Мбф «Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні» оголошує тендер на проведення опитування серед населення України (Омнібус) для розрахунку Національних показників моніторингу та оцінки ефективності заходів, які забезпечують контроль за епідемією віл/снід icon

Мбф «Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні» оголошує тендер на проведення опитування серед населення України (Омнібус) для розрахунку Національних показників моніторингу та оцінки ефективності заходів, які забезпечують контроль за епідемією віл/снідНазваниеМбф «Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні» оголошує тендер на проведення опитування серед населення України (Омнібус) для розрахунку Національних показників моніторингу та оцінки ефективності заходів, які забезпечують контроль за епідемією віл/снід
Дата конвертации02.06.2013
Размер65.07 Kb.
ТипДокументы
скачать >>>


Міжнародний благодійний фонд «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні»

вул. Димитрова, 5, корпус 10-А, 03150, м. Київ

Тел.: (+380 44) 490-5485 (86, 87,88)

Факс: (+380 44) 490-5489

Е-mail: office@aidsalliance.org.ua

Код ЄДРПОУ 26333816МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні»

оголошує тендер на проведення опитування серед населення України (Омнібус) для розрахунку Національних показників моніторингу та оцінки ефективності заходів, які забезпечують контроль за епідемією ВІЛ/СНІД,

«Тестування на ВІЛ та використання презервативів серед загального населення»


Тендер проводиться МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» в рамках програми «Подолання епідемії ВІЛ/СНІД в Україні» яка реалізується за кошти Глобального фонду боротьби зі СНІД, туберкульозом та малярією.


^ Міжнародний благодійний фонд »Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» (надалі »Організатор тендеру») – міжнародний благодійний фонд, який підтримує спільноти та дії спільнот, що мають відіграти повноцінну та ефективну роль у відповіді на епідемію ВІЛ/СНІД. Пріоритетами фонду є підтримка громадської ініціативи, спрямованої на зменшення захворюваності на ВІЛ у найбільш уразливих до нього групах населення, розвиток соціальної підтримки ВІЛ-позитивних та їхніх близьких, зменшення стигматизації та покращення обслуговування ВІЛ-позитивних та найбільш уразливих до ВІЛ груп, визначення, обмін та наслідування зразків найефективнішої громадської відповіді на епідемію.


^ Мета та предмет тендеру

За результатами тендеру Організатор відбере організацію, яка буде здійснювати опитування населення України для підрахунку:

 • відсотка чоловіків та жінок віком 15-49 років, які мали більше одного сексуального партнера впродовж останніх 12 місяців та використовували презерватив під час останнього сексуального контакту.

 • відсотка чоловіків та жінок віком 15-49 років, які пройшли тестування на ВІЛ протягом останніх 12 місяців та отримали результати тестувань.

Предметом тендеру є цінова пропозиція на виконання поставленого завдання.

^ Завдання в межах тендеру

 1. Провести опитування серед населення України віком 15-49 років для розрахунку Національного показника моніторингу та оцінки ефективності заходів, які забезпечують контроль за епідемією ВІЛ/СНІД, ««Відсоток дорослих віком від 15 до 49 років, які мали більше одного сексуального партнера протягом останніх 12 місяців, і хто підтверджує використання презервативу під час останнього статевого акту» шляхом отримання відповідей на наступні питання:


1. Чи вступали Ви коли-небудь в сексуальні контакти?

Так – переходьте до питання 2

Ні – закінчуйте опитування


2. Скільки сексуальних партнерів Ви мали протягом останніх 12 місяців?

Одного – закінчуйте опитування

Більше одного – переходьте до питання 3


3. Чи використовували Ви чи Ваш партнер презерватив протягом останнього

сексуального контакту?

Так

Ні


 1. Провести опитування серед населення України віком 15-49 років для прорахунку Національного показника моніторингу та оцінки ефективності заходів, які забезпечують контроль за епідемією ВІЛ/СНІД, «Відсоток дорослих віком від 15 до 49 років, які пройшли тестування на ВІЛ протягом останніх 12 місяців та знають результати» шляхом отримання відповідей на наступні питання:
 1. Я не запитую Вас про результат, але чи проходили ви тестування на ВІЛ протягом останніх 12 місяців?


Так – переходьте до питання № 2

Ні – закінчуйте опитування


 1. Я не запитую Вас про результат, але чи отримали Ви результат тесту?


Так

Ні

Не пам’ятаю [не зачитувати]

Відмова від відповіді [не зачитувати]


3. Назвіть причину, чому Ви не отримали результат тесту?

Очікую результат тесту

Не хочу знати результат тесту

Не розумію для чого мені знати результ тесту

Не забрав/ла результати з іншої причини (вкажіть якої саме причини?)


 1. Здійснити розрахунки Національних показників моніторингу та оцінки ефективності заходів, які забезпечують контроль за епідемією ВІЛ/СНІД, «Відсоток дорослих віком від 15 до 49 років, які мали більше одного сексуального партнера протягом останніх 12 місяців, і хто підтверджує використання презервативу під час останнього статевого акту» та «Відсоток дорослих віком від 15 до 49 років, що пройшли тестування на ВІЛ протягом останніх 12 місяців та знають результати»^ Термін виконання робіт: серпень - вересень 2007 року


Результати проекту:

    • Технічний звіт за результатами виконання дослідження.

    • Результати розрахунку даних за національними індикаторами.

 • Статистичні додатки та масив даних разом із блоком соціально-демографічних характеристик..


Вимоги до тендерних пропозицій

Тендерні пропозиції та додатки до них мають відповідати наступним критеріям:

 • відповідність завданням та умовам тендеру;

 • реалістичність та досяжність тендерної пропозиції.


Тендерна пропозиція складається з цінової пропозиції на здійснення опитування, аналізу отриманих даних та здійснення розрахунків національних показників моніторингу та оцінки ефективності заходів, які забезпечують контроль за епідемією ВІЛ/СНІД.


Учасники тендеру погоджуються з тим, що Організатор тендеру не повертає матеріали, подані на будь-якій стадії проведення тендеру без спеціальної вимоги учасника, викладеної в письмовій формі та належним чином надісланої Організатору тендеру. Якщо учасник тендеру протягом місяця від дня оголошення його результатів не пред’явив вимогу про повернення йому надісланих на тендер матеріалів та документів, вважається, що Організатор тендеру має право володіння ними.


^ Критерії відбору організації –виконавця:

 • обізнаність із темою та проблематикою дослідження;

 • основне дослідження («Омнібус») має бути спрямоване на вивчення соціально-політичних або соціально-економічних проблем населення;

 • наявність мережі польових працівників, тренерів або можливість укласти суб-контракти для організації мережі польових працівників та проведення семінарів;

 • конкурентноздатні та реалістичні розцінки.^ Визначення переможця тендеру, винагорода.

У результаті оцінки тендерних пропозицій тендерною комісією буде рекомендовано переможця тендеру. Оцінювання тендерних пропозицій буде проводитись тендерною комісією на власний розсуд, виходячи з власного бачення мети, цілей та завдань тендеру. Тендерною комісією може бути рекомендовано визначити переможцем тендерну пропозицію з умовою внесення до неї рекомендацій тендерної комісії.

Остаточне рішення щодо переможця тендеру приймає Організатор тендеру.


Винагородою переможцеві тендеру буде укладення угоди з Організатором тендеру на здійснення опитування серед населення України для підрахунку Національних показників моніторингу та оцінки ефективності заходів, які забезпечують контроль за епідемією ВІЛ/СНІД, «Використання презервативів при сексі підвищеного ризику» та «Тестування на ВІЛ серед загального населення»


Відповідальність Організатора тендеру не виходить за межі винагороди, визначеної умовами тендеру.


^ Кінцевий термін подання заявок: 13 серпня 2007 року до 12.00


Для участі в тендері необхідно подати заявку в роздрукованому та в електронному вигляді за поштовою адресою:

м. Київ, 03050

вул. Димитрова 5, корп.10А, 9-й поверх

Міжнародний благодійний фонд

»Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні»

та електронною поштою на адресу shvab@aidsalliance.org.ua


За додатковими консультаціями звертайтеся в офіс Міжнародного благодійного фонду «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» за телефонами:

(044) 490-54-85,490-54-86,490-54-87, 490-54-88, контактна особа: Інна Шваб (внутрішній номер 245), Тетяна Салюк (внутрішній номер 124).


Організатор тендеру не несе відповідальності за роботу пошти України, за будь-які поштові помилки, внаслідок яких матеріали (тендерна пропозиція, бюджет чи будь-які інші документи, необхідні для участі у тендері) учасників тендеру не надійшли/надійшли із запізненням, були загублені чи пошкоджені; за роботу операторів зв’язку; у випадку виникнення форс-мажорних обставин. Організатор тендеру не несе відповідальності за неможливість контакту з учасником тендеру, якщо будь-яка інформація про учасника тендеру повідомлена неправильно. Учасник несе особисту відповідальність за достовірність наданої ним інформації.


Участю у тендері учасник безумовно погоджується з усіма умовами тендеру та бере на себе обов’язок їх належно виконувати.


У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення умов тендеру, та/або питань, не врегульованих умовами тендеру, остаточне рішення приймається Організатором тендеру. Рішення Організатора тендеру є остаточним та оскарженню не підлягає.


Бажаємо Вам успіху!
Похожие:

Мбф «Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні» оголошує тендер на проведення опитування серед населення України (Омнібус) для розрахунку Національних показників моніторингу та оцінки ефективності заходів, які забезпечують контроль за епідемією віл/снід iconМбф «Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні» оголошує тендер на проведення опитування серед населення України віком 15-49 для розрахунку показників моніторингу та оцінки ефективності заходів, які забезпечують контроль за епідемією віл/снід
Тендер проводиться мбф «Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні» в рамках програми «Підтримка профілактики віл та снід, лікування...
Мбф «Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні» оголошує тендер на проведення опитування серед населення України (Омнібус) для розрахунку Національних показників моніторингу та оцінки ефективності заходів, які забезпечують контроль за епідемією віл/снід iconМбф «Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні» оголошує тендер на проведення опитування серед населення України віком 15-24 (Омнібус) для розрахунку показників моніторингу та оцінки ефективності заходів, які забезпечують контроль за епідемією віл/снід
...
Мбф «Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні» оголошує тендер на проведення опитування серед населення України (Омнібус) для розрахунку Національних показників моніторингу та оцінки ефективності заходів, які забезпечують контроль за епідемією віл/снід iconДодаток 1 до тендерної пропозиції на проведення опитування серед населення України віком 15-49 для розрахунку показників моніторингу та оцінки ефективності заходів, які забезпечують контроль за епідемією віл/снід № п/п
України віком 15-49 для розрахунку показників моніторингу та оцінки ефективності заходів, які забезпечують контроль за епідемією...
Мбф «Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні» оголошує тендер на проведення опитування серед населення України (Омнібус) для розрахунку Національних показників моніторингу та оцінки ефективності заходів, які забезпечують контроль за епідемією віл/снід iconМоніторинг поведінки: проблеми впровадження Довбах Ганна, мбф “Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні”
Епіднагляд другого покоління є складовою національної системи моніторингу та оцінки ефективності заходів, що забезпечують контроль...
Мбф «Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні» оголошує тендер на проведення опитування серед населення України (Омнібус) для розрахунку Національних показників моніторингу та оцінки ефективності заходів, які забезпечують контроль за епідемією віл/снід iconМбф «Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні» оголошує тендер на проведення дослідження
Тендер проводиться мбф "Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні" в рамках реалізації програми «Підтримка профілактики віл та снід,...
Мбф «Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні» оголошує тендер на проведення опитування серед населення України (Омнібус) для розрахунку Національних показників моніторингу та оцінки ефективності заходів, які забезпечують контроль за епідемією віл/снід iconМбф «Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні» оголошує тендер на проведення операційного дослідження
Тендер проводиться мбф "Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні" в рамках реалізації програми «Підтримка профілактики віл та снід,...
Мбф «Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні» оголошує тендер на проведення опитування серед населення України (Омнібус) для розрахунку Національних показників моніторингу та оцінки ефективності заходів, які забезпечують контроль за епідемією віл/снід iconМбф “Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні” оголошує тендер на проведення дослідження
Тендер проводиться мбф "Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні" в рамках реалізації програми «Підтримка з метою запобігання віл/снід,...
Мбф «Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні» оголошує тендер на проведення опитування серед населення України (Омнібус) для розрахунку Національних показників моніторингу та оцінки ефективності заходів, які забезпечують контроль за епідемією віл/снід iconМетодичні рекомендації з моніторингу поведінки військовослужбовців
Перелік основних індикаторів з числа Національних показників моніторингу та оцінки ефективності заходів, що забезпечують контроль...
Мбф «Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні» оголошує тендер на проведення опитування серед населення України (Омнібус) для розрахунку Національних показників моніторингу та оцінки ефективності заходів, які забезпечують контроль за епідемією віл/снід iconМетодичні рекомендації з моніторингу поведінки
Перелік основних та додаткових індикаторів із числа Національних показників моніторингу та оцінки ефективності заходів, що забезпечують...
Мбф «Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні» оголошує тендер на проведення опитування серед населення України (Омнібус) для розрахунку Національних показників моніторингу та оцінки ефективності заходів, які забезпечують контроль за епідемією віл/снід iconМетодичні рекомендації з моніторингу поведінки
Перелік основних та додаткових індикаторів з числа Національних показників моніторингу та оцінки ефективності заходів, що забезпечують...
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов