України".
О.Ганущин – озвучив заяву фракції Народного Руху України з приводу неухваленого проекту рішення "Про звернення до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України".
О.Тягнибок – підтримав пропозицію депутата обласної ради Ю.Підлісного.


Голосували:

За пропозицію Ю.Підлісного:

"за" - 72, "проти" - 4, "утрималось" - 2.

^ Пропозиція ухвалюється.


Виступив:

Ю.Підлісний – запропонував створити робочу групу за участю членів постійної комісії з питань розвитку села та АПК та інших депутатів обласної ради з метою доопрацювання проекту рішення "Про звернення до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України" щодо негативних соціально-економічних наслідків прийняття проекту Закону України "Про ринок земель" та відміни мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення".


Виступив:

О.Ганущин – запропонував повторно повернутися до розгляду питання "Про звернення до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України".

Голосували:

За пропозицію О.Ганущина:

"за" - 74, "проти" - 5, "утрималось" - 0.

^ Пропозиція не ухвалюється.


Виступив:
Ю.Підлісний
– повторно запропонував створити вищеназвану робочу групу.


Виступив:

О.Панькевич – надав протокольне доручення в. о. керуючого справами (керівника справ) Львівської обласної ради Л. Лисих організувати створення робочої групи за участю членів постійної комісії з питань розвитку села та АПК та інших депутатів обласної ради з метою доопрацювання проекту рішення "Про звернення до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України" щодо негативних соціально-економічних наслідків прийняття проекту Закону України "Про ринок земель" та відміни мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення.

Запропонував фракціям у Львівській обласній раді подати кандидатури представників до вищеназваної робочої групи.


Виступив:

О.Панькевич – запропонував продовжити роботу ІІ пленарного засідання V сесії обласної ради до завершення розгляду питань порядку денного.

Голосували:

За пропозицію О.Панькевича:

"за" - 72, "проти" - 1, "утрималось" - 1.

^ Пропозиція ухвалюється.


Слухали:

Про звернення до Верховної Ради України і Кабінету Міністрів України щодо необхідності розробки й затвердження загальнодержавних цільових програм для забезпечення лікування хворих нефрологічного профілю та хворих на хронічні вірусні гепатити В і С.
Доповідає:

Б.Чечотка – голова постійної комісії з питань охорони здоров'я, материнства та соціального захисту.


Голосували:

Прийняти проект рішення в цілому:

"за" - 78, "проти" - 0, "утрималось" - 0.

^ Рішення ухвалюється (№ 106 додається).


Слухали:

Про заяву Львівської обласної ради "Радянські міфи потрібно знищувати".
Доповідає:

А.Корнат – депутат обласної ради – проінформував про доопрацьований проект рішення та запропонував депутатам обласної ради ухвалити його.


Голосували:

Прийняти проект рішення в цілому із врахуванням пропозицій та доповнень, зокрема доповнень депутата О.Байко, озвучених під час слухання депутатських заяв та звернень:

"за" - 71, "проти" - 0, "утрималось" - 1.

^ Рішення ухвалюється (№ 107 додається).


Слухали:

Про затвердження Програми щодо організації та проведення протокольних і масових заходів на 2011 рік.
Доповідає:

В.Зражевський – начальник адміністративного управління облдержадміністрації.

Запитання:

О.Ганущин, І.Сех, О.Панькевич.

Голосували:

Прийняти проект рішення в цілому:

"за" - 75, "проти" - 0, "утрималось" - 0.

^ Рішення ухвалюється (№ 108 додається).


Слухали:

Інформація щодо виконання у 2010 році Програми розвитку української мови, української культури та історичної свідомості громадян України на території Львівської області на 2010 – 2014 роки.
Інформує:

Ю.Підлісний – голова постійної комісії з питань освіти і науки.

Обговорення:

О.Шейка, О.Стахів, І.Фаріон.


Виступив:

А.Корнат – запропонував надати час для виступу директорові інформаційно-аналітичного центру "Логос" О.Яценку.

Голосували:

За пропозицію А.Корната:

"за" - 51, "проти" - 1, "утрималось" - 0.

^ Пропозиція не ухвалюється.


Обговорення:

С.Шеремета, С.Кубів, І.Сех, Ю.Зірченко, Г.Чорна, І.Грещук, О.Панькевич.

Виступив:

С.Кубів – запропонував ухвалити проект рішення щодо вищеназваного питання, здійснивши наступні зміни:

- пункт 1 проекту рішення викласти в такій редакції: "Прийняти інформацію щодо виконання у 2010 році Програми розвитку української мови, української культури та історичної свідомості громадян України на території Львівської області на 2010 – 2014 роки" до відома";

- пункт 2 проекту рішення викласти в такій редакції: "Профільним постійним комісіям обласної ради спільно з депутатами доопрацювати Програму розвитку української мови, української культури та історичної свідомості громадян України на території Львівської області на 2010 – 2014 роки".


Голосували:

Прийняти проект рішення за основу із врахуванням пропозицій депутата обласної ради С.Кубіва:

"за" - 35, "проти" - 1, "утрималось" - 0.


Виступив:

О.Панькевич – на вимогу депутатів обласної ради запропонував проголосувати за проект рішення, який був розданий депутатам обласної ради під час попередньої сесії, за основу:

Голосували:

"за" - 48, "проти" - 7, "утрималось" - 1.


Виступив:

О.Панькевич – на вимогу депутатів обласної ради запропонував доопрацювати це питання і розглянути на черговій сесії обласної ради.

Голосували:

За пропозицію депутатів обласної ради:

"за" - 56, "проти" - 0, "утрималось" - 0.

^ Пропозиція не ухвалюється.


Виступили:

О.Ганущин, О.Панькевич, С.Кубів, С.Шеремета, І.Фаріон.


Виступили:

О.Панькевич – на вимогу депутатів обласної ради запропонував на черговій сесії обласної ради розглянути питання "Звіт Львівської обласної державної адміністрації щодо виконання у 2010 році Програми розвитку української мови, української культури та історичної свідомості громадян України на території Львівської області на 2010 – 2014 роки".

С.Кубів – прокоментував щодо змісту пунктів 4 та 6 рішення Львівської обласної ради від 06.07.2010 р. № 1248 "Про затвердження Програми розвитку української мови, української культури та історичної свідомості громадян України на території Львівської області на 2010 – 2014 роки".

Голосували:

За пропозицію О.Панькевича:

"за" - 49, "проти" - 0, "утрималось" - 0.

^ Пропозиція не ухвалюється.


Виступили:

Ю.Войтів – повторно вніс пропозицію до проекту рішення, яку озвучив депутат обласної ради С.Кубів, додавши, що після напрацювання нової редакції питання "Про затвердження Програми розвитку української мови, української культури та історичної свідомості громадян України на території Львівської області на 2010 – 2014 роки" можна слухати Звіт Львівської обласної державної адміністрації про виконання вже нової редакції Програми.

О.Панькевич – нагадав депутатам, що така пропозиція вже голосувалася.

А.Корнат – запропонував внести зміни до рішення Львівської обласної ради від 06.07.2010 р. № 1248 "Про затвердження Програми розвитку української мови, української культури та історичної свідомості громадян України на території Львівської області на 2010 – 2014 роки", зокрема в пункті 4 слово "інформувати" замінити на "звітувати".

Голосували:

За пропозицію А.Корната:

"за" - 53, "проти" - 0, "утрималось" - 1.

^ Пропозиція не ухвалюється.


Виступив:

О.Тягнибок – запропонував на наступній сесії обласної ради розглянути нову редакцію питання "Про затвердження Програми розвитку української мови, української культури та історичної свідомості громадян України на території Львівської області на 2010 – 2014 роки".

Доручити профільним постійним комісіям обласної ради переглянути і вдосконалити рішення від 06.07.2010 р. № 1248 "Про затвердження Програми розвитку української мови, української культури та історичної свідомості громадян України на території Львівської області на 2010 – 2014 роки".

Запропонував на наступній сесії обласної ради розглянути питання "Звіт Львівської обласної державної адміністрації щодо виконання Програми розвитку української мови, української культури та історичної свідомості громадян України на території Львівської області на 2010 – 2014 роки.


Виступив:

С.Кубів – підтримав пропозицію депутата обласної ради О.Тягнибока та запропонував також доручити постійній комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності переглянути і вдосконалити це рішення і в найкоротший термін подати у виконавчий апарат Львівської обласної ради.

Голосували:

За пропозиції О.Тягнибока та С.Кубіва:

"за" - 60, "проти" - 0, "утрималось" - 2.

^ Пропозиція ухвалюється.


Виступили:

В.Пазиняк – запропонував надати час для виступу голові Всеукраїнського "Студентського братства", директорові інформаційно-аналітичного центру "Логос" О. Яценку.

О.Панькевич – запропонував надати слово О. Яценку під час розгляду питання "Різне".

Голосували:

За пропозиції В.Пазиняка та О.Панькевича:

"за" - 59, "проти" - 0, "утрималось" - 0.

^ Пропозиція ухвалюється.


Слухали:

Про надання згоди на отримання обласною державною адміністрацією державної фінансової підтримки у вигляді фінансової допомоги на безповоротній основі.
Доповідає:

В.Губицький – заступник голови облдержадміністрації.

Запитання:

Я.Качмарик, О.Магур, Г.Костюк, М.Барбара, І.Сех.


Виступив:

П.Колодій – запропонував надати час для виступу представнику громади с. Зубра Пустомитівського району Львівської області.

Голосували:

За пропозицію П.Колодія:

"за" - 54, "проти" - 0, "утрималось" - 0.

^ Пропозиція не ухвалюється.


Обговорення:

С.Кубів.

Виступила:

І.Сех – запропонувала та зачитала альтернативний проект рішення щодо викупу земельних ділянок.

Обговорення:

Я.Качмарик, П.Колодій, О.Ганущин.

Виступив:

В.Губицький – заступник голови облдержадміністрації.

Обговорення:

П.Пилипенко, С.Шеремета, В.Куйбіда.


Виступив:

О.Панькевич – на вимогу депутатів обласної ради оголосив перерву на 5 хвилин.


Перерва 5 хвилин


Виступили:

О.Панькевич, В.Куйбіда, С.Кубів, Я.Качмарик, В.П’ятак.


Виступив:

В.Губицький – заступник голови облдержадміністрації.


Голосували:

Прийняти проект рішення, запропонований Львівською облдержадміністрацією, за основу:

"за" - 37, "проти" - 0, "утрималось" - 2.


Виступила:

І.Сех – зачитала альтернативний проект рішення щодо викупу земельних ділянок.

Голосували:

Прийняти альтернативний проект рішення, запропонований депутатом обласної ради І.Сех, за основу:

"за" - 46, "проти" - 4, "утрималось" - 1.


Виступив:

В.Куйбіда – запропонував внести до проекту рішення такі зміни:

- пункт 1 викласти в такій редакції: "Надати згоду Львівській обласній державній адміністрації на отримання від Державного підприємства "Фінансування інфраструктурних проектів" фінансової позики";

- пункт 2 викласти в такій редакції: "Львівській обласній державній адміністрації забезпечити цільове використання державної фінансової позики у вигляді фінансової допомоги на безповоротній основі в сумі 2748147 грн, для здійснення викупу земельних ділянок у зв'язку із суспільною необхідністю, для будівництва під'їзних доріг, дорожньої розв'язки та об'єктів інженерної інфраструктури, необхідних для будівництва стадіону на вул. Стрийській-Кільцевій дорозі";
- пункт 3 викласти в такій редакції: "Львівська обласна рада не несе жодних юридичних та фінансових зобов'язань з приводу повернення";

- пункт 4 викласти в такій редакції: "Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності (Я. Качмарик), з питань молодіжної політики, фізичної культури, спорту і туризму (Т.Скиба) та з питань регулювання земельних відносин, адміністративно-територіального устрою, планування території, архітектури та будівництва (П.Пилипенко).

Голосували:

За пропозицію В.Куйбіди:

"за" - 36, "проти" - 1, "утрималось" - 2.

^ Пропозиція не ухвалюється.


Виступив:

М.Цимбалюк – голова Львівської обласної державної адміністрації.


Виступив:

О.Панькевич – запропонував звернутися до Львівської обласної державної адміністрації з проханням належно підготувати проект рішення щодо питання надання згоди на отримання обласною державною адміністрацією державної фінансової підтримки у вигляді фінансової допомоги на безповоротній основі. Зазначив, що, за умови виконання вищеназваної пропозиції, Львівська обласна рада в найкоротший термін розгляне цей проект рішення.
Голосували:

За пропозицію О.Панькевича:

"за" - 50, "проти" - 0, "утрималось" - 0.

^ Пропозиція не ухвалюється.

Виступили:

О.Панькевич – зазначив, що Львівська обласна рада в найкоротший термін розгляне проект рішення на засіданнях профільних постійних комісій обласної ради та, зокрема, на черговій сесії обласної ради.

О.Тягнибок – запропонував Львівській обласній державній адміністрації підготувати проект рішення, який відповідатиме чинному законодавству України; провести громадські слухання із залученням мешканців с. Зубра Пустомитівського району, депутатів Львівської обласної ради, представників Львівської обласної державної адміністрації та громадськості Львівщини щодо викупу земельних ділянок, які відводяться для будівництва під'їзних доріг, дорожньої розв'язки та об'єктів інженерної інфраструктури, необхідних для будівництва стадіону на вул. Стрийській-Кільцевій дорозі у м. Львові; на позачерговій сесії обласної ради розглянути питання "Про надання згоди на отримання обласною державною адміністрацією державної фінансової підтримки у вигляді фінансової допомоги на безповоротній основі".

Виступили:

С.Кубів, О.Ганущин, О.Старовойт, О.Панькевич.


Слухали:

Про реалізацію Програми транскордонного співробітництва Польща ­ Білорусь Україна 20072013 Європейського інструменту сусідства та партнерства.
Доповідає:

С.Шеремета – депутат обласної ради.

Запитання:

Г.Костюк – запропонувала доопрацювати проект рішення відповідно до вимог чинного законодавства України.

Виступив:

В.Куйбіда – запропонував до проекту рішення внести редакційні правки, а також у пункті 4 проекту Звернення після слів "бюджетних асигнувань" додати "зокрема відновлення в державному бюджеті цільової субвенції на розвиток транскордонного співробітництва".


Голосували:

Прийняти проект рішення в цілому із доповненнями та зауваженнями:

"за" - 68, "проти" - 0, "утрималось" - 1.

^ Рішення ухвалюється (№ 109 додається).


Слухали:

Про звернення до Кабінету Міністрів України щодо заборони відключення Львівського міського комунального підприємства "Львівводоканал" від електропостачання.
Доповідає:

М.Задорожний – голова постійної комісії з питань промисловості, ЖКГ, транспорту та зв'язку.

Виступив:

О.Панькевич – запропонував підтримати проект рішення.


Голосували:

Прийняти проект рішення в цілому:

"за" - 75, "проти" - 0, "утрималось" - 0.

^ Рішення ухвалюється (№ 110 додається).


Слухали:

Про загрозливу ситуацію з продовольчою безпекою.
Доповідає:

О.Ганущин – депутат обласної ради – запропонував до проекту рішення внести такі зміни:

- в останньому абзаці проекту Заяви після слова "адміністрації" додати "Кабінету Міністрів України та Міністерства аграрної політики України";

- додати до проекту рішення пункт такого змісту: "Заяву Львівської обласної ради скерувати до Кабінету Міністрів України та Міністерства аграрної політики України".


Виступив:

В.Куйбіда – запропонував у пункті 7 проекту Заяви вилучити друге речення та в останньому абзаці проекту Заяви після слова "адміністрації" додати "Кабінету Міністрів України та Міністерства аграрної політики України".


Голосували:

Прийняти проект рішення в цілому із врахуванням вищеназваних змін та доповнень:

"за" - 53, "проти" - 3, "утрималось" - 3.

^ Рішення не ухвалюється.


Слухали:

Про звернення до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України.
Доповідає:

П.Пешко – голова постійної комісії з питань розвитку села та агропромислового комплексу.

Виступив:

О.Панькевич – запропонував підтримати проект рішення.


Голосували:

Прийняти проект рішення в цілому:

"за" - 68, "проти" - 5, "утрималось" - 1.

^ Рішення ухвалюється (№ 111 додається).


Слухали:

Про виділення матеріальної допомоги громадянці Дзюбі О. І.
Доповідає:

І.Сех – голова постійної комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації.

Виступив:

П.Колодій – запропонував рейтинговим голосуванням визначити кількість депутатів обласної ради, з фонду яких буде виділено матеріальну допомогу по 1000 грн.

Голосували:

За пропозицію П.Колодія:

"за" - 52, "проти" - 0, "утрималось" - 0.

^ Пропозиція ухвалюється.


Голосували:

Прийняти проект рішення в цілому:

"за" - 70, "проти" - 0, "утрималось" - 0.

Рішення ухвалюється (№ 112 додається).


Слухали:

Різне.

Виступив:

О.Яценко – голова Всеукраїнського "Студентського братства", директор інформаційно-аналітичного центру "Логос".

Виступили:

В.Куйбіда, І.Сех.


V сесія завершила свою роботу


Голова обласної ради Олег ПАНЬКЕВИЧ


Протокол вела Марія ГАРАЗДОВСЬКА
Похожие:

Протокол №10 ІІ пленарного засідання V сесії Львівської обласної ради VІ скликання 05 квітня 2011 року м. Львів Засідання розпочалося о 10. 00 iconПротокол №7 ІІ пленарного засідання ІV сесії Львівської обласної ради VІ скликання 01 березня 2011 року м. Львів Засідання розпочалося о 10. 00
Львівської обласної державної адміністрації, керівники силових структур, начальники управлінь та відділів Львівської обласної державної...
Протокол №10 ІІ пленарного засідання V сесії Львівської обласної ради VІ скликання 05 квітня 2011 року м. Львів Засідання розпочалося о 10. 00 iconПротокол №4 ІІ пленарного засідання ІІ сесії Львівської обласної ради VІ скликання 05 січня 2011 року м. Львів Засідання розпочалося о 10. 00
Львівської обласної державної адміністрації, керівники силових структур, начальники управлінь та відділів Львівської обласної державної...
Протокол №10 ІІ пленарного засідання V сесії Львівської обласної ради VІ скликання 05 квітня 2011 року м. Львів Засідання розпочалося о 10. 00 iconПротокол №3 І пленарного засідання ІІ сесії Львівської обласної ради VІ скликання 04 січня 2011 року м. Львів Засідання розпочалося о 10. 00
Львівської обласної державної адміністрації, керівники силових структур, начальники управлінь та відділів Львівської обласної державної...
Протокол №10 ІІ пленарного засідання V сесії Львівської обласної ради VІ скликання 05 квітня 2011 року м. Львів Засідання розпочалося о 10. 00 iconПротокол №9 І пленарного засідання V сесії Львівської обласної ради VІ скликання 29 березня 2011 року м. Львів Засідання розпочалося о 10. 00
Львівської обласної державної адміністрації, керівники силових структур, начальники управлінь та відділів Львівської обласної державної...
Протокол №10 ІІ пленарного засідання V сесії Львівської обласної ради VІ скликання 05 квітня 2011 року м. Львів Засідання розпочалося о 10. 00 iconПротокол №6 І пленарного засідання ІV сесії Львівської обласної ради VІ скликання 22 лютого 2011 року м. Львів Засідання розпочалося о 10. 00
Львівської обласної державної адміністрації, керівники силових структур, начальники управлінь та відділів Львівської обласної державної...
Протокол №10 ІІ пленарного засідання V сесії Львівської обласної ради VІ скликання 05 квітня 2011 року м. Львів Засідання розпочалося о 10. 00 iconПротокол №14 ІІ пленарного засідання VІІІ сесії Львівської обласної ради VІ скликання 19 травня 2011 року м. Львів Засідання розпочалося об 11. 00
Львівської обласної державної адміністрації, керівники силових структур, начальники управлінь та відділів Львівської обласної державної...
Протокол №10 ІІ пленарного засідання V сесії Львівської обласної ради VІ скликання 05 квітня 2011 року м. Львів Засідання розпочалося о 10. 00 iconПротокол №13 І пленарного засідання VІІІ сесії Львівської обласної ради VІ скликання 17 травня 2011 року м. Львів Засідання розпочалося о 10. 00
Львівської обласної державної адміністрації, керівники силових структур, начальники управлінь та відділів Львівської обласної державної...
Протокол №10 ІІ пленарного засідання V сесії Львівської обласної ради VІ скликання 05 квітня 2011 року м. Львів Засідання розпочалося о 10. 00 iconПротокол №8 ІІІ пленарного засідання ІV сесії Львівської обласної ради VІ скликання 09 березня 2011 року м. Львів Засідання розпочалося о 10. 30
Львівської обласної державної адміністрації, керівники силових структур, начальники управлінь та відділів Львівської обласної державної...
Протокол №10 ІІ пленарного засідання V сесії Львівської обласної ради VІ скликання 05 квітня 2011 року м. Львів Засідання розпочалося о 10. 00 iconПротокол №15 ІІІ пленарного засідання VІІІ сесії Львівської обласної ради VІ скликання 24 травня 2011 року м. Львів Засідання розпочалося о 10. 00
Львівської обласної державної адміністрації, керівники силових структур, начальники управлінь та відділів Львівської обласної державної...
Протокол №10 ІІ пленарного засідання V сесії Львівської обласної ради VІ скликання 05 квітня 2011 року м. Львів Засідання розпочалося о 10. 00 iconПротокол №11 VІ позачергової сесії Львівської обласної ради VI скликання 28 квітня 2011 року м. Львів Засідання розпочалося 14. 00. Засідання завершилося 15. 40
Львівської обласної державної адміністрації, керівники силових структур, начальники управлінь та відділів Львівської обласної державної...
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов