Ю. Т. Підлісний; Присутні: Ю. Т. Підлісний, І. Д. Фаріон, Р. Т. Швед, А. М. Корнат, Л. В. Охріменко Відсутні icon

Ю. Т. Підлісний; Присутні: Ю. Т. Підлісний, І. Д. Фаріон, Р. Т. Швед, А. М. Корнат, Л. В. Охріменко ВідсутніНазваниеЮ. Т. Підлісний; Присутні: Ю. Т. Підлісний, І. Д. Фаріон, Р. Т. Швед, А. М. Корнат, Л. В. Охріменко Відсутні
Дата конвертации20.05.2013
Размер54.23 Kb.
ТипВитяг з протоколу
скачать >>>


Витяг з протоколу №2

засідання постійної комісії з питань освіти і науки

Львівської обласної ради


29 грудня 2010 р. м. Львів


Голова засідання - Ю. Т. Підлісний;


Присутні:. Ю. Т. Підлісний, І. Д. Фаріон, Р. Т. Швед, А. М. Корнат, Л. В. Охріменко

Відсутні: Л. С. Мартинюк

Запрошені: М. Г. Брегін - начальник головного управління освіти і науки;

О. С. Коцовська - заст. начальника головного управління освіти і науки;

Б. М. Біляк - заст. начальника головного управління освіти і науки


^ Порядок денний


1. Про пропозиції Інституту підприємництва та перспективних технологій Національного університету "Львівська політехніка" стосовно формування освітнього циклу: ЗОШ–ВНЗ–виробництво.


2. Інформація головного управління освіти і науки про використання коштів обласного бюджету у 2010 році, в т. ч на виконання Програми розвитку освіти Львівщини на 2009 -2012 роки, Програми розвитку української мови, української культури та історичної свідомості громадян України на території Львівської області на 2010 – 2014 роки та інших обласних програм.

3. Про перелік обласних програм в галузі освіти, які головне управління освіти і науки планує винести на розгляд обласної ради.


4. Аналіз бюджетного запиту на 2011 рік галузі освіти на Львівщині.


5. Про пропозицію Ю. Т. Підлісного щодо виконання у 2011 році п.1.4. та п. 4.3. Програми розвитку освіти Львівщини на 2009 -2012 роки.


6. Про пропозиції до Регламенту обласної ради VI скликання та Положення про постійні комісії.


7. Про створення електронної бібліотеки української літератури.


8. Про Меморандум взаємодії Львівської обласної державної адміністрації та Львівської обласної ради. Розпорядження голови облдержадміністрації "Про утворення Регіональної ради з питань взаємодії місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування у Львівській області".


9. Про проект Програми інвестиційного розвитку Львівської області на 2011-2015 роки.


10. Про лист голови Українського конгресу інвалідів стосовно розгляду соціального проекту "Виховання персональної відповідальності дітей та підлітків за дотримання норм Закону України "Про дорожній рух". Профілактика дитячої інвалідності внаслідок ДТП".


11. Про виділення коштів на завершення будівництва ЗОШ в с. Гніздичів Жидачівського району.


12. Про лист голів Радехівських районних держадміністрації та ради стосовно включення до бюджету розвитку обласного бюджету на 2011 рік програми "Перехід установ освіти Радехівського району на альтернативні види місцевого палива".


13. Про лист голови Пустомитівської районної ради щодо передбачення коштів в обласному бюджеті 2011 року на будівництво ДНЗ в с. Зубра, ЗОШ в с. Чишки; виготовлення ПКД для будівництва ЗОШ в с. Кротошино.


14. Про лист голів Городоцьких районних ради та адміністрації щодо передбачення у 2011 році коштів на освітні об’єкти району. Про лист міського голови м. Комарно Городоцького району стосовно передбачення коштів у 2011 році на реконструкцію корпусу № 1 ЗОШ. Про лист сільського голови с. Підзвіринець Городоцького району стосовно виділення коштів у 2011 році на реконструкцію даху ДНЗ. Про лист селищного голови смт. Великий Любінь Городоцького району щодо передбачення коштів в обласному бюджеті 2011 року на будівництво ДНЗ.


15. Про лист міського голови м. Винник щодо передбачення в бюджеті розвитку обласного бюджету 2011 року коштів на проведення ремонтних робіт та придбання обладнання й інвентарю для ДНЗ (вул. Теліги, 4).


16. Про лист сільського голови с. Смереків Жовківського району стосовно виділення коштів на реконструкцію старої школи під ДНЗ.


17. Про лист селищного голови смт. Куликів Жовківського району стосовно виділення у 2011 році коштів на реконструкцію з добудовою ДНЗ в с. Куликів (вул. Загорода) та передачу будівлі і її реконструкцію для ДНЗ в с. Мервичі.


18. Про лист завідувача ДНЗ №11 м. Дрогобича щодо виділення коштів на заміну вікон.


19. Про лист голови Буської районної ради стосовно виділення у 2011 році коштів на добудову ЗОШ №2 м. Буська та реконструкцію ДНЗ в с. Андріївка.


20. Про лист сільського голови Пеняківської сільської ради щодо виділення у 2011 році коштів на капітальний ремонт ДНЗ.


21. Про лист мешканців с. Ролів Дрогобицького району стосовно виділення коштів на реконструкцію ЗОШ.


22. Про лист сільського голови с. Бірки Яворівського району щодо виділення у 2011 році коштів на завершення будівництва ЗОШ.


23. Про лист голови постійної комісії з питань інвестиційної та регуляторної політики, ПЕК, енергоефективності і розвитку підприємництва щодо надання переліку проектів регуляторних актів, які планує постійна комісія з питань освіти і науки винести у 2011 році на розгляд сесії обласної ради.


24. Про лист голови Технічного комітету стандартизації науково-технічної термінології щодо виділення коштів на підготовку та видання Вісників НУ "Львівська політехніка" "Проблеми української термінології" (п.1.17) й на укладання та видання термінологічних словників (п. 5. 6) Програми розвитку української мови, української культури та історичної свідомості громадян України на території Львівської області на 2010 – 2014 роки.


25. Про лист президента ГО "Форум видавців" стосовно фінансування у 2011 році заходів організації.

26. Про лист наукового керівника Дистанційної школи муніципального управління (Хабітат) щодо проведення навчань депутатів та відповідне передбачення коштів в обласному бюджеті 2011 року.


27. Про лист голови облдержадміністрації щодо участі депутатів у робочих групах Регіонального комітету з економічних реформ у Львівській області.


28. Про пропозиції облдержадміністрації щодо переліку питань для розгляду обласною радою в I півріччі 2011 року.


29. Про пропозицію депутата А. В. Корната щодо проголошення 2011 року роком голови Проводу українських націоналістів Є. Коновальця.


Результати голосування до п. 1. порядку денного

"За" - 5, "Проти" - 0, "Утримався" - 0.


Результати голосування до п. 2 порядку денного

"За" - 5, "Проти" - 0, "Утримався" - 0.


Результати голосування до п. 3 порядку денного

"За" - 5, "Проти" - 0, "Утримався" - 0.

Результати голосування до п. 4. порядку денного

"За" - 5, "Проти" - 0, "Утримався" - 0.


Результати голосування до п. 5 порядку денного

"За" - 5, "Проти" - 0, "Утримався" - 0.


Результати голосування до п. 6 порядку денного

"За" - 5, "Проти" - 0, "Утримався" - 0.

Результати голосування до п. 7. порядку денного

"За" - 5, "Проти" - 0, "Утримався" - 0.


Результати голосування до п. 8 порядку денного

"За" - 5, "Проти" - 0, "Утримався" - 0.


Результати голосування до п. 9 порядку денного

"За" - 5, "Проти" - 0, "Утримався" - 0.

Результати голосування до п. 10. порядку денного

"За" - 5, "Проти" - 0, "Утримався" - 0.


Результати голосування до п. 11-22 порядку денного

"За" - 5, "Проти" - 0, "Утримався" - 0.


Результати голосування до п. 23 порядку денного

"За" - 5, "Проти" - 0, "Утримався" - 0.

Результати голосування до п. 24 порядку денного

"За" - 5, "Проти" - 0, "Утримався" - 0.


Результати голосування до п. 25 порядку денного

"За" - 5, "Проти" - 0, "Утримався" - 0.


Результати голосування до п. 26 порядку денного

"За" - 5, "Проти" - 0, "Утримався" - 0.

Результати голосування до п. 27 порядку денного

"За" - 5, "Проти" - 0, "Утримався" - 0.


Результати голосування до п. 28 порядку денного

"За" - 5, "Проти" - 0, "Утримався" - 0.


Результати голосування до п. 29 порядку денного

"За" - 5, "Проти" - 0, "Утримався" - 0.


Голова постійної комісії Юрій Підлісний


Секретар комісії Андрій Корнат
Похожие:

Ю. Т. Підлісний; Присутні: Ю. Т. Підлісний, І. Д. Фаріон, Р. Т. Швед, А. М. Корнат, Л. В. Охріменко Відсутні iconГолова засідання – Ю. Підлісний. Члени комісії: І. Фаріон, А. Корнат, Л. Мартинюк, Л. Охріменко, Р. Швед. Запрошені
Про лист ректора Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка щодо фінансування Дрогобицького педагогічного...
Ю. Т. Підлісний; Присутні: Ю. Т. Підлісний, І. Д. Фаріон, Р. Т. Швед, А. М. Корнат, Л. В. Охріменко Відсутні iconСекретар: Заваруєв А. М. Присутні: Щепанкевич І. С., Сендега О. С., Вервега Т. В., Кузенко О. В. Відсутні
Запрошені: Польовий М. О., Бермес З. М., Сендецький Ю., Боднар Я. М., Антонищак А. Ф., Петренко У. А
Ю. Т. Підлісний; Присутні: Ю. Т. Підлісний, І. Д. Фаріон, Р. Т. Швед, А. М. Корнат, Л. В. Охріменко Відсутні iconТ. я скиба; Присутні: Т. Я. Скиба, С. Ф. Юрчишин, І. С. Горон Відсутні
Ю. А. Майборода– начальник управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації
Ю. Т. Підлісний; Присутні: Ю. Т. Підлісний, І. Д. Фаріон, Р. Т. Швед, А. М. Корнат, Л. В. Охріменко Відсутні iconГолова засідання Т. Я скиба; Присутні: Т. Я. Скиба, І. С. Горон, С. Ф. Юрчишин, Відсутні
Ю. А. Майборода– начальник управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації
Ю. Т. Підлісний; Присутні: Ю. Т. Підлісний, І. Д. Фаріон, Р. Т. Швед, А. М. Корнат, Л. В. Охріменко Відсутні iconТ. я скиба; Присутні: Т. Я. Скиба, О. Я. Тягнибок, В. І. Камінський Відсутні
Запрошені: Майборода Юрій Анатолійович – начальник управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації
Ю. Т. Підлісний; Присутні: Ю. Т. Підлісний, І. Д. Фаріон, Р. Т. Швед, А. М. Корнат, Л. В. Охріменко Відсутні iconПротокол №2 м. Запоріжжя 5 липня 2011 р. Присутні : 16 осіб Відсутні : 14 осіб
Слухали: Заболотна Н. О., яка інформувала присутніх про виконання попередніх рішень Громадської Ради
Ю. Т. Підлісний; Присутні: Ю. Т. Підлісний, І. Д. Фаріон, Р. Т. Швед, А. М. Корнат, Л. В. Охріменко Відсутні iconПрисутні представники колективних членів з 8 Відсутні: немає Питання №2
Питання №2. Про обрання представника міської Кіровоградської організації уасс до Правління уасс
Ю. Т. Підлісний; Присутні: Ю. Т. Підлісний, І. Д. Фаріон, Р. Т. Швед, А. М. Корнат, Л. В. Охріменко Відсутні iconСекретар: Заваруєв А. М. Присутні: Федак Т. В., Вервега Т. В., Грещук І. С., Кузенко О. В., Костюк Г.І., Піх Б. П., Сендега О. С. Відсутні
Присутні: Федак Т. В., Вервега Т. В., Грещук І. С., Кузенко О. В., Костюк Г.І., Піх Б. П., Сендега О. С
Ю. Т. Підлісний; Присутні: Ю. Т. Підлісний, І. Д. Фаріон, Р. Т. Швед, А. М. Корнат, Л. В. Охріменко Відсутні iconСекретар: Заваруєв А. М. Присутні: Федак Т. В., Кузенко О. В., Костюк Г.І., Заваруєв А. М., Щепанкевич І. С., Сендега О. С. Відсутні
Присутні: Федак Т. В., Кузенко О. В., Костюк Г.І., Заваруєв А. М., Щепанкевич І. С., Сендега О. С
Ю. Т. Підлісний; Присутні: Ю. Т. Підлісний, І. Д. Фаріон, Р. Т. Швед, А. М. Корнат, Л. В. Охріменко Відсутні iconДержавна санітарно епідеміологічна служба україни
Миючі та дезинфікуючі засоби відсутні. В складському приміщенні зберігаються дрова разом з продуктами. Особистої гігієни не дотримуються...
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов