Мбф міжнародний Альянс з віл/снід в Україні icon

Мбф міжнародний Альянс з віл/снід в УкраїніНазваниеМбф міжнародний Альянс з віл/снід в Україні
Дата конвертации04.06.2013
Размер119.36 Kb.
ТипКонкурс
скачать >>>
____________________________________________________________________________


МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні


вул. Димитрова, 5, корпус 10-А, 9-й поверх, 03680, м. Київ

Тел.: (+380 44) 490-5485(6,7)

Факс: (+380 44) 490-5489

Е-mail: office@aidsalliance.org.ua

www.aidsalliance.org.ua


Міжнародний Благодійний Фонд

«Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні»

оголошує відкритий конкурс проектів

з організації роботи мобільної амбулаторії для надання діагностичних та

медико-консультативних послуг представникам уразливих груп населення


Конкурс проводиться в рамках програм, що впроваджуються МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» за кошти Глобального фонду для боротьби зі СНІД, туберкульозом та малярією.


^ МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» (надалі – «Організатор конкурсу») – міжнародний благодійний фонд, який підтримує спільноти та дії спільнот, що мають відігравати повноцінну та ефективну роль у відповіді на епідемію ВІЛ/СНІД.


Пріоритетами фонду є підтримка громадської ініціативи, спрямованої на зменшення захворюваності на ВІЛ/СНІД у найбільш уразливих групах населення, розвиток громадської підтримки ВІЛ-позитивних та найбільш уразливих до ВІЛ груп, розвиток впровадження зразків найефективнішої відповіді на епідемію.


^ Обґрунтування конкурсу

Поширення епідемії ВІЛ/СНІД у всьому світі спричиняє скорочення тривалості життя, збільшення обсягів надання медичної допомоги, загострення проблеми бідності, соціальної нерівності та сирітства.


За оціночними даними рівень поширеності ВІЛ-інфекції серед дорослого населення України є одним з найвищих у європейському регіоні і становить близько 1,5 %. Також, зважаючи на найбільші темпи поширення епідемії серед країн Центрально-Східної Європи, ситуація з ВІЛ/СНІД становить загрозу для розвитку України. Таким чином, одним з головних завдань Уряду України, державних та громадських неурядових організацій, що працюють у сфері протидії ВІЛ/СНІД, є взяття під контроль та обмеження поширення ВІЛ/СНІД в Україні.


Своєчасне виявлення та ефективне лікування ІПСШ є визнаним заходом профілактики інфікування ВІЛ, необхідність їх впровадження визначено в Національній програмі забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, допомоги та лікування ВІЛ-інфікованих на 2004-2008 роки.


Кількість випадків інфікування ВІЛ через статеві контакти зростає, частково завдяки сталому високому рівню ІПСШ серед дорослого населення. Захворюваність на сифіліс (50 випадків на 100 000 населення у 2005 році та 40,7 випадків у 2006 році) та гонорею (46 випадків на 100 000 населення у 2005 році та 39,3 випадки у 2006 році) залишаються на достатньо високому рівні. Поширеність сифілісу та інших ІПСШ помітно вища в регіонах з найвищою концентрацією ВІЛ, що свідчить про існування прямого зв’язку між високими показниками захворюваності ІПСШ та збільшенням частоти передачі ВІЛ статевим шляхом.


Діагностика та лікування ІПСШ часто є недоступними для вразливих груп за різних причин. Зокрема, високої вартості послуг, побоювань щодо розкриття ВІЛ-статусу, інформації про вживання ними наркотичних препаратів, розкриття діагнозу «венеричне захворювання», відсутністю реальних механізмів доступу до уразливих груп населення у спеціалістів дерматовенерологів. Також представники цих груп в свою чергу уникають звертання за відповідною допомогою до лікувально-діагностичних закладів.


В рамках Програми, що виконується за підтримки Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом і малярією, передбачено закупівлю швидких тестів на сифіліс та ВІЛ та препаратів для лікування ІПСШ відповідно до програмних показників. Впровадження цих заходів, спрямованих на покращення доступу представників уразливих груп до діагностики та лікування ІПСШ, планується здійснювати у тісній співпраці відповідних медичних закладів, що уповноважені надавати послуги з діагностики та лікування ІПСШ, та неурядових організацій, що надають комплексні послуги з профілактики ВІЛ/СНІД/ІПСШ серед уразливих груп населення.


Надання послуг з ДКТ, діагностики ІПСШ для представників уразливих груп населення планується на базі спеціалізованих мобільних амбулаторій, заохочення та переадресація їх в лікувальні заклади на безкоштовне лікування ІПСШ (за потреби), що значно покращать доступ уразливих груп до медичних послуг та вплинуть на темпи розповсюдження ВІЛ/ІПСШ статевим шляхом. Задля досягнення цілей конкурсу планується централізована закупівля 14 переобладнаних автобусів Організатором конкурсу та передача їх переможцям конкурсу.


^ До участі в конкурсі запрошуються:


Українські організації, які є офіційно зареєстрованими, мають статус неприбуткових, мають відповідний досвід роботи у сфері профілактики ВІЛ/ІПСШ серед уразливих груп населення, мають надійні партнерські стосунки із дерматовенерологічними закладам і центрами профілактики та боротьби зі СНІДом.

До участі в конкурсі запрошуються організації з усіх регіонів України.


^ Предмет та мета конкурсу


Предметом конкурсу є проектна пропозиція, яка відповідає вимогам цього оголошення. Метою конкурсу є організація проведення консультування та діагностики ІПСШ/ВІЛ швидкими тестами на базі мобільних амбулаторій та організація безкоштовного лікування ІПСШ у представників уразливих груп населення на базі амбулаторії або спеціалізованих медичних закладів (регіональні центри профілактики та боротьби зі СНІДом, дерматовенерологічні диспансери та інші лікувально-профілактичні заклади).


^ Цільова група: особи комерційного сексу (ОКС), споживачі ін’єкційних наркотиків (СІН).


Проектна заявка має передбачати виконання наступних завдань протягом проектного періоду.

 • Число звернень клієнтів до послуг кожної мобільної амбулаторії – не менше ніж 1 500.

 • В тому числі надання послуг по діагностиці сифілісу з використанням швидких тестів на сифіліс для представників уразливих груп - не менше ніж 640 тестувань для ОКС або 400 тестувань для СІН).

 • Надання послуг по діагностиці ВІЛ-інфекції з використанням швидких тестів для представників уразливих груп - не менше ніж 640 тестувань для ОКС або 440 тестувань для СІН.


Види діяльності, які мають виконуватися протягом проектного періоду:

 • Проведення до та після-тестового консультування та тестування на ВІЛ з використанням швидких тестів.

 • Проведення консультування та тестування з використанням швидких тестів для виявлення сифілісу.

 • Консультування та діагностика інфекцій, які передаються статевим шляхом - гонорея, хламідіоз, трихомоніаз, кандидоз статевих органів і т.п.(забір мазків і їх діагностика в лабораторії – при наявності можливості (наявність домовленості із місцевою дерматовенерологічною службою).

 • Лікування ІПСШ в умовах амбулаторії (наявність домовленості із місцевою дерматовенерологічною службою).

 • Розповсюдження презервативів, шприців, лубрикантів, інформаційних матеріалів, інших матеріалів, запланованих проектом, надання консультацій з питань безпечного сексу, використання дезінфектантів, репродуктивного здоров’я та контрацепції, зменшення ризикової поведінки при вживанні наркотиків, алкоголю та інших питань, видача картки-направлення для отримання інших послуг.

 • Надання послуги соціального супроводу в мобільній амбулаторії до центру СНІД чи шкір вендиспансеру при позитивних результатах швидких тестів, направлення на отримання медичних та соціальних послуг, в інші організації.

 • Проведення аналізу та, при необхідності, організація роботи амбулаторії в нічні часи та в місцях, куди важко дістатися громадським транспортом (траси, околиці міста).

 • Забір крові в вакутайнери для лабораторного підтвердження позитивних результатів, що були виявлені в мобільній лабораторії при тестуванні на ВІЛ та сифіліс швидкими тестами (при наявності домовленості із вказаними закладами).

 • Проведення щотижневих робочих зустрічей персоналу проекту, на яких обговорюються проблеми та досягнення в межах роботи мобільної амбулаторії.^ Особливі вимоги та умови конкурсу:


 • Мобільна амбулаторія має покривати територію діяльності проекту (або проектів декількох НУО), які охоплюють протягом року не менше 2000 СІН або 800 ЖКС (можлива сумарна комбінація показників річного охоплення – СІН+ЖКС).

 • Організувати роботу мобільної амбулаторії на трасах або вуличних маршрутах 5 днів на тиждень.

 • В бюджеті передбачити інструментарій для збору матеріалу (одноразові гінекологічні набори, предметні скельця, вакутайнери, одноразові печатки, вату, спирт, дезинфіктанти для дезінфекції машини, відпрацьованих матеріалів, рук персоналу, ємкості, герметичні контейнери для дезинфекції відпрацьованих матеріалів, контейнери/сумки для транспортування забраного матеріалу до центрів СНІДу чи венерологічних диспансерів на діагностику і т.п.).

Додаткові умови:

 • Гарантувати забезпечення належних умов збереження авто на стоянці чи в гаражі, при необхідності за кошти з проекту (передбачених бюджетом) чи інших джерел.

 • Інформувати щодо роботи амбулаторії, партнерські НУО, управління міської влади, МВД, інші установи.

 • Інформувати клієнтів щодо послуг, які надаються амбулаторією та мотивування до користування послугами, внести інформацію про роботу мобільної амбулаторії в інфоматеріали які виготовляє та розповсюджує НУО

 • Забезпечити облік, моніторинг та оцінку діяльності діагностики ВІЛ/ІПСШ та лікування ІПСШ.

 • Проектна пропозиція може включати інші заходи для ефективної реалізації проекту.

 • якщо діяльність за проектною пропозицією фінансується іншими донорами, учасник конкурсу має подати бюджет, що відповідає наступним принципам: а) має бути виключена діяльність за проектом, що вже отримала фінансування від іншого донора (за винятком розширення обсягу такої діяльності); б) розподіл часток фінансування діяльності учасника конкурсу між донорами є прозорим, справедливим та обґрунтованим.

 • при підготовці проектної пропозиції необхідно використовувати форму проектної пропозиції, форму робочого плану, форму бюджету та таблицю індикаторів, які додаються до цього оголошення. При заповненні цих форм, будь ласка, користуйтеся інструкцією.

 • Організація несе відповідальність за належний догляд, збереження експлуатацію мобільної амбулаторії.

 • Забороняється використання мобільної амбулаторії для цілей, які не передбачені проектною діяльністю.


Заявнику необхідно подати наступні документи:

 • Проектна пропозиція, складена за наданою формою

 • Робочий план, складений за наданою формою

 • Бюджет, складений за наданою формою

 • Заповнену таблицю індикаторів ефективності, складену за наданою формою

 • Копію юридичних документів, які пояснюють статус організації (статут, свідоцтво про реєстрацію, довідка про неприбутковий статус організації)

 • Резюме персоналу проекту (керівника мобільної амбулаторії (зайнятість 25%), лікаря дерматовенеролога, медичної сестри/лаборанта).

 • Надати копію угоди про співпрацю з регіональним Центром профілактики та боротьби зі СНІДом, дерматовенерологічним диспансером щодо надання відповідних медичних послуг представникам уразливих груп в умовах мобільної амбулаторії.

Бажано надати:

 • Матеріали, які характеризують діяльність Вашої організації (аналітичні звіти, фінансові звіти, статті, брошури, публікації про Вашу організацію в пресі). Будь ласка, оберіть найважливіші документи, надсилайте не більше 4-х зразків).

 • Лист підтримки від партнерської організації/установи, яка зможе надати в користування стоянку / гараж на безоплатній основі.


^ Бюджет має бути реалістичним та орієнтованим на безпосереднє забезпечення діяльності мобільної амбулаторії.


Максимальна сума бюджету проекту – 10 000 доларів США.


^ Кошти на реєстрацію авто в МРЕО та страхування, будуть надані організаціям переможцям Організатором конкурсу додатково до вказаної суми.


Термін виконання проектів: 5 місяців з 1 травня 2008 року по 30 вересня 2008 року.


^ Останній термін подання проектних заявок – 10 березня 2008 року (за поштовим штемпелем).


Для участі в конкурсі необхідно подати проектну заявку з бюджетом, які надсилаються разом із цим оголошенням. Проектна пропозиція надсилається в п’яти примірниках українською або російською мовою за адресою:


м. Київ, 03680

вул. Димитрова, 5, корп. 10 А, 9 поверх

Міжнародний Благодійний Фонд

«Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» з поміткою «Конкурс»

та обов’язково електронною поштою на адресу proposals@aidsalliance.org.ua


Зверніть, будь ласка, увагу:

 • Проектні пропозиції, що надійдуть Організатору конкурсу після вказаного в оголошенні терміну, або не надіслані електронною поштою на адресу proposals@aidsalliance.org.ua не розглядатимуться

 • Гранти не будуть надаватися прибутковим організаціям, політичним партіям чи фізичним особам

 • Конкурсна комісія не рецензуватиме подані на конкурс матеріали

 • Результати конкурсу будуть повідомлені переможцям протягом 30 робочих днів від дати останнього терміну подання проектних заявок

 • Причини відмови у підтримці проектної пропозиції не повідомляються та не обґрунтовуються

 • Результати конкурсу будуть повідомлені організації електронним повідомленням

 • Для реалізації національного або регіонального проекту, організація повинна мати відповідний юридичний статус (всеукраїнський / обласний) або надати офіційні документи, які дозволяють здійснювати діяльність на певній адміністративній території


Інші умови:

До участі в конкурсі допускаються лише проектні пропозиції, які повністю відповідають умовам конкурсу. Відповідність поданих пропозицій умовам конкурсу Організатор конкурсу визначає на власний розсуд.


Учасники конкурсу погоджуються з тим, що Організатор конкурсу не повертає матеріали, подані на будь-якій стадії проведення конкурсу без спеціальної вимоги учасника, викладеної в письмовій формі та належним чином надісланої Організатору конкурсу. Якщо учасник конкурсу протягом місяця від дня оголошення його результатів не пред’явив вимогу про повернення йому надісланих на конкурс матеріалів та документів, вважається, що Організатор конкурсу має право володіння ними.


У результаті оцінки проектних пропозицій Організатором конкурсу буде визначено переможця. Оцінювання пропозицій буде проводитись Організатором конкурсу на власний розсуд, виходячи з власного бачення мети, цілей та завдань конкурсу.

Винагородою переможцеві конкурсу буде укладення угоди з Організатором конкурсу на умовах, викладених у проектній пропозиції учасника з урахуванням зауважень конкурсної комісії та Організатора конкурсу.

Відповідальність Організатора конкурсу не виходить за межі винагороди, визначеної умовами конкурсу.


Організатор конкурсу не несе відповідальність за роботу пошти України; за будь-які поштові помилки, внаслідок яких матеріали (проектна пропозиція, бюджет чи будь-які інші документи, необхідні для участі в конкурсі) учасників конкурсу не надійшли / надійшли із запізненням, були загублені чи пошкоджені; за роботу операторів зв’язку; у випадку виникнення форс-мажорних обставин. Організатор конкурсу не несе відповідальності за неможливість контакту з учасником конкурсу, якщо будь-яка інформація про учасника конкурсу повідомлена неправильно. Учасник несе особисту відповідальність за достовірність наданої ним інформації.


Участю в конкурсі (поданням проектної пропозиції) учасник безумовно погоджується з усіма умовами конкурсу та бере на себе обов’язок належно їх виконувати.


У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення умов конкурсу, та / або питань, не врегульованих умовами конкурсу, остаточне рішення приймається Організатором конкурсу. Рішення Організатора конкурсу є остаточним та оскарженню не підлягає.


Зважаючи на необхідність узгодження робочого плану з Програмою Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією, окремі види діяльності за напрямком, згадуваним у цьому оголошенні про конкурс, можуть бути змінені.


Бажаємо Вам успіху!


За додатковою інформацією звертайтесь, будь ласка, в офіс Міжнародного благодійного фонду «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні»: (044) 490-54-58, 490-54-86, 490-54-87; факс (044) 490-54-89.


Контактні особи:


Юрій Гайдук - старший фахівець відділу управління проектами в східному регіоні України, E-mail: gayduk@aidsalliance.org.ua (внутрішній номер 234).


Віктор Ісаков, керівник відділу управління проектами в східному регіоні України, E-mail: isakov@aidsalliance.org.ua (внутрішній номер 113).
Похожие:

Мбф міжнародний Альянс з віл/снід в Україні iconМіжнародний благодійний фонд “Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні
Тендер проводиться мбф “Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні” в рамках реалізації програми “Подолання епідемії віл/снід в Україні”,...
Мбф міжнародний Альянс з віл/снід в Україні iconМбф «Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні» оголошує тендер на проведення опитування серед населення України (Омнібус) для розрахунку Національних показників моніторингу та оцінки ефективності заходів, які забезпечують контроль за епідемією віл/снід
Тендер проводиться мбф «Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні» в рамках програми «Подолання епідемії віл/снід в Україні» яка реалізується...
Мбф міжнародний Альянс з віл/снід в Україні iconМбф “Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні” оголошує тендер на надання технічної допомоги у проведенні дослідження
Тендер проводиться мбф "Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні" в рамках реалізації програми "Подолання епідемії віл/снід в Україні",...
Мбф міжнародний Альянс з віл/снід в Україні iconМбф “Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні” оголошує тендер на надання технічної допомоги у проведенні дослідження
Тендер проводиться мбф "Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні" в рамках реалізації програми "Подолання епідемії віл/снід в Україні",...
Мбф міжнародний Альянс з віл/снід в Україні iconМіжнародний благодійний фонд «Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні» оголошує відкритий конкурс проектів за напрямом
Конкурс проводиться в рамках програми «Подолання епідемії віл/снід в Україні», що впроваджується мбф «Міжнародний Альянс з віл/снід...
Мбф міжнародний Альянс з віл/снід в Україні iconМіжнародний благодійний фонд «Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні» оголошує відкритий конкурс проектів за компонентом
Конкурс проводиться в рамках програми «Подолання епідемії віл/снід в Україні», що впроваджується мбф «Міжнародний Альянс з віл/снід...
Мбф міжнародний Альянс з віл/снід в Україні iconМіжнародний благодійний фонд «Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні» оголошує відкритий конкурс проектів за компонентом
Конкурс проводиться в рамках програми «Подолання епідемії віл/снід в Україні», що впроваджується мбф «Міжнародний Альянс з віл/снід...
Мбф міжнародний Альянс з віл/снід в Україні iconМіжнародний благодійний фонд «Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні» оголошує відкритий конкурс проектів за компонентом
Конкурс проводиться в рамках програми «Подолання епідемії віл/снід в Україні», що впроваджується мбф «Міжнародний Альянс з віл/снід...
Мбф міжнародний Альянс з віл/снід в Україні iconМіжнародний благодійний фонд «Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні» оголошує відкритий конкурс проектів за компонентом
Конкурс проводиться в рамках програми «Подолання епідемії віл/снід в Україні», що впроваджується мбф «Міжнародний Альянс з віл/снід...
Мбф міжнародний Альянс з віл/снід в Україні iconМіжнародний благодійний фонд «Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні» оголошує відкритий конкурс проектів за компонентом
Конкурс проводиться в рамках програми «Подолання епідемії віл/снід в Україні», що впроваджується мбф «Міжнародний Альянс з віл/снід...
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов