Протокол №7 icon

Протокол №7НазваниеПротокол №7
Дата конвертации20.05.2013
Размер33.53 Kb.
ТипПротокол
скачать >>>

Протокол № 7


засідання комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації


09 березня 2011 р. м. Львів


Голова засідання – І. Сех.


Присутні члени комісії: І. Сех, М. Кадикало, О. Магур, І. Стефанишин, О. Ганущин, Я. Хомин, А. Тягнибок, Ю. Зірченко, В. Тістик, Т. Козак, О. Рісний.


Відсутні члени комісії: І. Ярема, В. Білас, Б. Дубневич, М. Титикало, А. Дейнека, Г. Чорна.


ПОРЯДОК ДЕННИЙ:


І. Про розгляд листів скерованих в комісію.


ІІ.  Про створення та затвердження складу робочої групи з метою вивчення питання ведення мисливського господарства на території Львівської області.


IІІ. Про створення робочої групи з метою вивчення діяльності підприємств гірничо-видобувної промисловості Львівщини.


І. СЛУХАЛИ:

Про розгляд листів скерованих в комісію.


1. Звернення головного виконавчого директора компанії "Basgas" п. В. Баркера (вх № 02-1884 від 04.03.2011 р. ) із запрошенням взяти участь у проведенні сейсморозвідувальних робіт в межах ліцензійної ділянки Південні Прабути, що на півночі Польщі.

ВИСТУПИЛИ:

І. Сех, М. Кадикало, О. Магур, І. Стефанишин, О. Ганущин, Я. Хомин, А. Тягнибок, Ю. Зірченко, В. Тістик, Т. Козак, О. Рісний.

УХВАЛИЛИ:

Для участі у делегації до Польщі скерувати від комісії: І. Стефанишина, О. Рісного, В. Тістика.

Голосували:

"за" – 11 ; "проти" – 0; "утримались" –0


2. Звернення Міністерства екології та природних ресурсів України від 09.02.2011 р № 3042/28/10-11 (вх № 02-1224 від 14.02.2011 р. та №02-1389 від 21.02.2011 р.) а також Львівської обласної державної адміністрації від 22.02.2011 р. № 5/20-1223/0/2-11/1-30 (вх № 02-1673 від 25.02.2011 р.) із проханням розглянути на найближчій сесії питання про надання погодження щодо включення площі "Олеська" газових сланців до Переліку ділянок надр (родовищ корисних копалин), що можуть надаватися у користування на умовах, визначених угодами про розподіл продукції.

ВИСТУПИЛИ:

І. Сех, М. Кадикало, О. Магур, , І. Стефанишин, О. Ганущин, Я. Хомин, А. Тягнибок, Ю. Зірченко, В. Тістик, Т. Козак, О. Рісний.

УХВАЛИЛИ:

1. Звернутися до Міністерства екології та природних ресурсів України з пропозиціями щодо введення у встановленому порядку представників від Львівської обласної ради і Львівської обласної державної адміністрації до складу Міжвідомчої комісії з організації укладення та виконання угод про розподіл продукції, а також надання гарантій про узгодження проекту угоди про розподіл продукції з органом місцевого самоврядування, на території якого розташована ділянка надр, що відповідно до угоди передається у користування.

2. Розгляд порушеного в листі Міністерства екології та природних ресурсів України від 9 лютого 2011 року № 3043/28/10-11 питання провести на засіданні постійної комісії після отримання від вказаного Міністерства повідомлення про включення представників Львівської обласної ради і Львівської обласної державної адміністрації до складу Міжвідомчої комісії з організації укладення та виконання угод про розподіл продукції, а також надання гарантій щодо узгодження з відповідним органом місцевого самоврядування проекту угоди про розподіл продукції.

3. Про прийняте рішення повідомити першого заступника голови Львівської обласної державної адміністрації п. М. Янківа.

Голосували:

"за" – 11 ; "проти" – 0; "утримались" –0.


ІІ. СЛУХАЛИ:

Про створення та затвердження складу робочої групи з метою вивчення питання ведення мисливського господарства на території Львівської області.

ВИСТУПИЛИ:

І. Сех, М. Кадикало, О. Магур, І. Стефанишин, О. Ганущин, Я. Хомин, А. Тягнибок, Ю. Зірченко, В. Тістик, Т. Козак, О. Рісний.

УХВАЛИЛИ:

Створити робочу групу з метою вивчення питання ведення мисливського господарства на території Львівської області та до її складу включити О. Магура (координатор групи), Т. Козака, В. Тістика, А. Тягнибока.

Голосували:

"за" – 11 ; "проти" – 0; "утримались" –0.


ІІІ. СЛУХАЛИ:

Про створення та затвердження складу робочої групи з метою вивчення діяльності підприємств гірничо-видобувної промисловості Львівщини.

ВИСТУПИЛИ:

І. Сех, М. Кадикало, О. Магур, І. Стефанишин, О. Ганущин, Я. Хомин, А. Тягнибок, Ю. Зірченко, В. Тістик, Т. Козак, О. Рісний.

УХВАЛИЛИ:

Створити робочу групу з метою вивчення з метою вивчення діяльності підприємств гірничо-видобувної промисловості Львівщини та до її складу включити М. Кадикала (координатор групи), Я. Хомина, О. Ганущина, Ю. Зірченка.

Голосували:

"за" – 11 ; "проти" – 0; "утримались" –0.


Голова комісії Ірина СЕХ


Секретар комісії Осип МАГУР

Похожие:

Протокол №7 iconПротокол к Женевским конвенциям от 12 августа 1949 года, касающийся защиты жертв международных вооруженных конфликтов (Протокол I). Женева, 8 июня 1977 года
Протокол I вступил в силу. Ратифицирован Верховным Советом СССР 4 августа 1989 г
Протокол №7 iconПротокол к Женевским конвенциям от 12 августа 1949 года, касающийся защиты жертв немеждународных вооруженных конфликтов (Протокол II). Женева, 8 июня 1977 года
Протокол II вступил в силу. Ратифицирован Верховным Советом СССР 4 августа 1989 года
Протокол №7 iconПротокол Протокол результатів ІІ туру Всеукраїнської олімпіади з математики 2010-2011 н р. 6 клас

Протокол №7 iconПротокол до Рамкової конвенції Організації Об'єднаних Націй про зміну клімату Кіотський протокол ратифіковано Законом

Протокол №7 iconПротокол n 1 к конвенции о защите прав человека и основных свобод
Правительства, подписавшие настоящий Протокол, являющиеся членами Совета Европы
Протокол №7 iconПротокол результатов
Чемпіонат України серед студентів зі спортивного орієнтування. 18. 03. 2011. Протокол результатов
Протокол №7 iconРозпорядження голови Рахівської районної державної адміністрації Закарпатської області 03. 10. 2012 Рахів №391 Про надання дозволу на розробку технічних документацій
Х,,Перехідні положення” Земельного кодексу України, враховуючи рішення комісій з вирішення та розгляду земельних питань: від 24 квітня...
Протокол №7 iconПротокол о запрещении или ограничении применения мин, мин ловушек и других устройств с поправками, внесенными 3 мая 1996 г. (Протокол II к Конвенции 1980 года)

Протокол №7 iconЗареєстровано Головним управлінням юстиції в області Наказ № від 20 р. Свідоцтво № Начальник управління Протокол № Затверджено
Української бібліотечної асоціації (місцевий осередок) Протокол №1 від 20 р
Протокол №7 iconПротокол №2 від 18. 02. 12 Погоджено: Начальник Головного управління охорони здоров’я Київської міської державної адміністрації
Рішення правління Муніципальної лікарняної каси міста Києва протокол №2 від 18. 02. 12
Протокол №7 iconПротокол до Кримінальної конвенції про боротьбу з корупцією (ets 191) (укр/рос) { Протокол ратифіковано Законом
Термін "арбітр" тлумачиться за допомогою посилання на національне законодавство держав, які є Сторонами цього Протоколу
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов