Методичні вказівки щодо порядку формування державного замовлення на навчальний рік в професійно-технічних навчальних закладах icon

Методичні вказівки щодо порядку формування державного замовлення на навчальний рік в професійно-технічних навчальних закладахНазваниеМетодичні вказівки щодо порядку формування державного замовлення на навчальний рік в професійно-технічних навчальних закладах
страница1/3
Дата конвертации28.03.2013
Размер0.79 Mb.
ТипМетодичні вказівки
скачать >>>
  1   2   3

ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ ЩОДО ПОРЯДКУ ФОРМУВАННЯ ДЕРЖАВНОГО ЗАМОВЛЕННЯ НА НАВЧАЛЬНИЙ РІК В ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ


Організація формування державного замовлення на навчальний рік професійно-технічних навчальних закладів області здійснюється на виконання законів та інших нормативно-правових актів України (додаток 1)

Директор професійно-технічного навчального закладу:

  1. У річному плані роботи професійно-технічного навчального закладу наводить ґрунтовний аналіз роботи за минулий навчальний рік з питання формування державного замовлення і розробляє розділ з заходів із завданнями на наступний рік.

  2. Вивчає потребу регіонального ринку праці, розглядає це питання на нараді при директорові, педраді, методичних комісіях.

  3. Зустрічається з роботодавцями, вирішує питання щодо укладення договорів з підприємствами роботодавцями на підготовку кваліфікованих робітників.

  4. Щороку видає наказ “Про профорієнтаційну роботу серед учнів загальноосвітніх шкіл”

  5. Щороку не пізніше 15 травня видає наказ ”Про організацію роботи приймальної комісії”

  6. Щороку не пізніше ніж за 5 днів до початку навчального року видає наказ ”Про зарахування учнів до професійно-технічного навчального закладу”.

  7. В разі отримання від Міністерства освіти і науки України дозволу на продовження прийому учнів до професійно-технічних навчальних закладів продовжує прийом учнів за державним замовленням і видає наказ ”Про зарахування учнів до професійно-технічного навчального закладу” у дозволений термін.

2. Відповідальний за формування державного замовлення

  1. Розподіляє обов’язки між відповідальними особами щодо укладання договорів з підприємствами роботодавцями на підготовку кваліфікованих робітників за держаним замовленням.

  2. В листопаді кожного року надає до відділу професійної освіти Головне управління освіти і науки обласної державної адміністрації заявку на державне замовлення встановленого зразка (додаток _) за підписом директора професійно-технічного навчального закладу, головного бухгалтера та скріплену гербовою печаткою. Та копії договорів з роботодавцями замовниками робітничих кадрів.

  3. Заповнює форму № 4-ПТО “Показники економічного і соціального розвитку України на ___ рік” і надає її до відділу професійної освіти Головного управління освіти і науки обласної державної адміністрації.

  4. На основі отриманих від Головне управління освіти і науки обласної державної адміністрації контрольних показників державного замовлення на підготовку робітничих кадрів по прийому та випуску робітничих кадрів за напрямами економічної діяльності готує наказ ”Організацію роботи приймальної комісії” до 15 травня 2011 р.

  5. Оновлює правила прийому учнів до професійно-технічного навчального закладу, заповнює розділ державне замовлення на поточний рік.

  6. Щороку з 1.06 поточного року розпочинає працювати приймальна комісія, яка здійснюють свою роботу на основі правил прийому до професійно-технічного навчального закладу (розробленим на основі Типових правил прийому), критеріїв відбору.

  7. Надає до відділу професійної освіти Головного управління освіти і науки обласної державної адміністрації оперативна звітність: форма
   6-В “Оперативний звіт про прийом до професійно-технічних навчальних закладів Міністерства освіти і науки України на навчальний рік” станом на 1.06; 1.07; 1.08; 20.08; 1.09 поточного року.

  8. Не пізніше ніж за 5 днів до початку навчального року вносять записи до книги наказів “Про контингент учнів “З-УДЗ” (Зарахування учнів до професійно-технічного навчального закладу з числа випускників шкіл, які прийняті на навчання з метою здобуття первинної професійної підготовки за державним замовленням) та поіменної книги обліку ”П-УДЗ“ (Облік учнів професійно-технічного навчального закладу з числа випускників шкіл, які прийняті на навчання з метою здобуття первинної професійної підготовки за державним замовленням)

  9. Не пізніше 25 серпня поточного року вносять пропозиції щодо корегування державного замовлення на прийом учнів за державним замовленням до відділу професійної освіти Головне управління освіти і науки обласної державної адміністрації

  10. В разі отримання від Міністерства освіти і науки України дозволу на продовження прийому учнів до професійно-технічних навчальних закладів надає звіт у встановлений термін за формою 6-В “Оперативний звіт про прийом до професійно-технічних навчальних закладів Міністерства освіти і науки України на навчальний рік” до відділу професійної освіти

  11. За графіком Головного управління освіти і науки обласної державної адміністрації не пізніше 10 вересня надають до відділу професійної освіти звіт за формою № 2 (профтех) “Звіт про прийом учнів та слухачів до професійно-технічних навчальних закладів” станом на 1 вересня поточного року.

  12. За графіком Головне управління освіти і науки обласної державної адміністрації не пізніше 10 січня надає до відділу професійної освіти звіт за формою № 3 (профтех) “Звіт про контингент учнів та слухачів професійно-технічних навчальних закладів за _______ календарний рік”

3. Питання щодо формування державного замовлення на навчальний рік заслуховуються на нараді при директорові, педраді, методичних комісіях.

4. Відділ професійної освіти Головного управління освіти і науки обласної державної адміністрації контролює стан управлінської діяльності щодо формування державного замовлення на прийом учнів до професійно-технічних навчальних закладів за


Додаток __.1

^ ПЕРЕЛІК НОРМАТИВНО-ПРАВОВИХ ДОКУМЕНТІВ ЩОДО ПОРЯДКУ ФОРМУВАННЯ ДЕРЖАВНОГО ЗАМОВЛЕННЯ НА НАВЧАЛЬНИЙ РІК В ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ

 1. Конституція України

 2. Закон України ”Про освіту“

 3. Закон України ”Про професійно-технічну освіту”

 4. Постанова Кабінету Міністрів від 29.02.1996 №266 “Про Порядок формування та розміщення державних замовлень на поставку продукції для державних потреб і контролю за їх виконанням”

 5. Наказ Міністерства освіти і науки України “Про формування об’ємів державного замовлення на підготовку робітничих кадрів в професійно-технічних навчальних закладах Міністерства освіти і науки України”

 6. Лист Міністерства освіти і науки України від 20.11.2009 № 1/9-801 “Про формування контингенту учнів професійно-технічних навчальних закладів за ступеневою професійно-технічною освітою”

 7. Постанова Кабінету Міністрів України від 03.06.1999 р. №956 “Про затвердження Положення про ступеневу професійно-технічну освіту”

 8. Наказ Міністерства освіти і науки України від 06.06.2006 № 441 “Про затвердження Типових правил прийому до професійно-технічних навчальних закладів України”

 9. Наказ МОН України від 20.06.2000 р. №225 Про затвердження Положення про вище професійне училище та центр професійно-технічної освіти

 10. Наказ МОН України та Держдепартаменту України з питань виконання покарань від 26.02.2004 р. №153/32 Про затвердження Положення про навчальний центр при установі виконання покарань

 11. Лист Міністерства освіти і науки України “Про контрольні показники державного замовлення на підготовку робітничих кадрів у ____ році”

 12. Лист Міністерства освіти і науки України “Про корегування контрольних показників державного замовлення на підготовку робітничих кадрів у ____ році”

 13. Лист Головне управління освіти і науки обласної державної адміністрації “Про контрольні показники державного замовлення на підготовку робітничих кадрів у _____ році”

 14. Лист Головне управління освіти і науки обласної державної адміністрації “Про корегування контрольних показників державного замовлення на підготовку робітничих кадрів у ____ році”

Додаток __.2

^ ЗАЯВКА НА ДЕРЖАВНЕ ЗАМОВЛЕННЯ

Напрями економічної діяльності і професії

Прийом

Випуск

Середньорічний контингент

Загальні для всіх галузей економіки, всього


В. т.ч.:

- оператор комп’ютерного набору;


- конторський службовець;


- електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування


- тощо


Загальні професії електротехнічного виробництва, всього


В т.ч.:

- електрогазозварник;


- токар. Фрезерувальник;


- тощо


Деревообробне виробництво, всього


В т.ч.

- столяр


тощо


Виробництво і ремонт літальних апаратів, двигунів і обладнання, всього


В т.ч.:


- слюсар складальник літальних апаратів


тощо


Будівельні, монтажні і ремонтно-будівельні роботи, всього


В т.ч.:

- штукатур. Лицювальник-плиточник. Маляр


- муляр.


тощо


Реставраційних робіт, всього


В т.ч.:


- реставратор декоративно-художніх фарбувань. Реставратор декоративних штукатурок та ліпних виробів.


тощо


Автомобільний транспорт, всього


В т.ч.:

- слюсар з ремонту автомобілів


- водій автотранспортних засобів

- електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах


тощо


Залізничний транспорт, всього


В т.ч.:

- провідник пасажирського вагона


- слюсар з ремонту рухомого складу. Помічник машиніста тепловоза. Помічник машиніста електровоза


тощо


Зв’язок, всього


В т.ч.:

- оператор зв’язку. Телеграфіст.


- монтажник устаткування зв’язку


тощо


Виробництво взуття, всього


В т.ч.:

- взуттьовик з індивідуального пошиття взуття. Взуттьовик з ремонту взуття


тощо


Виробництво хутра, всього


В т.ч.:

- кушнір-розкрійник. Кравець


тощо


Швейне виробництво, всього


В т.ч.:

- швачка


- кравець


тощо


Поліграфічне виробництва, всього


В т.ч.:

- друкар високого друкування


- друкар офсетного плоского друкування


тощо


Хлібопекарне та макаронне виробництво, всього


В т.ч.:

- пекар. Кондитер


тощо


Громадське харчування, всього


В т.ч.:

- кухар


- кухар. Кондитер.


тощо


Торгівельно-комерційна діяльність, всього


В т.ч.:

- подавець продовольчих товарі


- подавець не продовольчих товарі


тощо


Виробництво художніх і ювелірних виробів, всього


В т.ч.:

- ювелір-монтувальник. Ювелір-закріпник


Художник розмалювання по дереву


тощо


Сфера обслуговування, всього


В т.ч.:

- перукар (перукар-модельєр 1, 2 класу)


- манікюрниця


тощо


Сільське господарство, всього


В т.ч.:

- квітникар. Флорист.


- озеленювач.


- тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва. Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування


тощо


Переробка сільськогосподарської продукції, всього


В т.ч.:

- апаратник варіння утфелю. Апаратник дифузії. Апаратник випарювання. Апаратник дефекосатурації бурякового соку


ВСЬОГО


Примітка: заповнювати заявку лише за тими напрямами економічної діяльності за якими здійснюється підготовка в Вашому професійно-технічному навчальному закладі.

Наприклад:

Напрями економічної діяльності і професії

Прийом

Випуск

Середньорічний контингент

Загальні для всіх галузей економіки, всього


В. т.ч.:

- оператор комп’ютерного набору; Конторський службовець


Автомобільний транспорт, всього


В т.ч.:

- слюсар з ремонту автомобілів


- водій автотранспортних засобів.Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах


Сільське господарство, всього


В т.ч.:

- тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва. Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування.


ВСЬОГО


Заявка на наступний рік тобто прийом, випуск, середньорічний контингент на наступний календарний рік (з 01.01. по 31.12)

Середньорічний контингент вираховуємо по формулі

1. Контингентна початок року помножуємо на 8

2. Контингент на початок року віднімаємо випуск

3. додаємо прийом помножуємо на 4

3. Добуток 1 дії додаємо Добуток 3 дії

4. Суму ділимо на 12

Наприклад:

Контингент на 01.01.12 року Вашого училища дорівнює 310 осіб

Ви запланували прийом 100 осіб

Випуск за 2012 календарний рік складе 125 осіб

310*8=2480

310-125=185

185+100=285

285*4=1140

2480+1140=3620

3620/12=301,6~302

або:

((310*8)+((310-125+100)*4))/12=302

Тобто середньорічний контингент Вашого училища

у 2012 році складе 302 особу.

Або:

Контингент на 01.01.12 року Вашого училища дорівнює 810 осіб

Ви запланували прийом 230 осіб

Випуск за 2012 календарний рік складе 200 осіб

810*8=6480

810-200=610

610+230=840

840*4=3560

6480+3560=9840

9840/12=820

або:

((810*8)+((810-200+230)*4))/12=820

Тобто середньорічний контингент Вашого училища

у 2012 році складе 820 осіб.


^ ЗАЯВКА НА КОРЕГУВАННЯ ДЕРЖАВНОГО ЗАМОВЛЕННЯ

Напрями економічної діяльності і професії

Контрольні показники

Бажані скореговані показники

+/–

Загальні для всіх галузей економіки, всього

В. т.ч.:

- оператор комп’ютерного набору; Конторський службовець


- електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування


- тощо


Загальні професії електротехнічного виробництва, всього


В т.ч.:

- електрогазозварник;


ВСЬОГО


Примітка:

Перша колонка заповнюється відповідно до контрольних показників на державне замовлення робітничих кадрів доведених Вам листом Головного управління освіти і науки обласної державної адміністрації .

У другій колонці бажані скореговані показники на держане замовлення робітничих кадрів.

У третій колонці різниця між першою та другою колонкою

”– ” – із знаком плюс якщо Ви збільшуєте показники

“+” – із знаком мінус якщо Ви зменшуєте показники

Якщо Ви не міняєте показники в третій колонці буде нуль або вона залишиться порожньою.

^ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ ЩОДО ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ВИПУСКНИКІВ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ


Організація працевлаштування випускників професійно-технічних навчальних закладів області здійснюється на виконання законів та інших нормативно-правових актів України (додаток 1)

Директор професійно-технічного навчального закладу:

  1. У річному плані роботи професійно-технічного навчального закладу наводить ґрунтовний аналіз роботи за минулий навчальний рік з питання працевлаштування випускників професійно-технічного навчального закладу і розробляє розділ з заходів із завданнями на наступний рік.

  2. Вивчає потребу регіонального ринку праці, розглядає це питання на нараді при директорові, педраді, методичних комісіях.

  3. Зустрічається з роботодавцями, вирішує питання щодо укладення договорів з підприємствами роботодавцями на підготовку кваліфікованих робітників.

  4. Щороку видає наказ “Про відрахування з числа учнів у зв’язку з закінченням навчання ”

 1. Відповідальний за організацію роботи з працевлаштування випускників професійно-технічного навчального закладу

2.1 Вносить запис про відрахування до поіменної книги обліку ”П-УДЗ“ (Облік учнів професійно-технічного навчального закладу з числа випускників шкіл, які прийняті на навчання з метою здобуття первинної професійної підготовки за державним замовленням), заповнює графу працевлаштування

2.2- Надає до управління освіти звіт за формою № 1 (профтех) “Звіт про підсумки роботи професійно-технічних навчальних закладів” за графіком Головного управління освіти і науки обласної державної адміністрації не пізніше 15 липня та уточнення розділу працевлаштування не пізніше
10 вересня.

2.3 Надає до управління освіти аналітичний звіт

2.4 Надає до відділу професійної освіти інформацію «Про здійснення моніторингу працевлаштування випускників професійно-технічних навчальних закладів 2010 р.» відповідно до рекомендацій Міністерства освіти і науки, молоді та сорту України щодо проведення моніторингу працевлаштування випускників професійно-технічних навчальних закладів

3. Питання щодо працевлаштування випускників професійно-технічного навчального закладу за навчальний рік заслуховуються на нараді при директорові, педраді, методичних комісіях.

4. Відділ професійної освіти Головного управління освіти і науки обласної державної адміністрації контролює стан управлінської діяльності щодо працевлаштування випускників професійно-технічного навчального закладу професійно-технічного навчального закладу

Додаток _.1

^ ПЕРЕЛІК НОРМАТИВНО-ПРАВОВИХ ДОКУМЕНТІВ ЩОДО ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ВИПУСКНИКІВ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ

 1. Конституція України

 2. Закон України ”Про освіту“

 3. Закон України ”Про професійно-технічну освіту”

 4. Постанова Кабінету Міністрів України від 27 серпня 2010 р. № 784Про затвердження Порядку працевлаштування випускників професійно-технічних навчальних закладів,підготовка яких проводилася за державним замовленням”

 5. Наказ Міністерства освіти і науки України “Про затвердження Положення про організацію навчально-виробничого процесу у професійно-технічних навчальних закладах”.


Додаток _.2

ДОГОВІР
про надання освітніх послуг у сфері професійно-технічної
освіти між професійно-технічним навчальним
закладом і замовником робітничих кадрів

№ ______________                                        “___” ______________ 20___р.

1. Сторони договору

_________________________________________________________________
(найменування професійно-технічного навчального закладу, його підпорядкування)

(далі — навчальний заклад), що діє на підставі статуту (положення), з одного боку, в особі

_________________________________________________________________
(посада, прізвище, ім’я та по батькові)

та ______________________________________________________________,
(найменування підприємства, установи та організації, їх підпорядкування)

(далі — замовник), що діє на підставі статуту (положення), з другого боку, в особі

_________________________________________________________________
(посада, прізвище, ім’я та по батькові)

уклали цей Договір про підготовку кваліфікованих робітників у професійно-технічному навчальному закладі із залученням до цього процесу замовника.

2. Предмет договору. Зобов’язання Сторін

2.1. Навчальний заклад зобов’язується:

2.1.1. Підготувати і направити на роботу випускників:

(осіб)

професія (спеціальність)

20__р.

20__р.

20__р.

20__р.

20__р.

 

 

 

 

 

 

__________
Усього

 

 

 

 

 

2.1.2. Забезпечити якісну теоретичну і практичну підготовку кваліфікованих робітників згідно з навчальними планами і програмами, а також вимогами відповідних кваліфікаційних характеристик професій.

2.1.3. Забезпечити вивчення учнями, слухачами встановлених на підприємстві вимог експлуатації технічних засобів, використання сировини, матеріалів та застосування інструментів, виконання правил внутрішнього трудового розпорядку, охорони праці і техніки безпеки, санітарно-гігієнічних та інших норм і правил, установлених для відповідної професії (спеціальності).

2.2. Замовник зобов’язується:

2.2.1. Забезпечувати якісне проведення виробничої практики учнів, слухачів згідно з навчальними планами і програмами протягом усього періоду навчання.

2.2.2. Надавати можливість стажування на виробництві викладачам, майстрам виробничого навчання, інструкторам виробничого навчання, проводити роботу з професійної орієнтації молоді протягом дії цього Договору.

2.2.3. Перераховувати навчальному закладу кошти на зміцнення навчально-виробничої бази для підготовки кваліфікованих робітників у розмірі _____________ гривень. Навчальному закладу можуть безоплатно передаватися для навчальних цілей приміщення, споруди, обладнання, техніка, інструменти, матеріали тощо ____________________________________

__________________________________________________________________________________________________________________________________________.

2.2.4. Забезпечувати виплату заробітної плати учням, слухачам за виконані роботи під час виробничого навчання та виробничої практики згідно із законодавством.

2.2.5. Не допускати використання учнів, слухачів під час проходження виробничого навчання та виробничої практики на роботах, не пов’язаних з їх майбутньою професією (спеціальністю).

3. Відповідальність Сторін

3.1. У разі невиконання умов Договору Сторони несуть відповідальність у порядку, встановленому законодавством.

4. Заключні положення

4.1. Зміни та доповнення до цього Договору вносяться шляхом підписання додаткових угод.

4.2. Дія цього Договору припиняється:

4.2.1. Після закінчення строку його дії;

4.2.2. За згодою сторін (оформляється протоколом);

4.2.3. У разі банкрутства, ліквідації замовника;

4.2.4. У разі ліквідації навчального закладу.

4.3. У разі розірвання Договору Сторона, що ініціює його розірвання, повідомляє про це другу Сторону офіційним листом не пізніше ніж за місяць до його розірвання.

4.4. Всі спори, що можуть виникати між Сторонами, вирішуються у судовому порядку.

4.5. Договір набирає чинності з моменту підписання обома Сторонами і діє до “____” ______________ 20___ р.

4.6. Договір укладений у двох примірниках, кожен з яких має однакову юридичну силу. Перший примірник зберігається у замовника, другий — у навчальному закладі.

5. Юридичні адреси сторін

5.1. Професійно-технічний навчальний заклад:

Поштовий індекс ______________

Адреса _______________________________________________________

Номери телефонів _____________________________________________

Розрахунковий рахунок ________________________________________

5.2. 3амовник:

Поштовий індекс _______________

Адреса ________________________________________________________

Номери телефонів _______________________________________________

Розрахунковий рахунок ________________________________________

 

Директор навчального закладу

Керівник підприємства,
установи та організації

_________ ________________________
    (підпис)                    (прізвище, ім’я, по батькові)

_________ ________________________
    (підпис)                    (прізвище, ім’я, по батькові)

Головний бухгалтер

Головний бухгалтер

_________ ________________________
    (підпис)                    (прізвище, ім’я, по батькові)

_________ ________________________
    (підпис)                    (прізвище, ім’я, по батькові)

МП

МП

 

ПОГОДЖЕНО:

Начальник регіонального органу управління освітою і наукою

Начальник регіонального
органу управління працею та соціальним захистом

_________ ________________________
    (підпис)                    (прізвище, ім’я, по батькові)

_________ ________________________
    (підпис)                    (прізвище, ім’я, по батькові)

_____________________

ДОГОВІР
про надання освітніх послуг у сфері професійно-технічної
освіти між замовником робітничих кадрів, фізичною
особою та професійно-технічним навчальним закладом

№ ________________                                          “___” ____________ 2010 р.

1. Сторони договору

_________________________________________________________________,
(найменування підприємства, установи та організації, їх підпорядкування)

що діє на підставі статуту (положення), в особі ___________________________________ (далі — замовник), з одного боку,
            (посада, прізвище, ім’я та по батькові)

____________________________________________ (далі — фізична особа),
                   (прізвище, ім’я, по батькові учня, слухача)

з другого боку, ____________________________________________________,
                            (найменування професійно-технічного навчального закладу, його підпорядкування)

що діє на підставі статуту (положення), в особі __________________________ (далі — навчальний заклад), з третього боку,
   (посада, прізвище, ім’я та по батькові)

який виступає гарантом виконання умов цього Договору щодо якості надання освітніх послуг, уклали Договір про підготовку

_________________________________________________________________
(прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи)

за професією (спеціальністю) ________________________________________
                                                      (найменування професії (спеціальності)

для роботи на ____________________________________________________.
                                        (найменування підприємства, установи та організації)

2. Предмет договору. Зобов’язання Сторін

2.1. Замовник зобов’язується:

2.1.1. Організувати якісне проведення виробничого навчання та виробничої практики фізичної особи згідно з навчальними планами і програмами за окремим договором.

2.1.2. Виплачувати фізичній особі заробітну плату за виконані роботи під час виробничого навчання та виробничої практики згідно із законодавством.

2.1.3. Після закінчення навчання надати фізичній особі роботу відповідно до отриманої професії (спеціальності) та рівня кваліфікації з окладом, не нижче ніж розмір мінімальної заробітної плати, визначений законом.

2.2. Фізична особа зобов’язується:

2.2.1. Оволодіти всіма видами професійної діяльності, передбаченої навчальними планами і програмами з підготовки кваліфікованого робітника за професією (спеціальністю) _______________________________________.

2.2.2. Прибути після закінчення навчального закладу на роботу до замовника у строк, зазначений у направленні, і відпрацювати _______ років.

2.3. Навчальний заклад зобов’язується:

2.3.1. Забезпечити якісну теоретичну і практичну підготовку фізичної особи згідно з навчальними планами і програмами, погодженими із замовником.

2.3.2. Погодити із замовником кваліфікаційні завдання та тему дипломної роботи.

2.3.3. Надавати фізичній особі необхідну методичну допомогу в підвищенні кваліфікації у період адаптації на підприємстві, в установі та організації.

3. Відповідальність Сторін

3.1. У разі невиконання умов Договору замовник та навчальний заклад несуть відповідальність у порядку, встановленому законодавством.

3.2. У разі коли замовник без поважних причин відмовляє фізичній особі у прийнятті на роботу після прибуття на місце призначення, він зобов’язаний компенсувати витрати, що пов’язані з проїздом особи до місця призначення і у зворотному напрямку (за умови направлення особи до іншої місцевості).

3.3. У разі розірвання багатостороннього договору з ініціативи фізичної особи з причин, не обумовлених законодавством, або відмови від відпрацювання встановленого строку фізична особа відшкодовує замовнику кошти, отримані від нього під час навчання, у строки та в порядку, встановлені замовником за погодженням з навчальним закладом.

4. Заключні положення

4.1. Зміни та доповнення до цього Договору вносяться шляхом підписання додаткових угод.

4.2. Дія цього Договору припиняється:

4.2.1. Після закінчення строку його дії;

4.2.2. За згодою сторін (оформляється протоколом);

4.2.3. За ініціативою замовника у разі:

відсутності у фізичної особи необхідної кваліфікації, обумовленої Договором;

неможливості надання фізичній особі роботи за отриманою нею професією (спеціальністю) згідно з медичним висновком (якщо медичний огляд під час прийняття на роботу відповідно до законодавства є обов’язковим) або згідно з висновком медико-соціальної (експертної) комісії;

4.2.4. За ініціативою фізичної особи або навчального закладу у разі:

відрахування фізичної особи з навчального закладу;

продовження навчання фізичної особи у вищому навчальному закладі за освітньо-професійними програмами вищого рівня;

неможливості виходу фізичної особи на роботу внаслідок встановлення інвалідності першої або другої групи;

неможливості виходу на роботу внаслідок встановлення інвалідності першої або другої групи дружині (чоловіку), одному з батьків (або осіб, які їх заміняють) фізичної особи;

коли фізична особа — вагітна жінка або мати чи батько, які мають дитину у віці до трьох років, дитину, яка згідно з медичним висновком потребує домашнього догляду (до досягнення нею шестирічного віку), одинока мати або батько, які мають дитину у віці до чотирнадцяти років або дитину-інваліда;

проходження чоловіком (дружиною) фізичної особи військової служби (крім строкової) та служби на посадах рядового та начальницького складу;

невиконання замовником умов Договору.

4.3. У разі розірвання Договору Сторона, що ініціює його розірвання, повідомляє про це іншу Сторону офіційним листом не пізніше ніж за один місяць до розірвання Договору.

4.4. Всі спори, що можуть виникати між Сторонами, вирішуються у судовому порядку.

4.5. Договір набирає чинності з моменту підписання усіма Сторонами і діє до “___” ___________ 20__ р.

4.6. Договір складається у трьох примірниках і передається кожній стороні. Кожен примірник має однакову юридичну силу.


5. Юридичні адреси Сторін

5.1. Замовник:

Поштовий індекс ________________

Адреса ______________________________________________________

Номери телефонів  ____________________________________________

Розрахунковий рахунок ________________________________________

5.2. Фізична особа (місце постійного проживання):

Поштовий індекс __________________

Адреса ______________________________________________________

Номери телефонів  ____________________________________________

Паспорт _____________________________________________________
                                         (серія, номер, коли і ким виданий)

Ідентифікаційний номер ___________________

5.3. Навчальний заклад:

Поштовий індекс ____________________

Адреса ______________________________________________________

Номери телефонів  ____________________________________________

Розрахунковий рахунок ________________________________________

 

Керівник підприємства,
установи та організації

Фізична особа

___________ ______________________
      (підпис)                        (прізвище, ім’я, по батькові)

___________ ______________________
      (підпис)                        (прізвище, ім’я, по батькові)

Головний бухгалтер

 

___________ ______________________
      (підпис)                        (прізвище, ім’я, по батькові)

 

МП

 

 

 

 

 

Директор навчального закладу

 

___________ ______________________
      (підпис)                        (прізвище, ім’я, по батькові)

 

Головний бухгалтер

 

___________ ______________________
      (підпис)                        (прізвище, ім’я, по батькові)

 

МП

 

_______________________

НАПРАВЛЕННЯ НА РОБОТУ № _____________

________________________________________________________________ ,
(прізвище, ім’я, по батькові)

який (яка) закінчив (ла)

__________________________________________________________________
(найменування професійно-технічного навчального закладу, його підпорядкування)

у 20 __ році за професією (спеціальністю) _____________________________,

направляється в розпорядження ______________________________________
                                              (найменування та адреса підприємства, установи та організації,

__________________________________________________________________
їх підпорядкування)

згідно з договором від ____ _______________ 20 ___ р. № _______________

для роботи за професією (спеціальністю) ______________________________

з місячний окладом _________________________________________________.

Дата прибуття “___” ____________ 20 ___ р.

 

 

Керівник професійно-технічного навчального закладу

 

__________ ______________________
     (підпис)                     (прізвище, ім’я, по батькові)

 

МП

 

 

 

“___” ______________ 20 ___ р.

 

^ ЗВОРОТНИЙ ТАЛОН ДО НАПРАВЛЕННЯ НА РОБОТУ

№ ______________ від ______________ 20___ р.

(підлягає поверненню до професійно-технічного навчального закладу в п’ятиденний строк після укладення з випускником трудового договору)

_____________________________________________________________________
(найменування підприємства, установи та організації, їх підпорядкування)

повідомляє, що випускник __________________________________________
                                                         (прізвище, ім’я, по батькові)

призначений на посаду _____________________________________________

з місячним окладом _______________________________________________.

та одержав допомогу за відпустку в розмірі ___________________________.

 

 

Головний бухгалтер

 

__________ ______________________
     (підпис)                     (прізвище, ім’я, по батькові)

 

 

 

 

 

Керівник підприємства,
установи, організації

 

__________ ______________________
     (підпис)                     (прізвище, ім’я, по батькові)

 

МП

 

 

 

“___” ______________ 20 ___ р.

 

_____________________

ДОВІДКА
про самостійне працевлаштування № _________

Випускнику ______________________________________________________,
                                         (прізвище, ім’я, по батькові)

який (яка) закінчив (ла) ____________________________________________
                                           (найменування професійно-технічного навчального закладу,

_________________________________________________________________
його підпорядкування)

в 20 ____ році за професією (спеціальністю) __________________________,

надана можливість влаштуватися на роботу самостійно.

 

Підстави: заява випускника, відсутність можливості працевлаштування (необхідне підкреслити)

_____ ___________ 20__ р.

^ ЗВОРОТНИЙ ТАЛОН ДО ДОВІДКИ
ПРО САМОСТІЙНЕ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ

№ ____________ від _________________ 20____ р.

(підлягає поверненню до професійно-технічного навчального закладу в п’ятиденний строк після укладення з випускником трудового договору)

_________________________________________________________________
(найменування підприємства, установи та організації, їх підпорядкування)

повідомляє, що випускник __________________________________________
                                                          (прізвище, ім’я, по батькові)

призначений на посаду за професією (спеціальністю) ___________________

з місячним окладом _______________________________________________.

Головний бухгалтер

 

__________ _____________________
     (підпис)                     (прізвище, ім’я, по батькові)

___ _______________ 20___р.

Керівник підприємства,
установи та організації

 

__________ _____________________
     (підпис)                     (прізвище, ім’я, по батькові)

___ _______________ 20___р.

МП

 

_____________________

^ КАРТКА ВИПУСКНИКА

_________________________________________________________________
(найменування професійно-технічного навчального закладу, його підпорядкування)

Прізвище

_____________________________________________

Ім’я

_____________________________________________

По батькові

_____________________________________________

Рік народження

_____________________________________________

Рік випуску

_____________________________________________

Рівень кваліфікації

_____________________________________________

Професія (спеціальність)

_____________________________________________

Адреса постійного
місця проживання
(адреса батьків)

 

 

_____________________________________________

Додаткові відомості
(заповнюються за
бажанням випускника)

 

 

_____________________________________________

 

Випускник ___________________
                    (особистий підпис)

Відповідальний працівник професійно-технічного навчального закладу

___________ ______________________                                      “___” ______ 20__ р.
     (підпис)                   (прізвище, ім’я, по батькові)

 

МП

(Зворотний бік картки випускника)

^ ПРОПОЗИЦІЯ ЩОДО ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ

1. Договір:

двосторонній, багатосторонній (необхідне підкреслити);

номер договору і дата його укладання _________________________

2. Підприємство, установа та організація:

найменування               __________________________________________

підпорядкованість        _______________________________________

адреса                         __________________________________________

3. Професія (спеціальність) ___________________________________

4. Місячний оклад ___________________________________________

Згода випускника (заповнюється випускником) ___________________

_________________________________________________________________
(“з пропозицією згоден”, “від пропозиції відмовляюсь” (вказати причину),

_________________________________________________________________
або прохання про надання можливості самостійного працевлаштування)

Випускникові видано (потрібне заповнюється):

направлення на роботу від ______________________ № ________________;

довідка про самостійне працевлаштування від _________________________  № ______________.

Одержав (ла) __________________
                      (дата, підпис випускника)

______________

Примітка. Перший примірник картки зберігається у професійно-технічному навчальному закладі в особистій справі учня, слухача, другий — надсилається до підприємства, установи та організації.

_____________________

Додаток _.3
  1   2   3Похожие:

Методичні вказівки щодо порядку формування державного замовлення на навчальний рік в професійно-технічних навчальних закладах iconНаказ №535 Про проведення щорічного обласного огляду-конкурсу художньої самодіяльності у професійно-технічних навчальних закладах Харківської області На виконання наказу Головного управління освіти і науки від 17. 10. 2005
Батьківщини, створення умов для виховання гармонійно розвинутої особистості, формування естетичного смаку в учнів професійно-технічних...
Методичні вказівки щодо порядку формування державного замовлення на навчальний рік в професійно-технічних навчальних закладах iconІнформації про хід вступної кампанії, виявлені факти порушень у вищих і професійно-технічних навчальних закладах та вжиті заходи
З метою забезпечення належної підготовки і проведення вступної кампанії у вищих і професійно-технічних навчальних закладах та протидії...
Методичні вказівки щодо порядку формування державного замовлення на навчальний рік в професійно-технічних навчальних закладах iconМетодичні рекомендації щодо проведення єдиного уроку (Першого уроку 2011/2012 навчального року), присвяченого відзначенню цієї знаменної дати, в загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах України
Плану заходів з відзначення 20-ї річниці незалежності України Міністерство надсилає методичні рекомендації щодо проведення єдиного...
Методичні вказівки щодо порядку формування державного замовлення на навчальний рік в професійно-технічних навчальних закладах iconМетодичні вказівки з питань харчування учнів у професійно-технічних навчальних закладах
Організація харчування учнів здійснюється на виконання Законів та інших нормативно-правових актів України (додаток 1), а також наказу...
Методичні вказівки щодо порядку формування державного замовлення на навчальний рік в професійно-технічних навчальних закладах iconНаказ №536 Про проведення щорічного обласного огляду-конкурсу технічної та декоративно-прикладної творчості у професійно-технічних навчальних закладах Харківської області На виконання наказу Головного управління освіти і науки від 17. 10. 2005
Харківському обласному управлінні юстиції 21. 10. 2005 року за №46/861, та з метою підвищення рівня позаурочної зайнятості учнів,...
Методичні вказівки щодо порядку формування державного замовлення на навчальний рік в професійно-технічних навчальних закладах iconПро роботу птнз харківської області щодо розробки планів перспективного розвитку закладів професійно-технічної освіти
Рекомендацій щодо розроблення плану перспективного розвитку професійно-технічних навчальних закладів в професійно-технічних навчальних...
Методичні вказівки щодо порядку формування державного замовлення на навчальний рік в професійно-технічних навчальних закладах iconПро роботу птнз харківської області щодо розробки планів перспективного розвитку закладів професійно-технічної освіти
Рекомендацій щодо розроблення плану перспективного розвитку професійно-технічних навчальних закладів в професійно-технічних навчальних...
Методичні вказівки щодо порядку формування державного замовлення на навчальний рік в професійно-технічних навчальних закладах iconІнформація щодо потреб ринку праці у кваліфікованих робітниках
Кабінету Міністрів України від 11. 09. 07 №1117 «Про затвердження Державного переліку професій з підготовки кваліфікованих робітників...
Методичні вказівки щодо порядку формування державного замовлення на навчальний рік в професійно-технічних навчальних закладах iconПро затвердження Положення про організацію навчально-виробничого процесу у професійно-технічних навчальних закладах { Із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства освіти І науки n 731 ( z0770-08 ) від 05.
Затвердити Положення про організацію навчально-виробничого процесу у професійно-технічних навчальних закладах (додається)
Методичні вказівки щодо порядку формування державного замовлення на навчальний рік в професійно-технічних навчальних закладах iconПро затвердження Положення про організацію навчально-виробничого процесу у професійно-технічних навчальних закладах { Із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства освіти І науки n 731 ( z0770-08 ) від 05.
Затвердити Положення про організацію навчально-виробничого процесу у професійно-технічних навчальних закладах (додається)
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов