Міжнародний благодійний фонд “Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні icon

Міжнародний благодійний фонд “Міжнародний Альянс з віл/снід в УкраїніНазваниеМіжнародний благодійний фонд “Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні
Дата конвертации01.06.2013
Размер71.43 Kb.
ТипДокументы
скачать >>>


______________________________________________________________________________

Міжнародний благодійний фонд “Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні


М. Київ 03680, вул. Димитрова, 5

Код ЄДРПОУ 26333816
Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні

у межах компоненту “Інформація, освіта та адвокація»


оголошує тендер


Організація та проведення гала-концерту з ВІЛ/СНІД тематики”.Тендер проводиться МБФ “Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні” в рамках реалізації програми “Подолання епідемії ВІЛ/СНІД в Україні”, підтриманої Глобальним фондом для боротьби зі СНІД, туберкульозом та малярією.


^ Міжнародний Благодійний Фонд “Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні” (надалі „Організатор тендеру”) – міжнародний благодійний фонд, який підтримує дії спільнот, що мають відіграти повноцінну роль у відповіді на епідемію ВІЛ/СНІД. Пріоритетами фонду є підтримка громадської ініціативи, спрямованої на зменшення захворюваності на ВІЛ у найбільш уразливих до нього групах населення, розвиток соціальної підтримки ВІЛ-позитивних та їхніх близьких, зменшення стигматизації та покращення обслуговування ВІЛ-позитивних та найбільш уразливих до ВІЛ груп, визначення, обмін та наслідування зразків найефективнішої громадської відповіді на епідемію.


Досвід проведення інформаційно-музичних заходів та дослідження їх ефективності показали, що ця форма надання інформації про ВІЛ/СНІД є такою, яка найкраще впливає на молодіжну аудиторію та може вплинути на моделі поведінки і поведінкові практики. З метою підвищення обізнаності молоді з питань ВІЛ/СНІД та формування толерантного ставлення до людей, які живуть з ВІЛ/СНІД, Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні оголошує тендер на організацію та проведення інформаційно-музичного заходу за ВІЛ/СНІД тематикою.


^ Мета тендеру

За результатами тендеру буде відібрано організацію-партнера для проведення гала-концерту з ВІЛ/СНІД тематики.


Предмет тендеру
^

Предметом тендеру є тендерна пропозиція, форма та зміст якої мають відповідати умовам, викладеним у цьому оголошенні про тендер.
Запрошуємо організації, які мають попередній досвід роботи у підготовці та проведенні гала-концертів, подати тендерні пропозиції у відповідності до таких вимог:

 • надати Міжнародному Альянсу з ВІЛ/СНІД в Україні тендерні пропозиції до 18:00

^ 1 червня 2005 року;

 • показати досвід роботи з проведення подібних заходів, обізнаність з темою та проблематикою проекту; додати список попередніх соціальних проектів в означеній сфері, зразки продукції, відгуки ЗМІ;

 • довести здатність здійснювати заходи спільно з партнерами та наявність зв’язків із відповідними державними та бізнесовими структурами, НУО, експертами тощо;

 • надати чіткий план дій, що відповідає меті та завданням тендеру;

 • додати прозорий бюджет з обґрунтованими та реалістичними розцінками;

 • продемонструвати відповідність плану дій і бюджету;

 • у разі, коли пропозицію подає асоціація чи консорціум організацій, організації мають надати угоди про співпрацю;

 • описати очікувані результати проекту та його вплив на громадську думку;

 • надіслати не менш 2-х рекомендаційних листів від партнерських організацій, або замовників соціальних проектів;

 • надати інформацію про можливість використання додаткових ресурсів для здійснення запропонованої діяльності та реалізації тендерної пропозиції.^ Тендерні пропозиції мають передбачати такі заходи:

 1. залучення широкого кола партнерів для організації та проведення гала-концерту 24 липня 2005 року на Європейській площі у м. Києві (дата може бути змінена за умови погодження з Київською державною адміністрацією);

 2. отримання необхідних документів та дозволів від Київської державної адміністрації та інших державних та комунальних установ на проведення заходу;

 3. сценарій заходу та підготовку сценарного плану в терміни, визначені робочим планом; (організація – виконавець повинна узгоджувати графік проведення заходів з робочою групою Альянсу);

 4. залучення до концерту провідних українських музикальних команд/співаків та молодих музик і співаків;

 5. виготовлення та розміщення реклами гала-концерту на радіо- та телеканалах (2 радіо- та 1 відеоролик; перелік каналів буде узгоджено окремо);

 6. виготовлення поліграфічної продукції з символікою події – футболок (1000 од.) та інформаційних буклетів (15 000 прим.);

 7. організацію та проведення прес-конференції щодо подій;

 8. демонстрацію під час концерту профілактичних відео роликів з ВІЛ/СНІД тематики на екрані колективного користування (за узгодженням з Альянсом);

 9. забезпечення безпеки учасників події;

 10. організацію VIP зони та подій для спеціальних гостей;

 11. організацію трансляції гала-концерту на провідних музикальних каналах країни (М-1, OTV);

 12. організацію соціологічного дослідження з оцінки впливу події на знання, ставлення та поведінку щодо ВІЛ/СНІД та людей, що живуть з ВІЛ/СНІД;

 13. по закінченні проекту — надання Альянсу наступних матеріалів про подію: описовий звіт з PR кампанії, п’ятихвилинного відео звіту про гала-концерт (VHS), професійних фотографій з прес-конференції та концерту (у форматі *.jpg) та відео матеріалів концерту форматі BTC SP та VHS.


До участі у тендері допускаються лише такі тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам тендеру. Відповідність поданих пропозицій умовам тендеру визначає Організатор тендеру.

Учасники тендеру погоджуються з тим, що Організатор тендеру не повертає матеріали, подані на будь-якій стадії проведення тендеру без спеціальної вимоги учасника, викладеної в письмовій формі та належним чином надісланої Організатору тендеру. Якщо учасник тендеру протягом місяця від дня оголошення його результатів не висунув вимогу про повернення йому надісланих на тендер матеріалів та документів, вважається, що Організатор тендеру має право володіння ними.


^ Визначення переможця тендеру, винагорода.

У результаті оцінки тендерних пропозицій тендерною комісією буде визначено переможця тендеру. Оцінювання тендерних пропозицій буде проводитись тендерною комісією, виходячи з власного бачення мети, цілей та завдань тендеру. Тендерною комісією може бути рекомендовано визначити переможцем тендерну пропозицію з умовою внесення до неї рекомендацій тендерної комісії.

Винагородою переможцеві тендеру буде укладення угоди з Організатором тендеру на організацію та проведення гала-концерту з ВІЛ/СНІД тематики на умовах, викладених у тендерній пропозиції переможця з урахуванням рекомендацій тендерної комісії.


^ Максимальна сума тендеру складає 100 000 доларів США.

Відповідальність Організатора конкурсу не виходить за межі винагороди, визначеної умовами тендеру.


Тендерну пропозицію українською та англійською мовами в роздрукованому вигляді з додатками, а також копією пропозиції на CD-rom, слід надіслати за адресою:


м. Київ, 03680

вул. Димитрова 5, корп.10А, 6-й поверх

Міжнародний благодійний фонд

„Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні”

На тендер “Організація та проведення гала-концерту з ВІЛ/СНІД тематики”


^ Кінцевий термін подання пропозицій: 18:00, 1 червня 2005 року.


За додатковими консультаціями звертайтеся в офіс Міжнародного благодійного фонду «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» за телефонами:

(044) 490-54-85,490-54-86,490-54-87, 490-54-88.

Контактна особа:

Лайма Гейдар (gaydar@aidsalliance.org.ua), внутрішній номер 119.


Оголошення про тендер розміщені на веб-сайті Міжнародного благодійного фонду „Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні” - www.aidsalliance.org.ua. Оригінал оголошення про тендер, роздрукований з вищезазначеного веб-сайту одразу після розміщення такого оголошення та завірений підписом і печаткою Організатора тендеру, зберігається у МБФ „Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні”.


Організатор тендеру не несе відповідальності за роботу пошти України, за будь-які поштові помилки, внаслідок яких матеріали (тендерна пропозиція, бюджет чи будь-які інші документи, необхідні для участі у тендері) учасників тендеру не надійшли/надійшли із запізненням, були загублені чи пошкоджені; за роботу операторів зв’язку; у випадку виникнення форс-мажорних обставин. Організатор тендеру не несе відповідальності за неможливість контакту з учасником тендеру, якщо будь-яка інформація про учасника тендера повідомлена неправильно. Учасник несе особисту відповідальність за достовірність наданої ним інформації.

Участю у тендері учасник безумовно погоджується з усіма умовами тендеру та бере на себе обов’язок їх належно виконувати.

У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення умов тендеру, та/або питань, не врегульованих умовами тендеру, остаточне рішення приймається Організатором тендеру. Рішення Організатора тендеру є остаточним та оскарженню не підлягає.


^ Зверніть, будь ласка, увагу:

 • Заявки на тендер, які надійдуть до МБФ „Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні” після вказаного в оголошенні терміну, не розглядатимуться.

 • Подані на тендер матеріали не рецензуються.

 • Причини відмови в підтримці тендерної пропозиції не повідомляються та не обґрунтовуються.

 • Про результати тендеру переможця повідомлять письмово не пізніше 6 червня 2005 року.

 • Результати тендеру будуть оприлюднені шляхом розміщення на веб-сайті МБФ „Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні” - www.aidsalliance.org.ua.


Бажаємо успіху та щиро сподіваємося на плідну співпрацю!Подолання епідемії ВІЛ/СНІД в Україні

Національна програма, підтримана Глобальним фондом для боротьби зі СНІД, туберкульозом та малярієюПохожие:

Міжнародний благодійний фонд “Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні iconМіжнародний благодійний фонд „Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні” оголошує тендер на надання послуг з добровільного медичного страхування. Міжнародний благодійний фонд “Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні”
Віл-позитивних та їхніх близьких, зменшення стигматизації та покращення обслуговування віл-позитивних та найбільш уразливих до віл...
Міжнародний благодійний фонд “Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні iconМіжнародний благодійний фонд „Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні” оголошує тендер на надання послуг з пасажирських перевезень (таксі). Міжнародний благодійний фонд “Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні”
Віл-позитивних та їхніх близьких, зменшення стигматизації та покращення обслуговування віл-позитивних та найбільш уразливих до віл...
Міжнародний благодійний фонд “Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні iconМіжнародний благодійний фонд „Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні” оголошує тендер на надання послуг з добровільного медичного страхування. Міжнародний благодійний фонд “Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні”
Віл-позитивних та їхніх близьких, зменшення стигматизації та покращення обслуговування віл-позитивних та найбільш уразливих до віл...
Міжнародний благодійний фонд “Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні iconМіжнародний благодійний фонд «Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні» оголошує тендер на надання послуг з матеріально технічного забезпечення заходів. Міжнародний благодійний фонд «Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні»
Віл-позитивних та їхніх близьких, зменшення стигматизації та покращення обслуговування віл-позитивних та найбільш уразливих до віл...
Міжнародний благодійний фонд “Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні iconМіжнародний благодійний фонд «Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні» оголошує тендер на надання послуг з підготовки до друку та друк інформаційно-методичних матеріалів Міжнародний благодійний фонд «Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні»
Віл-позитивних та їхніх близьких, зменшення стигматизації та покращення обслуговування віл-позитивних та найбільш уразливих до віл...
Міжнародний благодійний фонд “Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні iconМіжнародний благодійний фонд «Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні» оголошує конкурс комерційних пропозицій на надання послуг з матеріально технічного забезпечення заходу. Міжнародний благодійний фонд «Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні»
Віл-позитивних та їхніх близьких, зменшення стигматизації та покращення обслуговування віл-позитивних та найбільш уразливих до віл...
Міжнародний благодійний фонд “Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні iconМіжнародний благодійний фонд „Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні” оголошує конкурс комерційних пропозицій на надання послуг з організації ділових поїздок співробітників фонду. Міжнародний благодійний фонд “Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні”
Віл-позитивних та їхніх близьких, зменшення стигматизації та покращення обслуговування віл-позитивних та найбільш уразливих до віл...
Міжнародний благодійний фонд “Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні iconМіжнародний Благодійний Фонд «Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні», юридична особа за закон
Міжнародний Благодійний Фонд «Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні», юридична особа за законодавством України, надалі "Покупець",...
Міжнародний благодійний фонд “Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні iconМіжнародний Благодійний Фонд «Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні», юридична особа за закон
Міжнародний Благодійний Фонд «Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні», юридична особа за законодавством України, надалі "Покупець",...
Міжнародний благодійний фонд “Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні iconМіжнародний Благодійний Фонд «Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні», юридична особа за закон
Міжнародний Благодійний Фонд «Міжнародний Альянс з віл/снід в Україні», юридична особа за законодавством України, надалі "Покупець",...
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов