Протокол №38 ХХІ позачергової сесії Львівської обласної ради VІ скликання icon

Протокол №38 ХХІ позачергової сесії Львівської обласної ради VІ скликанняНазваниеПротокол №38 ХХІ позачергової сесії Львівської обласної ради VІ скликання
Дата конвертации20.05.2013
Размер152.46 Kb.
ТипПротокол
скачать >>>


ПРОТОКОЛ № 38

ХХІ позачергової сесії

Львівської обласної ради VІ скликання


02 серпня 2012 року м. Львів


Засідання розпочалося о 17.10,

засідання завершилося о 20.05.


Усього депутатів – 116.

Присутні – 95.

Відсутні – 21.


Голова сесії:


О. Панькевич – голова Львівської обласної ради.


Президія:


О. Панькевич – голова обласної ради.

П. Колодій – перший заступник голови обласної ради.

В. П’ятак – заступник голови обласної ради.

В. Павлюк – секретар Львівської міської ради.


ВИСТУПИВ:

О. Панькевич – проінформував, що, відповідно до статті 46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статті 20 Регламенту обласної ради, на сьогодні, 02 серпня 2012 року, скликано ХХІ позачергову сесію Львівської обласної ради VI скликання за участю депутатів місцевих рад Львівської області, а також запрошено депутатів Верховної Ради України. Приводом для скликання позачергової сесії стало підписання Головою Верховної Ради України В. Литвином Закону України "Про засади державної мовної політики", та попереднє прийняття Верховною Радою України цього антинародного, антиконституційного документа.

Цей Закон, прийнятий з численними порушеннями Регламенту Верховної Ради України, має єдину мету – звуження сфери функціонування української мови, наступ на мовні й культурні права українців та створює загрозу державності України.

Повідомив, що, за інформацією виконавчого апарату, кворум для початку сесії вже є, хоча продовжується ще реєстрація депутатів.

Оголосив початок сесійного засідання.


Звучить Гімн України


Повідомив, що 31 липня 2012 року відійшла у вічність видатна українка, діяч дисидентського руху, активістка українського національного правозахисного руху Калинець Ірина Онуфріївна. Також 28 липня померла багаторічний політв'язень, громадська діячка Марія Вульчин.

Запропонував хвилиною мовчання вшанувати пам'ять обох великих українок.


Хвилина мовчання


СЛУХАЛИ:

^ Про порядок денний ХХІ позачергової сесії обласної ради.
ДОПОВІДАЄ:

О. Панькевич – голова Львівської обласної ради.


Порядок денний:


1. Про порядок денний XXІ позачергової сесії обласної ради.
Доповідає: О. Панькевич – голова обласної ради.

2. Про суспільно-політичну ситуацію.
Доповідають: представники фракцій обласної ради.

3. Про користування мисливськими угіддями у Львівській області.
Доповідає: І. Сех – голова постійної комісії.

4. Про інформацію щодо капітального ремонту об'єктів соціальної сфери в рамках проекту "Цільові екологічні (зелені) інвестиції" у 2012 році.
Доповідає: І. Сех – голова постійної комісії.

5. Різне.

ГОЛОСУВАЛИ:

Прийняти проект рішення за основу:

"за" - 75, "проти" - 0, "утрималось" - 0.


О.Панькевичпроінформував, що на засіданні президії Львівської обласної ради, яке відбулось сьогодні об 11 год, прийнято пропозицію депутата обласної ради, голови фракції ВО "Свобода" І. Сех щодо внесення до порядку денного питання "Про бездіяльність посадових осіб Львівської обласної державної адміністрації щодо забезпечення виконання рішень Львівської обласної ради та реалізації заходів обласних цільових програм", за умови його розгляду постійною комісією з питань контролю за ефективністю виконання державних і обласних програм та рішень ради.


ВИСТУПИВ:

^ М. Блавацький – проінформував, що це питання розглянуто на засіданні постійної комісії з питань контролю за ефективністю виконання державних і обласних програм та рішень ради, ухвалено винести питання на розгляд сесії Львівської обласної ради та підготувати відповідний проект рішення "Про бездіяльність посадових осіб Львівської обласної державної адміністрації щодо забезпечення виконання рішень Львівської обласної ради та реалізації заходів обласних цільових програм". Запропонував розглянути проект рішення другим питанням у порядку денному.

ГОЛОСУВАЛИ:

За пропозицію ^ М. Блавацького:

"за" - 69, "проти" - 0, "утрималось" - 0.

ВИРІШИЛИ:

Пропозиція ухвалюється.


ВИСТУПИВ:

М. Блавацький – запропонував внести до порядку денного питання "^ Про інформацію тимчасової контрольної комісії щодо діяльності Львівської обласної клінічної лікарні".


ГОЛОСУВАЛИ:

За пропозицію М. Блавацького:

"за" - 50, "проти" - 0, "утрималось" - 0.

ВИРІШИЛИ:

^ Пропозиція ухвалюється.


ВИСТУПИВ:

П. Федашко – запропонував внести до порядку денного питання "Про інформацію щодо тендерів із закупівлі вугілля кам'яного у Львівській області у 2012 році", оскільки виявлено низку порушень під час проведення тендерів.

^ О. Ганущин – закликав дотримуватися норм Закону України "Про доступ до публічної інформації", тобто забезпечити 30-денний термін оприлюднення цього питання та відповідний розгляд його профільною комісією.


^ О. Панькевич – оскільки питання називається "Про інформацію щодо тендерів із закупівлі вугілля кам'яного у Львівській області у 2012 році", запропонував внести його до порядку денного.


ГОЛОСУВАЛИ:

За пропозицію ^ П. Федашка:

"за" - 62, "проти" - 0, "утрималось" - 1.

ВИРІШИЛИ:

Пропозиція ухвалюється.


ГОЛОСУВАЛИ:

Прийняти проект рішення в цілому:

"за" - 76, "проти" - 0, "утрималось" - 0.

ВИРІШИЛИ:

^ Рішення ухвалюється (№ 565 додається).


СЛУХАЛИ:

Про суспільно-політичну ситуацію


ДОПОВІДАЄ:

О. Панькевич – голова Львівської обласної ради – зачитав проект рішення "Про суспільно-політичну ситуацію", а також оголосив текст звернення.


ГОЛОСУВАЛИ:

Прийняти проект рішення за основу:

"за" - 85, "проти" - 0, "утрималось" - 0.


ОБГОВОРЕННЯ:

^ Я. Дубневич – депутат Львівської обласної ради.


І.Фаріон – депутат Львівської обласної ради – запропонувала доповнити текст звернення таким останнім реченням:

"З огляду на те, що поняття мови та національності в неколонізованих державах є тотожні, ми вважаємо за першочергове завдання відновити у паспорті та свідоцтві про народження запис графи "національність".


^ С.Кубів – голова фракції Політичної партії "Фронт змін".


О. Панькевич – зачитав заяву фракції "Наша Україна" у Львівській обласній раді від 02.08.1012 щодо розпуску депутатської фракції "Наша Україна" у Львівській обласній раді відповідно до списку.


^ Ю. Підлісний – депутат Львівської обласної ради – запропонував внести доповнення до звернення, зокрема після абзацу, що починається словами: "У сфері культурної політики...", додати такий текст :

"В Україні дійсно серйозно та фахово потрібно поліпшити мовну політику. Українська мова як єдина державна мусить заповнити всі ті ніші, у яких повинна домінувати саме державна мова: засоби масової інформації, школи, університети, державна та місцева адміністрації тощо.

Слід зауважити, що такі міноритарні мови, як, наприклад, гагаузька, караїмська, кримськотатарська, які не поширені поза межами України, не матимуть шансу на розвиток, оскільки справжньою метою цього закону є просування винятково російської мови за рахунок української та дійсно міноритарних мов.

Закон Ківалова – Колесніченка справді свідомо розпалює міжнаціональну ворожнечу в Україні, що є кримінальним злочином."


^ В. Куйбіда – депутат Львівської обласної ради – запропонував зробити поправку в тексті звернення, зокрема в абзаці 7 у другій лінійці вилучити слово "законодавства".


^ О. Старовойт – депутат Львівської обласної ради – на прохання комітету "Опору диктатури" запропонував за рахунок його часу надати виступ Р. Новоженцю


ГОЛОСУВАЛИ:

За пропозицію ^ О. Старовойта:

"за" - 45, "проти" - 1, "утрималось" - 0.

ВИРІШИЛИ:

Пропозиція ухвалюється.


Р. Новоженець – представник комітету "Опору диктатури".


^ А. Дейнека – депутат Львівської обласної ради – зачитав заяву про припинення членства в Народній партії та вихід із фракції Народної партії у зв'язку із підписанням Закону України "Про засади державної мовної політики".


Т. Козак – депутат Львівської обласної ради – запропонував до проекту рішення "Про суспільно-політичну ситуацію" внести "та позафракційних депутатів".

^ С. Шеремета – депутат Львівської обласної ради.

А. Корнат – депутат Львівської обласної ради.

М. Косів – депутат Верховної Ради України.

В. Павлюк – секретар Львівської міської ради.


О. Панькевич – запропонував поставити на голосування пропозиції та правки депутатів І. Фаріон, Ю. Підлісного, В. Куйбіди та Т. Козака.

ГОЛОСУВАЛИ:

За пропозиції депутатів І. Фаріон, Ю. Підлісного, В. Куйбіди та Т. Козака :

"за" - 86, "проти" - 0, "утрималось" - 0.

ВИРІШИЛИ:

^ Пропозиції ухвалюються.


ГОЛОСУВАЛИ:

Прийняти проект рішення в цілому:

"за" - 90, "проти" - 0, "утрималось" - 0.

ВИРІШИЛИ:

Рішення ухвалюється (№ 566 додається).


СЛУХАЛИ:

Про бездіяльність посадових осіб Львівської обласної державної адміністрації щодо забезпечення виконання рішень Львівської обласної ради та реалізації заходів обласних цільових програм.


ДОПОВІДАЄ:

І. Сех – голова постійної комісії.


ВИСТУПИВ:

І. Нос – заступник начальника головного фінансового управління Львівської обласної державної адміністрації.


Запитання:

О. Панькевич.


ОБГОВОРЕННЯ:

С. Кубів – запропонував провести у вересні 2012 року сесію Львівської обласної ради з бюджетно-економічних питань.


^ М. Блавацький – запропонував звернутися до Президента України, Прем'єр-міністра України про бездіяльність Державної податкової служби у Львівській області.

^ М. Барбара – запропонував роботу Львівської обласної державної адміністрації щодо забезпечення виконання рішень Львівської обласної ради та реалізації заходів обласних цільових програм визнати незадовільною.


ГОЛОСУВАЛИ:

Прийняти проект рішення за основу:

"за" - 78, "проти" - 0, "утрималось" - 0.


ГОЛОСУВАЛИ:

За пропозицію М. Барбари:

"за" - 75, "проти" - 0, "утрималось" - 0.

ВИРІШИЛИ:

Пропозиція ухвалюється.


ГОЛОСУВАЛИ:

Прийняти проект рішення в цілому:

"за" - 76, "проти" - 0, "утрималось" - 0.

ВИРІШИЛИ:

Рішення ухвалюється (№ 567 додається).


СЛУХАЛИ:

Про користування мисливськими угіддями у Львівській області


ДОПОВІДАЄ:

І. Сех – голова постійної комісії – запропонувала стан ведення мисливського господарства на території Львівської області визнати критичним та погодити надання в користування мисливські угіддя 12 мисливським господарствам, які отримали всі необхідні погодження.


ОБГОВОРЕННЯ:

О.Панькевич

О.Ганущин – запропонував за надання в користування мисливських угідь голосувати окремо: спочатку щодо 12 мисливських господарств, які отримали всі необхідні погодження, а потім щодо 5 мисливських господарств, що не мають всіх необхідних погоджень, а також отримали негативні висновки профільної комісії.


О.Панькевич – зазначив, що перелік мисливських угідь буде озвучено під час розгляду пропозицій.


ВИСТУПИВ:

А. Дейнека – депутат Львівської обласної ради – начальник Львівського управління лісового та мисливського господарства – наголосив, що у Львівській обласній раді знаходяться 17 подань про надання в користування мисливських угідь, а також, що всі 17 подань погоджені відповідними державними структурами і підлягають розгляду на сесії Львівської обласної ради.


Запитання:

О. Панькевич, І. Сех, В. Пазиняк, Ю. Войтів, В. Пісний, М. Блавацький.


ВИСТУПИЛИ:

О. Ганущин – запропонував вилучити пункт 2 проекту рішення, перенести його на розгляд наступної сесії Львівської обласної ради та надати погодження всім 17 мисливським господарствам.


^ П. Федашко, І. Сех.


ГОЛОСУВАЛИ:

Прийняти проект рішення за основу:

"за" - 70, "проти" - 0, "утрималось" - 1.


О. Панькевич – запропонував поставити на голосування пропозиції депутатів І. Сех та О. Ганущина:

1. Інформацію начальника Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства А. Дейнеки про користування мисливськими угіддями взяти до відома.

2. Стан ведення мисливського господарства на території Львівської області визнати критичним.

3. Львівському обласному управлінню лісового та мисливського господарства активізувати роботу з вирішення проблем, зокрема в питанні надання в користування вільних мисливських угідь з метою забезпечення ефективного ведення мисливського господарства й охорони, відтворення і збереження державного мисливського фонду, а також заслухати це питання на черговій сесії у вересні 2012 року.


^ О. Ганущин – запропонував голосувати за кожну пропозицію окремо.


І. Сех – озвучила пропозицію до проекту рішення: у зв'язку із незадовільною роботою Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства із забезпечення функцій державного регулювання та державного контролю в галузі мисливського господарства та полювання визнати критичним стан ведення мисливського господарства на території Львівської області.


ГОЛОСУВАЛИ:

За пропозицію І. Сех:

"за" - 53, "проти" - 1, "утрималось" - 8.

ВИРІШИЛИ:

Пропозиція не ухвалюється.


О. Панькевич – озвучив пропозицію О. Ганущина: Львівському обласному управлінню лісового та мисливського господарства активізувати роботу з вирішення проблем, зокрема в питанні надання в користування вільних мисливських угідь з метою забезпечення ефективного ведення мисливського господарства та охорони, відтворення і збереження державного мисливського фонду, на черговій сесії Львівської обласної ради заслухати звіт начальника управління.


ГОЛОСУВАЛИ:

За пропозицію ^ О. Ганущина:

"за" - 52, "проти" - 0, "утрималось" - 1.

ВИРІШИЛИ:

Пропозиція не ухвалюється.


О. Панькевич – запропонував звіт про роботу Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства заслухати на черговій сесії Львівської обласної ради.


ГОЛОСУВАЛИ:

За пропозицію ^ О. Панькевича:

"за" - 75, "проти" - 0, "утрималось" - 0.

ВИРІШИЛИ:

Пропозиція ухвалюється.


ВИСТУПИЛИ:

О. Панькевич – запропонував озвучити список мисливських господарств, які мають відповідні дозволи.


І. Сех – запропонувала надати в користування мисливські угіддя 12 мисливським господарствам, що мають відповідні погодження, а саме:

- Сокальській районній організації УТМР;

- Самбірській районній організації УТМР;

- Золочівській районній організації УТМР;

- Жовківській районній організації УТМР;

- Жидачівській районній раді УТМР;

- Бродівській районній організації УТМР;

- Буській районній організації УТМР;

- Червоноградській міській організації УТМР;

- Самбірському міжрайонному товариству мисливців та рибалок "Лісівник";

- Рава-Руському міжрайонному товариству мисливців та рибалок "Лісівник";

- Золочівському районному товариству мисливців та рибалок "Лісівник";

- Жовківському міжрайонному товариству мисливців та рибалок "Лісівник".


^ В. Пісний – голова постійної комісії.

О.Панькевич – запропонував підтримати пропозицію І. Сех.


ГОЛОСУВАЛИ:

За пропозицію І. Сех:

"за" - 75, "проти" - 0, "утрималось" - 0.

ВИРІШИЛИ:

Пропозиція ухвалюється.


ВИСТУПИЛИ:

^ А. Дейнека – запропонував надати в користування мисливські угіддя ще 5 мисливським господарствам, а саме:

- мисливському господарству "Корчівське" товариства військових мисливців і рибалок Західного регіону України;

- мисливсько-рибальському господарству "Майдан" товариства військових мисливців та рибалок Західного регіону України;

- мисливському господарству "Прикордонник" Львівської обласної організації ФСТ "Динамо";

- мисливському господарству "Янів" Львівської обласної організації ФСТ "Динамо";

- Миколаївській районній організації УТМР.


О.Панькевич – запропонував голосувати за кожне окреме мисливське господарство.


І. Сех – голова постійної комісії – висловила зауваження та запропонувала надати мисливські угіддя в користування терміном на 3 місяці, доки не будуть зібрані всі необхідні погодження.


ГОЛОСУВАЛИ:

За пропозицію ^ А. Дейнеки щодо надання в користування мисливських угідь мисливському господарству "Корчівське" товариства військових мисливців і рибалок Західного регіону України:

"за" - 24, "проти" - 0, "утрималось" - 2.

ВИРІШИЛИ:

^ Пропозиція не ухвалюється.


ВИСТУПИЛИ:

А. Дейнека – озвучив пропозицію: надати погодження мисливсько-рибальському господарству "Майдан" товариства військових мисливців та рибалок Західного регіону України.


І. Сех – голова постійної комісії.


В. П’ятак – заступник голови Львівської обласної ради – запропонував для 5 суб'єктів визначити час (2, 3 або 5 місяців) з метою врегулювання питання із землекористувачами та доопрацювання документів і після цього винести питання на розгляд сесії для погодження надання в користування терміном на 15 років.


^ О. Панькевич, А. Дейнека.


Я. Дубневич – запропонував дати погодження до 31.12.2012 року, щоб за той час мисливські господарства могли врегулювати всі питання з місцевими громадами.


Запитання:

І. Сех – голова постійної комісії


ГОЛОСУВАЛИ:

За пропозицію ^ А. Дейнеки щодо надання в користування мисливських угідь мисливсько-рибальському господарству "Майдан" товариства військових мисливців та рибалок Західного регіону України:

"за" - 25, "проти" - 0, "утрималось" - 1.

ВИРІШИЛИ:

^ Пропозиція не ухвалюється.


ВИСТУПИЛИ:

І. Сех, А. Дейнека.


ГОЛОСУВАЛИ:

За пропозицію А. Дейнеки щодо надання в користування мисливських угідь Миколаївській районній організації УТМР:

"за" - 66, "проти" - 1, "утрималось" - 0.

ВИРІШИЛИ:

^ Пропозиція ухвалюється.


ВИСТУПИЛИ:

В. Пісний, А. Дейнека, І. Сех.


ГОЛОСУВАЛИ:

За пропозицію щодо надання в користування мисливських угідь мисливському господарству Львівської обласної організації ФСТ "Динамо" строком на 3 місяці:

"за" - 67, "проти" - 0, "утрималось" - 0.

ВИРІШИЛИ:

^ Пропозиція ухвалюється.


ВИСТУПИЛИ:

О. Ганущин, О. Панькевич, А. Дейнека, І. Сех.


С. Кубів – запропонував продовжити термін погодження всім 5 господарствам на 3 місяці.


ГОЛОСУВАЛИ:

За пропозицію ^ С. Кубіва:

"за" - 64, "проти" - 0, "утрималось" - 0.

ВИРІШИЛИ:

Пропозиція ухвалюється.


ГОЛОСУВАЛИ:

Прийняти проект рішення в цілому:

"за" - 72, "проти" - 0, "утрималось" - 0.

ВИРІШИЛИ:

^ Рішення ухвалюється (№ 568 додається).


ВИСТУПИЛИ:

О. Шейка – запропонував внести до порядку денного питання "Про розповсюдження друкованого засобу масової інформації "Львівщина. Газета Львівської обласної ради".

О. Панькевич – запропонував перенести розгляд питань "^ Про інформацію щодо капітального ремонту об'єктів соціальної сфери в рамках проекту "Цільові екологічні (зелені) інвестиції" у 2012 році", "Про інформацію тимчасової контрольної комісії щодо діяльності Львівської обласної клінічної лікарні" та "Про інформацію щодо тендерів із закупівлі вугілля кам'яного у Львівській області у 2012 році" на чергову сесію Львівської обласної ради.

ГОЛОСУВАЛИ:

За пропозиції ^ О. Шейки та О. Панькевича:

"за" - 65, "проти" - 0, "утрималось" - 0.

ВИРІШИЛИ:

Пропозиція ухвалюється.


ДОПОВІДАЄ:

О.Шейка – голова постійної комісії.


ГОЛОСУВАЛИ:

Прийняти проект рішення в цілому:

"за" - 68, "проти" - 0, "утрималось" - 0.

ВИРІШИЛИ:

Рішення ухвалюється (№ 569 додається).


СЛУХАЛИ:

Різне.


Звучить Гімн України


ХХІ позачергова сесія завершила свою роботу


Голова обласної ради Олег ПАНЬКЕВИЧ


Протокол вела Ірина САВЧУК
Похожие:

Протокол №38 ХХІ позачергової сесії Львівської обласної ради VІ скликання iconПротокол №34 ХVІІІ позачергової виїзної сесії Львівської обласної ради VІ скликання
Львівської області. Приводом для скликання позачергової сесії став розгляд у Верховній Раді України проекту Закону України "Про засади...
Протокол №38 ХХІ позачергової сесії Львівської обласної ради VІ скликання iconПротокол №5 III позачергової виїзної сесії Львівської обласної ради VI скликання
Запрошені: голова Львівської обласної державної адміністрації, депутати Львівської міської ради, голови районних рад та міст обласного...
Протокол №38 ХХІ позачергової сесії Львівської обласної ради VІ скликання iconРішення про порядок денний Х позачергової сесії обласної ради Львівська обласна рада VІ скликання вирішил а: Затвердити такий порядок денний Х позачергової сесії Львівської обласної ради VІ скликання
Затвердити такий порядок денний Х позачергової сесії Львівської обласної ради VІ скликання
Протокол №38 ХХІ позачергової сесії Львівської обласної ради VІ скликання iconПротокол №32 ХVІІ позачергової виїзної сесії Львівської обласної ради VІ скликання
Голова Львівської обласної державної адміністрації, заступники голови Львівської обласної державної адміністрації, керівники силових...
Протокол №38 ХХІ позачергової сесії Львівської обласної ради VІ скликання iconРішення №113 від 28 квітня 2011 року Про порядок денний VI позачергової сесії обласної ради Львівська обласна рада VІ скликання вирішила
Затвердити такий порядок денний VI позачергової сесії Львівської обласної ради VІ скликання
Протокол №38 ХХІ позачергової сесії Львівської обласної ради VІ скликання iconРішення №227 від 06 вересня 2011 року Про порядок денний ХІ позачергової сесії обласної ради Львівська обласна рада VІ скликання вирішил а
Затвердити такий порядок денний ХІ позачергової сесії Львівської обласної ради VІ скликання
Протокол №38 ХХІ позачергової сесії Львівської обласної ради VІ скликання iconРішення №562 від 04 липня 2012 року Про порядок денний XХ позачергової сесії обласної ради Львівська обласна рада VІ скликання вирішила
Затвердити такий порядок денний XХ позачергової сесії Львівської обласної ради VІ скликання
Протокол №38 ХХІ позачергової сесії Львівської обласної ради VІ скликання iconПротокол №19 Х позачергової сесії Львівської обласної ради VI скликання
Львівської обласної державної адміністрації, керівники силових структур, начальники управлінь та відділів Львівської обласної державної...
Протокол №38 ХХІ позачергової сесії Львівської обласної ради VІ скликання iconПротокол №26 ХІV позачергової сесії Львівської обласної ради VІ скликання
Львівської обласної державної адміністрації, керівники силових структур, начальники управлінь та відділів Львівської обласної державної...
Протокол №38 ХХІ позачергової сесії Львівської обласної ради VІ скликання iconРішення №115 від 12 травня 2011 року Про порядок денний VІІ позачергової сесії обласної ради Львівська обласна рада VІ скликання вирішил а
Затвердити такий порядок денний VІІ позачергової сесії Львівської обласної ради VІ скликання
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов