Звернення неурядових громадських організацій до Прем’єр-міністра України Шановний Миколо Яновичу! icon

Звернення неурядових громадських організацій до Прем’єр-міністра України Шановний Миколо Яновичу!НазваниеЗвернення неурядових громадських організацій до Прем’єр-міністра України Шановний Миколо Яновичу!
Дата конвертации16.04.2013
Размер24.71 Kb.
ТипДокументы
скачать >>>

Звернення неурядових громадських

організацій до Прем’єр-міністра України


Шановний Миколо Яновичу!

Громадські організації, що працюють в cфері забезпечення благополуччя дітей, захисту їх прав, підтримки сімей з дітьми звертаються до Вас з проханням переглянути та призупинити дію Доручення Прем’єр-міністра України від 23 червня 2010 року „За результатами відвідання 27 травня Прем’єр-міністром України спеціалізованого загальноосвітнього дитячого будинку „Малятко” (Подільський район м. Києва)”.


Наше прохання ґрунтується на твердому переконанні, що найкращим середовищем для виховання дитини є сім’я. Держава, громадськість, місцеві органи влади мають підтримувати батьків у виконанні їх батьківських обов’язків, та забезпечувати пріоритетне право дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на сімейні форми виховання. Окрім того, ми переконані, що діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування, в тому числі обдаровані, не повинні бути ізольовані, вони мають повне право навчатись в загальних освітніх навчальних закладах.


Впродовж останніх десяти років Україна здійснила ряд прогресивних кроків на шляху реформування державної системи опіки над дітьми, розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт, реформування інтернатних закладів для дітей-сиріт, розвитку соціальних послуг для підтримки дітей і сімей. Ми констатуємо, що ці кроки не завжди були послідовними та комплексними, проте вони сприяли покращенню системи опіки і піклування та наближенню України до Європейських стандартів забезпечення прав дітей. Ми підтверджуємо свою відданість цьому курсу і готовність продовжувати розпочаті ініціативи разом з міністерствами і місцевими органами державної влади.


В той же час ми констатуємо, що жоден Уряд України не сформував системне, цілісне бачення процесу здійснення реформ в сфері захисту дітей та підтримки сімей з дітьми. Питання дитинства досить часто були і є засобом політичної боротьби або захисту вузьковідомчих інтересів.


Успішний досвід країн східної Європи щодо реформування системи опіки розпочинався зі створення на рівні Урядів дієвих міжвідомчих органів, з широким залученням громадських структур, які комплексно вивчали стан справ та розробляли цілісну стратегію реформування, спрямовану на забезпечення прав дитини та підтримку батьків у виконанні їх батьківських обов’язків. Наявні ресурси інтернатної системи поступово переорієнтовувалися на створення системи підтримки сімей з дітьми, формування засад відповідального батьківства та розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.


Якість життя дитини, її благополуччя мають бути в центрі уваги держави, у сфері відповідальності керівників місцевих органів державної влади. Ми прагнемо, щоб державні механізми, в тому числі фінансові, були спрямовані на підтримку дитини і її сім’ї, створення і розвиток доступних соціальних послуг на рівні громади.


У зв’язку з цим, ми також просимо Вас розглянути можливість створення на рівні Кабінету Міністрів України робочої групи професійних експертів із залученням громадських організацій для ґрунтовного аналізу поточної ситуації в системі опіки і захисту дітей та розробки довготривалої комплексної стратегії реалізації прав дітей в Україні, забезпечення необхідних умов для розвитку їх потенціалу.

Неурядові організації України


Похожие:

Звернення неурядових громадських організацій до Прем’єр-міністра України Шановний Миколо Яновичу! iconПрем’єр-міністру України Азарову М. Я. Вельмишановний Миколо Яновичу!
Запорізької області звертається до Вас, вельмишановний Миколо Яновичу, з проханням
Звернення неурядових громадських організацій до Прем’єр-міністра України Шановний Миколо Яновичу! iconМ. Я. Азарову Шановний Миколо Яновичу!
Уряду для забезпечення виконання домовленостей між Кабінетом Міністрів України та ЦК профспілки працівників освіти І науки України,...
Звернення неурядових громадських організацій до Прем’єр-міністра України Шановний Миколо Яновичу! iconРішення №219 15 сесії районної ради 6 скликання від 06 квітня 2012 року Шановний Миколо Яновичу!
Відрадно, що питання розвитку дошкілля стало пріоритетним і в діяльності теперішнього уряду України, який Ви очолюєте, шановний Миколо...
Звернення неурядових громадських організацій до Прем’єр-міністра України Шановний Миколо Яновичу! iconПрем’єр-міністру України азарову м. Я
Федерація роботодавців України, представники галузевих асоціацій та вітчизняного бізнесу звертаються до Вас, шановний Миколо Яновичу,...
Звернення неурядових громадських організацій до Прем’єр-міністра України Шановний Миколо Яновичу! iconПрем’єр-міністру України Азарову М. Я. Шановний Миколо Яновичу!
Федерація профспілок України висловлює стурбованість у зв’язку із накопиченням гострих соціально небезпечних проблем у галузях освіти,...
Звернення неурядових громадських організацій до Прем’єр-міністра України Шановний Миколо Яновичу! iconМіністру юстиції України Оніщуку М. В. Шановний Миколо Васильовичу! Вбф «Коаліція віл-сервісних організацій»
Вбф «Коаліція віл-сервісних організацій» представляє інтереси громадських та благодійних організацій України, зокрема, членами коаліції...
Звернення неурядових громадських організацій до Прем’єр-міністра України Шановний Миколо Яновичу! iconНаціональна тристороння соціально-економічна рада при президентові україни прем'єр-міністру України азарову м. Я. Шановний Миколо Яновичу!
Співголів Національної тристоронньої соціально-економічної ради, на якій було розглянуто питання щодо підготовки та проведення пленарного...
Звернення неурядових громадських організацій до Прем’єр-міністра України Шановний Миколо Яновичу! iconШановний Миколо Яновичу! Шановний Дмитре Васильовичу! Шановні делегати з’їзду !
Перш за все хотів би подякувати за запрошення до участі в найвищому форумі Федерації роботодавців України, це ще раз свідчить про...
Звернення неурядових громадських організацій до Прем’єр-міністра України Шановний Миколо Яновичу! iconМ. Я. Азарову шановний Миколо Яновичу!
До Ради підприємці при Кабінеті Міністрів України надходять звернення від автомобільних перевізників з приводу невирішених питань...
Звернення неурядових громадських організацій до Прем’єр-міністра України Шановний Миколо Яновичу! iconМ. Я. щодо бюджетного забезпечення територіальних громад на 2011 рік Вельмишановний Миколо Яновичу! З року в рік доводиться констатувати, що визначений черговим Закон
Прем’єр-міністра України Азарова М. Я. щодо бюджетного забезпечення територіальних громад на 2011 рік
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов