Погребищенський медичний коледж icon

Погребищенський медичний коледжНазваниеПогребищенський медичний коледж
Дата конвертации05.04.2013
Размер39.34 Kb.
ТипДокументы
скачать >>>
Погребищенський медичний коледж


Поштова адреса:

22200, Вінницька область,

м.Погребище, вул. П.Тичини, 70,

тел/факс (043-46) 2-11-46


Електронна адреса: medkol_pg@ukr.het.

Сайт: www.medkol-pg.ho.com.ua.


Директором навчального закладу є Гаврилюк Олександр Федорович, 21.09.1957 року народження. Закінчив Вінницький медичний інститут, за фахом акушер-гінеколог. Викладач вищої категорії. Нагороджений значками «Відмінник охорони здоров’я України» та «Відмінник освіти України».

З 1984 року працював викладачем в Погребищенському медичному училищі. Довгий час займав посаду завідувача практикою навчального закладу. Педагогічний стаж 23 роки.

З 2006 року займає посаду директора Погребищенського медичного коледжу. Гаврилюк О.Ф. має високий професійний рівень та організаційну майстерність.


ІСТОРІЯ


Погребищенський медичний коледж правонаступник Погребищенського медичного училища, яке було засноване у 1966 році на підставі рішення виконкому Вінницької обласної ради депутатів трудящих № 231 від 8.07.1966 poкy та МОЗ України № 395 від 28.07.1966р.

За рішенням 23 сесії 4 скликання Вінницької обласної Ради від 12 жовтня 2005 р. Погребищенське медичне училище було перейменовано на Погребищенський медичний коледж.

Коледж проводить свою діяльність на основі Статуту.

Навчальний заклад є юридичною особою, користується правами та виконує обов'язки, пов'язані з його діяльністю, має самостійний баланс, розрахунковий та інші рахунки в установах банків, печатку, штамп.

На підставі рішення ДАК від 27.02.2007 року протокол № 65 Погребищенський медичний коледж був акредитований за статусом вищого навчального закладу І (першого) рівня і надано ліцензію (серія АВ № 301796) на право провадження освітньої діяльності, пов'язаної з наданням вищої освіти на рівні кваліфікаційних вимог до молодшого спеціаліста з напряму 1101 "Медицина" зі спеціальностей 5.110101 "Лікувальна справа", 5.110107 “Акушерська справа”, 5.110102 «Сестринська справа».

Навчально-виховний процес забезпечують 51 викладач, із них штатних – 38, з яких 28 осіб з вищою категорією.


Територія медичного коледжу розміщена в центрі міста і має навчально-виробничу, спортивну і господарські зони. Водопостачання та опалення автономне.

Основними приміщеннями для проведення навчально-виховного процесу є три навчальних корпуси. В одному навчальному корпусі розташована актова зала, студентська їдальня, службові приміщення.На території навчального закладу розміщений гуртожиток, читальна зала; спортивна та ігрова зали, а також розміщений стадіон, спортивні майданчики: волейбольний, баскетбольний, гімнастичний, міні футбольне поле тощо. Згідно навчального плану обладнано 32 кабінети і 10 лабораторій, окремі з них суміщені.

Кабінети і лабораторії в цілому забезпечені необхідним медичним обладнанням, фантомами, інструментарієм, наочними посібниками. Всі вони забезпечені технічними засобами, зокрема телевізорами, відеокамерою, відеомагнітофонами, діапроекторами, кіноапаратами та ін. Педагогічний колектив працює над поповненням оснащення кабінетів і лабораторій (наочними посібниками, відеофільмами, комп’ютерними програмами та ін.)

Щорічно проводиться ремонт всіх навчальних приміщень, постійно здійснюється контроль за збереженням державного майна.

Усі кабінети доклінічної практики мають необхідне методичне забезпечення відповідно до навчального плану та спеціальності.


ПЕРСОНАЛІЇ:


Можна згадати чимало людей, які зробили значний вклад в розбудову, сприяли і надалі сприяють авторитету Погребищенського медичного коледжу.


  1. Заводяний Борис Васильович, 16.09.1941 року народження. Закінчив Вінницький медичний інститут за фахом акушер-гінеколог. Викладач вищої категорії, Заслужений лікар України, Відмінник вищої і середньої спеціальної освіти, нагороджений орденом «Знак пошани», медаллю «За доблесну працю», значками «Відмінник охорони здоров’я України» та «Відмінник освіти України». Педагогічний стаж 37 років, з яких 35 років був директором Погребищенського медичного училища. На даний час працює на посаді заступника директора з гуманітарної освіти і виховання.
  1. Баніт Леонід Йосипович, 03.03.1942 року народження. Закінчив з відзнакою фізико-математичний факультет Вінницького педагогічного інституту ім.М.Островського. Викладач вищої категорії, Заслужений вчитель України, Заслужений працівник народної освіти України, нагороджений медаллю «За доблесну працю», значками «Відмінник охорони здоров’я України» та «Відмінник освіти України». Педагогічний стаж 43 роки. На даний час працює на посаді завідувача відділенням «Лікувальна справа»
  1. Лисенко Анатолій Кузьмович, 28.10.1933 року народження. Закінчив фізико-математичний факультет Вінницького педагогічного інституту ім.М.Островського. Викладач вищої категорії, Заслужений вчитель України, нагороджений значками «Відмінник охорони здоров’я України» та «Відмінник освіти України». Працював в Погребищенському медичному училищі з моменту відкриття (з 1966 року) по 2000 рік. Довгий час займав посаду заступника директора з навчальної роботи. Педагогічний стаж 43 роки. На даний час знаходиться на

заслуженому відпочинку.Похожие:

Погребищенський медичний коледж iconІнформація про Могилів Подільський медичний коледж Назва навчального закладу Могилів-Подільський медичний коледж Директор коледжу Кордон Володимир Михайлович Поштова адреса 24000, Вінницька обл
України, відмінник охорони здоров’я, викладач вищої категорії, має педагогічне звання викладач – методист. Неодноразово нагороджувався...
Погребищенський медичний коледж iconРезюме Бєляєва Ольга Володимирівна
Дніпропетровський базовий медичний коледж №1, спеціальність: «стоматолог-ортопед»
Погребищенський медичний коледж iconГайсинський медичний коледж
Саблук Анатолій Григорович народився 07. 06. 1960р в с. Кам’яногірка, Іллінецького р-ну, Вінницької області
Погребищенський медичний коледж iconБершадський медичний коледж
Директор Бершадського медичного коледжу, дитячий лікар-інфекціоніст вищої категорії. Стаж педагогічної роботи 8 років
Погребищенський медичний коледж iconРішення від 15. 11. 2011р. Про дозвіл на укладення договорів між поліклінікою «Медичний центр пмсд» І приватно-практикуючими лікарями загальної практики сімейними лікарями, що мають ліцензію моз
Вважати головним закладом з надання первинної медико – санітарної допомоги населенню – поліклініку «Медичний центр пмсд»
Погребищенський медичний коледж iconРішення 11 грудня 2012 року 17 сесія 6 скликання Про преміювання головного лікаря Комунального закладу «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги»
«Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради Шеремети Ю. П
Погребищенський медичний коледж iconРішення від 22. 11. 2011р. №758 Про надання у безоплатне строкове користування майна, яке перебуває на балансі поліклініки Медичний
Надати в безоплатне строкове користування майно, яке перебуває на балансі поліклініки “Медичний центр первинної медико–санітарної...
Погребищенський медичний коледж iconПовідомлення 2 Міністерство охорони здоров'я України двнз «Тернопільський державний медичний університет імені І. Я. Горбачевського моз україни» науково-практична конференція
Двнз «Тернопільський державний медичний університет імені І. Я. Горбачевського моз україни»
Погребищенський медичний коледж iconКоломийський економіко-правовий коледж
Основні положення та висновки III. Використана література
Погребищенський медичний коледж iconБанк потенційних роботодавців для студентів двз „Кам’янець-Подільський індустріальний коледж”

Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов