Огляд преси 03 серпня – 10 серпня 2012 року Випуск №22 08 Зміст поданих матеріалів відображає виключно позицію авторів або видань, вказах у посиланнях. Уза не завжди поділяє думку icon

Огляд преси 03 серпня – 10 серпня 2012 року Випуск №22 08 Зміст поданих матеріалів відображає виключно позицію авторів або видань, вказах у посиланнях. Уза не завжди поділяє думкуНазваниеОгляд преси 03 серпня – 10 серпня 2012 року Випуск №22 08 Зміст поданих матеріалів відображає виключно позицію авторів або видань, вказах у посиланнях. Уза не завжди поділяє думку
страница1/4
Дата конвертации02.02.2013
Размер0.61 Mb.
ТипДокументы
скачать >>>
  1   2   3   4


UGAУЗА

Tel/fax (380 44)

528-67-64,

528-67-99

e-mail: inbox@uga.kiev.ua

lesya@uga.kiev.ua


Українська Зернова Асоціація


Огляд преси

03 серпня – 10 серпня 2012 року

Випуск № 22 - 08

Зміст поданих матеріалів відображає

виключно позицію авторів або видань,

вказах у посиланнях.

УЗА не завжди поділяє думку авторів.


Прес-реліз Української зернової асоціації від 08 серпня 2012 року


Прес-реліз Української зернової асоціації щодо опитування користувачів сайту УЗА http://uga-port.org.ua/ , учасників зернового ринку України.


Всеукраїнським громадським об’єднанням «Українська зернова асоціація» було проведено опитування користувачів сайту УЗА http://uga-port.org.ua/ , учасниками якого стали представники зернового ринку, виробники, оператори, трейдери, компанії, що обслуговують діяльність зернового ринку України. Результати даних опитувань дали можливість побачити реальну картину того, як суб’єкти зернового ринку України оцінюють його функціонування.
 

Відповіді користувачів сайту УЗА на питання про фінансовий стан підприємств зернового ринку протягом останнього періоду вказують на те, що він погіршився, це підтвердили 54% опитуваних і лише 27 % відповіли що він не змінився. До того ж, протягом останнього року інвестиційні плани підприємств змінювались в напрямі зменшення (відповіді 42% респондентів). Зберігання зернової продукції підприємств, як стверджують користувачі сайту, здійснюється майже порівну, як на власних складах, так і на приватних елеваторах та хлібоприймальних підприємствах, по 45% та 47% відповідно, і в меншій мірі, 8% опитуваних, зберігають свою продукцію на державних підприємствах.
 

Респонденти поділились також поглядом на діяльність уряду в управлінні зерновим ринком України. Так, 71% опитуваних вважають, що прогнозованість урядових рішень щодо регулювання зернового ринку України з початку 2010 року зменшилась, і лише 21% відповіли що не змінилась. Дана відповідь впливає, разом з іншими факторами, на суміжне запитання, на який період опитувані планують бізнес. В результаті чого, відповіді поділились майже порівну, 44% планують бізнес на 1-3 роки, а 38% на 6 і більше років, що вказує на позитивну тенденцію.
 

УЗА поцікавилось у користувачів сайту, які існують основні перешкоди збільшення виробництва зернових. Більшість вказало на неадекватну політику держави, 61% опитуваних, і в меншій мірі перешкодою є брак власних фінансових ресурсів та джерел поповнення коштів лише 17%. Незадовільне технічне забезпечення виробництва, недостатній рівень розвитку зберігаючої та транспортної інфраструктури та недостатній попит на зернові майже в однаковій мірі, 5-7%, є перешкодою збільшення виробництва для всіх інших опитуваних.
 

Резюмуючим питанням для респондентів стало запитання, які заходи матимуть найкращий ефект для розвитку зернового сектору України. Користувачі сайту вказали, що державне сприяння експорту та розвиток інфраструктури ринку, у тому числі покращення ситуації з зерновими складами, біржовою торгівлею та транспортом є основоположними чинниками для покращення ситуації на зерновому ринку України (32% та 51% відповідно). Меншість (4-8% опитуваних) вказали, що позитивними змінами для розвитку ринку зерна можуть стати розвиток біопаливної промисловості, державне постачання пального та добрив а також запровадження ринку земель сільськогосподарського призначення.
 

Повідомляємо, що учасники зернового ринку матимуть можливість виступити з пропозиціями та зауваженнями щодо діяльності зернового ринку на ІІІ Українському зерновому конгресі, що відбудеться 16-17 жовтня 2012 року в Києві, організаторами конгресу виступають УЗА та інформаційно-аналітичне агентство «АПК-Інформ». Отримати більше інформації про конгрес можна за наступними електронними адресами: http://uga-port.org.ua/ ;  

http://www.apk-inform.com/en/conferences/ugc2012/about


Українська зернова асоціація
 


Прес-реліз Української зернової асоціації від 07.08.2012 р.


Прес-реліз Української зернової асоціації щодо візиту президента асоціації Володимира Клименка та віце-президента асоціації та генерального директора «Нью Ворд Грейн Юкрейн» Миколи Горбачьова в США.


В період з 14 по 27 липня 2012 року президентом Української зернової асоціації Володимиром Клименком та віце-президентом асоціації та генеральним директором «Нью Ворд Грейн Юкрейн» Миколою Горбачьовим був здійснений візит до Сполучених Штатів Америки. Основними завданнями даного візиту були - обмін інформацією про поточну ситуацію на зерновому ринку, аналіз досвіду функціонування агропромислових об’єднань США та підготовка Українського зернового конгресу.

В рамках даного візиту було проведено ряд зустрічей з представниками зернового ринку штату Айова та зі спеціалістами з даних питань у місті Вашингтон. Зокрема, Володимир Клименко та Микола Горбачьов мали зустрічі з президентом «Earth Policy Institute», з заступником директора інституту в штаті Айова «Iowa State University Bioeconomy Institute», представниками ради, що займається питаннями виробництва кукурудзи в штаті Айова «Iowa Corn Promotion Board», представниками компанії, що займається розвитком агропромислового ринку в багатьох країнах світу «Chemonics», представниками USDA з питань міжнародної торгівлі країн Західної, Східної Європи та країн Центральної Азії, а також представниками USDA, що займаються агропромисловим сектором, зокрема з питань їжі та харчування, виконавчим директором ради, що займається розвитком ринку біодизеля «Iowa Biodiesel Board», та багатьма іншими.
 

Результатом даних зустрічей стали домовленості між Українською зерновою асоціацією та представниками зернового ринку США про співпрацю. Учасники зернового ринку України матимуть можливість особисто дізнатись про перспективи розвитку зернового ринку України та США на ІІІ Українському зерновому конгресі, що відбудеться 16-17 жовтня 2012 року, організаторами якого виступають УЗА та інформаційно-аналітичне агентство «АПК-Інформ».
 

 Українська зернова асоціація


Украина увеличит поставки аграрной продукции в Китай


Китайская сторона потенциально заинтересована в закупке украинских зерновых.


На днях в Киеве состоялись очередные переговоры между украинской и китайской сторонами в рамках подписания 28 июня меморандума о сотрудничестве между Министерством аграрной политики и продовольствия Украины и Экспортно-импортным банком Китая по поддержке приоритетных проектов в сельском хозяйстве. Об этом сообщает пресс-служба Минагрополитики.


Выполнение данного меморандума позволит Украине улучшить и увеличить объем товарооборота сельскохозяйственной продукции и продовольствия, а также будет способствовать поступлению новых инвестиций в аграрный сектор. Это, в свою очередь, увеличит производительность, улучшит финансовые возможности сельхозпроизводителей страны и, соответственно, ускорит техническое переоснащение.


Согласно решению правительства, финансирование будет осуществляться на условиях как непосредственной государственной поддержки в сельском хозяйстве, так и на кредитной возвратной основе аграрного сектора. Согласно меморандуму, Украина сможет привлечь средства на финансирование конкретных проектов в агросекторе.


На переговорах были согласованы детали относительно поставок украинских зерновых в Китай. В настоящее время проводится сертификация растительной продукции, в том числе пшеницы, кукурузы, сои, рапса, по требованиям законодательства КНР для ее экспорта в рамках межгосударственных договоренностей.


Уже подписано соглашение по фитосанитарному сотрудничеству, а в ближайшее время пройдут переговоры по согласованию объемов экспорта растительной продукции.


Выполнив официальные процедуры, Украина сможет начать поставлять пробные партии кукурузы в Китай, который ежегодно закупает 5-7 млн. тонн кукурузы и основным поставщиком которого для КНР являются США.


Китайская сторона потенциально заинтересована в закупке украинских зерновых, особенно учитывая растущий внутренний спрос и прогнозы увеличения импортной составляющей этой группы товаров в ближайшие три-пять лет.


ЛIГАБiзнесIнформ


ЕС выдал лицензии на экспорт 283 тыс. тонн пшеницы


Согласно официальным данным, в период с 3 по 9 августа т.г. Зерновой комитет Еврокомиссии выдал лицензии на экспорт 283 тыс. тонн мягкой пшеницы против 135 тыс. тонн, разрешенных к экспорту за предыдущую неделю.


Отметим, что с начала 2012/13 МГ (июль-июнь) общий объем лицензий на экспорт мягкой пшеницы из Евросоюза составил около 1 млн. тонн, сократившись на 21% по сравнению с показателем прошлого года (1,3 млн. тонн).


Что касается объема поставок ячменя, то за отчетную неделю он составил 103 тыс. тонн. С начала сезона продажи зерновой увеличились до 0,95 млн. тонн против 0,55 млн. тонн годом ранее.


ИА "АПК-Информ"


Украинская зерновая ассоциация за укрепление украино-американских деловых

отношений


В период с 14 по 27 июля 2012 года президент Украинской зерновой ассоциации Владимир Клименко и вице-президент ассоциации и генеральный директор "Нью Ворд Грейн Юкрейн" Николай Горбачев посетили Соединенные Штаты Америки. Основными задачами данного визита являлись обмен информацией о текущей ситуации на зерновом рынке, анализ опыта функционирования агропромышленных объединений США и подготовка Украинского зернового конгресса.


В рамках данного визита был проведен ряд встреч с представителями зернового рынка штата Айова и со специалистами по данным вопросам в городе Вашингтон. В частности, В.Клименко и Н.Горбачев встретились с президентом Earth Polіcy Іnstіtute, заместителем директора института в штате Айова Іowa State Unіversіty Bіoeconomy Іnstіtute, представителями совета, занимающегося вопросами производства кукурузы в штате Айова, Іowa Corn Promotіon Board, представителями компании, занимающейся развитием агропромышленного рынка во многих странах мира, Chemonіcs, представителями USDA по вопросам международной торговли стран Западной, Восточной Европы и стран Центральной Азии, а также представителями USDA, которые занимаются агропромышленным сектором, в частности по вопросам пищи и питания, исполнительным директором совета, занимающегося развитием рынка биодизеля, Іowa Bіodіesel Board и мн. др.


Результатом данных встреч стали договоренности между УЗА и представителями зернового рынка США о сотрудничестве. Участникам зернового рынка Украины будет предоставлена возможность лично узнать о перспективах развития зернового рынка Украины и США на ІІІ Украинском зерновом конгрессе, в рамках которого выступят В.Клименко и Н.Горбачев, а также большая группа американских специалистов аграрного рынка.


ИА "АПК-Информ"

  1   2   3   4Похожие:

Огляд преси 03 серпня – 10 серпня 2012 року Випуск №22 08 Зміст поданих матеріалів відображає виключно позицію авторів або видань, вказах у посиланнях. Уза не завжди поділяє думку iconОгляд преси 10 серпня – 17 серпня 2012 року Випуск №23 08 Зміст поданих матеріалів відображає виключно позицію авторів або видань, вказах у посиланнях. Уза не завжди поділяє думку
Объем прямых иностранных инвестиций в сельское хозяйство Украины на 1-е июля 2012-го года составлял 739 млн долларов США
Огляд преси 03 серпня – 10 серпня 2012 року Випуск №22 08 Зміст поданих матеріалів відображає виключно позицію авторів або видань, вказах у посиланнях. Уза не завжди поділяє думку iconОгляд преси 12 серпня – 19 серпня 2011 року Випуск №71 08 Зміст поданих матеріалів відображає виключно позицію авторів або видань, вказах у посиланнях. Уза не завжди поділяє думку
В украине по состоянию на 18 августа намолочено около 34,1 млн тонн зерна при урожайности 30,5 ц/га (в прошлом году урожайность составляла...
Огляд преси 03 серпня – 10 серпня 2012 року Випуск №22 08 Зміст поданих матеріалів відображає виключно позицію авторів або видань, вказах у посиланнях. Уза не завжди поділяє думку iconОгляд преси 30 листопада – 07грудня 2012 року Випуск №36 – 12 Зміст поданих матеріалів відображає виключно позицію авторів або видань, вказах у посиланнях. Уза не завжди поділяє думку
Украина в сфере апк на 90% гармонизировала свое законодательство с европейскими директивами — Минагропрод
Огляд преси 03 серпня – 10 серпня 2012 року Випуск №22 08 Зміст поданих матеріалів відображає виключно позицію авторів або видань, вказах у посиланнях. Уза не завжди поділяє думку iconОгляд преси 03 лютого – 10 лютого 2012 року Випуск №05 02 Зміст поданих матеріалів відображає виключно позицію авторів або видань, вказах у посиланнях. Уза не завжди поділяє думку
Минагрополитики обратилось к зернотрейдерам с просьбой воздержаться от вывоза пшеницы из страны
Огляд преси 03 серпня – 10 серпня 2012 року Випуск №22 08 Зміст поданих матеріалів відображає виключно позицію авторів або видань, вказах у посиланнях. Уза не завжди поділяє думку iconОгляд преси 31 серпня – 07 вересня 2012 року Випуск №25 09 Зміст поданих матеріалів відображає виключно позицію авторів або видань, вказах у посиланнях. Уза не завжди поділяє думку
Метинвест, Нафтогаз и Энергорынок, из которых две государственные. Если же говорить о наиболее динамичных компаниях Украины, лидером...
Огляд преси 03 серпня – 10 серпня 2012 року Випуск №22 08 Зміст поданих матеріалів відображає виключно позицію авторів або видань, вказах у посиланнях. Уза не завжди поділяє думку iconОгляд преси 25 травня – 01 червня 2012 року Випуск №15 06 Зміст поданих матеріалів відображає виключно позицію авторів або видань, вказах у посиланнях. Уза не завжди поділяє думку
Правительство существенно повысило планку по производству зерновых к 2015 году, но снизило по молоку
Огляд преси 03 серпня – 10 серпня 2012 року Випуск №22 08 Зміст поданих матеріалів відображає виключно позицію авторів або видань, вказах у посиланнях. Уза не завжди поділяє думку iconОгляд преси 23 листопада – 30 листопада 2012 року Випуск №35 – 11 Зміст поданих матеріалів відображає виключно позицію авторів або видань, вказах у посиланнях. Уза не завжди поділяє думку
Современные технологии в апк позволят значительно увеличить урожайность зерновых Азаров
Огляд преси 03 серпня – 10 серпня 2012 року Випуск №22 08 Зміст поданих матеріалів відображає виключно позицію авторів або видань, вказах у посиланнях. Уза не завжди поділяє думку iconОгляд преси 4 січня – 11 січня 2013 року Випуск №02 – 01 Зміст поданих матеріалів відображає виключно позицію авторів або видань, вказах у посиланнях. Уза не завжди поділяє думку
Уза предлагает Минагрополитики своевременно платить за услуги по хранению зерна Аграрного фонда
Огляд преси 03 серпня – 10 серпня 2012 року Випуск №22 08 Зміст поданих матеріалів відображає виключно позицію авторів або видань, вказах у посиланнях. Уза не завжди поділяє думку iconОгляд преси 19 серпня – 26 серпня 2011 року Випуск №72 08 Зміст поданих матеріалів відображає виключно позицію авторів або видань, вказах у посиланнях. Уза не завжди поділяє думку
В частности, министерство разработало проект изменений в закон "О таможенном тарифе", предусматривающий отмену действующих сейчас...
Огляд преси 03 серпня – 10 серпня 2012 року Випуск №22 08 Зміст поданих матеріалів відображає виключно позицію авторів або видань, вказах у посиланнях. Уза не завжди поділяє думку iconОгляд преси 24 серпня – 31 серпня 2012 року Випуск №24 08 Зміст поданих матеріалів відображає виключно позицію авторів або видань, вказах у посиланнях. Уза не завжди поділяє думку
Минсельхоз РФ прогнозирует урожай зерна в текущем сельхозгоду на уровне 70-75 миллионов тонн против ожидавшихся ранее 75 миллионов...
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов