Протокол №15 ІІІ пленарного засідання VІІІ сесії Львівської обласної ради VІ скликання 24 травня 2011 року м. Львів Засідання розпочалося о 10. 00 icon

Протокол №15 ІІІ пленарного засідання VІІІ сесії Львівської обласної ради VІ скликання 24 травня 2011 року м. Львів Засідання розпочалося о 10. 00НазваниеПротокол №15 ІІІ пленарного засідання VІІІ сесії Львівської обласної ради VІ скликання 24 травня 2011 року м. Львів Засідання розпочалося о 10. 00
Дата конвертации02.02.2013
Размер386.13 Kb.
ТипПротокол
скачать >>>


Протокол № 15

ІІІ пленарного засідання

VІІІ сесії

Львівської обласної ради VІ скликання


24 травня 2011 року м. Львів


Засідання розпочалося о 10.00,

засідання завершилося о 15.00.


Усього депутатів – 116.

Присутні – 103.

Відсутні – 13.

Запрошені:

Голова Львівської обласної державної адміністрації, заступники голови Львівської обласної державної адміністрації, керівники силових структур, начальники управлінь та відділів Львівської обласної державної адміністрації, голови райдержадміністрацій, районних рад та міські голови міст обласного значення, представники ЗМІ.


Голова сесії:


О. Панькевич – голова Львівської обласної ради.


Президія:


О. Панькевич – голова обласної ради.

П. Колодій – перший заступник голови обласної ради.

^ В. П’ятак – заступник голови обласної ради.


Виступив:

О.Панькевич – проінформував, що, відповідно до частини 5-ої статті 46-ої Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", на 24 травня 2011 р. скликано ІІІ пленарне засідання чергової VІІІ сесії Львівської обласної ради VІ скликання.


Виступила:

І.Сех – запропонувала внести до порядку денного питання "Про конституційне звернення до Конституційного Суду України" та "Про листи Міністерства екології та природних ресурсів України щодо надання погодження стосовно включення площі "Олеська" газових сланців до Переліку ділянок надр, що можуть надаватися в користування на умовах розподілу продукції".

Голосували:

За пропозицію І.Сех:

"за" - 71, "проти" - 0, "утрималось" - 0.

Пропозиція ухвалюється.


Виступили:

Б.Сидорак – запропонував внести до порядку денного питання "Про внесення змін до рішення Львівської обласної ради від 19.05.2011 р. № 130 "Програму соціально-економічного та культурного розвитку Львівської області на 2011 рік".

О.Панькевич – запропонував підтримати пропозицію депутата Б.Сидорака.

Голосували:

За пропозицію Б.Сидорака:

"за" - 66, "проти" - 0, "утрималось" - 0.

^ Пропозиція ухвалюється.


Слухали:

Про депутатські заяви та звернення.

Виступив:

О.Панькевич – запропонував конкретизувати час для виступів депутатів: по 6 хвилин одному представникові від кожної фракції для оголошення заяв і повідомлень.

^ Пропозиція ухвалюється.


Виступили:

О.Старовойт – зачитав звернення фракції політичної партії "Наша Україна" у Львівській обласній раді до Львівської міської ради щодо відзначення Свята Героїв 22 травня 2011 року на Львівщині.

І.Сех – озвучила звернення Всеукраїнського об'єднання "Свобода" до Надзвичайного і Повноважного Посла України у Російській Федерації В.Єльченка та Міністра закордонних справ України К.Грищенка із проханням вжити заходів дипломатичного реагування, щоб з'ясувати долю затриманого українця Романа Семчія та забезпечити передачу його правоохоронним органам України здоровим та неушкодженим.

Повідомила, що 20 травня 2011 року затримали Степана Підкуймуху – депутата-свободівця Пустомитівської районної ради, коли він прибув у Львівське міське управління МВС України на допит як свідок у справі щодо подій 9 травня у м. Львові. 21 травня 2011 року С. Підкуймуха оголосив голодування на знак протесту проти його незаконного затримання. Закликала заарештованого припинити голодування, аби зберегти силу для подальшої боротьби.

Г.Костюк – озвучила звернення фракції політичної партії "Фронт Змін" у Львівській обласній раді до голови Львівської обласної державної адміністрації М. Цимбалюка щодо стану обслуговування осіб, які мають право на пільги з оплати проїзду у громадському транспорті Львівської області.

А.Корнат – прокоментував щодо подій 23 травня 2011 року, зокрема відзначення вшанування пам'яті Дня 73-х роковин від вбивства Провідника ОУН Героя української нації полковника Євгена Коновальця в його рідному селі Зашків.

О.Ганущин – проінформував, що 23 травня 2011 року у м. Вінниці творче об’єднання "ТОРО" – контактна група  в Україні Transparency International та Фонд Фрідріха Науманна в партнерстві з громадською організацією "Філософія Серця", за сприяння Громадської ради при Вінницькій обласній Раді та Громадської ради при облдержадміністрації, організували круглий стіл на тему: "Кращі практики протидії корупції на рівні місцевого самоврядування".


Слухали:

^ Про затвердження Обласної комплексної програми соціальної підтримки та реабілітації інвалідів на 2011 – 2014 роки.Доповідає:

В.Мартиняк – начальник головного управління праці та соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації.

Запитання:

М.Барбара, І.Криськів, Г.Чорна, Я.Качмарик, Ю.Зірченко.

Виступив:

В.Пазиняк – запропонував підтримати проект рішення.


Голосували:

Прийняти проект рішення в цілому:

"за" - 85, "проти" - 0, "утрималось" - 0.

^ Рішення ухвалюється (№ 134 додається).


Слухали:

Про затвердження Обласної цільової програми "Спортивний майданчик" на 2011 – 2016 роки.
Доповідає:

Ю.Майборода – начальник управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації.

Запитання:

В.Баран, М.Барбара, І.Груник, П.Пешко, З.Карпінський, Ю.Зірченко, Г.Костюк, Ю.Підлісний, Ю.Войтів, П.Хобзей, Я.Качмарик.


Співдоповідає:

Т.Скиба – голова постійної комісії з питань молоді та спорту.


Голосували:

Прийняти проект рішення за основу:

"за" - 91, "проти" - 0, "утрималось" - 0.


Виступив:

Т.Скиба – запропонував у Програмі кошти в сумі "не більше 100 тис. грн", призначені на один майданчик з обласного бюджету, замінити на "не більше 200 тис. грн на один майданчик"; врахувати і тренажерне обладнання для відкритих спортивних майданчиків.

Голосували:

За пропозицію Т.Скиби:

"за" - 67, "проти" - 0, "утрималось" - 0.

Пропозиція ухвалюється.


Голосували:

Прийняти проект рішення в цілому:

"за" - 91, "проти" - 0, "утрималось" - 0.

^ Рішення ухвалюється (№ 135 додається).


Слухали:

Про затвердження Програми розвитку туризму та рекреації у Львівській області на 2011 – 2013 роки.
Доповідає:

О.Погорілко – заступник начальника управління розвитку туризму та курортів Львівської облдержадміністрації.

Запитання:

П.Пешко, Б.Сидорак, Я.Качмарик, М.Барбара, І.Фаріон, Ю.Зірченко, О.Ганущин, Г.Костюк, Г.Чорна.

Обговорення:

Б.Сидорак.

Співдоповідає:

Т.Скиба – голова постійної комісії з питань молоді та спорту.

Обговорення:

М.Барбара.


Голосували:

Прийняти проект рішення за основу:

"за" - 95, "проти" - 0, "утрималось" - 0.


Виступив:

О.Ганущин – запропонував до проекту рішення додати пункти такого змісту: "Доручити головному фінансовому управлінню Львівської облдержадміністрації внести зміни до обласного бюджету Львівської області на 2011 рік" та зменшити фінансування Програми на 200 тис. грн. Також запропонував постійній комісії з питань молоді та спорту обласної ради спільно з головним розпорядником коштів невідкладно в 10-денний термін затвердити новий перелік заходів, які є в проекті рішення.

Голосували:

За пропозицію О.Ганущина:

"за" - 83, "проти" - 3, "утрималось" - 0.

^ Пропозиція ухвалюється.


Виступили:

О.Ганущин – запропонував до проекту рішення додати пункт такого змісту: "Зобов'язати головного розпорядника коштів оприлюднювати на власному сайті та на сайті Львівської облдержадміністрації копії кошторисів, актів виконаних робіт із специфікацією та скеровувати відповідні копії документів до постійній комісії з питань контролю за ефективністю виконання державних і обласних програм та рішень ради".

О.Панькевич – запропонував підтримати пропозицію депутата О.Ганущина.

Голосували:

За пропозицію О.Ганущина:

"за" - 92, "проти" - 0, "утрималось" - 0.

^ Пропозиція ухвалюється.


Виступив:

О.Панькевич – узагальнив озвучені пропозиції депутатів, зокрема – передбачити відповідні кошти у Програмі щодо розробки туристичних маршрутів та заходів для вивчення та популяризації історії національно-визвольної боротьби на Львівщині.

Голосували:

За вищеназвану пропозицію:

"за" - 95, "проти" - 0, "утрималось" - 0.

^ Пропозиція ухвалюється.


Виступив:

Б.Сидорак – запропонував заслухати через півроку звіт управління розвитку туризму та курортів Львівської облдержадміністрації про виконання Програми та вилучити з Програми пункт 5.2.


Голосували:

Прийняти проект рішення в цілому з урахуванням пропозиції Б.Сидорака:

"за" - 91, "проти" - 0, "утрималось" - 0.

Рішення ухвалюється (№ 136 додається).


Слухали:

Про затвердження Обласної програми залучення студентської молоді до проходження практики та стажування в органах державної влади та місцевого самоврядування на 2011 – 2015 роки.
Доповідає:

А.Рожнятовський – начальник управління у справах сім’ї та молоді.
Співдоповідає:

Т.Скиба – голова постійної комісії з питань молоді та спорту.


Виступили:

І.Фаріон – запропонувала у проекті рішення сформулювати заходи залучення студентської молоді.

Г.Костюк – запропонувала передбачити в Програмі спільні заходи з обласним та міськими центрами зайнятості.

П.Хобзей.

О.Юринець – запропонувала підтримати проект рішення.

Я.Качмарик.

О.Панькевич – запропонував подавати заходи Програми на затвердження профільним постійним комісіям Львівської обласної ради.


Голосували:

Прийняти проект рішення в цілому з урахуванням доповнень та пропозицій депутатів обласної ради:

"за" - 97, "проти" - 0, "утрималось" - 0.

^ Рішення ухвалюється (№ 137 додається).


Слухали:

Про затвердження Програми розвитку Львівської обласної контрольно-рятувальної служби туристсько-спортивної спілки України на 2011 – 2013 роки.
Доповідає:

О.Харчук – заступник начальника головного управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Львівської облдержадміністрації.

Запитання:

Г.Чорна, Я.Качмарик.


Голосували:

Прийняти проект рішення за основу:

"за" - 93, "проти" - 0, "утрималось" - 0.


Виступили:

О.Ганущин – запропонував до проекту рішення додати пункт такого змісту: "Зобов'язати головного розпорядника коштів в 10-денний термін оприлюднювати на власному сайті та на сайті Львівської облдержадміністрації копії кошторисів, актів виконаних робіт із специфікацією та скеровувати відповідні копії документів до постійній комісії з питань контролю за ефективністю виконання державних і обласних програм та рішень ради".

О.Панькевич – запропонував підтримати пропозицію депутата О.Ганущина:

Голосували:

За пропозицію О.Ганущина:

"за" - 81, "проти" - 0, "утрималось" - 0.

^ Пропозиція ухвалюється.


Голосували:

Прийняти проект рішення в цілому:

"за" - 96, "проти" - 0, "утрималось" - 0.

Рішення ухвалюється (№ 138 додається).


Слухали:

^ Про затвердження Програми розвитку земельних відносин у Львівській області на 2011 – 2015 роки.
Доповідає:

І.Падляк – заступник начальника головного управління Держкомзему у Львівській області.

Запитання:

Я.Качмарик, М.Задорожний, Ю.Зірченко, З.Карпінський, О.Ганущин.


Голосували:

Прийняти проект рішення за основу:

"за" - 97, "проти" - 0, "утрималось" - 0.


Виступили:

О.Ганущин – запропонував до проекту рішення додати пункт такого змісту: "Головному розпорядникові коштів у 10-денний термін оприлюднювати на власному сайті та на сайті Львівської облдержадміністрації копії кошторисів, актів виконаних робіт із специфікацією та скеровувати відповідні копії документів до постійній комісії з питань контролю за ефективністю виконання державних і обласних програм та рішень ради".

О.Юринець – запропонувала в пункт 2 проекту рішення слова "відповідно до напрямів використання коштів обласного бюджету" замінити на "згідно з додатками".

Голосували:

За пропозиції О.Ганущина та О.Юринець:

"за" - 87, "проти" - 0, "утрималось" - 0.

Пропозиція ухвалюється.


Виступив:

О.Ганущин – запропонував у пункті 1.1. таблиці "Розподіл субвенцій на виконання робіт з розмежування земель державної та комунальної власності на 2011 рік" не обмежувати певні території і записати "районів Львівської області".

Голосували:

За пропозицію О.Ганущина:

"за" - 85, "проти" - 0, "утрималось" - 0.

^ Пропозиція ухвалюється.


Голосували:

Прийняти проект рішення в цілому:

"за" - 94, "проти" - 0, "утрималось" - 0.

Рішення ухвалюється (№ 139 додається).


Перерва 15 хвилин


Виступив:

О.Панькевич – запропонував роботу сесії обласної ради продовжити без перерви на обід, з метою якнайшвидшого завершення сесії.

Голосували:

За пропозицію О.Панькевича:

"за" - 86, "проти" - 0, "утрималось" - 1.

^ Пропозиція ухвалюється.


Слухали:

Про створення парку-пам'ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення "Замковий парк".
Доповідають:

М.Хом’як – в.о. начальника Державного управління охорони навколишнього природного середовища у Львівській області;
І.Сех – голова постійної комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації.


Голосували:

Прийняти проект рішення за основу:

"за" - 94, "проти" - 0, "утрималось" - 0.


Виступив:

О.Ганущин – запропонував у проекті рішення прізвище Жовківського міського голови "Є.Янушевич" замінити на "П.Вихопень".


Голосували:

Прийняти проект рішення в цілому з урахуванням пропозиції депутата О.Ганущина:

"за" - 93, "проти" - 0, "утрималось" - 0.

^ Рішення ухвалюється (№ 140 додається).


Слухали:

Про реалізацію Резолюції та Рекомендації Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи "Сталий розвиток гірських регіонів та досвід Карпатських гір".
Доповідає:

І.Сех – голова постійної комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації.


Голосували:

Прийняти проект рішення в цілому:

"за" - 94, "проти" - 0, "утрималось" - 0.

^ Рішення ухвалюється (№ 141 додається).


Слухали:

Про надання гірничого відводу ВАТ "Сколівське кар’єроуправління".
Доповідає:

І.Сех – голова постійної комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації.


Голосували:

Прийняти проект рішення в цілому:

"за" - 95, "проти" - 0, "утрималось" - 0.

^ Рішення ухвалюється (№ 142 додається).


Слухали:

Про звернення до Міністерства оборони України.
Доповідає:

І.Сех – голова постійної комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації.


Голосували:

Прийняти проект рішення в цілому:

"за" - 84, "проти" - 0, "утрималось" - 1.

^ Рішення ухвалюється (№ 143 додається).


Виступили:

О.Панькевич – проінформував про наявний лист начальника Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства А.Дейнеки з роз'ясненням про неможливість особисто доповідати на сесії обласної ради питання "Про діяльність ТзОВ "Мисливське господарство "Вепр" і прохання надати можливість для доповіді з цього питання головному мисливствознавцю Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Бурмасу В.Р.

О.Магур – секретар постійної комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації – запропонував перенести питання "Про діяльність ТзОВ "Мисливське господарство "Вепр" на наступну чергову сесію Львівської обласної ради.

Голосували:

За пропозицію О.Магура:

"за" - 78, "проти" - 2, "утрималось" - 0.

^ Пропозиція ухвалюється.

Слухали:

Про передачу на баланс в оперативне управління головному фінансовому управлінню Львівської обласної державної адміністрації приміщень за адресою: вул. Костюшка, 8, м. Львів.

Виступив:

Я.Качмарик – проінформував, що начальник управління майном спільної власності обласної ради М.Бандра перебуває на лікарняному, тому інформувати про питання щодо майна спільної власності обласної ради та відповідати на запитання депутатів буде особисто.


Голосували:

Прийняти проект рішення в цілому:

"за" - 86, "проти" - 0, "утрималось" - 0.

^ Рішення ухвалюється (№ 144 додається).


Слухали:

Про передачу в комунальну власність територіальної громади м. Дрогобича комунального підприємства "Теплоремонт".
Доповідає:

Я.Качмарик – голова постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності обласної ради.


Голосували:

Прийняти проект рішення в цілому:

"за" - 95, "проти" - 1, "утрималось" - 0.

Рішення ухвалюється (№ 145 додається).


Слухали:

Про внесення змін до рішення обласної ради від 05.01.2011 р. № 34.
Доповідає:

Я.Качмарик – голова постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності обласної ради.


Голосували:

Прийняти проект рішення в цілому:

"за" - 95, "проти" - 0, "утрималось" - 0.

^ Рішення ухвалюється (№ 146 додається).


Слухали:

Про передачу на баланс Господарського суду Львівської області нежитлових приміщень за адресою: вул. Личаківська, 128, м. Львів.
Доповідає:

Я.Качмарик – голова постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності обласної ради.


Голосували:

Прийняти проект рішення в цілому:

"за" - 91, "проти" - 0, "утрималось" - 0.

^ Рішення ухвалюється (№ 147 додається).


Слухали:

Про затвердження орієнтовного переліку об’єктів для приватизації.
Доповідає:

Я.Качмарик – голова постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності обласної ради.

Виступили:

О.Старовойт – запропонував вилучити з додатку проекту рішення пункт 28 та 29.

О.Панькевич – запропонував підтримати пропозицію депутата О.Старовойта.

Голосували:

За пропозицію О.Старовойта:

"за" - 80, "проти" - 0, "утрималось" - 0.

Пропозиція ухвалюється.


Голосували:

Прийняти проект рішення в цілому:

"за" - 93, "проти" - 1, "утрималось" - 0.

^ Рішення ухвалюється (№ 148 додається).


Слухали:

Про встановлення орендної плати комунальному підприємству Львівської обласної ради "Управління капітального будівництва".
Доповідає:

Я.Качмарик – голова постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності обласної ради.

Голосували:

Прийняти проект рішення в цілому:

"за" - 94, "проти" - 0, "утрималось" - 0.

Рішення ухвалюється (№ 149 додається).


Слухали:

Про внесення змін до рішення обласної ради від 05.01.2011 р. № 25.
Доповідає:

Я.Качмарик – голова постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності обласної ради.

Виступили:

З.Карпінський, О.Ганущин, О.Старовойт, Я.Качмарик.


Голосували:

Прийняти проект рішення за основу:

"за" - 82, "проти" - 0, "утрималось" - 0.


Голосували:

Прийняти проект рішення в цілому:

"за" - 89, "проти" - 0, "утрималось" - 0.

Рішення ухвалюється (№ 150 додається).


Слухали:

Про внесення змін до рішення Львівської обласної ради від 09.03.2011 р. № 71 "Про передачу на баланс Львівського університету імені Івана Франка будівель за адресою: вул. В. Антоновича, 16, м. Львів".
Доповідає:

Я.Качмарик – голова постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності обласної ради.

Запитання:

П.Хобзей.


Голосували:

Прийняти проект рішення в цілому:

"за" - 94, "проти" - 0, "утрималось" - 0.

Рішення ухвалюється (№ 151 додається).


Слухали:

Про внесення змін до рішення Львівської обласної ради від 09.03.2011 р. № 72 "Про ліквідацію державного комунального комерційного торгового підприємства "Карат".
Доповідає:

Я.Качмарик – голова постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності обласної ради.


Голосували:

Прийняти проект рішення в цілому:

"за" - 94, "проти" - 0, "утрималось" - 0.

^ Рішення ухвалюється (№ 152 додається).


Слухали:

Про звернення Благодійного фонду "Андрія Котельника".
Доповідає:

Я.Качмарик – голова постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності обласної ради.


Голосували:

Прийняти проект рішення в цілому:

"за" - 80, "проти" - 0, "утрималось" - 0.

^ Рішення ухвалюється (№ 153 додається).


Слухали:

Про передачу вугілля на баланс відділу освіти Самбірської районної державної адміністрації.
Доповідає:

Я.Качмарик – голова постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності обласної ради.

Запитання:

М.Задорожний.

Виступив:

П.Колодій.


Голосували:

Прийняти проект рішення в цілому:

"за" - 84, "проти" - 2, "утрималось" - 1.

^ Рішення ухвалюється (№ 154 додається).


Слухали:

Про звернення до Голови Верховної Ради України Володимира Литвина щодо внесення змін до Закону України "Про порядок ввезення (пересилання) в Україну, митного оформлення й оподаткування особистих речей, товарів та транспортних засобів, що ввозяться (пересилаються) громадянами на митну територію України".
Доповідає:

В.Пісний – голова постійної комісії з питань законності, дотримання прав людини та військових проблем.


Голосували:

Прийняти проект рішення в цілому:

"за" - 92, "проти" - 0, "утрималось" - 0.

^ Рішення ухвалюється (№ 155 додається).


Слухали:

Про звернення до Голови Верховної Ради України Володимира Литвина щодо Закону України "Про гарантії держави щодо виконання судових рішень".
Доповідає:

В.Пісний – голова постійної комісії з питань законності, дотримання прав людини та військових проблем.


Голосували:

Прийняти проект рішення в цілому:

"за" - 86, "проти" - 0, "утрималось" - 0.

^ Рішення ухвалюється (№ 156 додається).


Слухали:

Про звернення Львівської обласної ради щодо припинення судового переслідування українця Івана Дем’янюка у Федеративній Республіці Німеччини.
Доповідає:

М.Барбара – депутат обласної ради.

Виступили:

Ю.Підлісний – запропонував доручити постійній комісії з питань депутатської діяльності, етики та регламенту доопрацювати текст звернення.

О.Старовойт – підтримав пропозицію депутата Ю.Підлісного.

О.Панькевич – надав доручення постійній комісії з питань депутатської діяльності, етики та регламенту до кінця сесії доопрацювати проект рішення, зокрема текст звернення та до завершення сесії розглянути це питання.


Виступив:

М.Кадикало – запропонував зняти з розгляду сесії питання "Про звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України", оскільки доповідач О.Шейка – голова постійної комісії з питань культури, історико-культурної спадщини, духовного відродження та ЗМІ – відсутній.

Голосували:

За пропозицію М.Кадикала:

"за" - 80, "проти" - 0, "утрималось" - 0.

^ Пропозиція ухвалюється.


Слухали:

Про звернення до Президента України щодо висловлення недовіри Верховній Раді України.
Доповідає:

Ю.Підлісний – голова постійної комісії з питань освіти та науки.


Голосували:

Прийняти проект рішення в цілому:

"за" - 73, "проти" - 6, "утрималось" - 0.

^ Рішення ухвалюється (№ 157 додається).


Слухали:

Про звернення до Президента України щодо денонсації Харківських угод.
Доповідає:

Ю.Підлісний – голова постійної комісії з питань освіти та науки.


Голосували:

Прийняти проект рішення в цілому:

"за" - 77, "проти" - 0, "утрималось" - 0.

^ Рішення ухвалюється (№ 158 додається).


Слухали:

Про визнання окремих рішень обласної ради такими, що втратили чинність.
Доповідає:

Т.Федак – голова постійної комісії з питань інвестиційної та регуляторної політики, ПЕК, енергоефективності і розвитку підприємництва.


Голосували:

Прийняти проект рішення в цілому:

"за" - 90, "проти" - 0, "утрималось" - 0.

^ Рішення ухвалюється (№ 159 додається).


Слухали:

Про оздоровлення ветеранів ОУН–УПА в лікарні відновного лікування № 2 "Центр реабілітації ветеранів ОУН–УПА "Говерла" у 2011 – 2013 роках".
Доповідає:

Б.Чечотка – голова постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства та соціального захисту.


Голосували:

Прийняти проект рішення в цілому:

"за" - 94, "проти" - 0, "утрималось" - 0.

^ Рішення ухвалюється (№ 160 додається).


Слухали:

Про представлення до нагородження відзнаками Верховної Ради України.
Доповідає:

М.Барбара – голова постійної комісії з питань депутатської діяльності, етики та регламенту.


Голосували:

Прийняти проект рішення в цілому:

"за" - 85, "проти" - 0, "утрималось" - 0.

^ Рішення ухвалюється (№ 161 додається).


Слухали:

Про основні засади збереження дерев’яної сакральної спадщини Львівщини.
Доповідає:

О.Шейка – голова постійної комісії з питань культури, історико-культурної спадщини, духовного відродження та ЗМІ.


Голосували:

Прийняти проект рішення в цілому:

"за" - 87 , "проти" - 0, "утрималось" - 0.

^ Рішення ухвалюється (№ 162 додається).


Слухали:

Про внесення змін до Регламенту Львівської обласної ради VІ скликання.
Доповідає:

М.Барбара – голова постійної комісії з питань депутатської діяльності, етики та регламенту.


Голосували:

Прийняти проект рішення за основу:

"за" - 72, "проти" - 0, "утрималось" - 0.


Виступив:

О.Ганущин – запропонував у пункті 1.8. проекту рішення слова "за 30 календарних днів" замінити на "за 25 календарних днів".

М.Барбара – не підтримав пропозицію депутата О.Ганущина.

Голосували:

За пропозицію О.Ганущина:

"за" - 45, "проти" - 0, "утрималось" - 1.

^ Пропозиція не ухвалюється.


Виступив:

О.Ганущин – запропонував до проекту рішення додати пункт такого змісту: "Створити робочу групу на чолі із заступником голови Львівської обласної ради, головою відповідної профільної комісії і тих депутатів, які зараз заявлять про бажання до неї увійти з метою доопрацювання проекту рішення "Про внесення змін до Регламенту Львівської обласної ради VІ скликання" та винести на розгляд чергової сесії обласної ради".

Голосували:

За пропозицію О.Ганущина:

"за" - 54, "проти" - 0, "утрималось" - 1.

^ Пропозиція не ухвалюється.


Виступила:

Г.Костюк – запропонувала частину 2 статті 29 проекту рішення записати а такій редакції: "Виконавчий апарат обласної ради забезпечує отримання кожним депутатом ради проектів рішень Програм, звернень, протоколів та матеріалів, які опрацьовуються у всіх комісіях ради, а також інших матеріалів, необхідних для проведення сесії не пізніше, як за 7 днів до відкриття чергової сесії, у виняткових випадках – позачергова сесія – у день її відкриття"; частину 3 статті 29 проекту рішення записати а такій редакції: "На прохання депутата обласної ради документи скеровувати йому електронною поштою".

Голосували:

За пропозицію Г.Костюк:

"за" - 46, "проти" - 1, "утрималось" - 0.

^ Пропозиція не ухвалюється.


Виступив:

М.Кадикало – запропонував статтю 5 Регламенту Львівської обласної ради доповнити таким змістом: "Відкритість та гласність роботи ради забезпечується завчасним оприлюдненням проектів рішень ради з метою її громадського обговорення та внесення пропозицій". До Регламенту додати статтю такого змісту: "Порядок розгляду запитів на інформацію викласти її у такій редакції: "Запит на інформацію – це прохання особи до ради та її органів надати публічну інформацію, що знаходиться у їх володінні. Запит на інформацію може бути індивідуальним або колективним, подаватись в усній, письмовій чи іншій формі, поштою, факсом, телефоном, електронною поштою. Відповідь на запит на інформацію має бути надана не пізніше 5 робочих днів з дня отримання запиту. У разі, якщо запит на інформацію стосується інформації, необхідної для захисту життя чи свободи особи щодо стану довкілля, якості харчових продуктів і предметів побуту, аварій, катастроф, небезпечних природних явищ та інших надзвичайних подій, що сталися або можуть статись і загрожують безпеці громадян, відповідь має бути надана не пізніше 48 годин з дня отримання запиту. У разі, якщо запит стосується надання великого обсягу інформації, або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, строк розгляду такого запиту може бути продовжений до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження. У цьому разі особа, що подала запит, має бути повідомлена у письмовій формі про продовження розгляду запиту не пізніше 5 робочих днів з дня отримання запиту".

Голосували:

За пропозицію М.Кадикала:

"за" - 47, "проти" - 0, "утрималось" - 1.

^ Пропозиція не ухвалюється.


Виступили:

О.Панькевич, М.Задорожний, І.Груник, І.Горон, М.Барбара, О.Ганущин, О.Панькевич.


Голосували:

Прийняти проект рішення в цілому:

"за" - 26, "проти" - 0, "утрималось" - 2.

^ Рішення не ухвалюється.


Виступив:

О.Панькевич – надав протокольне доручення постійній комісії з питань депутатської діяльності, етики та регламенту (М. Барбара) доопрацювати на засіданні комісії питання "Про внесення змін до Регламенту Львівської обласної ради VІ скликання" з урахуванням пропозицій депутатів Львівської обласної ради та винести на розгляд чергової сесії.


Слухали:

Про внесення змін до Положення про постійні комісії Львівської обласної ради.
Доповідає:

М.Барбара – голова постійної комісії з питань депутатської діяльності, етики та регламенту.

Виступив:

О.Панькевич – запропонував підтримати проект рішення.


Голосували:

Прийняти проект рішення в цілому:

"за" - 88, "проти" - 0, "утрималось" - 0.

Рішення ухвалюється (№ 163 додається).


Слухали:

Про внесення змін до рішення обласної ради від 09.03.2011 р. № 65 "Про утворення комісії Львівської обласної ради з питань поновлення прав реабілітованих та соціального захисту жертв політичних репресій".
Доповідає:

Б.Чечотка – голова постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства та соціального захисту.

Виступив:

Ю.Зірченко – запропонував у проекті рішення прізвище "З.Беня" замінити на "В.Середу".


Голосували:

Прийняти проект рішення в цілому з урахуванням пропозиції депутата Ю.Зірченка:

"за" - 86, "проти" - 0, "утрималось" - 0.

^ Рішення ухвалюється (№ 164 додається).


Слухали:

Про внесення змін у додаток до рішення обласної ради від 29 березня 2011 року № 96.
Доповідає:

В.Пазиняк – депутат обласної ради.


Виступив:

О.Панькевич – запропонував підтримати проект рішення.


Голосували:

Прийняти проект рішення в цілому:

"за" - 71, "проти" - 0, "утрималось" - 0.

^ Рішення ухвалюється (№ 165 додається).


Слухали:

Про відзначення 70-ої річниці масових розстрілів у Галичині.
Доповідає:

А.Холявка – депутат обласної ради.


Голосували:

Прийняти проект рішення в цілому:

"за" - 80, "проти" - 0, "утрималось" - 0.

^ Рішення ухвалюється (№ 166 додається).


Слухали:

Про затвердження Програми фінансування робіт, пов'язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг на 2011 рік.
Доповідає:

В.Корпан – начальник управління розвитку інфраструктури облдержадміністрації.
Співдоповідають:

М.Задорожний – голова постійної комісії з питань промисловості, ЖКГ, транспорту та зв'язку.

Виступив:

Б.Сидорак, О.Ганущин, Г.Костюк.


Голосували:

Прийняти проект рішення за основу:

"за" - 86, "проти" - 1, "утрималось" - 0.


Виступили:

Р.Швед.

З.Карпінський – запропонував у пункті 2 додатку 3 до Програми після переліку міст записати: "м. Стрий – 700 тис. грн, Стрийський район – 1000 тис. грн".

^ О.Ганущин, Б.Сидорак, М.Задорожний, Ю.Підлісний, З.Карпінський.

О.Тягнибок – запропонував під час пропонованого перерозподілу коштів обласного бюджету на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання автомобільних доріг комунальної власності вказувати звідки і куди перерозподілятимуться ці кошти.

^ С.Кубів, М.Задорожний, З.Карпінський.


Виступив:

О.Ганущин – запропонував до проекту рішення додати пункт такого змісту: "Головним розпорядникам коштів у 10-денний термін оприлюднювати на власному сайті та на сайті Львівської облдержадміністрації копії кошторисів, актів виконаних робіт із специфікацією та скеровувати відповідні копії зазначених документів постійній комісії з питань контролю за ефективністю виконання державних і обласних програм та рішень ради".

Голосували:

За пропозицію О.Ганущина:

"за" - 82, "проти" - 0, "утрималось" - 0.

^ Пропозиція ухвалюється.


Виступив:

О.Ганущин – запропонував у пункті 2 додатку 3 до Програми після переліку міст записати: "м. Моршин – 95 тис. грн".

Голосували:

За пропозицію О.Ганущина:

"за" - 86, "проти" - 0, "утрималось" - 0.

^ Пропозиція ухвалюється.


Виступили:

О.Ганущин – запропонував до проекту рішення додати пункт такого змісту: "Головному управлінню розвитку інфраструктури Львівської обласної державної адміністрації, Головному фінансовому управлінню при складанні переліків об’єктів розподілу чергової субвенції з державного бюджету на будівництво, реконструкцію, поточні ремонти та утримання автомобільних доріг загального користування передбачити кошти в сумі 1500 тис. грн на ремонт дороги Смільниця – Старий Самбір".

^ П.Колодій, О.Ганущин.

М.Задорожний – запропонував депутатам надати пропозиції постійній комісії з питань промисловості, ЖКГ, транспорту та зв'язку щодо подальшого формування розподілу коштів на будівництво та реконструкцію, поточні ремонти та утримання доріг загального користування.

Голосували:

За пропозицію М.Задорожного:

"за" - 87, "проти" - 0, "утрималось" - 0.

^ Пропозиція ухвалюється.


Виступив:

Б.Сидорак – запропонував у пункті 2 додатку 3 до Програми додати наступне: "Розподіл субвенцій між місцевими бюджетами проводиться в основному згідно розрахунку по формулі: податок на протяжність 70 відсотків, але не менше 500 тис. грн. Окремим районам виділяється додаткова сума для вирівнювання диспропорцій за 2009 – 2011 роки. Окрім того районам, які підтримують Обласну програму енергозбереження для населення, а це Городоцький і Самбірський, додатково виділяються кошти в сумі по 300 тис. грн. Кошти на ремонт доріг у містах обласного підпорядкування розподілені згідно попередньо поданих пропозицій загальною сумою 1 400 тис. грн. При цьому в розподілі субвенцій не беруть участі місцеві бюджети м. Борислава, м. Дрогобича, м. Трускавця".

Голосували:

За пропозицію Б.Сидорака:

"за" - 9, "проти" - 0, "утрималось" - 1.

Пропозиція не ухвалюється.


Виступили:

М.Титикало – запропонував у пункті 9.2. додатку 3 до Програми додати слова "на тендерній основі".

М.Задорожний – повідомив усіх присутніх, що знімає свою пропозицію.

Голосували:

За пропозицію М.Титикала:

"за" - 18, "проти" - 0, "утрималось" - 2.

^ Пропозиція не ухвалюється.

Виступила:

Г.Костюк – запропонувала постійній комісії з питань промисловості, ЖКГ, транспорту та зв'язку об'єктивно проаналізувати потребу в коштах у розрізі районів, вирівняти фінансування до середньої величини по області в районах, де вартість ремонту доріг менша середньообласної, а також затвердити план прийняття на баланс доріг місцевого значення для рівні області.


Виступив:

О.Панькевич – надав протокольне доручення постійній комісії з питань промисловості, ЖКГ, транспорту та зв'язку (М. Задорожний) розглянути на засіданні комісії пропозиції депутата обласної ради Г.Костюк, озвучені на ІІІ пленарному засіданні VІІІ сесії Львівської обласної ради під час розгляду питання "Про затвердження Програми фінансування робіт, пов'язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг на 2011 рік", а також підготувати відповідь депутатові.


Виступив:

Б.Сидорак – запропонував у пункті 3 додатку 3 до Програми додати наступне: "Пропозиції погоджуються з профільними комісіями районних і місцевих рад відповідних територій та депутатами Львівської обласної ради".

Голосували:

За пропозицію Б.Сидорака:

"за" - 17, "проти" - 0, "утрималось" - 0.

^ Пропозиція не ухвалюється.


Виступив:

З.Карпінський – запропонував внести м. Стрий в список, де розподіляються кошти рівними частинами.

Голосували:

За пропозицію З.Карпінського:

"за" - 4, "проти" - 0, "утрималось" - 0.

^ Пропозиція не ухвалюється.


Голосували:

Прийняти проект рішення в цілому:

"за" - 87, "проти" - 3, "утрималось" - 1.

Рішення ухвалюється (№ 167 додається).

Слухали:

Про затвердження Програми розроблення містобудівної документації у Львівській області на 2011 – 2015 роки.
Доповідає:

Г.Олексюк – заступник начальника головного управління з питань Євро – 2012, містобудування та будівництва Львівської облдержадміністрації.


Голосували:

Прийняти проект рішення за основу:

"за" - 86, "проти" - 0, "утрималось" - 0.


Виступили:

Я.Дубневич – запропонував врахувати у Програмі, що виконавцем робіт є комунальне підприємство Львівської обласної ради "Центр просторового розвитку".

О.Панькевич – запропонував підтримати пропозицію депутата Я.Дубневича.

Голосували:

За пропозицію Я.Дубневича:

"за" - 24, "проти" - 3, "утрималось" - 3.

^ Пропозиція не ухвалюється.


Виступили:

О.Ганущин – запропонував до проекту рішення додати пункт такого змісту: "Головному розпоряднику коштів у 10-денний термін оприлюднювати на власному сайті та на сайті Львівської облдержадміністрації копії кошторисів, актів виконаних робіт із специфікацією та скеровувати відповідні копії зазначених документів постійній комісії з питань контролю за ефективністю виконання державних і обласних програм та рішень ради".

О.Панькевич – запропонував підтримати пропозицію депутата О.Ганущина.

Голосували:

За пропозицію О.Ганущина:

"за" - 52, "проти" - 0, "утрималось" - 0.

^ Пропозиція не ухвалюється.


Виступили:

О.Ганущин – запропонував у додатку 3 до Програми додати підпункт 2.11 і записати в такій редакції: "м. Новий Розділ – джерела та обсяги фінансування: обласний бюджет – 50 тис. грн, місцевий бюджет – 145 тис. грн" за рахунок коштів 20 тис. грн – підпункт 1.6 і 30 тис. грн підпункт 2.3".

О.Панькевич – запропонував підтримати пропозицію депутата О.Ганущина.

Голосували:

За пропозицію О.Ганущина:

"за" - 56, "проти" - 0, "утрималось" - 0.

Пропозиція не ухвалюється.

Виступив:

Я.Качмарик.


Виступили:

Г.Костюк – запропонувала передбачити фінансування Програми на 2012 рік для розробки генеральних планів сіл Львівщини. Також запропонувала у пункті 2 Програми "Мета Програми" додати "розроблення містобудівної документації для прикордонних та підтоплюваних територій".

О.Панькевич – запропонував підтримати пропозицію депутата Г.Костюк.

Голосували:

За пропозицію Г.Костюк:

"за" - 66, "проти" - 0, "утрималось" - 0.

Пропозиція ухвалюється.


Виступили:

І.Горон – запропонував у додатку 3 до Програми додати підпункт 2.11 і записати в такій редакції: "м. Новий Розділ – джерела та обсяги фінансування: обласний бюджет – 50 тис. грн".

О.Панькевич – запропонував підтримати пропозицію депутата І.Горона.

Голосували:

За пропозицію І.Горона:

"за" - 68, "проти" - 1, "утрималось" - 1.

Пропозиція ухвалюється.


Виступили:

В.Пазиняк – запропонував до проекту рішення додати пункт такого змісту: "Головним виконавцем Програми вважати комунальне підприємство Львівської обласної ради "Центр просторового розвитку".

О.Панькевич – запропонував підтримати пропозицію депутата В.Пазиняка.


Голосували:

За пропозицію В.Пазиняка:

"за" - 56, "проти" - 1, "утрималось" - 2.

^ Пропозиція не ухвалюється.


Виступили:

Я.Дубневич, П.Колодій.

О.Ганущин – запропонував до проекту рішення додати пункт такого змісту: "Встановити, що розроблення містобудівної документації по об'єктах, перелічених у додатку 3 до Програми, на які передбачено кошти у сумі, що не перевищує 99 тис. грн, виконує комунальне підприємство Львівської обласної ради "Центр просторового розвитку".

О.Панькевич – запропонував підтримати пропозицію депутата О.Ганущина.

Голосували:

За пропозицію О.Ганущина:

"за" - 72, "проти" - 0, "утрималось" - 1.

^ Пропозиція ухвалюється.


Голосували:

Прийняти проект рішення в цілому:

"за" - 90, "проти" - 0, "утрималось" - 0.

Рішення ухвалюється (№ 168 додається).


Слухали:

^ Про затвердження Програми створення Львівського регіонального резерву матеріально-технічних ресурсів на 2011 – 2013 роки.
Доповідає:

О.Харчук – заступник начальника головного управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Львівської облдержадміністрації.


Голосували:

Прийняти проект рішення в цілому:

"за" - 85, "проти" - 0, "утрималось" - 0.

^ Рішення ухвалюється (№ 169 додається).


Слухали:

Про затвердження Програми проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку на 2011 – 2015 роки.
Запитання:

Г.Костюк.

Відповідь:

Я.Качмарик – голова постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності.

Виступив:

В.Куйбіда.


Голосували:

Прийняти проект рішення за основу:

"за" - 85, "проти" - 0, "утрималось" - 0.


Виступив:

В.Куйбіда – запропонував пункт 3 проекту рішення викласти в такій редакції: "Головному управлінню економіки та інвестицій облдержадміністрації створити електронний банк реалізованих мікропроектів місцевого розвитку"; пункт 4 проекту рішення викласти в такій редакції: "Головному управлінню економіки та інвестицій облдержадміністрації щорічно подавати звіт про виконання Програми та використання коштів".

Голосували:

За пропозицію В.Куйбіди:

"за" - 75, "проти" - 0, "утрималось" - 0.

^ Пропозиція ухвалюється.


Голосували:

Прийняти проект рішення в цілому:

"за" - 89, "проти" - 0, "утрималось" - 0.

Рішення ухвалюється (№ 170 додається).


Слухали:

Про внесення змін до Обласної цільової комплексної програми щодо організації та проведення протокольних і масових заходів Львівської обласної ради у 2011 році.Доповідає:

Я.Качмарик – голова постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності.


Голосували:

Прийняти проект рішення в цілому:

"за" - 86, "проти" - 0, "утрималось" - 0.

^ Рішення ухвалюється (№ 171 додається).


Виступили:

О.Ганущин – запропонував питання №№ 62 – 66 перенести на чергову сесію обласної ради з формулюванням відповідного проекту рішення.

О.Панькевич – запропонував надати слово для доповіді питань №№ 62 – 66 заступникові голови Львівської обласної державної адміністрації І.Стефанишину.


Слухали:

Про затвердження Програми підтримки розвитку рослинництва на 2011 рік.
Доповідає:

І.Стефанишин – заступник голови Львівської обласної державної адміністрації.

Виступили:

О.Ганущин – запропонував у проекті рішення вилучити слово "затвердження"; пункт 1 викласти в такій редакції: "Програму підтримки розвитку рослинництва на 2011 рік скерувати на доопрацювання в постійну комісію з питань розвитку села та АПК; пункт 2 викласти в такій редакції: "Головному фінансовому управлінню внести відповідні зміни до показників обласного бюджету, передбачивши зменшення задекларованої Програми підтримки розвитку рослинництва на 2011 рік на 250 тис. грн, скерувавши ці кошти на рішення Львівської обласної ради "Про програму соціально-економічного та культурного розвитку Львівської області на 2011 рік".
О.Панькевич – запропонував підтримати пропозицію депутата О.Ганущина.

Голосували:

За пропозицію О.Ганущина:

"за" - 66, "проти" - 0, "утрималось" - 0.

^ Пропозиція ухвалюється.

Виступили:

Я.Качмарик, І.Стефанишин, Я.Качмарик.

Виступили:

О.Ганущин – запропонував питання №№ 63 – 65 зняти з порядку денного і перенести на наступну сесію обласної ради. Питання № 63 "Про затвердження Програми розвитку молочного і м'ясного скотарства та свинарства на 2011 рік" записати в проекті рішення аналогічно як у питанні № 62 "Про затвердження Програми підтримки розвитку рослинництва на 2011 рік" та доопрацювати в постійній комісії з питань розвитку села та АПК разом із питаннями № 64 "Про затвердження Програми підтримки виставкової діяльності у сфері агропромислового комплексу на 2011 рік" та № 65 "Про затвердження Програми підтримки індивідуального житлового будівництва на селі "Власний дім" на 2011 рік".
О.Панькевич
– запропонував підтримати пропозицію депутата О.Ганущина.

Голосували:

За пропозицію О.Ганущина:

"за" - 70, "проти" - 1, "утрималось" - 0.

^ Пропозиція ухвалюється.


Слухали:

Про затвердження Програми розвитку комунального лісового господарства Львівщини у 2011 році.
Доповідає:

І.Стефанишин – заступник голови Львівської обласної державної адміністрації.

Запитання:

Г.Костюк.

Виступив:

П.Котик – директор обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства "Галсільліс".


Голосували:

Прийняти проект рішення в цілому:

"за" - 82, "проти" - 0, "утрималось" - 3.

^ Рішення ухвалюється (№ 172 додається).


Виступили:

П.Колодій – запропонував – оскільки доповідача О.Шейки – голови постійної комісії з питань культури, історико-культурної спадщини, духовного відродження та ЗМІ немає на засіданні сесії обласної ради – зняти з розгляду порядку денного питання "Про звернення до Кабінету Міністрів України щодо надання Львівському історико-культурному музеєві-заповіднику "Личаківський цвинтар" статусу національного".

О.Панькевич – запропонував підтримати пропозицію депутата П.Колодія.

Голосували:

За пропозицію П.Колодія:

"за" - 58, "проти" - 0, "утрималось" - 0.

^ Пропозиція не ухвалюється.


Виступив:

О.Панькевич – запропонував на прохання депутатів обласної ради перенести розгляд питання "Про звернення до Кабінету Міністрів України щодо надання Львівському історико-культурному музеєві-заповіднику "Личаківський цвинтар" статусу національного" на наступну чергову сесію обласної ради.

Голосували:

За пропозицію О.Панькевича:

"за" - 70, "проти" - 0, "утрималось" - 0.

^ Пропозиція ухвалюється.


Слухали:

Про конституційне подання до Конституційного Суду України щодо офіційного тлумачення деяких положень Закону України "Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941 – 1945 років".

Доповідає:

І.Сех – голова постійної комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації.


Голосували:

Прийняти проект рішення в цілому:

"за" - 71, "проти" -0, "утрималось" - 0.

^ Рішення ухвалюється (№ 173 додається).


Слухали:

Про листи Міністерства екології та природних ресурсів України щодо надання погодження стосовно включення площі "Олеська" газових сланців до Переліку ділянок надр, що можуть надаватися в користування на умовах розподілу продукції.
Доповідає:

І.Сех – голова постійної комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації.


Голосували:

Прийняти проект рішення в цілому:

"за" - 83, "проти" - 0, "утрималось" - 0.

Рішення ухвалюється (№ 174 додається).


Слухали:

Про внесення змін до рішення від 19.05.2011 р. № 130 "Про Програму соціально-економічного та культурного розвитку Львівської області на 2011 рік".

Доповідає:

Б.Сидорак – депутат обласної ради.


Голосували:

Прийняти проект рішення в цілому:

"за" - 50, "проти" - 0, "утрималось" - 1.

^ Рішення не ухвалюється.


Слухали:

Різне.

Виступили:

П.Колодій – запропонував внести до порядку денного питання "Про звернення до Надзвичайного і Повноваженого Посла України в Російській Федерації Володимира Єльченка та міністра закордонних справ України Костянтина Грищенка".

О.Панькевич – запропонував підтримати пропозицію депутата П.Колодія.

Голосували:

За пропозицію П.Колодія:

"за" - 63, "проти" - 0, "утрималось" - 1.

^ Пропозиція ухвалюється.

Слухали:

Про звернення до Надзвичайного і Повноваженого Посла України в Російській Федерації Володимира Єльченка та міністра закордонних справ України Костянтина Грищенка.

Доповідає:

П.Колодій – перший заступник голови Львівської обласної ради.


Голосували:

Прийняти проект рішення в цілому:

"за" - 73, "проти" - 0, "утрималось" - 0.

^ Рішення ухвалюється (№ 175 додається).


Слухали:

Про звернення Львівської обласної ради щодо захисту українця Івана Дем’янюка у Федеративній Республіці Німеччини.
Доповідає:

М.Барбара – депутат обласної ради – зачитав доопрацьований проект рішення та текст звернення.


Голосували:

Прийняти проект рішення в цілому:

"за" - 78, "проти" - 0, "утрималось" - 0.

^ Рішення ухвалюється (№ 176 додається).


Виступили:

С.Кубів – запропонував розглянути питання "Про затвердження Програми підтримки індивідуального житлового будівництва на селі "Власний дім" на 2011 рік".

О.Панькевич – запропонував підтримати пропозицію депутата С.Кубіва.

Голосували:

За пропозицію С.Кубіва:

"за" - 68, "проти" - 0, "утрималось" - 0.

Пропозиція ухвалюється.


Слухали:

Про затвердження Програми підтримки індивідуального житлового будівництва на селі "Власний дім" на 2011 рік.
Доповідає:

І.Стефанишин – заступник голови Львівської обласної державної адміністрації.


Голосували:

Прийняти проект рішення в цілому:

"за" - 79, "проти" - 0, "утрималось" - 0.

^ Рішення ухвалюється (№ 177 додається).


Виступила:

І.Сех – запропонувала редакційні правки до рішення "Про листи Міністерства екології та природних ресурсів України щодо надання погодження стосовно включення площі "Олеська" газових сланців до Переліку ділянок надр, що можуть надаватися в користування на умовах розподілу продукції".
^ Пропозиція ухвалюється.


Виступила:

Г.Костюк – запропонувала у рішення "Про затвердження Програми підтримки індивідуального житлового будівництва на селі "Власний дім" на 2011 рік" визначити соціально значимий перелік отримувачів кредиту в селах Львівщини.


Виступив:

О.Панькевич – надав протокольне доручення постійній комісії з питань розвитку села та АПК (П. Пешко) розглянути на засіданні комісії питання "Про затвердження Програми підтримки індивідуального житлового будівництва на селі "Власний дім" на 2011 рік", зокрема: визначити соціально значимий перелік отримувачів кредиту в селах Львівщини та підготувати відповідь депутатові обласної ради Г.Костюк.

Виступили:

Ю.Зірченко – повідомив, що 01.06.2011 р. о 15.00 год. в приміщенні Національного Університету "Львівська політехніка" відбудеться презентація виставки з нагоди 100-річчя з дня народження відомого художника-політв'язня Івана Хандона.

М.Задорожний – зачитав звернення Львівського ВАТ "Фіакр" щодо ситуації, яка мала місце 9 травня 2011 року.

М.Барбара – прокоментував щодо ситуації, яка склалася стосовно призначення заступника голови Нагачівської сільської ради Яворівського району Львівської області.

І.Сех – проінформувала, що 25.05.2011 р. о 12.30 год. в приміщенні Апеляційного суду Львівської області відбудеться судове засідання у справі депутатів Самбірської районної ради від ВО "Свобода" братів Михайла та Володимира Ковалівих.


VІІІ сесія завершила свою роботу


Голова обласної ради Олег ПАНЬКЕВИЧ


Протокол вела Марія ГАРАЗДОВСЬКА

Похожие:

Протокол №15 ІІІ пленарного засідання VІІІ сесії Львівської обласної ради VІ скликання 24 травня 2011 року м. Львів Засідання розпочалося о 10. 00 iconПротокол №14 ІІ пленарного засідання VІІІ сесії Львівської обласної ради VІ скликання 19 травня 2011 року м. Львів Засідання розпочалося об 11. 00
Львівської обласної державної адміністрації, керівники силових структур, начальники управлінь та відділів Львівської обласної державної...
Протокол №15 ІІІ пленарного засідання VІІІ сесії Львівської обласної ради VІ скликання 24 травня 2011 року м. Львів Засідання розпочалося о 10. 00 iconПротокол №13 І пленарного засідання VІІІ сесії Львівської обласної ради VІ скликання 17 травня 2011 року м. Львів Засідання розпочалося о 10. 00
Львівської обласної державної адміністрації, керівники силових структур, начальники управлінь та відділів Львівської обласної державної...
Протокол №15 ІІІ пленарного засідання VІІІ сесії Львівської обласної ради VІ скликання 24 травня 2011 року м. Львів Засідання розпочалося о 10. 00 iconПротокол №8 ІІІ пленарного засідання ІV сесії Львівської обласної ради VІ скликання 09 березня 2011 року м. Львів Засідання розпочалося о 10. 30
Львівської обласної державної адміністрації, керівники силових структур, начальники управлінь та відділів Львівської обласної державної...
Протокол №15 ІІІ пленарного засідання VІІІ сесії Львівської обласної ради VІ скликання 24 травня 2011 року м. Львів Засідання розпочалося о 10. 00 iconПротокол №9 І пленарного засідання V сесії Львівської обласної ради VІ скликання 29 березня 2011 року м. Львів Засідання розпочалося о 10. 00
Львівської обласної державної адміністрації, керівники силових структур, начальники управлінь та відділів Львівської обласної державної...
Протокол №15 ІІІ пленарного засідання VІІІ сесії Львівської обласної ради VІ скликання 24 травня 2011 року м. Львів Засідання розпочалося о 10. 00 iconПротокол №10 ІІ пленарного засідання V сесії Львівської обласної ради VІ скликання 05 квітня 2011 року м. Львів Засідання розпочалося о 10. 00
Львівської обласної державної адміністрації, керівники силових структур, начальники управлінь та відділів Львівської обласної державної...
Протокол №15 ІІІ пленарного засідання VІІІ сесії Львівської обласної ради VІ скликання 24 травня 2011 року м. Львів Засідання розпочалося о 10. 00 iconПротокол №7 ІІ пленарного засідання ІV сесії Львівської обласної ради VІ скликання 01 березня 2011 року м. Львів Засідання розпочалося о 10. 00
Львівської обласної державної адміністрації, керівники силових структур, начальники управлінь та відділів Львівської обласної державної...
Протокол №15 ІІІ пленарного засідання VІІІ сесії Львівської обласної ради VІ скликання 24 травня 2011 року м. Львів Засідання розпочалося о 10. 00 iconПротокол №6 І пленарного засідання ІV сесії Львівської обласної ради VІ скликання 22 лютого 2011 року м. Львів Засідання розпочалося о 10. 00
Львівської обласної державної адміністрації, керівники силових структур, начальники управлінь та відділів Львівської обласної державної...
Протокол №15 ІІІ пленарного засідання VІІІ сесії Львівської обласної ради VІ скликання 24 травня 2011 року м. Львів Засідання розпочалося о 10. 00 iconПротокол №4 ІІ пленарного засідання ІІ сесії Львівської обласної ради VІ скликання 05 січня 2011 року м. Львів Засідання розпочалося о 10. 00
Львівської обласної державної адміністрації, керівники силових структур, начальники управлінь та відділів Львівської обласної державної...
Протокол №15 ІІІ пленарного засідання VІІІ сесії Львівської обласної ради VІ скликання 24 травня 2011 року м. Львів Засідання розпочалося о 10. 00 iconПротокол №3 І пленарного засідання ІІ сесії Львівської обласної ради VІ скликання 04 січня 2011 року м. Львів Засідання розпочалося о 10. 00
Львівської обласної державної адміністрації, керівники силових структур, начальники управлінь та відділів Львівської обласної державної...
Протокол №15 ІІІ пленарного засідання VІІІ сесії Львівської обласної ради VІ скликання 24 травня 2011 року м. Львів Засідання розпочалося о 10. 00 iconПротокол №12 VІІ позачергової сесії Львівської обласної ради VI скликання 12 травня 2011 року м. Львів Засідання розпочалося 14. 00. Засідання завершилося 16. 55
Львівської обласної державної адміністрації, керівники силових структур, начальники управлінь та відділів Львівської обласної державної...
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов