Конкурс щодо співпраці і регіонального розвитку серед старшокласників України. За цим посиланням Ви можете ознайомитись із правилами участі в конкурсі icon

Конкурс щодо співпраці і регіонального розвитку серед старшокласників України. За цим посиланням Ви можете ознайомитись із правилами участі в конкурсіНазваниеКонкурс щодо співпраці і регіонального розвитку серед старшокласників України. За цим посиланням Ви можете ознайомитись із правилами участі в конкурсі
Дата конвертации17.03.2013
Размер55.36 Kb.
ТипКонкурс
скачать >>>

Коли влада і громада діють разом – виграють усі.


21 жовтня 2010 року у Києві було оголошено про початок Всеукраїнського змагання для школярів, що фінансується Європейським Союзом в рамках проекту «Україна-ЄС: Конкурс щодо співпраці і регіонального розвитку серед старшокласників України». За цим посиланням Ви можете ознайомитись із правилами участі в конкурсі: http://www.euro-konkurs.org.ua/.

Даний проект здійснюється всеукраїнською мережевою радіостанцією «Наше Радіо» за фінансування Європейського Союзу. Проект виконується за сприяння Міністерства освіти і науки в Україні. Експертну та методичну підтримку Проекту надає громадська організація Євроклуб «Право і Захист».

Виконавці Проекту поставили за мету шляхом Конкурсу "Чи знаєш ти Європу? Допоможи Європі дізнатися про тебе!" виявити та підтримати найбільш обізнану, талановиту, самостійно мислячу молодь, котра може продемонструвати не тільки здатність до вивчення інформації, але і до формування власних ідей та їх практичного втілення.

За умовами організаторів конкурсу необхідно було створити команду з трьох школярів та одного вчителя. Для участі необхідно було зареєструватись на веб-сайті в Інтернеті та у зазначений день пройти он-лайн тестування. Переможців у кожній області визначали за допомогою комп’ютерної системи.

Заступник директора з міжнародних зв’язків гімназії №2 м.Хмельницького Шенгілевич С.Г. та вчитель курсу „Європейські студії” Степанова О.В. організували впродовж жовтня – листопада 2010 р. серед учасники Європейського клубу «Кур'єри ЮНЕСКО» відбіркові змагання за результатами яких було сформовано команду у складі: Анзештна Марія (капітан), Охремчук Олена, Верхомій Олександр та керівник команди Степанова О.В. Учасники команди, зареєструвавшись на сайті http://euro-konkurs.org.ua/register/ отримали змогу проходити пробне тестування та розпочали інтенсивну підготовку до конкурсного тестування.

У період з 20 по 31 січня 2011 року відбулося конкурсне тестування. 523 команди з усіх областей України взяли участь в он-лайн тестуванні. За цим посиланням Ви можете ознайомитись з результатами першого туру Конкурсу: http://www.euro-konkurs.org.ua/commands/final/.

З Хмельницької області конкурсне тестування пройшло 48 команд. Команда Patria гімназії №2 м. Хмельницького зі статусом „Асоційована школа ЮНЕСКО” посіла перше місце, набравши 1308 балів. Таким чином, євроклубівцям «Кур’єри ЮНЕСКО» випала поважна, але разом з тим і надзвичайно відповідальна справа – представляти Хмельницьку область у другому турі Всеукраїнського Конкурсу "Чи знаєш ти Європу? Допоможи Європі дізнатися про тебе!". Другий тур відбудеться у першій половині травня 2011 р. на конференції у м. Києві де команді Patria гімназії №2 м. Хмельницького необхідно буде представляти концепцію власного проекту, яка повинна відповідати вимогам спільного проекту Європейського Союзу та програмі розвитку ООН "Місцевий розвиток орієнтований на громаду".

Для підготовки до участі у другому турі команда Patria гімназії №2 м. Хмельницького

1 квітня 2011 р. здійснила ознайомчий візит до обласного підрозділу впровадження проекту „Місцевий розвиток, орієнтований на громаду” що знаходиться за адресою м. Хмельницький, вул. Свободи, 51 (Обласна бібліотека для дітей та юнацтва). Координатор Хмельницького обласного ресурсного центру громад Вячеслав Третяк познайомив учасників команди з історією, метою та пріоритетними сферами впровадження Спільного Проекту Європейського союзу та Програми розвитку ООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду" у нашій області. Учасники команди отримали вичерпну інформацію про всі етапи впровадження проекту „Місцевий розвиток, орієнтований на громаду”, проглянули декілька коротких відеосюжетів про роботу громад по впровадженню проекту.

Щоб показати учасникам команди Patria гімназії №2 м. Хмельницького як на місцевому рівні у ході реалізації проекту відбувається співпраця місцевих органів влади та громад-учасниць проекту Координатор Хмельницького обласного ресурсного центру громад Вячеслав Третяк організував зустріч із заступником голови Красилівської районної ради Якушевою Любов Савівною та головним спеціалістом відділу освіти Красилівської райдержадміністрації Заїкою Ольгою Іванівною. Молоді хмельничани дізналися, що у Красилівському районі було проведено конкурс серед місцевих рад, в кожній з них побувала заступник голови районної ради Л.С. Якушева разом з координатором проекту В. Третяком, які не тільки розповідали про проект, але й переконували людей, що вони отримають підтримку від районної ради для реалізації своїх мікропроектних пропозицій та зуміють поліпшити стан справ у своїх громадах, якщо разом будуть організовуватись для цього. Внаслідок такої співпраці у Красилівському районі було впроваджено 10 мікропроектів, два з них у с.Корчівка, яку й запропонували відвідати учасникам команди гімназії №2 м.Хмельницького.
На фото Якушевою Любов Савівною та Вячеслав Третяк знайомлять команду Patria гімназії №2 м.Хмельницького з інформацією про реалізацію проекту „Місцевий розвиток, орієнтований на громаду” у Красилівському районі.


Слід також зазначити, що молодих хмельничан приємно вразив і той факт, що починаючи з січня 2011р. Красилівська районна рада запровадила щорічний конкурс проектів розвитку місцевого самоврядування в Красилівському районі. Тепер щороку кожна громада у районі має змогу отримати фінансову підтримку від районної ради на реалізацію проектів направлених на вирішення тих чи інших проблем їхньої громади.

З Красилівської районної ради учасники команди Patria гімназії №2 м. Хмельницького були запрошені у с. Корчівка, що за 46 км. від районного центру. Учасники команди Patria гімназії №2 м. Хмельницького дізналися, Корчівська сільська рада, яку очолює Гринчук Лариса Олександрівна та громадська організація «Фортуна» , яку очолює директор Корчівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Панасюк Павло Іванович розробили і реалізували впродовж 2009-2010 рр. два мікропроекти:

«Заміна вікон в Корчівській ЗОШ І-ІІІ ступенів на металопластикові з метою здійснення енергозберігаючих заходів»( загальна вартість мікропроекту 109769 грн., з них грантова підтримка Європейського Союзу та ПРООН – 51000 грн., організації громади – 13219 грн., 45000 грн. – кошти районного бюджету, 550 грн. – інші кошти) та мікропроект – «Ремонт покрівлі Корчівської ЗОШ І-ІІІ ступенів з метою здійснення енергозберігаючих заходів» ( загальна вартість мікропроекту 150 тис.грн.).
На фото: директор Корчівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Панасюк П. І., учасники команди Patria гімназії №2 м. Хмельницького, Голова Корчівської сільської ради Гринчук Л.О., заступник голови Красилівської районної ради Якушевою Л. С., головний спеціаліст відділу освіти Красилівської райдержадміністрації Заїка О. І., координатор Хмельницького обласного ресурсного центру громад В’ячеслав Третяк та Корчівська ЗОШ І-ІІІ ступенів


На думку всіх учасників команди Patria гімназії №2 м. Хмельницького, зустріч з представниками громади с. Корчівки виявилася дуже теплою, приємною і пізнавальною. Громада с. Корчівка вразила своєю гостинністю, приязністю та щирістю. У ході ознайомчого візиту учасники команди отримали багато корисної інформації про реалізацію проекту і побачили результати проекту на власні очі. На круглому столі, організованому директором Корчівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Панасюком П. І. учасники команди отримали вичерпну інформацію про те, як реалізовували два мікропроекти і всі присутні на власні очі переконалися, що школа у віддаленому від районного центра селі повністю оновиться. Ця робота згуртувала батьків, учителів, дітей, усіх жителів села. Активні учасники громади на цьому вирішили не зупинятися і в перспективі мають багато гарних мікро проектів. Щиро бажаємо Корчівській громаді реалізувати всі задумані плани.

За результатами візиту команда Patria гімназії №2 м. Хмельницького має підготувати концепцію власної ініціативи (проекту, програми діяльності) в межах власного регіону (населеного пункту). Ініціатива має відповідати пріоритетам СВА .

Висловлюємо щиру подяку координатору Хмельницького обласного ресурсного центру громад Вячеславу Третяку, Заступнику голови Красилівської районної ради Якушевій Любов Савівні, директору Корчівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Панасюку Павлу Івановичу, Голові Корчівської сільської ради Гринчук Ларисі Олександрівні, які організували для команди Patria гімназії №2 м. Хмельницького такий чудовий ознайомчий візит, який допоміг нам вивчити засади та практику діяльності ЄС та ООН в Україні щодо створення сприятливого середовища для сталого соціально-економічного розвитку на місцевому рівні. Всі учасники команди прийшли до висновку: «Коли влада і громада діють разом – виграють усі».

Шенгілевич С.Г., заступник директора з міжнародних зв’язків,

Степанова О.В., вчитель курсу „Європейські студії” гімназії №2 м. Хмельницького

.Похожие:

Конкурс щодо співпраці і регіонального розвитку серед старшокласників України. За цим посиланням Ви можете ознайомитись із правилами участі в конкурсі iconПоложення про Всеукраїнський конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування", керуючись ст. 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", міська рада вирішил а
...
Конкурс щодо співпраці і регіонального розвитку серед старшокласників України. За цим посиланням Ви можете ознайомитись із правилами участі в конкурсі iconПоложення про Всеукраїнський конкурс дитячої творчості «Захистимо вовків!» Мета конкурсу привернути увагу школярів до охорони вовків, розвинути в особистості почуття відповідальності, обов’язку та поваги стосовно всього живого
Кіцманський районний Будинок дитячої творчості пропонує вам ознайомитись з умовами та прийняти участь у Всеукраїнському конкурсі...
Конкурс щодо співпраці і регіонального розвитку серед старшокласників України. За цим посиланням Ви можете ознайомитись із правилами участі в конкурсі iconПрограма uniter з підтримки організаційної спроможності огс запрошення до участі в конкурсі ваучерів (грантів) з організаційного розвитку огс
Запрошення до участі в конкурсі ваучерів (грантів) з організаційного розвитку огс
Конкурс щодо співпраці і регіонального розвитку серед старшокласників України. За цим посиланням Ви можете ознайомитись із правилами участі в конкурсі iconКонкурс річних звітів огс
Творчий центр тцк (тцк) запрошує прийняти участь у конкурсі річних звітів серед організацій громадянського суспільства (огс). Конкурс...
Конкурс щодо співпраці і регіонального розвитку серед старшокласників України. За цим посиланням Ви можете ознайомитись із правилами участі в конкурсі iconРішення від 30. 05. 2012 №6/19- 13 м. Дружківка Про затвердження проекту "Соціальне таксі" для участі у Всеукраїнському конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування
В та програм розвитку місцевого самоврядування", Постанови Кабінету Міністрів України від 18. 01. 2003 №64 "Про затвердження Положення...
Конкурс щодо співпраці і регіонального розвитку серед старшокласників України. За цим посиланням Ви можете ознайомитись із правилами участі в конкурсі iconОголошення про конкурс з відбору регіональних партнерів в рамках проекту «Act Now!: посилення участі громадян у розвитку місцевої громади» Фонд Східна Європа
«проект»), спрямованого на запровадження інноваційних механізмів участі громадян у вирішенні місцевих проблем, налагодження результативної...
Конкурс щодо співпраці і регіонального розвитку серед старшокласників України. За цим посиланням Ви можете ознайомитись із правилами участі в конкурсі iconКонкурс аматорських театрів
...
Конкурс щодо співпраці і регіонального розвитку серед старшокласників України. За цим посиланням Ви можете ознайомитись із правилами участі в конкурсі iconСпільний проект фноон/проон «Попередження віл/іпсш та формування безпечної поведінки серед молоді» запрошення до участі в конкурсі грантів
«Адвокаційна діяльність щодо попередження віл-інфекції, формування безпечної поведінки та підвищення рівня толерантності до віл-інфікованих...
Конкурс щодо співпраці і регіонального розвитку серед старшокласників України. За цим посиланням Ви можете ознайомитись із правилами участі в конкурсі iconДо уваги фахівців у сфері економічного розвитку громад та інвестиційної діяльності
Дноукраїнський центр громадських ініціатив (сцгі) запрошує до співпраці експертів із економічного розвитку громад для участі в проведенні...
Конкурс щодо співпраці і регіонального розвитку серед старшокласників України. За цим посиланням Ви можете ознайомитись із правилами участі в конкурсі iconПоложення про Всеукраїнський конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування", керуючись ст. 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", міська рада вирішил а
Про затвердження проекту “Оснащення комунальної лікувально-профілактичної установи “Міська лікарня №1” автономним джерелом водопостачання”...
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов