Голова: Т. Федак Секретар: А. Заваруєв Присутні icon

Голова: Т. Федак Секретар: А. Заваруєв ПрисутніНазваниеГолова: Т. Федак Секретар: А. Заваруєв Присутні
Дата конвертации20.05.2013
Размер52.12 Kb.
ТипПротокол
скачать >>>

ПРОТОКОЛ № 15

засідання постійної комісії з питань інвестиційної та регуляторної політики, ПЕК, енергоефективності та розвитку підприємництва


17.10.2011 р. м. Львів, вул.Винниченка, 18, каб.№ 307

Початок: 15:00


Голова: Т. Федак

Секретар: А. Заваруєв

Присутні: Т. Федак, І. Грещук, І. Щепанкевич, О. Кузенко, А. Заваруєв, О. Сендега.

Відсутні: Г. Костюк, Т. Вервега, Б. Піх, М. Сендак .

Запрошені:

В. П'ятак – заступник голови обласної ради;

І. Сех – голова постійної комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації;

З. Новікевич – начальник управління вугільної промисловості та паливно-енергетичного комплексу ОДА.

^ ПОРЯДОК ДЕННИЙ


 1. Про порядок розгляду обласною радою питань користування надрами на території Львівської області (лист постійної комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації № К-03-вн-77 від 16.09.2011 р.).

 2. Про стан виконання рішень Львівської обласної ради V демократичного скликання та VI скликання, контроль за якими покладено на профільну комісію (лист голови обласної ради п. О. Панькевича (№ 02-вих-1743 від 27.09.2011 р., лист головного управління економіки та інвестицій ОДА (вх № 02-8535 від 06.10.2011 р.).

 3. Про концепцію розвитку соціального підприємництва.

 4. Про розгляд листів і звернень.

  1. Про розгляд листа постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності (№ К-01-вн-48 від 23.09.2011 р.) щодо виділення коштів на будівництво підвідного газопроводу до сіл Волиця, Нова-Кам'янка, Гійче Жовківського району.

  2. Про розгляд листа постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності (№ К-01-вн-47 від 20.09.2011 р.) щодо виготовлення проекту газифікації с. Закіпці Турківського району.

  3. Про розгляд листа Гніздичівської селищної ради Жидачівського району (вх № 02-8548 від 07.10.2011 р.) щодо допомоги у фінансуванні на постачання електроенергії на житловий масив "Фабрика".

  4. Про розгляд листа-відповіді головного управління економіки та інвестицій ЛОДА (вх № 7766 від 15.09.2011 р.) щодо можливої участі Китайської Національної Корпорації в програмі XI Міжнародного економічного форуму в м. Трускавці.


5. Різне:

5.1. Про проведення парламентських слухань на тему: "Створення в Україні сприятливих умов для розвитку індустрії програмного забезпечення" (вх № 02-7887 від 20.09.2011 р.).

5.2. Про розгляд листа заступника голови обласної ради п. В. П'ятака щодо подання кандидатури від комісії до складу Форуму місцевого розвитку та Обласної координаційної ради.


1. Слухали: Про порядок розгляду обласною радою питань користування надрами на території Львівської області (лист постійної комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації № К-03-вн-77 від 16.09.2011 р.).

Виступили: Т. Федак, І. Грещук, І. Щепанкевич, О. Кузенко, А. Заваруєв, О. Сендега, І. Сех, В. П'ятак.

Вирішили: Скерувати Порядок розгляду обласною радою питань користування надрами на території Львівської області для надання експертної оцінки в головне управління економіки та інвестицій ОДА, працівникові Держкомпідприємництва у Львівській області, а також – для юридичного висновку відповідності чинному законодавству.


2. Слухали: Про стан виконання рішень Львівської обласної ради V демократичного скликання та VI скликання, контроль за якими покладено на профільну комісію (лист голови обласної ради п. О. Панькевича (№ 02-вих-1743 від 27.09.2011 р., лист головного управління економіки та інвестицій ОДА (вх № 02-8535 від 06.10.2011 р.).

Виступили: Т. Федак, І. Грещук, І. Щепанкевич, О. Кузенко, А. Заваруєв, О. Сендега, В. П'ятак.

Вирішили: Інформацію головного управління економіки та інвестицій ОДА взяти до відома. Ефективність виконання обласних програм визначити при розгляді на сесії обласної ради питання про виконання обласного бюджету за 9 місяців 2011 року.


3. Слухали: Про концепцію розвитку соціального підприємництва.

Виступив: Т. Федак.

Вирішили: За пропозицією Костюк Г.І. перенести зазначене питання на наступне засідання постійної комісії.


^ 4. Про розгляд листів і звернень.

4.1. Слухали: Про розгляд листа постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності (№ К-01-вн-48 від 23.09.2011 р.) щодо виділення коштів на будівництво підвідного газопроводу до сіл Волиця, Нова-Кам'янка, Гійче Жовківського району.

Виступили: Т. Федак, І. Грещук, І. Щепанкевич, О. Кузенко, А. Заваруєв, О. Сендега, З. Новікевич, В. П'ятак.

Вирішили: Скерувати листа в управління вугільної промисловості та паливно-енергетичного комплексу ЛОДА для ретельного вивчення цього питання і надання висновку щодо його вирішення постійній комісії обласної ради.


4.2. Слухали: Про розгляд листа постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності (№ К-01-вн-47 від 20.09.2011 р.) щодо виготовлення проекту газифікації с. Закіпці Турківського району.

Виступили: Т. Федак, І. Грещук, І. Щепанкевич, О. Кузенко, А. Заваруєв, О. Сендега, З. Новікевич.

Вирішили: Повернутись до розгляду цього питання після висновків управління вугільної промисловості та паливно-енергетичного комплексу ЛОДА.


4.3. Слухали: Про розгляд листа Гніздичівської селищної ради Жидачівського району (вх № 02-8548 від 07.10.2011 р.) щодо допомоги у фінансуванні на постачання електроенергії на житловий масив "Фабрика".

Виступили: Т. Федак, І. Грещук, І. Щепанкевич, О. Кузенко, А. Заваруєв, О. Сендега, З. Новікевич.

Вирішили: Скерувати листа в управління вугільної промисловості та паливно-енергетичного комплексу ЛОДА для розгляду цього питання і надання пропозиції щодо його вирішення постійній комісії обласної ради й ініціатору звернення.


4.4. Слухали: Про розгляд листа-відповіді головного управління економіки та інвестицій ЛОДА (вх № 7766 від 15.09.2011 р.) щодо можливої участі Китайської Національної Корпорації в програмі XI Міжнародного економічного форуму в м. Трускавці.

Виступив: Т. Федак.

Вирішили: Інформацію взяти до відома.


5. Різне:


5.1. Слухали: Про проведення парламентських слухань на тему: "Створення в Україні сприятливих умов для розвитку індустрії програмного забезпечення" (вх № 02-7887 від 20.09.2011 р.).

Виступили: Т. Федак, В. П'ятак.

Вирішили: Скерувати Постанову Верховної Ради України п. Вервезі Т.В. для ретельного вивчення та надання кандидатур від Львівщини для участі у парламентських слуханнях на тему: "Створення в Україні сприятливих умов для розвитку індустрії програмного забезпечення".


5.2. Слухали: Про розгляд листа заступника голови обласної ради п. В. П'ятака щодо подання кандидатури від комісії до складу Форуму місцевого розвитку та Обласної координаційної ради.

Виступили: Т. Федак, В. П'ятак.

Вирішили: Запропонувати включити до складу відповідних структур заступника голови постійної комісії Костюк Г.І..


Голова постійної комісії Тарас ФЕДАК


Секретар комісії Анатолій ЗАВАРУЄВ


Протокол вів Орест ШУЛІКОВСЬКИЙПохожие:

Голова: Т. Федак Секретар: А. Заваруєв Присутні iconГолова: Т. Федак Секретар: А. Заваруєв Присутні
Присутні: Т. Федак, І. Щепанкевич, О. Кузенко, А. Заваруєв, Г. Костюк, Т. Вервега, Б. Піх, О. Сендега
Голова: Т. Федак Секретар: А. Заваруєв Присутні iconГолова: Т. Федак Секретар: А. Заваруєв Присутні
Присутні: Т. Федак, І. Щепанкевич, О. Кузенко, А. Заваруєв, Г. Костюк, Т. Вервега
Голова: Т. Федак Секретар: А. Заваруєв Присутні iconГолова: Т. Федак Секретар: А. Заваруєв Присутні
Присутні: Т. Федак, Г. Костюк, А. Заваруєв, І. Грещук, І. Щепанкевич, О. Кузенко
Голова: Т. Федак Секретар: А. Заваруєв Присутні iconГолова: Т. Федак Секретар: А. Заваруєв Присутні
Запрошені: З. Новікевич – начальник управління вугільної промисловості та паливно-енергетичного комплексу ода
Голова: Т. Федак Секретар: А. Заваруєв Присутні iconСекретар: Заваруєв А. М. Присутні: Федак Т. В., Кузенко О. В., Костюк Г.І., Заваруєв А. М., Щепанкевич І. С., Сендега О. С. Відсутні
Присутні: Федак Т. В., Кузенко О. В., Костюк Г.І., Заваруєв А. М., Щепанкевич І. С., Сендега О. С
Голова: Т. Федак Секретар: А. Заваруєв Присутні iconГолова: Т. Федак Секретар: А. Заваруєв Присутні
Про інформацію Головного фінансового управління лода (вх №02-10503 від 05. 12. 2011 р.) щодо проведених бюджетними установами заходів...
Голова: Т. Федак Секретар: А. Заваруєв Присутні iconСекретар: Заваруєв А. М. Присутні: Федак Т. В., Вервега Т. В., Грещук І. С., Кузенко О. В., Костюк Г.І., Піх Б. П., Сендега О. С. Відсутні
Присутні: Федак Т. В., Вервега Т. В., Грещук І. С., Кузенко О. В., Костюк Г.І., Піх Б. П., Сендега О. С
Голова: Т. Федак Секретар: А. Заваруєв Присутні iconСекретар: Заваруєв А. М. Присутні: Щепанкевич І. С., Сендега О. С., Вервега Т. В., Кузенко О. В. Відсутні
Запрошені: Польовий М. О., Бермес З. М., Сендецький Ю., Боднар Я. М., Антонищак А. Ф., Петренко У. А
Голова: Т. Федак Секретар: А. Заваруєв Присутні iconСекретар: А. Заваруєв. Присутні: Г. Костюк, І. Грещук, О. Кузенко, І. Щепанкевич, О. Сендега, М. Сендак. Відсутні
Про розгляд питання про внесення до порядку денного наступної чергової сесії обласної ради проектів рішень "Про визнання окремих...
Голова: Т. Федак Секретар: А. Заваруєв Присутні iconПротокол №12 засідання постійної комісії з питань євроінтеграції, транскордонного співробітництва та зв’язків з українцями за кордоном
Присутні: П. Хобзей – голова комісії, С. Шеремета – заступник голови комісії, Я. Кравченко – секретар комісії
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов