Docudays ua 26 березня – 02 квітня 2010 року icon

Docudays ua 26 березня – 02 квітня 2010 рокуНазваниеDocudays ua 26 березня – 02 квітня 2010 року
Дата конвертации01.01.2013
Размер56.21 Kb.
ТипПрограма
скачать >>>
Сьомий Міжнародний фестиваль

Дні документального кіно про права людини

DOCUDAYS UA


26 березня – 02 квітня 2010 року


ПОЛОЖЕННЯ

Преамбула

Шостий Міжнародний фестиваль Дні документального кіно про права людини проводиться з 26 березня до 2 квітня 2010 року у м. Києві.


Фестиваль є заходом, що не розраховує на здобуття комерційного прибутку.

Головною метою організатори вважають сприяти становленню в Україні відкритого діалогу в суспільстві, ствердження загальнолюдських норм гідності та верховенства права.


Програма

Введення фільмів до програми фестивалю залежить від їх художньої якості та тематики.

До участі в конкурсних програмах допускаються неігрові фільми будь-якої жанрової спрямованості, хронометражу, які було створено не раніше січня 2008 року.


До участі в тематичних секціях та позаконкурсних програмах допускаються неігрові фільми будь-якої жанрової спрямованості, хронометражу, без обмежень року виробництва за умови, що демонстрація фільму в Україні не відбувалася.


До участі у фестивалі не допускаються фільми, що були створені на замовлення, є звітом про діяльність проектів або організацій, становлять складову частину громадської пропаганди або обслуговують мету будь якої кампанії, створені для лобіювання політичних або комерційних інтересів, виконують інструктивну або дидактичну функцію.


Участь фільму у інших фестивалях не виключає їх участі у Фестивалі


Під час фестивалю працюють міжнародне правозахисне та професійне журі.

Фестиваль включає:

 • Професійний конкурс;

 • Правозахисний конкурс;

 • Програма фільмів українських документалістів;

 • Програма кращих фільмів міжнародних фестивалів з прав людини;

 • Програма фільмів арт-документалістики;

 • Міжнародний моніторинг з прав людини;

 • Міжнародна Майстерня Документального кіно

 • Спеціальні події: ретроспективи, тематичні секції, майстер-класи провідних майстрів документального кіно, дискусії, семінари, конференції тощо.


Нагороди

 • Приз Професійного журі;

 • Приз Правозахисного журі;

 • Приз Студентсього журі;

 • Приз Глядацьких Симпатій, який визначається за підсумками анкетування глядачів.


Організації та приватні особи можуть засновувати свої спеціальні призи.

Учасники фестивалю одержують Пам'ятний диплом «За участь».


Заявки та відбір

Відбір фільмів здійснює селекційна комісія, яку призначає оргкомітет фестивалю. Стверджує програму фільмів Координаційна рада, яка створюється з представників організацій-засновників фестивалю.

Демонстрація фільмів на фестивалі відбувається на носіях формату DVD.

Порядок демонстрування фільмів установлює дирекція фестивалю.


Прийом фільмів завершується – 30 листопада 2009 року


Фільми та документи відправляються за адресою: А/С 10964, Харків, 61013, Україна

З приміткою: Кінофестиваль „Дні документального кіно”

Копії документів прохання надсилати за електронною адресою: E-mail gkofman@docudays.org.ua


^ Комплект документів до фільму включає:

□ Анкету учасника □ Анотацію на фільм □ Фільмографію і біографію режисера

□ Фотографію режисера □ Кадри із фільму □ Плакат, постер

□ діалогові листи (закадровий текст) англійською, українською або російською мовою.


Пересилка, страховка та повернення кінострічок

Витрати по пересилці фільмів на фестиваль приймає на себе заявник.

Для максимального скорочення оплат по пересилці (у тому числі митних зборів) просимо повідомляти при відправці символічні суми вартості касет.


Копії фільмів на BETACAM SP, а також кіноплівці 16 мм і 35 мм будуть застраховано організаторами. Копії фільмів на BETACAM SP, а також кіноплівці 16 мм і 35 мм будуть повернено за рахунок організаторів протягом 30 днів з дня закінчення Фестивалю, за адресою, вказаною в анкеті учасника.

Організатори радять відправляти фільм та супроводжуючі матеріали дипломатичними каналами країни відправника. Якщо фільм пересилається поштою, потрібно зробити відмітку „Тільки для культурних цілей. Не має комерційної вартості”. Увага! Не відправляєте фільми кур’єрською поштою!

Про можливі зміни зворотної адреси організатори повинні бути сповіщені до початку Фестивалю.


Покази

Покази одного фільму під час Фестивалю можуть відбутися не більше трьох разів.

Власники прав на фільм висловлюють згоду про те, щоб на Фестивалі їх фільми демонструвалися у перекладі на українську або російську мову. Витрати з перекладу приймають на себе організатори.


Окрім показів в кінозалах, глядачеві буде забезпечений доступ до відеотеки. В ній знаходитимуться усі фільми-учасники Фестивалю для індивідуального перегляду.


Запрошення та участь

Режисери або автори фільмів, відібраних до програми фестивалю, запрошуються у якості учасників фестивалю. Організатори сплачують проживання у готелі, забезпечують харчування, компенсують вартість проїзду. Добові організатори не сплачують. Від кожного фільму або проекту за рахунок фестивалю передбачено лише одного представника.


Промоція та реклама

Організатори можуть підготувати і надати телевізійним станціям спеціальний рекламний фільм (на основі присланої проекційної копії), за умови, що він не перевищить 3 хвилин.

Організатори можуть також використовувати короткі (до 1 хвилини) фрагменти фільмів для монтажу оголошення про Фестиваль, призначеного для ЗМІ і для демонстрації перед фестивальними показами.


Дирекція передбачає безкоштовне розміщення реклами та інформації для фільмів, що беруть участь у програмі фестивалю, та організацій, що їх представляють, а також фіксовану оплату – для усіх інших.


Мандрівний фестиваль

Протягом 8 місяців по закінченні Фестивалю організатори проводять в регіонах України мандрівний фестиваль. Мандрівний фестиваль охопить не більше 2 показів одного фільму у кожному з регіонів.


Мандрівний фестиваль є не прибутковим заходом і не передбачає отримання доходу від його проведення.

Проте для зменшення витрат на оренду приміщень кінозалів, організатори мають право надати дозвіл власникам кінозалів на продаж вхідних квитків за умови, що ціна цих квитків не перевищить вартості компенсації витрат на технічне забезпечення демонстрування. При цьому організатори не мають права на отримання ренти від продажу вхідних квитків.


^ Згоду на участь фільму у мандрівному фестивалі просимо позначити в анкеті учасника.


Архів

Надіслані до фестивалю DVD, і копії фільмів, підготовлені для мандрівного фестивалю залишаються в архіві Фестивалю.


Фільми можуть бути використані в роботі організаторів, а саме: Українською гельсінською спілкою з прав людини та громадською організацією Центр сучасних інформаційних технологій та візуальних мистецтв.

Будь-які покази завжди носитимуть виключно просвітницький, не комерційний характер.


Інше

Випадки, що не передбачені цим регламентом, розглядаються безпосередньо організаторами фестивалю згідно з правилами проведення міжнародних фестивалів.


Організатори VІ Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA:
Українська гельсінська спілка з прав людини,

Херсонський обласний фонд милосердя та здоров’я
Херсонська міська асоціація журналістів “Південь”,

Громадська організація “Центр сучасних інформаційних технологій та візуальних мистецтв”

За підтримки Національної спілки кінематографістів України, Державної служби кінематографії Міністерства культури і мистецтв України, Міжнародного фонду „Відродження”.


Офіційний веб-сайт фестивалю: www.docudays.org.uaПохожие:

Docudays ua 26 березня – 02 квітня 2010 року iconDocudays ua 25 – 31 березня 2011 року & Мандрівний фестиваль
Підписану аплікаційну форму разом із dvd та необхідними додатками слід надіслати на адресу Відбіркової комісії до 30 листопада 2010...
Docudays ua 26 березня – 02 квітня 2010 року iconПрес-реліз 13 березня 2013 року право на відповіді. Вибір є! У києві відбудеться 10-й Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays ua від 22 до 28 березня у Будинку кіно (вул.
Від 22 до 28 березня у Будинку кіно (вул. Саксаганського, 6) та кінотеатрі «Кінопанорама» (вул. Шота Руставелі, 19) проходитиме Міжнародний...
Docudays ua 26 березня – 02 квітня 2010 року icon26 червня 2012 Docudays ua на Одеському міжнародному кінофестивалі
«Гагарінленд» росіянина Владіміра Козлова. Після показів відбудеться зустріч з програмним координатором Docudays ua вікторією Лещенко...
Docudays ua 26 березня – 02 квітня 2010 року iconРозпорядження голови сколівської районної державної адміністрації від 01 березня 2012 року №70 м. Сколе Про проведення місячника з озеленення, прибирання та благоустрою І Дня довкілля
Провести в районі з 1 березня по 13 квітня 2012 року місячник з озеленення та благоустрою і День довкілля – 21 квітня 2012 року
Docudays ua 26 березня – 02 квітня 2010 року iconІ. Для розрахунку виплат за страхуванням на випадок безробіття
Особа працювала на підприємстві з 10 грудня 2009 р до 12 квітня 2011 року включно. Крім того, вона займалась підприємницькою діяльністю...
Docudays ua 26 березня – 02 квітня 2010 року iconОдин фільм, два фестивалі: «Кіномедіа» та Docudays ua запрошують на серйозне кіно
Кінофестиваль про діяльність та вплив журналістів «Кіномедіа» та Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays...
Docudays ua 26 березня – 02 квітня 2010 року iconРозпорядження голови Жидачiвської районної державної адмiнiстрацiї «2 9» лютого 2012 р. №152
Провести з 1 березня до 13 квітня 2012 року місячник озеленення, прибирання та благоустрою території району, а 21 квітня 2012 року...
Docudays ua 26 березня – 02 квітня 2010 року icon0 „затверджую” тупник начальника оловного управління та спорту м. Києва Л. В. Панченко 2010 рік
Змагання проводяться в м. Києві з 16 по 18 квітня 2010 року в Гімназії східних мов №1 за адресою: вул. Львівська,25, (ст м."Житомирська")....
Docudays ua 26 березня – 02 квітня 2010 року iconРішення засідання Виконкому Федерації шахів України м. Київ 20 березня 2010 р. Провести VI звітно-виборний З’їзд Федерації шахів України 24 квітня 2010 року у м. Києві
Затвердити проект порядку денного VI звітно-виборного З’їзду Федерації шахів України
Docudays ua 26 березня – 02 квітня 2010 року iconРозпорядження від 2010 р. № Київ Про заходи щодо погашення заборгованості
З метою погашення заборгованості із заробітної плати, яка починаючи з 1січня 2008 року по 1 лютого 2010 року, набула катастрофічних...
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов