Міжнародний благодійний фонд «Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні» оголошує відкритий конкурс проектів за компонентом icon

Міжнародний благодійний фонд «Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні» оголошує відкритий конкурс проектів за компонентомНазваниеМіжнародний благодійний фонд «Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні» оголошує відкритий конкурс проектів за компонентом
Дата конвертации02.06.2013
Размер100.91 Kb.
ТипКонкурс
скачать >>>


Міжнародний благодійний фонд «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні»

вул. Димитрова, 5, корпус 10-А, 03680, м. Київ

Тел.: (+380 44) 490-5485 (86, 87,88)

Факс: (+380 44) 490-5489

Е-mail: office@aidsalliance.org.ua

Код ЄДРПОУ 26333816


Міжнародний благодійний фонд

«Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні»

оголошує відкритий конкурс проектів

за компонентом

«Послуги та інформація на рівні громад»

в Черкаській області


Конкурс проводиться в рамках програми «Подолання епідемії ВІЛ/СНІД в Україні», що впроваджується МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» за кошти Глобального фонду для боротьби зі СНІД, туберкульозом та малярією.


^ МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» (надалі – «Організатор конкурсу) – міжнародний благодійний фонд, який підтримує спільноти та дії спільнот, що мають відіграти повноцінну та ефективну роль у відповіді на епідемію ВІЛ/СНІД.


Пріоритетами фонду є підтримка громадської ініціативи, спрямованої на зменшення захворюваності на ВІЛ/СНІД у найбільш уразливих групах населення, розвиток громадської підтримки ВІЛ-позитивних та найбільш уразливих до ВІЛ груп, визначення, обмін та впровадження зразків найефективнішої громадської відповіді на епідемію.


^ Обґрунтування конкурсу

Поширення епідемії ВІЛ/СНІД в усьому світі спричиняє скорочення тривалості життя, збільшення обсягів надання медичної допомоги, загострення проблеми бідності, соціальної нерівності та сирітства.


За оціночними показниками, рівень поширення ВІЛ-інфекції серед дорослого населення України є одним з найвищих у європейському регіоні і становить близько 1,2%. В Черкаській області та, зокрема, в м. Черкаси, епідемія ВІЛ/СНІД розвивається загрозливими темпами: за рівнем захворюваності на ВІЛ-інфекцію у 2006 році Черкаська область посідала 9-те рангове місце серед 27-ми адміністративних територій України. У 2006 році в області було зареєстровано 331 новий випадок ВІЛ-інфекції і 2407 ВІЛ-інфікованих осіб перебували під диспансерним наглядом. Що стосується м. Черкаси, то за рівнем поширеності ВІЛ-інфекції на початок 2006 року воно посідало 2 місце серед усіх адміністративних одиниць області. У 2006 році в місті було зареєстровано 116 нових випадків ВІЛ-інфекції і 1159 ВІЛ-інфікованих осіб перебували під диспансерним наглядом. Отже, необхідно розвивати ініціативи, спрямовані на профілактику подальшого поширення епідемії ВІЛ-інфекції та подолання її негативних наслідків в Черкаській області, та, зокрема, в м. Черкаси. Оскільки в даному регіоні епідемія в основному поширюється серед уразливих груп, тобто має концентрований характер, основні зусилля з ефективної протидії розвитку епідемії повинні бути спрямовані саме на ці групи населення. Важливим є забезпечення тривалих, якісних та всебічних соціальних та профілактичних послуг та інформації, покращення доступу до безкоштовної та повної підтримки і лікування людей, які живуть з ВІЛ/СНІД.


МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» проводить відкритий конкурс для визначення найбільш ефективних та обґрунтованих проектів у сфері профілактики ВІЛ/СНІД серед уразливих груп населення та для забезпечення рівних можливостей для усіх зацікавлених організацій.


^ Загальні умови участі у конкурсі

До участі у конкурсі запрошуються українські організації Черкаської області, які є офіційно зареєстрованими, мають статус неприбуткових, мають відповідний досвід роботи у сфері ВІЛ/СНІДу, володіють інформацією про сучасні методи і підходи до профілактики ВІЛ/СНІД.


^ Предмет та мета конкурсу

Предметом конкурсу є проектна пропозиція, яка повністю відповідає вимогам цього оголошення.


Метою конкурсу є підтримка проектів протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу серед груп населення з найбільш високим ризиком інфікування, надання та покращення якості і доступності профілактичних послуг для представників уразливих груп (зокрема, споживачів ін’єкційних наркотиків), а також сприяння мобілізації спільноти споживачів ін’єкційних наркотиків. Усі проекти повинні бути спрямовані на досягнення основного результату компоненту, а саме – усі уразливі до епідемії ВІЛ-інфекції групи повинні мати безперешкодний доступ до послуг та інформації з профілактики ВІЛ/СНІД. Важливим індикатором є охоплення уразливих груп, оскільки для досягнення впливу на поширеність ВІЛ-інфекції серед уразливих груп необхідно охопити щонайменше 60% від оціночної кількості групи в певній місцевості.


Напрями, за якими може подаватися пропозиція:


 1. Профілактика ВІЛ-інфекції серед споживачів ін’єкційних наркотиків (СІН) в Черкаській області.

 2. Розвиток ініціативних груп спільноти СІН в м. Черкаси.Далі наведена детальна інформація щодо кожного з запропонованих напрямів.
^

1. Напрям «Профілактика ВІЛ серед СІН в Черкаській області»

Відкритий конкурс за даним напрямом оголошується для організацій, які працюють в Черкаській області, зокрема, в м. Черкаси.

Завдання напряму: зниження темпів поширення ВІЛ-інфекції шляхом проведення заходів зі зменшення ризику інфікування ВІЛ/ХПСШ серед споживачів ін’єкційних наркотиків (СІН).^ Проектна пропозиція має включати наступні види діяльності:

 • Аутріч-робота - робота соціальних працівників організації безпосередньо з СІН на вуличних та мобільних пунктах. Особливу увагу під час проведення цього виду діяльності необхідно звернути на розширення охоплення молодих СІН та СІН з невеликим стажем вживання наркотиків, охоплення споживачів симулянтів, а також СІН жіночої статті.

 • Забезпечення доступу СІН до таких послуг: обмін шприців, розповсюдження презервативів, дезінфектантів та інше; надання спеціалізованих послуг (психолога, інфекціоніста, нарколога, хірурга, фтизіатра); консультування за принципом «рівний – рівному»; соціальний супровід клієнтів; направлення клієнтів на експрес-тестування на ВІЛ-інфекцію, тестування на гепатити В та С, туберкульоз, ХПСШ; проведення інформаційних занять для клієнтів проектів з безпечної поведінки; переадресація клієнтів проектів профілактики в проекти з немедичного догляду та АРТ; юридична допомога клієнтам проектів.

 • Впровадження профілактичної діяльності на базі аптек, зокрема, налагодження системи видачі/обміну шприців, розповсюдження презервативів, дезінфектантів серед представників уразливих груп, а також переадресація клієнтів в організації, які надають ширший спектр послуг для представників цієї групи.

 • Інформаційно-освітня профілактична діяльність серед СІН (інформаційні заняття, розповсюдження інфоматеріалів, проведення тренінгів тощо).

 • Консультування та мотивування представників уразливих груп до зміни поведінки на менш небезпечну.

 • Сприяння доступу клієнтів проекту до програм реабілітації та ресоціалізації.


Проектна пропозиція може містити інші завдання, виконання яких сприятиме досягненню мети проекту. В проекті необхідно вказати кількість шприців, презервативів та дезінфікуючих засобів для забезпечення роботи проекту на весь період роботи.


^ Бюджет проекту має бути реалістичним, орієнтованим на безпосереднє забезпечення виконання завдань проекту та не перевищувати 45 000 грн. 1. Розвиток ініціативних груп спільноти СІН в м. Черкаси.
^

Відкритий конкурс за даним напрямом оголошується для організацій, які працюють в м. Черкаси.

Завдання напряму: мобілізація спільноти СІН через розвиток ініціативних груп задля активного залучення представників цієї цільової групи до розвитку програм профілактики ВІЛ/СНІД в регіоні.^ Проектна пропозиція має включати наступні види діяльності:


 • Виявлення лідерів ініціативних груп СІН, готових до захисту прав та розвитку послуг для спільноти.

 • Запрошення фахівців з розвитку клубного руху/мобілізації спільноти для проведення оцінки потенціалу ініціативних груп та груп самодопомоги для СІН, а також їх розвитку.

 • Створення/підтримка діяльності ініціативних груп та груп самодопомоги для СІН.

 • Надання психологічної, юридичної та соціальної підтримки учасникам ініціативних груп та груп самодопомоги для СІН.

 • Проведення навчальних занять для СІН-лідерів ініціативних груп та груп самодопомоги (комунікативні та лідерські навички, робота з командою, юридичні аспекти діяльності організацій, проектний менеджмент, робота з клієнтами тощо).

 • Залучення представників ініціативних груп до роботи ВІЛ-сервісних організацій на волонтерських засадах.

 • Сприяння у реєстрації окремої/их НПО, основою якої/их стануть ініціативні групи та групи самодопомоги для СІН.Проектна пропозиція може також містити інші завдання, виконання яких сприятиме досягненню мети проекту.


^ Бюджет проекту має бути реалістичним, орієнтованим на безпосереднє забезпечення виконання завдань проекту та не перевищувати 15 000 грн.


Загальна тривалість усіх проектів 4 місяців – з 1 червня 2007 року по 30 вересня 2007 року.


При підготовці проектної пропозиції, користуйтеся, будь ласка, результатами досліджень серед уразливих груп населення. Звіти по проведених дослідженнях розміщені на сайті Організатора конкурсу в розділі «Інфоцентр (дослідження)»:

http://www.aidsalliance.kiev.ua/cgi-bin/index.cgi?url=/ru/library/research/index.htm


^ Останній термін подання проектних заявок - 18 травня 2007 року (за поштовим штемпелем дати відправлення).


Для участі у конкурсі необхідно подати проектну заявку з бюджетом, які складено за відповідними формами, що надсилаються разом з цим оголошенням. Проектна пропозиція надсилається в п’яти примірниках українською або російською мовою за адресою:


м. Київ, 03680

вул. Димитрова, 5, корпус 10 А, 9 поверх

Міжнародний благодійний фонд

„Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні” з поміткою «Конкурс»

та електронною поштою на адресу kishkina@aidsalliance.org.ua


Увага! Обов’язковою умовою розгляду проектної пропозиції, яка подається на конкурс, є наявність як електронної, так і друкованої версії.


За додатковими консультаціями звертайтесь, будь ласка, в офіс Міжнародного благодійного фонду «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД Україні»: (044) 4905485, 4905486, 4905487; Факс (044) 4905489


^ Контактні особи:


Ірина Нерубаєва, асистент відділу управління програмами в центральному регіоні України, nerubaieva@aidsalliance.org.ua (внутрішній номер телефону 163), та Короленко Ольга, фахівець відділу управління програмами в центральному регіоні України, kishkina@aidsalliance.org.ua (внутрішній номер телефону 219).


З питань координації діяльності проекту з іншими ініціативами на рівні області звертайтеся, будь ласка, до регіонального координатора МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» у Черкаській області Елеонори Герасименко, ел. пошта: fund@insight.org.ua


^ Зверніть, будь ласка, увагу на наступне:


 • Проектні пропозиції, що надійдуть до МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» після вказаного в оголошенні терміну, не розглядатимуться.

 • Гранти не будуть надаватися прибутковим організаціям, політичним партіям та фізичним особам.

 • Конкурсна комісія не рецензуватиме подані на конкурс матеріали.

 • Переможці конкурсу будуть повідомлені про його результати протягом 30 робочих днів від дати останнього терміну подання проектних заявок.

 • Причини відмови у підтримці проектної пропозиції не повідомляються та не обґрунтовуються.

 • Результати конкурсу будуть повідомлені організації електронним повідомленням.


Інші умови:

До участі у конкурсі допускаються лише проектні пропозиції, які повністю відповідають умовам конкурсу. Відповідність поданих пропозицій умовам конкурсу Організатор конкурсу визначає на власний розсуд.

Учасники конкурсу погоджуються з тим, що Організатор конкурсу не повертає матеріали, подані на будь-якій стадії проведення конкурсу без спеціальної вимоги учасника, викладеної в письмовій формі та належним чином надісланої Організатору конкурсу. Якщо учасник конкурсу протягом місяця від дня оголошення його результатів не пред’явив вимогу про повернення йому надісланих на конкурс матеріалів та документів, вважається, що Організатор конкурсу має право володіння ними.

У результаті оцінки проектних пропозицій Організатором конкурсу буде визначено переможця. Оцінювання пропозицій буде проводитись Організатором конкурсу на власний розсуд, виходячи з власного бачення мети, цілей та завдань конкурсу. Винагородою переможцеві конкурсу буде укладення угоди з Організатором конкурсу на умовах викладених у проектній пропозиції учасника з урахуванням зауважень конкурсної комісії та Організатора конкурсу.

^ Відповідальність Організатора конкурсу не виходить за межі винагороди, визначеної умовами конкурсу.


Організатор конкурсу не несе відповідальності за роботу пошти України, за будь-які поштові помилки, внаслідок яких матеріали (проектна пропозиція, бюджет чи будь-які інші документи, необхідні для участі у конкурсі) учасників конкурсу не надійшли/надійшли із запізненням, були загублені чи пошкоджені; за роботу операторів зв’язку; у випадку виникнення форс-мажорних обставин. Організатор конкурсу не несе відповідальності за неможливість контакту з учасником конкурсу, якщо будь-яка інформація про учасника конкурсу повідомлена неправильно. Учасник несе особисту відповідальність за достовірність наданої ним інформації.

^ Участю у конкурсі (поданням проектної пропозиції) учасник безумовно погоджується з усіма умовами конкурсу та бере на себе обов’язок їх належно виконувати.

У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення умов конкурсу, та/або питань, не врегульованих умовами конкурсу, остаточне рішення приймається Організатором конкурсу. Рішення Організатора конкурсу є остаточним та оскарженню не підлягає.

Зважаючи на необхідність узгодження робочого плану за Програмою Глобальним фондом для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією, окремі види діяльності за напрямами, згадуваними у цьому оголошенні про конкурс, можуть бути змінені.


Бажаємо Вам успіху!
Похожие:

Міжнародний благодійний фонд «Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні» оголошує відкритий конкурс проектів за компонентом iconМіжнародний благодійний фонд «Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні» оголошує відкритий конкурс проектів за компонентом
Конкурс проводиться в рамках програми «Подолання епідемії віл/снід в Україні», що впроваджується мбф «Міжнародний Альянс з віл/снід...
Міжнародний благодійний фонд «Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні» оголошує відкритий конкурс проектів за компонентом iconМіжнародний благодійний фонд «Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні» оголошує відкритий конкурс проектів за компонентом
Конкурс проводиться в рамках програми «Подолання епідемії віл/снід в Україні», що впроваджується мбф «Міжнародний Альянс з віл/снід...
Міжнародний благодійний фонд «Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні» оголошує відкритий конкурс проектів за компонентом iconМіжнародний благодійний фонд «Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні» оголошує відкритий конкурс проектів за компонентом
Конкурс проводиться в рамках програми «Подолання епідемії віл/снід в Україні», що впроваджується мбф «Міжнародний Альянс з віл/снід...
Міжнародний благодійний фонд «Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні» оголошує відкритий конкурс проектів за компонентом iconМіжнародний благодійний фонд «Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні» оголошує відкритий конкурс проектів за компонентом
Конкурс проводиться в рамках програми «Подолання епідемії віл/снід в Україні», що впроваджується мбф «Міжнародний Альянс з віл/снід...
Міжнародний благодійний фонд «Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні» оголошує відкритий конкурс проектів за компонентом iconМіжнародний благодійний фонд «Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні» оголошує відкритий конкурс проектів за компонентом
Конкурс проводиться в рамках програми «Подолання епідемії віл/снід в Україні», що впроваджується мбф «Міжнародний Альянс з віл/снід...
Міжнародний благодійний фонд «Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні» оголошує відкритий конкурс проектів за компонентом iconМіжнародний благодійний фонд «Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні» оголошує відкритий конкурс проектів за компонентом
«Послуги та інформація на рівні громад» напрям «Замісна підтримуюча терапія» в Донецькій області
Міжнародний благодійний фонд «Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні» оголошує відкритий конкурс проектів за компонентом iconМіжнародний благодійний фонд «Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні» оголошує відкритий конкурс проектів за напрямом
Конкурс проводиться в рамках програми «Подолання епідемії віл/снід в Україні», що впроваджується мбф «Міжнародний Альянс з віл/снід...
Міжнародний благодійний фонд «Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні» оголошує відкритий конкурс проектів за компонентом iconМіжнародний благодійний фонд “Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні” оголошує відкритий конкурс проектів за напрямком
Конкурс проводиться в рамках проекту „Подолання епідемії віл/снід в Україні”, який реалізується Міжнародним благодійним фондом «Міжнародний...
Міжнародний благодійний фонд «Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні» оголошує відкритий конкурс проектів за компонентом iconМіжнародний благодійний фонд «Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні» оголошує відкритий конкурс проектів з організації соціального підприємства
Конкурс проводиться в рамках програм, що впроваджуються мбф «Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні» за кошти Глобального фонду...
Міжнародний благодійний фонд «Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні» оголошує відкритий конкурс проектів за компонентом iconМіжнародний благодійний фонд «Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні» оголошує відкритий конкурс проектів з профілактики віл-інфекції серед споживачів ін’єкційних наркотиків та осіб, залучених до секс-бізнесу, через аптечну мережу
Конкурс проводиться в рамках програм, що впроваджуються мбф «Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні» за кошти Глобального фонду...
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов