Наказ №126-осн. Про підсумки вивчення стану роботи гуртків та секцій загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів №2 та гуртків І творчих об’єднань Будинку дитячої І юнацької творчості icon

Наказ №126-осн. Про підсумки вивчення стану роботи гуртків та секцій загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів №2 та гуртків І творчих об’єднань Будинку дитячої І юнацької творчостіНазваниеНаказ №126-осн. Про підсумки вивчення стану роботи гуртків та секцій загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів №2 та гуртків І творчих об’єднань Будинку дитячої І юнацької творчості
Дата конвертации24.05.2013
Размер192.32 Kb.
ТипНаказ
скачать >>>УКРАЇНА

РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ

КУЗНЕЦОВСЬКА МІСЬКА РАДА

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ


Н А К А З


м. Кузнецовськ


Від 31.05.2012 № 126-осн.


Про підсумки вивчення

стану роботи гуртків та секцій

загальноосвітнього навчального

закладу І-ІІІ ступенів №2 та

гуртків і творчих об’єднань

Будинку дитячої і юнацької творчості


На виконання річного плану роботи управління освіти упродовж квітня - травня 2012 року здійснювалась перевірка вивчення стану роботи гуртків і секцій загальноосвітнього навчального закладу №2 та гуртків і творчих об’єднань Будинку дитячої та юнацької творчості (довідка додається). Результати вивчення показали, що робота гуртків і секцій загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів №2 та гуртків і творчих об’єднань Будинку дитячої і юнацької творчості перебуває на постійному контролі адміністрації, керівники гуртків мають достатню науково-теоретичну підготовку, враховують індивідуальні здібності, нахили і інтереси дітей. Однак є ряд зауважень, зазначених у довідці, на які слід звернути увагу з метою недопущення їх у подальшій роботі.

На основі матеріалів довідки,


Н А К А З У Ю:

1.Директору загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів №2 Л.Романік:

1.1.Забезпечити дотримання педагогічними працівниками вимог типових навчальних планів і програм для гуртків, секцій і творчих об’єднань, рівневий розподіл роботи гуртків за роками навчання, планувати їх роботу не менше 4 - 6 годин на тиждень.

Постійно

1.2. Обговорювати з педагогічними працівниками аналіз роботи гуртків, секцій та творчих об’єднань на засіданні педагогічної ради.

Один раз на три роки


1.3. Запровадити традицію загальношкільного підсумкового свята звіту керівників гуртків після завершення навчального року.

Травень- червень, щорічно

1.4.Розробити систему заходів щодо надання допомоги керівникам гуртків у плануванні та організації їх роботи, дотриманні єдиних вимог, структури заняття тощо.

До 15.09.2012

1.5. Забезпечити ведення ділової документації відповідно до встановлених норм.

Постійно

2. Директору Будинку дитячої і юнацької творчості Т.Маркевич:

2.1. Сприяти оновленню та модернізації матеріально-технічного забезпечення гуртків, залучати для цього позабюджетні надходження.

Постійно

2.2. Забезпечити збереження контингенту вихованців упродовж навчального року.

Постійно

2.3.Сприяти залученню дітей і учнівської молоді до систематичних занять спортивним туризмом та туристсько-краєзнавчою діяльністю. Не допускати зменшення кількості годин, передбачених на туристсько-краєзнавчу роботу.

Щорічно

2.4. Забезпечити ведення ділової документації, з врахуванням зауважень, зазначених у довідці.

Постійно

3. Головному спеціалісту Л.Мельник матеріали довідки обговорити на нараді заступників директорів з виховної роботи в управлінні освіти

До 25.06.2012

4. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника начальника управління Н.Степасюк.


Виконуючий обов’язки

начальника управління освіти А.Горайчук


Додаток

до наказу управління освіти

від 31.05.2012 №126-осн


Д о в і д к а

за результатами перевірки вивчення стану роботи гуртків та секцій загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів №2 та гуртків і творчих об’єднань Будинку дитячої і юнацької творчості

Мета: вивчити організацію та результативність роботи гуртків і секцій загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів №2 та гуртків і творчих об’єднань Будинку дитячої і юнацької творчості.

Термін: 15.04.2012 – 30.05.2012

Перевірку здійснила: головний спеціаліст управління освіти Л.Мельник.

На виконання річного плану роботи управління освіти упродовж квітня - травня 2012 року управлінням освіти здійснювалось вивчення стану роботи гуртків і секцій загальноосвітнього навчального закладу №2 та гуртків і творчих об’єднань Будинку дитячої та юнацької творчості.

Перевіркою встановлено, що робота гуртків і секцій в загальноосвітньому навчальному закладі І-ІІІ ступенів №2 планується згідно вимог та загальних навчально-виховних завдань, відповідно до Законів України „Про освіту”, „Про позашкільну освіту”, наказів Міністерства освіти і науки від 22.07.2008 №676 „Про затвердження Типових навчальних планів для організації навчально-виховного процесу у позашкільних навчальних закладах системи міністерства освіти і науки України”, від 10.12.2008 № 1123 „Про внесення змін до Положення про порядок організації індивідуальної та групової роботи у позашкільних навчальних закладах”, обласної соціальної програми розвитку позашкільної освіти на період до 2014 року, Програми національного виховання учнівської молоді на 2008-2020 роки.

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки від 08.12.2010 № 1205 „Про Типові штатні нормативи у загальноосвітніх навчальних закладах”, Методичних рекомендацій із питань порядку формування штатів загальноосвітніх навчальних закладів (лист Міністерства освіти і науки України від 19.06.2001 31/0-234), години гурткової роботи в навчальних закладах залежить від кількості класів і тому на гурткову роботу в загальноосвітньому навчальному закладі І-ІІІ ступенів №2 передбачено 27 годин. Розподіл годин гурткової роботи в закладі щорічно затверджується наказам по школі; індивідуально директором затверджуються графіки роботи та погоджуються плани роботи гуртків. У 2011-2012 навчальному році в ЗОШ №2 організовано роботу наступних гуртків:

ЗОШ №2


Назва гуртка


Кількість

годин


Кількість

учнів

Керівник гуртка


1.

„Українська народна вишивка”

1

15

Кучмеровська Л.Г.

2.

„Юний натураліст”

1

15

Веремчук В.С.

3.

„Пам’ять”

2

15

Васеловський Л.Д.

4.

вокальний „Поліський дивограй”

3

20

Точинська Н.А.

5.

драматичний „Артлайф”

2

15

Моніч Л.Р.

6.

„Юні патріоти”

1

15

Моніч Л.Р.

7.

„Юні краєзнавці”

1

15

Пінчук Л.С.

8.

„Захисник Вітчизни”

2

15

Мельник М.М.

9.

Волейбол

2

15

Куськовець Н.О.

10.

Жіночий футбол

1

15

Кульковець Л.С.

11.

Футбол

2

15

Мельник В.І.

12.

Козацький гарт

3

15

Фалько С.С.

13.

Хореографія

2

42

Одарчук М.С.

14.

Хореографія

2

53

Буднік О.В.

15.

Хореографія

1

15

Буднік О.В.

16

Ритміка

1

15

Буднік О.В.

всіх

всіх

27

310
Під час перевірки було виявлено, що гурткова робота здійснюється на основі Типових програм Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України або адаптованих та авторських програм, затверджених методичною радою управління освіти 09.09.2011 (протокол №1). На основі програм, керівниками гуртків розробляються плани роботи на семестр та на канікули.

Щодо аналізу якісних показників роботи гуртків, то вони визначаються результативністю участі вихованців у різноманітних конкурсах, фестивалях, змаганнях. Найбільш результативним в роботі є гурток „Юні краєзнавці” (керівник Л.Пінчук), вихованці якого щорічно беруть участь у міських, обласних конкурсах „Юних екскурсоводів-краєзнавців”, є активними учасниками роботи зразкового етнографічного музею „Українська світлиця”, який функціонує на базі закладу.

Дієвою є і робота гуртка „Юний натураліст (керівник В.Веремчук), вихованці якого здобули ІІІ місце у міському етапі Всеукраїнського фестивалю – конкурсу „Молодь обирає здоров’я”, міських конкурсах на кращу природоохоронну роботу, брали участь у природоохоронних акціях „До чистих джерел”, „Птах року”. Активною є робота і гуртків спортивного напрямку. Так, члени гуртків „Жіночий футбол” (керівник Л.Кульковець), „Футбол” (керівник В.Мельник) стали переможцями у міських змаганнях з футболу на приз „Шкіряний м’яч”; вихованці гуртків „Волейбол” (керівник Н.Куськовець), „Козацький гарт” (керівник С.Фалько), „Футбол” (керівники Л.Кульковець, В.Мельник) здобули першість у міських змаганнях „Старти надій”.

Під час перевірки з’ясовано, що значною популярністю серед дітей користуються і гуртки „Українська народна вишивка” (керівник Л.Кучмеровська), драматичний „Артлайф” (керівник Л.Моніч), „Козацький гарт” (керівник С.Фалько).

До роботи гуртків залучались діти, які перебувають на обліку відділу КМСД, внутрішкільного обліку, діти із „кризових сімей”, згідно соціального паспорта школи.

Відповідно до Інструкції з ведення ділової документації у загальноосвітніх навчальних закладах І-ІІІ ступенів до переліку обов’язкової документації належать журнали обліку планування та обліку роботи гуртка, секції та графік роботи гуртків, секцій, об’єднань. При перевірці було встановлено, що журнали планування та обліку роботи гуртків знаходяться у спеціально відведеному місці і ведуться належним чином. Заступником директора з виховної роботи В.Богатирчук систематично здійснюється контроль за веденням журналів, про що свідчать записи зауважень до ведення.

Робота гуртків аналізувалась на нараді при директору в січні 2012 року „Про стан гурткової роботи в школі”, на інструктивно-методичних нарадах з педагогічними працівниками в січні та травні 2012 року. На засіданнях педагогічної ради упродовж останніх років обговорення стану роботи гуртків і секцій не виносилось, проте щорічно розглядалось в контексті розгляду питання підсумків проведення виховної роботи загалом.

Важливим моментом роботи гуртків є організований набір дітей, відповідно до їх уподобань, інтересів та навичок. В закладі дотримано вимоги наповнюваності груп. Видані накази по підсумках роботи гуртків за І і ІІ семестри 2011/2012 навчального року. Наказом від 23.12.2012 №321-осн. „Про стан гурткової роботи в школі за І семестр 2011-2012 навчального року” проведена паралель зайнятості дітей у гуртках упродовж п’яти останніх років і вона є стабільною. Наказ від 29.05.2012 №158-осн. „Про стан гурткової роботи за ІІ семестр 2011-2012 навчального року” містить значно більше аналітичних матеріалів, ніж попередні.

Проте, в цілому, потребують удосконалення накази з основної діяльності в плані здійснення більш глибокого аналізу роботи. Кількість годин для роботи гуртків і секцій не відповідає встановленим типовим навчальним планам і програмам для гуртків, груп і творчих об’єднань; не здійснюється рівневий розподіл по роках. Потребують удосконалення і Книги записів наслідків внутрішкільного контролю адміністрації навчального закладу, у яких недостатня кількість відвіданих занять гурткової роботи; у змісті зазначених книг відсутня аналітичність висновків за підсумками контролю, педагогічні працівники не завжди ознайомлюються із ними. Варто звернути увагу на своєчасність та регулярність проведення гурткових занять та відвідуванням їх дітей. На час перевірки робота гуртка „Хореографії” (керівник О.Будник) була перенесена, що не підтверджено відповідними документами по школі.

^ Будинок дитячої та юнацької творчості проводить свою діяльність керуючись чинним законодавством про позашкільну освіту, нормативними документами вищих органів управління освітою та власним статутом. За результатами перевірки встановлено, що заклад здійснює формування мережі гуртків у відповідності до нормативів, визначених Положенням про позашкільний навчальний заклад (постанова Кабінету Міністрів України від 06.05.2001 №433). Розклад занять гуртків та інших творчих об’єднань складається посеместрово (до 15 вересня та до 10 січня), відповідно до навчальних планів, з урахуванням санітарних норм. Гурткова робота організовується в дві зміни. Згідно з затвердженим розкладом занять заклад працює і в канікулярний період. У відповідності з річним планом роботи, розробляються навчальні робочі плани керівників гуртків за напрямками їх діяльності та затверджуються директором на початку навчального року. При їх написанні керівники гуртків користуються Програмами, які рекомендовані Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України. Структура навчальних програм розрахована на 144 та 224 години навчально-виховного процесу.

У 20011-2012 навчальному році в закладі функціонує 23 гуртки та творчі об’єднання, які поділені на 59 груп, в яких здобувають позашкільну освіту 804 вихованці (з них дітей пільгових категорій - 146). Творчі учнівські об’єднання працюють за чотирма навчальними рівнями та шістьма напрямками: художньо-естетичний (студії вокального співу „Гармонія”, хореографічного мистецтва „Грааль”, декоративного розпису „Джерело”, гуртків вокального співу „Мажор”, образотворчого мистецтва „Чарівний пензлик”, драматичного „Сюрприз”, хореографічного ансамблю „Пірует”), туристсько-краєзнавчий (літературно-краєзнавчий гурток „Рідний край” та туристичний клуб „Мандри”), еколого-натуралістичний (гуртки „Птахи та тварини”, „Чарівний світ акваріуму”, „Юні друзі природи”, клуб за інтересами „Еколог”), науково-технічний (гуртки „Початкове технічне моделювання”, „Оригамі”, „Сувенір”), соціально-реабілітаційний (гуртки „КВН”, „Основи журналістики”, „Учнівське самоврядування”, „Едем”, „Пізнай себе”, клуб здоров’я „Ідеал”), гуманітарний (гурток „Вчимо англійську”). У поточному навчальному році організована робота 16 груп початкового рівня, них: першого року навчання – 9 груп, другого року навчання – 7 груп; 35 навчальних групи основного рівня, з них: першого року навчання 14 груп, другого – 15, третього – 3 і ІV – 3; вищого рівня – 3 групи першого року навчання. За програмою індивідуального навчання працює 5 груп. За останні роки середня наповнюваність в групах має тенденцію до зростання: в 2006-2007 навчальному році вона становила - 10,5, в 2009-2010 навчальному році - 11,6, в 2011-2012 навчальному році – 15. Охоплення дітей позашкільною освітою становить:

НапрямкиНавчальний рік

2009-2010

2010 - 2011

2011 - 2012

Кількість

дітей

Кількість годин

Кількість

дітей

Кількість годин

Кількість

дітей

Кількість годин

Науково-технічний

119

62

135

56

135

54Художньо-естетичний

310

115

320

111

260

94

Гуманітарний

-

-

-

-

45

12

Соціально-реабілітаційний

135

80

176

91

216

90

Туристсько-краєзнавчий

60

30

60

28

66

30

Еколого-натуралістичний

50

46

50

47

82

53

Всього

674

333

741

333

804

333

Діаграма наповнюваності годин гурткової роботи виглядає так:Варто відзначити, що при комплектуванні гуртків враховуються психофізіологічні, вікові особливості вихованців. Зокрема, у гуртках науково-технічного, художньо-естетичного, еколого-натуралістичного напрямків навчаються діти соціально-незахищених категорій.

На час перевірки проведено 18 масових заходів для вихованців і дітей міста, зокрема – „БДЮТ скликає друзів”, „Країна творчості звітує”, „Вперед, малеча!”, „Міс Золота Осінь-2011”, „Український джентльмен: Супер-козак - 2012”, „Мелодія двох сердець”, „Моя весняночка” тощо. Діти є активними учасниками всіх загальноміських акцій, конкурсів, змагань; проводилась робота по відзначенню пам’ятних дат і святкових днів календаря, ювілеїв видатних людей тощо. В даному напрямку роботи слід відмітити роботу гуртків „Пізнай себе” (керівник Н.Лопуга), „Рідний край” (керівник Т.Мельник), Едем” (О.Протасевич), хореографічний ансамбль „Пірует” (керівник О.Махоріна), драматичний гурток „Сюрприз” (С.Коновальчук).

Вихованці здобували 16 призових місць у міських конкурсах, у обласних конкурсах – 36 призових місць.

В закладі щорічно здійснюється рейтинг участі творчих об’єднань Будинку дитячої і юнацької творчості у внутрішніх, міських, обласних та Всеукраїнських конкурсах, змаганнях, виставках. За результатами рейтингу на час перевірки найкращими визначено роботу гуртка „Оригамі” (керівник О.Лакизюк) – 241 бал, „Основи журналістики” (Л.Ярошик) – 151 бал, „Чарівний пензлик” (Б.Павлусь) – 77 балів. Завдяки дієвій роботі гуртка „Орігамі” (керівник О.Лакизюк) Будинок дитячої та юнацької творчості став опорним навчальним закладом області з мистецтва орігамі. Упродовж 2008-2012 років проведено сім семінарів обласного рівня з даного напрямку. Систематично організовуються виставки робіт вихованців, а з нинішнього навчального року і дитячі персональні виставки (зокрема, персональна виставка В.Гетьманової на яку представлено 50 кращих робіт). Упродовж трьох років вивчався досвід роботи О.Лакизюк, який узагальнювався на засіданні педагогічної ради 05.09.2011 „Про вивчення досвіду роботи керівника гуртка „Оригамі” О.Лакизюк”(протокол №4). Однак адміністрації варто звернути увагу, що групи початкового рівня навчання даного гуртка в закладі відсутні упродовж трьох років.

Активною була участь вихованців гуртка „Основи журналістики” (керівник Л.Ярошик) у різноманітних заходах різного рівня. Діти систематично висвітлювали позакласну роботу, роботу органів учнівського врядування на сторінках міських газет „Вісті”, „Енергія”, газети учнівського врядування „Шкільна країна”, міського радіо вісника. Результативною була їх участь і у загальноміських, обласних конкурсах, зокрема, вихованка гуртка Т.Іванова здобула ІІ місце у обласному конкурсі „Я - журналіст”.

Активно в закладі розвиваються гуртки художньо-естетичного напряму, до роботи яких залучаються не тільки учні шкіл, а і діти дошкільного віку. Необхідно відзначити роботу гуртків - хореографічного ансамблю „Пірует” (керівник О.Махоріна), драматичного „Сюрприз” (керівник С.Романчук), вокального співу „Мажор” (С.Коновальчук), образотворчого мистецтва „Чарівний пензлик” (керівник Б.Павлусь).

Результатом роботи гуртків туристсько-краєзнавчого напряму є участь у щорічних змаганнях з туризму, у Всеукраїнській історико-краєзнавчій експедиції „Моя Батьківщина – Україна”, у конкурсах на кращий навчально-методичний матеріал з туристсько-краєзнавчої роботи тощо. Проте результативністю не відзначається гурток „Мандри” (керівник О.Рибачик), роботу якого слід активізувати. Упродовж жовтня-грудня в закладі вивчалась робота гуртків туристсько-краєзнавчого напрямку, результати якого обговорювались на засіданні педагогічної ради 04.01.2012, протокол №1. Однак організаційний наказ на вивчення роботи гуртків туристсько - краєзнавчого напрямку відсутній, а аналіз довідки більше нагадує звіт.

Серед гуртків науково-технічного напрямку варто відзначити роботу гуртка „Початкове технічне моделювання” (керівник В.Веремійчук), а серед гуртків соціально-реабілітаційного напрямку, окрім зазначених вище – „Едем” (керівник О.Протасевич), „КВН” (С.Сімашко), „Учнівське врядування” (О.Стадник). Завдяки роботі гуртка „Учнівське врядування” (керівник О.Стадник), покращена робота органів учнівського врядування у навчальних закладах міста. З 2009-2010 навчального року Будинок дитячої та юнацької творчості є координатором роботи міської ради старшокласників учнівського врядування „Ватра”. Активно працює Школа лідера, заняття якої відвідують діти усіх загальноосвітніх навчальних закладів. Двічі на рік, відповідно до Статуту, проводились загальноміські збори лідерів (13.10.2011, 17.04.2012). Вихованці гуртка, разом з керівником О.Стадник, були активним учасниками обласної ради старшокласників „Імпульс”.

Серед гуртків еколого-натуралістичного напрямку найдієвішим є гурток „Птахи та тварини” (керівник Т.Столярук).

В закладі своєчасно здійснюється перевірка журналів планування та обліку роботи гуртків і творчих об’єднань, зауваження беруться до уваги і згідно з вказаними термінами виправляються. 30.12.2011 видано наказ за №161-осн. „Про підсумки перевірки документації керівників гуртків за І семестр 2011/2012 навчального року”, де відзначено роботу керівників гуртків О.Махоріної, Н.Лопуги, Т.Мельник, О.Лакизюк та вказані зауваження О.Рибачику, С.Сімашко, Б.Павлусю, О.Протасевич щодо неналежного ведення документації.

Свідоцтва про позашкільну освіту видаються з 2011 року, про свідчать записи в Книзі обліку видачі свідоцтв: в 2011 році свідоцтва про позашкільну освіту отримали 25 вихованців, в 2012 році – 6.

Адміністрацією забезпечено контроль за ходом навчально-виховного процесу, про що свідчить ведення Книги записів наслідків внутрішкільного контролю директора Т.Маркевич та методиста О.Стадник, у яких, в цілому, прослідковується динаміка контролю за різними формами, видами навчально-виховної діяльності. Проте, кількість відвіданих занять і виховних заходів директором Т.Маркевич (25 занять, 7 виховних заходів) та методистом О.Стадник (27 занять) не є достатньою; необхідно вдосконалити і аналітичність висновків за підсумками контролю, а записи слід проводити під підпис ознайомлення педагогічних працівників із змістом висновків і пропозицій того чи іншого виду навчальної, виховної чи методичної діяльності тощо.

У протоколах засідань педагогічних рад рішення не завжди конкретні, а аналіз роботи поверховий. Необхідно удосконалити і оформлення наказів з основної діяльності, де констатуюча частина не завжди відповідає розпорядчій.

Потребує особливої уваги всіх педагогічних працівників питання збереження контингенту вихованців упродовж навчального року. Не сприяє розвитку мережі гуртків і плинність педагогічних кадрів. Площа навчальних кабінетів не дозволяє збільшити кількість дітей в групах.

На підставі вищезазначеного, рекомендую:

1.Директору загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів №2 Л.Романік:

1.1.Забезпечити дотримання педагогічними працівниками вимог типових навчальних планів і програм для гуртків, секцій і творчих об’єднань, планування їх роботи не менше 4-6 годин на тиждень, рівневий розподіл роботи гуртків за роками навчання.

Постійно

1.2. Запровадити традицію підсумкового свята звіту керівників гуртків після завершення навчального року.

Травень, червень, щорічно

1.3. Обговорювати з педагогічними працівниками аналіз роботи гуртків, секцій та творчих об’єднань на засіданні педагогічної ради.

Один раз на три роки

1.4.Забезпечити проведення занять відповідно до встановленого графіка та систематичному відвідуванні їх дітьми.

Щорічно

1.5.Проводити інструктивно-методичні наради, організовувати семінари для керівників гуртків з метою надання допомоги в плануванні та організації їх роботи, дотриманні єдиних вимог, структури заняття тощо.

Не менше 1 раз на семестр

1.6. Забезпечити ведення ділової документації відповідно до встановлених норм.

Постійно


2. Директору Будинку дитячої і юнацької творчості Т.Маркевич:

2.1. Сприяти оновленню та модернізації матеріально-технічного забезпечення гуртків, залучати для цього позабюджетні надходження.

Постійно

2.2. Забезпечити збереження контингенту вихованців упродовж навчального року.

Постійно

2.3.Сприяти залученню дітей і учнівської молоді до систематичних занять спортивним туризмом та туристсько-краєзнавчою діяльністю. Не допускати зменшення кількості годин, передбачених на туристсько-краєзнавчу роботу.

Щорічно

2.4. Забезпечити ведення ділової документації, з врахуванням зауважень, зазначених у довідці.

Постійно


Головний спеціаліст управління освіти Л.МельникПохожие:

Наказ №126-осн. Про підсумки вивчення стану роботи гуртків та секцій загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів №2 та гуртків І творчих об’єднань Будинку дитячої І юнацької творчості iconРозклад роботи гуртків науково-технічного напряму Будинку дитячої та юнацької творчості на І семестр 2011 – 2012 н р
Розклад роботи гуртків науково-технічного напряму Будинку дитячої та юнацької творчості
Наказ №126-осн. Про підсумки вивчення стану роботи гуртків та секцій загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів №2 та гуртків І творчих об’єднань Будинку дитячої І юнацької творчості iconРозклад роботи гуртків спортивного напряму Будинку дитячої та юнацької творчості на І семестр 2011 – 2012 н р

Наказ №126-осн. Про підсумки вивчення стану роботи гуртків та секцій загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів №2 та гуртків І творчих об’єднань Будинку дитячої І юнацької творчості iconРозклад роботи гуртків художньо-естетичного напряму Будинку дитячої та юнацької творчості на І семестр 2011 – 2012 н р

Наказ №126-осн. Про підсумки вивчення стану роботи гуртків та секцій загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів №2 та гуртків І творчих об’єднань Будинку дитячої І юнацької творчості iconРозклад занять гуртків будинку дитячої та юнацької творчості на І півріччя 2012/ 2013навчальний рік

Наказ №126-осн. Про підсумки вивчення стану роботи гуртків та секцій загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів №2 та гуртків І творчих об’єднань Будинку дитячої І юнацької творчості iconПоложення про міську виставку-конкурс науково-технічної творчості "Наш пошук і творчість тобі, Україно!"
Наш пошук і творчість — тобі, Україно!” присвячену року дитячої творчості 2013 рік, з метою залучення дітей до науково-технічної...
Наказ №126-осн. Про підсумки вивчення стану роботи гуртків та секцій загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів №2 та гуртків І творчих об’єднань Будинку дитячої І юнацької творчості iconБ. Д. Грінченка. Про особливості укладання навчальних програм гуртків, студій, творчих об’єднань у позашкільних навчальних закладах
З метою забезпечення неперервності та наступності змісту освіти, розробки та впровадження в навчально-виховний процес інноваційних...
Наказ №126-осн. Про підсумки вивчення стану роботи гуртків та секцій загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів №2 та гуртків І творчих об’єднань Будинку дитячої І юнацької творчості iconРайонного конкурсу декоративної творчості
На конкурс запрошується команда загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів у складі трьох учасників та керівника
Наказ №126-осн. Про підсумки вивчення стану роботи гуртків та секцій загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів №2 та гуртків І творчих об’єднань Будинку дитячої І юнацької творчості iconНаказ №209 Про підсумки міського огляду конкурсу дитячої та юнацької творчості "Молоді таланти Чернігова 2013" в номінації "Театральне мистецтво"
Чернігівської міської ради від 21. 12. 2012р. №625 "Про проведення міського огляду-конкурсу дитячої та юнацької творчості "Молоді...
Наказ №126-осн. Про підсумки вивчення стану роботи гуртків та секцій загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів №2 та гуртків І творчих об’єднань Будинку дитячої І юнацької творчості iconНаказ №165 Про підсумки міського огляду конкурсу дитячої та юнацької творчості "Молоді таланти Чернігова 2013" в номінації "Хореографічне мистецтво"
Чернігівської міської ради від 21. 12. 2012р. №625 "Про проведення міського огляду-конкурсу дитячої та юнацької творчості "Молоді...
Наказ №126-осн. Про підсумки вивчення стану роботи гуртків та секцій загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів №2 та гуртків І творчих об’єднань Будинку дитячої І юнацької творчості iconНаказ №178 Про підсумки міського огляду конкурсу дитячої та юнацької творчості "Молоді таланти Чернігова 2013" в номінації "Хорове мистецтво"
Чернігівської міської ради від 21. 12. 2012р. №625 "Про проведення міського огляду-конкурсу дитячої та юнацької творчості "Молоді...
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов