Положення про Обласний інтернет-конкурс «Краща розробка розділу для шкільного благодійника» icon

Положення про Обласний інтернет-конкурс «Краща розробка розділу для шкільного благодійника»НазваниеПоложення про Обласний інтернет-конкурс «Краща розробка розділу для шкільного благодійника»
Дата конвертации28.12.2012
Размер28.5 Kb.
ТипПоложення
скачать >>>

«Затверджено»

Керівник проекту

«Інтернет-вікно для залучення ресурсів для школи»,

заступник голови Східноукраїнського центру

громадських ініціатив

_________________О.М.Дрєпіна

МП

ПОЛОЖЕННЯ

про Обласний інтернет-конкурс

«Краща розробка розділу для шкільного благодійника»


1. Загальні положення

1.1. Обласний інтернет-конкурс «Краща розробка розділу для шкільного благодійника» (далі — Конкурс) організований Східноукраїнським центром громадських ініціатив (далі СЦГІ) у рамках проекту «Інтернет-вікно для залучення ресурсів для школи».

1.2. Мета Конкурсу: ініціювати практику використання шкільних веб-сайтів для залучення додаткових ресурсів; сформувати навички створення розділу сайту для шкільного благодійника.


^ 2. Учасники конкурсу

2.1. Учасником Конкурсу може стати команда загальноосвітнього навчального закладу Луганської області, представник якого ознайомився із виданням проекту «Інтернет та нові можливості із залучення додаткових ресурсів для школи» та/або брав участь у семінарі СЦГІ для координаторів шкільних сайтів «Як привабити благодійника за допомогою шкільного сайту».


^ 3. Умови конкурсу

3.1. Конкурс проводиться з 24.10.2011 р. по 30.11.2011 р.

3.2. Заявку (додаток 1; також розміщено на сайті СЦГІ в розділі проекту) на участь треба надіслати на електронну адресу windowLUGschool@gmail.com до 30 листопада 2011 р.

3.3. Найкращі розділи визначатиме авторитетне журі.

3.4. Урочисте підведення результатів Конкурсу та нагородження переможців відбудеться у Луганську 14 грудня 2011 року. Проїзд усіх запрошених (один представник від школи) на церемонію нагородження буде здійснено за рахунок проектного бюджету.

3.5. Інформацію про результати конкурсу буде оприлюднено на сайті СЦГІ www.totalaction.org.ua


^ 4. Критерії оцінювання роботи

4.1. Інформаційне наповнення сторінки розділу (повнота контенту, корисність та привабливість для потенційних благодійників, грамотність написання та цікавість текстів, наявність контактів/лінків на сайти фірм спонсорів/донорів, оригінальність в адаптації зарубіжного досвіду, орієнтація на благодійників різного типу).

4.2. Динамічність сайту та наявність плану його популяризації (подавати разом із заявкою); новизна та актуальність матеріалів, поданих на сайті.


^ 5. Члени конкурсного журі

5.1. В оцінюванні конкурсних робіт беруть участь по одному представнику від СЦГІ, організацій-партнерів проекту (ТОВ «Стелла Сістемз» проект EDUkIT, Центр дистанційного навчання Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, Луганський обласний центр розвитку дитячого руху «Лугарі») та регіональних підприємств-спонсорів Конкурсу.

^ ЗАЯВКА

на участь в Обласному інтернет-конкурсі

«Краща розробка розділу для шкільного благодійника»


  1. Назва загальноосвітнього навчального закладу:  1. ПІБ керівника:
  1. Повна поштова адреса ЗНЗ (із індексом):
  1. Адреса веб-сайту школи:
  1. Назва новоствореного розділу для благодійників на шкільному веб-сайті, лінк:
  1. ПІБ, посада та контактні дані представника ЗНЗ, що координував роботу зі створення розділу для благодійників на шкільному веб-сайті та відповідає за представлення конкурсної роботи. У контактах зазначити телефон (із кодом) робочий, домашній, мобільний; електронну пошту (особисту та школи):
  1. Короткий опис роботи із створення розділу (із чого починали, із якими труднощами зіткнулися, хто входив до команди із створення розділу, як розподіляли роботу тощо – обсягом до однієї сторінки):  1. План розвитку та просування шкільного веб-сайту на найближчій рік (перелік основних заходів та терміни виконання):Похожие:

Положення про Обласний інтернет-конкурс «Краща розробка розділу для шкільного благодійника» iconСписок розділів для благодійників, створених у рамках Обласного інтернет-конкурсу «Краща розробка розділу для шкільного благодійника»

Положення про Обласний інтернет-конкурс «Краща розробка розділу для шкільного благодійника» iconЗаявка на участь в Обласному інтернет-конкурсі «Краща розробка розділу для шкільного благодійника»
Піб, посада та контактні дані представника знз, що координував роботу зі створення розділу для благодійників на шкільному веб-сайті...
Положення про Обласний інтернет-конкурс «Краща розробка розділу для шкільного благодійника» iconПоложення про проведення конкурсу «краща випускна група року» Конкурс «Краща випускна група року»
Конкурс «Краща випускна група року» проводиться з метою підвищення рівня успішності, дисципліни, громадської активності; формування...
Положення про Обласний інтернет-конкурс «Краща розробка розділу для шкільного благодійника» iconПоложення про регіональний конкурс учнівських Інтернет-проектів «бібліо. Com» Загальні положення Регіональний конкурс Інтернет-проектів «Бібліо com»
Регіональний конкурс Інтернет-проектів «Бібліо com» – це конкурс інформаційних компетенцій і пропозицій учнів у сфері розвитку інформаційного...
Положення про Обласний інтернет-конкурс «Краща розробка розділу для шкільного благодійника» iconПоложення про конкурс «Розробка логотипу міста Луцька»
Положення про конкурс «Розробка логотипу міста Луцька» (далі Конкурс) визначає єдині вимоги щодо визначення кращого туристичного...
Положення про Обласний інтернет-конкурс «Краща розробка розділу для шкільного благодійника» iconПоложення про проведення конкурсу «краща курсова робота»
Конкурс на кращу курсові роботу проводиться на шкільному відділенні училища з метою
Положення про Обласний інтернет-конкурс «Краща розробка розділу для шкільного благодійника» iconПоложення про обласний конкурс дитячого малюнка І плаката «З книгою у майбутнє», в рамках гуманітарного проекту «Велике читання», мета якого розвиток читацької активності та популяризація читання серед школярів
Конкурс малюнка і плаката «З книгою у майбутнє» оголошений обласною бібліотекою для дітей ім В. Лягіна
Положення про Обласний інтернет-конкурс «Краща розробка розділу для шкільного благодійника» iconПоложення конкурс казкарів та оповідачів пригод «Небилиця 2010» Загальні положення Організатор: Дрогобицька громадська організації Спілки Української Молоді
...
Положення про Обласний інтернет-конкурс «Краща розробка розділу для шкільного благодійника» iconПоложення про обласний конкурс серед педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів на кращу методичну розробку з науково-технічного напряму заявка
Положення про обласний конкурс серед педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів на кращу методичну розробку з науково-технічного...
Положення про Обласний інтернет-конкурс «Краща розробка розділу для шкільного благодійника» iconНаказ №225 Про обласний конкурс учнівських есе «Як змінити світ на кращий»
На виконання листа Департаменту сім’ї, молоді та спорту та обласного молодіжного центру праці Чернігівської обласної державної адміністрації...
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов