Харківський професійний ліцей швейних технологій icon

Харківський професійний ліцей швейних технологійНазваниеХарківський професійний ліцей швейних технологій
Дата конвертации23.05.2013
Размер54.38 Kb.
ТипДокументы
скачать >>>

ХАРКІВСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ ШВЕЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ


Ознайомлення з матеріалами доповідей, відгуки та пропозиції до них.

Відгук

Про виступ заступника директора з НВР Корх Л.В.Шевченковського професійного аграрного ліцею на тему « Формування позитивної мотивації на здоровий спосіб життя учнівської молоді».

На наш погляд, тема дуже актуальна та важлива. З цього виступу ми взяли до уваги методики формування здорового способу життя, але на нашу думку в наш час мінусом є розповсюдження нездорового способу життя у вигляді реклами шкідливих звичок та нестача підтримки з боку держави у вигляді соціальної реклами пропануючої здоровий спосіб життя. Для нашого ліцею корисним є досвід просвітницької роботи педколективу ліцею з батьками.


Відгук

Про виступ заступника директора з НВР Нестеренко А.А. Зміївського професійного енергетичного ліцею на тему « Правовий аспект виховної роботи в професійно-технічному навчальному закладі». На наш погляд, напрямки роботи ліцею в цьому питанні вибрані дуже тонко та цілеспрямовано, особливо в профілактичній роботі попередження асоціальної поведінки учнів.


Практичний психолог ХПЛШТ Ткачова О.І.


Відгук

Про виступ директора Красноградського професійного ліцею Мирошниченко Н.В., на тему “Впровадження інформаційно-комунікаційних технологій (ікт) в управління навчально-виховним процесом ліцею”.

Дуже корисна інформація про створення комп’ютерної програми Mag_Test. Хотілось би мати і використовувати її у своїй роботі.


Відгук

Про виступ директора Барвінківського професійного аграрного ліцею Педаш В.Б., на тему “Контроль за навчально-виховним процесом відповідно до державних вимог”. Із доповіді видно, що внутрішньо - ліцейний контроль у ліцеї проходить за різними формами та напрямами, що підвищує якість підготовки кваліфікованих робітників. Майбутнє промисловості нашої держави, безперечно, в руках висококваліфікованих робітничих кадрів, теперішніх учнів професійно-технічних навчальних закладів. Тому зрозуміло, яка велика відповідальність покладена на викладачів і майстрів виробничого навчання ПТНЗ, адже від їх роботи залежить рівень підготовки майбутніх фахівців, праця яких буде спрямована на розвиток нашої країни.

В.О. директора ХПЛШТ Шатохіна В.В.


Відгук

Про виступ керівника фізичного виховання Харківського професійного ліцею

харчових технологій та торгівлі: Булатова Н.Н., та викладача фізичної культури Чугуївський професійний аграрний ліцей Соломаха Д.В.,

Всім відомо, що вищою цінністю нашого суспільства є людина. Увага до виховання людини, турбота про всебічний розвиток її здібностей, вдосконалення особистих якостей уходить в коло проблем сучасного суспільства. Існування індивідуальних відмінностей між людьми - факт очевидний. Теми які було затонуто у цих доповідях є актуальні у нашому житті. Зміцнення та збереження здоров’я учнів це головне завдання фізичного виховання. Виконання цього завдання здійснюється шляхом систематичного залучення учнів до рухової діяльності, проведення фізичних тренувань з метою збільшення функціональних можливостей організму, заповнення вільного часу учнів заняттями, фізичними вправами, що є одним з засобів відвернення їх від поганих звичок та пропагандою здорового способу життя.

Наша мета - допомогти нашим учням знайти своє місце в житті, зрозуміти його прагнення, інтереси, дати йому змогу розвиватися як особистості, вирости стійкими в сучасному світі і не відступати перед труднощами. У доповідях видно, що напрямки роботи у даних навчальних закладах, в цьому питанні вибрані дуже тонко та цілеспрямовано, особливо що стосується здоров’я учнів. Видно, що доповідаючи застосовують на своїх уроках педагогічні методи навчання.


Керівник фізичного виховання ХПЛШТ Журавель А.Я.


Відгук

На доповіді майстрів виробничого навчання :

Зміїв: Дуже добре що приділяється увага впровадженню та застосуванню нових інформаційних технологій. Але нажаль не хватає достатньої кількості навчальної літератури, посібників, програмного забезпечення, зміст яких би відповідав новим стандартам ПТО.

Також особливу увагу приділяє використання теоретичних знань на уроках виробничого навчання по програмі.

Чугуїв: Використовуються дужу цікаві елементи конкурсів, ігор, що дуже подобається учням.

Нам сподобалось, що майстер на своїх заняттях виробничого навчання використовує ірги як метод навчання, та передачі досвіду старших поколінь людям.

ХВПУ №6: Для підготовки майбутніх робітників багато уваги приділяється інноваційним формам навчання. З доповіді видно, що викладач на уроках з предметів професійно-теоретичної підготовки використовує цікаві ігри різних видів. Добре, що під час підготовки майбутніх спеціалістів широкого профілю в ПТУ№6 використовується електронний підручник, який дозволяє методично правильно організувати як індивідуально, так і групову роботу учнів з предмету “ Технологія робіт”.

Група викладачів спец дисциплін та майстрів виробничого навчання ХПЛШТ.


Відгук

Прочитавши статтю “Інформаційно-технологічна підтримка освітньої діяльності учасників навчально - виховного процесу в ПТНЗ: основні підходи та сучасні інструменти” викладача історії та правознавства Нікуліної І.П., я цілком згодна з тим, що технічні засоби навчання дають можливість оптимізувати навчально-виховний процес. Це сприяє удосконаленню особистісного стану всіх учасників навчального процесу, досягається гармонійне поєднання раціонального й емоційного, повідомлюючого й пошукового, змістовного й оперативного, мотиваційного й самомотивапційного компонентів.

Використання ІТК на уроках дає можливість розвивати вміння учнів працювати самостійно, надавати й отримувати допомогу один одному, робити ефективною роботу на уроці.

Складність справді в тому, що педагогу вдосконалювати знання, вміння, навички з роботи на комп’ютері.

Прочитавши в статті “Розвиток когнітивних навичок учнів засобами інтелектуальних змагань” , я підтримую та використовую засоби які забезпечують реалізацію навчально-виховних заходів на різних етапах взаємодії педагога та учнів відображених у доповіді.

Ігрові та технологічні засоби одна із ефективних методів навчання, що максимально активізує інтелектуально – практичні можливості дитини, формує кмітливість, винахідливість, тренує пам’ять.

Ознайомившись зі статтею Сухіліна М.В. “ Створення умов для розкриття потенціалу учасників освітнього процесу засобами предметів суспільно - гуманітарного циклу” - можна зробити висновки , що без інноваційних технологій в сучасному навчальному процесі неможливо обійтись. Звичайно в навчальному закладі для цього потрібно зробити необхідні умови. Значний вплив на роботу освітян має стимулюючий фактор адже без стимулювання або навпаки зменшення різноманітних заохочувальних дій мотивації інноваційних методів неефективна.

Виступ викладача Старосалтивського ліцею Закорко І.В. “ Використання регіонального компоненту при викладанні історії ”- дає широку картину використання місцевих матеріалів при вивчення історії рідного краю.

Доповідь Нікуліної І.П. “Інформаційно-технологічна підтримка освітньої діяльності учасників навчально - виховного процесу в ПТНЗ: основні підходи та сучасні інструменти” – дає читки приклади використання комп’ютерних технологій при вивченні історії і правознавства, аргументує важливість і значущість ІТК при викладання навчального матеріалу і при моніторингу знань. Наводиться приклад з комп’ютером, що має велике пізнавальне значення.


Група викладачів загальноосвітніх дисциплін ХПЛШТ.Похожие:

Харківський професійний ліцей швейних технологій iconХарківській професійний ліцей швейних технологій

Харківський професійний ліцей швейних технологій iconЗвіт про виконання умов контракту директором д ержавного навчального закладу «х арківський професійний ліцей будівельних технологій» а рабовим ю рієм п илиповичем
Державного навчального закладу «харківський професійний ліцей будівельних технологій»
Харківський професійний ліцей швейних технологій iconМіністерство освіти І науки україни департамент науки І освіти харківської обласної державної адміністрації державний навчальний заклад «харківський професійний ліцей будівельних технологій» Бізнес план розвитку Державного навчального закладу
З метою підвищення ефективності управлінської діяльності директор Державного навчального закладу «Харківський професійний ліцей будівельних...
Харківський професійний ліцей швейних технологій iconВідгук керівництва дптнз «Центр професійно-технічної освіти №4 м. Харкова» щодо проведення обласної науково-методичної інтернет-конференції за темою: «Підвищення якості професійно-технічної освіти як складова освітньої політики держави»
Проведена Науково-методичним центром професійно-технічної освіти. На конференції були присутні делегації птнз згідно рознарядки,...
Харківський професійний ліцей швейних технологій iconПлан роботи Державного навчального закладу «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» на 2013 2014 навчальний рік
«Впровадження інноваційних технологій та позитивного досвіду з метою підвищення якості навчально – виховного процесу»
Харківський професійний ліцей швейних технологій iconЗвіт директора Державного навчального закладу "Харківський професійний монтажно-будівельний ліцей" Каракуці Василя Івановича про виконання контракту за 2008-2013 роки
Державного навчального закладу “Харківський професійний монтажно-будівельний ліцей” Каракуці Василя Івановича
Харківський професійний ліцей швейних технологій iconДавиденко В. Ф. – заступник директора з нвр д нз «Харківський поліграфічний цпто» відгук на доповідь викладача днз «Харківський професійний ліцей будівельних технологій»
Доповідь спрямована на розвиток інклюзивної освіти учнів з особливими потребами, формування соціальної компетенції учнів, сприянню...
Харківський професійний ліцей швейних технологій iconДепартамент науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації Харківський професійний ліцей харчових технологій та торгівлі Доповідь на тему: Реалізація
Реалізація диференційованого підходу до учнів – один із шляхів підвищення якості уроку з предмета „Фізична культура”
Харківський професійний ліцей швейних технологій iconХарківський професійний ліцей швейних технологій Заявка на спецкурси з „ Охорона праці та безпеки життєдіяльності ” для працівників категорії заступники директорів з навчально-виробничої роботи
Заявка на спецкурси з „ Охорона праці та безпеки життєдіяльності для працівників категорії заступники директорів з навчально-виробничої...
Харківський професійний ліцей швейних технологій iconХарківський професійний машинобудівний ліцей попередня заявка № на вступ до ліцею

Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов