Конкурс відбору кандидатів у консультанти з питань моніторингу та технічного супроводу проведення консультування та тестування на віл icon

Конкурс відбору кандидатів у консультанти з питань моніторингу та технічного супроводу проведення консультування та тестування на вілНазваниеКонкурс відбору кандидатів у консультанти з питань моніторингу та технічного супроводу проведення консультування та тестування на віл
Дата конвертации01.06.2013
Размер74.87 Kb.
ТипКонкурс
скачать >>>


Міжнародний благодійний фонд «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні»

оголошує відкритий конкурс відбору кандидатів у консультанти з питань моніторингу та технічного супроводу проведення консультування та тестування на ВІЛ


Замовник: МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні»


Термін виконання роботи : березень-липень 2012


Кількість робочих днів :


20 робочих днів в місяць для виконання поставлених завдань


40 робочих годин на тиждень для виконання поставлених завдань


^ Технічне завдання


Обґрунтування:

Реалізація ефективних заходів протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу в Україні є пріоритетним напрямком міжнародної та державної політики в сфері протидії ВІЛ\СНІДу, зважаючи на те, що сьогодні епідемія ВІЛ-інфекції в Україні є найтяжчою серед країн Європи та СНД за даними Об’єднаної програми ООН з ВІЛ/СНІДу.

Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) розробила та видала рекомендації (основи політики) «Розширення тестування та консультування на ВІЛ як обов’язковий компонент заходів по забезпеченню загального доступу до профілактики, лікування, догляду та підтримки при ВІЛ-інфекції у Європейському регіоні ВООЗ», в якому зазначено, що розширення тестування та консультування на ВІЛ є обов’язковим компонентом суспільного здоров’я та невід’ємною частиною прав людини та повинно бути поєднано з масштабними заходами по забезпеченню загального доступа до комплексних послуг по профілактиці ВІЛ.

Підкреслено, що головна ціль - не просто розширення доступу, а, перш за все, вдосконалення якості проведення консультування на ВІЛ-інфекцію та впровадження консультування та тестування на ВІЛ у закладах охорони здоров’я, до яких звертаються представники груп ризику.

Консультування і тестування на ВІЛ (далі К і Т) має стати об’єктом поглибленого моніторингу та оцінки, як найважливішого елемента зусиль для розширення КіТ.

Вищезазначені принципи набувають особливо важливого значення для України. Протягом 11 місяців 2011 року в країні зареєстровано 19 164 нових випадків ВІЛ-інфекції, з яких 8 256 випадків в термінальній стадії ВІЛ-інфекції (СНІД). Тільки за січень 2012 року (за даними Українського Центру СНІДу МОЗ України) статевим шляхом було інфіковано 812 осіб, парентеральним - 471 особа.

Статевий шлях передачі ВІЛ-інфекції перевищує частку випадків зараження ВІЛ внаслідок введення наркотичних речовин ін’єкційним шляхом в 1,7 разів, що вимагає покращання якості проведення консультування з метою зменшення ризикованої сексуальної поведінки.

Недостатньо налагоджена система звернення представників груп ризику до консультування та тестування на ВІЛ в умовах медичних закладів та звернення до медичних закладів з метою проходження лабораторного підтвердження результатів КіТ із застосуванням швидких тестів може замаскувати фактичні розміри епідемії ВІЛ/СНІДу в регіонах та привести до запізнілого потрапляння хворих до медичних установ та пізнього початку АРТ.


Реалізація компоненту КіТ у 10 Раунді буде мати на меті:

1. Розширення доступу груп ризику до добровільного консультування та тестування на ВІЛ, як в умовах НУО, так і на базі державних лікувальних закладів.

2. Посилення спроможності державних лікувальних закладів у проведенні добровільного консультування та тестування на ВІЛ у представників груп ризик шляхом посилення спроможності Кабінетів Довіри у регіонах, покращення їх взаємодії з НУО та забезпечення моніторингу та аналізу даних проведення ДКТ у представників груп найвищого ризику (СІН, ОСБ, ЧСЧ)


^ Головні завдання консультанта :


 1. Проведення регулярного моніторингу та аналізу ефективності проведення К і Т на ВІЛ в умовах НУО та подальшого перенаправлення до лікувальних закладів

 2. Виявлення проблемних зон та надання рекомендацій щодо підвищення якості та ефективності консультування та тестування в умовах НУО.

 3. Покращання системи перенаправлення представників НУО до ЛПЗ для уточнення позитивного результату швидкого тесту в лабораторних умовах.

 4. Організація надання грантів НУО для забезпечення співпраці з Центрами СНІДу з метою консультування та тестування в Кабінетах Довіри та проведення підтвердження діагнозу методом ІФА.


^ Для виконання зазначених головних завдань консультантом будуть виконуватися наступні додаткові завдання:


1. Забезпечення щоквартального аналізу даних щодо результатів проведення ДКТ із використанням швидких тестів на ВІЛ серед груп ризику в умовах НУО та лабораторного підтвердження позитивних результатів тестів на ВІЛ у лікувальних закладах (далі-ЛПЗ) за наступними критеріями: за окремими групами, у розрізі регіонів та по Україні в цілому

2. Консультативна допомога (за потреби) при підготовці презентації аналізу даних щодо результатів проведення ДКТ серед груп ризику для співробітників Альянсу-Україна

3. Визначення регіонів та окремих НУО, в яких існують проблеми щодо взаємодії НУО та ЛЗ по проведенню направлення представників груп ризику до ЛПЗ з метою підтвердження позитивних результатів тестів на ВІЛ

4. Технічна допомога у розробці для окремих проблемних НУО плану заходів щодо покращення показника звернень представників груп ризику до ЛПЗ за підтвердженням позитивного результату швидкого тесту на ВІЛ.

5. Консультативна допомога у проведенні аналізу результатів реалізації програм у рамках 6 Раунду та створенні заключного звіту

6. Консультативна допомога у розробці оголошення та вимог конкурсу проектів (надалі – проект) щодо проведення обстеження на ВІЛ-інфекцію у представників груп ризику у Кабінетах довіри регіональних центрів профілактики і боротьби зі СНІДом у рамках реалізації програми 10 Раунду .

7. Консультативна допомога у розробці системи моніторингу виконання проектів, розробка індикаторів плану виконання проекту.

8. Надання консультацій НУО та центрам СНІД щодо підготовки проектних пропозицій задля участі у конкурсі проектів щодо проведення тестування на ВІЛ-інфекцію у представників груп ризику у Кабінетах довіри регіональних центрів профілактики і боротьби зі СНІДом у рамках реалізації програми 10 Раунду ГФ.

9. Технічна допомога в організації проведення конкурсу проектів.

10. Технічна допомога при підготовці документів щодо затвердження результатів конкурсу на СМТ.

11. Фіналізація проектів НУО, які стали переможцями конкурсу щодо проведення тестування на ВІЛ-інфекцію у представників груп ризику у Кабінетах довіри регіональних центрів профілактики і боротьби зі СНІДом у рамках реалізації програми 10 Раунду ГФ.

12. Технічна допомога при підготовці грантових угод із НУО, переможцями конкурсу щодо проведення тестування на ВІЛ-інфекцію у представників груп ризику у Кабінетах довіри регіональних центрів профілактики і боротьби зі СНІДом у рамках реалізації програми 10 Раунду ГФ.


^ Головні очікувані результати роботи консультанта :


 1. Покращання якості та ефективності тестування представників груп ризику в умовах 90 НУО (з регіональними філіями)

 2. Цільова переадресація для уточнення позитивного результату швидкого тесту представників груп ризику до 183 лікувальних закладів, які співробітничають з НУО та проводять діагностику ВІЛ

 3. Збільшення кількості звернень до лікувальних закладів за уточненням позитивних результатів скринінг тестування (очікуваний результат-до 90-95%) .

 4. Проведення конкурсу проектів щодо консультування на ВІЛ-інфекцію та тестування за допомогою ІФА-тестів представників груп ризику у Кабінетах довіри регіональних центрів профілактики і боротьби зі СНІДом в рамках Програми 10 Раунду

 5. Підписання Грантових Угод з переможцями Конкурсу проектних пропозицій щодо консультування на ВІЛ-інфекцію та тестування за допомогою ІФА-тестів представників груп ризику у Кабінетах довіри регіональних центрів профілактики і боротьби зі СНІДом в рамках Програми 10 Раунду (очікується біля 25-27 проектів)

 6. Вдосконалення системи моніторингу виконання проектів

 7. Виконання індикаторів Глобального Фонду (161 150 представників груп ризику пройдуть консультування та тестування на ВІЛ під час 1 фази 10 Раунду)

 8. Щоквартальне проведення аналізу даних проведення ДКТ швидкими тестами на ВІЛ серед груп ризику та підтвердження позитивних результатів швидких тестів, вживаються необхідні заходи щодо покращення показників.

 9. Щоквартальний аналіз та надання пропозицій щодо виконання вищезазначених індикаторів ГФ


^ Методи роботи та аналізу:


 1. Аналіз даних, які надаються НУО та лікувальними закладами Оцінка щоквартальних даних від відділу моніторингу та оцінки Альянсу-Україна щодо результатів проведення ДКТ.

 2. Зв'язок з представниками НУО та лікувальних закладів, керівниками проектів НУО, головними лікарями лікувальних закладів, програмними спеціалістами Альянсу-Україна.


Матеріали, рекомендовані до ознайомлення:


1. Закон України «Про протидію поширенню хвороб, зумовлених вірусом імунодефіциту людини (ВІЛ) та правовий і соціальний захист людей, які живуть з ВІЛ» від 23.12.2010 № 2861-VI.

2. Закон України «Про затвердження Загальнодержавної програми забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД на 2009–2013 роки» (ухвалено Верховною Радою України 19.02.2009 року за № 1026–VІ).

3.«Розширення тестування та консультування на ВІЛ як обов’язковий компонент заходів по забезпеченню загального доступу до профілактики, лікування, догляду та підтримки при ВІЛ-інфекції у Європейському регіоні ВОЗ», Бюро ВООЗ, Копенгаген, 2010

4. Наказ МОЗ України від 19.08.2005 року № 415 «Про удосконалення Добровільного консультування та тестування на ВІЛ-інфекцію»-Порядок добровільного консультування і тестування на ВІЛ (протокол)


Загальні умови участі у конкурсі


До участі у конкурсі запрошуються претенденти, які відповідають наступним критеріям:


Необхідний досвід :

1.Вища освіта (медична)

2.Досвід роботи у сфері профілактики ВІЛ-інфекції не менше 3 років

3.Досвід роботи по організації та моніторингу діагностики та лікування ВІЛ-інфекції/СНІД у групах ризику не менше 2 років

4.Знання мережі лікувальних закладів, які працюють у сфері ВІЛ-інфекціїї/СНІД

5. Досвід роботи у державних лікувальних закладах, які проводять діагностику, лікування та профілактику ВІЛ/СНІД

Необхідні навички:


1. Вміння спілкуватися з представниками груп ризику та налагодження контактів з НУО

2. Володіння українською мовою


Бажані додаткові навички :


1. Володіння пакетом Microsoft Office

2. Володіння російською мовою (вільно)

3. Володіння англійською мовою (базовий рівень)Похожие:

Конкурс відбору кандидатів у консультанти з питань моніторингу та технічного супроводу проведення консультування та тестування на віл iconМіжнародний благодійний фонд «Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні» оголошує відкритий конкурс відбору кандидатів у тренери для проведення тренінгу по темі «Добровільне консультування та тестування на віл-інфекцію» Обґрунтування конкурсу
Число вперше зареєстрованих випадків віл-інфекції з 1999 р зростає щорічно та в 2010 році було зареєстровано 20 489 нових випадків...
Конкурс відбору кандидатів у консультанти з питань моніторингу та технічного супроводу проведення консультування та тестування на віл iconПоложення про спеціалізовані формування «Мобільний пункт консультування І тестування на віл-інфекцію та мобільну амбулаторію консультування І тестування на віл-інфекцію та інфекції, що передаються статевим шляхом (іпсш) І лікування іпсш»
Ості, яке створюється для надання послуг консультування І тестування на віл-інфекцію уразливим щодо інфікування віл групам населення...
Конкурс відбору кандидатів у консультанти з питань моніторингу та технічного супроводу проведення консультування та тестування на віл iconНаказ №415 Зареєстровано в Міністерстві юстиції в Україні 22 листопада 2005р за №1404/11684 Про удосконалення добровільного консультування І тестування на віл-інфекцію
Національної програми забезпечення профілактики віл-інфекції, допомоги та лікування віл-інфікованих І хворих на снід на 2004 2008...
Конкурс відбору кандидатів у консультанти з питань моніторингу та технічного супроводу проведення консультування та тестування на віл iconМіжнародний благодійний фонд «Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні» оголошує відкритий конкурс проектів за напрямком
«Розширення доступу до добровільного консультування та тестування на віл для уразливих груп»
Конкурс відбору кандидатів у консультанти з питань моніторингу та технічного супроводу проведення консультування та тестування на віл iconМіжнародний благодійний фонд «Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні» оголошує відкритий конкурс проектів за напрямком
«Розширення доступу до добровільного консультування та тестування на віл для уразливих груп»
Конкурс відбору кандидатів у консультанти з питань моніторингу та технічного супроводу проведення консультування та тестування на віл iconЗатверджую Київ 19. 05. 2011 Міжнародний благодійний фонд «Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні» оголошує відкритий конкурс відбору кандидатів у тренери для
«Профілактика туберкульозу серед віл-інфікованих та уразливих до віл груп населення»
Конкурс відбору кандидатів у консультанти з питань моніторингу та технічного супроводу проведення консультування та тестування на віл iconКонкурс на проведення тренінгів «До та після тестове консультування»
Конкурс проводиться в рамках програми „Подолання епідемії віл/снід в Україні”, яку реалізує Міжнародний Альянс з віл/снід за підтримки...
Конкурс відбору кандидатів у консультанти з питань моніторингу та технічного супроводу проведення консультування та тестування на віл iconМіжнародний благодійний фонд «Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні» оголошує відкритий конкурс відбору кандидатів у тренери для проведення тренінгу по темі «Забезпечення ефективної системи МіО з коінфекції тб/віл: облік та звітність,
«Забезпечення ефективної системи МіО з коінфекції тб/віл: облік та звітність, співпраця тб та снід служб щодо обміну даними та управлінню...
Конкурс відбору кандидатів у консультанти з питань моніторингу та технічного супроводу проведення консультування та тестування на віл iconКонкурс проектів зі зменшення стигми та дискримінації уразливих до віл груп та тестування студентів пту та молоді на віл
...
Конкурс відбору кандидатів у консультанти з питань моніторингу та технічного супроводу проведення консультування та тестування на віл iconДодаток 1 до пункту 12 розділу 4 Порядку добровільного консультування І тестування на віл-інфекцію (протокол)

Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов