Наказ №3 Про підсумки проведення І (районного) туру Всеукраїнського конкурсу \"Учитель року 2010\" icon

Наказ №3 Про підсумки проведення І (районного) туру Всеукраїнського конкурсу "Учитель року 2010"НазваниеНаказ №3 Про підсумки проведення І (районного) туру Всеукраїнського конкурсу "Учитель року 2010"
Дата конвертации24.05.2013
Размер31.47 Kb.
ТипНаказ
скачать >>>

ВІДДІЛ ОСВІТИ

ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Н А К А З


від 11.01.2010 року № 3


Про підсумки проведення

І (районного) туру

Всеукраїнського конкурсу

"Учитель року – 2010"


На виконання наказу відділу освіти Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації від 05.10.2009 року №191 в грудні 2009 року проведено І (районний) тур Всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2010” з номінацій: „Правознавство”, „Математика”, „Географія”, „Хімія”, „Трудове навчання”.

Для участі в І (районному) турі конкурсу до оргкомітету було подано 10 матеріалів із 9 закладів освіти району (додаток 1).

Журі районного конкурсу відмічає високий рівень педмайстерності учасників конкурсу, зростання педагогічної культури та творчий підхід до використання сучасних інноваційних технологій.

Частина поданих матеріалів не відповідають вимогам умов проведення конкурсу, недостатньо розкривають систему роботи вчителя.

В цьому році успішно прийняли участь в конкурсі вчителі Стовп’язької ЗОШ І-ІІІ ступенів (Ступакова Л.А.), Дівичківської СЗОШ І-ІІІ ступенів (Коваленко Т.В., Авраменко Н.В.), Соснівського НВО "ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ" (Дейнега Л.М.).

Творчі доробки з досвіду роботи підготували вчителі Ташанського НВО "ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ" Лабузна Г.В., Пристромської ЗОШ І-ІІІ ступенів Петрова Г.О.

Слід відзначити, що керівники більшості закладів освіти приділяють належну увагу розвитку ініціативи і творчості вчителів, залучають до участі в конкурсі творчо працюючих педагогів, пропагують досвід їх роботи на районному та обласному рівні. А вчителі вищої педагогічної майстерності Горбанівської ЗОШ І-ІІ ступенів, Денисівського НВО "ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ", Шевченківської ЗОШ І ступеня, Єрківецького НВО "ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ", Ковалинського НВО "ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ" не залучаються до участі в конкурсах фахової майстерності, не популяризують їх педагогічні надбання.

За результатами рішення журі конкурсу


НАКАЗУЮ:

 1. Визначити переможцями І (районного) туру Всеукраїнського конкурсу "Учитель року – 2010" з номінацій:

 • „Географія” – вчителя географії Стовп’язької ЗОШ І-ІІІ ступенів Ступакову Л.А.;

 • „Математика” – вчителя математики Дівичківської СЗОШ І-ІІІ ступенів Коваленко Т.В.;

 • „Правознаство” – вчителя правознавства Соснівського НВО "ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ" Дейнегу Л.М.;

 • „Хімія” – вчителя хімії Дівичківської СЗОШ І-ІІІ ступенів Авраменко Н.В.

 1. Нагородити переможців І (районного) туру конкурсу “Учитель року – 2010” грамотами відділу освіти та грошовими преміями в розмірі 1 ставки заробітної плати.

 2. Відзначити творчі доробки вчителів Пристромської ЗОШ І-ІІІ ступенів Петрової Г.О. та Ташанського НВО "ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ" Лабузної Г.В.


4. Районному методичному кабінету:

4.1 До 14.01.2010 року подати в Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів на електронних та паперових носіях матеріали вчителів-переможців відповідних номінацій для участі в ІІ (обласному) турі конкурсу “Учитель року – 2010”.

4.2 Довести до відома вчителів-переможців умови та порядок проведення ІІ (обласного) туру конкурсу „Учитель року – 2010” та забезпечити своєчасну участь цих вчителів у відповідних етапах ІІ туру конкурсу.

4.3 Досвід роботи вчителів-переможців занести до районної картотеки перспективного педагогічного досвіду, пропагувати в засобах масової інформації, на районних методичних комісіях вчителів відповідного фаху та педагогічній виставці “Освіта Переяславщини”.

4.4 Активізувати роботу з вчителями вищої педагогічної майстерності, впроваджувати нові форми методичної роботи по виявленню, вивченню і поширенню перспективного педагогічного досвіду. 1. Керівникам закладів освіти

  1. Активізувати роботу з вчителями вищої педагогічної майстерності, молодими вчителями по розвитку ініціативи і творчості, поширенню перспективного педагогічного досвіду.

  2. Взяти на контроль діяльність методичних рад, роботу заступників з навчально-виховної роботи по виявленню і підтримці творчо працюючих вчителів, підвищення їх професійної відповідальності, популяризації педагогічних здобутків.

  3. Під час атестації враховувати участь вчителів у фахових конкурсах.


6. Витрати на участь в ІІ (обласному) турі конкурсу „Учитель року – 2010” провести за рахунок місцевого бюджету.

6. Контроль за виконанням даного наказу покласти на завідуючу районним методичним кабінетом Кудінову Валентину Іванівну.


Начальник відділу освіти Г.М. Бобровник

Вик. Кудінова В.І.


5-18-04Похожие:

Наказ №3 Про підсумки проведення І (районного) туру Всеукраїнського конкурсу \"Учитель року 2010\" iconНаказ №301 Про підсумки проведення І (районного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2012»
Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2012», наказу відділу освіти Коломийської рда №276 від 28. 11. 2010 року «Про проведення І...
Наказ №3 Про підсумки проведення І (районного) туру Всеукраїнського конкурсу \"Учитель року 2010\" iconНаказ №520 Про підсумки проведення І (районного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2011»
Вінницької ода №36 к від 08. 11. 2010 р та наказів відділу освіти Козятинської рда №425 від 01. 11. 2010 р., №473 від 25. 11. 2010...
Наказ №3 Про підсумки проведення І (районного) туру Всеукраїнського конкурсу \"Учитель року 2010\" iconНаказ №05 Про проведення ІІ (міського) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2010»
«Учитель року», наказу Міністерства освіти і науки України від 07. 12. 2009 р. №1094 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу «Учитель...
Наказ №3 Про підсумки проведення І (районного) туру Всеукраїнського конкурсу \"Учитель року 2010\" iconНаказ №84 Про підсумки проведення ІІ (міського) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2008»
Бібі Л. М. підготувати матеріали для нагородження відзнаками Київського міського голови та Головного управління освіти І науки переможців...
Наказ №3 Про підсумки проведення І (районного) туру Всеукраїнського конкурсу \"Учитель року 2010\" iconНаказ №635 Про підсумки І (районного) туру Всеукраїнського конкурсу " Учитель року 2012"
Всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2012” в таких номінаціях: «Українська мова та література», «Етика», «Біологія», «Англійська...
Наказ №3 Про підсумки проведення І (районного) туру Всеукраїнського конкурсу \"Учитель року 2010\" iconРекомендації щодо оформлення матеріалів учасника Всеукраїнського конкурсу «Учитель року» За результатами проведення першого (районного чи міського) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року»
За результатами проведення першого (районного чи міського) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року» його переможці (в кожній...
Наказ №3 Про підсумки проведення І (районного) туру Всеукраїнського конкурсу \"Учитель року 2010\" iconНаказ №33 Про підсумки проведення ІІ (міського) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2009»
Бібі Л. М. підготувати матеріали для нагородження відзнаками Головного управління освіти І науки виконавчого органу Київської міської...
Наказ №3 Про підсумки проведення І (районного) туру Всеукраїнського конкурсу \"Учитель року 2010\" iconНаказ №04 Про проведення ІІ (міського) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2011»
Міністерства освіти і науки України від 03. 11. 2010 №1049 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2011» та з метою...
Наказ №3 Про підсумки проведення І (районного) туру Всеукраїнського конкурсу \"Учитель року 2010\" iconУмови та порядокпроведення II (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу "Учитель року 2010"
Учитель року 2010" від 07. 12. 2009 №1094 та головного управління освіти І науки Київської обласної державної адміністрації "Про...
Наказ №3 Про підсумки проведення І (районного) туру Всеукраїнського конкурсу \"Учитель року 2010\" iconНаказ №43-в про відрядження на обласний конкурс «Учитель року 2012»
«Про організаційно–практичне забезпечення підготовки І проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2012» у 2011/2012...
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов