Україна Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України Департамент науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації Харківський професійний машинобудівний ліцей icon

Україна Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України Департамент науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації Харківський професійний машинобудівний ліцейНазваниеУкраїна Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України Департамент науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації Харківський професійний машинобудівний ліцей
Дата конвертации22.05.2013
Размер53.02 Kb.
ТипДокументы
скачать >>>Україна

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Департамент науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації


Харківський професійний машинобудівний ліцей

61157, м. Харків, вул. Селянська, 84, телефон 735-09-25, факс 775-24-30

E-mail: otdel-kadrov30@obrazovanie.kharkov.ua, http:machbud.ptu.org.ua, E-mail: mashbud_licei@mail.ru
21.01.2013 № 01-31

на № __________ від ________________


Директору НМЦ ПТО

Руслановій Т.О.Відгуки і пропозиції педагогічного колективу

Харківського професійного машинобудівного ліцею на обласну січневу науково-практичну конференцію керівних та педагогічних працівників, ПТНЗ, НМЦ ПТО у Харківській області, ДБХТТ на тему: « Підвищення якості професійно-технічної освіти як складова освітньої політики держави»


Тема науково-методичної конференції: «Підвищення якості професійно-технічної освіти як складова освітньої політики держави» є дуже сучасна та актуальна. Питання підвищення якості освіти на нашу думку розриті в доповідях директорів ПТНЗ, Барвінківського (директор Педаш В.Б.) «Контроль за навчально-виховним процесом відповідно до державних вимог», Красноградського (директор Мирошниченко Н.В.) «Впровадження інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) в управління навчально-виховним процесом», Лозівського (директор Гонтаренко І.М.) «Кадрове забезпечення навчально-виховного процесу та управління розвитком професійного потенціалу педагогів ПТНЗ».

Інтерес визвала доповідь директора Красноградського професійного ліцею (Мірошниченко Н.В.) з досвіду втілення в роботу ліцею ІКТ, особливо впровадження технологій Іnternet, які відкривають нові можливості адміністрування, накопичення та обробки інформації , контролю та можливості ухвалення найбільш оптимальних та дійових управлінських рішень їх напрями роботи – це створення сучасного навчального закладу.

Нажаль тези виступу Барвінківського професійного аграрного ліцею Педаш В.Б. носять більше теоретичний напрям та мало висвітлюють практичний стан цієї роботи в ліцеї.

Актуальність кадрового забезпечення, рівня професійної підготовки педпрацівників розкрито у доповіді директора Лозівського професійного ліцею І.М. Гонтаренко.

Заслуговує уваги те, що в ліцеї практично усі педагогічні працівники володіють комп’ютерними технологіями приймають участь у створенні електронних засобів навчання, ведеться робота по створенню електронної бази навчальних фільмів , щодо створення презентацій залучаються учні.

Розкриваючи специфіку співпраці ПТНЗ з підприємствами –замовниками кадрів будівельних та й не тільки професій, директор ДЗО центру професіонально-технічної освіти №2 ГД. Амірбеков своєчасно, з нашої точки зору, акцентував увагу на оновлені змісту навчання, упровадження нових форм і методів підготовки кваліфікованих робітників до яких відноситься й питання створення позитивного іміджу навчального закладу. Нажаль ця форма роботи не розкрита в доповіді, але визиває інтерес, бо цей заклад завжди, як і державний професійно-технічний навчальний « Центр ПТО №4» проводять в цьому напряму велику роботу , тому хотілося щоб вони поділилися секретами цієї роботи (проведення набору, організація навчально-виховного та виробничого процесів тощо).

Щодо виступів заступників директорів з навчально-виховної роботи:

Педпрацівниками ліцею прийняті до уваги й тези доповідей заступників директорів з навчально-виховної роботи. Достатньо розкрита система організації виховної роботи з підготовки сучасного випускника ПТНЗ в доповіді заступника директора з навчально-виховної роботи Краснокутського професійного аграрного ліцею Микитенко М.О. але хотілося більше дізнатись про використання матеріально-технічної бази ліцею, та роботу з батьками і батьківськими комітетами в вирішенні цього питання.

До заступника директора з навчально-виховної роботи Шевченківського професійного аграрного ліцею Корх Л.В. є одне запитання: Створена чи ні при вашому ліцеї «Школа сприяння здоров’ю»? Якщо «так», то чому нічого не сказано про неї в питанні формування здорового способу життя учнів ліцею, який ви розкрили в своїй доповіді?

Директор Харківського

професійного ліцею

Житньов І.М.

В тезах до доповіді «Забезпечення якості професійної освіти з урахуванням технологічних змін виробництва» викладача Красноградського професійного ліцею Філонової В.І. в розділі «Шляхи зацікавленості учнів у вивченні предмета «Охорона парці» не визначені конкретні шляхи зацікавленості учнів що саме стосується ліцею, а в цілому і системи професійно-технічної освіти в умовах технологічних змін виробництва, а також проблем, які виникли у зв’язку із змінами на виробництві.

Викладач предмета « Охорона праці»

Харківського професійного ліцею Хозяінов В.М.


Ознайомившись з доповіддю майстра в/н Чугуївського професійного ліцею Апатченко О.М. на тему: «Організація навчально-виробничого процесу підготовки кваліфікованих робітників з використанням ігрових технологій», можна зробити висновок, що ігрова діяльність на уроках в/н зацікавила учнів при вивченні та закріпленні матеріалу дає можливість учню проявити себе з різних сторін своїх можливостей.

У доповіді майстра в/н Лозівського професійного ліцею Безверхньої Н.О. з теми: «Підвищення ефективності уроків в/н за допомогою застосування інноваційних технологій» підтверджується, що інноваційні технології мають велике значення при проведенні уроків в/н для формування пізнавальних і професійних умінь і навичок учнів.

Старший майстер

Харківського професійного

машинобудівного ліцею Ликова Л.Д.


Познайомившись із статтею «Методика проведення уроків професійно-теоретичної підготовки при навчанні учнів з особливими потребами» викладача Державного навчального закладу «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» Григор'євої Г.Д., хочеться звернути увагу на питання модульного оцінювання учнів. З огляду на те, що оцінювання важлива складова системи освіти, особливо в умовах, коли навчальний матеріал необхідно викласти за один академічний час. Для економії часу дуже важливим є модульне оцінювання, яке дає можливість підсумувати знання учнів з кожної теми. Але якщо тема завелика і вона не вичерпалась, а треба підводити атестаційні підсумки, чи не краще проводити і поточне оцінювання, яке дасть можливість мати достатньо оцінок для проведення підсумкової атестації?

Прочитавши тези викладача Куп'янського профільного аграрного ліцею Дворнікова С.Ф. про впровадження особистісно-орієнтованого навчання при вивченні предмета «Агротехнологія», хочеться відмітити, що дуже цікаво те, що учні залучаються до планування поурочної роботи. Це дає можливість виявити інтереси учнів і завчасно дати завдання для роботи над певною темою, цікавою для даного учня. Короткі доповіді чи ґрунтовні дослідження дають можливість виставити ту оцінку на яку заслуговує даний учень. Хочеться дізнатися наскільки охоче учні приймають участь у даній роботі? Якщо ні, то які методи залучення учнів до пізнавальної діяльності ви застосовуєте?

Прочитавши тези викладача Краснокутського професійного аграрного ліцею Лисенко О.П. «Використання сучасних електронних засобів навчального призначення: реалії та перспективи» мене дуже зацікавила можливість використання електронних підручників, завдань, тестів. Хотілось би дізнатися як ви відноситесь до можливості дистанційного навчання? Чи вважаєте ви можливим атестувати учня, який не буде відвідувати, більш, ніж 50% занять, але в той же час буде присилати відповіді на тестові, чи інші електронні завдання з тих чи інших тем?

Методист

Харківського професійного

машинобудівного ліцею Тютюн О.І.


Директор Харківського

професійного ліцею Житньов І.М.Похожие:

Україна Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України Департамент науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації Харківський професійний машинобудівний ліцей iconМіністерство освіти і науки, молоді та спорту України Департамент науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації Куп’янський професійний ліцей
«Підвищення якості професійно – технічної освіти – важлива складова освітньої політики держави»
Україна Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України Департамент науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації Харківський професійний машинобудівний ліцей iconМіністерство освіти І науки україни департамент науки І освіти харківської обласної державної адміністрації харківський професійний ліцей машинобудування
Використання проблемних ситуацій на уроках фізики як ефективний засіб розвитку творчих здібностей учнів
Україна Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України Департамент науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації Харківський професійний машинобудівний ліцей iconМіністерство освіти І науки, молоді та спорту україни головне управління освіти І науки харківської обласної державної адміністрації харківський професійний ліцей машинобудування 61023 Харків, вул.
План-графік проведення конкурсів фахової майстерності та олімпіади з охорони праці
Україна Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України Департамент науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації Харківський професійний машинобудівний ліцей iconМіністерство освіти і науки України Департамент науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації Харківський професійний ліцей машинобудування
Стажування це одна з форм навчання, або складова післядипломної освіти на рівні з перепідготовкою, спеціалізацією, розширенням профілю...
Україна Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України Департамент науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації Харківський професійний машинобудівний ліцей iconМіністерство освіти І науки україни департамент науки І освіти харківської обласної державної адміністрації державний навчальний заклад «харківський професійний ліцей будівельних технологій» Бізнес план розвитку Державного навчального закладу
З метою підвищення ефективності управлінської діяльності директор Державного навчального закладу «Харківський професійний ліцей будівельних...
Україна Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України Департамент науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації Харківський професійний машинобудівний ліцей iconУкраїна міністерство освіти І науки Головне управління освіти І науки Харківської обласної державної адміністрації Харківський професійний будівельний ліцей
Голова тендерного комітету Ярош Любов Петрівна, заступник директора з нвр, 61038 м. Харків, вул Івана Камишева буд. 16/12, тел/факс...
Україна Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України Департамент науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації Харківський професійний машинобудівний ліцей iconМіністерство освіти І науки україни департамент науки І освіти харківської обласної державної адміністрації шевченківський професійний аграрний ліцей бізнес – план розвитку Шевченківського професійного аграрного ліцею на 2013-2015 роки
Розглянуто на засіданні трудового колективу Шевченківського професійного аграрного ліцею (Протокол №1 від 30. 08. 2013р.)
Україна Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України Департамент науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації Харківський професійний машинобудівний ліцей iconДепартамент науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації Харківський професійний ліцей харчових технологій та торгівлі Доповідь на тему: Реалізація
Реалізація диференційованого підходу до учнів – один із шляхів підвищення якості уроку з предмета „Фізична культура”
Україна Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України Департамент науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації Харківський професійний машинобудівний ліцей iconДепартамент науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації Чугуївський професійний аграрний ліцей
Формування здорового способу життя засобами спортивно-масової та фізкультурної роботи
Україна Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України Департамент науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації Харківський професійний машинобудівний ліцей iconДепартамент науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації Ізюмський професійний ліцей
...
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов