Мбф “Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні” оголошує тендер на надання технічної допомоги у проведенні дослідження icon

Мбф “Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні” оголошує тендер на надання технічної допомоги у проведенні дослідженняНазваниеМбф “Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні” оголошує тендер на надання технічної допомоги у проведенні дослідження
Дата конвертации02.06.2013
Размер114.09 Kb.
ТипДокументы
скачать >>>


Міжнародний благодійний фонд «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні»

вул. Димитрова, 5, корпус 10-А, 03150, м. Київ

Тел.: (+380 44) 490-5485 (86, 87,88)

Факс: (+380 44) 490-5489

Е-mail: office@aidsalliance.org.ua

Код ЄДРПОУ 26333816
МБФ “Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні”

оголошує тендер на надання технічної допомоги у проведенні дослідження


«Моніторинг поведінки військовослужбовців

як компонент епіднагляду за ВІЛ другого покоління»


Тендер проводиться МБФ "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні" в рамках реалізації програми "Подолання епідемії ВІЛ/СНІД в Україні", підтриманої Глобальним Фондом для боротьби зі СНІДом, туберкульозом і малярією.


^ Міжнародний благодійний фонд “Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні” (надалі „Організатор тендеру”) – міжнародний благодійний фонд, який підтримує спільноти та дії спільнот, що мають відіграти повноцінну та ефективну роль у відповіді на епідемію ВІЛ/СНІД. Пріоритетами фонду є підтримка громадської ініціативи, спрямованої на зменшення захворюваності на ВІЛ у найбільш уразливих до нього групах населення, розвиток соціальної підтримки ВІЛ-позитивних та їхніх близьких, зменшення стигматизації та поліпшення обслуговування ВІЛ-позитивних та найбільш уразливих до ВІЛ груп, визначення, обмін та наслідування зразків найефективнішої громадської відповіді на епідемію.


^ Передумови дослідження

Результати поведінкових досліджень серед військових в Україні, проведені у 2000-2003 рр. Міністерством оборони України та Українською асоціацією планування сім’ї у межах проектів щодо зниження ризику інфікування ВІЛ/ІПСШ серед людей в „уніформі” за фінансової підтримки ЮНЕЙДС і Фонду народонаселення ООН, показали, що рівень знань та особливості поведінки молодих військових не відрізняються від показників української молоді взагалі. Крім цього, результати свідчать і про необхідність профілактичних втручань серед представників молоді, які проходять строкову військову службу, навчаються у військових закладах та є „відірваними” від загальнодоступної інформації. Активна спільна профілактична щодо ВІЛ/СНІД/ІПСШ діяльність Міністерства оборони України, ЮНЕЙДС та Фонду народонаселення України серед військовослужбовців, ротація солдат строкової служби та курсантів військових навчальних закладів зумовлюють необхідність регулярних поведінкових досліджень, як складових моніторингу поведінки молодих військовослужбовців.

У 2004 році групою експертів із соціальних досліджень спільно зі спеціалістами Міністерства оборони України розроблено проект Методичних рекомендації моніторингу поведінки військовослужбовців як компоненту епіднагляду за ВІЛ другого покоління. У тому ж році за розробленим інструментарієм проведено дослідження, основним завданням якого був моніторинг поведінки військовослужбовців в рамках епіднагляду другого покоління. Протягом 2005-2006 рр. проводились подібні дослідження за сприяння Фонду народонаселення.

У 2006 році на замовлення спільної програми ПРООН та ФНООН було проведено дослідження “Попередження ВІЛ та ІПСШ серед особового складу ЗС та співробітників правоохоронних органів України”, основним ним завданням якого було визначення передумов і оптимальної моделі просвітницької діяльності у сфері ВІЛ/СНІД та ІПСШ серед допризовників і членів сімей військовослужбовців.

Відповідальність за збір даних серед військовослужбовців та підрахунок національних показників моніторингу й оцінки ефективності заходів, що забезпечують контроль стану епідемії ВІЛ-інфекції/СНІД у цій цільовій групі покладено Кабінетом Міністрів України на Міністерство оборони України. Дані дослідження у 2007 році повинні увійти до Національного звіту з виконання рішень Декларації про відданість справі боротьби з ВІЛ/СНІДом.^ Мета та предмет тендеру

За результатами тендеру Альянс відбере організацію, яка буде проводити дослідження моніторингу поведінки військовослужбовців як компоненту епіднагляду за ВІЛ другого покоління, використовуючи проект Методичних рекомендацій та надасть технічну допомогу у проведенні подібних досліджень в майбутньому.

Предметом тендеру є тендерна пропозиція (заявка), форма та зміст якої мають відповідати умовам, викладеним у цьому оголошенні про тендер.


^ Завдання в межах тендеру:

 1. Сприяння у розбудові потенціалу Міністерства оборони України щодо проведення соціологічних досліджень.

 2. Збір даних для аналізу факторів ризику інфікування ВІЛ.

 3. Відстеження тенденцій щодо рівня знань, ставлення, практик та моделей поведінки серед військовослужбовців.

 4. Забезпечення порівняння даних та методології дослідження з попередніми дослідженнями.

 5. Збір даних для аналізу ситуації у п’яти регіонах, які найбільше постраждали від ВІЛ (м. Київ, Автономна республіка Крим, Одеська, Миколаївська, та Дніпропетровська області).

 6. Збір даних за індикаторами поінформованості та поведінки військовослужбовців, що включені до переліку Національних показників моніторингу та оцінки ефективності заходів, які забезпечують контроль за епідемією ВІЛ/СНІД (далі Національні показники).

 7. Визначення та аналіз зв’язків військовослужбовців з групами населення різного рівня поведінкового ризику інфікування ВІЛ.

 8. Оцінка впливу програм профілактики на військовослужбовців.

 9. Забезпечення стратегічними даними для планування подальших дій з профілактики серед основних цільових груп військовослужбовців.

 10. За результатами досліджень розробити рекомендації щодо подальших досліджень цільових груп та вдосконалення системи використання поведінкових даних.

Головні складові діяльності:

  1. Координація планів роботи та організації і проведення окремих етапів дослідження із відповідними управліннями Міністерства оборони України.

  2. Проведення 2-денного тренінгу зі збору даних для співробітників Міністерства оборони України, кількість учасників тренінгу до 20 осіб. Планується, що учасники тренінгу будуть залучені до проведення польового етапу дослідження у якості інтрерв’юєрів.

  3. Обґрунтування та розрахунки вибіркової сукупності цільової групи.

  4. Підготовка інтерв’юерів для проведення поведінкового дослідження серед військовослужбовців.

  5. Польовий етап дослідження. Польовий етап дослідження має проводитись із залученням співробітників Міністерства оборони України які пройшли тренінг зі збору даних.

  6. Проведення 3-денного тренінгу з вводу, обробки та аналізу даних, кількість учасників тренінгу 6 осіб.

  7. Придбання та встановлення ліцензійного програмного забезпечення для Міністерства оборони України, а саме статистичного пакету ОСА для обробки статистичних даних у кількості 3 примірники.

  8. Окремо мають бути проаналізовані дані, отримані у п’яти регіонах, які найбільше постраждали від ВІЛ.

  9. Введення та обробка даних.

  10. Розрахунки даних за Національними показниками та їх узгодження з Міністерством оборони України.

  11. Підготовка та узгодження з Міністерством звіту за результатами дослідження.

  12. Переклад звіту англійською мовою

  13. Розробка рекомендацій та стратегічної інформації з програм профілактики, догляду та лікування ВІЛ/СНІД серед військовослужбовців.


^ Весь процес дослідження здійснюється у координації та із залученням спеціалістів Міністерства оборони України, а також у відповідності до проекту Методичних рекомендації моніторингу поведінки військовослужбовців як компоненту епіднагляду за ВІЛ другого покоління. Слід також зазначити, що дослідження має базуватись на дотриманні етичних стандартів і захищати право учасників дослідження на анонімність та конфіденційність. Результати кожної складової процесу роботи є предметом оцінки та узгодження з Організатором тендеру та групою експертів із соціальних досліджень, діяльність якої координується ЮНЕЙДС.


Вибірка:

Вимогою до вибіркової сукупності військових є її репрезентативний характер для основних цільових груп української армії, а саме:

• для солдатів строкової служби усіх видів збройних сил України;

• для курсантів військових навчальних закладів Міністерства Оборони України;

• для офіцерів усіх видів збройних сил України.

При формуванні вибірки необхідно враховувати представленість основних регіонів, усіх видів збройних сил України, усіх військових навчальних закладів. Розрахована вибіркова сукупність має бути достатньою для окремого аналізу даних по п’яти регіонах, які найбільше постраждали від ВІЛ (м. Київ, Автономна республіка Крим, Одеська, Миколаївська, та Дніпропетровська області). Розмір вибіркової сукупності має бути не менше 2000 осіб.


Термін виконання робіт: квітень 2007 – липень 2007

Результати розрахунків за індикаторами з числа Національних показників мають бути отримані до 15 липня.


^ Результати проекту:

 • Аналітичний звіт має містити аналіз результатів за всіма завданнями дослідження та статистичні додатки (лінійний розподіл даних). Звіт має бути поданий у роздрукованому вигляді і в електронній формі. Також аналітичний звіт повинен містити резюме дослідження з основними висновками (до 3-х сторінок). Звіт має бути поданий у роздрукованому вигляді і в електронній формі.

 • Масив даних – в електронному форматі.

 • Основні положення звіту також мають бути викладені в презентації.

 • Узгоджені з Міністерством оборони України результати розрахунку даних за Національними показниками.

 • Окремий аналітичний звіт за даними отриманими у п’яти пріоритетних регіонах.

 • Технічний звіт про надання технічної допомоги та перебіг дослідження і дотримання вибірки.

 • Рекомендації та пропозиції з вдосконалення профілактичних програм по роботі з військовослужбовцями.

 • Пропозиції до Методичних рекомендації моніторингу поведінки військовослужбовців як компоненту епіднагляду за ВІЛ другого покоління з урахуванням проведеного дослідження, та рекомендований інструментарій.


^ Вимоги до тендерних пропозицій:

Тендерні пропозиції та додатки до них мають відповідати таким критеріям:

 • відповідність завданням та умовам тендеру;

 • реалістичність та досяжність основних етапів дослідження, що містяться у тендерній пропозиції;

 • наявність у організації достатніх ресурсів власних та/або залучених для здійснення запропонованої діяльності та реалізації тендерної пропозиції.

Тендерна пропозиція складається з власне пропозиції (заявки), проекту з поетапним описом програми технічної допомоги та структурою дослідження, а також детального бюджету.

До участі у тендері допускаються лише тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам тендеру. Відповідність поданих пропозицій умовам тендеру Організатор тендеру визначає на власний розсуд.


Учасники тендеру погоджуються з тим, що Організатор тендеру не повертає матеріали, подані на будь-якій стадії проведення тендеру, без спеціальної вимоги учасника, викладеної в письмовій формі та належним чином надісланої Організатору тендеру. Якщо учасник тендеру протягом місяця від дня оголошення його результатів не висунув вимогу про повернення йому надісланих на тендер матеріалів та документів, вважається, що Організатор тендеру має право володіння ними.


Критерії відбору організації–виконавця:

 • Попередній досвід роботи з надання технічної допомоги та проведення досліджень;

 • Обізнаність з темою та проблематикою дослідження;

 • Наявність мережі польових працівників, тренерів або можливість укласти субконтракти з третіми особами для організації мережі польових працівників та проведення семінарів;

 • Участь висококваліфікованих фахівців: соціологів, менеджерів;

 • Здатність дотримуватись проміжних та кінцевих термінів виконання робіт та координувати свою діяльність із партнерськими установами;

 • Конкурентноздатні та реалістичні розцінки.


^ Визначення переможця тендеру, винагорода.

У результаті оцінки тендерних пропозицій тендерною комісією буде рекомендовано переможця тендеру. Оцінювання тендерних пропозицій буде проводитись тендерною комісією на власний розсуд, виходячи з власного бачення мети та завдань тендеру. Тендерна комісія може визнати переможцем тендерну заявку за умови вдосконалення згідно з вказаними тендерною комісією рекомендаціями. Остаточне рішення щодо переможця тендеру приймає Організатор тендеру.


Винагородою переможцеві тендеру буде укладення угоди з Організатором тендеру на надання технічної допомоги у проведенні соціологічного дослідження поведінки військовослужбовців як компоненту епіднагляду за ВІЛ другого покоління за умов, викладених у тендерній пропозиції переможця з урахуванням можливих рекомендацій тендерної комісії. Відповідальність Організатора тендеру не виходить за межі винагороди, визначеної умовами тендеру.


^ Кінцевий термін подання заявок: 12 березня 2007 року до 12:00


Для участі в тендері необхідно подати заявку з поетапним описом програми технічної допомоги і структурою дослідження та детальний бюджет. Заявка має бути обсягом не більше 5 сторінок. Рекомендуємо додати до заявки список попередніх досліджень в означеній сфері, які здійснювались організацією.

Проектна заявка надсилається українською та англійською мовами на поштову адресу в роздрукованому та в електронному вигляді

м. Київ, 03150

вул. Димитрова 5, корп.10А, 6-й поверх

Міжнародний благодійний фонд

„Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні”

та електронною поштою на адресу salyuk@aidsalliance.org.ua


За додатковими консультаціями звертайтеся в офіс Міжнародного благодійного фонду «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» за телефонами:

(044) 490-54-85, 490-54-86, 490-54-87, 490-54-88, контактна особа: Тетяна Салюк (внутрішній номер 124).


Оголошення про тендер та Методичні рекомендації розміщені на веб-сайті Міжнародного благодійного фонду „Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні” - www.aidsalliance.org.ua Оригінал оголошення про тендер, роздрукований з вказаного веб-сайту одразу після розміщення такого оголошення та завірений підписом і печаткою Організатора тендеру, зберігається у МБФ „Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні”.


Організатор тендеру не несе відповідальності за роботу пошти України, за будь-які поштові помилки, внаслідок яких матеріали (тендерна пропозиція, бюджет чи будь-які інші документи, необхідні для участі у тендері) учасників тендеру не надійшли, надійшли із запізненням, були загублені чи пошкоджені; за роботу операторів зв’язку; у випадку виникнення форс-мажорних обставин. Організатор тендеру не несе відповідальності за неможливість контакту з учасником тендеру, якщо будь-яка інформація про учасника тендеру повідомлена неправильно. Учасник несе особисту відповідальність за достовірність наданої ним інформації.


Участю у тендері учасник безумовно погоджується з усіма умовами тендеру та бере на себе обов’язок їх належно виконувати.


У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення умов тендеру, та/або питань, не врегульованих умовами тендеру, остаточне рішення приймається Організатором тендеру. Рішення Організатора тендеру є остаточним та оскарженню не підлягає.


^ Зверніть, будь ласка, увагу:

 • Заявки на тендер, які надійдуть до МБФ „Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні” після вказаного в оголошенні терміну, не розглядатимуться;

 • Подані на тендер матеріали не рецензуються;

 • Причини відмови у підтримці тендерної пропозиції не повідомляються та не обґрунтовуються;

 • Про результати тендеру переможця повідомлять письмово не пізніше 16 березня 2007 року;

 • Результати тендеру будуть оприлюднені шляхом розміщення на веб-сайті МБФ „Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні” - www.aidsalliance.org.ua


Бажаємо Вам успіху!


Похожие:

Мбф “Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні” оголошує тендер на надання технічної допомоги у проведенні дослідження iconМбф “Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні” оголошує тендер на надання технічної допомоги у проведенні дослідження
Тендер проводиться мбф "Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні" в рамках реалізації програми "Подолання епідемії віл/снід в Україні",...
Мбф “Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні” оголошує тендер на надання технічної допомоги у проведенні дослідження iconМбф “Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні” оголошує тендер на надання технічної допомоги у проведенні дослідження
«Моніторинг поведінки чоловіків, які мають секс із чоловіками, як компоненту епіднагляду другого покоління»
Мбф “Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні” оголошує тендер на надання технічної допомоги у проведенні дослідження iconМбф «Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні» оголошує тендер на надання технічної допомоги у проведенні дослідження
«Моніторинг поведінки споживачів ін’єкційних наркотиків та жінок, які надають сексуальні послуги за плату»
Мбф “Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні” оголошує тендер на надання технічної допомоги у проведенні дослідження iconМіжнародний благодійний фонд “Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні” оголошує тендер на проведення дослідження
Тендер проводиться мбф "Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні" в рамках реалізації програми "Подолання епідемії віл/снід в Україні",...
Мбф “Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні” оголошує тендер на надання технічної допомоги у проведенні дослідження iconМіжнародний благодійний фонд “Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні” оголошує тендер на проведення дослідження
Тендер проводиться мбф "Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні" в рамках реалізації програми "Подолання епідемії віл/снід в Україні",...
Мбф “Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні” оголошує тендер на надання технічної допомоги у проведенні дослідження iconМіжнародний благодійний фонд “Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні” оголошує тендер на проведення дослідження
Тендер проводиться мбф "Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні" в рамках реалізації програми "Подолання епідемії віл/снід в Україні",...
Мбф “Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні” оголошує тендер на надання технічної допомоги у проведенні дослідження iconМіжнародний благодійний фонд “Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні” оголошує тендер на проведення дослідження
Тендер проводиться мбф "Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні" в рамках реалізації програми "Подолання епідемії віл/снід в Україні",...
Мбф “Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні” оголошує тендер на надання технічної допомоги у проведенні дослідження iconМіжнародний благодійний фонд “Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні” оголошує тендер на проведення дослідження
Тендер проводиться мбф "Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні" в рамках реалізації програми "Подолання епідемії віл/снід в Україні",...
Мбф “Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні” оголошує тендер на надання технічної допомоги у проведенні дослідження iconМіжнародний благодійний фонд “Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні” оголошує тендер на проведення дослідження
Тендер проводиться мбф "Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні" в рамках реалізації програми "Подолання епідемії віл/снід в Україні",...
Мбф “Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні” оголошує тендер на надання технічної допомоги у проведенні дослідження iconМіжнародний благодійний фонд “Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні” оголошує тендер на проведення дослідження
Тендер проводиться мбф "Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні" в рамках реалізації програми "Подолання епідемії віл/снід в Україні",...
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов