Рішення дкцпфр від 26. 05. 2006 №346 «Про затвердження Ліцензійних умов провадження професійної діяльності на фондовому ринку діяльності з торгівлі цінними паперами» icon

Рішення дкцпфр від 26. 05. 2006 №346 «Про затвердження Ліцензійних умов провадження професійної діяльності на фондовому ринку діяльності з торгівлі цінними паперами»НазваниеРішення дкцпфр від 26. 05. 2006 №346 «Про затвердження Ліцензійних умов провадження професійної діяльності на фондовому ринку діяльності з торгівлі цінними паперами»
Дата конвертации15.11.2012
Размер206.86 Kb.
ТипРішення
скачать >>>

Порівняльна таблиця проекту змін до деяких нормативно-правових актів з питань ліцензування професійної діяльності на фондовому ринку


Зміст положення (норми) чинної редакції

Зміст відповідного положення (норми) в редакції, що пропонується

Рішення ДКЦПФР від 26.05.2006 № 346 «Про затвердження Ліцензійних умов провадження професійної діяльності на фондовому ринку - діяльності з торгівлі цінними паперами»

Глава 2. Умови провадження професійної діяльності на фондовому ринку - діяльності з торгівлі цінними паперами

13. Ліцензіат (крім банку) при провадженні діяльності з торгівлі цінними паперами повинен мати власний капітал за даними фінансової звітності за рік (Баланс (форма N 1)) згідно з додатком до Положення (стандарту) бухгалтерського обліку 2 "Баланс", затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.03.99 N 87, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 21.06.99 за N 396/3689 (із змінами), у розмірі не меншому, ніж зареєстрований розмір його статутного (складеного) капіталу. Розмір зареєстрованого статутного (складеного) капіталу повинен бути не меншим, ніж установлений законодавством щодо цінних паперів.


При цьому розмір його власного капіталу повинен бути не меншим, ніж розмір зареєстрованого статутного капіталу за підсумком другого та кожного наступного фінансового року з дати створення цього товариства.

^ Глава 2. Умови провадження професійної діяльності на фондовому ринку - діяльності з торгівлі цінними паперами

13. Ліцензіат (крім банку) при провадженні діяльності з торгівлі цінними паперами повинен мати власний капітал за даними фінансової звітності за рік (Баланс (форма N 1)) згідно з додатком до Положення (стандарту) бухгалтерського обліку 2 "Баланс", затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.03.99 N 87, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 21.06.99 за N 396/3689 (із змінами), у розмірі не меншому, ніж мінімальний розмір статутного капіталу, установлений законодавством щодо цінних паперів для окремого виду професійної діяльності на фондовому ринку за підсумком другого та кожного наступного фінансового року з дати створення цього товариства. Розмір зареєстрованого статутного капіталу повинен бути не меншим, ніж установлений законодавством щодо цінних паперів.

Виключити

Рішення ДКЦПФР від 26.05.2006 № 347 «Про затвердження Ліцензійних умов провадження професійної діяльності на фондовому ринку – діяльності з організації торгівлі на фондовому ринку»

^ Глава 2. Умови провадження професійної діяльності на фондовому ринку - діяльності з організації торгівлі на фондовому ринку

5. Організатор торгівлі повинен дотримуватись таких вимог:

розмір статутного капіталу фондової біржі повинен бути не меншим, ніж установлений законодавством щодо цінних паперів;
абзац 14:

фондова біржа, яка здійснює кліринг та розрахунки, повинна мати власний капітал за даними фінансової звітності, яка подається згідно з пунктом 11 глави 3 цих Ліцензійних умов, у розмірі не меншому, ніж зареєстрований розмір її статутного капіталу, але розмір власного капіталу не може бути менш як 25 мільйонів гривень;^ Глава 2. Умови провадження професійної діяльності на фондовому ринку - діяльності з організації торгівлі на фондовому ринку

5. Організатор торгівлі повинен дотримуватись таких вимог:

розмір власного капіталу фондової біржі повинен бути не меншим, ніж мінімальний розмір статутного капіталу, установлений законодавством щодо цінних паперів для цього виду професійної діяльності на фондовому ринку за даними фінансової звітності, яка подається згідно з пунктом 11 глави 3 цих Ліцензійних умов за підсумками року;абзац 14:

фондова біржа, яка здійснює кліринг та розрахунки, повинна мати власний капітал за даними фінансової звітності, яка подається згідно з пунктом 11 глави 3 цих Ліцензійних умов, у розмірі не меншому, ніж мінімальний розмір статутного капіталу, установлений законодавством щодо цінних паперів для цього виду професійної діяльності на фондовому ринку, але розмір власного капіталу не може бути менш як 25 мільйонів гривень;Рішення ДКЦПФР від 26.05.2006 № 349 «Про затвердження Ліцензійних умов провадження професійної діяльності на фондовому ринку – депозитарної діяльності»

Розділ II. Умови провадження професійної діяльності на фондовому ринку - депозитарної діяльності

^ Глава 1. Депозитарна діяльність депозитарію цінних паперів

3. Депозитарій при провадженні депозитарної діяльності депозитарію цінних паперів повинен мати власний капітал за даними фінансової звітності за рік (Баланс (форма N 1)) згідно з додатком до Положення (стандарту) бухгалтерського обліку 2 "Баланс", затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.03.99 N 87, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 21.06.99 за N 396/3689 (із змінами), у розмірі не меншому, ніж зареєстрований розмір його статутного капіталу. Розмір зареєстрованого статутного капіталу повинен бути не меншим, ніж установлений законодавством щодо цінних паперів.


При цьому розмір його власного капіталу повинен бути не меншим, ніж розмір зареєстрованого статутного капіталу за підсумком другого та кожного наступного фінансового року з дати створення цього товариства.

Розділ II. Умови провадження професійної діяльності на фондовому ринку - депозитарної діяльності

^ Глава 1. Депозитарна діяльність депозитарію цінних паперів

3. Депозитарій при провадженні депозитарної діяльності депозитарію цінних паперів повинен мати власний капітал за даними фінансової звітності за рік (Баланс (форма N 1)) згідно з додатком до Положення (стандарту) бухгалтерського обліку 2 "Баланс", затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.03.99 N 87, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 21.06.99 за N 396/3689 (із змінами), у розмірі не меншому, ніж мінімальний розмір статутного капіталу, установлений законодавством щодо цінних паперів для цього виду професійної діяльності на фондовому ринку за підсумком другого та кожного наступного фінансового року з дати створення цього товариства. Розмір зареєстрованого статутного капіталу повинен бути не меншим, ніж установлений законодавством щодо цінних паперів.

Виключити

^ Глава 2. Депозитарна діяльність зберігача цінних паперів

24. Зберігач (крім банку) при провадженні депозитарної діяльності зберігача цінних паперів повинен мати власний капітал за даними фінансової звітності, яка подається до Комісії в установленому порядку, у розмірі не меншому, ніж зареєстрований розмір його статутного (складеного) капіталу. Розмір зареєстрованого статутного (складеного) капіталу повинен бути не меншим, ніж установлений законодавством щодо цінних паперів.


При цьому розмір його власного капіталу повинен бути не меншим, ніж розмір зареєстрованого статутного (складеного) капіталу за підсумком другого та кожного наступного фінансового року з дати створення цього товариства.^ Глава 2. Депозитарна діяльність зберігача цінних паперів

24. Зберігач (крім банку) при провадженні депозитарної діяльності зберігача цінних паперів повинен мати власний капітал за даними фінансової звітності, яка подається до Комісії в установленому порядку, у розмірі не меншому, ніж мінімальний розмір статутного капіталу, установлений законодавством щодо цінних паперів для цього виду професійної діяльності на фондовому ринку за підсумком другого та кожного наступного фінансового року з дати створення цього товариства. Розмір зареєстрованого статутного капіталу повинен бути не меншим, ніж установлений законодавством щодо цінних паперів.

Виключити

Рішення ДКЦПФР від 26.05.2006 № 348 «Про затвердження Ліцензійних умов провадження професійної діяльності на фондовому ринку – депозитарної діяльності, а саме діяльності з ведення реєстру власників іменних цінних паперів»

Глава 2. Умови провадження професійної діяльності на фондовому ринку - депозитарної діяльності, а саме діяльності з ведення реєстру власників іменних цінних паперів, яка здійснюється реєстраторами та емітентами (щодо власного реєстру)

3. Реєстратор (крім банку) при провадженні діяльності з ведення реєстру власників іменних цінних паперів повинен мати власний капітал за даними фінансової звітності, яка подається згідно з пунктом 13 глави 3 цих Ліцензійних умов, у розмірі не меншому, ніж зареєстрований розмір його статутного (складеного) капіталу. Розмір зареєстрованого статутного (складеного) капіталу реєстратора повинен бути не меншим, ніж установлений законодавством щодо цінних паперів.


При цьому розмір його власного капіталу повинен бути не меншим, ніж розмір зареєстрованого статутного капіталу за підсумком другого та кожного наступного фінансового року з дати створення цього товариства.

Глава 2. Умови провадження професійної діяльності на фондовому ринку - депозитарної діяльності, а саме діяльності з ведення реєстру власників іменних цінних паперів, яка здійснюється реєстраторами та емітентами (щодо власного реєстру)

3. Реєстратор (крім банку) при провадженні діяльності з ведення реєстру власників іменних цінних паперів повинен мати власний капітал за даними фінансової звітності, яка подається згідно з пунктом 13 глави 3 цих Ліцензійних умов, у розмірі не меншому, ніж мінімальний розмір статутного капіталу, установлений законодавством щодо цінних паперів для цього виду професійної діяльності на фондовому ринку за підсумком другого та кожного наступного фінансового року з дати створення цього товариства. Розмір зареєстрованого статутного капіталу реєстратора повинен бути не меншим, ніж установлений законодавством щодо цінних паперів.

Виключити

Рішення ДКЦПФР від 26.05.2006 №345 «Про затвердження Порядку та умов видачі ліцензії на провадження окремих видів професійної діяльності на фондовому ринку, переоформлення ліцензії, видачі дубліката та копії ліцензії»

Розділ II. Порядок подання та перелік документів, які надаються заявником при отриманні ліцензії на провадження окремих видів професійної діяльності на фондовому ринку

Розділ II. Порядок подання та перелік документів, які надаються заявником при отриманні ліцензії на провадження окремих видів професійної діяльності на фондовому ринку

3. До заяви про видачу ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку - діяльності з торгівлі цінними паперами (дилерської, брокерської діяльності, андеррайтингу, діяльності з управління цінними паперами) додаються такі документи:

3.14 копія Балансу (форма N 1) згідно з додатком до Положення (стандарту) бухгалтерського обліку 2 "Баланс", затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.03.99 N 87, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 21.06.99 за N 396/3689 (із змінами), та копія Звіту про фінансові результати (форма N 2) згідно з додатком до Положення (стандарту) бухгалтерського обліку 3 "Звіт про фінансові результати", затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.03.99 N 87, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 21.06.99 за N 397/3690 (із змінами), за останній звітний рік, засвідчені заявником (крім банку);


Якщо заявником (ліцензіатом) у поточному році зареєстровано збільшення статутного (складеного) капіталу, то необхідно надати ці форми також і за звітний квартал, у якому відбулося збільшення статутного (складеного) капіталу (крім випадку, коли документи надаються до закінчення звітного кварталу, у якому відбулося це збільшення).

3. До заяви про видачу ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку - діяльності з торгівлі цінними паперами (дилерської, брокерської діяльності, андеррайтингу, діяльності з управління цінними паперами) додаються такі документи:

3.14 копія Балансу (форма №1) згідно з додатком до Положення (стандарту) бухгалтерського обліку 2 "Баланс", затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.03.99 №87, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 21.06.99 за № 396/3689 (із змінами), та копія Звіту про фінансові результати (форма №2) згідно з додатком до Положення (стандарту) бухгалтерського обліку 3 "Звіт про фінансові результати", затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.03.99 №87, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 21.06.99 за №397/3690 (із змінами), за останній звітний рік, за останній звітний квартал, засвідчені заявником (крім банку та товариств, у яких звітний період (рік та/або квартал) з дати створення не настав), а також на дату, що передує дню подання заяви на отримання ліцензії (у разі необхідності).

Виключити

4. До заяви про видачу ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку - депозитарної діяльності, а саме депозитарної діяльності зберігача цінних паперів додаються такі документи:

4.6 копія Балансу (форма N 1) згідно з додатком до Положення (стандарту) бухгалтерського обліку 2 "Баланс", затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.03.99 N 87, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 21.06.99 за N 396/3689 (із змінами), та копія Звіту про фінансові результати (форма N 2) згідно з додатком до Положення (стандарту) бухгалтерського обліку 3 "Звіт про фінансові результати", затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.03.99 N 87, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 21.06.99 за N 397/3690 (із змінами), за звітний період (квартал), засвідчені підписом керівника та печаткою заявника;


Подається заявником (крім банку), якщо у поточному році зареєстровано збільшення статутного (складеного) капіталу, за звітний квартал, у якому відбулось це збільшення (крім випадку, коли документи надаються до закінчення цього кварталу);

4. До заяви про видачу ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку - депозитарної діяльності, а саме депозитарної діяльності зберігача цінних паперів додаються такі документи:

4.6 копія Балансу (форма №1) згідно з додатком до Положення (стандарту) бухгалтерського обліку 2 "Баланс", затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.03.99 №87, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 21.06.99 за №396/3689 (із змінами), та копія Звіту про фінансові результати (форма №2) згідно з додатком до Положення (стандарту) бухгалтерського обліку 3 "Звіт про фінансові результати", затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.03.99 №87, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 21.06.99 за №397/3690 (із змінами), за останній звітний рік, за останній звітний квартал, засвідчені заявником (крім банку та товариств, у яких звітний період (рік та/або квартал) з дати створення не настав), а також на дату, що передує дню подання заяви на отримання ліцензії (у разі необхідності).

Виключити

5. До заяви про видачу ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку - депозитарної діяльності, а саме депозитарної діяльності депозитарію цінних паперів додаються такі документи:

5.6 копія Балансу (форма N 1) згідно з додатком до Положення (стандарту) бухгалтерського обліку 2 "Баланс", затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.03.99 N 87, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 21.06.99 за N 396/3689 (із змінами), та копія Звіту про фінансові результати (форма N 2) згідно з додатком до Положення (стандарту) бухгалтерського обліку 3 "Звіт про фінансові результати", затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.03.99 N 87, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 21.06.99 за N 397/3690 (із змінами), за останній звітний рік, засвідчені заявником;


Якщо заявником (ліцензіатом) у поточному році зареєстровано збільшення статутного капіталу, то необхідно надати ці форми також і за звітний квартал, у якому відбулося збільшення статутного капіталу (крім випадку, коли документи надаються до закінчення звітного кварталу, у якому відбулося це збільшення).

5. До заяви про видачу ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку - депозитарної діяльності, а саме депозитарної діяльності депозитарію цінних паперів додаються такі документи:

5.6 копія Балансу (форма №1) згідно з додатком до Положення (стандарту) бухгалтерського обліку 2 "Баланс", затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.03.99 №87, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 21.06.99 за №396/3689 (із змінами), та копія Звіту про фінансові результати (форма №2) згідно з додатком до Положення (стандарту) бухгалтерського обліку 3 "Звіт про фінансові результати", затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.03.99 №87, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 21.06.99 за №397/3690 (із змінами), за останній звітний рік, за останній звітний квартал, засвідчені заявником (крім банку та товариств, у яких звітний період (рік та/або квартал) з дати створення не настав), а також на дату, що передує дню подання заяви на отримання ліцензії (у разі необхідності).

Виключити

6. До заяви про видачу ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку - депозитарної діяльності, а саме розрахунково-клірингової діяльності додаються такі документи:

6.2 копія Балансу (форма №1) згідно з додатком до Положення (стандарту) бухгалтерського обліку 2 "Баланс", затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.03.99 №87, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 21.06.99 за №396/3689 (із змінами), та копія Звіту про фінансові результати (форма №2) згідно з додатком до Положення (стандарту) бухгалтерського обліку 3 "Звіт про фінансові результати", затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.03.99 №87, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 21.06.99 за №397/3690 (із змінами), за останній звітний рік, за останній звітний квартал, засвідчені заявником (крім банку та товариств, у яких звітний період (рік та/або квартал) з дати створення не настав), а також на дату, що передує дню подання заяви на отримання ліцензії (у разі необхідності).

Подається заявником, якщо у поточному році зареєстровано збільшення статутного капіталу, за звітний квартал, у якому відбулось це збільшення (крім випадку, коли документи надаються до закінчення цього кварталу).

6. До заяви про видачу ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку - депозитарної діяльності, а саме розрахунково-клірингової діяльності додаються такі документи:

6.2 копія Балансу (форма №1) згідно з додатком до Положення (стандарту) бухгалтерського обліку 2 "Баланс", затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.03.99 №87, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 21.06.99 за №396/3689 (із змінами), та копія Звіту про фінансові результати (форма №2) згідно з додатком до Положення (стандарту) бухгалтерського обліку 3 "Звіт про фінансові результати", затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.03.99 №87, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 21.06.99 за №397/3690 (із змінами), за останній звітний рік, за останній звітний квартал, засвідчені заявником (крім банку та товариств, у яких звітний період (рік та/або квартал) з дати створення не настав), а також на дату, що передує дню подання заяви на отримання ліцензії (у разі необхідності).

Виключити

7. До заяви про видачу ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку - депозитарної діяльності, а саме діяльності з ведення реєстру власників іменних цінних паперів додаються такі документи:

7.5 копія Балансу (форма N 1) згідно з додатком до Положення (стандарту) бухгалтерського обліку 2 "Баланс", затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.03.99 N 87, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 21.06.99 за N 396/3689 (із змінами), та копія Звіту про фінансові результати (форма N 2) згідно з додатком до Положення (стандарту) бухгалтерського обліку 3 "Звіт про фінансові результати", затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.03.99 N 87, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 21.06.99 за N 397/3690 (із змінами), за останній звітний рік, засвідчені заявником (крім банку).


Якщо заявником (ліцензіатом) у поточному році зареєстровано збільшення статутного (складеного) капіталу, то необхідно надати ці форми також і за звітний квартал, у якому відбулося збільшення статутного (складеного) капіталу (крім випадку, коли документи надаються до закінчення цього кварталу).

7. До заяви про видачу ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку - депозитарної діяльності, а саме діяльності з ведення реєстру власників іменних цінних паперів додаються такі документи:

7.5 копія Балансу (форма №1) згідно з додатком до Положення (стандарту) бухгалтерського обліку 2 "Баланс", затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.03.99 №87, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 21.06.99 за №396/3689 (із змінами), та копія Звіту про фінансові результати (форма №2) згідно з додатком до Положення (стандарту) бухгалтерського обліку 3 "Звіт про фінансові результати", затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.03.99 №87, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 21.06.99 за №397/3690 (із змінами), за останній звітний рік, за останній звітний квартал, засвідчені заявником (крім банку та товариств, у яких звітний період (рік та/або квартал) з дати створення не настав), а також на дату, що передує дню подання заяви на отримання ліцензії (у разі необхідності).

Виключити

8. До заяви про видачу ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку - діяльності з організації торгівлі на фондовому ринку додаються такі документи:

8.5 копія Балансу (форма N 1) згідно з додатком до Положення (стандарту) бухгалтерського обліку 2 "Баланс", затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.03.99 N 87, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 21.06.99 за N 396/3689 (із змінами), та копія Звіту про фінансові результати (форма N 2) згідно з додатком до Положення (стандарту) бухгалтерського обліку 3 "Звіт про фінансові результати", затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.03.99 N 87, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 21.06.99 за N 397/3690 (із змінами), за останній звітний рік, засвідчені заявником;


Якщо заявником (ліцензіатом) у поточному році зареєстровано збільшення статутного (складеного) капіталу, то необхідно надати ці форми також і за звітний квартал, у якому відбулося збільшення статутного (складеного) капіталу (крім випадку, коли документи надаються до закінчення цього кварталу).

8. До заяви про видачу ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку - діяльності з організації торгівлі на фондовому ринку додаються такі документи:

8.5 копія Балансу (форма №1) згідно з додатком до Положення (стандарту) бухгалтерського обліку 2 "Баланс", затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.03.99 №87, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 21.06.99 за №396/3689 (із змінами), та копія Звіту про фінансові результати (форма №2) згідно з додатком до Положення (стандарту) бухгалтерського обліку 3 "Звіт про фінансові результати", затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.03.99 №87, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 21.06.99 за №397/3690 (із змінами), за останній звітний рік, за останній звітний квартал, засвідчені заявником (крім банку та товариств, у яких звітний період (рік та/або квартал) з дати створення не настав), а також на дату, що передує дню подання заяви на отримання ліцензії (у разі необхідності).

Виключити

Розділ III. Умови видачі ліцензії на провадження окремих видів професійної діяльності на фондовому ринку

Розділ III. Умови видачі ліцензії на провадження окремих видів професійної діяльності на фондовому ринку

^ Глава 1. Умови видачі ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку - діяльності з торгівлі цінними паперами

17. Заявник (крім банку) при отриманні ліцензії повинен відповідати вимогам законодавства щодо сплати статутного (складеного) капіталу, а розмір його власного капіталу за даними фінансової звітності, що надається згідно з підпунктом 3.14 пункту 3 розділу II цього Порядку, повинен бути не меншим, ніж розмір зареєстрованого статутного (складеного) капіталу.


При цьому розмір його власного капіталу повинен бути не меншим, ніж розмір зареєстрованого статутного капіталу за підсумком другого та кожного наступного фінансового року з дати створення цього товариства.

^ Глава 1. Умови видачі ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку - діяльності з торгівлі цінними паперами

17. Заявник (крім банку) при отриманні ліцензії повинен відповідати вимогам законодавства щодо сплати статутного капіталу. Розмір власного капіталу заявника за даними фінансової звітності, яка надається відповідно до підпункту 3.14 пункту 3 розділу ІІ на момент подання заяви на отримання ліцензії повинен бути не меншим, ніж мінімальний розмір статутного капіталу, встановлений законодавством для певного виду професійної діяльності на фондовому ринку з торгівлі цінними паперами (крім товариств, для яких другий фінансовий рік з дати їх створення ще не закінчився).

Виключити

^ Глава 2. Умови видачі ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку - депозитарної діяльності, а саме депозитарної діяльності зберігача цінних паперів

8. Заявник (крім банку) при отриманні ліцензії повинен відповідати вимогам законодавства щодо сплати статутного (складеного) капіталу, а розмір його власного капіталу за даними фінансової звітності, що надається згідно з підпунктом 4.6 пункту 4 розділу II цього Порядку, повинен бути не меншим, ніж розмір зареєстрованого статутного (складеного) капіталу.


При цьому розмір його власного капіталу повинен бути не меншим, ніж розмір зареєстрованого статутного капіталу за підсумком другого та кожного наступного фінансового року з дати створення цього товариства.

^ Глава 2. Умови видачі ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку - депозитарної діяльності, а саме депозитарної діяльності зберігача цінних паперів

8. Заявник (крім банку) при отриманні ліцензії повинен відповідати вимогам законодавства щодо сплати статутного капіталу. Розмір власного капіталу заявника за даними фінансової звітності, яка надається відповідно до підпункту 4.6 пункту 4 розділу ІІ на момент подання заяви на отримання ліцензії повинен бути не меншим, ніж мінімальний розмір статутного капіталу, встановлений законодавством для цього виду професійної діяльності на фондовому ринку (крім товариств, для яких другий фінансовий рік з дати їх створення ще не закінчився).

Виключити

^ Глава 3. Умови видачі ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку - депозитарної діяльності, а саме депозитарної діяльності депозитарію цінних паперів

6. Заявник при отриманні ліцензії повинен відповідати вимогам законодавства щодо сплати статутного капіталу, а розмір його власного капіталу за даними фінансової звітності, що надається згідно з підпунктом 5.6 пункту 5 розділу II цього Порядку, повинен бути не меншим, ніж розмір зареєстрованого статутного (складеного) капіталу.


При цьому розмір його власного капіталу повинен бути не меншим, ніж розмір зареєстрованого статутного капіталу за підсумком другого та кожного наступного фінансового року з дати створення цього товариства.

^ Глава 3. Умови видачі ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку - депозитарної діяльності, а саме депозитарної діяльності депозитарію цінних паперів

6. Заявник при отриманні ліцензії повинен відповідати вимогам законодавства щодо сплати статутного капіталу. Розмір власного капіталу заявника за даними фінансової звітності, яка надається відповідно до підпункту 5.6 пункту 5 розділу ІІ на момент подання заяви на отримання ліцензії повинен бути не меншим, ніж мінімальний розмір статутного капіталу, встановлений законодавством для цього виду професійної діяльності на фондовому ринку (крім товариств, для яких другий фінансовий рік з дати їх створення ще не закінчився).

Виключити

^ Глава 4. Умови видачі ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку - депозитарної діяльності, а саме розрахунково-клірингової діяльності

5. Депозитарій при отриманні ліцензії повинен відповідати вимогам законодавства щодо сплати статутного капіталу, а розмір його власного капіталу за даними фінансової звітності, що надається згідно з підпунктом 6.2 пункту 6 розділу II цього Порядку, має становити не менш як 25 мільйонів гривень.

При цьому розмір його власного капіталу повинен бути не меншим, ніж розмір зареєстрованого статутного капіталу за підсумком другого та кожного наступного фінансового року з дати створення цього товариства.

^ Глава 4. Умови видачі ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку - депозитарної діяльності, а саме розрахунково-клірингової діяльності

5. Депозитарій при отриманні ліцензії повинен відповідати вимогам законодавства щодо сплати статутного капіталу, а розмір його власного капіталу за даними фінансової звітності, що надається згідно з підпунктом 6.2 пункту 6 розділу II цього Порядку, має становити не менш як 25 мільйонів гривень.

Виключити


Глава 5. Умови видачі ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку - депозитарної діяльності, а саме діяльності з ведення реєстру власників іменних цінних паперів

13. Заявник (крім банку) при отриманні ліцензії повинен відповідати вимогам законодавства щодо сплати статутного (складеного) капіталу, а розмір його власного капіталу за даними фінансової звітності, що надається згідно з підпунктом 7.5 пункту 7 розділу II цього Порядку, повинен бути не меншим, ніж розмір зареєстрованого статутного (складеного) капіталу.


При цьому розмір його власного капіталу повинен бути не меншим, ніж розмір зареєстрованого статутного капіталу за підсумком другого та кожного наступного фінансового року з дати створення цього товариства.

Глава 5. Умови видачі ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку - депозитарної діяльності, а саме діяльності з ведення реєстру власників іменних цінних паперів

13. Заявник (крім банку) при отриманні ліцензії повинен відповідати вимогам законодавства щодо сплати статутного капіталу. Розмір власного капіталу заявника за даними фінансової звітності, яка надається відповідно до підпункту 7.5 пункту 7 розділу ІІ на момент подання заяви на отримання ліцензії повинен бути не меншим, ніж мінімальний розмір статутного капіталу, встановлений законодавством для цього виду професійної діяльності на фондовому ринку (крім товариств, для яких другий фінансовий рік з дати їх створення ще не закінчився).

Виключити


^ Глава 6. Умови видачі ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку - діяльності з організації торгівлі на фондовому ринку

9. Заявник при отриманні ліцензії повинен відповідати вимогам законодавства щодо сплати статутного (складеного) капіталу, а розмір його власного капіталу за даними фінансової звітності, що надається згідно з підпунктом 9.5 пункту 9 розділу II цього Порядку, повинен бути не меншим, ніж розмір зареєстрованого статутного (складеного) капіталу. Розмір власного капіталу фондової біржі, що здійснює кліринг та розрахунки, повинен бути не менш як 25 мільйонів гривень за даними цієї звітності.


При цьому розмір її власного капіталу повинен бути не меншим, ніж розмір зареєстрованого статутного капіталу за підсумком другого та кожного наступного фінансового року з дати створення біржі.

^ Глава 6. Умови видачі ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку - діяльності з організації торгівлі на фондовому ринку

9. Заявник при отриманні ліцензії повинен відповідати вимогам законодавства щодо сплати статутного капіталу. Розмір власного капіталу заявника за даними фінансової звітності, яка надається відповідно до підпункту 8.5 пункту 8 розділу ІІ на момент подання заяви на отримання ліцензії повинен бути не меншим, ніж мінімальний розмір статутного капіталу, встановлений законодавством для цього виду професійної діяльності на фондовому ринку (крім товариств, для яких другий фінансовий рік з дати їх створення ще не закінчився). Розмір власного капіталу фондової біржі, що здійснює кліринг та розрахунки, повинен бути не менш як 25 мільйонів гривень за даними цієї звітності.

Виключити
Похожие:

Рішення дкцпфр від 26. 05. 2006 №346 «Про затвердження Ліцензійних умов провадження професійної діяльності на фондовому ринку діяльності з торгівлі цінними паперами» iconРішення дкцпфр від 26. 05. 2006 №346 «Про затвердження Ліцензійних умов провадження професійної діяльності на фондовому ринку діяльності з торгівлі цінними паперами»
Порівняльна таблиця змін до Ліцензійних умов провадження професійної діяльності на фондовому ринку – діяльності з торгівлі цінними...
Рішення дкцпфр від 26. 05. 2006 №346 «Про затвердження Ліцензійних умов провадження професійної діяльності на фондовому ринку діяльності з торгівлі цінними паперами» iconПро затвердження Змін до Ліцензійних умов провадження професійної діяльності на фондовому ринку діяльності з торгівлі цінними паперами
Про акціонерні товариства", "Про господарські товариства", "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб підприємців",...
Рішення дкцпфр від 26. 05. 2006 №346 «Про затвердження Ліцензійних умов провадження професійної діяльності на фондовому ринку діяльності з торгівлі цінними паперами» iconРішення 2011 м. Київ № Про затвердження Змін до Ліцензійних умов провадження професійної діяльності на фондовому ринку діяльності з торгівлі цінними паперами
«Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг», «Про акціонерні товариства», «Про господарські товариства»,...
Рішення дкцпфр від 26. 05. 2006 №346 «Про затвердження Ліцензійних умов провадження професійної діяльності на фондовому ринку діяльності з торгівлі цінними паперами» iconРішення Національної Комісії з цінних паперів та фондового ринку №
Ці Ліцензійні умови встановлюють вимоги, обов'язкові для виконання при провадженні професійної діяльності на фондовому ринку діяльності...
Рішення дкцпфр від 26. 05. 2006 №346 «Про затвердження Ліцензійних умов провадження професійної діяльності на фондовому ринку діяльності з торгівлі цінними паперами» iconРішення м. Київ №
Про внесення змін до Правил (умов) здійснення діяльності з торгівлі цінними паперами: брокерської діяльності, дилерської діяльності,...
Рішення дкцпфр від 26. 05. 2006 №346 «Про затвердження Ліцензійних умов провадження професійної діяльності на фондовому ринку діяльності з торгівлі цінними паперами» iconЛіцензійні умови провадження професійної діяльності на фондовому ринку діяльності з управління активами інституційних інвесторів (діяльності з управління активами), затверджені Рішенням дкцпфр №341 від 26. 05. 2006р
Ліцензійних умовах відповідно до Законів України "Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні", "Про цінні папери та...
Рішення дкцпфр від 26. 05. 2006 №346 «Про затвердження Ліцензійних умов провадження професійної діяльності на фондовому ринку діяльності з торгівлі цінними паперами» iconРішення м. Київ № Про внесення змін до Правил (умов) здійснення діяльності з торгівлі цінними паперами: брокерської діяльності, дилерської діяльності, андеррайтингу, управління цінними паперами
Відповідно до абзацу десятого статті 3, пункту 3 частини першої, пункту 1 частини другої статті 7, пункту 13 статті 8 Закону України...
Рішення дкцпфр від 26. 05. 2006 №346 «Про затвердження Ліцензійних умов провадження професійної діяльності на фондовому ринку діяльності з торгівлі цінними паперами» iconРішення м. Київ № Про внесення змін до Правил (умов) здійснення діяльності з торгівлі цінними паперами: брокерської діяльності, дилерської діяльності, андеррайтингу, управління цінними паперами
Відповідно до абзацу десятого статті 3, пункту 3 частини першої, пункту 1 частини другої статті 7, пункту 13 статті 8 Закону України...
Рішення дкцпфр від 26. 05. 2006 №346 «Про затвердження Ліцензійних умов провадження професійної діяльності на фондовому ринку діяльності з торгівлі цінними паперами» iconРішення м. Київ № Про внесення змін до Правил (умов) здійснення діяльності з торгівлі цінними паперами: брокерської діяльності, дилерської діяльності, андеррайтингу, управління цінними паперами
Відповідно до абзацу десятого статті 3, пункту 3 частини першої, пункту 1 частини другої статті 7, пункту 13 статті 8 Закону України...
Рішення дкцпфр від 26. 05. 2006 №346 «Про затвердження Ліцензійних умов провадження професійної діяльності на фондовому ринку діяльності з торгівлі цінними паперами» iconНаказ № Про внесення змін до Ліцензійних умов провадження діяльності із здійснення операцій у сфері поводження з небезпечними відходами та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності із збирання,
Відповідно до статті 8 Закону України «Про ліцензування певних видів господарської діяльності» та Положення про Міністерство охорони...
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов