Положення про Групу з розробки проекту консолідованої Заявки України до Глобального фонду для боротьби зі снідом, туберкульозом та малярією на отримання фінансування програми «Подолання епідемії туберкульозу в Україні» icon

Положення про Групу з розробки проекту консолідованої Заявки України до Глобального фонду для боротьби зі снідом, туберкульозом та малярією на отримання фінансування програми «Подолання епідемії туберкульозу в Україні»НазваниеПоложення про Групу з розробки проекту консолідованої Заявки України до Глобального фонду для боротьби зі снідом, туберкульозом та малярією на отримання фінансування програми «Подолання епідемії туберкульозу в Україні»
Дата конвертации01.06.2013
Размер40.33 Kb.
ТипПоложення
скачать >>>

Затверджено рішенням Національної координаційної ради з питань запобігання поширенню ВІЛ/СНІДу

від 28 квітня 2007 року


ПОЛОЖЕННЯ

про Групу з розробки проекту консолідованої Заявки України до Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією на отримання фінансування програми «Подолання епідемії туберкульозу в Україні»


1. Це Положення розроблено відповідно до Принципів підготовки заявок на фінансування за рахунок коштів Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією у 7-му раунді та визначає порядок організації та діяльності Групи з розробки проекту Заявки України (далі – ГРЗ) до Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією на отримання фінансування програми «Подолання епідемії туберкульозу в Україні».


2. ГРЗ утворюється з метою:

- розробки проекту Заявки України до Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією на отримання фінансування програми «Подолання епідемії туберкульозу в Україні» керуючись стратегією Заявки.


- подання на затвердження НКР проекту Заявки України до Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією на отримання фінансування програми «Подолання епідемії туберкульозу в Україні».


3. Діяльність ГРЗ починається з моменту затвердження її персонального складу НКР та завершується з моменту прийняття остаточного рішення Глобальним фондом для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією щодо Заявки України


4. ГРЗ очолює її голова, який обирається з числа членів ГРЗ на першому засіданні.


5. ГРЗ утворюється з числа представників національних та міжнародних експертів з питань профілактики, лікування туберкульозу та ВІЛ-асоційованого туберкульозу, догляду та підтримки моніторингу та оцінки, фінансового менеджменту, проведення закупок на тендерних засадах у сфері охорони здоров’я, а також представників Основного(их) реципієнта(тів). Членам ГРЗ бажано мати досвід з написання заявок на отримання грантів.


6. У разі необхідності ГРЗ може залучати до своєї роботи додаткових експертів.

7. Кожний член ГРЗ є відповідальним перед головою ГРЗ за написання окремого(их) розділу(ів) проекту Заявки України відповідно до своєї експертизи, координуючи свої дії з іншими членами ГРЗ та Основним реципієнтом(тами).


8. Члени ГРЗ у своїй роботі керуються цим Положенням, Формою Заявки на фінансування до Глобального Фонду та Планом розробки проекту Заявки України (план додається).


9. Члени ГРЗ беруть участь у її роботі на громадських засадах. Час роботи членів ГРЗ оплачується за їх місцем основної роботи.


10. Технічне забезпечення роботи ГРЗ здійснюється її секретаріатом.


11. Відповідно до стратегії Заявки, ГРЗ забезпечує:

- узагальнення пропозицій, які відібрані Групою Технічного Оцінювання та затверджені НКР;

- визначення сфер, які не охоплені пропозиціями поданими для формування Заявки України;

- розроблення структури Заявки України, яка включає пріоритетні напрями, потреби, пропорції бюджету між основними компонентами Заявки України та ключові показники;

- підготовку тексту проекту Заявки України з детальним робочим планом та бюджетом на перші два роки реалізації гранту Глобального фонду;

- ознайомлення з проектом Заявки України всіх зацікавлених сторін;

- представлення остаточного проекту Заявки України на засіданні НКР;

- процедуру підписання членами НКР.


Додаток

до пункту 8 Положення про Групу з розробки проекту консолідованої Заявки України до Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією на отримання фінансування програми «Подолання епідемії туберкульозу в Україні»


^ План розробки

проекту Заявки України до Глобального фонду для боротьби

зі СНІДом, туберкульозом та малярією на отримання фінансування програми «Подолання епідемії туберкульозу в Україні»


31 травня - 14 червня 2007 р.


1. ГРЗ узагальнює пропозиції, які відібрані Групою Технічного Оцінювання та затверджені НКР відповідно до стратегії Заявки, та визначає сфери, які не охоплені цими пропозиціями

2. ГРЗ розробляє структуру Заявки України, керуючись стратегією Заявки, яка включає пріоритетні напрямки, потреби, пропорції бюджету між основними компонентами Заявки та ключові показники

3. Члени ГРЗ готують розділи Заявки відповідно до своєї експертизи,

  1. ГРЗ готує консолідований проект Заявки для розгляду її всіма зацікавленими сторонами та розсилає проект документу


15 червня 2007 р.

5. Представлення проекту Заявки на зустрічі усіх зацікавлених сторін


16 – 22 червня 2007 р.

6. ГРЗ збирає усі коментарі зацікавлених сторін та вносить відповідні зміни у проект Заявки України

7. ГРЗ розробляє детальний робочий план та бюджет на перші два роки реалізації гранту Глобального фонду

8. ГРЗ готує остаточний проект Заявки України з робочим планом та бюджетом та розсилає членам НКР остаточний проект Заявки і розміщує її на сайтах для огляду.


26 червня 2007 р.

9. ГРЗ представляє остаточний проект Заявки України на засіданні НКР для огляду, обговорення та затвердження


26 – 29 червня 2007 р.

10. У разі необхідності ГРЗ корегує текст Заявки України у відповідності з коментарями членів НКР

11. ГРЗ забезпечує процедуру підписання Заявки УкраїниПохожие:

Положення про Групу з розробки проекту консолідованої Заявки України до Глобального фонду для боротьби зі снідом, туберкульозом та малярією на отримання фінансування програми «Подолання епідемії туберкульозу в Україні» iconПоложення про Групу з розробки проекту консолідованої Заявки від України до Глобального Фонду для боротьби зі снідом, туберкульозом та малярією у 9 Раунді по компоненту «туберкульоз»
Ом, туберкульозом та малярією у 8-му Раунді та визначає порядок організації та діяльності Групи з розробки проекту Заявки від України...
Положення про Групу з розробки проекту консолідованої Заявки України до Глобального фонду для боротьби зі снідом, туберкульозом та малярією на отримання фінансування програми «Подолання епідемії туберкульозу в Україні» iconПоложення про Групу з розробки проекту консолідованої Заявки від України до Глобального фонду для боротьби зі снідом, туберкульозом та малярією у 9 Раунді на отримання фінансування програми «Подолання епідемії віл/сніду в Україні»
Затверджено рішенням Національної координаційної ради з питань запобігання поширенню віл/сніду
Положення про Групу з розробки проекту консолідованої Заявки України до Глобального фонду для боротьби зі снідом, туберкульозом та малярією на отримання фінансування програми «Подолання епідемії туберкульозу в Україні» iconПоложення про Групу Технічного Оцінювання щодо забезпечення підготовки Заявки України до Глобального фонду для боротьби зі снідом, туберкульозом та малярією на отримання фінансування програми «Подолання епідемії туберкульозу в Україні»
Затверджено рішенням Національної координаційної ради з питань запобігання поширенню віл/сніду
Положення про Групу з розробки проекту консолідованої Заявки України до Глобального фонду для боротьби зі снідом, туберкульозом та малярією на отримання фінансування програми «Подолання епідемії туберкульозу в Україні» iconПоложення про Групу з розробки проекту консолідованої Заявки від України до Глобального Фонду для боротьби зі снідом, туберкульозом та малярією у 8 Раунді по компоненту «туберкульоз»
Затверджено рішенням Національної ради з питань протидії туберкульозу та віл-інфекції/сніду
Положення про Групу з розробки проекту консолідованої Заявки України до Глобального фонду для боротьби зі снідом, туберкульозом та малярією на отримання фінансування програми «Подолання епідемії туберкульозу в Україні» iconПорядок подання пропозицій для формування Заявки України до Глобального фонду для боротьби зі снідом, туберкульозом та малярією на отримання фінансування програми «Подолання епідемії туберкульозу в Україні»
Затверджено рішенням Національної координаційної ради з питань запобігання поширенню віл/сніду
Положення про Групу з розробки проекту консолідованої Заявки України до Глобального фонду для боротьби зі снідом, туберкульозом та малярією на отримання фінансування програми «Подолання епідемії туберкульозу в Україні» iconПоложення про Групу з розробки проекту консолідованої Заявки від України на отримання гранту Глобального фонду для боротьби зі снід, туберкульозом та малярією на 9 раунд заявок за компонентом "снід"
Затверджено рішенням Національної ради з питань протидії туберкульозу та віл-інфекції/сніду
Положення про Групу з розробки проекту консолідованої Заявки України до Глобального фонду для боротьби зі снідом, туберкульозом та малярією на отримання фінансування програми «Подолання епідемії туберкульозу в Україні» iconПорядок подання пропозицій для формування Заявки України до Глобального фонду для боротьби зі снідом, туберкульозом та малярією на отримання фінансування програми «Подолання епідемії віл/сніду в Україні»
Затверджено рішенням Національної координаційної ради з питань запобігання поширенню віл/сніду
Положення про Групу з розробки проекту консолідованої Заявки України до Глобального фонду для боротьби зі снідом, туберкульозом та малярією на отримання фінансування програми «Подолання епідемії туберкульозу в Україні» iconПоложення про Групу Технічного Оцінювання щодо забезпечення підготовки Заявки від України до Глобального Фонду для боротьби зі снідом, туберкульозом та малярією у 8 Раунді по компоненту «туберкульоз»
Затверджено рішенням Національної ради з питань протидії туберкульозу та віл-інфекції/сніду
Положення про Групу з розробки проекту консолідованої Заявки України до Глобального фонду для боротьби зі снідом, туберкульозом та малярією на отримання фінансування програми «Подолання епідемії туберкульозу в Україні» iconПоложення про Групу Технічного Оцінювання щодо забезпечення підготовки Заявки від України до Глобального Фонду для боротьби зі снідом, туберкульозом та малярією у 9 Раунді по компоненту «туберкульоз»
Затверджено рішенням Національної ради з питань протидії туберкульозу та віл-інфекції/сніду
Положення про Групу з розробки проекту консолідованої Заявки України до Глобального фонду для боротьби зі снідом, туберкульозом та малярією на отримання фінансування програми «Подолання епідемії туберкульозу в Україні» iconПоложення про Групу Технічного Оцінювання щодо забезпечення підготовки Заявки від України до Глобального Фонду для боротьби зі снідом, туберкульозом та малярією у 9 раунді заявок за компонентом «снід»
Затверджено рішенням Національної ради з питань протидії туберкульозу та віл-інфекції/сніду
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов