Протокол №27 засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства та соціального захисту Слухання щодо виконання обласних цільових програм та галузевих заходів за 9 місяців 2011 року icon

Протокол №27 засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства та соціального захисту Слухання щодо виконання обласних цільових програм та галузевих заходів за 9 місяців 2011 рокуНазваниеПротокол №27 засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства та соціального захисту Слухання щодо виконання обласних цільових програм та галузевих заходів за 9 місяців 2011 року
Дата конвертации21.05.2013
Размер61.83 Kb.
ТипПротокол
скачать >>>П Р О Т О К О Л № 27

засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я,

материнства та соціального захисту

Слухання

щодо виконання обласних цільових програм

та галузевих заходів за 9 місяців 2011 року

(доручення голови обласної ради № Д-155 від 20.10.2011 р.)


26.10.2011 р. м. Львів


Голова засідання: Б. Чечотка.


Присутні члени комісії: Б.Чечотка, В. Пазиняк, О. Байко, В. Кочержат, В. Круць, Ю. Войтів.

Відсутні члени комісії: С. Федоренко, М. Гичка.

Запрошені:

Качмарик Ярослав Дмитрович – голова постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності обласної ради;

^ Демків Олег Іванович – начальник головного фінансового управління облдержадміністрації;

Наконечна Світлана Іванівна – заступник начальника головного фінансового управління облдержадміністрації;

^ Соболь Оксана Франківна - заступник начальника головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації;

Говор Ганна Едуардівна - заступник начальника головного управління охорони здоров'я облдержадміністрації - начальник управління організаційного, кадрового та фінансового забезпечення;

Гуркіна Ольга – головний спеціаліст управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації;

^ Служинська Мар’яна Богданівна - головний лікар Львівського обласного центру з профілактики та боротьби зі СНІДом;

Лемішко Борис Борисович - головний позаштатний спеціаліст ГУОЗ ЛОДА із загальної практики-сімейної медицини;

^ Синюта Андрій Володимирович - головний лікар КЗ ЛОР „Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр”;

Кіт Сергій Михайлович – начальник відділу інвестиційної політики та аналізу програм обласної ради.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про виконання „Обласної програми з покращення соціального захисту багатодітних сімей, що проживають на території Львівської області”, рішення обласної ради від 19.02.2008 р. № 471.

2. Про погодження уточнених напрямів використання коштів обласного бюджету у 2011 році на виконання „Обласної програми з покращення соціального захисту багатодітних сімей, які проживають на території Львівської області”, рішення обласної ради від 19.02.2008 р. № 471.

3. Про виконання „Обласної цільової програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини у Львівській області на 2008 – 2011 роки”, рішення обласної ради від 23.04.2008 р. № 552.

4. Про виконання заходів „Надання замісної ниркової терапії у Львівській області на 2011 рік” та „Трансплантація органів та інших анатомічних матеріалів у Львівській області на 2011 рік”.

5. Про виконання „Обласної цільової програми забезпечення дітей-інвалідів області життєво необхідними медичними препаратами замісної терапії на 2007-2011 роки”, рішення облради від 17.04.2007 року №272.

6. Про виконання заходу „Високоспеціалізована офтальмологічна допомога хворим з патологією переднього та заднього відтинку ока”.

7. Про виконання заходу „Забезпечення профілактики ВІЛ інфекції, допомоги та лікування ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД”.

8. Про виконання Програми надання одноразової адресної допомоги найбільш незахищеним категоріям громадян-реабілітованим за статею 3 Закону України "Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні" та потерпілим від політичних репресій, рішення облради від 05 липня 2011 року № 184.

9. Про виконання „Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян Львівської області на 2011 – 2013 роки”, рішення облради від 09.03.2011 року №58.

10. Про виконання „Обласної комплексної програми соціальної підтримки та реабілітації інвалідів на 2011-2014 роки”, рішення облради від 24 травня 2011 року № 134.

 1. СЛУХАЛИ: Про виконання „Обласної програми з покращення соціального захисту багатодітних сімей, що проживають на території Львівської області”, рішення обласної ради від 19.02.2008 р. № 471.

ВИСТУПИЛИ: Б.Чечотка, О. Гуркіна, В.Пазиняк, Ю. Войтів, Я. Качмарик.

УХВАЛИЛИ: З метою оцінки виконання програми звернутися до в. о. начальника управління у справах сім’ї та молоді Львівської облдержадміністрації з проханням надати в обласну раду:

­ ­– звіт про виконання обласної програми з покращення соціального захисту багатодітних сімей, які проживають на території Львівської області за 9 місяців 2011 року;

 • інформацію про стан використання та розподіл коштів у сумі 850,0 грн виділених для багатодітних сімей на закупівлю шкільного інвентарю в розрізі районів Львівської області.

ГОЛОСУВАЛИ: „за” – 6; „проти” – 0; „утримались” – 0.

 1. СЛУХАЛИ: Про погодження уточнених напрямів використання коштів обласного бюджету у 2011 році на виконання „Обласної програми з покращення соціального захисту багатодітних сімей, які проживають на території Львівської області”, рішення обласної ради від 19.02.2008 р. № 471.

ВИСТУПИЛИ: Б.Чечотка, В. Пазиняк, Ю. Войтів.

УХВАЛИЛИ: Розглянути дане питання після погодження головою комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності.

ГОЛОСУВАЛИ: „за” – 6; „проти” – 0; „утримались” – 0.

 1. СЛУХАЛИ: Про виконання „Обласної цільової програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини у Львівській області на 2008 – 2011 роки”, рішення обласної ради від 23.04.2008 р. № 552.

ВИСТУПИЛИ: Б. Лемішко, Г. Говор, Б.Чечотка, В. Пазиняк, В. Круць, Ю. Войтів.

УХВАЛИЛИ: Головному управлінню охорони здоров’я облдержадміністрації вишукати можливість розробки нової програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини.

ГОЛОСУВАЛИ: „за” – 6; „проти” – 0; „утримались” – 0.

 1. СЛУХАЛИ: Про виконання заходів „Надання замісної ниркової терапії у Львівській області на 2011 рік” та „Трансплантація органів та інших анатомічних матеріалів у Львівській області на 2011 рік”.

ВИСТУПИЛИ: Г. Говор, О. Русин, О. Демків, Я. Качмарик, С. Наконечна, Б.Чечотка, В. Пазиняк, В. Круць, Ю. Войтів.

УХВАЛИЛИ:

1. Головному управлінню охорони здоров’я спільно з головним фінансовим управлінням облдержадміністрації провести аналіз ефективності використання коштів у сумі 300 тис грн., виділених для проведення програмного гемодіалізу у Львівській обласній клінічній лікарні.

2. Головному управлінню охорони здоров’я облдержадміністрації підготувати звернення до Міністерства охорони здоров’я України щодо виділення у 2012 році з Державного бюджету України субвенції для забезпечення лікування хворих у відділеннях хронічного гемодіалізу Львівської обласної клінічної лікарні.

3. Головному управлінню охорони здоров’я облдержадміністрації розглянути можливість проведення тендерних процедур щодо очікуваної суми для проведення програмного гемодіалізу та перитонеального діалізу на 2012 рік.

ГОЛОСУВАЛИ: „за” – 6; „проти” – 0; „утримались” – 0.

 1. СЛУХАЛИ: Про виконання „Обласної цільової програми забезпечення дітей-інвалідів області життєво необхідними медичними препаратами замісної терапії на 2007-2011 роки”, рішення облради від 17.04.2007 року №272.

ВИСТУПИЛИ: Г. Говор, А. Синюта, О. Демків, Я. Качмарик, Б.Чечотка, В. Пазиняк, В. Круць, Ю. Войтів.

УХВАЛИЛИ: Інформацію взяти до відома.

ГОЛОСУВАЛИ: „за” – 6; „проти” – 0; „утримались” – 0.

 1. СЛУХАЛИ: Про виконання заходу „Високоспеціалізована офтальмологічна допомога хворим з патологією переднього та заднього відтинку ока”.

ВИСТУПИЛИ: Г. Говор, О. Демків, Я. Качмарик, Б.Чечотка, В. Пазиняк, В. Круць, Ю. Войтів.

УХВАЛИЛИ: Звернутися до начальника управління ГУОЗ облдержадміністрації з проханням надати в комісію перелік хворих, які отримали оперативне лікування відповідно до вищезазначеного заходу.

ГОЛОСУВАЛИ: „за” – 6; „проти” – 0; „утримались” – 0.

 1. СЛУХАЛИ: Про виконання заходу „Забезпечення профілактики ВІЛ інфекції, допомоги та лікування ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД”.

ВИСТУПИЛИ: Г. Говор, М. Служинська, Б.Чечотка, В. Пазиняк, В. Круць, Я. Качмарик, Ю. Войтів.

УХВАЛИЛИ: Інформацію взяти до відома.

ГОЛОСУВАЛИ: „за” – 6; „проти” – 0; „утримались” – 0.

 1. СЛУХАЛИ: Про виконання Програми надання одноразової адресної допомоги найбільш незахищеним категоріям громадян-реабілітованим за статею 3 Закону України "Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні" та потерпілим від політичних репресій, рішення облради від 05 липня 2011 року № 184.

ВИСТУПИЛИ: О. Соболь, Я. Качмарик, Б.Чечотка, В. Пазиняк, В. Круць, Ю. Войтів.

УХВАЛИЛИ: Інформацію взяти до відома.

ГОЛОСУВАЛИ: „за” – 6; „проти” – 0; „утримались” – 0.

 1. СЛУХАЛИ: Про виконання „Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян Львівської області на 2011 – 2013 роки”, рішення облради від 09.03.2011 року №58.

ВИСТУПИЛИ: О. Соболь, Я. Качмарик, Б.Чечотка, В. Пазиняк, Ю. Войтів.

УХВАЛИЛИ: Інформацію взяти до відома.

ГОЛОСУВАЛИ: „за” – 6; „проти” – 0; „утримались” – 0.

 1. СЛУХАЛИ: Про виконання „Обласної комплексної програми соціальної підтримки та реабілітації інвалідів на 2011-2014 роки”, рішення облради від 24 травня 2011 року № 134.

ВИСТУПИЛИ: О. Соболь, Я. Качмарик, Б.Чечотка, В. Пазиняк, Ю. Войтів.

УХВАЛИЛИ: Інформацію взяти до відома.

ГОЛОСУВАЛИ: „за” – 6; „проти” – 0; „утримались” – 0.


Голова комісії Богдан ЧЕЧОТКА


Секретар комісії Олеся БАЙКО
Похожие:

Протокол №27 засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства та соціального захисту Слухання щодо виконання обласних цільових програм та галузевих заходів за 9 місяців 2011 року iconПротокол №15 засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства та соціального захисту Слухання щодо розгляду проекту
Блавацький Михайло Васильович – голова постійної комісії з питань контролю за ефективністю виконання державних і обласних програм...
Протокол №27 засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства та соціального захисту Слухання щодо виконання обласних цільових програм та галузевих заходів за 9 місяців 2011 року iconВитяг з протоколу №9 засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства та соціального захисту Слухання щодо виконання обласного бюджету
Львівської області за 2010 рік і проектів програм, фінансування яких планується з обласного бюджету у 2011 році
Протокол №27 засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства та соціального захисту Слухання щодо виконання обласних цільових програм та галузевих заходів за 9 місяців 2011 року iconВитяг з протоколу №1 засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства та соціального захисту
С. Федоренка про хід виконання обласних програм галузі за 2010 рік та формування основних програмних показників на 2011 рік
Протокол №27 засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства та соціального захисту Слухання щодо виконання обласних цільових програм та галузевих заходів за 9 місяців 2011 року iconРішення постійна комісія з питань контролю за ефективністю виконання державних І обласних програм та рішень ради М. Блавацький про виконання заходів обласних цільових програм у 2012 році
Львівської обласної державної адміністрації М. Костюка та голови постійної комісії з питань контролю за ефективністю виконання державних...
Протокол №27 засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства та соціального захисту Слухання щодо виконання обласних цільових програм та галузевих заходів за 9 місяців 2011 року iconПротокол №38 засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства та соціального захисту
Я. Качмарик – голова постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності
Протокол №27 засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства та соціального захисту Слухання щодо виконання обласних цільових програм та галузевих заходів за 9 місяців 2011 року iconПротокол №13 засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства та соціального захисту
Мартиняк Василь Васильович – начальник головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації
Протокол №27 засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства та соціального захисту Слухання щодо виконання обласних цільових програм та галузевих заходів за 9 місяців 2011 року iconПротокол №14 засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства та соціального захисту
Мартиняк Василь Васильович – начальник головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації
Протокол №27 засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства та соціального захисту Слухання щодо виконання обласних цільових програм та галузевих заходів за 9 місяців 2011 року iconПротокол №18 засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства та соціального захисту
Соболь Оксана Франківна – заступник начальника головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації
Протокол №27 засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства та соціального захисту Слухання щодо виконання обласних цільових програм та галузевих заходів за 9 місяців 2011 року iconПротокол №28 засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства та соціального захисту
Присутні члени комісії: Б. Чечотка, В. Пазиняк, О. Байко, Ю. Войтів. В. Кочержат
Протокол №27 засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства та соціального захисту Слухання щодо виконання обласних цільових програм та галузевих заходів за 9 місяців 2011 року iconПротокол №48 засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства та соціального захисту
Присутні члени комісії: Б. Чечотка, О. Байко,В. Кочержат, В. Круць, С. Федоренко
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов