Інформація про конкурс на участь 2010 про школу школа професійної журналістики \"нова україна\" icon

Інформація про конкурс на участь 2010 про школу школа професійної журналістики "нова україна"НазваниеІнформація про конкурс на участь 2010 про школу школа професійної журналістики "нова україна"
Дата конвертации20.08.2014
Размер53.23 Kb.
ТипІнформація
скачать >>>
1. /Application form.doc
2. /info_for_applicants.doc
Інформація про конкурс на участь 2010 про школу школа професійної журналістики "нова україна"
Шановний апліканте! Відбір учасників Школи професійної журналістики «нова україна»
ІНФОРМАЦІЯ ПРО КОНКУРС НА УЧАСТЬ

2010


ПРО ШКОЛУ________________________________________________________________________


Школа професійної журналістики "НОВА УКРАЇНА" – це майданчик для спілкування та особистісного розвитку професійних журналістів, обміну знаннями, досвідом, ідеями, ініціативами та інноваціями, а також поглиблення знань та навичок роботи в різних жанрах.


Метою Школи є сприяння об’єднанню на основі ключових професійних цінностей та інтересів практикуючих професіоналів, забезпеченню плідної комунікації, обміну досвідом та професійному зростанню представників медійної спільноти, посиленню взаємодії навколо спільних ініціатив та впровадження інноваційних практик.

Місією Школи є професійний розвиток та підтримка лідерів української журналістики, авторитетних та відповідальних представників професії, які поділяють та відстоюють високі стандарти журналістики, дотримуються етичних принципів, розуміють природу журналістської професії, є гнучкими до запровадження інноваційних підходів, сповідують ідеали незалежних засобів масової інформації у демократичному суспільстві та розділяють європейські цінності.


Основним завданням організаторів є формування з випускників Школи мережі відповідальних журналістів, які активно застосовуватимуть набуті знання у своїй професійній діяльності. Водночас, ми амбітно сподіваємось, що випускники Школи не лише будуть дотримувались високих професійних стандартів, але також, глибоко усвідомлюючи особливу суспільну відповідальність медіа, завдаватимуть загальний морально-етичний клімат у галузі.


Програма реалізується другий рік поспіль Лабораторією законодавчих ініціатив за підтримки Міжнародного фонду "Відродження".


ЩОРІЧНА ПРОГРАМА______________________________________________________________


Протягом 2010 року передбачається проведення чотирьох чотириденних сесій (Київ, АР Крим, Одеса та Львів).


ОСНОВНІ ТЕМАТИЧНІ МОДУЛІ


 • Професійні навички журналіста
 • Професійні стандарти журналістики
 • Внутрішньополітичні процеси та аналіз державної політики
 • Виклики міжнародної журналістики


Модель навчальної програми базується на форматі Української школи політичних студій і, відповідно, включає лекції, дискусії, тренінги, стратегічні ігри, круглі столи тощо.


Школа професійної журналістики "НОВА УКРАЇНА" має особливий формат роботи та навчання: програма передбачає включення тем як загально гуманітарного (60-70%), так і професійного спрямування (40-30%), включає низку навчальних сесій та системну підтримку мережевої комунікації у міжсесійний період (домашні завдання, додаткові зустрічі, тощо). Зокрема, наприкінці навчального року (орієнтовно – листопад) планується проведення Конференції випускників Школи професійної журналістики "НОВА УКРАЇНА", на яку запрошуються випускники Школи та учасники поточного року.


Модераторами, тренерами та лекторами виступатимуть провідні українські та зарубіжні експерти та суспільно-політичні діячі.


Детальнішу інформацію про діяльність Школи у 2009 році (зміст сесій, відгуки учасників, перелік викладачів, тощо), а також орієнтовний графік проведення сесій у 2010 році розміщено на веб-сторінці Школи професійної журналістики "НОВА УКРАЇНА": http://mediaschool.parlament.org.ua.


ПРО КОНКУРС______________________________________________________________________


До 6 квітня 2010 року (включно) триває реєстрація заявок на участь у Щорічній програмі Школи професійної журналістики "НОВА УКРАЇНА" (2010). Відібрані слухачі матимуть можливість взяти участь у чотирьох сесіях, що відбудуться в м. Київ, АР Крим та м. Одеса.


До участі у конкурсі запрошуються кандидати, які:


 • мають значні досягнення у сфері журналістики;

 • займають активну життєву позицію та демонструють лідерські якості;

 • володіють потенціалом плідного використання знань, отриманих в рамках проекту, на користь суспільства та професії;

 • є громадянами України віком до 35 років.


Конкурс складається з одного етапу (заповнення аплікаційної форми та відповіді на запитання "віртуального інтерв'ю).


Аплікаційні форми на участь у конкурсі приймаються


до 6 квітня 2010 року (вівторок)


Завантажити текст аплікаційної форми можна тут • Заявку необхідно надіслати в електронній формі на адресу – galyna@laboratory.kiev.ua (тема “School of Journalism”). Усім кандидатам буде надіслано підтвердження про отримання анкети протягом трьох робочих днів. Якщо Ви не отримаєте підтвердження – звертайтеся до Галини Тищенко (контакти вказано нижче). Документи, що надіслані після вказаного терміну, не будуть прийматись до розгляду.

 • Уся інформація, яку Ви зазначаєте в аплікаційній формі, є конфіденційною та не підлягає поширенню. Розгляд аплікаційних форм здійснюється послідовно та неупереджено членами Відбіркової комісії, що включає компетентних представників медійної сфери. Рішення Комісії є колегіальним. Школа професійної журналістики "НОВА Україна" залишає за собою право не надавати пояснень щодо рішень, прийнятих членами Комісії.

 • Повідомлення про результати відбору буде надіслано до 10 квітня 2010 року.УМОВИ УЧАСТІ_____________________________________________________________________


 • Очікується, що відібрані слухачі візьмуть участь в усіх чотирьох сесіях, що передбачені Програмою.

 • Витрати на участь (проживання, харчування, навчання, роздаткові матеріали, крім проїзду учасників) покриваються за рахунок Школи.

 • Школа професійної журналістики "НОВА УКРАЇНА" залишає за собою право встановити реєстраційний внесок за участь у щорічній програмі. Розмір внеску на 2010 рік не перевищуватиме еквіваленту 100 євро: 25 євро за участь у кожній  сесії.


ДЕТАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ: http://mediaschool.parlament.org.ua


Якщо у Вас виникають будь-які додаткові запитання, звертайтеся, будь ласка, до менеджера Школи Марії Коваль за адресою info@laboratory.kiev.ua (Тема "Question") або до асистента Школи Галини Тищенко за адресою galyna@laboratory.kiev.ua (Тема "Question") або телефоном +38 044 531 37 68.


Контактна інформація:


Для листів: а/с 20, Київ 04070, Україна

Тел.: (+38 044 ) 531 37 68, Факс: (+38 044 ) 425 25 33

E-mail: info@laboratory.kiev.ua, Web-page: http://mediaschool.parlament.org.ua

http://mediaschool.parlament.org.uaПохожие:

Інформація про конкурс на участь 2010 про школу школа професійної журналістики \"нова україна\" iconШановний апліканте! Відбір учасників Школи професійної журналістики «нова україна»
Відбір учасників Школи професійної журналістики «нова україна» відбувається на основі заповненої заявки, що складається з реєстраційної...
Інформація про конкурс на участь 2010 про школу школа професійної журналістики \"нова україна\" iconТретя сесія школи професійної журналістики "нова україна"
Тренер по менеджменту и маркетингу медиа проектов, Высшая школа журналистики при гу-вшэ
Інформація про конкурс на участь 2010 про школу школа професійної журналістики \"нова україна\" iconПерша сесія школи професійної журналістики "нова україна"

Інформація про конкурс на участь 2010 про школу школа професійної журналістики \"нова україна\" iconСписок учасників конференції випускників школи професійної журналістики «нова україна» 2011

Інформація про конкурс на участь 2010 про школу школа професійної журналістики \"нова україна\" iconDukhnich
Читанка до сесії з особливостей висвітлення конфлікту журналістами (школа журналістики «Нова Україна»)
Інформація про конкурс на участь 2010 про школу школа професійної журналістики \"нова україна\" iconДруга сесія школи професійної журналістики "нова україна"
Володимир Притула, Кримський Незалежний центр політичних дослідників і журналістів
Інформація про конкурс на участь 2010 про школу школа професійної журналістики \"нова україна\" iconЧетверта сесія школи професійної журналістики "нова україна"
Андрій Маштаков, Віталій Мороз, Бен Колмері, Сергій Даниленко, Максон Пуговський
Інформація про конкурс на участь 2010 про школу школа професійної журналістики \"нова україна\" iconЧетверта сесія школи професійної журналістики "нова україна"
Генеральний директор Української асоціації видавців періодичної преси, Член Проектної Ради
Інформація про конкурс на участь 2010 про школу школа професійної журналістики \"нова україна\" iconПоложення про «Всеукраїнський конкурс професійної майстерності водіїв» (нова редакція) Загальні положення
Всеукраїнський конкурс професійної майстерності водіїв (далі–Конкурс), проводиться на виконання статутних завдань Асмап україни щодо...
Інформація про конкурс на участь 2010 про школу школа професійної журналістики \"нова україна\" iconПерша сесія школи професійної журналістики "нова україна"
Завідувач кафедрою політології Національного університету «Києво Могилянська Академія», Кандидат філософських наук, доцент
Інформація про конкурс на участь 2010 про школу школа професійної журналістики \"нова україна\" iconІнформація про конкурс на участь 2010 Про Школу
Програмою Лабораторії законодавчих ініціатив та Ради Європи, що започаткована у 2005 році з нагоди десятиріччя вступу України до...
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов