Розпочинають роботу адвокаційні проекти програмив регіонах з останнього тижня березня розпочали свою роботу проекти в регіонах, що були підтримані бф «Інтелектуальна перспектива» icon

Розпочинають роботу адвокаційні проекти програмив регіонах з останнього тижня березня розпочали свою роботу проекти в регіонах, що були підтримані бф «Інтелектуальна перспектива»НазваниеРозпочинають роботу адвокаційні проекти програмив регіонах з останнього тижня березня розпочали свою роботу проекти в регіонах, що були підтримані бф «Інтелектуальна перспектива»
Дата конвертации01.09.2013
Размер86.27 Kb.
ТипДокументы
скачать >>>

Розпочинають роботу адвокаційні проекти програмив регіонах

З останнього тижня березня розпочали свою роботу проекти в регіонах, що були підтримані БФ «Інтелектуальна перспектива» в рамках проекту «Адвокація: мобілізація політичної волі»

Переможці грантового конкурсу в обраних областях, підсилені заходами «Центрів здоров’я»та власними заходами БФ «Інтелектуальна перспектива», опікуються актуальною для кожного окремого регіону проблематикою, яка була визначена під час установчих «круглих столів» наприкінці 2011 року.

Саме врахування регіональних особливостей та потреб під час розробки акцій адвокаційного характеру є основою проекту «Адвокація: мобілізація політичної волі».Усі акції були сплановані з залученням лікарів, управлінців та НУО області.

Найближчим часом проект також планує оголосити нову хвилю грантового конкурсу ( для Одеської, Херсонської та Харківської областей, АРК Крим та м. Севастополь) та провести в цих містах круглі столи для визначення найбільш актуальних проблем регіону.

БФ «Інтелектуальна перспектива» закликає усі зацікавлені сторони до співпраці.Звертатися за детальнішою інформацією щодо проектів можна до головного офісу проекту (fip@fip.org.ua) а також до АКСМ-координаторів програми «Зупинимо туберкульоз в Україні» в кожній з зазначених областей.

Перелік підтриманих проектів:

^ М. Миколаїв, Миколаївська область

Організація

БФ «Віта-Лайт»

Назва проекту

«Корисне про туберкульоз»

Суть проекту

Розробка та впровадження в навчальний процес загальноосвітніх шкіл Миколаєва позакласних інформаційних годин з профілактики туберкульозу .

Керівник проекту

Ксенія БеляєваОрганізація

БФ «Незалежна соціальна адвокація та правозахист»

Назва проекту

Моніторинг стану взаємодії державних закладів при супроводі звільнених засуджених, хворих на туберкульоз».

Суть проекту

Створення рекомендацій місцевим органам влади щодо ефективної співпраці для ведення випадків захворювання на туберкульоз при звільненні пацієнтів із установ виконання покарань


Рекомендації готують на основі незалежного аналізу виконання відповідного наказу низки міністерств 1 та виносяться на затвердження спостережної комісії при Миколаївській облдержадміністрації.

Керівник проекту

Тетяна Добриднік

^ ЗУСТРІТИСЯ ЗІ СПІНУЛ \ ЛАКШИНОЮ

Організація

Миколаївський центр здоров’я

Назва проекту

Інформаційні заходи для лікарів первинної ланки районного рівня

Суть проекту

Серія інформаційно-просвітницьких заходів для лікарів первинної ланки районного рівня та керівництва ЦРЛ (центральних районних лікарень).


Заходи готуються та плануються спільно з обласним протитуберкульозним диспансером диспансером та мають на меті активізувати роботу лікарів первинної ланки у виявленні нових випадків та посилити співпрацю з фтизіатричною службою області.

Керівник проекту

Олексій Поляков^ М. Дніпропетровськ, Дніпропетровська область

Організація

Громадська організація клуб «Імпульс» (м. Павлоград, Дніпропетровська обл.)

Назва проекту

«Адвокація прав та інтересів хворих на ТБ»

Суть проекту

Інформування громади Павлограду про проблему туберкульозу через кампанію в місцевих ЗМІ та в громадському транспорті

Створення партнерства з адвокації на регіональному рівні із залученням держслужбовців, депутатів, духовенства,представників НУО, ЗМІ, медичних працівників.

Мобілізація політичної волі щодо реалізації програм, скерованих на подолання епідемії туберкульозу на місцевому рівні – підготовка проектів рішень для координаційної ради, в тому числі на основі проблем, обговорених публічно.

Керівник проекту

Лупова Ольга ЗігмундівнаОрганізація

Громадана честь ікониБожої Матері «Всіх скорботних Радість» УкраїнськоїПравославної Церкви

Назва проекту

«Адвокація прав та інтересів хворих на ТБ»

Суть проекту

Навчання церковно-священнослужителів, соціальних працівників та слухачів Дніпропетровської медичної академії навичкам просвітницької роботи серед населення і методам соціально-психологічної допомоги в групах ризику шляхом проведення семінарів та практичних курсів.

Керівник проекту

Отець Георгій (Захарченко Юрій Валентинович)^ М. Львів, Львівська область

Організація

Україно-Польський Журналістський клуб

Назва проекту

Антитуберкульозна Редакція» (АТбР)

Суть проекту

Підготовка та оприлюднення серії компетентних та достовірних публікацій щодо проблематики ТБ.

Проект з одного боку скерований на донесення проблематики ТБ та роль місцевих органів влади в боротьбі з епідемією до громадськості міста та області – з залученням експертів фтизіатричної галузі.

Водночас серія прямих ефірів, запланованих в рамках проекту, покликана привернути увагу чиновників та сприяти публічному звітуванню влади щодо запланованих кроків місцевих органів влади у подоланні епідемії ТБ

Керівник проекту

Володимир ПавлівОрганізація

Благодійний фонд САЛЮС

Назва проекту

«Я дихаю - і, значить, я живу» (адвокаційний компонент)

Суть проекту

Проект спрямований на проведення адвокаційної та інформаційної роботи для формування розуміння важливості врахування потреб людей з груп соціального ризику (бездомних, звільнених з місць позбавлення волі, узалежнених, ЛЖВ) при підготовці і впровадженні заходів, направлених на попередження епідемії туберкульозу у Львівській області. Цільовою аудиторією проекту є депутати та непрофільні чиновники Львова та 7-ми районних центрів області (Броди, Жовква, Стрий, Золочів, Червоноград, Миколаїв, Дрогобич, Винники), лікарі первинної ланки м.Львова, журналісти та загальне населення.

Керівник проекту

Труш Олена АнатоліївнаОрганізація

Асоціація «Нові Горизонти», Дрогобицький р-н Львівської області

Назва проекту

« У Франковім краю, - туберкульозу:НІ!»

Суть проекту

Ініціювання, створення та підтримка дієвого партнерства задля подолання та попередження туберкульозу на Дрогобиччині на рівні: влада - територіальні громади – експерти - фахівці сфери охорони здоров’я - мас-медіа регіону -громадські об’єднання.

В рамках програми планується

  • проведення інформаційної кампанії на рівні району

  • проведення низки освітніх заходів для лікарів первинної ланки з залученням фахівців фтизіатричної служби

  • на основі інформації від НУО та експертів – розробка рекомендацій для представників місцевої влади, які могли би покращити ситуацію на рівні району

Керівник проекту

Магльона Олександр Васильович^ М. Донецьк, Донецька область

Організація

Донецький обласний благодійний фонд «Центр соціального розвитку «Міст»»

Назва проекту

«Твоя відповідальність – здорове майбутнє!»

Суть проекту

Підвищення мотивації населення м. Донецька щодо необхідності звернення до пунктів первинної медико-санітарної допомоги (ППМСД) з метою своєчасного виявлення туберкульозу шляхом залучення до рішення проблем місцевих ресурсів (влади, ЗМІ, бізнесу, громади)


Аналітичне дослідження методичних матеріалів з питань туберкульозу обласного рівня (накази головного управління охорони здоров’я) із залученням регіональних експертів та вироблення рекомендацій для обласної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу


Підвищення рівня знань з питань туберкульозу серед сімейних лікарів 3 сільських районів області (Першотравневого, Ясинуватського, Володарського) шляхом покращення взаємодії з місцевими фтизіатричними службами та впровадження кращих практикз питань виявлення, лікування і профілактики туберкульозу

Керівник проекту

Васьковська Надія ФедорівнаОрганізація

Обласний «Центр Здоров’я»

Назва проекту

Підвищення спроможності органів місцевої влади Донецької області у вирішенні проблем, пов’язаних з епідемією туберкульозу

Суть проекту

Лобіювання ухвалення районних програм подолання епідемії ТБ в Олександрівському, Амвросіївському та Артеміївському районах області. Підвищення рівня знань про сучасні виклики серед лікарів первинної ланки та широких верств населення районів.

Керівник проекту

Володимир УдодовПро проект:

Проект «Адвокація: мобілізація політичної волі» покликаний залучити громадські організації, пресу та телебачення, державні установи та місцеві органи влади, а також інші впливові структури в кожному регіоні України до співпраці заради подолання розповсюдження туберкульозу в Україні.


Проект фінансується БФ «Розвиток України» в рамках реалізації Програми «Зупинимо туберкульоз в Україні» проекту 9 Раунду Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією.

Однією з складових проекту є адвокаційна підтримка зусиль з подолання епідемії, спрямована на залучення широкої громадськості та інституцій громадянського суспільства до мобілізації політичної волі та підвищення громадської свідомості щодо проблематики, пов’язаної із захворюванням на туберкульоз.

Зокрема, метою проекту є:

  • актуалізація тематики боротьби з туберкульозом (ТБ) в суспільному "порядку денному" на регіональному рівні;

  • підвищення рівня і якості дискурсу та поінформованості громад щодо сфери охорони здоров’я загалом, і туберкульозу зокрема;

  • мобілізація політичної волі щодо реалізації програм пов’язаної із захворюванням на туберкульоз на всіх рівнях;

  • створення стійких партнерств з адвокації в сфері боротьби з туберкульозом на регіональному рівні із залученням представників системи охорони здоров’я, ЗМІ та представників експертів та громадськості
^

Проект здійснюється фондом «Інтелектуальна перспектива» у співпраці з британським TheThomsonFoundation та Інститутом стратегічних досліджень МОЗ України.
1спільний наказ Міністерства охорони здоров`я України, Державного департаменту України з питань виконання покарань, Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства праці та соціальної політики України, Міністерства України у справах сім`ї, молоді та спорту від 04.10.2010р № 834/365/474/304/3466 «Про затвердження Порядку взаємодії закладів охорони здоров`я, установ виконання покарань і слідчих ізоляторів, територіальних органів внутрішніх справ, органів праці та соціального захисту населення, центрів зайнятості, центрів соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді щодо ведення випадку туберкульозу при звільненні хворих на туберкульоз із установ виконання покарань, слідчих ізоляторів та продовження лікування в спеціалізованих закладах охорони здоров`я».

Похожие:

Розпочинають роботу адвокаційні проекти програмив регіонах з останнього тижня березня розпочали свою роботу проекти в регіонах, що були підтримані бф «Інтелектуальна перспектива» iconО 00 30 вересня 2007 року в Україні розпочалося голосування на позачергових виборах народних депутатів України
України. Переважна більшість дільниць розпочали свою роботу вчасно, хоча в деяких випадках спостерігалася затримка з початком голосування....
Розпочинають роботу адвокаційні проекти програмив регіонах з останнього тижня березня розпочали свою роботу проекти в регіонах, що були підтримані бф «Інтелектуальна перспектива» iconДокументы
1. /24 сес проекти/01п-24-VI.doc
2. /24...

Розпочинають роботу адвокаційні проекти програмив регіонах з останнього тижня березня розпочали свою роботу проекти в регіонах, що були підтримані бф «Інтелектуальна перспектива» iconПідтримані проекти за тематикою "Представлення інтересів та захист прав вразливих верств населення"

Розпочинають роботу адвокаційні проекти програмив регіонах з останнього тижня березня розпочали свою роботу проекти в регіонах, що були підтримані бф «Інтелектуальна перспектива» iconПідтримані проекти за тематикою "Захист прав людини через посилення спроможності правозахисних огс"

Розпочинають роботу адвокаційні проекти програмив регіонах з останнього тижня березня розпочали свою роботу проекти в регіонах, що були підтримані бф «Інтелектуальна перспектива» iconПідтримані проекти за тематикою "Активізація участі громадян до процесу прийняття рішень на місцевому рівні"

Розпочинають роботу адвокаційні проекти програмив регіонах з останнього тижня березня розпочали свою роботу проекти в регіонах, що були підтримані бф «Інтелектуальна перспектива» iconЮ. Ф. Мельнику шановний Юрію Федоровичу! На засіданні Уряду 11. 02. 2010 року були розглянуті проекти рішень Уряду, спрямованих на вирішення
На засіданні Уряду 11. 02. 2010 року були розглянуті проекти рішень Уряду, спрямованих на вирішення питань, пов’язаних з підготовкою...
Розпочинають роботу адвокаційні проекти програмив регіонах з останнього тижня березня розпочали свою роботу проекти в регіонах, що були підтримані бф «Інтелектуальна перспектива» iconДокументы
1. /проекти 14 сес_х/+ Проект р_шення авар_йно -рятувальне обслуговування +.doc
Розпочинають роботу адвокаційні проекти програмив регіонах з останнього тижня березня розпочали свою роботу проекти в регіонах, що були підтримані бф «Інтелектуальна перспектива» iconВ. Ф. Янукович Зелені кімнати – пастка для дітей
На цей раз засобом для цього є так звані «зелені кімнати для неповнолітніх». Ці кімнати поступово впроваджують в регіонах України...
Розпочинають роботу адвокаційні проекти програмив регіонах з останнього тижня березня розпочали свою роботу проекти в регіонах, що були підтримані бф «Інтелектуальна перспектива» iconПроекти нефко в водному секторі
Нефко всього профінансувала 24 екологічні проекти на станціях очистки стічних вод в Росії та Прибалтиці
Розпочинають роботу адвокаційні проекти програмив регіонах з останнього тижня березня розпочали свою роботу проекти в регіонах, що були підтримані бф «Інтелектуальна перспектива» iconІнформація про вибірку 17 Економічний стан суб’єктів підприємницької діяльності у пілотних регіонах та найближчі перспективи їх розвитку 21
Мале та середнє підприємництво в Україні та пілотних регіонах: статистичний портрет 5
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов