Міжнародний благодійний фонд «Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні» оголошує відкритий конкурс проектів за компонентом icon

Міжнародний благодійний фонд «Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні» оголошує відкритий конкурс проектів за компонентомНазваниеМіжнародний благодійний фонд «Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні» оголошує відкритий конкурс проектів за компонентом
Дата конвертации02.06.2013
Размер133.96 Kb.
ТипКонкурс
скачать >>>


Міжнародний благодійний фонд «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні»

вул. Димитрова, 5, корпус 10-А, 03680, м. Київ

Тел.: (+380 44) 490-5485 (86, 87,88)

Факс: (+380 44) 490-5489

Е-mail: office@aidsalliance.org.ua

Код ЄДРПОУ 26333816


Міжнародний благодійний фонд

«Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні»

оголошує відкритий конкурс проектів

за компонентом

«Послуги та інформація на рівні громад»

в Одеській та Черкаській областях


Конкурс проводиться в рамках програми «Подолання епідемії ВІЛ/СНІД в Україні», що впроваджується МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» за кошти Глобального фонду для боротьби зі СНІД, туберкульозом та малярією.


^ МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» (надалі – «Організатор конкурсу) – міжнародний благодійний фонд, який підтримує спільноти та дії спільнот, що мають відіграти повноцінну та ефективну роль у відповіді на епідемію ВІЛ/СНІД.


Пріоритетами фонду є підтримка громадської ініціативи, спрямованої на зменшення захворюваності на ВІЛ/СНІД у найбільш уразливих групах населення, розвиток громадської підтримки ВІЛ-позитивних та найбільш уразливих до ВІЛ груп, визначення, обмін та впровадження зразків найефективнішої громадської відповіді на епідемію.


^ Обґрунтування конкурсу

Поширення епідемії ВІЛ/СНІД в усьому світі спричиняє скорочення тривалості життя, збільшення обсягів надання медичної допомоги, загострення проблеми бідності, соціальної нерівності та сирітства.


За оціночними показниками, рівень поширення ВІЛ-інфекції серед дорослого населення України є одним з найвищих у європейському регіоні і становить близько 1,2%. Приймаючи до уваги також найбільші темпи поширення епідемії серед країн даного регіону, ситуація з ВІЛ/СНІД становить загрозу для розвитку України. Таким чином, одним з головних завдань Уряду України, державних та громадських неурядових організацій, що працюють у сфері ВІЛ/СНІД, є взяття під контроль та обмеження поширення ВІЛ/СНІД в Україні. Оскільки в Україні епідемія в основному поширюється серед уразливих груп, тобто має концентрований характер, основні зусилля з ефективної протидії розвитку епідемії повинні бути спрямовані на ці групи населення. Важливим є забезпечення тривалих, якісних та всебічних соціальних та профілактичних послуг та інформації, покращення доступу до безкоштовної та повної підтримки і лікування людей, які живуть з ВІЛ/СНІД.


МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» проводить відкритий конкурс для визначення найбільш ефективних та обґрунтованих проектів у сфері профілактики ВІЛ/СНІД серед уразливих груп населення та для забезпечення рівних можливостей для усіх зацікавлених організацій.


^ Загальні умови участі у конкурсі

До участі у конкурсі запрошуються українські організації Одеської та Черкаської областей, які є офіційно зареєстрованими, мають статус неприбуткових, мають відповідний досвід роботи у сфері ВІЛ/СНІДу, володіють інформацією про сучасні методи і підходи до профілактики ВІЛ/СНІД.


^ Предмет та мета конкурсу

Предметом конкурсу є проектна пропозиція, яка повністю відповідає вимогам цього оголошення.


Метою конкурсу є підтримка проектів протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу серед груп населення з найбільш високим ризиком інфікування, надання та покращення якості і доступності профілактичних послуг для представників уразливих груп (споживачів ін’єкційних наркотиків, осіб, залучених до секс-бізнесу). Усі проекти повинні бути спрямовані на досягнення основного очікуваного результату компоненту, а саме – усі уразливі до епідемії ВІЛ-інфекції групи повинні мати безперешкодний доступ до послуг та інформації з профілактики ВІЛ/СНІД, догляду та підтримки. Важливим індикатором є охоплення уразливих груп, оскільки для досягнення впливу на поширеність ВІЛ-інфекції серед уразливих груп необхідно охопити щонайменше 60% від оціночної кількості уразливої групи в певній місцевості.


Організації можуть подавати пропозицію або за одним, або відразу за кількома напрямами, які наведено нижче. У разі якщо організація претендує на виконання кількох напрямів, вона повинна надати одну пропозицію з єдиним робочим планом та бюджетом, в якому буде чітко та зрозуміло визначено використання ресурсів та коштів на кожен з напрямів.


Напрями, за якими може подаватися пропозиція:


 1. Профілактика ВІЛ-інфекції серед споживачів ін’єкційних наркотиків (СІН) в Одеській області.

 2. Профілактика ВІЛ-інфекції серед осіб, залучених до секс-бізнесу (ОСБ), в Одеській області.

 3. Створення та підтримка роботи ком’юніті-центрів для СІН та ОСБ в Одеській та Черкаській областях.


Далі наведена детальна інформація по кожному із запропонованих напрямів.
^1. Напрям «Профілактика ВІЛ серед СІН»

Відкритий конкурс за даним напрямом оголошується для організацій, які працюють в Одеській області. Проекти мають бути спрямовані на профілактичну роботу з СІН в найбільш уражених ВІЛ-інфекцією місцевостях поза Одесою та обов’язково охоплювати селища Усатове та Нерубайське Біляївського району та місто Южне Одеської області.

Завдання напряму: зниження темпів поширення ВІЛ-інфекції шляхом проведення заходів зі зменшення ризику інфікування ВІЛ/ХПСШ серед споживачів ін’єкційних наркотиків (СІН).^ Проектна пропозиція має включати наступні види діяльності:

 • Аутріч-робота (робота соціальних працівників організації безпосередньо з СІН на вуличних, стаціонарних та мобільних пунктах).

 • Забезпечення доступу СІН до таких послуг: обмін шприців, розповсюдження презервативів, дезінфектантів та інше; надання спеціалізованих послуг (психолога, інфекціоніста, нарколога, хірурга, фтизіатра); консультування за принципом «рівний – рівному»; соціальний супровід клієнтів; направлення клієнтів на тестування на гепатити В та С, туберкульоз, ХПСШ; проведення тренінгів для клієнтів проектів з безпечної поведінки; переадресація клієнтів проектів профілактики в проекти з немедичного догляду та АРТ; юридична допомога клієнтам проектів.

 • Інформаційно-освітня профілактична діяльність серед СІН (інформаційні заняття, розповсюдження інфоматеріалів, проведення тренінгів тощо).

 • Розвиток та проведення груп самодопомоги та залучення СІН до роботи в проекті.

 • Консультування та мотивування представників уразливих груп до зміни поведінки на менш небезпечну. Сприяння доступу клієнтів проекту до програм реабілітації та ресоціалізації.

 • Інформаційна робота із громадськістю та представниками державних та медичних закладів з метою подолання дискримінації та стигматизації представників уразливих груп, висвітлення заходів проекту у ЗМІ.


^ Проектна пропозиція може включати наступні види діяльності:

 • Розширення охоплення цільових груп проектів шляхом залучення до роботи молодих СІН та СІН з невеликим стажем вживання наркотиків.

 • Розширення охоплення споживачів стимулянтів.

 • Впровадження специфічних програм для залучення до профілактичної роботи СІН жіночої статі.

 • Розширення діяльності на міста та селища області, раніше не охоплені профілактичними заходами.

 • Запровадження інших інноваційних методів, які дозволяють суттєво збільшити охоплення СІН профілактичними заходами.

 • Професійне навчання та працевлаштування СІН.


Проектна пропозиція може містити інші завдання, виконання яких сприятиме досягненню мети проекту. В проекті необхідно вказати кількість шприців, презервативів та дезінфікуючих засобів для забезпечення роботи проекту на весь період роботи.


Бюджет проекту має бути реалістичним, орієнтованим на безпосереднє забезпечення виконання завдань проекту та не перевищувати 70 000 грн.


^

2. Напрям «Профілактика ВІЛ серед ОСБ»

Відкритий конкурс за даним напрямом оголошується для організацій, які працюють в Одеській області. Проекти мають бути спрямовані на профілактичну роботу з ОСБ в найбільш уражених ВІЛ-інфекцією місцевостях поза Одесою та обов’язково охоплювати місто Южне Одеської області.^ Проектна пропозиція має включати наступні компоненти:

 • Аутріч-робота (робота соціальних працівників організації безпосередньо з ОСБ на вуличних, стаціонарних та мобільних пунктах).

 • Забезпечення доступу ОСБ до таких послуг: обмін шприців, розповсюдження презервативів, дезінфектантів та інше; надання спеціалізованих послуг (психолога, інфекціоніста, нарколога, дерматовенеролога, гінеколога); консультування за принципом «рівний – рівному»; поширення тематичної інформаційної літератури; соціальний супровід клієнтів; направлення клієнтів на тестування на гепатити В та С, туберкульоз, ХПСШ; проведення тренінгів для клієнтів проектів з безпечної поведінки; переадресація клієнтів проектів профілактики в проекти з немедичного догляду та АРТ; юридична допомога клієнтам проектів.

 • Інформаційно-освітня профілактична діяльність серед ОСБ (інформаційні заняття, розповсюдження інфоматеріалів, проведення тренінгів, тощо).

 • Розвиток проведення груп самодопомоги та залучення ОСБ до роботи в проекті.

 • Консультування та мотивування представників уразливих груп до зміни поведінки на менш небезпечну. Сприяння доступу клієнтів проекту до програм реабілітації та ресоціалізації.

 • Інформаційна робота із громадськістю та представниками державних та медичних закладів з метою подолання дискримінації та стигматизації ОСБ, висвітлення заходів проекту у ЗМІ.

 • Надання «жіночих пакетів» послуг (розповсюдження матеріалів, які мотивують клієнток до участі у проекті – вологих серветок, гігієнічних пакетів тощо).


Проектна пропозиція може включати наступні компоненти:

 • Впровадження гендерно орієнтованих програм.

 • Інформаційно-освітня діяльність серед дітей ОСБ.

 • Розширення діяльності на інші міста та селища області.

 • Запровадження інших інноваційних методів, які дозволяють суттєво збільшити охоплення ОСБ профілактичними заходами.

 • Професійне навчання та працевлаштування.


Бюджет проекту має бути реалістичним, орієнтованим на безпосереднє забезпечення виконання завдань проекту та не перевищувати 20 000 грн.


3. Напрям «Створення та підтримка роботи ком’юніті-центрів для споживачів ін’єкційних наркотиків (СІН) та осіб, залучених до секс-бізнесу (ОСБ)»


Відкритий конкурс за даним напрямом оголошується для організацій, які працюють в ^ Одеській та Черкаській областях. Проекти мають бути спрямовані на профілактичну роботу з СІН/ОСБ в м. Южне Одеської області та м. Черкаси Черкаської області.


^ Завдання напряму: забезпечення створення та/або підтримки функціонування ком’юніті-центрів для цільових груп СІН та ОСБ. Покращення якості життя, ресоціалізація та посилення потенціалу у відповіді на епідемію ВІЛ/СНІД представників даних уразливих до ВІЛ груп за допомогою функціонування ком’юніті-центрів.


^ Проектна пропозиція має включати наступні види діяльності:

 • Інформування громади СІН/ОСБ про створення та напрямки діяльності громадського центру, залучення цих груп до участі в його роботі.

 • Забезпечення доступу СІН та ОСБ до таких послуг: обмін шприців, розповсюдження презервативів, дезінфектантів та інше; надання спеціалізованих послуг (психолога, інфекціоніста, нарколога, хірурга, фтизіатра); консультування за принципом «рівний – рівному»; соціальний супровід клієнтів; направлення клієнтів на тестування на гепатити В та С, туберкульоз, ХПСШ; проведення тренінгів для клієнтів проектів по безпечній поведінці; переадресація клієнтів проектів профілактики в проекти по немедичному догляду та АРТ; юридична допомога клієнтам проектів.

 • Формування знань, навичок та мотивації щодо необхідності дотримання більш безпечної поведінки щодо інфікування ВІЛ (інформаційні заняття, розповсюдження інфоматеріалів, проведення тренінгів, тощо).

 • Організація дозвілля та клубної роботи для цільових груп, членів їх сімей та близького оточення.

 • Співпраця з профільними організаціями, що виконують програми профілактики та догляду та підтримки для СІН/ОСБ, що працюють у сфері ВІЛ/СНІД.

 • Інформування СІН/ОСБ про всі доступні послуги з профілактики ВІЛ-інфікуваня та лікування, догляд та підтримку, які надаються у місцевості функціонування проекту, включаючи проекти інших неурядових організацій, послуги мережі державних закладів тощо.

 • Допомога із вирішенням соціальних та побутових проблем.


Проектна пропозиція може включати наступні види діяльності:

 • Здійснення комплексу послуг з питань професійної підготовки та працевлаштування, ведення здорового способу життя тощо.

 • Надання послуг з догляду за дітьми СІН/ОСБ.

 • Надання послуг будинку тимчасового перебування.


Проектна пропозиція може також містити інші завдання, виконання яких сприятиме досягненню мети проекту.


^ Максимальна сума бюджету за напрямом для проекту в м. Южне – 60 000 грн.

Максимальна сума бюджету за напрямом для проекту в м. Черкаси – 60 000 грн.


^ Бюджет має бути реалістичним та орієнтованим на безпосереднє забезпечення виконання завдань проекту.


Загальна тривалість усіх проектів 9 місяців – з 1 січня 2007 по 30 вересня 2007 року.


При підготовці проектної пропозиції, користуйтеся, будь ласка, результатами досліджень серед уразливих груп населення. Звіти по проведених дослідженнях розміщені на сайті Організатора конкурсу в розділі Інфоцентр (дослідження)

http://www.aidsalliance.kiev.ua/cgi-bin/index.cgi?url=/ru/library/research/index.htm


Значно підвішується вірогідність підтримки проектних пропозицій, поданих Координаційними групами сайту (регіон/місцевість).


^ Останній термін подання проектних заявок - 14 грудня 2006 року (за поштовим штемпелем дати відправлення).


Для участі у конкурсі необхідно подати проектну заявку з бюджетом, які складено за відповідними формами, що надсилаються разом з цим оголошенням. Проектна пропозиція надсилається в п’яти примірниках українською або російською мовою за адресою:


м. Київ, 03680

вул. Димитрова, 5, корпус 10 А, 6 поверх

Міжнародний благодійний фонд

„Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні” з поміткою «Конкурс»

та електронною поштою на адресу kishkina@aidsalliance.org.ua


За додатковими консультаціями звертайтесь, будь ласка, в офіс Міжнародного благодійного фонду «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД Україні»: (044) 4905485, 4905486, 4905487; Факс (044) 4905489


^ Контактні особи:


Ольга Кішкіна, асистент відділу управління програмами в центральному регіоні України, kishkina@aidsalliance.org.ua (внутрішній номер телефону 219), та Людмила Шульга, старший фахівець відділу управління програмами в центральному регіоні України, shulga@aidsalliance.org.ua (внутрішній номер телефону 152).


З питань координації діяльності проекту з іншими ініціативами на рівні області звертайтеся, будь ласка, до регіональних координаторів Міжнародного Альянсу з ВІЛ/СНІД в Україні:

- у Черкаській області: ^ Елеонора Герасименко, ел. пошта: fund@insight.org.ua

- у Одеській області: Тетяна Афанасіаді, ел. пошта: ta_fan@ukr.net


Зверніть, будь ласка, увагу на наступне:


 • Проектні пропозиції, що надійдуть до МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ\СНІД в Україні» після вказаного в оголошенні терміну, не розглядатимуться.

 • Гранти не будуть надаватися прибутковим організаціям, політичним партіям та фізичним особам.

 • Конкурсна комісія не рецензуватиме подані на конкурс матеріали.

 • Переможці конкурсу будуть повідомлені про його результати протягом 30 робочих днів від дати останнього терміну подання проектних заявок.

 • Причини відмови у підтримці проектної пропозиції не повідомляються та не обґрунтовуються.

 • Результати конкурсу будуть повідомлені організації електронним повідомленням


Інші умови:

До участі у конкурсі допускаються лише проектні пропозиції, які повністю відповідають умовам конкурсу. Відповідність поданих пропозицій умовам конкурсу Організатор конкурсу визначає на власний розсуд.

Учасники конкурсу погоджуються з тим, що Організатор конкурсу не повертає матеріали, подані на будь-якій стадії проведення конкурсу без спеціальної вимоги учасника, викладеної в письмовій формі та належним чином надісланої Організатору конкурсу. Якщо учасник конкурсу протягом місяця від дня оголошення його результатів не пред’явив вимогу про повернення йому надісланих на конкурс матеріалів та документів, вважається, що Організатор конкурсу має право володіння ними.

У результаті оцінки проектних пропозицій Організатором конкурсу буде визначено переможця. Оцінювання пропозицій буде проводитись Організатором конкурсу на власний розсуд, виходячи з власного бачення мети, цілей та завдань конкурсу. Винагородою переможцеві конкурсу буде укладення угоди з Організатором конкурсу на умовах викладених у проектній пропозиції учасника з урахуванням зауважень конкурсної комісії та Організатора конкурсу.

^ Відповідальність Організатора конкурсу не виходить за межі винагороди, визначеної умовами конкурсу.


Організатор конкурсу не несе відповідальності за роботу пошти України, за будь-які поштові помилки, внаслідок яких матеріали (проектна пропозиція, бюджет чи будь-які інші документи, необхідні для участі у конкурсі) учасників конкурсі не надійшли/надійшли із запізненням, були загублені чи пошкоджені; за роботу операторів зв’язку; у випадку виникнення форс-мажорних обставин. Організатор конкурсу не несе відповідальності за неможливість контакту з учасником конкурсу, якщо будь-яка інформація про учасника конкурсу повідомлена неправильно. Учасник несе особисту відповідальність за достовірність наданої ним інформації.

^ Участю у конкурсі (поданням проектної пропозиції) учасник безумовно погоджується з усіма умовами конкурсу та бере на себе обов’язок їх належно виконувати.

У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення умов конкурсу, та/або питань, не врегульованих умовами конкурсу, остаточне рішення приймається Організатором конкурсу. Рішення Організатора конкурсу є остаточним та оскарженню не підлягає.

Зважаючи на необхідність узгодження робочого плану за Програмою Глобальним фондом для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією, окремі види діяльності за напрямами, згадуваними у цьому оголошенні про конкурс, можуть бути змінені.


Бажаємо Вам успіху!

Похожие:

Міжнародний благодійний фонд «Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні» оголошує відкритий конкурс проектів за компонентом iconМіжнародний благодійний фонд «Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні» оголошує відкритий конкурс проектів за компонентом
Конкурс проводиться в рамках програми «Подолання епідемії віл/снід в Україні», що впроваджується мбф «Міжнародний Альянс з віл/снід...
Міжнародний благодійний фонд «Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні» оголошує відкритий конкурс проектів за компонентом iconМіжнародний благодійний фонд «Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні» оголошує відкритий конкурс проектів за компонентом
Конкурс проводиться в рамках програми «Подолання епідемії віл/снід в Україні», що впроваджується мбф «Міжнародний Альянс з віл/снід...
Міжнародний благодійний фонд «Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні» оголошує відкритий конкурс проектів за компонентом iconМіжнародний благодійний фонд «Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні» оголошує відкритий конкурс проектів за компонентом
Конкурс проводиться в рамках програми «Подолання епідемії віл/снід в Україні», що впроваджується мбф «Міжнародний Альянс з віл/снід...
Міжнародний благодійний фонд «Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні» оголошує відкритий конкурс проектів за компонентом iconМіжнародний благодійний фонд «Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні» оголошує відкритий конкурс проектів за компонентом
Конкурс проводиться в рамках програми «Подолання епідемії віл/снід в Україні», що впроваджується мбф «Міжнародний Альянс з віл/снід...
Міжнародний благодійний фонд «Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні» оголошує відкритий конкурс проектів за компонентом iconМіжнародний благодійний фонд «Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні» оголошує відкритий конкурс проектів за компонентом
Конкурс проводиться в рамках програми «Подолання епідемії віл/снід в Україні», що впроваджується мбф «Міжнародний Альянс з віл/снід...
Міжнародний благодійний фонд «Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні» оголошує відкритий конкурс проектів за компонентом iconМіжнародний благодійний фонд «Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні» оголошує відкритий конкурс проектів за компонентом
«Послуги та інформація на рівні громад» напрям «Замісна підтримуюча терапія» в Донецькій області
Міжнародний благодійний фонд «Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні» оголошує відкритий конкурс проектів за компонентом iconМіжнародний благодійний фонд «Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні» оголошує відкритий конкурс проектів за напрямом
Конкурс проводиться в рамках програми «Подолання епідемії віл/снід в Україні», що впроваджується мбф «Міжнародний Альянс з віл/снід...
Міжнародний благодійний фонд «Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні» оголошує відкритий конкурс проектів за компонентом iconМіжнародний благодійний фонд “Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні” оголошує відкритий конкурс проектів за напрямком
Конкурс проводиться в рамках проекту „Подолання епідемії віл/снід в Україні”, який реалізується Міжнародним благодійним фондом «Міжнародний...
Міжнародний благодійний фонд «Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні» оголошує відкритий конкурс проектів за компонентом iconМіжнародний благодійний фонд «Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні» оголошує відкритий конкурс проектів з організації соціального підприємства
Конкурс проводиться в рамках програм, що впроваджуються мбф «Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні» за кошти Глобального фонду...
Міжнародний благодійний фонд «Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні» оголошує відкритий конкурс проектів за компонентом iconМіжнародний благодійний фонд «Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні» оголошує відкритий конкурс проектів з профілактики віл-інфекції серед споживачів ін’єкційних наркотиків та осіб, залучених до секс-бізнесу, через аптечну мережу
Конкурс проводиться в рамках програм, що впроваджуються мбф «Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні» за кошти Глобального фонду...
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов